כתב נושא: הלב בוכה , לא מעכל :(  (נקרא 4108 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק השם הוא האלוקים!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
הלב בוכה , לא מעכל :(
« ב- : דצמבר 04, 2008, 21:33:35 »
בס"ד

פשוט לא אי אפשר לעכל את מה שנעשה לעם היהודי , פעם אחר פעם , כואבת יותר מהקודמת.
עשינו כל שיכלנו , אבל כשבממשלה כזו יושבים אנשים כל כך אנטי דתיים והתיישבות בארץ הקודש , אין כל כך מה לעשות
חוץ מלשבת , לבכות לאבא הטוב שלנו , שיושיע אותנו מהרה בביאת המשיח .
הלב פשוט בוכה , אני כבר לא יודע מה לעשות מרוב עצב..כל כך כואב שבאים אחים שלך , בשר מבשרך
ומפנים אותך מהבית , בית , שמטר לידו קבור לא אחר מאשר אברהם אבינו ..פשוט לא להאמין , אני ממש מרגיש שאני בחלום.

השם יתברך , אנחנו אוהבים אותך , נמשיך להאבק למען קידוש שמך הגדול והנורא , ולמען ישוב הארץ , על כל חלקיה

"'היום ייוודע כי אתה אלוקים בישראל ואני עבדך ובדברך עשיתי את כל הדברים האלה
ענני ה' ענני וידעו העם הזה כי אתה ה' האלוקים'' (מלכים א' י"ח).

''יוודע בגוים לעינינו נקמת דם עבדיך השפוך, תבוא לפניך אנקת אסיר כגדל זרועך הותר בני תמותה, והשב לשכנינו שבעתיים אל חיקם חרפתם אשר חרפוך ה''' (תהילים ע"ט).

בנות קדושות וטהורות , בנות ישראל היקרות , אנא השתדלו גם אתן לשמור על צניעות וקדושה , כי היום לצערנו , היו מספר מקרים
שאסור שיקרו לבת ישראל (ואני מדבר על זה ששוטרים , אחים של אותן בנות כביכול , נגעו בהן והעיפו אותן לכל עבר)

יהודים יקרים , בקשה אחת לי אליכם רק , המשיכו בתפילות , ובלימוד התורה הקדושה , שזה עיקר תכליתנו בעולם הזה.
לא צבא , לא ממשלה , לא שום דבר אחר , רק דבר אחד לנגד עינינו , התורה .
חיזקו ואימצו , אוהב כל אחד ואחד מכם אהבה אמיתית , אחיי היקרים!

בזעקה אמיתית וכנה , להקדוש ברוך הוא , שנשמע כבר את הבשורה שכולנו מייחלים לה " ענווים , הגיע זמן גאולתכם"

עם ישראל חי!

« עריכה אחרונה: דצמבר 04, 2008, 21:39:59 על ידי השם הוא האלוקים! »

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #1 ב- : דצמבר 04, 2008, 22:18:53 »
בס"ד

עשינו כל שיכלנו , אבל כשבממשלה כזו יושבים אנשים כל כך אנטי דתיים והתיישבות בארץ הקודש , אין כל כך מה לעשות
הלב פשוט בוכה , אני כבר לא יודע מה לעשות מרוב עצב..כל כך כואב שבאים אחים שלך , בשר מבשרך
ומפנים אותך מהבית , בית , שמטר לידו קבור לא אחר מאשר אברהם אבינו ..פשוט לא להאמין , אני ממש מרגיש שאני בחלום.

השם יתברך , אנחנו אוהבים אותך , נמשיך להאבק למען קידוש שמך הגדול והנורא , ולמען ישוב הארץ , על כל חלקיה

''יוודע בגוים לעינינו נקמת דם עבדיך השפוך, תבוא לפניך אנקת אסיר כגדל זרועך הותר בני תמותה, והשב לשכנינו שבעתיים אל חיקם חרפתם אשר חרפוך ה''' (תהילים ע"ט).

בנות קדושות וטהורות , בנות ישראל היקרות , אנא השתדלו גם אתן לשמור על צניעות וקדושה , כי היום לצערנו , היו מספר מקרים
שאסור שיקרו לבת ישראל (ואני מדבר על זה ששוטרים , אחים של אותן בנות כביכול , נגעו בהן והעיפו אותן לכל עבר)

יהודים יקרים , בקשה אחת לי אליכם רק , המשיכו בתפילות , ובלימוד התורה הקדושה , שזה עיקר תכליתנו בעולם הזה.

בזעקה אמיתית וכנה , להקדוש ברוך הוא , שנשמע כבר את הבשורה שכולנו מייחלים לה " ענווים , הגיע זמן גאולתכם"

עם ישראל חי!

נכון, הלב נשבר.....מה שקורה למדינה הזאת ולעם הזה איום ונורא...והכל בגלל שונאי הישראל שיש בשלטון....אם לא הם כל זה לא היה קורה לנו....

הערבים חוגגים ואנחנו אוכלים את ה"קקי" שלהם.....אנחנו משלמים מיסים והם מקבלים את הכספים.....אנחנו בונים והם הורסים....שונאי הישראל המסריחים האלה
מוכרחים לעוף מהמדינה הזאת...ולא משנה לי באיזו דרך...זה יכול להיות על קסאם וזה יכול להיות במטוס....ובע"ה כאשר שלטון שבאמת יאהב את עם ישראל יקבל את הכיסא הם יהיו
מוכרחים לבחור באיזו דרך להגיע לסעודיה (לרכוב על קסאם/מטוס/ללכת ברגל עד לסעודיה..)....

מנותק arter1

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 04, 2008, 22:38:07 »
אין מילים לתאר את רגש האכזבה והתסכול ממה שעשה הצבא שלנו  >:(
לפי משנראה עכשיו זה רק עניין של זמן עד הממשלה מפנה כל כל חברון מיהודים  :'( :'( :'(
לכל החולרות שיוצאים ויצאו נגד עם ישראל, הקדוש ברוך הוא מעניש :dance: :dance:
שרון וכל מילה מיותרת ;D, אולמרט עם כל התיקים הפלילים, :P דן חלוץ (הבושה במלחמת לבנון השניה = הרמטכ"ל הכי גרוע)
פשוט נעשה לי רע היום מכל החרא שמאכיל אותנו אהוד ברק ושאר הממשלה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 04, 2008, 22:45:48 »
בס"ד

עם ישראל חי!

שכחת פרט אחד קטן שמטרת העולם הזה זה שיבוא משיח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
השאלה השניה ששואלים אותך בבית דין שממים היא האם ציפית לישועה??
ומה תענה ...צריך לתקוע בשופר ולצעוק לקב"ה יום יום ולהפיץ משיח!!!!!!!!!
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 04, 2008, 23:01:09 »
באמת כמו שציינת אנחנו רואים את המתרחש והלב מסרב לעכל את זה, זה כל כך כואב וכל כך משפיל !
חבר'ה בואו נודה, הפינו הזה הוא ניצחון לערבים הם ניצחו אותנו בקרב בחברון -> אבל לא במלחמה!!
עם ישראל הגיע הזמן לאחד שורות !!!!!!!ולהיכנס באמאמא של הערבים!!!!

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 05, 2008, 00:26:51 »
על מה לבכות? אני שמח.. אסטרטגיה מעולה... לא רק שנצא עם הבתים ביד (כשנכבוש אותם מחדש בשעת כושר) גם עכשיו אפשר לקשר פעולות תגמול לפינוי עצמו, התוכנית מתחילה, סוף סוף דברים מתחילים לזוז... האדמה רועשת וגועשת, זה לא יסתיים כל כך מהר... אני מרוצה.
לא צריכים ללכת ראש בראש נגד היס"מ... צריכים לצאת לחכות קצת עד שילכו ולפרוץ בחזרה... לבנות עוד.. ולהרוס את הישוב הערבי על כל פינוי של יהודים.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
תג מחיר
« להגיב #6 ב- : דצמבר 05, 2008, 00:35:42 »
בס"ד

נקווה שיקומו עוד כמה ברוך גולדשטיין הי"ד :rapidfire:
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק InFecT[0]r

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אם תהיה משוחרר מין העתיד, הפחד לא יסרור בך,
    • כהנא צדק
« להגיב #7 ב- : דצמבר 05, 2008, 04:58:58 »
בס"ד

עם ישראל חי!

ריגשת אותי! כמה אהבה יש בך...
כהנא צדק!
סופרמוטו, תשחרר את החוליגן שבך

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #8 ב- : דצמבר 05, 2008, 09:02:40 »
בס"ד

נדיה מטר הי"ו נפצעה בעמוד השדרה מברוטליות של חיילי מג"ב וכעת מאושפזת בבית חולים.  כולנו מתפללים להחלמתה המהירה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
« להגיב #9 ב- : דצמבר 05, 2008, 10:05:41 »
עוד נחזור לכל חור.

שתדרוס את ברק רכבת!
כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק השם הוא האלוקים!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : דצמבר 05, 2008, 12:05:37 »
אתם צריכים להבין שאותו ברק..שחבל שהזכרתי את שמו אפילו , הוא סה"כ בובה , שהקדוש ברוך הוא מנווט את מעשיו..
אין מה לעשות , גזירות שמיים כאלו קשות רק מוכיחות שאנחנו קרובים מתמיד לביאת המשיח ..
מה שעלינו לעשות הוא להמשיך בלימוד התורה , בתפילות , ובגמילות חסד עם יהודים..ובמלחמה על אדמתנו
כל הנביאים מדברים על ימים יותר קשים מאלו שידענו אתמול , אך בכוחנו ובידנו למנוע את זה ..רק על ידי לימוד התורה

יהי רצון שיתגלה הגואל כבר..

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #11 ב- : דצמבר 07, 2008, 00:19:01 »
צרפו אנשים לרכבת הגאולה שפרו מעשיכם! :)
הפיצו את התורה הקדושה ועזרו לחברים!
גלו סבלנות, שברו יצרים ומידות רעות! >:(
דונו לכף זכות (תימנים לכף זחוג... ;D)!

יהודי לא יברח לעולם מיהדותו, וזה לטובתו,
זו זכות עצומה להיוולד יהודי!!!
ברוך שלא עשני גוי/עבד/אישה... סליחה כרמית... :::D

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
« להגיב #12 ב- : דצמבר 07, 2008, 16:29:39 »
אמממ שימו לב, עוד לא הפסדנו תבית לגמרי, כשאתם מדברים ככה אתם פשוט נותנים פריבילגיה שהביתלא באמת שייך לנו...
אי אפשר לדעת מה השופט יחליט, לאחרונה גילינו שיש גם שופטים צודקים ולא רק שמלאנים..

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : דצמבר 08, 2008, 16:42:13 »
אתם צריכים להבין שאותו ברק..שחבל שהזכרתי את שמו אפילו , הוא סה"כ בובה , שהקדוש ברוך הוא מנווט את מעשיו..
אין מה לעשות , גזירות שמיים כאלו קשות רק מוכיחות שאנחנו קרובים מתמיד לביאת המשיח ..
מה שעלינו לעשות הוא להמשיך בלימוד התורה , בתפילות , ובגמילות חסד עם יהודים..ובמלחמה על אדמתנו
כל הנביאים מדברים על ימים יותר קשים מאלו שידענו אתמול , אך בכוחנו ובידנו למנוע את זה ..רק על ידי לימוד התורה

יהי רצון שיתגלה הגואל כבר..

שכחת כמה פרטים אחי..............
כנס לאתר ותדע איך להנצל
http://m424.com/what_to_do.htm

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : דצמבר 08, 2008, 22:29:10 »
שכחת כמה פרטים אחי..............
כנס לאתר ותדע איך להנצל
http://m424.com/what_to_do.htm

אוי נו האתר הזה זה בולשיט אחד גדול הכול שם זה חירטוטים פעם נכנסתי לשם וראיתי את כול השטויות שם גם כתבו שם שהם ממליצים לקרוא באתר דבקה כי האנשים שכותבים שם הם כביכול אנשי מודיעים לשעבר שני האתרים זה אוסף של בולשיט אחד גדול ואני דיי בטוח שאותם אנשים שכותבים ב אתר של המשיח הזה כותבים גם בדבקה באמא שלכם אנשים מה אתם מאינים לכול חרטא שכתב איזה מפגר באינטרנט

ARABHATER אם אתה באמת מאמין בכול מה שכתוב שם מצבך קשה...
« עריכה אחרונה: דצמבר 08, 2008, 22:30:31 על ידי PhobetorXVII »

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : דצמבר 09, 2008, 06:34:11 »
אוי נו האתר הזה זה בולשיט אחד גדול הכול שם זה חירטוטים פעם נכנסתי לשם וראיתי את כול השטויות שם גם כתבו שם שהם ממליצים לקרוא באתר דבקה כי האנשים שכותבים שם הם כביכול אנשי מודיעים לשעבר שני האתרים זה אוסף של בולשיט אחד גדול ואני דיי בטוח שאותם אנשים שכותבים ב אתר של המשיח הזה כותבים גם בדבקה באמא שלכם אנשים מה אתם מאינים לכול חרטא שכתב איזה מפגר באינטרנט

ARABHATER אם אתה באמת מאמין בכול מה שכתוב שם מצבך קשה...
חחחחחח
מה אתה בלחץ הם כותבים באתר דברים והם מסתמכים על מה שפסק הרמב"ם כמו למשל לצאת לעיר ולתקוע בשופרות למשיח שזה מצווה ענקית!!!!!!!!!!!!
הרבי מילובביץ אמר שאם כל ישראל היו מבקשים ומשתוקקים בלב לקבל משיח אז בוודאי שהקב"ה היה  מיד שולח לנו אותו............

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : דצמבר 09, 2008, 07:26:14 »
חחחחחח
מה אתה בלחץ הם כותבים באתר דברים והם מסתמכים על מה שפסק הרמב"ם כמו למשל לצאת לעיר ולתקוע בשופרות למשיח שזה מצווה ענקית!!!!!!!!!!!!
הרבי מילובביץ אמר שאם כל ישראל היו מבקשים ומשתוקקים בלב לקבל משיח אז בוודאי שהקב"ה היה  מיד שולח לנו אותו............

אני לא בלחץ אני לא מאמין במשיח ובכול השטויות של הדת
נו באמת אז הם לקחו כמה דברים מהרבמ"ם וזה לא אומר שמה שהם כותבים שם זה נכון אני נכנסתי לאתר הזה דיי הרבה כול שנה מי שכותב שם אומר שארצות אמרית תכוסה במים וכול שנה לא קורה כלום זה סתם חריטוטים ממש נתנו שם את התאריך המדויק לזה וכול פעם זה לא קרה.

בן כמה אתה ARABHATER? לפי רמת התגובות שלך אפשר להבין שאתה ילד בן 13 שמאמין לכול בולשיט שכותבים בנושא הדת והמשיח
« עריכה אחרונה: דצמבר 09, 2008, 07:28:38 על ידי PhobetorXVII »

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : דצמבר 10, 2008, 13:22:13 »
אני לא בלחץ אני לא מאמין במשיח ובכול השטויות של הדת
נו באמת אז הם לקחו כמה דברים מהרבמ"ם וזה לא אומר שמה שהם כותבים שם זה נכון אני נכנסתי לאתר הזה דיי הרבה כול שנה מי שכותב שם אומר שארצות אמרית תכוסה במים וכול שנה לא קורה כלום זה סתם חריטוטים ממש נתנו שם את התאריך המדויק לזה וכול פעם זה לא קרה.

בן כמה אתה ARABHATER? לפי רמת התגובות שלך אפשר להבין שאתה ילד בן 13 שמאמין לכול בולשיט שכותבים בנושא הדת והמשיח
קודם כל המשיח זו לא שטויות ואני מציע לך לא להתבטא כך וחוץ מזה לא בדקת את האתר לעומק כי מה שרשום שם גם מופיע ברמב"ם ורק שתדע שמשיח זה אחד מהעיקרים של התורה!