כתב נושא: הנחלת מורשת השואה - הנחשול  (נקרא 25592 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הנחלת מורשת השואה - הנחשול
« להגיב #25 ב- : פברואר 15, 2009, 20:53:18 »
למה לא מצליחים לראות את הסרט הנחשול?
[gif[/img]

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #26 ב- : פברואר 15, 2009, 22:26:54 »
נץ,
דווקא בגלל שהדברים שאתה אומר נכונים הם, אני רוצה להפנות אותך למאמר הבא של משה פייגלין (!) "קהילה אמונית":
"בשונה מהשמאל - הציבור הלאומי, ובמיוחד הציבור הדתי לאומי, מסוגל לעכל את הנקודה הזו ולהתמודד עמה. אך דווקא אצל הציבור הזה – הולכת ומתפתחת במהירות אשליה באשר לסכנה דתית מסוכנת אף יותר מהאסלם. דווקא הציבור הלאומי והלאומי/דתי נותן לנצרות – להיכנס דרכו ולהשתלט אט אט על ההוויה הישראלית. הכיבוש הנוצרי מסוכן הרבה יותר מן הכיבוש המוסלמי משום שהוא אינו ישיר. הוא אינו אלים. הוא מחבק, הוא תומך, הוא מתחבר כנגד האויב המוסלמי, הוא תומך בארץ ישראל השלמה – הוא אפילו מכריז על קדושת החיבור של עם ישראל, עם ארץ ישראל ותורת ישראל, הוא רק שוכח להזכיר לנו מי הוא אותו עם ישראל ומה היא אותה תורת ישראל.
הציבור הלאומי אינו מודע לאיזה היקף ואיזה עומק חדרה ההשפעה הנוצרית בישראל. מול הסתרת כוונותיהם, והכסף הקל שהם משקיעים בכל מטרה הנראית כראויה מלכתחילה, הפיתוי להתחבר לנוצרים הללו הוא פיתוי גדול מאוד. גם לי לקח זמן להבין במה בדיוק מדובר ובינתיים הספקתי לקבל תרומות אחדות מגורמים נוצריים. הם נתנו להבין שהם בני נוח – כלומר גויים ללא דת. הם הבהירו כי הם אינם שייכים לשום כנסיה וכי הצלב מאוס עליהם, הם רק שכחו להסביר שעבורם אלוהים זה ישוע הנוצרי, ועם ישראל אלו המאמינים בו. ב"ה – מיד כשהבנתי את התמונה הכוללת, ניתקתי כל מגע עמם..."
הקישור של המאמר:
http://www.kehilaemunit.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5128&Itemid=13
אני גם רוצה להפנות אותך לאתר אינטרנט שהוקם בעקבות ספר שלם שנכתב בנושא שנקרא: "על פתחה של רומי" (הרב נויגרשל שליט"א דווקא המליץ לי עליו), שדן מאוד בארוכות בכל נושא הנצרות ומקעקע את טענותיהם אחת לאחת. רכשתי את הספר אצל פנחס ראובן בבני-ברק ( כולם מכירים שם אותו) עלה לי כולה 18 ש"ח...
במיוחד אני יפנה אותך לקישורים לסרטונים בנושאים מגוונים הקשורים למשיחיים, אני ממליץ על "ערוץ 1: מבצע נרחב של הכת המשיחית בצפון הארץ":
http://www.xmessianic.co.il/?CategoryID=190
תראה את זה אחי נץ, זה כולה סירטון של 3 וחצי דקות, אני אומר לך זה ממש פותח עיינים!
אני מסכים עם פייגלין שזה תיאולוגית מסוכן יותר, בהחלט, אני מבין היטב שזה סוחף יהודים, אבל מה שאני טוען הוא שזה לא המיינסטרים הנוצרי שדווקא מחרים אותנו (הכנסיה האנגליקנית, רוב הכנסיות המזרחיות, הקתולים המקומיים, לותרנים וכו') אלא דווקא כמה תתי זרמים בכנסיה האוונגלית, כך שמבחינת משקל השד לא כל כך נורא, זה שצריך לאסור את הפעילות הזאת ולצאת נגדה במלחמת חורמה, מסכים בהחלט, זה שצריך לתת לכל המסיונרים כרטיס בכיוון אחד לצאת מהארץ ולא לחזור לעולם תומך שבעתיים, זה שצריך לשתק כלכלית את כל המוסדות המעורבים בזה, מסכים, זה שאסור לתת להם אירוח, ללא ספק, זה שאסור לקחת מהם כסף לכל מטרה שהיא, בהחלט, חייבים להשתחרר מלפיתת הדולרים של הדוד סם, מכל כיוון, בטח ובטח אם זה ממקור נוצרי, ואם גם יורשה לי להוסיף, צריך גם להפסיק את הקבצנות מיהודים אמריקאים, זה פשוט לא בריא, את תרבות השטעטל הזה חייבים לגדוע וכמה שיותר מהר.
ראיתי את הסרט, מעניין, ושוב חייבים להשים את הכל בקונטקסט הנכון.
לגבי ספר שמנתץ את הנצרות ואת הבסיס התיאולוגי  שלה, אני יכול גם להפנות אותך לאחד מגדולי יהדות ספרד המעטירה, ר' חסדאי קרשקש שכתב את הספר "ביטול עקרונות הנוצרים" ספר מדהים, יש אותו בהוצאה של אוניברסיטת בר אילן ובאר-שבע במשותף.
כל שאני אומר שבשל העובדה שמי שמעורב במסיונריות זה רק כמה תתי זרמים והם אינם שונים בנדון מעוד מאות כתות שפועלות בארץ בעידן הניו-אייג'/פוסט מודרניזם המציעים את מרכולתם ה"רוחנית" בראש חוצות וברחובה של עיר, מכת הסיינטולוגיה דרך הארי קרישנה ועד הפאלון גונג.
האיסלם מאידך כולו, באופן מוחלט, רובו המוחץ קורא לחיסולנו המוחלט ו/או לאיסלום בכח הזרוע בדיוק כמו הדרך הנוצרית הישנה והטובה.
יש לי פה סרטון מדהים באנגליה על איך שכנסיה הפכה למסגד:

« עריכה אחרונה: פברואר 15, 2009, 23:39:07 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : פברואר 16, 2009, 18:29:37 »
נץ, ראיתי את הסרט - מזעזע!!

לגופם של דברים - אינני חושב שזה איזה "תתי - זרמים", וכמו שאמר ד"ר דוד מנשה (הוא עצמו למד 7 שנים באוניברסיטיה של האפיפיור בוותיקן אח"כ חזר בתשובה) והוא אמר שהוא למד 7 שנים באוניברסיטיה של האפיפיור בוותיקן ושם יש מטרה אחת - מיסיון!! זה המטרה שלהם. אז שאלו אותו האם ניסו להטביל אותך בכח? הוא אמר - אתם לא תופסים היום אין בכח. א"י מוצפת מיסיורנים וירושלים יותר מכל מקום אחר, כל האמצעים כשרים בעיניהם היום לקנות אחיזה בנשמות יהודיות".

מה יותר "מיינסטרים" מהאוניברסיטיה של האפיפיור בוותיקן?

כמדומני שיש לי את הספר, הוא מובא בין בתריו של הספר "אוצר הוויכוחים"  של הרב יהודה דוד אייזנשטיין...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #28 ב- : פברואר 18, 2009, 16:10:59 »
נץ, ראיתי את הסרט - מזעזע!!

לגופם של דברים - אינני חושב שזה איזה "תתי - זרמים", וכמו שאמר ד"ר דוד מנשה (הוא עצמו למד 7 שנים באוניברסיטיה של האפיפיור בוותיקן אח"כ חזר בתשובה) והוא אמר שהוא למד 7 שנים באוניברסיטיה של האפיפיור בוותיקן ושם יש מטרה אחת - מיסיון!! זה המטרה שלהם. אז שאלו אותו האם ניסו להטביל אותך בכח? הוא אמר - אתם לא תופסים היום אין בכח. א"י מוצפת מיסיורנים וירושלים יותר מכל מקום אחר, כל האמצעים כשרים בעיניהם היום לקנות אחיזה בנשמות יהודיות".

מה יותר "מיינסטרים" מהאוניברסיטיה של האפיפיור בוותיקן?

כמדומני שיש לי את הספר, הוא מובא בין בתריו של הספר "אוצר הוויכוחים"  של הרב יהודה דוד אייזנשטיין...

עדיין, המסיונרים הללו אינם קתולים, כי אם פרוטסטנטים אוונגליים, ישנה נציגות קטנה של הקתולים בירושלים, אני אישית ראיתי מבחוץ את המשרד שלהם.
יכול להיות שמבחינת האפיפיור נוח לו שהאוונגליסטים יעשו את העבודה בשבילו ומספיק עבורו שיהודים יאמינו בישוע פרוע שחיק עצמות ולא חייב הגרסא הקתולית, אני חלילה לא מוריד מעוצם הסכנה, רק דורש לשים לב לסכנה היותר רצינית, זאת שיש בראשה שלט: "ארבייט מאכט פריי" בשפה הערבית ופטריה גרעינית.
"אחוז בזה וגם מזה אל תנח ידך", חייבים למגר את תופעת המיסיון, בין כה וכה, כפי שכבר הטעמתי בהודעה הקודמת.
אני גם מטעים שכל זה מתערבל לו יחד עם רוח התקופה שגוררת לפה כל מיני מרעין בישין בדמות כל מיני כתות פה מפאלון גונג ועד הארי קרישנה (חלקם אף נחשבים ע"ז פר אקסלנס הרבה מעל ומעבר לנצרות), את הכל צריך להשליך מפה ויפה שעה אחת קודם, זה נבלה וזה טרפה.
כמו שראית את הסרט על הכנסיה שהפכה למסגד באנגליה, כך תראה את דגל האיסלם מעל קרית הותיקן (אל תשכח את הכנסיה הגדולה בקונסטנטינופול היא "האיה סופיה" בקושטא/איסטנבול של ימינו שהפכה למסגד אדיר מימדים בשנת 1453 למיניינם בנפילת ביזנטיון, הכנסיה  הזו היוותה תחרות אדירה לותיקן, וכמו שהיא קרסה כך גם יקרה לרומא) תראה בזה את "ועלו מושיעים בהר ציון לשפוט את הר עשו והייתה לה' המלוכה"- אל תשכח שהותיקן בנוי על גבעה שחולשת על רומא כולה- הר עשו.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : מרץ 04, 2009, 05:27:48 »
בשנת 1981 יצא כבר סרט אמריקאי הנחשול "the wave" שמתאר את הסיפור הזה ממש.

מסתבר שיש ממש ביקוש לסרט הזה, כיוון שהם החליטו להעלות לאתר את הסרט המקורי אפילו שלקח להם "הרבה זמן להשיגו", כלשונם...
אז הנה לכל המתעניינים, קישור לסרט המקורי:
http://www.wnet.co.il/view.link.php?lid=103630