כתב נושא: תוצאות הבחירות והאיום הקיומי של איראן הנאצית  (נקרא 1229 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אם איראן תפתח פצצות גרעיניות ח''ו, זה יהווה איום קיומי על עם ישראל ר''ל.

לכן, השאלה הראשונה לגבי תוצאות הבחירות חייבת להיות, מה הממשלה החדשה תעשה כדי לטפל באיום הגרעיני האיראני?

קודם צריך להבין כמה עובדות:

א. אין פיתרון דיפלומטי או כלכלי לבעיה. אך ורק התקפה צבאית על ידי חיל האוויר הישראלי יכולה למנוע פיתוח פצצות גרעיניות באיראן.

ב. אין שום סיכוי שארה''ב תתקוף את איראן צבאית כשברק חוסיין אובמה יש''ו שר''י הנשיא. אובמה מוסלמי שתומך באיראן. הוא לא מודה שהוא תומך באיראן, כי זה היה הורס את נשיאותו, אבל הוא כבר מיישם מדיניות חדשה שתאפשר לאיראנים הנאצים להשלים את התוכנית הגרעינית שלהם ח''ו. התחבולה של אובמה המוסלמי היא לומר שהוא מתנגד לאיראן גרעינית אבל בפועל לא לעשות כלום כדי למנוע זאת.

ג. זה כן ניתן להשמיד את התוכנית הגרעינית של איראן או לפחות רוב התוכנית. חיל האוויר יכול לעשות זאת בע''ה. ואין שום ברירה - חייבים לנסות, חייבים להשמיד מה שניתן להשמיד.

ד. ישראל חייבת לתקוף את איראן למרות התנגדות ארה''ב והנשיא החדש האנטישמי ברק חוסיין אובמה יש''ו שר''י. זה באמת עניין של השרדות, וישראל סוף סוף חייבת להתעלם מארה''ב כמו שישראל עשתה במלחמת השיחרור ומלחמת ששת הימים. ישראל הרבה יותר חזקה עכשיו צבאית, כלכלית וטיכנולוגית ממה שהיא הייתה במלחמת השיחרור או מלחמת ששת הימים. צריך התקפת פתע וההתקפה חייבת להיות על כל המתקנים הגרעיניים הידועים של איראן.

אז, מה אנו יכולים לעשות?

1. אנו חייבים לשכנע כמה שיותר יהודים בארץ ישראל שישראל צריכה להשמיד את התוכנית הגרעינית האיראנית מייד, ולעשות זאת בלי אישורה של ארה''ב.

2. אנו חייבים לשכנע את האנשים ללחוץ על הפוליטיקאים לתמוך פומבית בהתקפה ישראלית צבאית מיידית על איראן הנאצית.

ברור שאין לנו הרבה השפעה כי אין לנו כסף, אבל חייבים לעשות כמיטב יכולתנו ונתפלל שהקב''ה יעזור לנו.
« עריכה אחרונה: פברואר 11, 2009, 08:50:49 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
תוצאות הבחירות והאיום הקיומי של איראן הנאצית
« להגיב #1 ב- : פברואר 11, 2009, 10:23:39 »
נתניהו אמר שאופציה צבאית מול אירן נלקחת בחשבון.הוא מקים ממשלת אחדות להוריד את הכור ולהלחם בחמאס ובחיזבאללה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : פברואר 11, 2009, 11:02:53 »
נתניהו אמר שאופציה צבאית מול אירן נלקחת בחשבון.הוא מקים ממשלת אחדות להוריד את הכור ולהלחם בחמאס ובחיזבאללה.

בס''ד

אני מתפלל שממשלת ישראל תשמיד את התוכנית הגרעינית של איראן. אבל אני בכלל לא סומך על נתניהו או הפוליטיקאים האחרים. במיוחד כשארה''ב מתנגדת עכשיו לכל פעולה צבאית.

אם נתניהו יצווה את חיל האוויר להשמיד את התוכנית הגרעינית, אשבח אותו על זאת אף על פי שכולם יודעים מה אני חושב עליו. אולם עד שזה יקרה, חובתנו ללחוץ על הפוליטיקאים לפעול ומייד.

מנותק arter1

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 11, 2009, 12:00:42 »
ישראל הוכיחה שהיא לא מסוגלת לעמוד מול לחץ אמריקאי
ובכמה שנים הקרובות הלחץ עומד להיות עצום
אני לא מאמין שמשהו במדינה יעיז לעשות משהו מבלי לקבל רשות מהאמריקאים
ויותר מזה, אם האמריקאים יבקשו שאנחנו נסוג
אז אנחנו באמת נסוג

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : פברואר 11, 2009, 12:42:26 »
זה כמובן הנושא הכי בוער וגם הנושא שיש לנו הכי פחות השפעה בעניינו. אני חושש שאפילו אם בישראל תתקבל החלטה לפעול צבאית ארה"ב יכולה להכשיל את הפעולה בגלל שליטתה האוירית בעיראק ובמפרץ הפרסי.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #5 ב- : פברואר 11, 2009, 12:49:37 »
אפשר להודיע לארה"ב שאנחנו עוברים כמו שהודענו למלך חוסיין שאנו עוברים(כשהשמדנו את הכור העירקי)השאלה בכלל לא פרסונלית ולא קשורה לדעה על אישיות זאת או אחרת.
לדעתכם נתניהו רוצה שאישתו וילדיו יושמדו בפצצה אירנית?אם זה ניתן לבצוע:יעלון,נתניהו,ברק יבצעו זאת בלי קשר למה שאנחנו חושבים עליהם.
לא ביקשתי מחיים להתחתן עם ביבי או עם ליבני,ביקשתי מביבי לגמור את המבצע בעזה ולהוריד את הכור.
לגבי אובאמה אני רואה בו אויב ולא מצפה ממנו לכלום,בודאי לא לעזרה.אבל הוא יכול לא להפריע.
אם חיל האויר הירדני היה מתערב בזמנו הוא היה מושמד.חוסיין(שנץ טוען שהוא סוכן הסי איי איי)נופף מהיאכטה שלו לשלום למטוסי חיל האויר שלנו.
אפשר גם לעבור דרך תורכיה(אינצ'רליק)כי תורכיה לא רוצה פצצת אטום אירנית.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 11, 2009, 12:59:49 »
האמריקאים כן יכולים למנוע בכח מעבר בשמי עיראק והמפרץ. קשה לי להאמין שתורכיה תאפשר לישראל לבצע התקפה על איראן משטחה. הממשלה התורכית היא איסלאמונאצית וכן רוצה פצצה איראנית. אמנם אין להם שליטה על הצבא, החילוני, אבל לדעתי בעניין כזה הם כן אלה שמכריעים.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : פברואר 11, 2009, 13:41:50 »
האמריקאים כן יכולים למנוע בכח מעבר בשמי עיראק והמפרץ. קשה לי להאמין שתורכיה תאפשר לישראל לבצע התקפה על איראן משטחה. הממשלה התורכית היא איסלאמונאצית וכן רוצה פצצה איראנית. אמנם אין להם שליטה על הצבא, החילוני, אבל לדעתי בעניין כזה הם כן אלה שמכריעים.

בס''ד

ללא ספק, אובמה עויין לנו. אבל אם הוא היה מצווה את הכוחות האמריקאים לתקוף מטוסים ישראלים בדרכם לאיראן, זה היה מעורר מהומה גדולה בארה''ב ואני לא חושב שאובמה רוצה זאת עכשיו. בכל מקרה, ישראל חייבת לתקוף אפילו אם יש סיכון לעימות עם ארה''ב. כל עימות היה מוגבל מאוד כי ארה''ב לא רוצה להתעמת עם ישראל צבאית.

רק דבר אחד בטוח: איראן גרעינית יותר גרועה באלף מונים אפילו מעימות מוגבל וזמני עם ארה''ב. הרבה אמריקאים יתמכו בישראל אם היא תתקוף את איראן, ואובמה יודע זאת למרות שהוא בעצמו אנטישמי.
« עריכה אחרונה: פברואר 11, 2009, 13:45:55 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #8 ב- : פברואר 11, 2009, 13:47:05 »
השאלה איננה עימות.ברור שאם מטוסי חיל האויר האמריקנים יפילו את מטוסינו הכור לא יושמד.זאת הבעיה ולא מה יקרה אחר כך.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : פברואר 11, 2009, 14:10:17 »
חייבים לתקוף את איראן כל דבר עדיף מאשר איראן גרעינית!אם לא נתקוף אנחנו נהיה בסכנת השמדה ולא רק זה הם יוכלו גם לתת מטריה גרעינית  לחמאס וחיזבאללה.

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : פברואר 11, 2009, 14:50:29 »
בס''ד

אני מתפלל שממשלת ישראל תשמיד את התוכנית הגרעינית של איראן. אבל אני בכלל לא סומך על נתניהו או הפוליטיקאים האחרים. במיוחד כשארה''ב מתנגדת עכשיו לכל פעולה צבאית.

אם נתניהו יצווה את חיל האוויר להשמיד את התוכנית הגרעינית, אשבח אותו על זאת אף על פי שכולם יודעים מה אני חושב עליו. אולם עד שזה יקרה, חובתנו ללחוץ על הפוליטיקאים לפעול ומייד.

חיים היקר , גם אני לא אוהב מושבע של ביבי אבל
דבר ראשון אני באמת חושב שהוא זז מאוד ימינה בתקופה האחרונה
דבר שני , הוא מקים ממשלה עם רוב של כ61-65 מנדטים
מה שאומר שאפילו אם האיחוד הלאומי או רק הבית היהודי יאיימו על יציאה מהכנסת , והממשלה שלו קורסת
ואתה יודע כמה ביבי אוהב את כסאו כראש ממשלה מה שאומר שהוא יענה טוב מאוד ל"סחטנות" אפילו של המפלגות הקטנות
מה שנותן כח לכל מפלגה , נקווה שהאיחוד הלאומי (הצבענו להם כאן) שמחזיקים ב4 מנדטים , ידעו טוב מאוד איך להתמודד עם ביבי
ולהציב לו דרישות , ושבאמת יהיו כאן שינויים ובבחירות הבאות מי יתן ונראה את מירב המנדטים אצל הימין ו10 אצל גוש השמאל