כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 13 בפברואר **  (נקרא 5020 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אנא שמרו על שאלות קצרות! על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

האשכול יוגבל ל 10 גולשים.
לאחר 10 הודעות - האשכול יינעל.

« עריכה אחרונה: פברואר 07, 2007, 18:26:02 על ידי עז77 »

בייקר

• אורח
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 13 בפברואר **
« להגיב #1 ב- : פברואר 07, 2007, 12:50:54 »
1.מייקל מור הוא אנטישמי ובכל זאת בסרטו פרנהייט 9/11 הוא מעלה טענות קשות נגד הנשיא בוש:משפחת בוש דואגת לנפט ולכן המלחמה בעירק!בני משפחת לאדן הורשו לעזוב את ארצות הברית מייד אחרי הפיגוע בתאומים מבלי שייחקרו בכלל לגבי מקום הימצאו של בן לאדן!משפחת בוש מקבלת מליארדי דולרים בעסקי נפט עם משפחת המלוכה הסעודית וסעודים מעורבים בפיגוע התאומים!
הנשיא בוש התנהג באדישות מייד שנודע לו על הפיגוע והמשיך לקרוא סיפורים לילדים!הוא התנהג כאדיוט ולא כנשיא ארצות הברית.
מה דעתך בנושא חיים?
2.בעבר התערב הסי .איי .איי נגד משטרים קומוניסטים בקובה ובצי'לה,ניסו להתנקש בקסטרו והפילו את איינדה בצ'ילה.בצ'ילה עלה פינושה שטיגן קומוניסטים בשמן רותח וזרק קומוניסטים ממסוקים ללא מצנח!
הסנאטור מקרתי רדף קומוניסטים תוך פגיעה בזכויות האזרח.כיום עדיין יש קומוניסטים בארצות הברית.
כיום משפחת קסטרו עדיין שולטת בקובה וצ'אבז הקומוניסט שולט בונצואלה ומשמיץ את ישראל וארצות הברית.
האם לדעתך על ארצות הברית לפעול לשינוי המשטר בקובה ובונצואלה?
3.אתה טוען שהבעיה היא מלחמת דתות בין הנצרות לאיסלם. למשל:מדינה כמו אינדונזיה שמונה 200 מליון מוסלמים שבסקר שנערך התברר שהם תומכים באלקעידה ובבן לאדן!
האם לדעתך יש למנוע כניסת מוסלמים לארצות הברית ויש לגרש את המוסלמים מארצות אירופה?האם על המערב ליזום מלחמות נגד מדינות מוסלמיות תומכות טרור כמו סוריה ואירן?
4.האם חברת החשמל בניו יורק בבעלות פרטית? האם בבעלות של אזרחי ארצות הברית?מי מונע שם שביתות או שגורמים עוינים זרים
יפסיקו את החשמל בניו יורק?
5.בתוכניתך המצויינת באנגלית טענת שעיקר הבעיה היא שארצות הברית קונה את הנפט הערבי ויש למצוא מקורות אנרגיה אלטרנטיביים ובכך יש למנוע את התלות של ארצות הברית במוסלמים למה התכוונת?אנרגיה סולרית?גז?אנרגיה גרעינית?פחם?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : פברואר 07, 2007, 15:01:07 »
בס"ד
שלום חיים,
היום רציתי לשאול אותך כמה שאלותף
1)לפי דעתך איפה כדי הכי הרבה להשקיע בתעמולה שלנו ובכלל של כל המפלגות?..

2)לפי דעתך האישית אם מרזל ובן גביר היו פועלים בשיטות שלך הם היו מצליחים יותר בחזית?...

3)בעזרת ה' אם יהיה שלטון כהניסטי בארץ ישראל מה נעשה עם כל המתנגדים שלנו ואני לא מדבר רק על שמלאנים יש עוד אנשים ללא דעות פולטיות שלא היו רוצים אותנו.

4)ששאלתי אותך על כל מיני יהודונים בארה"ב לפני 2 שבועות שאתם לא נונתים להם מנוחה אז רציתי לדעת אם הם עושים לכם ההפך?..

וכעת יש לי כמה שאלות שמסקרנות אותי בקשר לליגה להגנה יהודית:
איפה הייתם מתאמנים? היו מחנות אימונים של פעילים?..
מי נתן נשק לפעילים?..
וכיצד הייתם פועלים כשיהודי היה בצרה באזור מסוים?..
בכבוד רב,
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: פברואר 07, 2007, 22:31:30 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 07, 2007, 20:13:42 »
שלום חיים!

אני מתגוררת כיום באזור המרכז אך בעבר התגוררתי בקרית ארבע.
אני לומדת בכיתה עם בנות שרובן מאזור המרכז בנות עם נכונות רבה להגן על א"י , אך יש בעיה אחת הן רוצות לשמור על א"י ולא לתת שטחים וכיוצא בזה, אך מצד שני הן מעולם לא בקרו בשום חלק ביו"ש.

למשל, כאשר אני מציעה להן לנסוע לחברון כדי שיזכו להכיר את המקום שהן נלחמות למענו הן מסרבות במספר טיעונים קבועים, "זה מסוכן, מלא ערבים, אני לא רוצה לסמוך על הנס, היו שם הרבה פיגועים" ועוד כהנה וכהנה.
תשובתי אליהן בדרך כלל היא שגם בתל- אביב יש ערבים ושגם בתל- אביב יש פגועים והן עונות "לכן אנו משתדלות לא לבקר במקומות שבהם היו פיגועים" ואז אני עונה "כן אתן מקיימות את "להיות עם חופשי בארצנו"" כאן בד"כ נגמר הוויכוח .
האירוניה שבדבר היא שהבנות לא מפחדות לנסוע לאומן ולחברון הן מפחדות.

שאלתי היא איך אפשר להסיר את הפחד אשר טומנת התשקורת בלב הציבור הישראלי ואיזה טיעון יגרום להן לשנות את דעתן.

"חזק ואמץ"
                                                                                                      אור-לי.
« עריכה אחרונה: פברואר 07, 2007, 20:15:59 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #4 ב- : פברואר 07, 2007, 21:06:11 »
חיים שלום
תודה על תשובתך בשבוע שעבר

רציתי לשאול אותך שאלה והיא:

מה דעתך על הגוף שנמצא בארצות הברית שנקרא אייפק AIPAC?
האם הפעילויות שלהם פוגעים בישראל או טובים לישראל??

תודה מראש
איתן

« עריכה אחרונה: פברואר 07, 2007, 21:07:01 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

yacov

• אורח
« להגיב #5 ב- : פברואר 08, 2007, 05:05:01 »
בס"ד

שלום לחיים צדקנו,

האם אתה מופיע בתמונה הזאת? מי האישה שמופיעה במרכז התמונה?

יעקב מנשה.

« עריכה אחרונה: פברואר 08, 2007, 05:21:56 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 08, 2007, 19:57:56 »
אתה אומר שלגרש ערבים אפשר. אבל אף אחד כולל ארצות ערב לא רוצה אותם. איך תשכנע את העולם לקלוט אותם?
אגב, טד קופל נשוי לא לקתולית אלא למורמונית

מנותק אלמוג

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • מה קורט קוביין עושה פה?!
« להגיב #7 ב- : פברואר 09, 2007, 15:22:33 »
לק"י..
אוקיי.. אני רוצה לדעת מה אנחנו יכולים לעשות בפועל!?.. יש לך רעיונות מעשיים?! איך אפשר להפיל את השלטון השמאלני הזה?!
חוצמזה שיש לנו נוער מדהים שמוכן לעשות ה=כ=ל.. אנחנו רק צריכים הכוונה מתאימה.. בקיצור.. מה אפשר לעשות?? תודה  :)

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #8 ב- : פברואר 10, 2007, 23:04:41 »
חים אנייודע את כמה חשוב התוכניות והסירטונים האלה אבל תמצאו דרך לעלות לשלטון אתם אפילו לא חוקיים במדינת ישראל גם עם רוב הקהל יהיה ימני איך תגיעו לשלטון?
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : פברואר 11, 2007, 00:13:44 »
שבוע טוב!

שלום חיים !

ביום שישי היתקים יום הזיכרון לגוש קטיף.
אחד ברבנים בבית הספר בו אני לומדת תומך במפלגת "מנהיגות יהודית" והוא דיבר איתנו  על הדרך השגויה שנהגו בה בזמן הגרוש הרב אמר שהיו צריכים הילחם וכ"ו (בדיוק כמו הגישה של הימין האמיתי).
שאלתי את הרב מדוע אם אלו דעותיו הוא לא תומך המרזל, והרב אמר לי שלעולם מרזל לא יצליח להיכנס לכנסת ולהישאר שם הרבה זמן ושעדיף שפיינגלין יהיה יו"ש הליכוד ויפעל מישם.הרב גם אמר שבפריימריז האחרון חסרו לפייגלין רק 20,000 קולות כדי להיות יו"ש, ושכדי להכניס מיפלגה חדשה לכנסת צריך הרבה מאוד קולות לעומת הקולות שצריך בשביל יו"ש.

שאלתי היא: אם כך הדבר מדוע מרזל והימין האמיתי לא תומכים בפייגלין, כך יותר פשוט להיכנס?

תודה רבה
                                                              וישר כח
                                                               אור-לי

חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

עז77

• אורח
« להגיב #10 ב- : פברואר 11, 2007, 00:29:35 »
חיים שלום,
ברצוני להודות לך על הארגון שלך ועל כל ההקרבה וההשקעה שלך בעם שלנו שלא ראוי לזה.
כמעט חצי שנה שעבדנו יחד לקדם את המסר הכהניסטי באמצעות הפורום והאתר,
וב"ה יש גם את ישראפדיה בדרך - אני רוצה להתנצל על פרישתי שכידוע לך נוצרה מנסיבות שאינן תלויות בי,
עלינו להודות לקב"ה שישנם יהודים כמוך - ואני תקווה שתלחם בכל הכח כשתיפול ממשלת הרשע הזו בקרוב,
כדי להצטרף אלינו למאבק כאן, חיים אתה אדם עניו וצנוע ולכן אתה תחלוק עליי אך אני בכל זאת קובע:
שאתה האדם הכי קרוב שיש לרב כהנא זצ"ל בדורנו כיום, וזה היה תענוג וזכות לתרום מזמני הדל ובמה שיכלתי למפעל חיים המפואר שלך.

אתה באמת יהודי גדול וחכם,
כריזמטי ופוטוגני בצורה מדהימה, אתה נולדת פוליטיקאי,
וזה יהיה פשע לא לממש ייעוד זה, אני מתפלל לה' שתמצא את דרכך אלינו,
ושנפגש כולנו ב"ה בשנה הבאה בירושלים, בהר הבית היהודי המחודש.
כשרוחו של הרב כהנא זצ"ל תפיץ שכינה מעל לראשינו.

יישר כח וכל טוב,
באהבת ישראל - עז77.
« עריכה אחרונה: פברואר 12, 2007, 23:01:28 על ידי עז77 »