כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 20 בפברואר **  (נקרא 3882 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.

תודה,
כהנא צדק!

*האשכול יוגבל ל 10 גולשים.
לאחר 10 הודעות - האשכול יינעל*
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 20 בפברואר **
« להגיב #1 ב- : פברואר 13, 2007, 15:24:44 »
שלום חיים
תודה על תשובתך בשבוע  שעבר
אני  הייתי  המום בזה  שאמרת שדוד גרוסמן היה היושב  ראש  של אייפק
בכל מקרה  השאלה שלי השבוע היא:
התחלתי  לקרוא ספר על מנחם בגין
ורציתי  להביא  ציטוט קטן מהספר מה שמנחם בגין רשם באיזה עיתון ב 1945
על מעשי בן גוריון שהסגיר  את הלוחמים מהאצל והלחי  לידי הבריטים

אם בגין רשם את הדבר  הבא:
"אך זכור  קין!עוד  יבוא יום הדין.ואין הוא  רחוק.יקום העם,יפרוץ הזעם. ועל בגידתך ופשעיך,על הלשנותיך ותעלולתיך"

והוא  היה  בשלטון למה  הוא  לא  אמר  את האמת לעם על דוד בן גוריון וכל הבוגדים? או שהוא אמר
אני  לא  נולדתי  בתקופה  שהוא היה  בשלטון.
או גם הוא בסופו  של דבר נכנע ללחץ  הבין לאומי מחוסר עמוד שידרה אמוני?
ולמה  לדעתך בגין בסוף מסר את הסיני הרי הוא היה בעד  ארץ ישראל השלמה?

תודה מראש
איתן
« עריכה אחרונה: פברואר 13, 2007, 16:59:45 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : פברואר 13, 2007, 19:21:42 »
חיים שלום!
עקב כשילונותיהם של "מנהיגנו" שלא ידעו לנהל את המדינה נוצר מצב שהעם כבר לא מאמין
לשום ראש ממשלה אלא מצביע כי צריך ומנסים כל הזמן להמר...
איך אתה חושב שהעם יוכל לדעת שהתנועה שלנו אכן דוברת אמת ולא מדברת באוויר?
יישר כוח ותמשיך לפעול למען הצדק של עם ישראל!!!
שבוע טוב!!!
WjW
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 13, 2007, 20:46:03 »
חיים הייתי רוצה לשמוע את תגובתך על פרופסור טואף (שעוד מלמד באוניברסיטה דתית) שאמר שיהודים שחטו תינוקות נוצריים
אין שום גבול לשינאה העצמית של העם היהודי

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #4 ב- : פברואר 13, 2007, 21:09:12 »
בס"ד
שלום חיים,
היום רציתי לשאול אותך מספר שאלות:

1)מה קרה כאשר המפלגה הנאצית בארה"ב ימ"ש רצתה לצעוד מה עשתה הליגה אמרת לי שהיה עימות מה קרה שם?...

2)כידוע לך כאשר נפסלה המפלגה של גדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד מהכנסת הסקרים אמרו שאם היינו נשארים היינו וזכים ב-14 מנדטים! מה דעתך בנושא?...

3)שענית לי בשבוע שעבר על השאלה לגבי חזית אמרת לי שברוך מרזל ואיתמר השקיעו הרבה כסף במגזר החרדי ללא תוצאות מרשימות לפי דעתך איפה צריך הכי הרבה להשקיע כדי לקבל מצביעים פוטנציאלים?..

4)חיים האם תוכל להסביר לי איך הצלחתם לעשות תדמית כזאת חזקה למפלגה של הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד גדול דורנו ולכל מי שתמך בו כי פשוט עד היום שמלאנים וערבים רועדים מהתומכים שלו וגם בהתנחלויות לא מתעסקים איתם כי יודעים שהם תומכים ברעיון.

5)חיים האם הכרת טוב את הרב בנימין זאב כהנא זצ"ל הי"ד בנו של גדול דורנו?..
ואם כן איך התרשמת ממנו?..

6)חיים איפה למדת לדבר עברית?...

7)חיים מאוד מסקרן אותי משהו בתמונות הבאות:

איפה הם צולמו ומה קרה שם?..

דרך אגב חיים אני תמיד נזכר איך אתה אומר שהנוער הוא חשוב כל כך ועשיתי סתם ניסוי על ילדים בכיתה שלי אתה לא יודע כמה נערים ונערות תומכים ברעיון של גירוש ערבים כמה תומכים ביגאל עמיר כמה נגד רבין ימ"ש זה פשוט הדהים אותי ילדים ביקשו ממני לינקים לסרטים ימנים שמדברים על נושא רבין וגירוש יהודים, ודרך אגב יש מתנגדים אבל הם כל כך חלשים שאפילו באמצע הוויכוח עם עוברים לצד שלנו או שפשוט אין להם מה לומר.

לסיום חיים רציתי להגיד לך תודה על הכול אתה באמת משקיע המון זמן אני מקווה שנזכה לראות אותך בעזרת ה' בארץ ישראל עד אז אני מקווה שאתה יושן טוב כי זה חשוב מאוד ושאתה מרגיש טוב ובאמת בכל בעיה שיש לך יש פה גולשים ומנהלים רק תבקש אנחנו תמיד נשמח לעזור בכל דבר מכל הלב!
נאמר על אדם גדול:"צופה ויודע סתרינו, מביט לסוף דבר בקדמותו".
והמשפט הזה ללא ספק מתאים לך!
ואני יכול להגיד לך חיים שאתה אדם גדול בין הגדולים שפשגתי בחיים שלי לא ראית עוד אדם עם מרץ ופעילות וגם אלצ אנשים צעירים בעזרת ה' אני מקווה ומתחנן שנזכה לראות אותך בארץ ישראל זה פשוט עוול לא לתת לך להיות אז שיהיה לך שבוע טוב,
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: פברואר 18, 2007, 23:03:08 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : פברואר 13, 2007, 22:14:02 »
חיים שלום רב!
1.האם הימין הקיצוני והנאו-נאצי בארצות הברית מרים ראש?דיויד דיוק זכה שם לפופולריות.האם מאז טימותי מקווי האף. בי .איי רודף אותם?
2.האם כוח המשימה היהודי מפגין בארצות הברית למען שחרורו של יונתן פולארד?מדוע הממשל והסי .איי .איי כה מתנגדים לשיחרור?
3.אתה טוען שאם בכלל אפשר לתמוך בפוליטיקאי אמריקני הוא צריך לבוא מהמפלגה הרפובליקנית.טענת שאתה מחבב איטלקים,מה דעתך על ג'וליאני?הוא תומך בהפלות,בחתונה בין שני אנשים מאותו המין ותמך בשרון,באולמרט ובגירוש!מצד שני הוא היה ראש עיר למופת והצליח במלחמה בפשיעה.הוא התגרש פעמיים התחתן בפעם השלישית ובגד באישתו השניה.
מועמד ריאלי נוסף הוא מקיין,מה דעתך עליו ועל ניוט ג'ינגריץ'?
4.האם אתה מצטער שהביאו את הכושים כעבדים מאפריקה ופשוט רוצה שהכושים ישארו באפריקה,הערבים בארצות ערב ואמריקה תהיה לבנה?או שאתה רוצה לחזור לימי ההפרדה הגזעית ולהחזיר את הגלגל אחורה?
5.הוכחת שלמען מטרה ראויה יש לפעמים לנקוט באלימות!האם אתה תומך בהתנקשויות פוליטיות כדרך לשינוי?למשל רצח רבין,רצח קנדי,רצח מרטין לותר קינג,רצח הלורד מוין?!האם זה לגיטימי ומשתלב עם עקרונות הדת שלנו "לא תרצח" !
האם אתה תומך בכל מעשי המחתרות שלנו?פיצוץ מלון המלך דוד,תליית הסרג'נטים,פיצוץ בשווקים,המחתרת היהודית שפעלה נגד ראשי הערים וראשי הועדה להכוונה לאומית?הרב כהנא זצ"ל תמך במחתרת ודרש את שחרור העצורים.
אצלנו שמיר כמפקד הלח"י נתן פקודה להרוג יהודי שרצה להתנקש בבן גוריון והוציאו להורג בוגדים שמאלנים אז,פשוט ירו להם בראש אחרי משפט שדה וקברו אותו בחולות  העיר ראשון לציון.

yacov

• אורח
« להגיב #6 ב- : פברואר 14, 2007, 01:22:20 »
בס"ד

שלום לחיים הצדיק, 

אתא אמרת שהשח הפרסי לא היה מוסלמי אמיתי. האם הוא רצה להרוג לא-מוסלמים? למה הוא התקיים יחסים טובים עם ישראל אם הוא לא אהב את היהודים?

בבכוד רב,
יעקב מנשה בן רחמים.

יעקב,
תודה על המאמץ שלך לכתוב בעברית, אנחנו יודעים שזה לא קל, אז באמת כל הכבוד ויישר כח!

דוקא_כך
« עריכה אחרונה: פברואר 19, 2007, 08:08:07 על ידי דוקא_כך »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : פברואר 17, 2007, 22:03:57 »
חיים שלום רב, הרבה זמן לא יצא לי לכתוב לתוכנית חשובה זו, לצערי מפאת חוסר זמן והעדרות ארוכה מהבית ( אני משרת במודיעין בצה"ל).
ולעניין שרציתי להעלות:
עניין חשוב וכאוב, והוא "עצמאותה" של "מדינת ישראל".
מדי שנה בה' באייר מציינים את יום ה"עצמאות", ואני שואל על איזה עצמאות מדברים???
אם שטחים נרחבים בעיר הבירה ירושלים הקודשה שייכים לכנסיה היוונית-אורתודוכסית ולכנסיה הרוסית הפרבוסלבית, ואפילו בניין הכנסת, יושב על אדמה יוונית, ומדי שנה משלמת ישראל לכנסיה ומוסדותיה, עשרות מליוני דולרים דמי חכירה, אזי זה דוגמא לחוסר עצמאות המדינה, האם יעלה על הדעת שבניין הקונגרס או הסנאט בארה"ב ישב על אדמה השייכת (כלכלית נדל"נית) לגורם לא אמריקאי??? היעלה על הדעת שכל בניין פרלמנט אחר בכל רחבי העולם ישב על אדמה שכלכלית לא שייך למדינה שהפרלמנט הנ"ל הוא שלה???
לאיזה רמות ביזוי ניתן כבר להגיע?
עצם העובדה שמדינה אחרת קובעת למי נמכור או לא נמכור נשק, מראה חד משמעית שאנחנו לא מדינה ריבונית (עיין ערך עיסקת הפאלקון עם סין וכל מיני עסקאות אחרות עם הסינים שטורפדו על ידי האמריקאים, וכן גם עיסקאות עם הודו ואחרים).
עצם העובדה שבעיר בירתנו לא יושב אף שגרירות של מדינה זרה.
עצם העובדה שמקום קודשנו  יושב יום יום ומחולל על ידי שני מסגדים ועבודות של המוסלמים ביסודותיו.
סיפור יונתן פולארד, וכן העניין ההוא עם המפעיל שלו תא"ל אביאם סלע, שלא נתנו לו קידום בגלל שהאמריקאים הטילו ווטו.
עצם העובדה שממשלת ישראל נושמת לרווחה כל פעם שארה"ב מטילה ווטו על החלטה אנטי ישראלית במועצת הכאילו בטחון של האו"ם שמום.
עצם העובדה שבכמעט כל מערכות הנשק שלנו אנחנו נשענים על האמריקאים, במקום לפתח ייצור עצמאי שייצר לנו כל מה שאנחנו מקבלים מהאמריקאים.
אחרון חביב, הוא עצם העובדה שאימצנו לעצמנו תרבות אמריקנו-אירופית שהיא לא תרבותינו, וזה הפך להיות עגל הזהב של רוב העם היושב בציון
הרוקד "מה יפית" בפני אלילי הזהב המערביים וצועק "אלה אלוקיך ישראל".
הלזה עצמאות ייקרא???
« עריכה אחרונה: פברואר 17, 2007, 22:04:43 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #8 ב- : פברואר 18, 2007, 12:41:42 »
אהלן חיים חזרתי לבקר בפורום אחרי הרבה זמן והופתעתי מהמון שינויים שקרו פה אבל לא משנה יש לי שאלה אחרת שבוע שעבר שמעתי את התוכנית שלך עם איזה תמונה
ועכשיו ראיתי את התמונה שלך ולא רואים אותך בכלל אין לך תמונות שאתה צעיר? חיפשתי עליך בגוגל ובכלל אין זכר לקיומך שם כמעט מחוץ ל JTF
בדרךכלל מנהיגים שהם מוכרים יש להם תמונות שהם היו צעירים וא בהפגנות כמו כהנא בלי זקן שמזכיר קצת את לני ברוס במראה שלו אז
איך לך אין תמונות שלך באתר התנועה שלך או לאנשים אחרים אין תמונות שלך זה קצת מערער את היכולת לאמת את מעמדך בליגה להגנה יהודית
אדם שיבוא מבחוץ ורוצה לדעת שאתה מי שאתה טוען שהיית אין לו חומר למצוא עליך באינטרנט מהשנים האלה אתה כאילו לא קיים שם מלפני JTF

דיברתי על כהנא בלי זקן אז עוד שאלה בבקשה: איך יכול להיות רב בלי זקן? אפילו אין לו כיפה בתמונות שם או שלא רואים אותה

ועוד שאלה אחרונה מבטיח אבל זו שאלה אישית ואני קצת פוחד לשאול אבל סקרן לדעת כי אתה מרבה להטיף על התנזרות ממין
ואני שואל את עצמי האם אתה אי פעם קיימת יחסי מין עם אישה או שאתה עדיין בתול? אם זה לא במקום אני מבקש סליחה מראש ואתה לא חייב לענות אבל זה באמת מסקרן לדעת.

דולפי
« עריכה אחרונה: פברואר 18, 2007, 13:41:01 על ידי DolphinBoy »

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : פברואר 18, 2007, 23:27:29 »
חיים שלום רב.
באחד מהוויכוחים שלי עם צעיר יהודי תומך ש"ס, הוא טען בפני שייתכן שהרב כהנא צדק אבל הוא עשה משהו שחז"ל אסרו לעשות וזה התגרות באומות העולם. אני לא ממש בקיא בענייני הלכה. האם יש דבר כזה?האם יש דין שאוסר עלינו להתגרות באומות העולם גם כשצריך לומר את האמת? אני חושב שזה טיפשי כי בכל מיקרה העולם ישנא אותנו אבל האם באמת יש הלכה כזאת?

ושאלה נוספת - כיצד ניתן לשכנע את רוב הציבור בישראל בצדקצ דרכנו?? איך ניתן לשכנע את כל הצפון תל אביביים שכל מה שמעניין אותם זה לאכול גבינות ולשתות יין ומצידם שכל האחרים ישרפו?
איך באמת ניתן להגיע לליבו של כל אחד ואחד??

בכבוד רב ובברכת הבריאות,
אילן.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : פברואר 19, 2007, 12:03:39 »
שלום לך.

יש לי שאלה שאולי תקשה עליך כי אתה גזען איום ונורא.
ניחא שיש לך שנאה לכל ערבי בעולם שלא פגע בך ולא מכיר אותך
אבל גם יש לך שנאה לכל אפרו אמריקאי שלא פגע בך ולא עשה לך רע.

אתה קם בבוקר והולך לישון בלילה כשהשנאה לבני אדם שונים ממך יוקדת בך,
השנאה לבני אדם היא בשבילך היא דגל מרוח בדם שאתה מנפנף בו כמעט לבדך ברוך השם (רק ביטוי כי את אלוהים ברא האדם)

מתי בחיים שלך אתה תבין שיש מיליוני שחורים מוסיקאים מוכשרים ספורטאים נפלאים כבאים שהצילו בני אדם ורופאים
שיש אסטרונאוטים שחורים שעשו היסטוריה בחלל, וערבים יש כל כך הרבה אנשים מדהימים באיסלם! למה להתפס לכמה בודדים?
מה עם כל הרופאים האדריכלים והמדענים המוסלמים?! למה אתה לא משבח אנשים כמו המלך חוסיין שהלשין לישראל על חבריו הערבים והזהיר אותה לפני מלחמת יום כיפור?!
למה אתה לא משבח את הערבים הרבים שעזרו בפיגועים לפצועים כמו מתנדבים ערבים במגן דוד אדום או סתם עוברי אורח,
או עשרות הערבים שהצילו יהודים מלינץ' בגופם!! יש אנשים רעים בעולם ויש אנשים טובים בעולם.

עלינו לבודד את הטובים מהרעים עפי הסלקציה הזו בלבד!
כל האנשים הטובים ראוי שיחיו ביחד ויעשו אהבה וילדים טובים ביחד ערבים יהודים נוצרים סינים שחורים צהובים לבנים אינדיאנים
וכל האנשים הרעים שמטיפים לשנאה כמו השייח נסראללה פאט ביוקנן הרב כהנא היטלר ופארקן צריכים להיות אנשים שמבודדים מהטובים ולהשאר עם הרעים.

תחשוב על זה אם אתה מסוגל לכך...

פופאי.

פלסטין וישראל ביחד! הקיצונים להאג!