כתב נושא: השינוי שבימין האמיתי...  (נקרא 1090 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
השינוי שבימין האמיתי...
« ב- : ינואר 15, 2009, 22:07:19 »
שלום.
ודאי יודעים אתם שאיני נכנס לכאן עוד הרבה וזה תאמינו לי לא בגלל שנמאס לי חלילה מהפורום הנהדר הזה אלא בגלל שירותי הצבאי ובגללו בלבד.
אם זאת נכנס אני מידי פעם (בכול הזדמנות שיש לי ליתר דיוק) למרות שלא תמיד אני מגיב בהודעות וכן זאת הייתה דרכי תמיד לקרוא יותר ממה שאני כותב במיוחד כשיש מה לקרוא...
אבל יש כמה דברים שאיני מבין בזמן האחרון במקום שהתיבה שלי תהיה מוצפת בסרטונים מענינים של חיים או אפילו הודעות על שינוי כולשהוא אני מקבל אין ספור הודעות על סירטונים כאלה ועלובים של שלום עכשיו שבטח שאינם מעניינים אותי וגם כשאני מדרג אותם "1" לעולם איני צופה בהם בגלל השקרים והרמה הנמוכה שלהם ובגלל הטיפשות המוחלטת שבהם.
כמו כן יש ירידה רצינית במספר ההודעות בפורום אומנם יש הרבה חברים חדשים (שאיני יודע אליהם דבר כמובן) אבל מספר ההודעות ירד ל-3000~ כשבזמנים אחרים היה כפול מכך ואפילו יותר.
דבר נוסף שמאוד מדאיג אותי זה שאין שום שינוי לטובה שום התקדמות (אפילו הקטנה ביותר) בחודשים האחרונים.
אני זוכר כיצד ניסית לערער על הגזירה שמונעת ממך להכנס ארצה ושאפילו הרב הראשי תמך בך...
כשפרשתי (באופן חלקי בלבד כמובן!) היו שמועות על סניף בירושלים שיקום בזמן הקרוב.
והנה כבר חודשים המגמה היא שלילית יש פחות הודעות והפורום פחות פעיל.
אני מבקש ממר חיים בן פסח ומההנהלה הראשית של הפורום לשקול את המגמה המתמשכת בזמן האחרון ולהבין שיש איזה צורך בשינוי.
לא רק אני חושב שמצב הפורום הדרדר זוכרים כיצד הינו האתר ה-2,973 בגודלו בישראל רק לפני חצי שנה?
(לפי alexa.com) טוב עכשיו אנחנו ירדנו למקום ה-5,365 כלומר 2,392 אתרים הקפו אותנו בחצי שנה זה קצת יותר מ-13 אתרים כול יום...
צריך לשנות משהוא ומהר כדי שהימין האמיתי יפסיק את מגמת הירידה הזאת ויחזור לגדול כמו בזמנים טובים יותר!
« עריכה אחרונה: ינואר 16, 2009, 06:08:57 על ידי אחים באמת »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק כהניסט-1992

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
השינוי שבימין האמיתי...
« להגיב #1 ב- : ינואר 15, 2009, 23:08:30 »
אני משתמש חדש באתר ואני מנסה להוסיף כמה שיותר חברים לאתר הזה הבעיה שהם נרתעים וחושבים שהתנועה שלנו קיצונית מדי לכן זה קשה לשכנע אנשים להירשם לפורום

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
השינוי שבימין האמיתי...
« להגיב #2 ב- : ינואר 16, 2009, 06:12:04 »
כפי שכתבתי כאן:http://hayamin.org/forum/index.php/topic,17776.new.html#new
אינני רואה שינוי קיצוני  כזה לטובה, קורה בזמן כל שהוא.

אך זו במה נהדרת ללמוד המון. O0