כתב נושא: פייגלין מאוד מאכזב אותי  (נקרא 3498 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« ב- : דצמבר 09, 2008, 19:09:04 »
בס''ד

משה פייגלין שיכנע יהודים ימניים אמיתיים מיהודה ושומרון ומכל רחבי ארץ ישראל להצטרף לליכוד.

ואחרי שהם הצטרפו, פייגלין שיכנע אותם להצביע עבור מועמדים שבגדו בארץ ישראל ותורת ישראל כמו בני בגין. פייגלין תמך בבגין בבחירות המקדימות שהתקיימו אתמול. כמעט כל המועמדים שפייגלין המליץ הם אופורטוניסטים מזוייפים.

מהן עמדות בני בגין, המועמד שנעזר במשה פייגלין?

א. בני בגין תמך בנסיגת סיני, שנעשתה על ידי אביו מנחם בגין. הנסיגה מכל סיני הייתה הנסיגה האסונית ביותר בתולדות מדינת ישראל כי היא התחילה את תהליך הנסיגות. סיני הוא עצום - פי 3 מגודלה של יתר מדינת ישראל. ומנחם בגין נתן את הכל למצרים הנאצית.

ב. בני בגין תמך בגירוש הנפשע של היהודים מימית בסיני. אלפי יהודים גורשו בכח על ידי מנחם בגין. גוש קטיף לא היה הגירוש הראשון. הגירוש הראשון היה גירוש ימית. זה היה התקדים שאיפשר את הגירוש מגוש קטיף.

ג. בני בגין תמך ב"אוטונומיה" (שלטון עצמי) לערבים הנאצים ביהודה שומרון וחבל עזה. מנחם בגין הציע לתת לערבים הנאצים אוטונומיה ביש''ע, ובגין אפילו חתם על זאת בקאמפ דיוויד. זה למרות שההיסטוריה מלמדת שאוטונומיה כמעט תמיד מובילה לעצמאות.

ד. בני בגין אמר שהוא מתבייש כשאומרים שצריך רוב יהודי במדינת ישראל. בגין אמר שזה לא דמוקרטי לדבר של שמירת רוב יהודי.

ה. מנחם בגין נלחם הרבה שנים לתת שיויון ממש לערבים הנאצים בתוך ה"קו הירוק" שהם אזרחים ישראלים. תודות לשמאלניים כמו מנחם בגין ובני בגין, הערבים נשארו במדינת ישראל והם כבר הרוב בגליל, והם משתלטים על הנגב.

ו. מנחם ובני בגין תמיד שנאו את גדול דורנו הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד. מנחם בגין שם את הרב כהנא בכלא שוב ושוב על "גזענות" ו"הסתה" כביכול נגד הערבים הנאצים. אבל בגין מעולם לא פעל נגד הערבים הנאצים שאמרו שצריך להשמיד את ישראל - כי אמירות אלו הן לא גזענות או הסתה אלא "חופש דיבור".

זהו אחד מהמועמדים המובילים של משה פייגלין ה"ימני".

אני לא בוטח בפייגלין.
« עריכה אחרונה: דצמבר 09, 2008, 19:18:24 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #1 ב- : דצמבר 09, 2008, 19:38:49 »
בס''ד

משה פייגלין שיכנע יהודים ימניים אמיתיים מיהודה ושומרון ומכל רחבי ארץ ישראל להצטרף לליכוד.

ואחרי שהם הצטרפו, פייגלין שיכנע אותם להצביע עבור מועמדים שבגדו בארץ ישראל ותורת ישראל כמו בני בגין. פייגלין תמך בבגין בבחירות המקדימות שהתקיימו אתמול. כמעט כל המועמדים שפייגלין המליץ הם אופורטוניסטים מזוייפים.

מהן עמדות בני בגין, המועמד שנעזר במשה פייגלין?

א. בני בגין תמך בנסיגת סיני, שנעשתה על ידי אביו מנחם בגין. הנסיגה מכל סיני הייתה הנסיגה האסונית ביותר בתולדות מדינת ישראל כי היא התחילה את תהליך הנסיגות. סיני הוא עצום - פי 3 מגודלה של יתר מדינת ישראל. ומנחם בגין נתן את הכל למצרים הנאצית.

ב. בני בגין תמך בגירוש הנפשע של היהודים מימית בסיני. אלפי יהודים גורשו בכח על ידי מנחם בגין. גוש קטיף לא היה הגירוש הראשון. הגירוש הראשון היה גירוש ימית. זה היה התקדים שאיפשר את הגירוש מגוש קטיף.

ג. בני בגין תמך ב"אוטונומיה" (שלטון עצמי) לערבים הנאצים ביהודה שומרון וחבל עזה. מנחם בגין הציע לתת לערבים הנאצים אוטונומיה ביש''ע, ובגין אפילו חתם על זאת בקאמפ דיוויד. זה למרות שההיסטוריה מלמדת שאוטונומיה כמעט תמיד מובילה לעצמאות.

ד. בני בגין אמר שהוא מתבייש כשאומרים שצריך רוב יהודי במדינת ישראל. בגין אמר שזה לא דמוקרטי לדבר של שמירת רוב יהודי.

ה. מנחם בגין נלחם הרבה שנים לתת שיויון ממש לערבים הנאצים בתוך ה"קו הירוק" שהם אזרחים ישראלים. תודות לשמאלניים כמו מנחם בגין ובני בגין, הערבים נשארו במדינת ישראל והם כבר הרוב בגליל, והם משתלטים על הנגב.

ו. מנחם ובני בגין תמיד שנאו את גדול דורנו הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד. מנחם בגין שם את הרב כהנא בכלא שוב ושוב על "גזענות" ו"הסתה" כביכול נגד הערבים הנאצים. אבל בגין מעולם לא פעל נגד הערבים הנאצים שאמרו שצריך להשמיד את ישראל - כי אמירות אלו הן לא גזענות או הסתה אלא "חופש דיבור".

זהו אחד מהמועמדים המובילים של משה פייגלין ה"ימני".

אני לא בוטח בפייגלין.

לא ייאמן!! בני בגין הוא הבן של מנחם בגין?! לא היה לי מושג!! איך זה שהוא יצא כזה מכוער?????? פשוט לא ייאמן!!

ד"א חיים: פייגלין הוא ימין אמיתי.....אבל הבעיה איתו היא שהוא לא מבין עד כמה הוא יוצא מטומטם כאשר הוא מדבר לטובת שמאלנים כמו ביבי נתניהו
,בני בגין ועוד כל מיני יצורי תחת מהשמאל..... פייגלין לא מבין שהחבר'ה האלה הם ימין מזויף ששונא את עם ישראל, אדמת ישראל ותורת ישראל....

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #2 ב- : דצמבר 09, 2008, 20:26:00 »
לא ייאמן!! בני בגין הוא הבן של מנחם בגין?! לא היה לי מושג!! איך זה שהוא יצא כזה מכוער?????? פשוט לא ייאמן!!

ד"א חיים: פייגלין הוא ימין אמיתי.....אבל הבעיה איתו היא שהוא לא מבין עד כמה הוא יוצא מטומטם כאשר הוא מדבר לטובת שמאלנים כמו ביבי נתניהו
,בני בגין ועוד כל מיני יצורי תחת מהשמאל..... פייגלין לא מבין שהחבר'ה האלה הם ימין מזויף ששונא את עם ישראל, אדמת ישראל ותורת ישראל....
מה,אתה רציני? באמת לא ידעת שזה הבן שלו,לא חשבת אולי ולא ראית את השם משפחה שהוא אותו דבר זה לא אמר לך משהו?
[gif[/img]

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #3 ב- : דצמבר 09, 2008, 20:29:51 »
מי שנכנס לפוליטיקה - חייב להתלכלך
עם דילים ותמיכה באנשים שחושבים
אחרת ממנו. בגלל זה, לדעתי, אין
שום סיכוי לאדם עקרוני ובלתי מתפשר
בפוליטיקה.

גאולה כהן וחבריה ניסו להכניס לליכוד
את מו"ר הרב כהנא לליכוד, אבל זה
לא צלח - מכיון שהרב היה בלתי מתפשר
בנושאים עקרוניים.

גם בכנסת, הרב עמד כמוכיח בשער,
כנביא וכמצפון הקולני של העם, ולא
כפרלמנטר.

עכשיו אתם מבינים מדוע יש מי שחושב
שדמוקרטיה והשיטה הפרלמנטרית לא
מתאימה לדרכה הבלתי מתפשרת של
התורה ושל היהדות?

אל תאשים את פייגלין, חיים. תאשים את
השיטה, את העבודה הזרה הדמוקרטית,
שהוא הפך לעבד שלה בלא משים.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #4 ב- : דצמבר 09, 2008, 21:19:24 »
לדעתי עלינו להביט לעתיד ולא לעסוק בעבר.כרגע אנו לא בשנת 1977 אלא בשנת 2008.פייגלין תמך במי שהתנגד לגירוש בהצבעה בכנסת ושילם מחיר על כך.היה קל ל"מורדים" לקבל כיסא ולהצביע בעד בגירוש.
לימור ליבנת אמרה שאם הרב כהנא היה מתפשר הצלחתו היתה אדירה.
אבל עם הצלחה לא נתווכח ואני מחכה לראות את פייגלין חבר כנסת.קל לבקר קשה לעשות.
למעשה מבחינת הסתמכות על התורה פייגלין הכי קרוב לכהנא במערכת הפוליטית ובכנסת בהנחה שמרזל לא נבחר לכנסת.
פייגלין פשוט נגד אלימות ובכך הוא שונה מהכהניסטים!
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #5 ב- : דצמבר 09, 2008, 21:42:36 »

חחח למה מנחם בגין היה חתיך?
הטיעונים שלך הם לא נכונים בכלל, זה לא קשור לזה שפייגלין לא מבין שהם ימין מזוייף.
פשוט כמו שהאלקשי אמר מי שנכנס לפוליטיקה הישראלית במיוחד למפלגה כמו הליכוד עם עבר של שחתויות, מתלכלך בעצמו
והיום כמו שכולם רואים שהליכוד העבודה וקדימה הם לא כ"כ שונים אחד מהשני.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #6 ב- : דצמבר 09, 2008, 21:43:55 »
פייגלין פשוט נגד אלימות ובכך הוא שונה מהכהניסטים!

תוכל לפרט?

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #7 ב- : דצמבר 09, 2008, 22:11:06 »
גינה את עמיר וגולדשטיין,בהפגנות זו ארצנו התנגדו התנגדות פסיבית בלבד.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #8 ב- : דצמבר 09, 2008, 23:07:58 »

בס''ד

יישר כח על נתניהו. זה טוב.

מנותק צהוב בדם

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #9 ב- : דצמבר 09, 2008, 23:14:00 »
פייגלין מה שהוא עשה זה ככה : לרשימה שלו הוא פשוט הכניס את האנשים הכי ימניים בליכוד ובמפלגת שמאל כמו הליכוד בני בגין ניחשב כימיני '' קיצוני '' אז מין הסתם שהוא יכניס את בגין תחשבו על זה קצת בהיגיון
'' למות או ליכבוש את ההר ''

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #10 ב- : דצמבר 09, 2008, 23:25:59 »
בס''ד

לדעתי, תפקידו של מנהיג יהודי אמיתי זה לרוץ בלי לוותר על העקרונות. אפילו אם מפסידים בהתחלה, אסור להפר את העקרונות של תורתנו הקדושה. בגלל זאת, אסור להצטרף לליכוד, שהיא מפלגת פושעים שמגרשים יהודים מאדמתם, מוסרים את ארץ ישראל לזרים, ורודפים אחרי יהודים טובים.

חייבים להציג לעם מנהיגים יהודים אמוניים וישרים לשם שינוי. מנהיגים שמוכנים להפסיד, מוכנים לסבול, מוכנים למסור את נפשם לתורת ישראל, לעם ישראל ולארץ ישראל.

אם יהיו מנהיגים כאלה, במרוצת הזמן העם יתעורר והמנהיגים הישרים ינצחו. זה לא יקרה בן לילה, אבל יום יבוא וזה כן יקרה.

משה פייגלין הוא יהודי אמוני טוב, ודוקא בגלל זאת, אני מצפה יותר ממנו. אני מאוכזב כי עבורי, האמת יותר חשובה מכיסא בכנסת.

אם אני בע''ה אהיה בארץ ישראל, ארוץ לכנסת עם העקרונות. לא יודע אם הייתי מנצח, אבל אני כן מאמין באמונה שלמה שבמרוצת הזמן, הרעיונות שלנו כן ינצחו.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #11 ב- : דצמבר 10, 2008, 00:25:32 »
בס''ד

לדעתי, תפקידו של מנהיג יהודי אמיתי זה לרוץ בלי לוותר על העקרונות. אפילו אם מפסידים בהתחלה, אסור להפר את העקרונות של תורתנו הקדושה. בגלל זאת, אסור להצטרף לליכוד, שהיא מפלגת פושעים שמגרשים יהודים מאדמתם, מוסרים את ארץ ישראל לזרים, ורודפים אחרי יהודים טובים.

חייבים להציג לעם מנהיגים יהודים אמוניים וישרים לשם שינוי. מנהיגים שמוכנים להפסיד, מוכנים לסבול, מוכנים למסור את נפשם לתורת ישראל, לעם ישראל ולארץ ישראל.

אם יהיו מנהיגים כאלה, במרוצת הזמן העם יתעורר והמנהיגים הישרים ינצחו. זה לא יקרה בן לילה, אבל יום יבוא וזה כן יקרה.

משה פייגלין הוא יהודי אמוני טוב, ודוקא בגלל זאת, אני מצפה יותר ממנו. אני מאוכזב כי עבורי, האמת יותר חשובה מכיסא בכנסת.

אם אני בע''ה אהיה בארץ ישראל, ארוץ לכנסת עם העקרונות. לא יודע אם הייתי מנצח, אבל אני כן מאמין באמונה שלמה שבמרוצת הזמן, הרעיונות שלנו כן ינצחו.
מסכים אם כל מילה O0

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #12 ב- : דצמבר 10, 2008, 07:33:59 »
בס''ד

בס"ד

האלקשי וחיים צודקים.  פייגלין מזכיר לי את הסיפור על שלמה המלך, שחשב שמכיוון שהוא החכם מכל אדם, אין לו ממה לחשוש מעברה על הציווי למלך בישראל שלא להרבות בנשים.  כולנו יודעים מה קרה.  ולי אישית מאוד מפריעה העובדה שפייגלין גינה וממשיך לגנות את יגאל עמיר הי"ו והקדוש ברוך גולדשטיין זצוק"ל הי"ד.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #13 ב- : דצמבר 10, 2008, 09:12:14 »
אותי פייגלין הפתיע לטובה. הוא הצליח להשפיע וליימן את רשימת הליכוד מעבר לציפיות וזה חשוב כי צריך לחשק את נתניהו מתוך הליכוד ככל שאפשר. כפי שזה נראה כרגע לא בטוח שפייגלין עצמו יצליח להבחר לכנסת בגלל מהלך בולשביקי שמנסים לבצע נגדו בליכוד, אם המבלך הזה יתממש זה יצמצם את הצלחתו. אבל לדעתי מגיע לפייגלין כל הכבוד על מה שהוא הצליח לבצע.

לגבי הביקורת על בני בגין, אני לא בטוח שכולה מוצדקת- למיטב ידיעתי הוא לא היה חבר כנסת או פוליטיקאי כלל בעת שאבא שלו מסר את סיני והחריב את ימית. אני כלל לא בטוח שהוא תמך במסירת סיני במלוא מצפונו.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #14 ב- : דצמבר 10, 2008, 11:26:48 »
בתור מי שעזר לפייגלין אני מאד מופתע ממנו!

מדוע הוא הורה להצביע לבני בגין??? היום בני בגין ברדיו ללא הפסקה אמר שהוא חולק עליו ושהוא תומך בלהזיז אותו מהמקום ה20.
והוא לא מודאג מבחירתו רק בגלל שהוא חושב ש"אין לו השפעה על הליכוד".

אני מקווה שהוא יודע מה הוא עושה,בכל אופן אנחנו לא מכירים אותו מ"זו ארצינו" בתור אחד שמתחנף.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #15 ב- : דצמבר 10, 2008, 13:10:19 »
בתור מי שעזר לפייגלין אני מאד מופתע ממנו!

מדוע הוא הורה להצביע לבני בגין??? היום בני בגין ברדיו ללא הפסקה אמר שהוא חולק עליו ושהוא תומך בלהזיז אותו מהמקום ה20.
והוא לא מודאג מבחירתו רק בגלל שהוא חושב ש"אין לו השפעה על הליכוד".

אני מקווה שהוא יודע מה הוא עושה,בכל אופן אנחנו לא מכירים אותו מ"זו ארצינו" בתור אחד שמתחנף.
בקיצור הוא רק חושב על טובתו האישית הוא אנוכי ממש!!! >:( >:( >:( >:( ואני אישית שונא כאלו מנהיגים וחס וחלילה והצביע להם!!!!!!
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
פייגלין מאוד מאכזב אותי
« להגיב #16 ב- : דצמבר 10, 2008, 14:31:29 »
בס''ד

יישר כח על נתניהו. זה טוב.

תודה...כשמו כן הוא..  ;D :laugh: :laugh: