כתב נושא: שאלות לחיים בן פסח!  (נקרא 3515 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« ב- : דצמבר 16, 2008, 14:30:45 »
1. אני שמעתי באחת מהתוכניות שלך שאתה רוצה שישראל תהיה מדינת הלכה אמיתית  ולא מזוייפת(כלומר לא לפי החרדים שאינם מדגישים את הלאומיות) ואמרת שאתה רוצה שיהיה לנו סנהדרין עם 70 חכמים בתורה תקן אותי אם אני טועה אז השאלה שלי היא כזאת:
זה לא סוד שאנחנו חיים בדור טיפשי כמו שהנביאים אמרו אז מאיפה יהיה אפשר להשיג 70 גאונים בתורה שיהיו באמת ראויים לשבת בסנהדרין ?יש מספיק רבניים איכותיים כיום לדעתך?
2.מה לדעתך צריך לעשות עם הדרוזים ומה הדין של ההלכה לגביהם להשאיר אותם בתור גרים או שלגרש גם אותם רק אם נגרש אותם הערבים ישחטו אותם אבל בכל זאת לא כל הדרוזים כאלה נאמנים לעם היהודי ולמדינת ישראל?
3.מה הייתה התוכנית  של הרב כהנא זצוק"ל לגבי כלכלת מדינת ישראל?איך וכיצד הוא רצה לתת כלכלה?אילו תחומים הוא רצה שהכלכלה הישראלית תתבסס? האם הייטק?
תודה מראש!  O0
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק צהוב בדם

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #1 ב- : דצמבר 17, 2008, 04:59:09 »
בקשר ל2 לדעתי דרוזים צריכים להישאר פה כי הם תורמים למדינה כמו גברים
'' למות או ליכבוש את ההר ''

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #2 ב- : דצמבר 17, 2008, 07:10:19 »
1. אני שמעתי באחת מהתוכניות שלך שאתה רוצה שישראל תהיה מדינת הלכה אמיתית  ולא מזוייפת(כלומר לא לפי החרדים שאינם מדגישים את הלאומיות) ואמרת שאתה רוצה שיהיה לנו סנהדרין עם 70 חכמים בתורה תקן אותי אם אני טועה אז השאלה שלי היא כזאת:
זה לא סוד שאנחנו חיים בדור טיפשי כמו שהנביאים אמרו אז מאיפה יהיה אפשר להשיג 70 גאונים בתורה שיהיו באמת ראויים לשבת בסנהדרין ?יש מספיק רבניים איכותיים כיום לדעתך?
2.מה לדעתך צריך לעשות עם הדרוזים ומה הדין של ההלכה לגביהם להשאיר אותם בתור גרים או שלגרש גם אותם רק אם נגרש אותם הערבים ישחטו אותם אבל בכל זאת לא כל הדרוזים כאלה נאמנים לעם היהודי ולמדינת ישראל?
3.מה הייתה התוכנית  של הרב כהנא זצוק"ל לגבי כלכלת מדינת ישראל?איך וכיצד הוא רצה לתת כלכלה?אילו תחומים הוא רצה שהכלכלה הישראלית תתבסס? האם הייטק?
תודה מראש!  O0

בס''ד

1. אני כן חושב שנמצא 71 רבנים לסנהדרין בע''ה. אם לאו, נתחיל עם "סנהדרין קטנה" שתהיה מורכת מ23 רבנים.

2. יש דרוזים שתרמו למדינה והם כמובן יוכלו להשאר אם הם יקבלו את התנאים של "גר תושב". ויש דרוזים אחרים שמצדדים בערבים המוסלמים הנאצים - גורלם יהיה כמו זה של הערבים.

3. הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד האמין בשוק חופשי והייטק ותחרות אבל הכל חייב להיות נתון לתורתנו הקדושה.
« עריכה אחרונה: דצמבר 17, 2008, 07:11:42 על ידי חיים בן_פסח »

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #3 ב- : דצמבר 17, 2008, 13:49:24 »
בס''ד

1. אני כן חושב שנמצא 71 רבנים לסנהדרין בע''ה. אם לאו, נתחיל עם "סנהדרין קטנה" שתהיה מורכת מ23 רבנים.

2. יש דרוזים שתרמו למדינה והם כמובן יוכלו להשאר אם הם יקבלו את התנאים של "גר תושב". ויש דרוזים אחרים שמצדדים בערבים המוסלמים הנאצים - גורלם יהיה כמו זה של הערבים.

3. הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד האמין בשוק חופשי והייטק ותחרות אבל הכל חייב להיות נתון לתורתנו הקדושה.
בס"ד
סליחה על הבורות אבל מה זה גר תושב?
ומה זאת אומרת חיי להיות נתון לתורתנו הקדושה ?על איזה איסורים ניתן לעבור?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #4 ב- : דצמבר 17, 2008, 15:25:32 »
בס"ד
סליחה על הבורות אבל מה זה גר תושב?
ומה זאת אומרת חיי להיות נתון לתורתנו הקדושה ?על איזה איסורים ניתן לעבור?
* שיקבלו זכויות של תושב ולא של אזרח למשל העובדים הזרים מתאילנד מקבלים זכויות של תושב לדוגמא- הם זכאים לקבל הגנה מהמשטרה אם תוקפים אותם או גונבים מהם או משהו כי זאת זכות ייסוד שמקבלים מהמדינה - הגנה על שלמות הגוף.
אבל העובדים הזרים מתאילנד לא יקבלו זכות של אזרח לדוגמא- לבחור ולהיבחר לכנסת או לרשויות מקומיות, זה העיקרון.
*שאלת שאלה לא הגיונית- "על איזה איסורים ניתן לעבור?" אם יש איסור אז מן הסתם שאסור לעבור עליו וזאת לא הכוונה בכלל!!
כנראה חיים בן פסח התכוון שמקומות של הייטק וחברות גדולות לא יעבדו בשבת ויהיו סגורים בחגים...
« עריכה אחרונה: דצמבר 17, 2008, 15:26:35 על ידי יחיאל208 »

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #5 ב- : דצמבר 17, 2008, 15:38:29 »
* שיקבלו זכויות של תושב ולא של אזרח למשל העובדים הזרים מתאילנד מקבלים זכויות של תושב לדוגמא- הם זכאים לקבל הגנה מהמשטרה אם תוקפים אותם או גונבים מהם או משהו כי זאת זכות ייסוד שמקבלים מהמדינה - הגנה על שלמות הגוף.
אבל העובדים הזרים מתאילנד לא יקבלו זכות של אזרח לדוגמא- לבחור ולהיבחר לכנסת או לרשויות מקומיות, זה העיקרון.
*שאלת שאלה לא הגיונית- "על איזה איסורים ניתן לעבור?" אם יש איסור אז מן הסתם שאסור לעבור עליו וזאת לא הכוונה בכלל!!
כנראה חיים בן פסח התכוון שמקומות של הייטק וחברות גדולות לא יעבדו בשבת ויהיו סגורים בחגים...
בקשר לתאילנדים הם עובדי עבודה זרה וצריך העיף אותם!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #6 ב- : דצמבר 17, 2008, 18:21:05 »
בקשר לתאילנדים הם עובדי עבודה זרה וצריך העיף אותם!
זאת הייתה דוגמא בלבד, אני לא הבעתי כל דיעה בנושא.
חוץ מזה עניתי לך על מה ששאלת ולא התייחסת בכלל...

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #7 ב- : דצמבר 18, 2008, 14:08:14 »
בס''ד

לדעתך יהיה אפשר למצוא 23 אנשים איכותיים?

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #8 ב- : דצמבר 18, 2008, 18:11:03 »
לדעתי, צריך לדעת לחפש טוב
כי אנשים גדולים באמת הם ענווים, ראו ערך: משה רבנו
והם לא מחפשים פרסום

מקווה שימצאו את האנשים הנכונים בבוא העת :)

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #9 ב- : דצמבר 18, 2008, 18:17:26 »
אתם כנראה מתקשים להבין,שהעם לא רוצה לחזור לחיות כמו בימי קדם.רוב העם לא רוצה מדינת הלכה,העם רוצה מדינה שפוייה (מה שאין לנו כרגע) עם כבוד ליהדות,ויחד עם זאת את הזכות להיות חופשי וללא כפייה דתית.אם העם היה רוצה מדינת הלכה,כולם כבר היו חרדים.אני רוצה לראות מישהו ממכם מנסה לשכנע 3-4 מיליון חילונים לתמוך במועמד שרוצה להפוך את המדינה למדינת כפייה.זה מה שנקרא חלומות באספמייה.

(אני יכול רק לשער),שהעם רוצה(אני יודע שאני רוצה/חולם על..) "עידוד הגירה ערבית" (גם בעיטה בתחת נשמע לי סבבה),העם רוצה עידוד התיישבויות במקומות קדושים ליהדות,העם רוצה גאווה לאומית יהודית,העם רוצה מנהיג עם עמוד שדרה.מה שהעם לא רוצה,זה משטרה חשאית שתבדוק אם הוא הניח תפילין בבוקר,או "ועדה לענייני צניעות" ש"תעצור" נשים לא צנועות,ותארגן הצתה מאורגנת של חנויות להלבשה תחתונה...

I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #10 ב- : דצמבר 18, 2008, 18:22:56 »
אתם כנראה מתקשים להבין,שהעם לא רוצה לחזור לחיות כמו בימי קדם.רוב העם לא רוצה מדינת הלכה,העם רוצה מדינה שפוייה (מה שאין לנו כרגע) עם כבוד ליהדות,ויחד עם זאת את הזכות להיות חופשי וללא כפייה דתית.אם העם היה רוצה מדינת הלכה,כולם כבר היו חרדים.אני רוצה לראות מישהו ממכם מנסה לשכנע 3-4 מיליון חילונים לתמוך במועמד שרוצה להפוך את המדינה למדינת כפייה.זה מה שנקרא חלומות באספמייה.

(אני יכול רק לשער),שהעם רוצה(אני יודע שאני רוצה/חולם על..) "עידוד הגירה ערבית" (גם בעיטה בתחת נשמע לי סבבה),העם רוצה עידוד התיישבויות במקומות קדושים ליהדות,העם רוצה גאווה לאומית יהודית,העם רוצה מנהיג עם עמוד שדרה.מה שהעם לא רוצה,זה משטרה חשאית שתבדוק אם הוא הניח תפילין בבוקר,או "ועדה לענייני צניעות" ש"תעצור" נשים לא צנועות,ותארגן הצתה מאורגנת של חנויות להלבשה תחתונה...

ראית הרבה מטריקס אהה?
אם אתה  בן 27 והדעות שלך לגבי מדינה יהודית אמתית הם כאלו,צר לי לומר לך! האכילו אותך לוקשים.
אם יש כפייה דתית חייב להיות כפייה חילונית --יש איזון בין השניים   כפייה חילונית זה סוג של זן שלא מרבים לדבר עליו אבל הוא נמצא בכל מקום כמו כפייה דתית.
אתה רוצה מדינת יהודים(עם קודים מערביים פרימטביים שמטמטמים את השכל) שכבר עכשיו יש לך לא מדינת יהודית.
אם אתה נגד ההלכה(וברור שמדינת הלכה לא ניראת כמו שתיארת) אז מי אתה בכלל שתגרש ערבים?
« עריכה אחרונה: דצמבר 18, 2008, 18:34:03 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #11 ב- : דצמבר 18, 2008, 18:35:51 »

אחי אם היית קורא טוב את התגובה הראשונה שלי אז היית רואה שכתוב שם מדינת הלכה ציונית עם ערכים לאומיים יהודיים אמיתיים.מדינת ההלכה שהחרדים מציגים לפנינו שונה ממדינת ההלכה שאנחנו הכהניסטים מציגים תבין את זה כבר!!!!!!!!

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #12 ב- : דצמבר 18, 2008, 18:38:50 »
אחי אם היית קורא טוב את התגובה הראשונה שלי אז היית רואה שכתוב שם מדינת הלכה ציונית עם ערכים לאומיים יהודיים אמיתיים.מדינת ההלכה שהחרדים מציגים לפנינו שונה ממדינת ההלכה שאנחנו הכהניסטים מציגים תבין את זה כבר!!!!!!!!
שני הזרמים חותרים לאותו דבר, פשוט אנו רואים את אחרית הימים בצורה אחרת
כשהמשיח יגיע, נראה בעז"ה מה תהיה המדיניות של הבורא עלי אדמות

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #13 ב- : דצמבר 18, 2008, 19:17:45 »
ראית הרבה מטריקס אהה?
אם אתה  בן 27 והדעות שלך לגבי מדינה יהודית אמתית הם כאלו,צר לי לומר לך! האכילו אותך לוקשים.
אם יש כפייה דתית חייב להיות כפייה חילונית --יש איזון בין השניים   כפייה חילונית זה סוג של זן שלא מרבים לדבר עליו אבל הוא נמצא בכל מקום כמו כפייה דתית.
אתה רוצה מדינת יהודים(עם קודים מערביים פרימטביים שמטמטמים את השכל) שכבר עכשיו יש לך לא מדינת יהודית.
אם אתה נגד ההלכה(וברור שמדינת הלכה לא ניראת כמו שתיארת) אז מי אתה בכלל שתגרש ערבים?

אני לא נגד ערבים,אני נגד אנשים שרוצים להרוג/לאסלם/לגרש אותי.ואני מאמין שלאותם אנשים אין מקום במדינה.ועל כך אני מבסס את הזכות שלי לגרשם,כי אם לא,הם יגרשו/יהרגו (יגרשו במקרה הטוב) אותי.ואני לא נגד הלכה,או נגד אנשים שרוצים לחיות בדרך ההלכה.יש לי בעיה אם יכפו עליי את ההלכה(שמירת מצוות במילים אחרות,מה לעשות ,אני חילוני).אולי גם הגיע הזמן שמישהו יסביר באמת מהיא מדינת הלכה.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #14 ב- : דצמבר 18, 2008, 19:40:29 »

קראתי את התגובה שלך אחי,המסקנות שלי לא מבוססות רק על התגובה שלך,אלא על דיעות הרוב של הדתיים (לא רק בפורום) שבעצם יהוו את הגורם המשפיע בהנחה ותהיה מדינת הלכה.

הייתי שמח אם מישהו היה עונה לי על שאלות פשוטות כגון :

האם תאסר הנסיעה בשבת ?
מה יהיה על מי שיסע בשבת ?
מה יקרה למקומות בילוי כגון מועדני לילה ופאבים ?
מה יקרה  לחופי רחצה מעורבים ?
מה יקרה לאינטרנט  ? האם הוא ימשיך להיות פעיל או שיצונזר ?
מה יהיה על המוזיקה ? האם קול אישה יאסר להשמע ברדיו ?
מה יהיה היחס לתלמידים אשר אינם שומרי מצוות ?
מה יהיה היחס לדתיים,האם יקבלו יחס מועדף על חילונים ?
מה היה על התקשורת,האם היא תרבה בדברי הלל מכורים על המנהיג,או שתהיה תקשורת חופשית ? (אני מתעב את התקשורת בימינו,אבל היא שקרית גם כן).
מה יהיה על ערוצי הכבלים ? האם יאסרו הם מכיוון שהם מציגים תועבה ?
האם יהיה חוק שיחייב חבישת כיפה ?
האם יהיו חוקים צניעות לאישה ? (כגון לבוש ארוך,פיאה וכו..)
האם יאסרו לצפייה סרטים של סטיבן ספילברג ?

זה רק השאלות הקטנות שעלו לי לראש ברגע זה.הייתי שמח לשמוע תשובה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #15 ב- : דצמבר 18, 2008, 20:19:29 »
אני לא נגד ערבים,אני נגד אנשים שרוצים להרוג/לאסלם/לגרש אותי.ואני מאמין שלאותם אנשים אין מקום במדינה.ועל כך אני מבסס את הזכות שלי לגרשם,כי אם לא,הם יגרשו/יהרגו (יגרשו במקרה הטוב) אותי.ואני לא נגד הלכה,או נגד אנשים שרוצים לחיות בדרך ההלכה.יש לי בעיה אם יכפו עליי את ההלכה(שמירת מצוות במילים אחרות,מה לעשות ,אני חילוני).אולי גם הגיע הזמן שמישהו יסביר באמת מהיא מדינת הלכה.
היהדות גם אם עם מסויים מתנהג בצורה נאותה בארץ ישראל מצווה לגרשו כי המאזן הדמוגרפי הוא קבוע.
אנשים נוטים לחשוב שצריכים לגרש ערבים בגלל שהם רעים-- אם זו הסיבה האמתית אז יש גם לגרש יהודים בחזרה לארצות אשכנז או יהודי מזרחי למדינה מוסלמית--הסיבה האמתית שיש לגרש את ערבים לא בגלל טרור אלא איום דמוגרפי\תרבותי אם היו פה שבדים גם אותם היה צריך לגרש--אין קשר בין הערבי לעם אחר שיהיה פה.
אתה בעד דמוקרטיה אז צריך לגרש גם יהודי ואם אתה רוצה דמוקרטיה ויהדות אז אתה גזען ואתה נותן לאחרים סיבה מוצדקת לשנוא אותך.

כיום אנשים שלא יהודים מה היא יהדות כל דבר יראה להם ככפייה כי זה נגד רצונם-- אבל מצד שני על הדתיים יד כפייה חילונית.
אני מסכים שיש כפייה דתית ויש גם כפייה חילונית ---מלחמת תרבות.
החופש שלך הוא הגבול של יהודי שומר תורה ומצוות והגבול שלך הוא החופש של היהודי ששומר--כל תרבות מגדירה מה הוא החופש ומה הוא הגבול  אז לומר שיש כפייה דתית זה ביחס למה שנראה על פי הקודים שאתה חי בהם.

פתח אשכול מה היא מדינת הלכה.
« עריכה אחרונה: דצמבר 18, 2008, 20:21:23 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
שאלות לחיים בן פסח!
« להגיב #16 ב- : דצמבר 19, 2008, 01:06:15 »
קראתי את התגובה שלך אחי,המסקנות שלי לא מבוססות רק על התגובה שלך,אלא על דיעות הרוב של הדתיים (לא רק בפורום) שבעצם יהוו את הגורם המשפיע בהנחה ותהיה מדינת הלכה.

הייתי שמח אם מישהו היה עונה לי על שאלות פשוטות כגון :

האם תאסר הנסיעה בשבת ?
מה היה על התקשורת,האם היא תרבה בדברי הלל מכורים על המנהיג,או שתהיה תקשורת חופשית ? (אני מתעב את התקשורת בימינו,אבל היא שקרית גם כן).

זה רק השאלות הקטנות שעלו לי לראש ברגע זה.הייתי שמח לשמוע תשובה.
דעתי האישית בנוגע לשאלוותיך:

האם תאסר הנסיעה בשבת ?

כן, אלא אם כן מדובר בפיקוח נפש/בטחון.

הוא יוזהר ויקבל התראות, ואם ימשיך בזדון, יקבל את העונש המתאים מן התורה
במקרה כגון זה - סקילה.

יהפכו למוסדות חינוך תורני/מבני ציבור יהודים כגון: ישיבות, גני ילדים, בתי כנסת וכדו'.

לא יהיה קיים יותר.

פעיל עם הגבלות, כמו החסימות שעושות כיום חברות פרטיות.

יהיה אסור, ולדעת הרמב"ם*, לא יושמעו כלי שיר עד בנין בית המקדש (*זוהי נקודה מיוחדת שאצטרך לפרט עליה בהמשך)

ההורים, אם מתוך מורא בשר ודם, ואם מתוך מורא שמיים
ידאגו לחנך את ילדיהם לאמת, התקרבות לבורא יתברך וכו'
ע"פ מיטב המסורת היהודית האמיתית

לא, ההיפך הוא הנכון לדעתי, מפני שלציבור שאינו שומר תורה ומצוות מאז ומעולם
יהיה יותר קשה לתפקד תחת ממשל שכזה, אז הוא יהיה מועדף לטיפול הולם.

מה יהיה על התקשורת, האם היא תרבה בדברי הלל מכורים על המנהיג,
או שתהיה תקשורת חופשית ? (אני מתעב את התקשורת בימינו, אבל היא שקרית גם כן).

התקשורת תשקף את מה שקורה בשטח, ללא תוספות ומריחות שונות ולא נצרכות
והיא תעבור בדיקה של חכם שיהיה אמון על תחום זה.

בוודאי.

ככל הנראה, מסופקני.

בוודאי.

תלוי מה, ולאיזו מטרה.

:old_afro:אני מקווה שעזרתי לך לדמיין את החזון. ;D