כתב נושא: שאלה- מאמינים משיחיים  (נקרא 1673 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אסי רחמים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלה- מאמינים משיחיים
« ב- : נובמבר 06, 2008, 20:43:49 »
נתקלתי באתר (אני לא יביא אותו לכאן) של קהילה שנקראת 'מאמינים משיחיים'
מסתבר שהקהילה הזאת כבר מלפני מאות שנים אם לא יותר

בקצרה , הקהילה הזאת אלה אנשים שמאמינים שישו הוא המשיח ושהאמונה בו תביא לגן עדן
הם טוענים גם שהוא מת בשביל כולנו ואחרי שהוא נצלב הוא קם לתחייה ועלה לשמיים וכיום הוא יושב מימין לאלוקים

עכשיו התעניינתי קצת דיברתי עם מנהל האתר והם באמת מאמינים בזה והם טוענים שיש בתנ"ך הוכחה שישו הוא המשיח

עכשיו רציתי לשאול אותכם כל מי שמבין פה באמת האם זאת טענה הגיונית ? יכול להיות באמת שישו הוא המשיח שלנו ?

אחרי הכל זה לא נוגד את הדת שלנו הם מאמינים כמונו פשוט מאמינים שישו הוא המשיח

אשמח לתשובה!

מנותק מכבי חיפה אימפריה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה- מאמינים משיחיים
« להגיב #1 ב- : נובמבר 06, 2008, 20:54:49 »
מימה שאני יודע זה חבורה של סטלנים חולי נפש שחושבים שהם יהודים אבל בגדול המטרה שלהם זה לקחת יהודים לנצרות בחרטא שהם יהודים משחיים

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה- מאמינים משיחיים
« להגיב #2 ב- : נובמבר 06, 2008, 21:10:29 »
אני יכול רק לשער שאתה אחד מהם.
עד כמה שאני יודע,היהודים מאמינים אך ורק באל אחד,ללא סייד קיקס,וזה בעצם מה שנוגד את הנצרות.תוסיף על זה עוד כמה ג'יליון איסורים שחלים על יהודים,וזה בעצם ההבדל.אין דבר כזה יהודים משיחיים,יש נוצרים,ויש יהודים.זו דעתי.

I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
שאלה- מאמינים משיחיים
« להגיב #3 ב- : נובמבר 06, 2008, 21:11:01 »
אולי זה כתוב בברית החדשה לא יותר מזה
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק אסי רחמים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלה- מאמינים משיחיים
« להגיב #4 ב- : נובמבר 06, 2008, 21:22:55 »
לשער שאני אחד מהם ? חחח אני יהודי בדיוק כמונך!!! אתה לא מתבייש להגיד א תזה
אני יהודי גאה אני מאמין באלוהים אני גם דתי רק נתקלתי במשהו שונה ממני ורציתי לדעת מה זה

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה- מאמינים משיחיים
« להגיב #5 ב- : נובמבר 06, 2008, 21:58:03 »
יש לי שכנים שמאמינים בחרטא הזה הם אומרים שהם יהודים בישביל ישו .
« עריכה אחרונה: נובמבר 06, 2008, 21:59:02 על ידי ימני ימני ימני »

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלה- מאמינים משיחיים
« להגיב #6 ב- : נובמבר 06, 2008, 22:11:01 »
אחי תקשיב לי טוב גבר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הנצרות קמה מתוך היהדות!!!!!!!!!!!!
אז קודם כל אחי הנוצרים לוקחים פסוקים מתוך התנ"ך שלנו ומנסים לתת לפסוקים משמעות אחרת עכשיו לפני שבא משיח בן דוד צריך לבוא אליהו הנביא ולבשר את הבשורה ואליהו לא בא לפני מותו של ישו ועוד משהו היו גדולי ישראל שדרגתם הרוחנית הייתה בהרבה גבוהה יותר מישו והם לא אמרו שהם המשיח !!!!!!!!!!!!!
עכשיו רק שתדע שהוויכוחים אחי בין היהודים לנוצרים שייכים כבר להיסטוריה היה כבר ויכוח גדול בין הנצרות ליהדות ובראש היהדות עמד הרמב"ם ובראש הנצרות עמד נזיר מומר וכמובן שהרמב"ם ניצח  בויכוח !!!!!!!!!!!!!
אז תקשיב עכשיו טוב הנוצרים האלה סתם קנאים אנחנו היהודים העם של הקב"ה ותתרחק כבר מהנוצרים האלה כי הם רק רוצים להטביל אותך חס וחלילה חס ושלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!הנוצרים הקנאים רק מרחיקים אותך מן האמת !!!!!!!!!!!!
אם אתה לא בוטח בשיכנועים שלי תבטח לפחות ברמב"ם וכל הנוצרים המסכנים האלה שלך לא שווים יהודי אחד אפילו-בן של מלך!!!!!!!!!!!!!!!
אז תעשה טובה אחי אתה יהודי בן של מלך ואל תבלבל לעצמך בשכל ותבין שישו סתם בנאדם ולא בן דוד ולא שום משיח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הנוצרים הושפלו לכל אורך ההיסטוריה מאיתנו היהודים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ותתרחק מהנוצרים בבקשה אחי אל תעשה טעות ואל תצטרף לישו ימח שמו המבטל תורה הזה שאמר שלא צריך לקיים את מצוות התורה  ושהוא ביטל חלק ממצוות התורה ימח שמו-איך יש לזבל הזה בכלל זכות לשנות משהו בתורה שהיא עצמה הנוסחה לבריאת העולם??????????????
אין לאף בן אנוש סמכות בכלל להחליף חס וחלילה חס ושלום אות מהתורה הקדושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אז אחי תתרחק מהנוצרים וסמוך על הרמב"ם ואל תיצור קשר איתם!!!!!!!!!!!!!!!!!
עכשיו אחי בוא אני אתן לך מספר אתרים שאתה בעצמך תוכל לבחון את הדברים מקרוב:
1.אז הנה האתר הראשון יש כאן סיפור אישי של בחור שחזר הנצרות ליהדות והבין את האמת http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9731
2.http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9397וגם פה אחי יש לך הרצאה מרתקת של הרב יצחק פנגר על הדתות בכללי מקווה שתראה ותשכיל לשמוע את האמת!!!!!!!!!!!!!!!!
ואם אחרי כל זה עדיין יש לך ספקות באמינות תורת הקב"ה ועדיין חס ושלום נדמה לך שישו הוא משיח אז כתוב לי את האיי סי שלך באישיים ואני ארחיב לך יותר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
העיקר אל תיצור קשר עם הנוצרים הקנאים שלא ימכרו לך את סיפורי הברית החדשה שזה שקר גמור פשוט תרד מאותם נוצרים וזהו . הקב"ה יברך אותך ויעזור לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק אסי רחמים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלה- מאמינים משיחיים
« להגיב #7 ב- : נובמבר 06, 2008, 22:51:26 »
אחי אני לא מצליח לשלוח הודעה פרטית כנס אליי 347209348