כתב נושא: גיל אברהם טען שהערבים יהוו רוב  (נקרא 2335 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
גיל אברהם טען שהערבים יהוו רוב
« ב- : פברואר 12, 2007, 13:44:06 »
למעשה מ48 ו67 הערבים לא הפכו לרוב גם בעשרות שנים.כי הערבים יורדים מהארץ,כי עלו מליון ורבע רוסים.הילודה אצל הדתיים גדולה משל הערבים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #1 ב- : פברואר 12, 2007, 15:39:25 »
אבל לצערנו לא כל המדינה דתיים והמון רוסים שעלו לפה לא היו ממש יהודים ורואים תוצאות של אנטישמות קשה מצידם פה בארצנו הקדושה...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : פברואר 12, 2007, 21:38:53 »
אבל לצערנו לא כל המדינה דתיים והמון רוסים שעלו לפה לא היו ממש יהודים ורואים תוצאות של אנטישמות קשה מצידם פה בארצנו הקדושה...

אני בתור בן (יהודי!) לעולים מבית המועצות יודע כמה סבל אתה גורם ליהודים שעלו מרוסיה. אכן עלו הרבה גוים אבל אף אחד לא יודע כמה ואין מה לעשות כרגע בנושא הזה. עכשיו כל אחד עולה חדש מרוסיה הוא קודם כל רוסי ואחר כך יהודי וזה נורא לפי דעתי. סבלתי שנים בגלל שתמיד אני מרגיש שחושדים בי שאני לא יהודי חס וחלילה. זה ממש נורא אני לא יודע מה לעשות כי מצד אחד אתה צודק המון גויים עלו מצד שני זה עושה עוול להרבה יהודים טובים מרוסיה.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : פברואר 12, 2007, 21:47:28 »

אני בתור בן (יהודי!) לעולים מבית המועצות יודע כמה סבל אתה גורם ליהודים שעלו מרוסיה. אכן עלו הרבה גוים אבל אף אחד לא יודע כמה ואין מה לעשות כרגע בנושא הזה. עכשיו כל אחד עולה חדש מרוסיה הוא קודם כל רוסי ואחר כך יהודי וזה נורא לפי דעתי. סבלתי שנים בגלל שתמיד אני מרגיש שחושדים בי שאני לא יהודי חס וחלילה. זה ממש נורא אני לא יודע מה לעשות כי מצד אחד אתה צודק המון גויים עלו מצד שני זה עושה עוול להרבה יהודים טובים מרוסיה.
אני מעריך את כל היהודים שעלו ואתה סתם עושה הכללה לדברים שלי אני אומר חד וחלק בלי ללכת מסביב עלו המון גויים לפה שכן הרסו את המדינה באנטישמיות נוראה ולא ממש קשה להבדיל בין גוי רוסי שעלה לפה לבין יהודי רוסי שעלה לפה.
ותמיד לשאר היהודי אין לי שום דבר נגדם הם אחים שלי.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i