כתב נושא: בן 17 נפצע קשה מפגיעת אבן בבית השלום  (נקרא 6052 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בן 17 נפצע קשה מפגיעת אבן בבית השלום
« להגיב #1 ב- : דצמבר 02, 2008, 15:34:43 »
בס''ד

א. חייבים להתפלל לרפואה שלמה לגיבור הזה.

ב. מי שיכול להצטרף למאבק בחברון, יהיה מבורך!

ג. שהקב''ה ישלם את הבוגדים מהערב רב שעושים את הפשעים האלה: ממשלת הזדון, התשקורת, צה''ל, מג''ב, המשטרע - כולם בוגדים בעם ישראל, בארץ ישראל ובתורת ישראל. ואין מחילה על חילול השם כזה.

ד. המתישבים הגיבורים בחברון שמתנגדים לפשע הם המכבים של דורנו. הם מגינים על כולנו!

« עריכה אחרונה: דצמבר 02, 2008, 15:36:03 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #2 ב- : דצמבר 02, 2008, 15:44:44 »
בס''ד

ג. שהקב''ה ישלם את הבוגדים מהערב רב שעושים את הפשעים האלה: ממשלת הזדון, התשקורת, צה''ל, מג''ב, המשטרע - כולם בוגדים בעם ישראל, בארץ ישראל ובתורת ישראל. ואין מחילה על חילול השם כזה.

ד. המתישבים הגיבורים בחברון שמתנגדים לפשע הם המכבים של דורנו. הם מגינים על כולנו!

מסכים עם כל מילה... O0

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 02, 2008, 16:21:45 »
בס''ד

מסכים על הכל רק שלא רק מתנחלי חברון הם מכבים גם שאר המתנחלים הם סוג של מכבים תלוי גם איזו התנחלות
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 02, 2008, 17:08:19 »
מסכים על הכל רק שלא רק מתנחלי חברון הם מכבים גם שאר המתנחלים הם סוג של מכבים תלוי גם איזו התנחלות

בס''ד

התכוונתי לגיבורים שנמצאים כעת בתוך בית השלום כדי להתנגד לגירוש. הרבה מהם לא מתישבי חברון. הרבה מהם באו להברון מכל רחבי ארץ ישראל כדי להתנגד.
כל מי שמתנגד לגירוש של יהודים מארץ ישראל ושמוכן להעצר וגם לחטוף מכות - כל מי שמוכן לעשות זאת הוא גיבור והוא מכבי.
אני מצטער שההודעה שלי לא הייתה כל כך ברורה, ואני מודה לך שנתת לי הזדמנות להבהיר אותה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 02, 2008, 17:15:43 »
הילד שנפצע הוא תושב קרית ארבע.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 02, 2008, 17:28:08 »
בס''ד

ד''א, בשבילי המכבים בבית השלום הם צבא הגנה לישראל האמיתי.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : דצמבר 02, 2008, 21:44:14 »
בס''ד

התכוונתי לגיבורים שנמצאים כעת בתוך בית השלום כדי להתנגד לגירוש. הרבה מהם לא מתישבי חברון. הרבה מהם באו להברון מכל רחבי ארץ ישראל כדי להתנגד.
כל מי שמתנגד לגירוש של יהודים מארץ ישראל ושמוכן להעצר וגם לחטוף מכות - כל מי שמוכן לעשות זאת הוא גיבור והוא מכבי.
אני מצטער שההודעה שלי לא הייתה כל כך ברורה, ואני מודה לך שנתת לי הזדמנות להבהיר אותה.

הבנתי תודה O0
« עריכה אחרונה: דצמבר 02, 2008, 21:45:16 על ידי arabhater »
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #8 ב- : דצמבר 02, 2008, 23:41:42 »
בס''ד

ד''א, בשבילי המכבים בבית השלום הם צבא הגנה לישראל האמיתי.

אגב איזה ארגון נוצרי החליט לתרום חולצות לנוער בבית השלום,על החולצות היה הדפס "התנגדות המכבים"... היו גם כובעים.
אפילו הנוצרים מבינים מי פה מכבי ומי פה מתיוון...

ברצוני להזכיר את דבריו של גדול דורינו הרב מאיר כהנא זצ"ל:
כל יהודי שנרצח יש שני שותפים לרציחתו: הערבי שרצח אותו,והממשלה שעשתה שהוא אכן ירצח!
היייתי בחברון בתחילת האירועים לפני כשבועיים,הערבים החלו לזרוק אבנים על כל יהודי שעבר מתחת לגגות שלהם,היהודים כמובן הגיבו
באבנים. אבל פה פתאום צצה המשטרה ונזכרה שצריך לאכוף את הסדר... כמובן שהמשטרה הפחדנית לא העיזה לעצור נער עם אבנים בידיו
אבל היא עצרה בחור יהודי(אתה יודע מי זה) מכיוון שהגיעה למקום 10 דקות אחרי זריקת האבנים...

המשטרה שלא עצרה את הערבים,וכן עצרה את היהודים שרצו להתגונן ובכך מנעה נקמה באוייב נתנה לאוייב להרגיש שאפשר לזרוק אבנים
על יהודים,ונקמה ממשית לא תבוא. היא אשמה בכך שעכשיו נער יהודי עומד בין חיים למוות ואם הוא יהרג בחלילה דמו בראש משטרת חברון.
ובמיוחד קצין החקירות ומפקד המרחב,ומצטרף אליהם מפקד גדוד שקד שלא מנע את זריקת האבנים אך הסתער ב"נחישות" על יהודי שהיה נראה לו
שאולי זרק אבן על רכוש ערבי.

"גדולה נקמה שניתנה בין שתי אותיות שנאמר א-ל נקמות ה'" ומי שמוותר על נקמה בגויים מחלל שמו הוא!(הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד)
« עריכה אחרונה: דצמבר 02, 2008, 23:44:37 על ידי גור-אריה »

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : דצמבר 03, 2008, 14:19:26 »
בס''ד

האם כל לובש מדים הוא בוגד מהערב רב ? האם כל כתב לענייני בקבוקים הוא בוגד ?
« עריכה אחרונה: דצמבר 03, 2008, 23:59:05 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #10 ב- : דצמבר 03, 2008, 23:26:53 »
בושה ללובשי המדים, לחטיבת גבעתי ולגדוד שקד בפרט!
אני מכיר את המג"ד הזה כבר יותר משנתיים.
חובש כיפה והולך בדרך השמאל המשומד.
הלוואי והוא יהפוך את עורו...

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : דצמבר 03, 2008, 23:45:35 »
בושה ללובשי המדים, לחטיבת גבעתי ולגדוד שקד בפרט!
אני מכיר את המג"ד הזה כבר יותר משנתיים.
חובש כיפה והולך בדרך השמאל המשומד.
הלוואי והוא יהפוך את עורו...
אתה מכיר אותו? תדע לך שמעבר לכך שהוא "לא צדיק" הוא גם שקרן לא קטן...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : דצמבר 04, 2008, 00:00:09 »
האם כל לובש מדים הוא בוגד מהערב רב ? האם כל כתב לענייני בקבוקים הוא בוגד ?

בס''ד

כל מי שעוזר לגרש יהודים מאדמתם הוא בוגד. אם זה חייל או שוטר או "עיתונאי" או פוליטיקאי או "רב", רק בוגד ארור עוזר לגרש יהודים מארץ ישראל. ורק בוגד ארור מוסר את ארץ ישראל לערבים הנאצים.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : דצמבר 04, 2008, 00:04:41 »
אגב איזה ארגון נוצרי החליט לתרום חולצות לנוער בבית השלום,על החולצות היה הדפס "התנגדות המכבים"... היו גם כובעים.
אפילו הנוצרים מבינים מי פה מכבי ומי פה מתיוון...

תזהר, איסור גמור לקבל מהם מתנת חינם.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : דצמבר 04, 2008, 00:06:22 »
תזהר, איסור גמור לקבל מהם מתנת חינם.

נראהלך שלקחנו? הרבנים אמרו שאסור להנות מזה אבל זה עוד בבית לא זרקו את זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : דצמבר 04, 2008, 00:10:09 »
נראהלך שלקחנו? הרבנים אמרו שאסור להנות מזה אבל זה עוד בבית לא זרקו את זה.

כבר נבהלתי.
הרב ליאור דווקא ידוע כתקיף מאוד בנושא.

צריך להזהר מנסיונות מסוג זה, כל קטרוג יכול להביא
לנפילתו של הבית.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : דצמבר 04, 2008, 08:51:55 »
בס''ד

כל מי שעוזר לגרש יהודים מאדמתם הוא בוגד. אם זה חייל או שוטר או "עיתונאי" או פוליטיקאי או "רב", רק בוגד ארור עוזר לגרש יהודים מארץ ישראל. ורק בוגד ארור מוסר את ארץ ישראל לערבים הנאצים.

כל מי שעוזר לגרש יהודים הוא בוגד, אבל לא כל חייל עוזר לגרש יהודים. לדעתי גם לא צריך לקלל את כל החיילים שהשתתפו בגירוש יהודים. הם טועים, הם קיבלו חינוך קלוקל בכל המסגרות עד הצבא ושם שתפו להם את המוך וגרמו להם לחשוב שמה שהם עושים הוא בעצם חיוני לביטחון ישראל. ויש גם יילים רבים שהתנגדו עקרונית לגירוש אבל לא היה להם תעצומת נפש מספקת כדי לסרב פקודה.

ייתר על כן אם כל החיילים שסייעו באופן כלשהו לגירוש הם בוגדים אולי גם כל האזרחים שישבו בבית ולא פתחו במרי אזרחי נגד הממשלה הם גם בוגדים ?

בתנ"ך כשמוזכר מלך רע ששפך דמים אני לא זוכר שכל המשרתים והחיילים שלו נקראים בוגדים או רשעים.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #17 ב- : דצמבר 04, 2008, 09:12:24 »
כל מי שעוזר לגרש יהודים הוא בוגד, אבל לא כל חייל עוזר לגרש יהודים. לדעתי גם לא צריך לקלל את כל החיילים שהשתתפו בגירוש יהודים. הם טועים, הם קיבלו חינוך קלוקל בכל המסגרות עד הצבא ושם שתפו להם את המוך וגרמו להם לחשוב שמה שהם עושים הוא בעצם חיוני לביטחון ישראל. ויש גם יילים רבים שהתנגדו עקרונית לגירוש אבל לא היה להם תעצומת נפש מספקת כדי לסרב פקודה.

ייתר על כן אם כל החיילים שסייעו באופן כלשהו לגירוש הם בוגדים אולי גם כל האזרחים שישבו בבית ולא פתחו במרי אזרחי נגד הממשלה הם גם בוגדים ?

בתנ"ך כשמוזכר מלך רע ששפך דמים אני לא זוכר שכל המשרתים והחיילים שלו נקראים בוגדים או רשעים.
מי שאינו מוחה על העוולות שנעשות לאחים שלו
יתן את הדין על כך.

ככל הנראה גם מי שישב בבית.

מנותק arter1

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : דצמבר 04, 2008, 21:39:00 »
כל הכבוד ליהודים האמיצים והגיבורים שהיו בבית השלום בחברון ועמדו נגד החיילים שביצעו צו בלתי חוקי בעליל של ממשלת הגירוש שבמשך 3 שנים ויותר רק חושבת על איך לגרש יותר ויותר יהודים. אולמרט אמר שהוא רוצה לתת את הגולן, יהודה ושומרון (כי את חבל עזה הוא כבר נתן) ולחלק את ירושלים. ברוך שפטרנו   :P  :P  :P  :P

החלמה ורפואה שלמה לכל אחד מן הגיבורים  O0  O0  שנפצע וחטף מכות  :'(  :'(  מן החיילים

אין צורך להחליל על כל החיילים
יש חיילים שמסרבים פקודה, נכון פעטים
יש כאלה שאם שמאלנים כל כך קיצונים שהם לא מוכנים להתגייס לצה"ל בשל טעמי מצפון, רואים בצה"ל את צבא הכיבוש לישראל
החיילים המפנים והשמאלנים התומכים בגירושים יש"ו

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : דצמבר 04, 2008, 22:32:13 »
כל הכבוד לכל האזרחים מהמדינה שבאו לבית המריבה" או "בית השלום" בחברון והראו לכל הממסד השמאלני במה מדובר תמשיכו ותתישבו עוד ועוד בחברון וחיזקו שם כל שעל
יישר כוחחם
[gif[/img]

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : דצמבר 04, 2008, 22:38:06 »

בס''ד

כל מי שמגרש יהודים, הוא בוגד ארור.

אחרי הסכמי אוסלו, מסירת חברון, הסכמי וואי, והגירוש מגוש קטיף - אין תירוץ לא לראות מה כל הנסיגות, המסירות והגירושים האלה עושים לבטחון ישראל. אפילו חייל חילוני בלי שום חינוך יהודי חייב לראות שכל הערבים רוצים להשמיד אותנו ושכל הויתורים האלה תמיד הביאו לנו רק אסונות. מי שלא מסוגל לראות זאת הוא גם שוטה וגם רשע.

וחייל שמתנגד לגירושים אבל בכל זאת ממלא פקודות הוא לא חייל יהודי - הוא פחדן שאפתני אנוכי בלי שום מוסר ובלי שום מצפון. אין לי ספק שהעונש שלו יהיה חמור ביותר ביום הדין. מגיע לו את כל הסבל שהוא גורם ליהודים שהוא מגרש, ואת כל הסבל שהוא גורם ליהודים שנרצחים בגלל הנסיגות הללו, ואת כל הסבל של המשפחות של היהודים שנרצחים בגלל הנסיגות. הרי זהו רק צדק. האם הבוגדים האלה יכולים לגרום כל כך הרבה סבל ליהודים הטובים בלי שגם הם הבוגדים יסבלו? הם כן יסבלו, גם בעולם הזה ובמיוחד בעולם הבא.

אסור לקבל את המגרשים למניינים בבתי הכנסת, אסור להתחתן איתם, אסור לתת להם טרמפים או כל דבר אחר. צריך להיות חרם נגדם. צריך שכולם ידעו שלא נשכח ולא נסלח. כי אנו לא כמוהם ח''ו. אנו כן מרגישים את הכאב של כל יהודי, אנו כן נאמנים לתורת ישראל, אנו כן נאמנים לארץ ישראל.
« עריכה אחרונה: דצמבר 05, 2008, 12:49:42 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : דצמבר 04, 2008, 23:09:24 »
בס''ד

כל מי שמגרש יהודים, הוא בוגד ארור.

אחרי הסכמי אוסלו, מסירת חברון, הסכמי וואי, והגירוש מגוש קטיף - אין תירוץ לא לראות מה כל הנסיגות, המסירות והגירושים האלה עושים לבטחון ישראל. אפילו חייל חילוני בלי שום חינוך יהודי חייב לראות שכל הערבים רוצים להשמיד אותנו ושכל הויתורים האלה תמיד הביאו לנו רק אסונות. מי שלא מסוגל לראות זאת הוא גם שוטה וגם רשע.

וחייל שמתנגד לגירושים אבל בכל זאת ממלא פקודות הוא לא חייל יהודי - הוא פחדן שאפתני אנוכי בלי שום מוסר ובלי שום מצפון. אין לי ספק שהעונש שלו יהיה חמור ביותר ביום הדין. מגיע לו את כל הסבל שהוא גורם ליהודים שהוא מגרש, ואת כל הסבל שהוא גורם ליהודים שנרצחים בגלל הנסיגות הללו, ואת כל הסבל של המשפחות של היהודים שנרצחים בגלל הנסיגות. הרי זהו רק צדק. האם הבוגדים האלה יכולים לגרום כל כך הרבה סבל ליהודים הטובים בלי שגם הם הבוגדים יסבלו? הם כן יסבלו, גם בעולם הזה ובמיוחד בעולם הבא.

אסור לקבל המגרשים למניינים בבתי הכנסת, אסור להתחתן איתם, אסור לתת להם טרמפים או כל דבר אחר. צריך להיות חרם נגדם. צריך שכולם ידעו שלא נשכח ולא נסלח. כי אנו לא כמוהם ח''ו. אנו כן מרגישים את הכאב של כל יהודי, אנו כן נאמנים לתורת ישראל, אנו כן נאמנים לארץ ישראל.
מסכים עם כל מילה חיים O0

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #22 ב- : דצמבר 05, 2008, 09:26:37 »
בס"ד

מסכים עם כל מלה, חיים.  ישר כח.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג