כתב נושא: שאלה בקשר לטרנספר לערבים  (נקרא 14357 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« ב- : פברואר 10, 2009, 02:10:22 »
רציתי לדעת אם אתם מתכוונים להעיף רק ערבים או רק מוסלמים או את שניהם.

ואיך תחליטו מי ערבי ומי לא והאם אתם מתכוונים להעיף רק את הערבים או גם את הנוצרים והעובדים הזרים

מנותק מגן דוד

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #1 ב- : פברואר 10, 2009, 07:33:20 »
לפי מה שהבנתי זה כל הערבים, למרות שאני חושב שלדרוזים מגיע להשאר כאן, וזה לא "להעיף" אלא הגירה ערבית המונית מסודרת עם פיצויים והכל.
תקנו אותי אם אני טועה.

די לפולש הפלסטינאצי!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #2 ב- : פברואר 10, 2009, 09:34:56 »
בימין האמיתי מציעים להפסיק את התמיכה הכלכלית בהתנחלות הערבית הבלתי חוקית בארץ ישרא. ולאמץ במקומה מדיניות של עידוד הגירה של הערבים. "רוצים כסף ? מצאו מקום אחר לגור בו ואנו נסייע לכם לעבור".

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #3 ב- : פברואר 10, 2009, 10:38:22 »
מה זאת אומרת איך נחליט מי זה ערבי?מה אחמד טיבי יהודי?קשה לזהות ערבים?אתה לא מריח אותם?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #4 ב- : פברואר 10, 2009, 11:26:30 »
ברור אני יודע לזהות ערבי אבל תתפלא יש ערבים שנראים יהודים ומתנהגים כמו יהודים והם הכי מסוכנים.

אדם שאבא שלו ערבי ואמא שלו יהודיה דינו כמו ערבי מלא?

אדם שרק סבא אחד במשפחה הוא ערבי והשאר יהודים מה דינו?

ובקשר לכל הקטע של "לעודד" הגירה זה חרטא הערבים יושבים פה כבר מאות שנים אם אתה רוצה שהם ייצאו מפה זה לא יהיה בכך שתעודד אותם בעזרת מיסים.
ברגע שתפסיק את התמיכה הכלכלית הם יעשו מהומות מה שיוביל למלחמה בתוך מדינת ישראל בין התושבים היהודים והערבים ואולי אפילו ייגרור מלחמה גם עם הערבים מבחוץ.

ושהיה ברור אני בעד להעיף ללא פיצויים ללא שום דבר כמו כששוחררה ירושליים עברו דלת דלת ובעטו אותם החוצה ככה צריך גם היום.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #5 ב- : פברואר 10, 2009, 11:31:13 »
אם תהיה ממשלה כמו שאנו מקווים, שתתמוך בהגירה ערבית, היא גם תטפל ביד קשה בערבים שיעזו להתקומם.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #6 ב- : פברואר 10, 2009, 11:33:11 »
רשום לו בתעודת זהות ערבי.שמו אחמד או מוסטפה.מה הבעיה לזהות ערבי?מי גר באולפחם ובסכנין?
אם אמא שלו יהודיה הוא יהודי לפי ההלכה.אני לא בעד תורת גזע.
יעשה מהומות?ועכשיו הוא יושב בשקט?מישהו חייב לו כסף,עבודה?
אדרבא שישרת בצבא,יעשה שירות לאומי.נראה לי שאתה מתחכם או רוצה להבאיש את ריח התנועה שלנו.
אנחנו לא נאצים שבודקים יהודי דור שלישי.מי שהוא ערבי קל לזהותו והוא לא מתנהג כיהודי.אם הוא מתנהג כיהודי שישאר.
ואם תהיה מלחמה נלחם אני לא מפחד.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #7 ב- : פברואר 10, 2009, 11:36:27 »
אני לא מנסה להחפיש את התנועה.

הרעיון של להוציא את הערבים נשמע לי מצוין אבל הדרך לא נראית לי מציאותית יש בה יותר מדי חורים והיא לא מאוד ברורה

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #8 ב- : פברואר 10, 2009, 12:13:43 »
אני מכבד את עמדתך.בוא נאמר שנתחיל לטפל בערבים הבעייתים.כל ערבי שתקף את מרזל היום באולפחם מקומו בסעודיה.יש לנו גולש הגולה בארץ והוא יכול לזהות לך כל ערבי.
אני לא רוצה לתת ביטוח לאומי לערבי או עבודה.נתחיל מזה.כרגע החוק מונע גירוש בכוח ואנו שומרי חוק.
הכלכלה היא המפתח ואם הערבים יתנגדו אני לא נבהל.
ברור שהערבים לא ישבו בשקט זה בניגוד לאופי שלהם וזה רק תירוץ לגרשם.
איך נגרש?כמו שגירשו אותנו בגוש קטיף!בנחישות וברגישות עם שוטרי יס"מ כמו בעמונה.הם גם עברו מבית לבית.אום אלפחם תחילה.
ואם ערבי משרת בצבא לא נגרש אותו,אנחנו לא גזענים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אריק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #9 ב- : פברואר 10, 2009, 12:25:44 »
אתם טועים אל תתנו לערבי שמשרת בצבא להטעות אתכם רבותיי!!! הם מרגלים ! והמדינה שלנו כל כך מטומטמת שהם אפילו לא צריכים להסתתר!
אני שרתתי בגולני .כל פעם שגנבו רימונים או ציוד חבלני זה היה בדואים דרוזים וכו'.
את הדרוזים יש לסנן .את הבדואים להעיף קיבינימאט כולל את המשרתים בצהל.את העובדים הזרים לנפנף בחזרה לארצותיהם ואת הערבים לשרוף.ולא לתת להם פיצויים אלא לקחת להם כסף על הדלק שנבזבז כאשר נשרוף אותם.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #10 ב- : פברואר 10, 2009, 12:50:36 »
אין ערבים בגולני או דרוזים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
יוסי אתה טועה
« להגיב #11 ב- : פברואר 10, 2009, 14:22:33 »
בס"ד

ערבי לא יכול לתקוף את ברוך מרזל כי הערבי מפחד פחד-מוות מברוך מרזל...רק מרזל יודע לטפל בסרטן-הערב-הנאצי
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אריק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #12 ב- : פברואר 10, 2009, 15:02:47 »
אין ערבים ודרוזים בגולני???.
כלללל הנגדים של האפסנאות בגולני הם דרוזים מכפר ירכא ויאסיף
הרס"ר משמעת בבסיס שרגא שהוא בסיס המפקדה של חטיבת גולני הוא בדואי ברברי מכפר כעביה .
אותו רס"ר שסיים את תפקידו לפני כמעט שנה הוא עיסה כעביה והוא היה מקיים יחסי מין עם חיילות בבסיס.
ולהזכירכם בדואי הוא מוסלמי.
« עריכה אחרונה: פברואר 10, 2009, 15:04:07 על ידי אריק »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #14 ב- : פברואר 10, 2009, 16:43:38 »
מצב היפותטי העפנו את כל הערבים ונשארו 1000 ערבים במדינת ישראל, נאמנים משרתי צבא משלמי מיסים וכל זה

עוד 50 שנה ה1000 האלה ייתרבו והדבר יחזור על עצמו.

אני לא אדם דתי ואני יודע שאחד המלכים בתנך היה אמור להרוג את כל הערבים אני חושב שזה היה שאול, והוא השאיר רק את המלך והמשפחה שלו ותראה מה קורה היום

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #15 ב- : פברואר 10, 2009, 17:01:49 »
נוצרים אני חושב שצריכים להיות תלויים בחוק ה"בלי נאמנות אין אזרחות" ומי שמפר אותו - יגורש , וזה אומר תמיכה במדינות אויב , דיבור נגד המדינה וכו'
בקשר לדרוזים גם , אבל לידיעתכם יש דרוזים שיותר נאמנים פי 80 מהרבה יהודים במדינה הזאת ...

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #16 ב- : פברואר 10, 2009, 17:23:44 »
לכמה יתרבו 1000 ערבים?משנת 46 היו מאות אלפים והתרבו למליונים.קודם גרש ערבי אחד.זה כאילו שתגיד בשביל מה לאכול אהיה רעב במילא מחר.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #17 ב- : פברואר 10, 2009, 18:34:34 »
אחרי השואה משהו כמו 10% מהיהודים באירופה שרדו אבל תראה איפה אנחנו היום, אם הנאצים לא היו טיפשים הם היו מוחקים אותנו לגמרי וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים לעשות או שמעיפים את כולם או שלא עושים כלום כי ברגע שנעיף רק חלק יהיה ממש חרא

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #18 ב- : פברואר 11, 2009, 01:18:41 »
לצערי יש כאן שגיאה גדולה, אני חושב שההבחנה צריכה להיות לא על רקע אתני כי אם על רקע מוצא דתי, מי שהוא מוסלמי או בעל רקע מוסלמי (וזה לא מעניין אותי כמה הוא אדוק), חייב ללכת ויפה שעה אחת קודם.
וברגע שזה מגיע לאמות מידה דתיות, אין בין זה ובין גזענות ולא כלום.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #19 ב- : פברואר 11, 2009, 01:34:16 »
ומה בנוגע לערבים בעלי דת נוצרית?

אני מכיר אישית רק ערבים מוסלמים אבל כל הערבים שאני מכיר הם לא חארות כי הם רוצים להיות חארות זו התרבות שלהם ואני לא בטוח אם זה קשור לדת

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #20 ב- : פברואר 11, 2009, 08:26:30 »
ומה בנוגע לערבים בעלי דת נוצרית?
אני מכיר אישית רק ערבים מוסלמים אבל כל הערבים שאני מכיר הם לא חארות כי הם רוצים להיות חארות זו התרבות שלהם ואני לא בטוח אם זה קשור לדת
לצערי ישנם ערבים בעלי זהות דתית נוצרית או רקע נוצרי שחברו למוסלמים מתוך תפיסה שגויה כי הם ישתפו אותם באיזה אימפריה ערבית שתקום, זה בלוף אחד גדול, זה נובע גם מההרגשה התת הכרתית הד'ימית, משהו בסגנון תסמונת שטוקהולם שבו הנוצרי המקומי שעבר גיהנום תחת האיסלם ב1400 שנה האחרונות פתאום חושב שיש לו איזה תקווה, אבל זה תקוות שוטים.
אם היית קורא באופן רציני על איסלם היית מבין עד כמה הדת ותרבותה הם חלק מהקוד הגנטי של המוסלמי גם אם כלפי חוץ הוא מראה לך אחרת (מסיבות טקטיות בלבד).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #21 ב- : פברואר 11, 2009, 10:33:06 »
אנחנו לא נאצים ותפסיק להשוות את הערבים ליהודים.או שאינך יודע מה אתה מדבר או שאתה עושה בכוונה.מטרתנו לא השמדת עם אלא פינוי פיצוי.קודם כתבת לבדוק דור שלישי מי ערבי ועכשיו פרובוקציה חדשה.
הערבים הם הנאצים שעוסקים בהשמדת העם היהודי.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק Ananda

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #22 ב- : פברואר 11, 2009, 13:56:52 »
איך אתם משווים בכלל בין הנאצים ימח שמם לבין יהודים
אנחנו התפוצצנו עליהם? רצחנו להם ילדים, זקנים,נשים, לא חמושים וחפים משפע?
מספיק עם ההשוואה המטומטמת הזאת
תקראו לי גזעני או לא יודע מה אבל ערבי שמאיים על החיים שלי ושל המשפחה שלי אני יעשה הכל בשביל לעצור אותו גם אם זה להוציא אותו להורג
או לזרוק אותו למדינה אחרת בכוח ובלי פיצויים ויפה שעה אחת קודם!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #23 ב- : פברואר 11, 2009, 17:19:41 »
כנראה לא הבהרתי את עצמי, אני לא משווה בין הנאצים לבין התנועה, ההבדל האידיאולוגי הוא עצום. הנאצים רצו להשמיד את העם היהודי  והעם היהודי רוצה לשרוד,  אני פשוט חושב שהגישה שהנאצים פעלו לפיה הייתה גישה נכונה.  השאלה היא עד לאן התנועה מוכנה ללכת האם מדובר בפתרון ל10 שנים שאומר להוציא רק את הערבים שקוראים לי מוחמד או את כל הערבים ללא קשר לדתם או להבעת אמונם.

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה בקשר לטרנספר לערבים
« להגיב #24 ב- : פברואר 11, 2009, 17:26:54 »
אנשים אל תיהיו טיפשים מה אתם מדברים פה על רצח המוני מה אתם עושים צחוק איפה אתם חיים ??????
אסור להתדרדר לרמה של הבהמות הערביות לעולם , רק טרנספר גירוש כל ערביי ישראל למדינותהם המוסלמיות
ובמידה שתוקפים אותך ממדינה אחרת אתה יכול להגיב איך שאתה רוצה , תקפו אותך זו זכותך להגיב
אבל עכשיו שאתה תוקף את ה"אזרחים חסרי הצבא" בעזה , אתה פושע פאשיסט והעולם ישר קופץ
זה הכל