כתב נושא: אם המצב היה הפוך..  (נקרא 11252 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #25 ב- : ינואר 19, 2009, 22:50:30 »
בהחלט הרג של ילדים בטעות הוא לא רצח וכך גם ילד שמשמש מגן לפעיל טרור...
אבל אתה לא יכול להגיד שהאיסלאם הוא עמלק החדש.
אין עמלק החדש וכדי לזהות עמלקי צריך נביא, אתה גם לא יכול להגיד שמצוות חיסול כל שבע עמי הארץ היא עליהם כי הם לא מעמי הארץ, הם העם הערבי.
חוץ מזה שלא כל הדת האיסלאמית מטיפה לרצח יהודים, זה רק פירוש מסויים.
תן לי להזכיר לך את תור הזהב של האימפריה האיסלאמית, האימפריה החזקה בעולם באותה תקופה, אימפריה דתית ככל האימפריות באותה תקופה, והם בכל זאת לא הפעילו עלינו שום אינקוויזיציה כמו הנוצרים וההינו נחשבים אצלם כאחד האדם.
בס"ד

"תור הזהב..."  המיתוס של אנדלוסיה, "איסלם מתון"...  ההישגים באותה תקופה במתמטיקה, אסטרונומיה, ארכיטקטורה ואמנות נזקפו לזכותם של דהימים לא-מוסלמים שחיו תחת השלטון המוסלמי.  המוסלמים יישמו את החוקים הנאציים שלהם לגבי הדהימים כמו תמיד.  קרא מקורות מהימנים, לא זבל שמאלני מסולף.  קרא את מה שהרמב"ם כתב על הישמעאלים יש"ו.

לגבי הסטטוס של "עמלק": אין ולו פוסק אחד שאינו מסכים עם הקביעה שהתווית של "עמלק" תקפה לגבי כל עם שמאיים בהשמדה על עם ישראל.  "עמלק" תקף לגבי עמים מסויימים בתקופות מסויימות.  הגרמנים הנאצים יש"ו היו עמלק במלחמת העולם השניה, אך כעת הם לא עמלק.

האיסלם מציב בפני הדהימי היהודי או הנוצרי שלוש אפשרויות: (א) להמיר דתו לאיסלם; (ב) להישאר יהודי או נוצרי, אך לסבול מאפליה, השפלה וסטטוס של אזרח סוג ב'; (ג) מוות.  מה שמפריע לי זה לא שהידיעות שלך בהיסטוריה, בהלכה היהודית, ובאיסלם אפסיות, אלא שלא טרחת לקרוא את כל המאמרים המחכימים של חיים, האלקשי, נץ וגאה בזה, וערן.  הייתי ממליץ לך להכניס פה ושם את המלה "לדעתי" וסימני שאלה, להתווכח פחות, ולקרוא וללמוד יותר.

להשכלתך, להלן ההלכה לגבי "עמלק":

"זכור את אשר עשה לך עמלק"

(פרשת תצוה, "זכור", שנת תשס"ז)

נכתב ע"י הרב משה צוריאל

במפטיר לפרשתנו אנו קוראים "והיה בהניח ה' אלוהיך לך מכל אויביך מסביב, בארץ אשר ה' אלוהיך נותן לך נחלה לרשתה, תמחה את זכר עמלק מתחת השמים. לא תשכח" (דברים כה, יט).

חידושי תורה רבים נכתבו על עצם הקריאה הזאת. אם היא דאורייתא או לא? אם הנשים חייבות לשמוע קריאה זו לא? אם אדם מעדות המזרח יוצא ידי חובתו בשמיעת קריאה מתוך ספר הנכתב בכתב אשכנזי, או מפי קריין הקורא האותיות בהברה אשכנזית? [וכן להיפך]. האם המלה "זכר" יש לנקדה צירי סגול, או פעמיים סגול? האם אדם שלא שמע את הקריאה בשבת זו יצא ידי חובתו כשישמע קריאת המגילה ביום פורים עצמו? ועוד שאלות הלכתיות מובהקות. אבל אין הרבה הדנים על עצם הביצוע למעשה, מי הם זרע עמלק שנצטוינו למחות את זכרונם מהעולם, כלומר להרוג אותם? זאת אומרת עוסקים אנו הרבה בטכס הקריאה כשלעצמה, ולא בגוף המצוה כמו שהיא. כיצד נזהה מי הוא ואיזה הוא שנכנה אותו "עמלק"?

ענה על כך הגאון הרב יוסף דב סולובייציק כי כל אומה המציקה באופן שיטתי לישראל, הרי היא מזרע עמלק. כך לשונו: "ההשגחה מנסה אותנו שוב פעם במשבר העובר על ארץ ישראל. מזימות הערבים אינן מכוונות רק לעצמאותה המדינית, אלא כלפי עצם קיומו של הישוב בכלל. הם שואפים להשמיד את הישוב מאיש ועד אשה, מעולל ועד יונק, משור עד שה. באחת האסיפות של "המזרחי" [בארה"ב] אמרתי בשם אבא מרי [הרב משה] ז"ל כי פרשת 'מלחמה לה' בעמלק מדור דור' אינה מוגבלת בחלותה הציבורית כמלחמת מצוה לגזע מסוים; אלא כוללת חובת ההתקוממות נגד כל אומה או קבוצה החדורה שגעון של שנאה, והמכוונת את משטמתה כלפי כנסת ישראל. כשאומה חורתת על דגלה 'לכו ונכחידם מגוי ולא יזכר שם ישראל עוד' (תהלים פג, ה) היא הופכת [להיות] עמלק" ("איש האמונה", הוצ' מוסד הרב קוק, תשמ"א, עמ' 101).

[ב] רעיון זה הובע גם ע"י הגאון האדיר המלבי"ם (על שמות יז, יד) "ורמז גם כן שבכל דור ודור יעמדו צוררי ישראל להשמידם, וצוררי ה' ומכחישי שמו, שכולם [הם] שורש פורה ראש ולענה מעמלק, ובאחרית הימים ישמידם מתחת שמי ה'".

[ג] שמא לכך נתכוון גם רבי שמשון רפאל הירש: "ולאו דוקא אותו עמלק וצאצאיו הגזעיים, אלא כל אותם הממלכות הממשיכים במורשת העמלקיות, והנם צאצאי עמלק ברוחם ובאופיים" ("במעגלי שנה", הוצ' נצח, שנת תשכ"ו, עמ' קפט).

[ד] כבר לפני ארבע מאות שנה, הכריז כך ר' אלעזר אזקרי, מחבר "ספר חרדים", בפרקו על ארץ ישראל (עמ' 183): "וכי היכי דבביאה ראשונה [בצאת ישראל ממצרים] בא עמלק, הכי נמי בקיבוץ גליות כשרוצים לבוא לארץ ישראל, עמלק מזדמן להם בדרך, וכאשר עינינו רואות היום תמיד. ירא ה' וישפוט" עכ"ל. כלומר גם אז בימיו היו ערבים פושעים הפוגעים ביהודים המבקשים להתיישב בארצם. ולפי קביעתו הם הם זרע עמלק.

[ה] עוד לפניו אמר כך מהר"ל. כאשר נצבת בפנינו השאלה, אם היה מותר ע"פ תורה להרוג כל בני משפחותיהם של ציבורו של המן הרשע? וכלום מותר להרוג גם נשים וטף? ורשות המלך היתה "להשמיד ולהרוג ולאבד את כל חיל עם ומדינה הצרים אותם, טף ונשים ושללם לבוז" (אסתר ח, יא). והנה כמו שהיהודים לא מלאו אחרי דברי אחשורוש "ובביזה לא שלחו את ידם" (אסתר ט, י) כך היתה ברשותם להמנע מלהרוג נשים וטף. ולמה הרגו נפשות (לפי סגנון לשון בני זמננו) שהם "חפים מפשע"? ועוד יש לשאול, כיון שכבר נהרג המן, וכבר סר פחד גזירת ההשמדה, למה להם להרוג שבעים וחמשה אלף איש? עונה על כך מהר"ל: "ולא תאמר לא היה צורך כי אם להשיב הספרים ולא יהרגו בשונאיהם. מה שיהרגו בשונאיהם, למה להם זה? אלא 'ולהקהל ולעמוד על נפשם'. לומר כי זה שהם יהרגו את אויביהם, נקרא זה לעמוד על נפשם וכו'. כי ישראל כאשר הם בגלות בין העמים, אם יש שונא להם כמו שהם אלה, [מתברר] שהם מזרע עמלק האגגי כאשר הוא צורר לישראל, ותמיד הם עומדים לכלות ישראל". ("אור חדש", עמ' רא). הרי נתן לנו מהר"ל סימן היכר כיצד לזהותם.

[ו] וכן כתב אדמו"ר ר' צבי אלימלך, מחבר "בני יששכר": "ואמרו בזוהר כי כל היועצים עצות [רעות] וכל המעיקים לישראל בגלות הארוך של אדום ובכל המלכיות, הם מסטרא דעמלק" (חדש אדר, הערה שבסוף מאמר ג').

[ז] וכן כתב הרב דוד כהן ("הנזיר") תלמיד מובהק להראי"ה זצ"ל, בחוברתו "מגילות מלחמה ושלום", עמ' יט. 

האם יש להסבר הנ"ל אסמכתא הלכתית? לכאורה כיון שאין אנו יודעים מי הוא "עמלק" כבר אין בידינו לקיים מצוה זו? ענה על כך הרב משה אביו של הגרי"ד סולובייציק, שזה כמעט מפורש ברמב"ם. וכך לשון הגרי"ד (הערת הגרי"ד, "איש האמונה", דף 102)

המביא דבריו:

"בנוגע לשבעה עמים כותב הרמב"ם בפרק חמישי של הלכות מלכים (ה"ד) כדברים האלה: "מצות עשה להחרים שבעה עממין שנאמר 'החרם תחרימם'. וכל שבא לידו אחד מהם ולא הרגו, עובר בלא תעשה שנאמר 'לא תחיה כל נשמה'. וכבר אבד זכרם". [עכ"ל רמב"ם] אולם ראה זה פלא, בנוגע למצוות מחית עמלק לא הוסיף הרמב"ם את שלש המלות 'וכבר אבד זכרם'. זוהי לשונו של הרמב"ם (פרק חמישי, ה"ה): 'וכן מצות עשה לאבד זכר עמלק, שנאמר 'תמחה את זכר עמלק'. ומצוה לזכור תמיד מעשיו הרעים ואריבתו כדי לעורר איבתו, שנאמר 'זכור את אשר עשה לך עמלק' עכ"ל רמב"ם. מתוך דבריו נראה כי עדיין עמלק קיים בעולם [כי לא סיים "וכבר אבד זכרם" כמו שכתב אצל ז' אומות]. 

ודאי הרמב"ם כתב דבריו בדייקנות. אם היה סבור כי גם עמלק אינו מזוהה בימינו, היה צריך לסיים באותן מלים "וכבר אבד זכרם" בסוף הלכה ה', ולא בסוף הלכה ד', והיה כולל בכך גם ז' אומות וגם את עמלק. וזאת במיוחד כאשר מובא במשנה (ידים, פ"ד מ"ד) שסנחריב כבר בא ובלבל את כל האומות. אלא ברור כי "עמלק" אינו בכלל דבריו, כי אותו אפשר לזהות על פי מעשיו גם אחרי בלבול האומות. כל מי שמתנכל לישראל כעם, בכל מקום שהם אפילו מחוץ לטריטוריה של מדינת ישראל, וכמעשיהם של הערבים הטרוריסטים בימינו, הרי זה הוכיח על עצמו שהוא מגזע עמלק. יש לנו להתאזר עוז במלחמתנו נגד כוחות הרע וההשחתה שבעולמנו, וככל דברי הראי"ה קוק ("מאמרי הראי"ה", עמ' 508). והעוצר את חיילי ישראל מקיום מצוותם, לנהוג "במלחמה כמו במלחמה", הרי הוא חוזר על חטאו של שאול המלך שריחם על אגג. אמרו עליו במדרש: "כל מי שנעשה רחמן במקום אכזרי, סוף שנעשה אכזרי במקום רחמן" (קוהלת רבה ז, לו). רואים אנו זאת בהתנהגותם של אנשי המשטרה והפרקליטות, מה בין יחסם לפורעים ערבים, לבין יחסם למפגינים אוהבי ארץ ישראל.

יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ברוך הגבר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #26 ב- : ינואר 19, 2009, 23:45:08 »
ערבי תמיד יישאר ערבי..לא משנה מדינה לא משנה זמן לא משנה מה הסיבה ומה המטרה..
ערבי תמיד יקרא קוראן ויאמין באללה כמו שנהוג בדתו כמו שנהוג במשפחתו כמו שנהוג בהיסטורית האנשים הערבים ימח שמם ובית זכרם..
תמיד תהיה לו מחשבה קיצונית על מות יהודי..
תמיד תהיה לו הסכמה עם מנהיג זה או אחר בעולם שיסחוף אחריו המונים ערבים בדעתם לרצוח יהודים..
בכל ערבי יש שנאה כלפינו
אצל תינוק אצל ילד אצל אישה אצ לגבר אצ לזקן או זקנה..כל עוד הוא היא הם ערבים זו דעתם..
אין חפים מפשע גם הם מצביעים והם הצביעו חמאס ספציפית פה אני מדבר..
כל ערבי דינו מוות..

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #27 ב- : ינואר 20, 2009, 00:36:22 »
ציטוט
"תור הזהב..."  המיתוס של אנדלוסיה, "איסלם מתון"...  ההישגים באותה תקופה במתמטיקה, אסטרונומיה, ארכיטקטורה ואמנות נזקפו לזכותם של דהימים לא-מוסלמים שחיו תחת השלטון המוסלמי.  המוסלמים יישמו את החוקים הנאציים שלהם לגבי הדהימים כמו תמיד.  קרא מקורות מהימנים, לא זבל שמאלני מסולף.  קרא את מה שהרמב"ם כתב על הישמעאלים יש"ו.

לגבי הסטטוס של "עמלק": אין ולו פוסק אחד שאינו מסכים עם הקביעה שהתווית של "עמלק" תקפה לגבי כל עם שמאיים בהשמדה על עם ישראל.  "עמלק" תקף לגבי עמים מסויימים בתקופות מסויימות.  הגרמנים הנאצים יש"ו היו עמלק במלחמת העולם השניה, אך כעת הם לא עמלק.

האיסלם מציב בפני הדהימי היהודי או הנוצרי שלוש אפשרויות: (א) להמיר דתו לאיסלם; (ב) להישאר יהודי או נוצרי, אך לסבול מאפליה, השפלה וסטטוס של אזרח סוג ב'; (ג) מוות.  מה שמפריע לי זה לא שהידיעות שלך בהיסטוריה, בהלכה היהודית, ובאיסלם אפסיות, אלא שלא טרחת לקרוא את כל המאמרים המחכימים של חיים, האלקשי, נץ וגאה בזה, וערן.  הייתי ממליץ לך להכניס פה ושם את המלה "לדעתי" וסימני שאלה, להתווכח פחות, ולקרוא וללמוד יותר.

מאיפה אתה מביא את המקורות האלה?
מה לעשות שאני סומך יותר על היסטוריונים ידועים ורבים מאשר על כמה רבנים. נכון לא קראתי מה הרמב''ם אמר על זה, וזה לא שאני אומר עליו משהו רע הוא פשוט לא דיבר על תקופה שלמה אלא רק על ימי חייו.
ולמה אני לא קורא את המאמרים האלה? כי זה זבל קיצוני מסולף של אנשים בכיינים.
עמלק הוא עם, נקודה אני לא מכיר את הרב משה צוריאל, תן לי פרשנים נורמליים עם מקורות תן לי רש''י, רמב"ן רמב"ם וכו'.
אתה רוצה שאני יביא לך פוסקים מהצד השני שיפסקו לך ההפך? הרב שרלו ושאר רבני צוהר לדוגמא...

ציטוט
ההבד לבינינו לבין המחבלים הרוצחים הערבים ימח שמם ובית זכרם הוא זה שאנחנו מדינה מוסרית עם מוסרי עם צבא מוסרי
שיש לו מוסר וכבוד ולא יחסל זקנים וילדים בכוונה...הם לא אכפת להם
"הקם להורגך,השכם להורגו" זה משפט שאומר המון...אבל גם אם הורגים לך ילד תהרוד 10 ילדים שן תחת שן
רק ככה מחזירים כח הרתעה

ובדיוק בגלל זה אנחנו לא יכולים למחוק אותם וגם לא להרוג עשרה ילדים בשביל ילד אחד, זאת נקמה ורצח ותו לא וזה אסור מהתורה.
חוץ מזה עשרה ילדים בשביל ילד אחד? זה שאנחנו עם ישראל לא עושה אותנו שווים יותר מהגויים זה רק נותן לנו יותר אחריות על הורדת הקדושה לעולם ורצח ילדים, יצירי הבורא, אותו אל שלנו איננו מעלה את רמת הקדושה. זהו רצח וגם אם זה יהיה כדי ליישב את הארץ זה לא יחשב כי מצווה הבאה על חשבון עבירה לא נחשבת.
הפיתרון היחיד הוא טרנספר.
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2009, 00:41:53 על ידי יפרח »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #28 ב- : ינואר 20, 2009, 06:06:30 »

מאיפה אתה מביא את המקורות האלה?
מה לעשות שאני סומך יותר על היסטוריונים ידועים ורבים מאשר על כמה רבנים. נכון לא קראתי מה הרמב''ם אמר על זה, וזה לא שאני אומר עליו משהו רע הוא פשוט לא דיבר על תקופה שלמה אלא רק על ימי חייו.
ולמה אני לא קורא את המאמרים האלה? כי זה זבל קיצוני מסולף של אנשים בכיינים.
עמלק הוא עם, נקודה אני לא מכיר את הרב משה צוריאל, תן לי פרשנים נורמליים עם מקורות תן לי רש''י, רמב"ן רמב"ם וכו'.
אתה רוצה שאני יביא לך פוסקים מהצד השני שיפסקו לך ההפך? הרב שרלו ושאר רבני צוהר לדוגמא...

ובדיוק בגלל זה אנחנו לא יכולים למחוק אותם וגם לא להרוג עשרה ילדים בשביל ילד אחד, זאת נקמה ורצח ותו לא וזה אסור מהתורה.
חוץ מזה עשרה ילדים בשביל ילד אחד? זה שאנחנו עם ישראל לא עושה אותנו שווים יותר מהגויים זה רק נותן לנו יותר אחריות על הורדת הקדושה לעולם ורצח ילדים, יצירי הבורא, אותו אל שלנו איננו מעלה את רמת הקדושה. זהו רצח וגם אם זה יהיה כדי ליישב את הארץ זה לא יחשב כי מצווה הבאה על חשבון עבירה לא נחשבת.
בס"ד

אני שמח שאנחנו בהסכמה לגבי זה שלכל הפחות עלינו לעשות טרנספר לכל הערבים.  כעת, לגבי מקורות:

כל ההודעות של האלקשי
כל ההודעות של נץ וגאה בזה
כל ההודעות של חיים בן-פסח
הספרים אור הרעיון ו-לשכים בעיניכם שחיבר הקדוש הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד
הספר Eurabia שחיברה ההיסטוריונית בת יאור
הספר The Politically Incorrect Guide to Islam שחיבר Robert Spencer
הספר Why I Am Not Muslim שחיבר Ibn Warraq
הספר Prophet of Doom שחיבר Craig Winn
הספר The Sword of the Prophet שחיבר ההסטוריון Serge Trifkovic
הספרים The Legacy of Jihad ו-The Legacy of Islamic Antisemitism שחיבר הרופא וחוקר האיסלם Andrew Bostom

אם אתה אוהב כתבים "קלאסיים", אז אני מפנה אותך לדברים שכתבו ווינסטון צ'רצ'יל, ג'ון קווינסי אדמס (הנשיא הששי של ארה"ב), ההיסטוריון הצרפתי אלקסיס דה-טוקוויל (de Tocqueville), הוגה הדעות והמחבר הצרפתי פרנסואה-מארי ארואט (וולטייר [Voltaire]), חוקר התרבויות ההולנדי קריסטיאן סנוק הורונייה (Snouck Hurgronje), ההיסטוריון ההודי קישורי סאראן לאל (Kishori Saran Lal), ג'וזף שאכט (Joseph Schacht), הנרי לאמן (Henri Lammens), שארל-אמנואל בוקה (Charles-Emmanuel Bouquet), אדמונד פאניאן (Edmond Fagnan), סמואל זוומר (Samuel Zwemer), וסיינט-קלייר טיסדול (St. Clair Tisdall).  הרשימה הקצרה הזאת מספיקה לעת עתה.

אני מאחל לך קריאה מהנה ומחכימה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #29 ב- : ינואר 20, 2009, 15:15:59 »

מסכים איתך בכל מילה ומילה אחי
טרנספר לכל המוסלמים ואולי הנוצרים
והטלת חוקים על הדרוזים בדואים ונוצרים - חוקי התרבות , התנהגות ושידעו מי בעל הבית
(ליברמן עשה הצעת חוק שערבי לא יוכל ללמוד באוניברסיטה עד גיל 21 - סיום גיוס חובה של כל היהודים)

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #30 ב- : ינואר 20, 2009, 16:53:37 »
מסכים איתך בכל מילה ומילה אחי
טרנספר לכל המוסלמים ואולי הנוצרים
והטלת חוקים על הדרוזים בדואים ונוצרים - חוקי התרבות , התנהגות ושידעו מי בעל הבית
(ליברמן עשה הצעת חוק שערבי לא יוכל ללמוד באוניברסיטה עד גיל 21 - סיום גיוס חובה של כל היהודים)

צעת החוק של ליברמן יפה, אבל חוקים מיוחדים על דרוזים,בדואים ונוצרים? זה נישמע לך הגיוני?
היזעדעזתי לקרוא את זה... זה לא מזכיר לך גזרות השמד? חוקי נירנברג? אסור לנו בחיים לעשות דבר כזה...

ציטוט
הספר Eurabia שחיברה ההיסטוריונית בת יאור
הספר The Politically Incorrect Guide to Islam שחיבר Robert Spencer
הספר Why I Am Not Muslim שחיבר Ibn Warraq
הספר Prophet of Doom שחיבר Craig Winn
הספר The Sword of the Prophet שחיבר ההסטוריון Serge Trifkovic
הספרים The Legacy of Jihad ו-The Legacy of Islamic Antisemitism שחיבר הרופא וחוקר האיסלם Andrew Bostom

אם אתה אוהב כתבים "קלאסיים", אז אני מפנה אותך לדברים שכתבו ווינסטון צ'רצ'יל, ג'ון קווינסי אדמס (הנשיא הששי של ארה"ב), ההיסטוריון הצרפתי אלקסיס דה-טוקוויל (de Tocqueville), הוגה הדעות והמחבר הצרפתי פרנסואה-מארי ארואט (וולטייר [Voltaire]), חוקר התרבויות ההולנדי קריסטיאן סנוק הורונייה (Snouck Hurgronje), ההיסטוריון ההודי קישורי סאראן לאל (Kishori Saran Lal), ג'וזף שאכט (Joseph Schacht), הנרי לאמן (Henri Lammens), שארל-אמנואל בוקה (Charles-Emmanuel Bouquet), אדמונד פאניאן (Edmond Fagnan), סמואל זוומר (Samuel Zwemer), וסיינט-קלייר טיסדול (St. Clair Tisdall).  הרשימה הקצרה הזאת מספיקה לעת עתה.

לצערי המשבר הכלכלי מונע ממני לקום לצומת ספרים ולקנות את הספרים האלה כרגע, אבל אם יד על הלב, באמת קראת את כולם?

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #31 ב- : ינואר 20, 2009, 17:19:03 »
צעת החוק של ליברמן יפה, אבל חוקים מיוחדים על דרוזים,בדואים ונוצרים? זה נישמע לך הגיוני?
היזעדעזתי לקרוא את זה... זה לא מזכיר לך גזרות השמד? חוקי נירנברג? אסור לנו בחיים לעשות דבר כזה...

לצערי המשבר הכלכלי מונע ממני לקום לצומת ספרים ולקנות את הספרים האלה כרגע, אבל אם יד על הלב, באמת קראת את כולם?

אחיי מה אתה משווה בכלל לחוקי נירנברג זה אפילו לא דומה
והאמת שחושבים על זה זה לא רק לערבים , אבל בעיקר
למשל לימוד באוניברסיטה מעל גיל 21 - קשור גם לכל מי שלא עושה צבא וכו'

והשאר מה יש להזדעזע ? אמרתי משהו שפוגע באנשים ?!
חוקים כמו - איסור על הפגנות תמיכה במדינת אויב בזמן מלחמה או אפילו שלום (כמו מה שקרה פה עכשיו)
איסור על פגיעה במישהו אחר על רקע לאומני - החמרת העונש לכלא מספר גדול של שנים בלי אפשרות לצאת בערבות או כל דרך - ככה זה יהיה שווה , הם לא יפגעו בנו , אנחנו לא בהם
ודברים בסגנון , אני חושב שזה יהיה מצוין ..
אתה רואה מה קורה ברחובות ? אני צריך להרגיש מאוים ומפחד לריב עם ערבי אחרת המנהג ההידוע "כל הכפר שלהם" "נקמת דם" וכל הזיוני שכל שלהם
איפה שמעת כזה דבר , פה בחיפה כל הדרוזים מדליאת אל כרמל חיים כמו מלכים לומדים בבית ספר שלנו עושים מה שבא להם נוסעים איפה שבא להם , ביום כיפור צופרים והכל
כמו חיות , חברים שלי פעם היו שם בכפר בשעת חושך , איך התעללו בהם כל שניה , כאפות , צחקו עליהם מה יהודים עושים שם בלילה
ואני לא מדבר על איזה כפר ערבי מסוכן , אני מדבר פה על דליא אל כרמל שכולם הולכים "לנפוש" אצלהם ולראות את תרבותם הידידותית
אבל זה הדברים מתחת לפני השטח .

זה הבעיה הגדולה ביותר !
אם לא יהיהיו את החוקים האלה אני מעדיף גם לטרנספר מפה את הדרוזים הבדואים והנוצרים (ערבים נוצרים בלבד)

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #32 ב- : ינואר 20, 2009, 19:39:57 »
ההבד לבינינו לבין המחבלים הרוצחים הערבים ימח שמם ובית זכרם הוא זה שאנחנו מדינה מוסרית עם מוסרי עם צבא מוסרי
שיש לו מוסר וכבוד ולא יחסל זקנים וילדים בכוונה...הם לא אכפת להם
"הקם להורגך,השכם להורגו" זה משפט שאומר המון...אבל גם אם הורגים לך ילד תהרוד 10 ילדים שן תחת שן
רק ככה מחזירים כח הרתעה
בס''ד

אשריך יהודי יקר !! הינך זועק כאן את האמ-ת שכל העולם ה ''נאור''=(חשוך) יודע לגבי נגע הצרעת העולמי המתקרא '' איסלאם'' יכריתהו הקב''ה ברחמיו מהעולם !! זוהי קנוני'ה של שודדי-מדבר שהתיימרו ליצור בעולם '' דת'' חדשה ,באמצם ערכים מהנצרות של ימי הביניים !! ומכיוון שהנצרות שאבה את ערכי'ה מהיהדות , אלא שסילפה אותם בצורה איומה , בא הנגע הרצחני של אותם שודדי מדבר עלובים והביסו את מה שקראו לה הקיסרות הביזנטית ,זאת הם עשו בצורה של רצח המוני וביזה ,אונס נשים ורצח הגברים ר''ל וכך מרצה ''דת'' הדמים הרצחנית המתקראת '''איסלאם'' את מאוויי'ה ששורשם זימה ,התערבבות באוכלוסי'ה תוך השתלטות עלי'ה מבפנים וצבירת כוח , הפגנת הכוח והשליטה בעת שיש לאל-ידם של אותם אנשי ''דת'' הדמים =איסלאם את הכוח לכך ,השפלת האוכלוסי'ה תוך ביזה המונית, ורצח הגברים המהווים את הכוח ההגנתי שלה , הטלת פחד על הנשים תוך השפלתן וביצוע אונס בהן לעיני כל ר''ל !! ביזת כלל הרכוש של האוכלוסי'ה שהשתלטו עלי'ה אותם שודדי-מדבר אכזריים מנוולים , שהפכו בערמה את משלח-ידיהם המגואלות-בדם ל ''דת'' !!
מה שנקרא כיום ''העולם החופשי'' שנולד מתוך הרצון של רוב אוכלוסיית העולם להגיע לפשרה ולמנוע מלחמות בין אוכלוסיות שונות בעולם כלקח ממלחמות-העולם הראשונה והשני'ה , אותה ישות שמונהגת כיום על-ידי ארצות-הברית ,איננה שמה על-לב את הסכנה האיומה של אותם שודדי-מדבר המתקראים '' איסלאם'' להשתלט עלי'ה מבפנים ומשם על העולם כולו ,ואז לרצוח את כל מי שלא יאות לקבל עליו את דת-הדמים הוא דת האיסלאם המסואב והמשוקץ !! להשפיל את כלל הנשים (בכדי שלא תעזנה למרוד מכיוון שתתביישנה להראות את פניהן לאחר שנאנסו ברבים , וכך ממומשת תאוותו הזימתית של ה ''מוסלמי'' וגם מטרתו השטנית המשוקצת יש''ו) ולאנוס אותן בחוצות כפי שנעשה לא מזמן כאשר כבשה ''עירק'' את כווית ב ''מלחמת המפרץ'' בשנת 1991 למנינם שר''י !!
את האמ-ת הזו מדחיק ''העולם החופשי '' כפי ש ''הדחיק '' את רצח אחינו הקדושים הי''ד בשואה הנאצית בעטי'ה של מלחמת-העולם השני'ה 1938-1942 למניינם שר''י!! ושלטון העוולה הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י איננו אלא משתף-פעולה עם אותם גוים שמתקראים ''העולם החפשי'' שמה שמעניין אותם בעולם הוא מימוש תאוותיהם תוך דריכה על כל מה שקורה מסביב ,ושמירה על  '' שקט יחסי '' שיאפשר להם להמשיך לגזול בשיטתיות את בני-האדם ההוגנים שסביבם ,וכך לתפוס את השלטון בכוח ההון הגזול !! וזהו העיקרון שאותו אימצה ''תנועת ההשכלה '' שהתנערה למעשה מדרך ישרא'ל סבא ויצרה ''דת חדשה '' ר''ל !! אלא שעדיין היו אותם משוקצים מיעוט שבמיעוט ,וההזדמנות של אותם משומדים שרצו לבנות ''ישות לאומית '' חדשה על חורבותי'ה של דת משה וישרא'ל הנצחית ר''ל !! אותה הזדמנות לא שיחקה להם אלא באמצעות תוצאותי'ה הרצחניות של השואה הנאצית שבה נרצחו רוב קהילות אשכנז הקדושות הי''ד  :'( :'( >:( , אותן קהילות שהפיצו בעולם כולו את צרכי הקודש היהודיים , ספרי קודש , שליחים מורי הוראה שהנהיגו קהילות-קודש באש ובמים ,ועוד עניינים שונים של הקהילות היהודיות שכל ענייניהן התרכזו תחת ידיהם הנאמנות של גדולי-ישרא'ל ע''ה זיע''א !! השואה הנאצית פרצה בגלל מעשי הגזל והעוולה שעשו אותם יהודונים ממשיכי '' תקופת ההשכלה '' שגזלו מכל הבא ליד בצורה ''דיפלומאטית'' והשתלטו על אירופה מבפנים בכדי לצבור כוח בכדי להרוס את הקהילות היהודיות הקדושות בכל מקום בעולם ! הם הקימו תנועה המתקראת ''התנועה הציונית'' ששמה לה למטרה לקיים את מזימת השמד ההמוני  וההתבוללות של הקהילות היהודיות בגוים ר''ל ,ממש על-פי דרך מנהיגיהם המשומדים יש''ו שר''י ועל כך תוכלו לעמוד בסרט הבא :

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=529&category=3

השואה הנאצית הביאה את הרווח הבלתי-צפוי ל ''תנועה הציונית'' בכך שהצורר הנאצי יש''ו שר''י לא הבחין בין יהודי השומר תורה ומצוות וממשיך בשושלת הנצחית בדרך האמ-ת של ישרא'ל סבא ע''ה זיע''א , לבין אותם יהודונים משוקצים שאינם אלה ה ''שאור שבעיסה'' אותם אנשי ערב-רב שקבלו את דרך הגויים ללכת בשיכרון חושים אחר תאוותיהם ולרמוס כל הנקרה בדרכם עקב כך , ולכן אף גזלו את הממון שנאסף בכל קהילות ישרא'ל הקדושות בכדי לפדות את אחינו הי''ד מידי הצורר הנאצי יש''ו , זאת מכיוון שה ''תנועה הציונית '' השתלטה בראש ובראשונה על ערוצי צינורות העברת כספי הסיוע בין הקהילות היהודיות הקדושות ושילשלה את אותם סכומי עתק לכיסי'ה התאוותניים בכדי לצבור עוד כוח לממש את זממת השמד וההתבוללות בעזרת אותו הון מחד, ולרושש את הקהילות היהודיות הקדושות מאידך ,ובכך לבנות ''ישות לאומית'' על חורבותיה של דת האמ-ת  היא דת משה וישרא'ל  ר''ל !!
כמובן שהצורר הנאצי יש'ו לה הבחין בין יהודי אמיתי ושורשי שממשיך בדרך ישרא'ל סבא , לבין יהודון רשע ש ''לא ידע את יוסף'' ולכן אסף את כלל היהודים הי''ד למחנות-ריכוז בכדי להציע פדיונם על-ידי כסף שיובא ממדינות החופש ,וכך תכנן להעצים את כוחו של הצורר הנאצי יש''ו שהתיימר להשתלט על העולם כולו ר''ל !!
בינתיים החלה התנועה הציונית הממלכתית הבולשביקית להשליט את מגמת השמד וההתבוללות בארץ-הקודש מכיוון שהעסקנים שלה ובראשם חיים וייצמן שר''י היו מעורים בהשקעות של המנד''ט הבריטי בין-השאר במזרח התיכון ובכלל זה בארץ-הקודש תובב''א , וידעו שהשלטון הנאצי יש''ו עומד להיות מובס מכיוון שהסימנים לכך כבר נתנו את אותותיהם , ולכן הואצו מעשי הרצח התעשייתי באחינו הקדושים הי''ד בתאי-הגאזים ובכבשנים  :'( >:( !!
בעקבות-כך גוייסו כספים מכלל הקהילות היהודיות הקדושות בעולם בכדי להציל את אחינו ולהעבירם לארצות-החופש , אלא שצינורות העברת אותם כספי פדיון שבויים היו בידי ''התנועה הציונית'' שהשתלטה עליהם במרמה ,מעשי רצח וגזל ממש כמו המאפי'ה האיטלקית ועוד קנוניות של הגויים בעולם !! ואכן נגזלו הכספים והובאו לארץ-הקודש תובב''א , ואז הצהיר דוד גרין (בן-גוריון ) יש''ו שר''י  , שרמז על מעלליו הרצחניים באמצעות אנשי-שלומו ששיתפו-פעולה עם הצורר הנאצי יש''ו שר''י  '' אילו הייתי יכול להציל את כלל היהודים באירופה ולהעבירם לארצןת החופש ,או לחלופין להציל רק מחציתם ולהביאם לארץ-ישרא'ל , הייתי בוחר בדרך השני'ה '' , והוא אכן עשה זאת בפועל בבחינת '' הרצחת וגם ירשת ? '' כלומר , הוא תיאם בחשאי מועדים שבהם הגיעו אנשי התנועה הציונית החילונית מפא''י יש''ו שר''י לתוך מחנות הריכוז שבהם ריכז הצוררה נאצי את כלל היהודים ללא הבחנה , וכך בררו אנשי התנועה הציונית את הבוגדים משורותיהם שדגלו במלחמה בדת האמ-ת היא דת משה וישרא'ל , וכלל היהודים שומרי התורה והמצוות הי''ד הושארו בידי הצוורר הנאצי יש''ו והועברו לאחר מכן לרצח בתאי הגאזים , ושריפה בידי אחיהם בכבשנים ר''ל  הי''ד !! וכך הרוויחה התנועה השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית המשוקצת שר''י ,את השליטה בהנהגת העם-היהודי שרובו שדגל בהנהגת האמ-ת בדת משה וישרא'ל נרצח בתאי הגאזים ונשרף בכבשנים הי''ד !! כפי שתוכלו לקרוא במסמך הנדיר הזה ש''צונזר '' בידי שלטון הרשע מזה ארבעים שנים ,ואותו תוכלו להוריד בקישור הבא !!

http://www.f2h.co.il/878765

הצורר האוייב הערבי  המוסלמי הנאצי יש''ו , נלחם אף הוא בלשי מלחמת-העולם השני'ה עם המנד''ט הבריטי ושאר שלטונות המנד''ט ,בנסותו לעוט על שאריות האימפרי'ה העות'ימאנית שחלשה על המזרח-התיכון כולו יותר מארבע-מאות שנים ,ונכבשה ע''י המנד''ט הארופאי ככדי לשלוט על קוי המסחר העיקריים ,מכיוון שזהו איזור המקשר בין שלושת היבשות אסי'ה, אירופה, ואפריקה , וכן חולש על מיצרי ה''בוספרוס והדרדנאלים'' , ו''מיצר גיברלטר'' שהם מוצאות ימיים חשובים בשליטה על דרכי המסחר בדרך הים , אולם לא נאריך כאן בזאת מפאת הרצון להתמקד בעניין שלנו, ונשתפק בעובדות שהזכרנו לעיל ולציין שעד סוף מלחמת-העולם השני'ה הי'ו היעדים הללו חשובים למנד''ט, ומשהוכרעה המלחמה , ''המליך'' המנד''ט את ראשי הכנופיות הרצחניות של האויב הערבי הנאצי יש''ו על אזורים אותם חילק כ ''מדינות '' ו ''ממלכות '' בעזרת קווים שרירותיים שנמתחו על המפה בסרגל !! (ראי'ה לכך היא שרוב הגבולות באזורנו הינם ישרים ,מכיוון שנמתחו בצורה שרירותית בסרגל על המפה ) וכך ''הומלכו'' אותם ראשי כנופיות של אוייב ערבי מוסלמי נאצי יש''ו ששדדו וחמסו את כלל האוכלוסי'ה בהותירם את המסכנים חסרי כל , והקימו להם טירות פאר ואת שארעיות האוכלוסין סביבם הרעיבו ללחם, והשתמשו בהם כעבדים זמינים!! ההסכמים הנ''ל נקראו '' הסכמי החלוקה '' של המנד''ט והעסקנים היהודונים של '' התנועה הציונית'' השמאלנית-ממלכתית בולשביקי שר''י על תחפושותיה השונות ,חששה מהקהילות היהודיות האמוניות הימניות האמיתיות שידעו את האמ-ת , ורצו להשיב את הרכוש הגזול שהוא כספי הקהילות היהודיות הקדושות שנשלחו בכדי לפדות את אחינו הי''ד שהופקרו על-ידי שליחי '' התנועה הציונת'' שהצילו אך ורק את אנשיהם היהודונים הבוגדים, ואך ורק את הצעירים שבהם בכדי להשתמש בהם ככוח עבודה !! ומכורח זאת נכרתה ברית-דמים בינם לבין האוייב הערבי הנאצי בראשותו של הצורר ''חאג' אמין אלחוסייני '' שמונה על ידי שלטון המנד''ט ל ''מופתי '' של האשרות שהוצבו על הר קדשנו ( יבערם הקב''ה במהרה אכי''ר ), אותו ''מופתי '' אף הוא השתתף עם הצורר הנאצי יש''ו במלחמה נגד שלטון המנד''ט במזרח-התיכון !! ומכורח זאת הפגין את '' נאמנותו '' לצורר הנאצי אדולף היטלר  יש''ו שר''י  בכלך ההקים מספר גדודים נאצים שנקראו אס-אס שתפקידם להוביל את אחינו הי''ד מארצות -המזרח לבתי-החרושת לרצח שהם תאי-הגאזים והמשרפות ר''ל ! ומכורח זאת אמר עליו הצורר הנאצי אדולף היטלר יש''ו  '' הצורר של אוייבי היא אחי !! '' ,ואכן הובלו יהודים מארצות המזרח לרצח הי''ד ,אלא שהכמות של אחינו הי''ד מארצות המזרח שתחת שלטון ה''איסלאם '' המתועב כדלעיל לא הייתה גדולה ועצומה ,מכיוון שמלחמת-העולם השני'ה הוכרעה בע''ה וישועתו  בתבוסתו של הצורר הנאצי יש''ו שר''י !! וכבר אז  עוד טרם הוכרז שלטון כלשהוא זולת שלטון המנד''ט הבריט על ארץ-הקודש תובב''א , נכרתה ברית-הדמים בין שלטון העוולה הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שלימים קבל את השלטון על אדמת ארץ-הקודש תובב''א לאחר שהפקיר דם יהודי רב שנשפך כמים הי''ד  :'( >:( , וניצל את תמימותם של קהילות יהודי המזרח שהיו תחת שלטון הצורר המוסלמי הנאצי יש''ו , ואותה ברית-דמים הופעלה בכדי לשסות את פורעי האוייב הערבי הנאצי יש''ו באותן קהילות-קדושות מחד , ושליחת שליחים ''למלטם'' כבייכול לארץ-הקודש תובב''א תמורת השארת בתיהם ונטילת כל הנכסים במטלטלין ולמעשה השארת אחינו חסרי כל בבחינת '' עני חשוב כמת '' ר''ל !!!
ואז נבנו ''מחנות הריכוז '' לשמד והתבוללות , שנקראו '' קיבוצים '' בכדי לפורר את היהדות האמיתי מבפנים ר''ל תוך גזילת ילדים מהוריהם ומכירתם למרבה במחיר , ''לימודים'' שתכליתם לכרות את האמונה השורשית באלוקי-ישרא'ל ר''ל !! וכך הקים שותו שלטון עוולה שמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י את מעוזו על אדמת-ארץ-הקודש תובב''א ,וברית-הדמים הסמוי'ה עם האויב הערבי המוסלמיהנאצי יש''ו איננה צריכה עוד להישמר ב''חדרי חדרים'' מכיוון ששטון שדרכו לפשוע בנתיניו רואה זאת עם הזמן כ ''היתר '' גמור ולגיטימי !!
אנו ממליצים לכולכם להאזין לסרטונים של  ''הגולה בארץ''  שבם מוכח מספר הדמים הטמא והמתועב הוא ספר '' הקוראן '' ממנו אנו מצטטים את הצו של אותו פדופיל רוצח משוקץ המתקרא '' מוחמד'' יש''ו שר''י ,כאשר שם מפורטות ה ''הוראות '' כיצד לפגוע בעמים אחרים ,וההתמקדות היא בעם-היהודי הקדוש , מכיוון שהוא בשורש האמ-ת שאותה לא יכולה העוולה לסבול !!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1950925

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,8855.0.html

למנהלים היקרים הי''ו . אנא הכניסו מאמר חשוב זה ל  '' ספריית הימין-האמיתי '' והשאירו גם עותק כאן !! הקב''ה ימלא כל משאלותיכם לטובה לעבודתו יתברך ויגאלנו במהרה ויה'י רצון שנזכה נמהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר.

הגולה בארץ  :)

« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2009, 19:55:36 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #33 ב- : ינואר 20, 2009, 20:19:04 »
אחיי מה אתה משווה בכלל לחוקי נירנברג זה אפילו לא דומה
והאמת שחושבים על זה זה לא רק לערבים , אבל בעיקר
למשל לימוד באוניברסיטה מעל גיל 21 - קשור גם לכל מי שלא עושה צבא וכו'

והשאר מה יש להזדעזע ? אמרתי משהו שפוגע באנשים ?!
חוקים כמו - איסור על הפגנות תמיכה במדינת אויב בזמן מלחמה או אפילו שלום (כמו מה שקרה פה עכשיו)
איסור על פגיעה במישהו אחר על רקע לאומני - החמרת העונש לכלא מספר גדול של שנים בלי אפשרות לצאת בערבות או כל דרך - ככה זה יהיה שווה , הם לא יפגעו בנו , אנחנו לא בהם
ודברים בסגנון , אני חושב שזה יהיה מצוין ..
אתה רואה מה קורה ברחובות ? אני צריך להרגיש מאוים ומפחד לריב עם ערבי אחרת המנהג ההידוע "כל הכפר שלהם" "נקמת דם" וכל הזיוני שכל שלהם
איפה שמעת כזה דבר , פה בחיפה כל הדרוזים מדליאת אל כרמל חיים כמו מלכים לומדים בבית ספר שלנו עושים מה שבא להם נוסעים איפה שבא להם , ביום כיפור צופרים והכל
כמו חיות , חברים שלי פעם היו שם בכפר בשעת חושך , איך התעללו בהם כל שניה , כאפות , צחקו עליהם מה יהודים עושים שם בלילה
ואני לא מדבר על איזה כפר ערבי מסוכן , אני מדבר פה על דליא אל כרמל שכולם הולכים "לנפוש" אצלהם ולראות את תרבותם הידידותית
אבל זה הדברים מתחת לפני השטח .

זה הבעיה הגדולה ביותר !
אם לא יהיהיו את החוקים האלה אני מעדיף גם לטרנספר מפה את הדרוזים הבדואים והנוצרים (ערבים נוצרים בלבד)

זה אנטי דמוקרטי, פשוט ככה כל עוד הם משלמים מיסים ומשרתים בצבא (באופן מגזרי הרעיון הוא לא לבדוק אחד לאחד) הם יכולים להביע את דעתם על מלחמה או שלום כל עוד זה לא אלים, זה המצב,
עם ישראל אמר ליפני שישים שנה מה שהוא אמר ליפני אלפי שנים: "שים עלינו מלך ככל הגויים" אז יש לנו שילטון כמו לשאר עמי העולםוכמו שאז כיבדנו את המלך היום אנחנו צריכים לכבד את הדמוקרטיה. זאת דעתי...

אתה רוצה אולי גם לפנות מפה את הערסים?

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #34 ב- : ינואר 20, 2009, 22:39:01 »
זה אנטי דמוקרטי, פשוט ככה כל עוד הם משלמים מיסים ומשרתים בצבא (באופן מגזרי הרעיון הוא לא לבדוק אחד לאחד) הם יכולים להביע את דעתם על מלחמה או שלום כל עוד זה לא אלים, זה המצב,
עם ישראל אמר ליפני שישים שנה מה שהוא אמר ליפני אלפי שנים: "שים עלינו מלך ככל הגויים" אז יש לנו שילטון כמו לשאר עמי העולםוכמו שאז כיבדנו את המלך היום אנחנו צריכים לכבד את הדמוקרטיה. זאת דעתי...

אתה רוצה אולי גם לפנות מפה את הערסים?

חחחחחחחחח חס ושלום כמה שהם כאלה הם כח לא קטן שלנו
כואב לי לראות את הערבים חשים פה בעל בית
ואנשים צריכים להיות מפוחדים מהם במדינה היהודית זה פשוט נוראי
ואפשר למגר את התופעה הזאת וכדאי שתדע את זה
במלחמת הימים והשחרור הערבים היו מפחדים לצאת מהבתים
היו רואים חייל עובר ברחוב היו סוגרים את החלונות בבתים מרוב פחד

עכשיו תסתכל מה ניהיה מהם ... פושעים שולטים במדינה
כל הסמים , כל הפשע הרכוש הגנוב , הכל מהכפרים הערביים חסרי הפיקוח

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #35 ב- : ינואר 20, 2009, 22:59:52 »

בס"ד

קראתי את רובם.  עותקים אלקטרוניים של חלק מהם ניתן למצוא באינטרנט.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #36 ב- : ינואר 20, 2009, 23:05:35 »
הערבים מסתכלים עלינו מלמעלה עכשיו, כי שונאי ישראל המשומדים והמוסרים
נתנו להם את ההשקפה הזו - שיש להם איזו זכות מיוחדת לחיות כאן

אני לא מתייחס לאנשים בהגדרה של "ערסים"
מעצבנות אותי מאוד כל ההגדרות הללו

יפרח היקר
הדמוקרטיה אינה צורת משטר שהתורה בעדה

בדמוקרטיה המזוייפת של מדינת ישראל
המיעוט המשומד והמוסר המתועב
הופך את ההמון לעדר עזים
בעזרת התקשורת המלעיטה אותו יום יום רמאויות דשנות

בסך הכל יהודי צריך לקיים את התורה
להתמודד מול יצרו ולהתגבר ולהעביר את המסר הלאה
כך יהיה לכל העולם טוב - בזכות העם הנבחר

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #37 ב- : ינואר 21, 2009, 17:38:55 »
הערבים מסתכלים עלינו מלמעלה עכשיו, כי שונאי ישראל המשומדים והמוסרים
נתנו להם את ההשקפה הזו - שיש להם איזו זכות מיוחדת לחיות כאן

אני לא מתייחס לאנשים בהגדרה של "ערסים"
מעצבנות אותי מאוד כל ההגדרות הללו

יפרח היקר
הדמוקרטיה אינה צורת משטר שהתורה בעדה

בדמוקרטיה המזוייפת של מדינת ישראל
המיעוט המשומד והמוסר המתועב
הופך את ההמון לעדר עזים

בעזרת התקשורת המלעיטה אותו יום יום רמאויות דשנות

בסך הכל יהודי צריך לקיים את התורה
להתמודד מול יצרו ולהתגבר ולהעביר את המסר הלאה
כך יהיה לכל העולם טוב - בזכות העם הנבחר

גם המלוכה היא לא צורת שילטון שהתורה רואה בעין טובה, זאת פשוט היתה צורת השילטון באותה תקופה, אין שונה בין זה לבין זה, ההנהגה האמיתית שלנו צריכה לבוא בצורת נביאים ואם אין נביאים להנהגה אז צריך להסתפק ב"מלך ככל הגוים"
מלך, למשל היה מאכיל אותנו הרבה יותר זבל.
אם לא היתה דמוקרטיה, פורום כזה לא היה יכול להיפתח, לא היו יכולים לצאת עיתונים שמגנים את פעולות המדינה וכו'...
אם העם באמת היה עדר עיזים שמושפע לחלוטין מהממשל ה"בולשביקי חילוני שמולאני בולשביקי אשכנזי אליטיסטי וגו'" אז לא היו נשארים דתיים במדינה...
ובקשר לערסים, אין לי בעיה איתם, רוב החברים שלי כאלה.
אבל הדוגמאות שהוצגו פה לבעייה עם הערבים דומות מאוד לבעיות שישד עם פילחי אוכלוסיה רבים במדינה, למשל משפחות הפשע הן יהודיות והערבים הם רק חיילים אצלם...
« עריכה אחרונה: ינואר 21, 2009, 17:42:52 על ידי יפרח »

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #38 ב- : ינואר 21, 2009, 20:53:50 »
אחי
משפחות הפשע זה ברור שיש בארץ
אבל חשבת מאיפה מגיעים רוב הסמים , ואיפה הם מוחבאים ?
כפרים ערבים , בגלל שאין שם שוטרים
אפילו שוטרים מפחדים להכנס לשם , יש להם מדינות קטנות עצמאיות בתוכנו
וזה מה שמפחיד אותי ... ולא שמעתי ללפחות לאחרונה על כפר ערסים שהמשטרה מפחדת להכנס לשם ...

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #39 ב- : ינואר 22, 2009, 00:45:32 »
אחי
משפחות הפשע זה ברור שיש בארץ
אבל חשבת מאיפה מגיעים רוב הסמים , ואיפה הם מוחבאים ?
כפרים ערבים , בגלל שאין שם שוטרים
אפילו שוטרים מפחדים להכנס לשם , יש להם מדינות קטנות עצמאיות בתוכנו
וזה מה שמפחיד אותי ... ולא שמעתי ללפחות לאחרונה על כפר ערסים שהמשטרה מפחדת להכנס לשם ...

אבל מי שולט בזה? יהודים.
חוץ מזה שזה יהיה ממש עצוב אם המשטרה היהודית תפחד להיכנס לישובים יהודיים.
אין מה לעשות, הערבים הם האוייב, אני לא מכחיש את זה אבל צריך לטפל בזה בחוכמה, זה לא יקח יום וזה לא יקח שנה...
ומה עם בתים וישובים יהודיים שהמשטרה מפחדת להיכנס אליהם? כמו שהיה בבית השלום, הם חיכו ליום שיהיה בו ריק מההגנה האמיצה ורק אז ניכנסו, ההיתי שם בעצמי, באתי להגן על המקום, אבל אני גם לא מחבב במיוחד את המשטרה...

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #40 ב- : ינואר 22, 2009, 15:20:06 »
אבל מי שולט בזה? יהודים.
חוץ מזה שזה יהיה ממש עצוב אם המשטרה היהודית תפחד להיכנס לישובים יהודיים.
אין מה לעשות, הערבים הם האוייב, אני לא מכחיש את זה אבל צריך לטפל בזה בחוכמה, זה לא יקח יום וזה לא יקח שנה...
ומה עם בתים וישובים יהודיים שהמשטרה מפחדת להיכנס אליהם? כמו שהיה בבית השלום, הם חיכו ליום שיהיה בו ריק מההגנה האמיצה ורק אז ניכנסו, ההיתי שם בעצמי, באתי להגן על המקום, אבל אני גם לא מחבב במיוחד את המשטרה...

המשטרה זה אנשים טובים , שתלויים בחוקים ששווים לתחת
רק בגלל זה אנשים לפעמים שונאים את צהל ואת המשטרה והכל
אבל בעצם אין מה לכעוס על אפחד
כל האשמה רק במיעוט שמאלני ששולט במדינה

מנותק Gloomwraith

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ממתין לגאולה
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #41 ב- : פברואר 01, 2009, 19:06:58 »
זה לא מדוייק שטרית
אפשר לכעוס על המשטרה והצבא, בגלל שהם ממלאים פקודות כאלה, כמו לגרש יהודים מהבתים שלהם,להכות אותם, להרוס בתי כנסת...
אל תגיד לי שאין להם בחירה, אני הייתי מעדיף לשבת בכלא צבאי מאשר לעשות פשע רוחני כזה.

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #42 ב- : פברואר 01, 2009, 19:22:30 »
זה לא מדוייק שטרית
אפשר לכעוס על המשטרה והצבא, בגלל שהם ממלאים פקודות כאלה, כמו לגרש יהודים מהבתים שלהם,להכות אותם, להרוס בתי כנסת...
אל תגיד לי שאין להם בחירה, אני הייתי מעדיף לשבת בכלא צבאי מאשר לעשות פשע רוחני כזה.

אחי זה כמו הטענה הטפשית הזאת שאומרים "איך היהודים הם אלה שעשו משטרה יהודית בשואה , והם שמרו על הגטאות הם יכלו לשנות הכל בשניה"
אין כזה דבר שאתה בתוך מדינה אתה תלוי במדינה אין הרבה מה לעשות ויש הרבה שסירבו פקודה , אבל עדיין בחיים זה לא יהיה כללי כי ככה זה אתה בתוך מדינה
אנחנו לא חיים בעולם משלנו ויש השלכות לכל מעשה וככה זה =\
ותאמין לי היו הרבה חיילים שעשו את הפינוי ובכו והיו עם דמעות בעניים זה לא היה קל לאף אחד תאמין לי ... בשביל מה ? לרצות את שרון שקיבל כבר את העונש שלו ...
לכל דבר יש סיבה תאמין לי אנחנו לא מחליטים כאן כלום כמה שאנחנו חכמים הכל כבר כתוב תאמין לי

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #43 ב- : פברואר 02, 2009, 09:41:09 »
יפרח,
הבעיה פה היא העיה אמונית, במה האדם מאמין, האיסלם הוא הבעיה בה"א הידיעה.
לא אכפת לי צבע עורו, לא אכפת מבנה אפו צבע ו/או הטקסטורה של שערו, לא אכפת לי מה מוצאו האתני, הבעיה שלי זה המוסלמים!
מי שקורא להשמדתי, יש לי את מלוא הזכות להכחיד אותו קודם, כולל ילדים שמוחם נשטף בשנאת מוות תהומית כלפי ולומדים כבר בגן שהם באים לחסל אותי, סה טו.
המקורות ש-דווקא כך הביא הם רק טיפה בים, אבל הם בהחלט מהווים תמונת רקע טובה בתור התחלה, אני מציע לך להיות קצת יותר צנוע לפני שאתה בא לתקוף אנשים שלמדו וחקרו והעמיקו בנושא הרבה מעבר למה שאתה למדת בחייך הקצרים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #44 ב- : פברואר 02, 2009, 10:31:39 »
יפרח אגב אתה כולך חי בסתירות,לדוגמא:
"לאומן מרקסיסט" אין דבר כזה! זה כמו לומר כושי לבן.
יש אולי לאומן סוציאליסט זה אכן קיים ונקרא בגרמנית "נאציונל סוציאליזים"...

כך שמי שכמוך חי בסיתרה עם עצמו בחיים לא יגיע לפתרון בשום דבר, הכל מטושטש אצלך שום דבר אינו ברור.
אתה מתרעם על התשובות שלנו אך לא נותן פתרון אחר, אתה מנסה להפוך אותנו לשופטים של "מי יותר צודק" בזמן שמדובר בהשרדות.
אותה סיבה שמדאיגה באי כניסתה של משטרה לכפרים ערביים היא הסיבה שמדאיגה בעצם כניסתה של המשטרה בבית השלום.
הסיבה: בשני המקרים מדובר במהלך שאמור להוביל לאיבוד שלטונו של עם ישראל על ארצו-אדמתו הקדושה וההיסטורית.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #45 ב- : פברואר 02, 2009, 12:26:13 »
פיסית בלתי אפשרי להשמיד מליארד ורבע מוסלמים או מאות מליוני ערבים.נניח שמטילים פצצת אטום על עזה והורגים 125 אלף ערבים הנשורת הראדיאקטיבית תפגע באשקלון ואסור לנו להרוג יהודים.
לגבי הפצצת עזה כמו דרזדן בפצצות קונבנציונליות זהו צעד רצוי שיחסוך פיצויים לפינוי פיצוי.לכל חיסול כל נושא נשק זה בהתאם לחוק הבינלאומי.
לדעתי היינו צריכים חומת מגן בעזה,להפציץ ולהכנס רגלית מבית לבית ולהרוג כל מחבל.
אין להזהיר בשום פנים ואופן.
בודאי שאין להשתמש בנשק כימי או ביולוגי במיוחד בכיווני רוח משתנים.
השאלה איננה כהניסטית כלל אלא מוסרית הבא להורגך השכם להורגו.זאת שאלה הלכתית ותועלתנית מה יעבוד טוב יותר?כיצד להמנע מסנקציות בינלאומיות וכו'.
יש לפעול בשכל.החוק הישראלי והבינלאומי הוא אילוץ ומגבלה.
אסד הוכיח באלחמה וחוסיין בעמאן ש20 אלף הרוגים ערבים ביום אחד מביאים שקט.
לגבי מלחמה עם אירן או סוריה הם לא ישבו בחיבוק ידיים כשנהרוג עשרות אלפים ויש לקחת בחשבון תגובה אירנית והרג מאסיבי של יהודים.
לסיכום :צריך לגמור את המבצע בעזה שהתחיל טוב אבל השאיר טעם של עוד וחצי מלאכה מראים לחמור.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק שטרית

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #46 ב- : פברואר 02, 2009, 14:51:29 »
אם תפתח חזית עם לבנון , או סוריה והחלום המצרי ימשך בדיוק כמו ה"יחסים הטובים" שלנו עם התורכים שהיום התגלה פרצופם האמיתי (למרות שתמיד ידענו כמובן)
 צריך מיד להעביר את כל ערביי ישראל למדינה האויבת
מקווה שינצלו רגעים חייבים טרנספר

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #47 ב- : פברואר 02, 2009, 16:02:37 »
פיסית בלתי אפשרי להשמיד מליארד ורבע מוסלמים או מאות מליוני ערבים.נניח שמטילים פצצת אטום על עזה והורגים 125 אלף ערבים הנשורת הראדיאקטיבית תפגע באשקלון ואסור לנו להרוג יהודים.
לגבי הפצצת עזה כמו דרזדן בפצצות קונבנציונליות זהו צעד רצוי שיחסוך פיצויים לפינוי פיצוי.לכל חיסול כל נושא נשק זה בהתאם לחוק הבינלאומי.
לדעתי היינו צריכים חומת מגן בעזה,להפציץ ולהכנס רגלית מבית לבית ולהרוג כל מחבל.
אין להזהיר בשום פנים ואופן.
בודאי שאין להשתמש בנשק כימי או ביולוגי במיוחד בכיווני רוח משתנים.
השאלה איננה כהניסטית כלל אלא מוסרית הבא להורגך השכם להורגו.זאת שאלה הלכתית ותועלתנית מה יעבוד טוב יותר?כיצד להמנע מסנקציות בינלאומיות וכו'.
יש לפעול בשכל.החוק הישראלי והבינלאומי הוא אילוץ ומגבלה.
אסד הוכיח באלחמה וחוסיין בעמאן ש20 אלף הרוגים ערבים ביום אחד מביאים שקט.
לגבי מלחמה עם אירן או סוריה הם לא ישבו בחיבוק ידיים כשנהרוג עשרות אלפים ויש לקחת בחשבון תגובה אירנית והרג מאסיבי של יהודים.
לסיכום :צריך לגמור את המבצע בעזה שהתחיל טוב אבל השאיר טעם של עוד וחצי מלאכה מראים לחמור.
רחוק מלהיות נכון,
א.) ניתן בהחלט להשיג כמות גדולה של נפגעים שם עזה ללא שערה אחת שתפול מראשו של יהודי ע"י שימוש מאסיבי בנשק תרמובארי (דלק-אוויר ונפאלם שחור) על ריכוזי האוכלוסיה שלהם, מקסימום אפקט דם אש ותמרות עשן והם יכנעו לפני שתספיק להגיד ג'ק רובינסון.

ב.) אופציה שניה היא תמיד נשק בלתי קובנציונלי, ואם אתה חושש מכיווני רוח, אז אני יכול להרגיע אותך, אפשר לפגוע בהם ע"י נשק ביולוגי דרך המים והמזון והתרופות שאנו משגרים אליהם, אפשר פשוט להוסיף לזה עוד כמה נבגים ווירוסים מעניינים.

ג.) אפשר לתמצת את החוק הבינלאומי במשפט אחד: "מה שמותר ליופיטר אסור לשור" (משפט רווח ברומא העתיקה) השאלה היא בסופו של דבר האם אנחנו "כחגבים היינו בעיניהם" או "הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב".

ד.) לא יודע אם סוריה ואיראן ישבו או לא ישבו בשקט (וגם אם כן, אז אהלן וסהלן, נגמור גם איתם באותו היזדמנות, שלוש ציפורים במכה אחת) אבל זה בהחלט יהיה מכה אדירה לאיסלם בעולם, מקסימום אפקט והחזרת השעון ההסטורי לאחור מבחינת האיסלם.

ה.)  היינו בעבר תחת סנקציות, הן דיפלומטיות והן כלכליות, אמברגו סחר ונשק והשמים לא נפלו, אין מה להבהל מזה.
« עריכה אחרונה: פברואר 02, 2009, 16:03:08 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #48 ב- : פברואר 02, 2009, 17:38:11 »
מתי הטילו עלינו סנקציות (דיפלומטיות/ כלכליות)
« עריכה אחרונה: פברואר 02, 2009, 17:39:09 על ידי יחיאל208 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אם המצב היה הפוך..
« להגיב #49 ב- : פברואר 02, 2009, 20:31:06 »
מתי הטילו עלינו סנקציות (דיפלומטיות/ כלכליות)
אחרי מלחמת קדש, אחרי מלחמת ששת הימים וגם לפניה, בזמן מלחמת ההתשה ואחרי הפצצת הכור העיראקי אוסיראק ב-81'.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל