כתב נושא: מיותר!  (נקרא 3208 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מיותר!
« ב- : דצמבר 02, 2008, 16:20:29 »
.
« עריכה אחרונה: פברואר 15, 2010, 12:59:14 על ידי יחיאל »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מיותר!
« להגיב #1 ב- : דצמבר 07, 2008, 17:00:36 »
בס''ד

יש לחשבון של "שלום עכשיו" ביוטוב כמה אלפי צפיות ל16 הסרטונים שנעשו לאחרונה. אם הם יעשו זאת כל יום, יהיו להם מאות אלפי צפיות. אני יודע שזה נכון כי זה מה שקרה לנו ביוטוב (לפני שמחקו את החשבונות הגדולים שלנו שם לפני שנה). וזה גם קרה לנו בפליקס. יש לנו בכל החשבונות שלנו בפליקס בערך 800,000 צפיות כבר.

לדעתי אסור שהם יעלו סרטונים נגדנו בלי תגובות. אני כתבתי לפופאי משלום עכשיו (שהוא עורך הסרטונים האלה), שאנו לא נפעל להוריד את הסרטונים שלהם נגדנו בתנאי שהם יתנו לאנשינו להגיב. פופאי הסכים כי הוא חושב שהוא מזיק לנו עם הסרטונים והוא גם רוצה לפרסם את "שלום עכשיו". לעומת זאת, אני חושב שהסרטונים דוקא עוזרים לנו אבל הם רק עוזרים אם נגיב. אם לא נגיב ולא נפריך את השקרים, הסרטונים כן עלולים להזיק לנו ח''ו.

ואני יודע שאנשים כן קוראים את התגובות.

אני שלוח הודעות לחברי הפורום על מה שקורה, כי אני חושב שכדאי לחברינו לדעת. אינני חושב שהודעה אחת כל יום זה יותר מדי.

בכל אופן, אני מודה לך על האשכול הזה.
« עריכה אחרונה: דצמבר 07, 2008, 17:03:49 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מיותר!
« להגיב #2 ב- : דצמבר 07, 2008, 21:31:17 »
.
« עריכה אחרונה: פברואר 15, 2010, 12:59:31 על ידי יחיאל »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
מיותר!
« להגיב #3 ב- : דצמבר 07, 2008, 21:49:47 »
בס"ד

אני מסכים עם חיים.  זה לא מיותר.  זה לוקח בסה"כ דקה לדרג, להוסיף תגובה הולמת קצרה ולצאת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מיותר!
« להגיב #4 ב- : דצמבר 07, 2008, 22:42:04 »
אני מודה לך קודם כל שהתייחסת בעניין לתגובה שלי.
אני מבין את ההשקעה שלך ואני יודע למה אתה שולח אבל אני יוצא מנקודת הנחה שרק קומץ של אנשים מסתכלים על הסרטונים האלה והם באמת מאמינים שהמסר שלהם נכון.
ופשוט ששלחתי את זה זה היה בתקופה שאתה לא הכנת סרטים כמו פעם וגם חבר הפורום משה לוי פתח אשכול שהוא שאל אותך למה אתה שולח סרטונים של שלום עכשיו במקום הסרטונים שלך שאתה מעביר את המסר לנוער בישראל, אתה ענית שאתה עסוק בהכנת דף הבית לאתר שלנו וגם שיש לך בעיה עם הציוד שאתה מקליט את הסרטונים אז זה ענה לי על התשובה אז כך שאין בעיה פשוט לא רציתי שהסרטונים הדפוקים האלה של שלום עכשיו יבואו על חשבון הסרטונים שלך, זה הכל חח אני מניח שנפתרה "הבעיה".

בס''ד

תודה יחיאל. טוב שפתחת את הדיון הזה.