כתב נושא: למרות הכול אין בי תחושת אכזבה והחמצה!  (נקרא 3699 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
למרות הכול אין בי תחושת אכזבה והחמצה!
« ב- : פברואר 11, 2007, 21:40:58 »
בס"ד
אני יודע שילדים בגילי לרוב לא מתעסקים במה שאני מתעסק ופה הנקודה הרבה אומרים לי שאני מפספס דברים חשובים בחיים שאני לא יכול לחזור אליהם (מסיבות, מועדנים, חברים, חברות) את האמת אני מקדיש את כל כולי לרעיון היהודי לתנועה הזאת לדת שלנו ככה שאין לי זמן אני לא יודע חברים אומרים לי אבל אני לא מרגיש תחושת החמצה ואכזבה ולא ניראה לי שאני טועה כניראה שאתה כל כך בפנים קשה לצאת מזה כבר אני כל יום נלחם עם ההורים על הדברים הללו הם לא ממש אוהבים את כל זה אבל מקבלים אני מקווה שאתם לא תחמיצו דברים חשובים בחיים שלכם אני מילא אבל אתם חשובים יותר אני יכול לתת לכם טיפש תשקיעו בגיל הזה בלימודים בדת שלנו עזבו דברים אחרים בסוף נופלים בגלל זה תהיו יהודים טובים תנסו כמו שיותר להתחזק הקדוש ברוך הוא ייתן לכם כבר את הכוח!
שיהיה לכולם המשך יום נעים,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #1 ב- : פברואר 11, 2007, 21:50:04 »
אתה לא ילד.המדינה צריכה אנשים שאכפת להם,חיים בן פסח התחיל בדיוק כמוך.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : פברואר 11, 2007, 21:55:21 »
בס"ד
מי אני לעומת חיים גם אני אם ירצה אני לא יהיה כמוהו!..
אני מקווה להמשיך ושבאמת אני יזכה בכל החיים שלי לראות מהפכות לטובה במדינה הזאת...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק א-ש

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 11, 2007, 23:06:56 »
לק"י.

זה מגניב אותי כל פעם מחדש שלא רק במגזר ה"דוס" [-של המתנחלים] יש אנשים כאלו...
זה פשוט מדהים שיש חבר'ה כאלו שבאמת במקום ללכת ולעשות שטויות [...] עם החברים שלהם, באמת אכפת להם ממשהו אמיתי!
שיש להם עיקרון כלשהו! והם עומדים עליו בכל כוחם!!
ממש י'ישר כוח!!!
וכשתגדל אני די'י בטוחה שלא תצטער אפילו על רגע אחד ממה שעשית... כי אחרי מסיבות וכל השטויות האלו באמת נשארים ריקים... אבל אחרי פעולות אמיתיות... למען התורה שלנו... תמיד מלאים- גם לעולם הזה וגם לעולם הבא...

המון הצלחה...בעז"ה!

כי כל העולם במה
כולנו שחקנים
ה' הוא הבמאי
שמושך כאן בחוטים  دث إن Kahane عدل إلى عرب! !!   אז אמרו הכל אפשר  כי ה' הוא כל יכול ואין עוד מלבדו גם בקודש גם בחול   הרב כהנא צדק!!! מוות לערבים!!!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #4 ב- : פברואר 11, 2007, 23:08:23 »
לק"י.

זה מגניב אותי כל פעם מחדש שלא רק במגזר ה"דוס" [-של המתנחלים] יש אנשים כאלו...
זה פשוט מדהים שיש חבר'ה כאלו שבאמת במקום ללכת ולעשות שטויות [...] עם החברים שלהם, באמת אכפת להם ממשהו אמיתי!
שיש להם עיקרון כלשהו! והם עומדים עליו בכל כוחם!!
ממש י'ישר כוח!!!
וכשתגדל אני די'י בטוחה שלא תצטער אפילו על רגע אחד ממה שעשית... כי אחרי מסיבות וכל השטויות האלו באמת נשארים ריקים... אבל אחרי פעולות אמיתיות... למען התורה שלנו... תמיד מלאים- גם לעולם הזה וגם לעולם הבא...

המון הצלחה...בעז"ה!

תודה זה באמת מחזק צריך לחשוב על זה ברגעים הקשים זה תמיד עוזר.
בעזרת ה' נעלה ונצליח אמן!
יגאל=גואל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #5 ב- : פברואר 12, 2007, 00:12:30 »
בס"ד
אני יודע שילדים בגילי לרוב לא מתעסקים במה שאני מתעסק ופה הנקודה הרבה אומרים לי שאני מפספס דברים חשובים בחיים שאני לא יכול לחזור אליהם (מסיבות, מועדנים, חברים, חברות) את האמת אני מקדיש את כל כולי לרעיון היהודי לתנועה הזאת לדת שלנו ככה שאין לי זמן אני לא יודע חברים אומרים לי אבל אני לא מרגיש תחושת החמצה ואכזבה ולא ניראה לי שאני טועה כניראה שאתה כל כך בפנים קשה לצאת מזה כבר אני כל יום נלחם עם ההורים על הדברים הללו הם לא ממש אוהבים את כל זה אבל מקבלים אני מקווה שאתם לא תחמיצו דברים חשובים בחיים שלכם אני מילא אבל אתם חשובים יותר אני יכול לתת לכם טיפש תשקיעו בגיל הזה בלימודים בדת שלנו עזבו דברים אחרים בסוף נופלים בגלל זה תהיו יהודים טובים תנסו כמו שיותר להתחזק הקדוש ברוך הוא ייתן לכם כבר את הכוח!
שיהיה לכולם המשך יום נעים,
כהנא צדק!
אני אישית יכול להגיד לך על עצמי גם בלי קשר לדת אני בן 22 וחצי
כבר 3 שנים לא יצאתי למועדון ו שנה לפאבים כי אני לא מרגיש חלק מכל התרבות הזה אני לא מוצא את עצמי בדברים האלו יותר  טוב  לי בבית
אבל אם לאנשים אחרים זה עושה "טוב" שייהנו
והיו אנשים שראו בזה  משהו לא  נורמלי ועדיין רואים
גם כיום אני  עדיין חילוני כופר (:
אבל  בחצי  שנה  האחרונה התחלתי  להתעניין קצת
אחרי המלחמה  בלבנון דווקא
סתם הלכתי ליו טוב
תמיד  הכרתי  תשם כהנא אבל  לא ממש  הבנתי מה  כל המוהמה שעשו סביבו
וראיתי  תנאומים שלו באנגלית פשוט   אין מה  להגיד כרזימטי במובן המילה  והתחלתי  לחפש  עליו חומר
ואחרי איזה  חודש  מישהו הביא  לי  קישור לאתר הזה ונרשמתי

ואני לא  הרגשתי שום החמצה רק  חיזק אותי  מבחינה נפשית הייתי  אומר
« עריכה אחרונה: פברואר 12, 2007, 00:26:02 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #6 ב- : פברואר 12, 2007, 04:43:58 »
בס"ד
אני מקווה להמשיך ושבאמת אני יזכה בכל החיים שלי לראות מהפכות לטובה במדינה הזאת...
אתה צריך להיות יותר ממנו, ובס"ד אתה תהיה יותר ממנו.  לא צריך להגזים עם הצניעות.  והכי חשוב זה להידבק במידותיו של הקב"ה וללכת באמונה שלמה, ללא סטיות וללא פשרות, כדי לעשות הבדלה בינינו לבין כל שאר המזויפים קטני האמונה (ש"ס, מפד"ל, אגודה, ודומיהם).
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #7 ב- : פברואר 12, 2007, 06:52:51 »
בס"ד
אתה צריך להיות יותר ממנו, ובס"ד אתה תהיה יותר ממנו.  לא צריך להגזים עם הצניעות.  והכי חשוב זה להידבק במידותיו של הקב"ה וללכת באמונה שלמה, ללא סטיות וללא פשרות, כדי לעשות הבדלה בינינו לבין כל שאר המזויפים קטני האמונה (ש"ס, מפד"ל, אגודה, ודומיהם).
איתם אני בחיים לא יהיה תהיו בטוחים.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #8 ב- : פברואר 12, 2007, 13:42:11 »
סתם בזבוז כסף לצאת לפאב,אוכל גרוע,אני לא נוגע באלכוהול ולא מעשן והעשן בפאב נדבק לבגדים.אפשר לצאת עם בחורה לפאב אבל אני מעדיף מסעדה.