כתב נושא: ששאלה שמעניינת אותי על רצח רבין ויגאל עמיר..  (נקרא 12099 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
ששאלה שמעניינת אותי על רצח רבין ויגאל עמיר..
« להגיב #25 ב- : נובמבר 08, 2008, 22:07:43 »
אני זוכר טוב את היום הזה,היתי אז תלמיד בכיתה י',
לצערי ישנתי בלילה ההוא ונודע לי על זה רק בבוקר כאשר אמי ז"ל סיפרה לי על זה
אני הייתי בן 8, וממש בכיתי על הבוגד הזה
איזה ילד...

ואני בטוח שיגאל לא הרג אותו
למרות שזה יודע בוודאות רק יודע כל נסתרות, בוראנו יתברך ויתעלה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : נובמבר 08, 2008, 22:52:32 »
אני זוכר את היום הזה הגננת סיפרה לי בגן שהייתי בן 4
« עריכה אחרונה: נובמבר 08, 2008, 22:53:15 על ידי ימני ימני ימני »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : נובמבר 09, 2008, 00:31:48 »
ויגאל עמיר את עמו!

חביבי תפסיק להבריז משיעורי היסטוריה...
טוב בעצם אתה לא אשם כי לא מלמדים, אין ילד אחד
שלא שמע על רבין ושלא טחנו לו את המוח על זה 200 פעם
אבל אף אחד לא מדבר על גנדי או על הרב כהנא או על קורבנות
אלטלנה או על רצח ארלוזורוב.
אתה מדבר על רבין כאליל משום שאין לך מושג מה הוא עשה
ותפסיק להביא משפטים מהתורה שסותרים את מה שאתה אומר.

מנותק אסי רחמים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : נובמבר 09, 2008, 03:07:50 »
ויגאל עמיר את עמו!

חביבי תפסיק להבריז משיעורי היסטוריה...
טוב בעצם אתה לא אשם כי לא מלמדים, אין ילד אחד
שלא שמע על רבין ושלא טחנו לו את המוח על זה 200 פעם
אבל אף אחד לא מדבר על גנדי או על הרב כהנא או על קורבנות
אלטלנה או על רצח ארלוזורוב.
אתה מדבר על רבין כאליל משום שאין לך מושג מה הוא עשה
ותפסיק להביא משפטים מהתורה שסותרים את מה שאתה אומר.

חח כאליל? אני ימני פשוט לא קיצוני ואני רק ניסיתי להבין איך אנשים דתיים נוגדים את הדת

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #29 ב- : נובמבר 09, 2008, 07:12:48 »
חח כאליל? אני ימני פשוט לא קיצוני ואני רק ניסיתי להבין איך אנשים דתיים נוגדים את הדת
יש שלום עם רוצחים חביבי?
לא, ולכן רבין עשה מהשלום המזויף אליל.

יש חוק בתורה שאוסר על רצח של בוגדים כמוהו?
לא ממש...

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : נובמבר 09, 2008, 10:22:55 »
גם אני ימני אבל לא קיצוני, תלוי מה ההגדרה שלך לקיצוני.
 אחד שפועל להצלת יהודים ולהגנת עם ישראל הוא "קיצוני" ?

מנותק אסי רחמים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : נובמבר 09, 2008, 12:11:07 »
גם אני ימני אבל לא קיצוני, תלוי מה ההגדרה שלך לקיצוני.
 אחד שפועל להצלת יהודים ולהגנת עם ישראל הוא "קיצוני" ?

שמע נעם פדרמן ברוך מרזל זה דוגמא לקיצוניים..

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #32 ב- : נובמבר 10, 2008, 18:07:14 »
הם לא קיצוניים
הם מציאותיים ואמיתיים, אוהבי ישראל טובים וברים!

ומי שטוען אחרת הוא מטורף,
 ??? :fright: :throw: :coffee: :doctor:
 (אני אוהב להשתמש במילה הזו, כמו שחיים משתמש בה... :::D :laugh:)

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #33 ב- : נובמבר 10, 2008, 18:19:50 »
מדוע? מה "קיצוני" במה שהם אומרים? ממה נפשך אם הם אורים אמת אז זה לא קיצוני זה אמת. ואם הם שקרים,אז זה לא קיצוני זה שקר...

ולגבי ה"דת"? עניתי לך כבר,לך תלמד את התורה לפני שאתה מדבר בשמה.
אתה טוען שאנו עוברים על "כבוד המת",אמור לי ראשית: מה זה כבוד המת? לגבי מי זה נוגע, איפה כתוב שאסור לדבר על מתים? סתם ככה בשום מקום זה לא כתוב...

יש פסוק אחד שאומר: "באבוד רשעים רינה" כשרשע מת יש לשמוח זו הלכה!

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : נובמבר 10, 2008, 18:25:10 »
הם לא קיצוניים
הם מציאותיים ואמיתיים, אוהבי ישראל טובים וברים!

ומי שטוען אחרת הוא מטורף,
 ??? :fright: :throw: :coffee: :doctor:
 (אני אוהב להשתמש במילה הזו, כמו שחיים משתמש בה... :::D :laugh:)

פששש אחלה תמונה
[gif[/img]

מנותק אסי רחמים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : נובמבר 10, 2008, 19:55:29 »
קודם כל לי ידוע לפי מה שלמדתי בישיבות התיכוניות בהם למדתי שאסור לשנוא יהודי לא משנה מה עשה ובטח לבטח לא לקלל יהודי שמת
אם סבא של מישהו מכם נפטר חס וחלילה ואני יחשוב שהוא רשע אני יקלל אותו מה תיהיה התגובה שלכם? אני בטוח שאבנים לראש
אז גם עם התורה וגם בלי צריך לכבד לפי דעתי בן אדם שמת
שוב-אני שנאתי שונא וישנא את רבין בדיוק כמו הרבה פה אבל אני נותן כבוד קטן וזה לא לקלל אותו

עכשיו , בקשר לנעם פדרמן וברוך מרזל למה הם קיצוניים ? כי הם עושים הפגות על דעותיהם האישיות הם הולכים עם כיפה על הראש ומניחים תפילין אבל לא באמת יודעים תורה מה היא דרך ארץ קדמה לתורה!!! וזה לא אני אמרתי וזה לא מישהו ברמה של בן אדם אמר וככה צריך לעשות בן אדם כמוהו שקורא לעצמו 'דתי' או איך שהוא רוצה
נעם פדרמן ידוע כמתפרע מקלל מרביץ לאנשים שלא חושבים כמוהו מאחל ליהודים למות בגלל דעותיהם ששוב לא כמו דעותיו
זה קיצוני מבחינתי

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : נובמבר 11, 2008, 10:06:19 »
קודם כל לי ידוע לפי מה שלמדתי בישיבות התיכוניות בהם למדתי שאסור לשנוא יהודי לא משנה מה עשה ובטח לבטח לא לקלל יהודי שמת
אם סבא של מישהו מכם נפטר חס וחלילה ואני יחשוב שהוא רשע אני יקלל אותו מה תיהיה התגובה שלכם? אני בטוח שאבנים לראש
אז גם עם התורה וגם בלי צריך לכבד לפי דעתי בן אדם שמת
שוב-אני שנאתי שונא וישנא את רבין בדיוק כמו הרבה פה אבל אני נותן כבוד קטן וזה לא לקלל אותו

עכשיו , בקשר לנעם פדרמן וברוך מרזל למה הם קיצוניים ? כי הם עושים הפגות על דעותיהם האישיות הם הולכים עם כיפה על הראש ומניחים תפילין אבל לא באמת יודעים תורה מה היא דרך ארץ קדמה לתורה!!! וזה לא אני אמרתי וזה לא מישהו ברמה של בן אדם אמר וככה צריך לעשות בן אדם כמוהו שקורא לעצמו 'דתי' או איך שהוא רוצה
נעם פדרמן ידוע כמתפרע מקלל מרביץ לאנשים שלא חושבים כמוהו מאחל ליהודים למות בגלל דעותיהם ששוב לא כמו דעותיו
זה קיצוני מבחינתי
אתה מדבר שטויות!!!! אתה מדבר ע"פ שמועות כפי שבתורה אתה עם הארץ כך גם במציאות!

תראה לי פעם אחת שנעם פדרן הרביץ,קילל או עשה משהו מהמיוחס לו, אין אפילו פעם! ברוך מרזל עוד פחות...(נעם לפחות רב מכות פעם אחת עם אחמד טיבי...) אתה עד שסיפרתי לך
לא ידעת כלל מיהו נעם פדרמן אז תפסיק לבלבל את המוח...

נעם פדרמן ושאר התנועה הכהניסטית הולכים בדרך התורה בלבד! אתה הוא זה שמדבר מדעותיך האישיות וכמו שארנו הפוסל בומו הוא פוסל!
לך ע"פ דעתך האישית לא נראה שמותר לבזות מת,אך ע"פ התורה באבוד רשעים רינה וחזקיהו גרר עצמות אביו על מיטה של חבלים..

ע"פ דעתך,נראה לך שאסור לדבר נגד מת רשע,אך בשום מכום בתורה זה לא כתוב! הגרא היא שמלמדת אותנו "לבזות" מתים כשמזכירה משפחות ירושלים לגנאי על מעשיהם לאחר שנפטרו!
תלמד תורה ואח"כ תדבר בשמה,למדתי תורה ולמדתי את הדרך הכהניסטית וחד הם!

התוקה היא שמצווה אותנו לאחר המתנו רשע בבית דין לתלות את גופתו המתה בחוצות העיר ליום שלם כדי לבזותו ולמען יראו וייראו!
אז אתה הוא זה ששם כיפה אך מדבר מדעותיך האישיות! אתה הוא זה שנוגד את התורה! אתה הוא זה הפוסל שבמומו הוא פוסל!

מנותק אסי רחמים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : נובמבר 11, 2008, 12:15:05 »
אתה מדבר שטויות!!!! אתה מדבר ע"פ שמועות כפי שבתורה אתה עם הארץ כך גם במציאות!

תראה לי פעם אחת שנעם פדרן הרביץ,קילל או עשה משהו מהמיוחס לו, אין אפילו פעם! ברוך מרזל עוד פחות...(נעם לפחות רב מכות פעם אחת עם אחמד טיבי...) אתה עד שסיפרתי לך
לא ידעת כלל מיהו נעם פדרמן אז תפסיק לבלבל את המוח...

נעם פדרמן ושאר התנועה הכהניסטית הולכים בדרך התורה בלבד! אתה הוא זה שמדבר מדעותיך האישיות וכמו שארנו הפוסל בומו הוא פוסל!
לך ע"פ דעתך האישית לא נראה שמותר לבזות מת,אך ע"פ התורה באבוד רשעים רינה וחזקיהו גרר עצמות אביו על מיטה של חבלים..

ע"פ דעתך,נראה לך שאסור לדבר נגד מת רשע,אך בשום מכום בתורה זה לא כתוב! הגרא היא שמלמדת אותנו "לבזות" מתים כשמזכירה משפחות ירושלים לגנאי על מעשיהם לאחר שנפטרו!
תלמד תורה ואח"כ תדבר בשמה,למדתי תורה ולמדתי את הדרך הכהניסטית וחד הם!

התוקה היא שמצווה אותנו לאחר המתנו רשע בבית דין לתלות את גופתו המתה בחוצות העיר ליום שלם כדי לבזותו ולמען יראו וייראו!
אז אתה הוא זה ששם כיפה אך מדבר מדעותיך האישיות! אתה הוא זה שנוגד את התורה! אתה הוא זה הפוסל שבמומו הוא פוסל!

בנוגע לנעם פדרמן

והיה סרט בפליקס שהוא דוחף מישהו סתם ככה וזה נמחק משום מה

ואתה יכול להסתכל יש מלא ראיונות איתו במגוון אתרים ובכולם הוא מדבר כאילו הוא מלך על כולם , מתנשא , מקלל , חושב שהוא אלוהים
דבר ששוב מנגד את הדת אסור לדבר לשון הרע ואסור לדבר דברים רעים על אנשים שזה בעצם כמעט אותו הדבר ובטח לבטח שצריך להתעסק בלימוד תורה ולא באנשים אחרים
כל אחד זכותו לחשוב מה שהוא רוצה ללכת באיזה דרך שהוא רוצה וזה לא מתאים לנעם אז הוא עושה בלאגן תגיד לי אתה סתם לוקחים בן אדם 49 פעמים למעצר כבר? (אם אני לא מדייק בכמות פעמים תתקן אותי) ואל תגיד לי שסתם כי אותי לא לקחו אף פעם ולא יקחו אותי אם אני יגיד מוות לרבין ויקלל שמאלנים יקחו אותי אם אני יעשה הפגנות יתפרע וירביץ לאנשים ולשוטרים ויקלל שוטרים לא סתם לוקחים בן אדם למעצר כל יום ויום ולא סתם הורסים לבן אדם בית הוא בנה בית במאחז לא חוקי המשטרה לא תבוא סתם לבן אדם למה לי לא הורסים את הבית ? כמו שנאמר 'אין עשן בלי אש' משפט חכם תשנן אותו טוב

ואני רוצה שתבוא איתי אתה לרב אחד מגדולי הדור אבוחצירא פינטו ואנחנו נשאל אותם אם מותר באיזשהי דרך לקלל בן אדם שחושב לא כמוך האם מותר להרביץ לבן אדם שחושב לא כמוך והאם מותר לקלל מת
ואני מתערב איתך שלא רק שהם יסכימו איתי הם יגידו לך שאפילו גויים כן כן גויים צריך לכבד ולא לקלל!

... כי אנו מאמינים שהקב"ה מושיב מלכים לכסא, והוא האיש אשר בחר בו ה' להושיבו מושב אלוקים בארץ, והוא למטה במקום השר שלמעלה ובמפורש כתוב "וישב שלמה על כסא ה'" וכן אפילו מלך גוי ממלא מקו' השר שלמעלה ויושב על כסאו ממש. וראה איך אנו מברכי' על המלך שנתן  מכבודו לבשר ודם ולא אומרים שנתן כבוד לבשר ודם אלא נתן מכבודו ית"ש ואם לא נאמין באמת שמכבוד שמים ניתן לו איך נבוא לפניו ית"ש כדוברי שקרים לומר מכבודו ואיננו ואין זה מברך אלא מנאץ. אע"כ זה מקובל אצלינו באמת ותמים כי המלך הוא בחיר ה' ומחוייבים לירא ממנו ולכבדו מפני מורא כבוד שמים ... ואימת המלך עליהם מפני אימת הש"י שציווה למרע"ה לנהוג כבוד בפרעה ואליהו לרוץ לפני אחאב המרשיע ואסתר נענשה על שקראה לאחשורש כלב וכדומה וזו היה היראה והכבוד אמיתיים שאין אחריהם פקפוק והיינו דקאמר שלמה המלך ע"ה "אני את פי מלך שמור ועל דברת שבועת וכו' לא מפני שנשבעתי למלך אלא מפני שנשבעתי לאלקים בשעת קבלת הדת ובכלל זה יראת המלך וכבודו כנ"ל והיינו נמי ירא את ה' בני ומלך שתהא יראת ד' ויראת המלך משולבת אשה אל אחותה ועי"ז עם שוני' אל תתערב עם אותם שוני' שמשני' בפרסהי' יראים ובחדרי חדרים מלעיגים עמהם אל תתערב".

למה הבאתי את הכתוב הזה? כי רבין היה סוג של מלך בדור שלנו מלך זה ראש ממשלה והינה לך כתוב שכל מלך נמלך ע"י הקב"ה ז"א לא סתם ה' בחר אותו וצריך לכבד אותו בגלל שה' בסופו של דבר בחר בו!
יש חולקים זה נכון שאין לכבד מלך רשע אבל יש הבבדל בין לא לכבד לבין לקלל

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : נובמבר 11, 2008, 12:30:32 »
בנוגע לנעם פדרמן

ואתה יכול להסתכל יש מלא ראיונות איתו במגוון אתרים ובכולם הוא מדבר כאילו הוא מלך על כולם , מתנשא , מקלל , חושב שהוא אלוהים
דבר ששוב מנגד את הדת אסור לדבר לשון הרע ואסור לדבר דברים רעים על אנשים שזה בעצם כמעט אותו הדבר ובטח לבטח שצריך להתעסק בלימוד תורה ולא באנשים אחרים
כל אחד זכותו לחשוב מה שהוא רוצה ללכת באיזה דרך שהוא רוצה וזה לא מתאים לנעם אז הוא עושה בלאגן תגיד לי אתה סתם לוקחים בן אדם 49 פעמים למעצר כבר? (אם אני לא מדייק בכמות פעמים תתקן אותי) ואל תגיד לי שסתם כי אותי לא לקחו אף פעם ולא יקחו אותי אם אני יגיד מוות לרבין ויקלל שמאלנים יקחו אותי אם אני יעשה הפגנות יתפרע וירביץ לאנשים ולשוטרים ויקלל שוטרים לא סתם לוקחים בן אדם למעצר כל יום ויום ולא סתם הורסים לבן אדם בית הוא בנה בית במאחז לא חוקי המשטרה לא תבוא סתם לבן אדם למה לי לא הורסים את הבית ? כמו שנאמר 'אין עשן בלי אש' משפט חכם תשנן אותו טוב

ואני רוצה שתבוא איתי אתה לרב אחד מגדולי הדור אבוחצירא פינטו ואנחנו נשאל אותם אם מותר באיזשהי דרך לקלל בן אדם שחושב לא כמוך האם מותר להרביץ לבן אדם שחושב לא כמוך והאם מותר לקלל מת
ואני מתערב איתך שלא רק שהם יסכימו איתי הם יגידו לך שאפילו גויים כן כן גויים צריך לכבד ולא לקלל!

... כי אנו מאמינים שהקב"ה מושיב מלכים לכסא, והוא האיש אשר בחר בו ה' להושיבו מושב אלוקים בארץ, והוא למטה במקום השר שלמעלה ובמפורש כתוב "וישב שלמה על כסא ה'" וכן אפילו מלך גוי ממלא מקו' השר שלמעלה ויושב על כסאו ממש. וראה איך אנו מברכי' על המלך שנתן  מכבודו לבשר ודם ולא אומרים שנתן כבוד לבשר ודם אלא נתן מכבודו ית"ש ואם לא נאמין באמת שמכבוד שמים ניתן לו איך נבוא לפניו ית"ש כדוברי שקרים לומר מכבודו ואיננו ואין זה מברך אלא מנאץ. אע"כ זה מקובל אצלינו באמת ותמים כי המלך הוא בחיר ה' ומחוייבים לירא ממנו ולכבדו מפני מורא כבוד שמים ... ואימת המלך עליהם מפני אימת הש"י שציווה למרע"ה לנהוג כבוד בפרעה ואליהו לרוץ לפני אחאב המרשיע ואסתר נענשה על שקראה לאחשורש כלב וכדומה וזו היה היראה והכבוד אמיתיים שאין אחריהם פקפוק והיינו דקאמר שלמה המלך ע"ה "אני את פי מלך שמור ועל דברת שבועת וכו' לא מפני שנשבעתי למלך אלא מפני שנשבעתי לאלקים בשעת קבלת הדת ובכלל זה יראת המלך וכבודו כנ"ל והיינו נמי ירא את ה' בני ומלך שתהא יראת ד' ויראת המלך משולבת אשה אל אחותה ועי"ז עם שוני' אל תתערב עם אותם שוני' שמשני' בפרסהי' יראים ובחדרי חדרים מלעיגים עמהם אל תתערב".

למה הבאתי את הכתוב הזה? כי רבין היה סוג של מלך בדור שלנו מלך זה ראש ממשלה והינה לך כתוב שכל מלך נמלך ע"י הקב"ה ז"א לא סתם ה' בחר אותו וצריך לכבד אותו בגלל שה' בסופו של דבר בחר בו!
לך לבלוקבסטר ומהר תחזיר את הסרט שאתה חי בו.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : נובמבר 11, 2008, 13:12:54 »
בנוגע לנעם פדרמן

אתה מקשקש בקילו...

נעם דחף בן אדם שרצה להשתין על הקבר של ברוך גולדשטיין הי"ד!

נעם פדרן אומר את דעתו,וזאת זכותו. זכותו של אדם להגן על אשתו וילדיו! היס"מ הרביצו לאשתו וילדיו ונעם לא הרביץ! אפילו בית המשפט השמאלני קבע שכל מה שאתה מייחס לנעם פדרמן הוא שקר!
נעם יצא זכאי בכל אותן 43נ פעמים אז אתה קשקשן!

שנית לך תלמד הלכה!!! הרב"ם פוסק מלך ישראל שביקש לבטל מצווה אחת מהתורה אין שומעים בקולו,והנביא ציווה את יהוא להזכריך להרוג את לכות אחאב כי היו רשעים.

אין דין מלך למי שבוגד בעם ישראל! קישקשת פה שטויות בלי להביא שום בסיס לדבריך.

ולעניין הבית,לך לא הורסים כי אתה לא מסכן את השמאל! אתה עוזר לו אתה מסית ימניים להשאר בבית ולא להשפיע ואתה טוב בשבילם. נעם ההיפך ממך!

ותסביר לי אם כן מדוע מפנים את בית השלום שנקנה בכסף מלא בחוזה חוקי? מדוע המשטרה רצחה את בנו של עוזי משולם?

מנותק אסי רחמים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : נובמבר 11, 2008, 13:21:57 »
אתה מקשקש בקילו...

נעם דחף בן אדם שרצה להשתין על הקבר של ברוך גולדשטיין הי"ד!

נעם פדרן אומר את דעתו,וזאת זכותו. זכותו של אדם להגן על אשתו וילדיו! היס"מ הרביצו לאשתו וילדיו ונעם לא הרביץ! אפילו בית המשפט השמאלני קבע שכל מה שאתה מייחס לנעם פדרמן הוא שקר!
נעם יצא זכאי בכל אותן 43נ פעמים אז אתה קשקשן!

שנית לך תלמד הלכה!!! הרב"ם פוסק מלך ישראל שביקש לבטל מצווה אחת מהתורה אין שומעים בקולו,והנביא ציווה את יהוא להזכריך להרוג את לכות אחאב כי היו רשעים.

אין דין מלך למי שבוגד בעם ישראל! קישקשת פה שטויות בלי להביא שום בסיס לדבריך.

ולעניין הבית,לך לא הורסים כי אתה לא מסכן את השמאל! אתה עוזר לו אתה מסית ימניים להשאר בבית ולא להשפיע ואתה טוב בשבילם. נעם ההיפך ממך!

ותסביר לי אם כן מדוע מפנים את בית השלום שנקנה בכסף מלא בחוזה חוקי? מדוע המשטרה רצחה את בנו של עוזי משולם?

הבן של עוזי משולם נרצח?

שמע עוזי משולם לדוגמא הוא יודע פשוט יותר מדי על חטופי תימן ולא רוצים שהוא יספר אז חיסלו אותו עם רעלים ואין לו המ לעשות יותר.. עניין של זמן עד שהוא ימות
וזה התנהגות של חיות יותר גרוע מערבים עם זה אני מסכים !   

דרך אגב עוזי משולם הוא אחד הרבנים שאני מעריץ מאז ומתמיד (במקרה הוא גם היה הסנדק שלי בברית)

ושאלה לי אליך מה ייתן לנועם פדרמן לבנות בית במאחז לא חוקי יהרסו יבנה יהרסו
מה ייתן לו לעשות הפגנות להתראיין לתקשורת בזמן שממשלה שמאלנית יושבים על הכיסאות בכנסת ואין לו שום סיכוי והוא יודע את זה הוא לא טיפש
אז בשביל מה כל זה? בחיים לא יקישבו לו !! ולכל הימין הקיצוני

שמע אני ימין בדעותיי אבל אני לעולם לא פעלתי למען ארץ ישראל ואני לא חושב שאני ייפעל כי אין טעם..

וסתם עיצבן אותי לראות בן אדם עם כיפה על הראש מרביץ מקלל ומאחל לשרוף אנשים ואומר בוודאות שיהודים שמאלנים יותר גרועים מערבים... מה עם כל ישראל אחים זה לזה ?

ובקשר לבית השלום לפי מה שידוע לי הוא ממקום בחברון וחברון ברובה שייכת לערבים הממשלה לא רוצים בלאגן ועצוב שהם מעדיפים לפנות יהודים מלפנות את הערבים באמת זה עצוב אבל תישמע עם כל זה אני מבין במקרה הזה את הממשלה הם לא רוצים בלאגן עם הערבים חברון כבר הפכה שלהם
« עריכה אחרונה: נובמבר 11, 2008, 13:25:07 על ידי אסי רחמים »

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #41 ב- : נובמבר 11, 2008, 20:22:28 »
מדוע אין טעם לדעתך להיאבק על ארץ ישראל?
אתה כובש? עוף לחו"ל,
או הכל או כלום, אין כאן בחירות באמצע
זה שיש לך קשיים, אתה צריך לפעול לפתור אותם ולהתגבר על השטויות ששמו לך השמאלנים בראש...

מנותק אסי רחמים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : נובמבר 11, 2008, 23:04:27 »
מדוע אין טעם לדעתך להיאבק על ארץ ישראל?
אתה כובש? עוף לחו"ל,
או הכל או כלום, אין כאן בחירות באמצע
זה שיש לך קשיים, אתה צריך לפעול לפתור אותם ולהתגבר על השטויות ששמו לך השמאלנים בראש...

בוא נגיד לך את הראסמי.. אני פשוט גר במקום שלא מרגישים את כל מה שמרגישים המתנחלים...

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #43 ב- : נובמבר 11, 2008, 23:48:42 »
בוא נגיד לך את הראסמי.. אני פשוט גר במקום שלא מרגישים את כל מה שמרגישים המתנחלים...
אין צורך להרגיש
יש צורך להבין את האמת המרה