כתב נושא: שאלה בקשר לטרנספר לערבים  (נקרא 14371 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #50 ב- : פברואר 15, 2009, 00:34:47 »
הבעיה היא שמדובר בשלוש סוגים של ערבים, יש את המדינות כמו לוב איראן ואנדונזיה שהן מתאגדות סביב האסלאם, יש את הפלסטינים שהם פחות סביב האסלאם והם יותר סביב "העם הפלסטיני" ויש את מה שביניהם.

הנוצרים הערבים שחיים בישראל ייתנו את הנאמנות שלהם אולי לא לחלק של איראן ואנדונזיה אבל בהחלט לחלק של העם הפלסטיני הרבה לפני שיהיו נאמנים למדינה יהודית.

הדרוזים למשל הם הרוויחו את הזכות לחיות במדינת ישראל, הם נלחמו איתנו היהודים יד ביד בכל המלחמות לאורך השנים בעוד שהערבים למיניהם, ערביי ישראל במשך כל שנות קיומה של המדינה היו גיס חמישי, אכלו את המדינה מבפנים והביאו רק לבעיות בטחוניות כלכליות וחברתיות.

אחרי חופשת חנוכה חבר שלי קיבל אס אמ אס מאבא שלו שייזהר לא להתקרב לערבים בבצפר בגלל המבצע כדי שלא ירביצו לו.
זה נראה לך הגיוני שבמדינה יהודית יהודי יצטרך להזהר לאן הוא הולך ואל מי הוא מתקרב?

האשמה היא במלואה על העם היהודי, העם הדפוק בעולם העם היחיד בעל יצר השמדה עצמי.
העם היחיד שמטפח את הסרטן בתוכו, לא משנה עם מדובר בסרטן המוח שזה הערבים המוסלמים או סרטן ריאות שזה הערבים הנוצרים, צריך לעקור את הסרטן ממדינת ישראל.
יש לו רכוש? הרכוש יולאם ע"י המדינה, רכוש יהודי מולאם כל יום לא ייקרה כלום אם רכוש ערבי יולאם, לערבי יש עסק מצליח? הוא ייקבל פיצוי אין שום בעיה

אבל לא הגיוני שבמדינה יהודית שהיהודים הם 80% מהחברה יחייו תחת שלטון טרור של 20% מהאוכלוסיה, ומדובר בערבים נוצרים ומוסלמים כאחד שניהם סרטן לא משנה אם מוח ריאות או אשכים סרטן זה סרטן וגידולים יש לעקור
« עריכה אחרונה: פברואר 15, 2009, 00:35:24 על ידי m4a1 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #51 ב- : פברואר 15, 2009, 01:29:55 »
גם הערבים בין הירדן לים התיכון התאגדו מסביב לאיסלם, בחירת חמאס ונתינת אמון ברוב מוחץ באל ג'זירה במלחמה האחרונה רק מוכיחה את זה.
אין דבר כזה פלסטינאים או כל וריאציה אחרת, זהו בלוף פסוודו-הסטורי וגאופוליטי מבית היוצר של גמאל עבד אל נאצר ורוסיה הסובייטית.
אפשר לתקוע טריז בין הנוצרים למוסלמים על בסיס ההפרדה ביניהם במקום ללכת על העניין הלאומי הערבי שאבד עליו הכלח, הגיע הזמן להפריד בין המוץ לתבן, זה ניתן, משחק על הטיקט של הלאום/מוצא אתני רק יתייג אותנו כהזויים, בלתי שפויים, קיצוניים וגזענים.
« עריכה אחרונה: פברואר 15, 2009, 01:31:29 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #52 ב- : פברואר 15, 2009, 10:38:46 »
זה שייקראו לנו הזויים או קיצוניים לא אומר שזה לא הדבר הנכון, הגאונים הכי גדולים בהסטוריה נחשבו להזויים בזמנם.

וברור שאין עם כזה הפלסטינאי וכל זה אבל מה שאני מתכוון זה שהשנאה לישראל מבוססת על 2 דברים עקריים הקטע הדתי והקטע של הלאום, והערבים הנוצרים יבססו את השנאה לישראל בכך שיש להם את הלאום הערבי ולא את הדת המוסלמית.

אנשים יבינו שמה שאני אומר זה הפתרון זה עניין של זמן, השאלה היא כמה נזק ייגרם ואם הוא יהיה הפיך

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #53 ב- : פברואר 15, 2009, 11:54:31 »
זה שייקראו לנו הזויים או קיצוניים לא אומר שזה לא הדבר הנכון, הגאונים הכי גדולים בהסטוריה נחשבו להזויים בזמנם.

וברור שאין עם כזה הפלסטינאי וכל זה אבל מה שאני מתכוון זה שהשנאה לישראל מבוססת על 2 דברים עקריים הקטע הדתי והקטע של הלאום, והערבים הנוצרים יבססו את השנאה לישראל בכך שיש להם את הלאום הערבי ולא את הדת המוסלמית.

אנשים יבינו שמה שאני אומר זה הפתרון זה עניין של זמן, השאלה היא כמה נזק ייגרם ואם הוא יהיה הפיך
לדעתי האסטרטגיה הזו מוטעית מיסודה, שכן היא תוקפת על המישור הלא נכון, וזה לא יעבור.
ימים יגידו
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #54 ב- : פברואר 15, 2009, 21:14:43 »

אני לא חושב אחי
הם הושפלו במשך מאות ואלפי שנים ע"י הערבים המוסלמים , אני לא חושב שהם פתאום יגידו איזה יופי אנחנו איתם , כי הם מעולם לא היו ביחד
לכן באמת הטלת חוקי אזרחות
כמו שאתה בודאי יודע , הערבים מפחדים מדבר אחד , רק דבר אחד קטן , חוק
הם עם פורע חוק , איך מתמודדים עם פורעי חוק ? עם החוק

הבעיה הכי גדולה שאין חוק במדינה הזאת והם עושים מה שבראש שלהם ובגלל זה המצב הוא כזה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #55 ב- : פברואר 15, 2009, 22:12:39 »
אי אפשר להשליט חוק ביד רכה אלא רק ביד קשה וברגע שהציבור יהיה מוכן להשלטת סדר ביד קשה אפשר יהיה להוציא גם את הנוצרים כי בסה"כ לא מדובר באזרחים נאמנים שתרמו למדינה אלא חלק קטן מאוכלוסיה שבימיה הטובים פשוט לא דפקה את המדינה

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #56 ב- : פברואר 15, 2009, 22:18:43 »
אי אפשר להשליט חוק ביד רכה אלא רק ביד קשה וברגע שהציבור יהיה מוכן להשלטת סדר ביד קשה אפשר יהיה להוציא גם את הנוצרים כי בסה"כ לא מדובר באזרחים נאמנים שתרמו למדינה אלא חלק קטן מאוכלוסיה שבימיה הטובים פשוט לא דפקה את המדינה

ערבים נוצרים שווים לדרוזים , יש ויש
לכן לנהוג ביד קשה , מי שלא מתאימה לו תרבותינו , שלא יהיה כאן , מי שכן , בכיף , וכמובן הגבלת הילודה ל3 ילדים (למרות שהנוצרים לא חיות הם עושים 2 , 3 גג)
מי יודע , יהיה טוב יהיה טוב , נקווה לשינוי ולכח

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #57 ב- : פברואר 15, 2009, 23:41:09 »
על סמך מה אתה אומר שהערבים הנוצרים שווים לדרוזים? הדרוזים נלחמו איתנו יד ביד מאז קום המדינה, מה הערבים הנוצרים עשו?

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #58 ב- : פברואר 16, 2009, 16:51:29 »
על סמך מה אתה אומר שהערבים הנוצרים שווים לדרוזים? הדרוזים נלחמו איתנו יד ביד מאז קום המדינה, מה הערבים הנוצרים עשו?

כי יש דרוזים שונאי ישראל , כן כן לא רק אלה בגולן גם פה בחיפה אי אפשר להכנס לדלית אל כרמל בלילה למשל תאמין לי
ויש דרוזים מצוינם
ולידיעתך יש הרבה ערבים נוצרים שמתגייסים לצה"ל ...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #59 ב- : פברואר 16, 2009, 18:38:43 »
בקשר לנוצרים אני פשוט רואה את זה כסיכון מיותר בעוד שהדרוזים עם יש מיעוט של בוגדים זה מובן ישנם בוגדים יהודים אבל הדרוזים ברובם נאמנים למדינת ישראל ומשרתים בצבא ואת הבוגדים יש להעיף מכל הדתות

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #60 ב- : פברואר 16, 2009, 22:28:09 »
אל תשכחו הבעיה זה לא רק הערבים שפוגעים בנו פיזית אלא גם הנוצרים וכל הגויים שבארץ שמדרדרים את עם ישראל במצב הרוחני והמסיון הגדול שפועל בארץ!
« עריכה אחרונה: פברואר 16, 2009, 22:29:18 על ידי MATAN »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #61 ב- : פברואר 16, 2009, 22:38:26 »
בכל הנושא הזה של הדרדרות רוחנית אני לא מאמין בזה, אני מאמין שאין דבר כזה הדרדרות רוחנית אלא רק הדרדרות מוסרית של האדם כפרט ולא של העם ביחד, אני לא רואה את עצמי חי את חיי כאדם דתי או מסורתי, אני חילוני לכל דבר ואני לא חושב שזה בגלל הנוצרים או המוסלמים.

אבל הרעיון הזה שגם אם שוודים היו פה היה צריך לגרשם נשמע לי נכון ולא הייתי יכול לנסח זאת יותר טוב.

אבל הדרוזים הרוויחו את הזכות לחיות כאן ואף אחד לא יכול לקחת זאת מהם

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #62 ב- : פברואר 16, 2009, 22:39:54 »
כה..בעקרון אם מקיימים שבע מצוות בני נח ומקבלים תחסות שלנו עליהם ותורמים את חלקם אז אין שום בעיה!
מה שלא קורה עם הערבים פה ימח שמם שלא מקימיים שבע מצוות בני נח ולא מקבלים תחסות שלנו עליהם ההפך ולא תורמים אלא רק מזיקים ופוגעים (אם אני יפתח תפה לויודע מתי אני יסיים)!!! >:(

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #63 ב- : פברואר 17, 2009, 13:55:01 »
כאן מקור הטעות הגדולה, אם נלך על הרעיון האנטי-ערבי אנחנו נתוייג אוטומטית כגזענים וקיצונים, ונהיה מוקצים מחמת מיאוס בציבור היהודי הרחב.
השיפוט חייב להיות רק על בסיס רקע דתי/אמוני שאז יהיה לזה הרבה יותר הבנה וגם נוכל לתקוע טריז עמוק וסופי בין הערבים הנוצרים ולמוסלמים מה שיגרום לנוצרים לשאול עצמם איפה הנאמנות שלהם נמצאת, איתנו או עם מי שרדה בהם 1400 שנה.
כך נוכל להשיג השגים הרבה יותר משמעותיים.
סליחה על הבורות אבל מה זה טריז?
[gif[/img]

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #64 ב- : פברואר 17, 2009, 19:10:05 »
סליחה על הבורות אבל מה זה טריז?
טריז הכוונה לחיץ, חומה, גבול

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #65 ב- : ינואר 02, 2013, 10:20:04 »
אין ערבים ודרוזים בגולני???.
כלללל הנגדים של האפסנאות בגולני הם דרוזים מכפר ירכא ויאסיף
הרס"ר משמעת בבסיס שרגא שהוא בסיס המפקדה של חטיבת גולני הוא בדואי ברברי מכפר כעביה .
אותו רס"ר שסיים את תפקידו לפני כמעט שנה הוא עיסה כעביה והוא היה מקיים יחסי מין עם חיילות בבסיס.
ולהזכירכם בדואי הוא מוסלמי.

נעצר לפני שנה על ריגול למען חזבאללה