כתב נושא: נץ איזה טילים יש לישראל?  (נקרא 13951 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #25 ב- : פברואר 20, 2009, 14:14:09 »
 נץ -

בקשר לממשלת שמיר , זה היה ביזיון , וניסו לצאת בטענה המגוחכת שזה יהרוס את האיחוד בין ארה"ב למדינות שהצתרפו איתה למלחמה בעיראק , אבל הגישה שהולכת היום היא אחרת, שאסור לוותר (בין גישה לבין מעשים אמנם יש הבדל) , וכמובן ששוב אחזור ואומר זה בלתי מתקבל על הדעת שראש ממשלה כלשהו יוכל לנהוג כפי ששמיר נהג אם אכן האיראנים ינסו לשגר טילים נגד ישראל

אני חושב שאתה פסימי מדי בעניין זה

אני לא מתעלם מהעובדה שחיזבאללה חמאס וג'יאהד וכו' הם כולם זרועות של איראן , מסכים איתך שהשמאלנים מנסים לייצר אשליה שלא צריך להתייחס לזה כאל "איראן" גופא

" אי לכך ובהתאם לזאת לא נראה את הצבא האיראני מתכתש עם צה"ל בשום סצנריו של שדה קרב באופן ישיר"

ישראל מסוגלת אם באמת תרצה להנחית כוחות בתוך איראן דרך הים , כבר הודגמה
יכולת כזאת במלחמת לבנון הראשונה .
אבל אני לא בטוח שיש לזה טעם, אם אפשר להשיג את המטרות גם באמצעים אחרים

בעניין הציטוט של פלד , הבנתי מה כתבת , מה שאני אמרתי הוא , שזה מגוחך לטעון שזה לא מדינה
זה מדינה שמתפקדת יותר טוב מרוב המדינות בעולם, ויש מדינות שלמות ש"צריכות" פיזית את העזרה של ישראל כדי להשאר במשחק ,בחקלאות ,צבא , מדע וכו' .

-

יחיאל - "מאות" נשמע מוגזם מדי .. לא מאמין שיש להם בטווחים שאמורים לעניין אותנו מעל מאתיים
נקודה נוספת ... יש להם בסיסי טילים בסודאן ,בסוריה, וכו' ... לא מאמין שהם יערבו את סודאן במלחמה מול ישראל ללא הסכמתה , אבל צריך להתייחס גם לזה

למה אתה מדבר על עשרות אלפי אזרחים ??קודם כל חס וחלילה , ושנית ,  מאיראן 1?!??! למה מי הם ... "עשרות אלפי אזרחים" זה נשמע כאילו אתה מתאר מלחמה בלי כללים בין שתי מעצמות (וגם אז לאו דווקא)ואיראן ממש לא מעצמה , ישראל HOWEVER יש לה יכולות צבאיות מהגבוהות בעולם... לאיראן בחלומות הכי פרועים שלהם אין יכולת להסב נזק כזה ...  יש מקלטים , יש ממ"דים (ויש ניסוי די מוצלח שמוכיח שממ"ד מגן מפני פיצוץ שווה ערך לזה של שיאהב ), יש רכבת תחתית

יש יחידות שיודעות איך לטפל באירועים שיש בהם דליפה של חומרים מסוכנים, התלקחות של חומרים מסוכנים ... בתקופת מלחמה מדללים מאד חומרים מסוכנים ממפעלים ... ולאיראנים אין שום טיל בליסטי שהם מסוגלים לכוון אותו ישירות על מפעל כזה או אחר , הרמת דיוק של הטילים שהם משתמשים בהם היא 5 קילומטר

לישראל יש תרופות נגד נשקים ביולוגים וכימיים

ולישראל יש יכולת פגיעה בטילים בליסטיים מוכחת !

החץ שלוש בקרוב יהיה מבצעי , ומדובר בטיל נגד טיל הרבה יותר משוכלל ממה שהעולם הכיר עד היום

"צריך למצוא פתרון אחר בשביל לבודד את ציר הרשע אני חושב שמלחמה פה זה עסק מסוכן מידי שאנחנו לא רוצים להיכנס אליו."

מזה יעזור לבודד אותו ? ... צריך למנוע מהם לפתח נשקים באמת מסוכנים, כדי שהם לא יוכלו להפוך למעצמה בפוטנציאל מלכתחילה .... אם יש להם נשק אטומי , מה ימנע ממדינות שלא ממש מסתדרות איתנו מלכתחילה להתחיל ממש למכור להם טכנולוגיה מתקדמת כמו שנהנת ממנה הודו ?

"אם המצב היה כ"כ פשוט כמו שאתה אומר שיש לנו כמות לא מבוטלת של חץ 1/2 ושל פטריוט משופר ושזה מה שיציל אותנו אז אני מאמין "

אני אומר שצריך לסמוך על הקב"ה , לא על טיל כזה או אחר , זה רק מאמץ אנושי .
אבל כן, יש לא מעט טילי חץ 1 ו2 , לפחות ברמה שתאפשר להתמודד עם מה שהם מסוגלים לזרוק . אבל יותר חשוב מזה , יש מקלטים לא ? ...

הקבינט לא אישר התקפה מסיבה אחרת לגמרי, אולמרט פשוט רוצה שאמריקה תעשה את העבודה , הוא הבין שהם לא ממש ששים לעניין , ומי יודע.
כך או כך אין ספק שהיה צריך לעשות את זה כבר מזמן, אבל שוב, זה עדיין אפשרי ביותר
« עריכה אחרונה: פברואר 20, 2009, 14:18:51 על ידי hebraic »
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #26 ב- : פברואר 20, 2009, 15:41:21 »
איפה יש רכבת תחתית?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #27 ב- : פברואר 20, 2009, 15:55:11 »
איפה יש רכבת תחתית?
בחיפה, ובתל אביב יחד עם תעלת בלאומליך
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #28 ב- : פברואר 21, 2009, 19:52:53 »
בחיפה, ובתל אביב יחד עם תעלת בלאומליך

פשוט כל תושבי המדינה מתרכזים בת''א וחיפה?
מה עם המגורשים וכל ההתנחלויות? איך קראוון מסכן יגן עליהם?

חוץ מזה איך אתם כזה בטוחים שאיראן כ"כ חלשה?

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #29 ב- : פברואר 21, 2009, 20:22:12 »
זה לא מה שאמרתי , אבל הוא דיבר על חיפה בעניין המפעלים הפטרו כימיים וכו'
תראה עקרונית , כל מקלט הכי רגיל יכול להגן מפני טילים בליסטיים (רגילים)  , אפילו ממ"ד הוא הגנה מצוינת והדבר הוכח בניסויים

"חוץ מזה איך אתם כזה בטוחים שאיראן כ"כ חלשה?"

תראה ,אף אחד לא אמר שהם חלשים, אני רק אומר שהם לא כאלה חזקים

ההישג הכי גדול של איראן זה התדמית ה"חזקה" שהם הצליחו ליצור , תדמית שאין לה שום קשר עם המציאות ,במציאות הם "גנבי\חקייני טכנולוגיה" שמנסים לחבר מטוסים מחלקי מטוסים שונים , לנסות לעשות הנדסה לאחור לטילים מתקדמים שהם מצליחים לקנות בשוק השחור , וזהו .

השיאהבים שהם כל כך מתלהבים מהם, זה חיקויים פשוטים לטיליםמיושנים של צפון קוריאה

הצבא שלהם מורכב ברובו מגרוטאות שהם מנסים לשמור בתפקוד על ידי שימוש בחלקי חילוף ממקורות אחרים (למשל על הפנטומים שלהם הם משתמשים בחלקי חילוף סינים ורוסיים)

בקיצור ,הם לא התדמית שלהם , ממש לא

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #30 ב- : פברואר 22, 2009, 00:31:05 »
פשוט כל תושבי המדינה מתרכזים בת''א וחיפה?
מה עם המגורשים וכל ההתנחלויות? איך קראוון מסכן יגן עליהם?
:::D :::D :::D
אתה לא מבין בדיחות, הא?!
אין בת"א רכבת תחתית, זה פרוויקט שרק מדברים עליו 40 שנה ולא זז כלום, בדיוק כמו ההצעה לכרות תעלה שישוטו בה גונדולות במרכז ת"א כמו ב-ונציה.
להלן "תעלת בלאומליך", חלם בהתגלמותו.
« עריכה אחרונה: פברואר 22, 2009, 00:31:54 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #31 ב- : פברואר 22, 2009, 00:32:51 »
נץ - בקשר לממשלת שמיר , זה היה ביזיון , וניסו לצאת בטענה המגוחכת שזה יהרוס את האיחוד בין ארה"ב למדינות שהצתרפו איתה למלחמה בעיראק , אבל הגישה שהולכת היום היא אחרת, שאסור לוותר (בין גישה לבין מעשים אמנם יש הבדל) , וכמובן ששוב אחזור ואומר זה בלתי מתקבל על הדעת שראש ממשלה כלשהו יוכל לנהוג כפי ששמיר נהג אם אכן האיראנים ינסו לשגר טילים נגד ישראל
אני חושב שאתה פסימי מדי בעניין זה
אני לא מתעלם מהעובדה שחיזבאללה חמאס וג'יאהד וכו' הם כולם זרועות של איראן , מסכים איתך שהשמאלנים מנסים לייצר אשליה שלא צריך להתייחס לזה כאל "איראן" גופא
" אי לכך ובהתאם לזאת לא נראה את הצבא האיראני מתכתש עם צה"ל בשום סצנריו של שדה קרב באופן ישיר"
ישראל מסוגלת אם באמת תרצה להנחית כוחות בתוך איראן דרך הים , כבר הודגמה
יכולת כזאת במלחמת לבנון הראשונה .
אבל אני לא בטוח שיש לזה טעם, אם אפשר להשיג את המטרות גם באמצעים אחרים
בעניין הציטוט של פלד , הבנתי מה כתבת , מה שאני אמרתי הוא , שזה מגוחך לטעון שזה לא מדינה
זה מדינה שמתפקדת יותר טוב מרוב המדינות בעולם, ויש מדינות שלמות ש"צריכות" פיזית את העזרה של ישראל כדי להשאר במשחק ,בחקלאות ,צבא , מדע וכו' .
בנתיים, לבנון 06' ועזה 09' ובכלל כל מה שקרה פה מאז מלחמת שלום הגליל (למעט התקיפה ההיא כנגד המתקן הצפון קוריאני בסוריה) רק מוכיח שגם המעשים שנעשו הם בדיחה גרועה מקאברית משהו במקרה הטוב, ועלבון לאינטלגנציה במקרה הגרוע.
יכול להיות שאני פסימי יתר על המידה אבל ההסטוריה של ישראל מאז מלחמת של"ג (או מבצע "אורנים גדול" אם תרצה) מוכיחה את האימרה- "פסימי הוא אופטימיסט ריאלי".
זה לא רק עניין של "שמאלנים" אלא של מי שולט במדינה באמת ומה היא הגישה האמיתית שלהם, כפי שכבר הוכחתי בעבר בשני מאמרים:
1.) http://hayamin.org/forum/index.php/topic,13158.0.html
2.) http://hayamin.org/forum/index.php/topic,13684.0.html
ישראל מסוגלת אם באמת תרצה להנחית כוחות בתוך איראן דרך הים , כבר הודגמה יכולת כזאת במלחמת לבנון הראשונה
אני התכוונתי הפוך, שהצבא האיראני יגיע לפה, והפוך, בגדול מסכים, אבל אסור לשכוח שנחיתה באיראן זה לא הנחיתה בשפך נהר האוולי והשאלה היא גם איזה מטרה אסטרטגית (להבדיל מהישג טקטי מקומי במקרה האוולי) אתה רוצה להשיג בזה?
ועדיין, עומד לך מפקד חיל האוויר שעמד מאחורי מבצע הפינצטה הישראלי המוצלח בהסטוריה האנושית (אנטבה) ואומר את שהוא רואה נכוחה מתוך פורום מטכ"ל והדרגים ה"מדיניים" ואומר את שאומר, ולגבי רוב מדינות אלה, שבאמת צריכים את העזרה הישראלית (להבדיל מכאלה שזה רק נוח להם מבחינה כלכלית ברמת העיסקה הפרטנית הרלוונטית ולא מעבר, כל אחד שלומד כלכלה יודע שישנם מוצרים שיש להם תחליף ברמת המוצר עצמו רק תחת פירמה אחרת, לעומת מוצרים שיש להם תחליף מבחינת זהות המוצר עצמו) גם אותם הייתי מתייג כ-"לא מדינות" רק הגדרת השטעטל לישראל היא יותר הגדרה מתחום בעיות הנפש (ולא זה עיסוקנו כאן) ולא בתחום בעיות טכנולוגיות/כלכליות (למרות שאני גם טוען שהכלכלה הישראלית היא כלכלה מפגרת ראה - http://www.kav.org.il/pages/show/?id=77 בתור דוגמא, ואתה יכול להמשיך לקרוא גם על התחומים האחרים שבהם מתעסק האתר.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #32 ב- : פברואר 22, 2009, 03:14:53 »
על אופן הניהול של אותם מלחמות , אין לנו הרבה מה להתווכח  , מבחינת הרמה שהוכחה בהם, זה דווקא סיפור אחר, אני בטוח שאי אפשר להתעלם מכמות הגיחות שישראל הוכיחה שהיא מסוגלת להוציא במלחמת לבנון השנייה , או ברמת האש שהיא מסוגלת להפעיל בשתי המלחמות  , השאלה זה בחירת המטרות ואופן הניהול של הממשלה .

גם במלחמת לבנון הראשונה היו לא מעט שטויות שהממשלה עשתה , אפילו במלחמת ששת הימים היו שטויות שהממשלה עשתה (במקום להפגיז בתותחים את הקינים של הצבא הירדני, שלחה חי"ר להלחם איתם בסימטאות )

תראה , בקשר לאופן הניהול התמוה ובחירת המטרות, אני לא חושב שיש לנו ממש וויכוח . שנינו מסכימים שאפשר וצריך אחרת .

"והשאלה היא גם איזה מטרה אסטרטגית (להבדיל מהישג טקטי מקומי במקרה האוולי) אתה רוצה להשיג בזה?"

אמרתי , חוץ מלכבוש שם שטחים, לא רואה סיבה להפעיל את האופציה הזאת מלכתחילה , אולי כל מיני פעולות נקודתיות

בקשר לאותם מדינות ,אתה רוצה לקרוא להם ישויות מדינתיות ? חח , אנערף מזה משנה , עובדה היא שקיימים כאלה .

אני פשוט לא מסכים עם הטענה הזאת (שישראל לא מדינה) זה הכל, בדיוק כמו שלא הסכמתי שהיא וואסל בוויכוח הקודם , כנראה ששוב אנחנו לא בהסכמה בעניין זה
חפיף

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ איזה טילים יש לישראל?
« להגיב #33 ב- : פברואר 22, 2009, 03:17:56 »
על אופן הניהול של אותם מלחמות , אין לנו הרבה מה להתווכח  , מבחינת הרמה שהוכחה בהם, זה דווקא סיפור אחר, אני בטוח שאי אפשר להתעלם מכמות הגיחות שישראל הוכיחה שהיא מסוגלת להוציא במלחמת לבנון השנייה , או ברמת האש שהיא מסוגלת להפעיל בשתי המלחמות  , השאלה זה בחירת המטרות ואופן הניהול של הממשלה .

גם במלחמת לבנון הראשונה היו לא מעט שטויות שהממשלה עשתה , אפילו במלחמת ששת הימים היו שטויות שהממשלה עשתה (במקום להפגיז בתותחים את הקינים של הצבא הירדני, שלחה חי"ר להלחם איתם בסימטאות )

תראה , בקשר לאופן הניהול התמוה ובחירת המטרות, אני לא חושב שיש לנו ממש וויכוח . שנינו מסכימים שאפשר וצריך אחרת .

"והשאלה היא גם איזה מטרה אסטרטגית (להבדיל מהישג טקטי מקומי במקרה האוולי) אתה רוצה להשיג בזה?"

אמרתי , חוץ מלכבוש שם שטחים, לא רואה סיבה להפעיל את האופציה הזאת מלכתחילה , אולי כל מיני פעולות נקודתיות

בקשר לאותם מדינות ,אתה רוצה לקרוא להם ישויות מדינתיות ? חח , אנערף מזה משנה , עובדה היא שקיימים כאלה .

אני פשוט לא מסכים עם הטענה הזאת (שישראל לא מדינה) זה הכל, בדיוק כמו שלא הסכמתי שהיא וואסל בוויכוח הקודם , כנראה ששוב אנחנו לא בהסכמה בעניין זה
חפיף

העיקר שהעניין הובהר, ולעניין הגדרת מדינה אני מפנה אותך לועידת וסטאפליה 1648 שם נקבע המושג מדינה=Nation State על כל המשמעויות העולות ממנה.
« עריכה אחרונה: פברואר 22, 2009, 03:25:06 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל