כתב נושא: ברוך מרזל זאת האופציה היחידה כרגע בכנסת בבחירות הבאות?  (נקרא 7685 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חיים,ליברמן אמר לא פעם ולא פעמיים שהוא רוצה להעיף את כל הערבים מפה,תחת המשפט "תשלל האזרחות לכל מי שלא נאמן למדינה" ,וזה במילים אחרות תחת מעטה ה"פוליטקלי קורקט" לבעוט מפה את הערבים.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חיים,ליברמן אמר לא פעם ולא פעמיים שהוא רוצה להעיף את כל הערבים מפה,תחת המשפט "תשלל האזרחות לכל מי שלא נאמן למדינה" ,וזה במילים אחרות תחת מעטה ה"פוליטקלי קורקט" לבעוט מפה את הערבים.

בס''ד

מילים ריקות. אם ליברמן היה בעד הגירה ערבית, הוא היה אומר זאת. כי זה מאוד פופולרי בעם. הוא לא אומר זאת, כי הוא לא בעד.

כל המילים הריקות של ליברמן נועדות להביא לו קולות מהימין. המגזר שלו, הרוסים, הם ימניים וליברמן מנסה לקבל כמה שיותר תמיכה מהם.

ליברמן הוא שקרן ודמגוג. כשהוא היה היו''ר של האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו, ליברמן הבטיח להלחם נגד מדינת "פלסטין". עכשיו הוא כבר הזניח את ההבטחה הזאת.

ליברמן אדם מושחת ומסוכן. רק שוטים יסמכו עליו.

מנותק גבי30

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתה טועה ומטעה,הוא חושב כמעט בדיוק כמוך,אבל אתה הרבה יותר חריף וקיצוני ממנו,אם הוא היה חושב בדיוק כמוך אחד לאחד,הוא לא היה יושב בכנסת.
וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים בכנסת,אדם שילחם עבורינו,הוא נמצא שם והוא יכול לעשות זאת.
אתה לצערי לא יכול,גם אם היית בארץ,לא היו נותנים לך לרוץ לכנסת,שוב...לצערי.

אז איך אומרים: אביגדור ליברמן הוא לא מצויין,אבל הוא טוב,וזה עדיף מכלום,כי שינוי עושים בכנסת חברים יקרים.
דרוש מנהיג ימני חכם!

מנותק בן אדם ימני

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ערבי גבר זה ערבי בקבר
ברוך מרזל זאת האופציה היחידה כרגע בכנסת בב
« להגיב #28 ב- : ינואר 12, 2009, 20:20:34 »
מדינת פלסטין מחוץ לגבולות ישראל נו ברור
עזה לא גבולות ישראל וזה פלסטין
חיים צודק

גבי אני לא יודע מאיפה אתה מביא את כל הדברים האלה על ליברמן למרות שאני מחזיק ממנו
הוא תומך במדינת פלסטין בשביל שלום לעם היהודי וזה לא יכול להיות כל עיר תהיה מאוימת בטילים
« עריכה אחרונה: ינואר 12, 2009, 20:26:01 על ידי בן אדם ימני »

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
קודם כל,נסח את מילותיך מחדש!
אני לא עלוב,ובטח לא יחצן,יחסי ציבור למפלגה כזאת לא עושים בכזה פורום.

דבר שני במצע המפלגה כתוב בפרוש,לפעמים מרוב שמתבטאים בחריפות מפספסים את העיקר וחבל.

תראה, חמוד, אני יכול לכתוב שאני בעד
צמחונות תוך כדי זלילת סטייק עין. וזה בדיוק
מה שאתה עושה כאן כשאתה מכחיש דברים
שכתובים שחור על גבי לבן באתר המפלגה שלך.

אתה מוגדר כיחצ"ן מכיון שאתה לוקה בחוסר
יושר אינטלקטואלי מובהק, ואני מסרב להתייחס
אליך ברצינות. מה שכן, אני מתחייב לא לקרוא
לך עלוב, זה באמת לא היה בסדר מצדי.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתה טועה ומטעה,הוא חושב כמעט בדיוק כמוך,אבל אתה הרבה יותר חריף וקיצוני ממנו,אם הוא היה חושב בדיוק כמוך אחד לאחד,הוא לא היה יושב בכנסת.
וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים בכנסת,אדם שילחם עבורינו,הוא נמצא שם והוא יכול לעשות זאת.

אז איך אומרים: אביגדור ליברמן הוא לא מצויין,אבל הוא טוב,וזה עדיף מכלום,כי שינוי עושים בכנסת חברים יקרים.

בס''ד

בטח. כשליברמן היה יד ימינו של פיפי נתניהו, הוא עשה הרבה שינויים. חברון עיר אבותינו למשל נמסרה להיטלר הערבי יסר ערפאת.

וכשליברמן היה בממשלת הגירוש של אריק שרון, ליברמן סירב לפרוש עד ששרון פיטר אותו.

וכשליברמן הצטרף לממשלת שמאלמרט, הוא היה השר ה"אסטרטגי" שהיה צריך לטפל באיום הגרעיני של איראן. ומה הוא עשה כלפי איראן? ומה ליברמן עשה בממשלת שמאלמרט במשך מלחמת לבנון השנייה האסונית?

ליברמן נוכל ושקרן מושחת שמעשיר את עצמו על חשבון עם ישראל.
« עריכה אחרונה: ינואר 12, 2009, 20:31:16 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק גבי30

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : ינואר 12, 2009, 20:28:44 »
ראשית כל אלקשי או מה שלא תהיה,זאת לא מפלגה שלי,אבל זה הכי טוב שיש כרגע בכנסת וזה בגדר "זה מה יש" וזה לא רע ביכלל,ושוב השינוי האמיתי יבוא מהכנסת ולא מסירטונים או תגובות לסירטונים (לא שזה רע)

לגבי "חוסר
יושר אינטלקטואלי מובהק" תשאיר את זה לי בסדר?
תודה.
« עריכה אחרונה: ינואר 12, 2009, 20:29:52 על ידי גבי30 »
דרוש מנהיג ימני חכם!

מנותק רק בחיפה יש מכבי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חיים יקירי

אני מאוד מעריך אותך וללא ספק פתחת לי את העיניים בנושא שלא ממש הייתי סגור עליו.

הבעיה שלי עם ליברמן הייתה ישיבתו הממושכת בממשלת השמאל של אולמרט.

בכל מקרה,
חבר סיפר לי היום שעוזי לנדאו במפגש עם סטודנטים בתל אביב אמר שהם מתכוונים להגיש הצעת חוק לגבי הגדרת נאמנות למדינה.
בין היתר דובר על נאמנות למדינה ושירות צבאי כתנאי למתן אזרחות.
רעיון מבורך ביותר, לא?

מנותק גבי30

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ליברמן וחברו לסיעה, רחבעם זאבי, החליטו לפרוש מהממשלה במחאה על מסירת השכונה אבו סנינה בחברון לידי הפלסטינים, דבר שלטענתם חשף את יהודי חברון לאיומים של ירי צלפים מצד ארגוני הטרור הפלסטיניים. שעות ספורות לפני כניסת מכתבי ההתפטרות לתוקף נרצח זאבי בידי מתנקש פלסטיני, ולבקשת שרון, לא התפטרו ליברמן והשר החדש, בני אלון. חרף המאמצים של שרון להשאירם בקואליציה שלו, השניים התפטרו בסופו של דבר ב-14 במרץ 2002.

במהלך מערכת בחירות לכנסת השש עשרה, אשר נקבעו בעקבות נפילת ממשלת שרון והתנהלו בעיצומה של אינתיפאדת אל אקצא, אימצה סיעת האיחוד הלאומי, אשר בראשה עמד ליברמן, את רעיון הטרנספר כמצעה לפתרון הסכסוך. האיחוד הלאומי זכה ב-7 מנדטים באותן בחירות,
הוא הציג במצע מפלגתו את רעיון חילופי השטחים ושלילת האזרחות הישראלית לתושבים הערבים בהם.
דרוש מנהיג ימני חכם!

מנותק בן אדם ימני

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ערבי גבר זה ערבי בקבר
גבי אפשר לשאול מאיפה אתה מביא את כל הידע הזה על ליברמן?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : ינואר 12, 2009, 20:37:23 »
ראשית כל אלקשי או מה שלא תהיה,זאת לא מפלגה שלי,אבל זה הכי טוב שיש כרגע בכנסת וזה בגדר "זה מה יש" וזה לא רע ביכלל,ושוב השינוי האמיתי יבוא מהכנסת ולא מסירטונים או תגובות לסירטונים (לא שזה רע)

לגבי "חוסר
יושר אינטלקטואלי מובהק" תשאיר את זה לי בסדר?
תודה.

גבי, גבי. אין טעם לנהל דיון על מה טוב ומה לא
בלי לדון על העובדות ועל העמדות. אתה רוצה
להגדיר הגדרות אבסטרקטיות ולומר "קבלו דברי"?

זו תעמולה נטו מהסוג המטופש וחסר התועלת
שתמצא לרוב בפורומים המפלגתיים, ובדיון מסוג
זה אין לי כוונה להשתתף.

בזאת סיימנו את הדו שיח הקצר שלנו.

אה, ואם תמשיך להציף את הפורום בהעתקות
מחוסרות ציון מקור מויקיפדיה ומהאתר של ליברמן -
אתה תחסם לאלתר. ראה בזה אזהרה רשמית.
« עריכה אחרונה: ינואר 12, 2009, 20:39:06 על ידי האלקשי »

מנותק arter1

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : ינואר 12, 2009, 20:40:12 »
גבי אפשר לשאול מאיפה אתה מביא את כל הידע הזה על ליברמן?

זה מה שכתוב בויקיפדיה בערך של ליברמן:
"ב-15 באוקטובר 2001 החליטו ליברמן וחברו לסיעה, רחבעם זאבי, לפרוש מהממשלה במחאה על מסירת השכונה אבו סנינה בחברון לידי הפלסטינים, דבר שלטענתם חשף את יהודי חברון לאיומים של ירי צלפים מצד ארגוני הטרור הפלסטיניים. שעות ספורות לפני כניסת מכתבי ההתפטרות לתוקף נרצח זאבי בידי מתנקש פלסטיני, ולבקשת שרון, לא התפטרו ליברמן והשר החדש, בני אלון. חרף המאמצים של שרון להשאירם בקואליציה שלו, השניים התפטרו בסופו של דבר ב-14 במרץ 2002.

מהלך מערכת בחירות לכנסת השש עשרה, אשר נקבעו בעקבות נפילת ממשלת שרון והתנהלו בעיצומה של אינתיפאדת אל אקצא, אימצה סיעת האיחוד הלאומי, אשר בראשה עמד ליברמן, את רעיון הטרנספר כמצעה לפתרון הסכסוך. האיחוד הלאומי זכה ב-7 מנדטים באותן בחירות."

« עריכה אחרונה: ינואר 12, 2009, 20:41:55 על ידי arter1 »

מנותק גבי30

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : ינואר 12, 2009, 20:41:24 »
יש ידע ספרים ואינטרנט...

לגביי אלקשי,טוב זה דבר יחסי,לא אמרתי "קבלו את דברי" אני לא בורא עולם,קטונתי מלומר כאלה דברים.
חוץ מזה לא היית חלק בדיון כך או כך.
« עריכה אחרונה: ינואר 12, 2009, 20:43:05 על ידי גבי30 »
דרוש מנהיג ימני חכם!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חיים יקירי

אני מאוד מעריך אותך וללא ספק פתחת לי את העיניים בנושא שלא ממש הייתי סגור עליו.

הבעיה שלי עם ליברמן הייתה ישיבתו הממושכת בממשלת השמאל של אולמרט.

בכל מקרה,
חבר סיפר לי היום שעוזי לנדאו במפגש עם סטודנטים בתל אביב אמר שהם מתכוונים להגיש הצעת חוק לגבי הגדרת נאמנות למדינה.
בין היתר דובר על נאמנות למדינה ושירות צבאי כתנאי למתן אזרחות.
רעיון מבורך ביותר, לא?

בס''ד

אני כן בעד חוק נאמנות. אבל בג''צ יבטל את זה.
צריך להחליף את כל המימסד הבולשביקי - התשקורת, בג''צ, אלופי צה''ל השמאלניים וכו'. אחרת אין לנו סיכוי.
ואם תהיה לנו תנועה המונית בע''ה, אז זה רק יהיה עניין של זמן לפני שנהיה בשלטון כדי לעשות מה שצריך.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
צריך לבחון בהיגיון את התוכנית של ליברמן ולסנן מתוכה דברי תעמולה מתלהמת שהם ריקים מבחינה מעשית.

אני כתבתי בהרחבה על כך בפורום: http://hayamin.org/forum/index.php/topic,17221.msg120634.html#msg120634

המשמעות של ההצעה שלו- שמירה על גושי יישובים ביו"ש והחלפת שטחים, היא נסיגה כמעט מוחלטת מיו"ש, כולל בקעת הירדן, כולל מדבר יהודה, דרום הר חברון, וחוף ים המלך. גירוש רבבות מתיישבים יהודים שחיים מחוץ לתחום המושב שקבע מר ליברמן. והקמת מדינה איסלאמונאצי בליבה של ארץ ישראל שתקבל אספקה שוטפת של תחמושת דרך ירדן ומצרים.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בס''ד

לידיעתך, אילו אנו מהליגה להגנה יהודית לא היינו מנהלים את המסע המפורסם שלנו לשחרר את יהדות ברית המועצות, ליברמן עדיין היה ברוסיה.

לא הכנסת שאתה כל כך אוהב שחררה את יהדות ברה''מ אלא הפצצות שלנו נגד מטרות סובייטיות - פצצות שהעלו את העניין לכותרות של התקשורת העולמית.

« עריכה אחרונה: ינואר 13, 2009, 06:47:53 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

לידיעתך, אילו אנו מהליגה להגנה יהודית לא היינו מנהלים את המסע המפורסם שלנו לשחרר את יהדות ברית המועצות, ליברמן עדיין היה ברוסיה.

לא הכנסת שאתה כל כך אוהב שחרר את יהדות ברה''מ אלא הפצצות שלנו נגד מטרות סובייטיות - פצצות שהעלו את העניין לכותרות של התקשורת העולמית.

בריה"מ התפרקה ונפתחו השערים שלה ושוחררו היהודים...
פצצות עשן זה לא מה שפירק את בריה"מ!

מנותק גבי30

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : ינואר 12, 2009, 21:11:16 »
אכן יחיאל,צודק.
ואם כבר אנו עוסקים בפעולות למען שיחרור יהדות ברית המועצות אני חושב שהשם "יעקב בירנבאום" מצלצל מוכר מאוד.
« עריכה אחרונה: ינואר 12, 2009, 21:14:00 על ידי גבי30 »
דרוש מנהיג ימני חכם!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בריה"מ התפרקה ונפתחו השערים שלה ושוחררו היהודים...
פצצות עשן זה לא מה שפירק את בריה"מ!
שערי ברית המועצות נפתחו שלוש שנים לפני התפרקותה. ולפני כן בתחילת שנות השבעים היה גל עלייה.

מנותק בן אדם ימני

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ערבי גבר זה ערבי בקבר
יחיאל צודק
למרות שאתה חיים תרמתה המון לשיחרור יהודי ברית המועצות ובגלל זה לא מעלים אותך לארץ ישראל

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

הנה הסיפור האמיתי על ליברמן:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1983098
בס''ד

יישר כוח לידידנו היהודי היקר הגיבור חיים בן-פסח הי''ו שחושף את העובדה החשובה ש(איווט)ויקטור ליברמן היא סוכן ימין-מזוייף השותף למעשי הנבלה של גירוש יהודים מבתיהם !! ובעוד פשעים איומים שמפורטים בצורה יפה מאד בסרטון החשוב הזה !!

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יחיאל צודק
למרות שאתה חיים תרמתה המון לשיחרור יהודי ברית המועצות ובגלל זה לא מעלים אותך לארץ ישראל
ברור, שלא תבינו מדבריי שאני מזלזל בחיים באמת צריך להוקיר לו וליגה להגנת יהודים שהעלתה את המודעות של בעיית היהודים שכלואים בבריה"מ.
אבל בואו ניהיה מציאותיים.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : ינואר 12, 2009, 23:06:43 »

יפה אמרת.
חבר'ה מה עדיף שלא נצביע והשמאלנים ילכו יצביעו למרצ ולחד"ש ושלום עכשיו לקדימה ויחזקו אותם?
עכשיו זה 2 קולות!! זה גם הקול שלנו שהלך לאיבוד וגם הקול של אותו בוגד שמאלני שהצביע מרצ!
אז ואללה כמו שידידנו גבי אמר שהוא לא מצויין אלא הוא טוב --> טוב מאחרים.
וגם אם ההחלטות שלו הם לא הכי טובות, עדיין עדיף שהוא יהיה ממקבלי ההחלטות מאשר איזה שמאלני אחר!
חוץ מזה שברוך מרזל אכזב שהוא עזב אז עכשיו בכלל אין אופציה אחרת...
זה מה שנקרא: "הרע במיעוטו"
« עריכה אחרונה: ינואר 12, 2009, 23:48:42 על ידי יחיאל208 »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
לא נכון יחיאל
« להגיב #48 ב- : ינואר 12, 2009, 23:51:34 »
בס"ד

ברשימת האיחוד-הלאומי יש את הרב מיכאל בן-ארי שהוא מספר 4 ברשימה וכמו-כן הוא בוגר ישיבת הרעיון-היהודי של הרב כהנא הי"ד כך שהוא כהניסט בדיוק כמו ברוך מרזל ומה גם שהוא יותר כריזמטי..
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
דרך אגב שאף אחד לא יבין אותי שאני תומך בליברמן חס וחלילה חחח גם אם לא הייתי מודע לכל העובדות מסביבו והייתי הולך אחרי הסיסמאות שלו נגד הערבים וכל מה שהוא מדבר לא הייתי רוצה לבחור בו כי הוא פסיכופת, כל פעם שמשהו לא מוצא חן בעיניו הוא מתפטר מהכנסת ואני לא הייתי רוצה לבחור באחד כזה,כבר פעמיים הוא עשה את זה!