כתב נושא: כתבו עלינו בעיתון-הארץ כנסו-דחוף  (נקרא 13322 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
כתבו עלינו בעיתון-הארץ כנסו-דחוף
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 25, 2008, 02:33:23 »
חיים - אולי כבר תחסום את א.ק.?! הוא מעליב את האינטיליגנציה שלנו החברים האמיתיים בפורום הימין האמיתי!

רובי היקר, תראה: יש כאן אנשים שנהנים להתווכח
איתו. אני אישית חושב שזה בזבוז זמן ומתחת לרמה
אינטלקטואלית של חומט סיבירי ממוצע.

אך מכיון שאנחנו פורום פלורליסטי ורחב אופקים, בחרנו
באופציה הנאורה יותר - והיא להשאיר אותו כשעשוע גרידא,
כל עוד הוא לא משתולל יותר מדי ולא מפריע לניהולו
התקין של הפורום.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 25, 2008, 02:35:45 »
רובי היקר, תראה: יש כאן אנשים שנהנים להתווכח
איתו. אני אישית חושב שזה בזבוז זמן ומתחת לרמה
אינטלקטואלית של חומט סיבירי ממוצע.

אך מכיון שאנחנו פורום פלורליסטי ורחב אופקים, בחרנו
באופציה הנאורה יותר - והיא להשאיר אותו כשעשוע גרידא,
כל עוד הוא לא משתולל יותר מדי ולא מפריע לניהולו
התקין של הפורום.

חיית שעשועים "חמודה" ו"לא מזיקה" ממש כמו רוטווילר - לא?! :laugh:
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 25, 2008, 02:44:07 »
לכבוד הוא לי שאתה רואה בי סכנה על קיום התנועה שלך, רובי, אתה מייחס לי כוחות שלא ידעתי שיש לי.

האלקשי, סייג לחוכמה שתיקה. עד כה, עדיין לא ענית לי לעניין ולו פעם אחת, אמנם אתה עושה את זה בשפה גבוהה ובתירוצים מתחכמים, אבל אין הבדל משמעותי בינך ובין כל אחד אחר שפשוט יורה את מה שיש לו בראש בלי שום ביסוס פה (כלומר הרוב).
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 25, 2008, 02:49:16 »
לכבוד הוא לי שאתה רואה בי סכנה על קיום התנועה שלך, רובי, אתה מייחס לי כוחות שלא ידעתי שיש לי.

האלקשי, סייג לחוכמה שתיקה. עד כה, עדיין לא ענית לי לעניין ולו פעם אחת, אמנם אתה עושה את זה בשפה גבוהה ובתירוצים מתחכמים, אבל אין הבדל משמעותי בינך ובין כל אחד אחר שפשוט יורה את מה שיש לו בראש בלי שום ביסוס פה (כלומר הרוב).
נראה לי שמצאתי סוף כל סוף בפורום הזה חבר אמיתי עבורי מהימין האמיתי - תקן אותי אם אני טועה. :P :::D 8)
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 25, 2008, 02:51:21 »
כולם פה - ובכל מקום - אהובים עליי, אחים שלי וזוכים לכבוד בסיסי ממני.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 25, 2008, 02:52:02 »
בעוד שבוע אני בן 43 בע"ה ב"ה - תודה על המזל-טוב, א.ק. או שמא ארכימדס?! O0 :fireworks: :jump:

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 25, 2008, 02:57:35 »
איך שתרצה, א.ק יהיה יותר מדוייק.

מזל טוב.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 25, 2008, 02:59:51 »
איך שתרצה, א.ק יהיה יותר מדוייק.

מזל טוב.
או קיי א.ק. נכבד אותך בכך! :)

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #33 ב- : ספטמבר 25, 2008, 07:05:16 »
חיים - אולי כבר תחסום את א.ק.?! הוא מעליב את האינטיליגנציה שלנו החברים האמיתיים בפורום הימין האמיתי!

בשום אופן לא!

תעביר ותקבל דקירה יא זבל

עוד אמירה אחת כזאת ואתה נחסם. אנחנו מתווכחים עם אחינו, לא עם אוייבינו. שנאה יש לנו אך-ורק לאוייבים ולבוגדים. ואנחנו פורום שומר חוק.

בני זונות השמאלנים האלה..אבל כל בוגד בא יומו.. >:(

כנ"ל. שמור על הלשון!

מי שמשתלט על ירושלים בכוח הם החרדים, לפי מה שידוע לי מחברים ירושלמים. חרדים קונים יותר ויותר בתים בשכונות חילוניות מחד, מאידך ישנם בתים שנקנים ע"י משפחות שמבלות שלושה-ארבעה שבועות בשנה בארץ ובשאר הזמן הבתים עומדים ריקים בשיממונם... כל המצב דלעיל מוביל לבריחת חילונים מן העיר, וקשה לי להגיד שאני מאשים אותם: בירת ישראל הנצחית, אחלה, אבל היא מוזנחת ומלוכלכת ומלאה הן בערבים והן בחרדים, מה שמקשה מאוד על אוכלוסייה חילונית.
וכמו שכבר ציינתי, אני מתכוון לעבור לירושלים בטווח של שנה פחות או יותר (יש עכשיו את המבצע המגניב ממש של מלגות לימודים לעולים לירושלים).

אם למשפחה יש תעודת זהות כחולה, הם צריכים להיענש כקבוע בחוק. קח בחשבון, אע"פי כן, שקשה מאוד לאכוף חוק אזרחי בתוך מחנה פליטים שהוא מעוז טרור... ושוב, לא חקרתי את משפחת המחבל לעומק, אבל לפי מה שידוע לי אין למשפחה (ולרוב תושבי מזרח ירושלים) תעודות כחולות.

אף-אחד לא "משתלט" על ירושלים "בכוח". ירושלים שלך ושלי ושל החרדים באופן שווה וזהה. איש לא מונע מכל תושבי ת"א-יפו למלא את הבירה בהמוניהם. אדרבה, נראה אותם עוזבים את אחוזותיהם בסביון ובנווה-שרת וחשים לעזרת אחיהם החילונים בעיה"ק מול ההשתלטות החרדית האיומה.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 25, 2008, 07:05:49 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : ספטמבר 25, 2008, 14:40:43 »
בס''ד

הבוגדת הזאת יש''ו שר''י מודאגת על כיפות וסמלים של תנועתנו הקדושה, אבל היא לא מודאגת כשמאות מיליוני ערבים מוסלמים נאצים נשבעים לבצע עוד שואה נגד עם ישראל וכבר רצחו אלפי יהודים הי''ד.

ולא.ק יש''ו שר''י - אתה מלשין ובוגד ותשרף באש גיהינום. מאחר והאתר שלנו בארה''ב, תצטרך להתלונן למשטרת אמריקה והם יצחקו עליך עם תעשה זאת.

אתה גדול חיים, שפכת אותי מצחוק.
כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #35 ב- : ספטמבר 25, 2008, 19:11:21 »
בחיי שאני לא יודע על מה הכעס...אני נהנתי מכל מילה בכתבה...

א.זה פרסום לא רע...

ב.זה רק מוכיח שהשמאל מפחד מאיתנו פחד מוותתתת,הכיפה הנ"ל כן חוקית כי החוק מתייחס לצבעים הצהוב-שחור בלבד!!
אבל הם מתלוננים על "עברינות" רק כשהם מפחדים.

טוב אני לא אוהד של ביבי כידוע,אבל אצטט בכל זה מדבריו:

"הם מפחדים! הם מפחדים! הם מפחדים! הם מפחדים! הם מפחדים! הם מפחדים הם מפחדים!....וגו' :)

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #36 ב- : ספטמבר 25, 2008, 23:57:04 »
מי שמשתלט על ירושלים בכוח הם החרדים, לפי מה שידוע לי מחברים ירושלמים. חרדים קונים יותר ויותר בתים בשכונות חילוניות מחד, מאידך ישנם בתים שנקנים ע"י משפחות שמבלות שלושה-ארבעה שבועות בשנה בארץ ובשאר הזמן הבתים עומדים ריקים בשיממונם... כל המצב דלעיל מוביל לבריחת חילונים מן העיר, וקשה לי להגיד שאני מאשים אותם: בירת ישראל הנצחית, אחלה, אבל היא מוזנחת ומלוכלכת ומלאה הן בערבים והן בחרדים, מה שמקשה מאוד על אוכלוסייה חילונית.
וכמו שכבר ציינתי, אני מתכוון לעבור לירושלים בטווח של שנה פחות או יותר (יש עכשיו את המבצע המגניב ממש של מלגות לימודים לעולים לירושלים).

אם למשפחה יש תעודת זהות כחולה, הם צריכים להיענש כקבוע בחוק. קח בחשבון, אע"פי כן, שקשה מאוד לאכוף חוק אזרחי בתוך מחנה פליטים שהוא מעוז טרור... ושוב, לא חקרתי את משפחת המחבל לעומק, אבל לפי מה שידוע לי אין למשפחה (ולרוב תושבי מזרח ירושלים) תעודות כחולות.
בס''ד

אתה ממש פתאטי (מעורר רחמים !) !! חבריך אנשי שלטון הערב-רב הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י וסוכניהם אנשי הימין-המזוייף לסוגיו הם שהרכיבו את כלל ממשלות הזדון, דיכאו את המצב הכלכלי של היהודים היושבים בעיר-קדשנו ירושלים תובב"א, ושיסו את בני האוייב הערבי הנאצי יש"ו בכל ענפי המשק בה כאשר הם גם פועלים בו-זמנית ועושים מעשי נבלה רצחניים ביהודים (לאחרונה נזכיר את פיגועי הדריסה, ועוד מעשי נבלה רבים של אינוס, מעשי שוד וגניבות שמוגדרים ע"י חבריך דלעיל בקטגורי'ה "על רקע פלילי" בכדי לטשטש את העניין --תעשיית גניבות הרכב הפכה להיות מאד פופולארית, ותנחש היכן ממוקמות משחטות הרכב הגנוב ??)

ואת מי אתה מחפש ?? את הציבור היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו (המכונים בפי טומאתכם הגדוש בבשר פיגולים, "חרדים"), הם-הם אלו שבזכותם נשארת עיר-קדשנו ביהדותה !! אתם רציתם ורוצים למסרה ח"ו לאוייב הערבי הנאצי יש"ו בן-בריתכם !! עלילות השווא שלך על "בתים ריקים בבעלות יהודית חרדית בעיר-הקודש תובב"א"- ממש פתאטיות !! הציבור היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו (המכונים בפיך הגדוש בבשר פיגולים "חרדים")- ו-בכן, 90% מכלל אחינו היהודים היקרים שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו משועבדים למשכנתאות לכל ימי חייהם, וחיים מתחת לקו העוני, כאשר אתם חיים ברמה של בני-אצולה ב"שכונות" (כך נקראים אזורי היוקרה גם לשם הסוואה) רמת אביב ג', סביון, ועוד.. המשוקצות !! וזאת בכסף שנגזל בשיטתיות מאחיכם שרצחתם והפקרתם לידי אוייבי העם היהודי מהצורר הנאצי יש"ו ועד האוייב הערבי הנאצי יש"ו !! וזאת תוכל לקרוא כאן :

http://www.f2h.co.il/878765

ואשר לעובדה שעיר-קדשנו מוזנחת על-ידיכם בכוונה תחילה בכדי להבריח את האוכלוסי'ה היהודית כהכנה למעשי הנבלה שלכם שתכליתם למסור את עיר-קדשנו לאוייב הערבי הנאצי יש"ו ביתר קלות ח"ו ר"ל, כלומר להקל על מעשי הגירוש ההמוניים של יהודים מבתיהם ומנחלתם בעיר-קדשנו ירושלים תובב'"א, כפי שמתוכננים על-ידי מנהיגיכם המשומדים הנלוזים רודפי העם היהודי וצורריו !! אולם העם היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו יילחם על עיר-הקודש עד טיפת-הדם האחרונה !! ומוכן לגור בה גם בתנאים קשים ביותר שאתם יוזמים ומציבים בעיה"ק תובב"א !! וברגע שתנסו לעשות את מה שעשיתם בגוש-קטיף ובחבל עזה והשומרון, הרי שהתחלתם במלחמת אחים שתעלה לכם בע"ה וישועתו בהתמוטטותכם הכללית !! סביון תחרב, וירושלים תיבנה, ורמת-אביב ג' שממה תהי'ה !! כל מעשה נבלה שתעשו בישובים של יהודים יקרים אמוניים ימנים אמיתיים, תעלה לכם בע"ה וישועתו בתגובה לתוך הווילות שלכם בסביון וברמת-אביב ג', ובהרצלי'ה-פיתוח !! ואשר לאוייב הערבי הנאצי יש"ו "בן-בריתכם", אצלכם הוא ימצא הרבה יותר רכוש לבזוז !! הרי אתם רוצים לקבל אותו כגיס-חמישי עם "תעודות-זהות כחולות" ואכן תקבלו אותו לתוך שכונות-היוקרה שלכם !!, וזאת בכדי שתרגישו עם איזה שטן רצחני כרתתם ברית-דמים !!

ואשר לגישה למה שאתה קורא לו "מחנות פליטים" --אתה חי בפארודי'ה !! הווילות שלהם יותר יפות מאלה של רמת-אביב ג' !! אלו כפרים של הגיס-החמישי של האוייב הערבי הנאצי יש"ו !! "מחנות פליטים" זהו מושג שנועד לטשטש את המצב !! האוייב הערבי הנאצי שולט בכל הענפים במשק בזכות כסילותכם ורדיפת-הבצע והשלמונים שלכם אתם אנשי השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י השולטים בכל מכשירי ההון והשלטון !! ואת התכונות התאוותניות הנ"ל שלכם וכסילותכם, וחוסר ההתעניינות שלכם במצב האמיתי, מנצל האוייב הערבי הנאצי יש"ו עד תום !! בכדי להיווכח בכך, נא התקן לעצמך תוכנה של GOOGLE ERTH  בה תוכל לצפות בכפרים שמאוכלסים ע"י האוייב הערבי הנאצי יש"ו בעיר-הקודש תובב"א וסביבותיה !! התמקד ב"ג'בל מוכבר", אותו כפר משוקץ שהוא למעשה "קן צרעות" של האוייב הערבי הנאצי יש"ו !!

ואשר להצגת "חוסר אונים" של השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי וקלגסיו שר"י, אתם ממש "מעוררים רחמים" !! וכאן נפלת בגדול !! הלא קלגסי משטרת המינות, הגנו בחירוף-נפש על דגלי "סוכת האבלים" של משפחת הרוצח האוייב הערבי הנאצי יש"ו שרצח את תשעת אחינו הקטנים הי"ד בישיבת מרכז-הרב, וכאשר הגענו ל"ג'בל מוכבר" בכדי להרוס את בית המחבל האוייב הערבי הנאצי יש"ו, הם היכו אותנו, ופצעו רבים (הקב"ה ישיב להם כגמולם אכי"ר) ואף הגנו "בחירוף-נפש" על הכרזות המשבחות את מעשהו של המחבל האוייב הערבי הנאצי הזה יש"ו ועל דגלי חמ"ס, חיזבאללה, והג'יהאד האיסלאמי יש"ו שר"י !!--אז היאך הינך טוען שקלגסי השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י "פוחדים" להכנס לתוך אוכלוסי'ה של אוייב ערבי נאצי יש"ו ??, הלא הם בני-בריתכם משכבר הימים !!!  >:( :o

התפכח מהשטויות שאתה פולט !! אתה שם את עצמך ואת חבריך גרעין שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י יותר ויותר ללעג-וקלס !! וי'הי רצון שיכרתו אוייבינו ושונאינו הערב-רב שבקירבנו ובני-בריתם בני האוייב הערבי הנאצי יש"ו, וכל מבקשי רעתנו !! ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי"ר !!

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: ספטמבר 26, 2008, 03:59:09 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #37 ב- : ספטמבר 26, 2008, 02:03:25 »
בשום אופן לא!

עוד אמירה אחת כזאת ואתה נחסם. אנחנו מתווכחים עם אחינו, לא עם אוייבינו. שנאה יש לנו אך-ורק לאוייבים ולבוגדים. ואנחנו פורום שומר חוק.

כנ"ל. שמור על הלשון!

אף-אחד לא "משתלט" על ירושלים "בכוח". ירושלים שלך ושלי ושל החרדים באופן שווה וזהה. איש לא מונע מכל תושבי ת"א-יפו למלא את הבירה בהמוניהם. אדרבה, נראה אותם עוזבים את אחוזותיהם בסביון ובנווה-שרת וחשים לעזרת אחיהם החילונים בעיה"ק מול ההשתלטות החרדית האיומה.
אני מצטער על בקשתי לחסום את א.ק.! סליחה סליחה ועוד פעם סליחה!!! :'(

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : ספטמבר 26, 2008, 03:23:52 »
אני מצטער על בקשתי לחסום את א.ק.! סליחה סליחה ועוד פעם סליחה!!! :'(

היי, לא להיבהל, לא התכוונתי להישמע בטון תוקפני או כועס (חס-וחלילה, חס-וחלילס, חס-וחלילה!!!). :)  אני מתנצל אם הובנתי בצורה כזאת. אנא, סלח לי.

חוץ מזה, יכול להיות שאתה צודק ואני מתון מדי בפרשנות שלי למילה "בוגדים"...

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #39 ב- : ספטמבר 26, 2008, 03:25:53 »
היי, לא להיבהל, לא התכוונתי להישמע בטון תוקפני או כועס (חס-וחלילה, חס-וחלילס, חס-וחלילה!!!). :)  אני מתנצל אם הובנתי בצורה כזאת. אנא, סלח לי.

חוץ מזה, יכול להיות שאתה צודק ואני מתון מדי בפרשנות שלי למילה "בוגדים"...
הכל בסדר ב"ה, ואני רוצה בהזדמנות זאת, גם בשן וגם גלעד, לאחל לך ולבני משפחתך שנה טובה ומבורכת!!! O0 :dance: O0

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : ספטמבר 26, 2008, 04:01:45 »
הכל בסדר ב"ה, ואני רוצה בהזדמנות זאת, גם בשן וגם גלעד, לאחל לך ולבני משפחתך שנה טובה ומבורכת!!! O0 :dance: O0

תודה רבה, רובי, :dance: :love:

שנה טובה גם לך ולכל משפחתך, יקיריך ומכריך. :)

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #41 ב- : ספטמבר 26, 2008, 04:21:04 »
תודה רבה, רובי, :dance: :love:

שנה טובה גם לך ולכל משפחתך, יקיריך ומכריך. :)
תודה, תודה!  O0 :fireworks: :fist: :jump: :israel:

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #42 ב- : ספטמבר 26, 2008, 13:36:36 »
בס''ד

אתה ממש פתאטי (מעורר רחמים !) !! חבריך אנשי שלטון הערב-רב הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י וסוכניהם אנשי הימין-המזוייף לסוגיו הם שהרכיבו את כלל ממשלות הזדון, דיכאו את המצב הכלכלי של היהודים היושבים בעיר-קדשנו ירושלים תובב"א, ושיסו את בני האוייב הערבי הנאצי יש"ו בכל ענפי המשק בה כאשר הם גם פועלים בו-זמנית ועושים מעשי נבלה רצחניים ביהודים (לאחרונה נזכיר את פיגועי הדריסה, ועוד מעשי נבלה רבים של אינוס, מעשי שוד וגניבות שמוגדרים ע"י חבריך דלעיל בקטגורי'ה "על רקע פלילי" בכדי לטשטש את העניין --תעשיית גניבות הרכב הפכה להיות מאד פופולארית, ותנחש היכן ממוקמות משחטות הרכב הגנוב ??)

ואת מי אתה מחפש ?? את הציבור היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו (המכונים בפי טומאתכם הגדוש בבשר פיגולים, "חרדים"), הם-הם אלו שבזכותם נשארת עיר-קדשנו ביהדותה !! אתם רציתם ורוצים למסרה ח"ו לאוייב הערבי הנאצי יש"ו בן-בריתכם !! עלילות השווא שלך על "בתים ריקים בבעלות יהודית חרדית בעיר-הקודש תובב"א"- ממש פתאטיות !! הציבור היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו (המכונים בפיך הגדוש בבשר פיגולים "חרדים")- ו-בכן, 90% מכלל אחינו היהודים היקרים שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו משועבדים למשכנתאות לכל ימי חייהם, וחיים מתחת לקו העוני, כאשר אתם חיים ברמה של בני-אצולה ב"שכונות" (כך נקראים אזורי היוקרה גם לשם הסוואה) רמת אביב ג', סביון, ועוד.. המשוקצות !! וזאת בכסף שנגזל בשיטתיות מאחיכם שרצחתם והפקרתם לידי אוייבי העם היהודי מהצורר הנאצי יש"ו ועד האוייב הערבי הנאצי יש"ו !! וזאת תוכל לקרוא כאן :

http://www.f2h.co.il/878765

ואשר לעובדה שעיר-קדשנו מוזנחת על-ידיכם בכוונה תחילה בכדי להבריח את האוכלוסי'ה היהודית כהכנה למעשי הנבלה שלכם שתכליתם למסור את עיר-קדשנו לאוייב הערבי הנאצי יש"ו ביתר קלות ח"ו ר"ל, כלומר להקל על מעשי הגירוש ההמוניים של יהודים מבתיהם ומנחלתם בעיר-קדשנו ירושלים תובב'"א, כפי שמתוכננים על-ידי מנהיגיכם המשומדים הנלוזים רודפי העם היהודי וצורריו !! אולם העם היהודי שומר התורה והמצוות ה' עליהם יחיו יילחם על עיר-הקודש עד טיפת-הדם האחרונה !! ומוכן לגור בה גם בתנאים קשים ביותר שאתם יוזמים ומציבים בעיה"ק תובב"א !! וברגע שתנסו לעשות את מה שעשיתם בגוש-קטיף ובחבל עזה והשומרון, הרי שהתחלתם במלחמת אחים שתעלה לכם בע"ה וישועתו בהתמוטטותכם הכללית !! סביון תחרב, וירושלים תיבנה, ורמת-אביב ג' שממה תהי'ה !! כל מעשה נבלה שתעשו בישובים של יהודים יקרים אמוניים ימנים אמיתיים, תעלה לכם בע"ה וישועתו בתגובה לתוך הווילות שלכם בסביון וברמת-אביב ג', ובהרצלי'ה-פיתוח !! ואשר לאוייב הערבי הנאצי יש"ו "בן-בריתכם", אצלכם הוא ימצא הרבה יותר רכוש לבזוז !! הרי אתם רוצים לקבל אותו כגיס-חמישי עם "תעודות-זהות כחולות" ואכן תקבלו אותו לתוך שכונות-היוקרה שלכם !!, וזאת בכדי שתרגישו עם איזה שטן רצחני כרתתם ברית-דמים !!

ואשר לגישה למה שאתה קורא לו "מחנות פליטים" --אתה חי בפארודי'ה !! הווילות שלהם יותר יפות מאלה של רמת-אביב ג' !! אלו כפרים של הגיס-החמישי של האוייב הערבי הנאצי יש"ו !! "מחנות פליטים" זהו מושג שנועד לטשטש את המצב !! האוייב הערבי הנאצי שולט בכל הענפים במשק בזכות כסילותכם ורדיפת-הבצע והשלמונים שלכם אתם אנשי השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י השולטים בכל מכשירי ההון והשלטון !! ואת התכונות התאוותניות הנ"ל שלכם וכסילותכם, וחוסר ההתעניינות שלכם במצב האמיתי, מנצל האוייב הערבי הנאצי יש"ו עד תום !! בכדי להיווכח בכך, נא התקן לעצמך תוכנה של GOOGLE ERTH  בה תוכל לצפות בכפרים שמאוכלסים ע"י האוייב הערבי הנאצי יש"ו בעיר-הקודש תובב"א וסביבותיה !! התמקד ב"ג'בל מוכבר", אותו כפר משוקץ שהוא למעשה "קן צרעות" של האוייב הערבי הנאצי יש"ו !!

ואשר להצגת "חוסר אונים" של השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי וקלגסיו שר"י, אתם ממש "מעוררים רחמים" !! וכאן נפלת בגדול !! הלא קלגסי משטרת המינות, הגנו בחירוף-נפש על דגלי "סוכת האבלים" של משפחת הרוצח האוייב הערבי הנאצי יש"ו שרצח את תשעת אחינו הקטנים הי"ד בישיבת מרכז-הרב, וכאשר הגענו ל"ג'בל מוכבר" בכדי להרוס את בית המחבל האוייב הערבי הנאצי יש"ו, הם היכו אותנו, ופצעו רבים (הקב"ה ישיב להם כגמולם אכי"ר) ואף הגנו "בחירוף-נפש" על הכרזות המשבחות את מעשהו של המחבל האוייב הערבי הנאצי הזה יש"ו ועל דגלי חמ"ס, חיזבאללה, והג'יהאד האיסלאמי יש"ו שר"י !!--אז היאך הינך טוען שקלגסי השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י "פוחדים" להכנס לתוך אוכלוסי'ה של אוייב ערבי נאצי יש"ו ??, הלא הם בני-בריתכם משכבר הימים !!!  >:( :o

התפכח מהשטויות שאתה פולט !! אתה שם את עצמך ואת חבריך גרעין שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י יותר ויותר ללעג-וקלס !! וי'הי רצון שיכרתו אוייבינו ושונאינו הערב-רב שבקירבנו ובני-בריתם בני האוייב הערבי הנאצי יש"ו, וכל מבקשי רעתנו !! ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי"ר !!

הגולה בארץ  :)

מההתחלה. אנשי השלטון בלה בלה בלה וכו' הם לא חברים שלי; אין, כרגע, מפלגה בשלטון (או בכנסת) שאני מזדהה לחלוטין עם המצע שלה או שאני מאמין באמת ובתמים שתוכל להביא שינוי. השינוי האמיתי בא מתנועות הנוער ומדרך חיים של הגשמה, אבל זה לפורום אחר.
דיכאו את המצב הכלכלי של יהודים בירושלים? התירוץ הקלאסי של חבורה של בטלנים שנשארים סגורים בתוך עצמם, לא יוצאים לעבוד, לומדים תורה כל היום ועוד מצפים שישלמו להם על זה. ירושלים הידרדרה שנים על גבי שנים בעקבות חבורה של אוכלי חינם שלא תורמים דבר לארץ מלבד תפילות, ועם תפילות לא קונים במכולת.

מעשי שוד, אונס וכיו"ב הם על רקע פלילי; האינטרס של הפושע הוא אישי. עצם העובדה שהפושעים הם בחלקם הגדול ערבים אכן ראויה להתייחסות, אבל זה לא כאילו שהם עושים את זה כדי להכניס ליהודים צדיקים, פושעים עושים פשעים בשביל עצמם ולא בשביל אף אחד אחר. פיגועי הדריסה היו פיגועים לכל דבר, ואף אחד לא מתנער מזה (אה, כן, כי זה שבערוץ 2 אמרו בהתחלה כשעוד לא היה ידוע מה קרה שיש "פוגע" ולא "מחבל", זה כמובן ניסיון הסתה של התשקורת השמאלנית יש"ו שר"י ולא ניסיון כן ואמיתי שלא לצאת בהצהרות שאין לך מושג לגבי נכונותן!).

ומי זה ה"אתם" שאתה מדבר עליהם? תסתכל על הקטמונים, שכונה חילונית לכל דבר ועדיין מתחת לקו העוני. אני בעצמי לא במצב כלכלי מדהים ובטח שלא באתי ממשפחה עם כסף.

אני מאמין בירושלים המאוחדת לעולם ועד - אבל היהדות שלה צריכה להתבטא בתרבות ובחיי עם, לא בכתות פנאטיות שמביאות מכות לכל מי שמתלבש קצת אחרת מאיך שהם אוהבים. למה שאני לא אוכל ללכת עם מוהיקן או עם חולצה גזורה? למה מי הם שייכנסו לי לארון או לשיער?

כמו בכל מקום, גם במחנות פליטים יש עשירים ועניים, אבל היחס ביניהם הוא עשיר אחד על כל 200 עניים, וההבדלים ביניהם הם של שמיים וארץ.

לא הצגתי חוסר אונים, אמרתי שתיקח בחשבון שיש קשיים לוגיסטיים בכניסה למחנה פליטים. אני משער שלא עשית צבא (כי אתה, אחרי הכל, דתי), אבל כניסה למחנה פליטים זה מלכודת-מוות כמעט ודאית אם אין מספיק כוחות (ואין הצדקה לסכן חיילים כדי להוריד דגלי חמאס). ושוב, אין לאף אחד זכות לקחת את החוק לידיו - משום צד של המפה הפוליטית - ובמקרים כאלה, יש לעצור את חבורת התובעים, השופטים, חבר המושבעים והתליינים מטעם עצמם (בהקשר זה, המתפרעים אחרי הפיגוע במרכז הרב). בכוח.

בכל מקרה, השאלה לגביי ג'בל מוכאבר היא האם יש לתושבים שם תעודות זהות כחולות והם נחשבים אזרחי ישראל לכל עניין ודבר, או לא?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #43 ב- : ספטמבר 26, 2008, 17:27:14 »
מההתחלה. אנשי השלטון בלה בלה בלה וכו' הם לא חברים שלי; אין, כרגע, מפלגה בשלטון (או בכנסת) שאני מזדהה לחלוטין עם המצע שלה או שאני מאמין באמת ובתמים שתוכל להביא שינוי. השינוי האמיתי בא מתנועות הנוער ומדרך חיים של הגשמה, אבל זה לפורום אחר.
דיכאו את המצב הכלכלי של יהודים בירושלים? התירוץ הקלאסי של חבורה של בטלנים שנשארים סגורים בתוך עצמם, לא יוצאים לעבוד, לומדים תורה כל היום ועוד מצפים שישלמו להם על זה. ירושלים הידרדרה שנים על גבי שנים בעקבות חבורה של אוכלי חינם שלא תורמים דבר לארץ מלבד תפילות, ועם תפילות לא קונים במכולת.

מעשי שוד, אונס וכיו"ב הם על רקע פלילי; האינטרס של הפושע הוא אישי. עצם העובדה שהפושעים הם בחלקם הגדול ערבים אכן ראויה להתייחסות, אבל זה לא כאילו שהם עושים את זה כדי להכניס ליהודים צדיקים, פושעים עושים פשעים בשביל עצמם ולא בשביל אף אחד אחר. פיגועי הדריסה היו פיגועים לכל דבר, ואף אחד לא מתנער מזה (אה, כן, כי זה שבערוץ 2 אמרו בהתחלה כשעוד לא היה ידוע מה קרה שיש "פוגע" ולא "מחבל", זה כמובן ניסיון הסתה של התשקורת השמאלנית יש"ו שר"י ולא ניסיון כן ואמיתי שלא לצאת בהצהרות שאין לך מושג לגבי נכונותן!).

ומי זה ה"אתם" שאתה מדבר עליהם? תסתכל על הקטמונים, שכונה חילונית לכל דבר ועדיין מתחת לקו העוני. אני בעצמי לא במצב כלכלי מדהים ובטח שלא באתי ממשפחה עם כסף.

אני מאמין בירושלים המאוחדת לעולם ועד - אבל היהדות שלה צריכה להתבטא בתרבות ובחיי עם, לא בכתות פנאטיות שמביאות מכות לכל מי שמתלבש קצת אחרת מאיך שהם אוהבים. למה שאני לא אוכל ללכת עם מוהיקן או עם חולצה גזורה? למה מי הם שייכנסו לי לארון או לשיער?

כמו בכל מקום, גם במחנות פליטים יש עשירים ועניים, אבל היחס ביניהם הוא עשיר אחד על כל 200 עניים, וההבדלים ביניהם הם של שמיים וארץ.

לא הצגתי חוסר אונים, אמרתי שתיקח בחשבון שיש קשיים לוגיסטיים בכניסה למחנה פליטים. אני משער שלא עשית צבא (כי אתה, אחרי הכל, דתי), אבל כניסה למחנה פליטים זה מלכודת-מוות כמעט ודאית אם אין מספיק כוחות (ואין הצדקה לסכן חיילים כדי להוריד דגלי חמאס). ושוב, אין לאף אחד זכות לקחת את החוק לידיו - משום צד של המפה הפוליטית - ובמקרים כאלה, יש לעצור את חבורת התובעים, השופטים, חבר המושבעים והתליינים מטעם עצמם (בהקשר זה, המתפרעים אחרי הפיגוע במרכז הרב). בכוח.

בכל מקרה, השאלה לגביי ג'בל מוכאבר היא האם יש לתושבים שם תעודות זהות כחולות והם נחשבים אזרחי ישראל לכל עניין ודבר, או לא?

בס"ד

ראוי שלא להגיב לדברי הבלע והשטנה הללו !!! ועל כל זאת אנו נעשה זאת הפעם מכיוון שאין הדעת סובלת את השנאה העצמית שלך לדבר שבזכותו הינך מוגדר כחלק מהעם היהודי וזו תורתנו הקדושה שכאן הינך מנסה להעלות אשלי'ה ש"אינם עובדים למחייתם" !!!

ובכ-ן הינך טועה בגדול !! מכיוון שרוב הציבור היהודי שומר התורה והמצוות עובד, ואף עובד יותר מחבריך אוכלי-החינם שמשובצים על-ידי המקורבים להם מקרב גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י !! האם נכנסת פעם לבני-ברק וראית כמה חנויות של יהודים שומרי תורה ומצוות יש שם ?? וכמה עובדים שכירים שומרי תורה ומצוות עובדים שם ??  וזוהי רק דוגמה אחת !! וכאן נשאל אותך מדוע אין עובדים יהודיים כלל בבניין ובתעשי'ה כפי שהיו לפני עשרים וחמש שנים לערך ?? להיכן נעלמו המוסדות שלימדו מקצועות של ענפי תעשי'ה שונים כגון נגרות, מסגרות, מכונאות וכ"ו ?. מדוע הועברו רוב המפעלים שהתרכזו בקרבת ריכוזי האוייב הערבי הנאצי יש"ו למרות שלאחרונה רוב ה"פועלים" באים מאותם ריכוזי אוייב ערבי נאצי יש"ו ??

וכאן נשיב לך על דרך האמת !!!
השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י איננו מעוניין לתת מקור-פרנסה ליהודים המתגוררים במקומות מהם יש להם תכנית לעקור את הישוב היהודי ח"ו ר"ל !! לכן הם גרמו למעסיקים למצוא מקומות יותר מרווחים ובהרבה פחות כסף !! וכן העלימו עין מהעסקת אוייב ערבי נאצי יש"ו בכסף שחור, כאשר בתלוש של העובד נרשמים סכומים של "עבודה זולה" והשאר משולם ללא מיסים בצורה של תשלום במזומן מהונו האישי של בעל העסק !! כמובן שרוב בעלי העסקים מעסיקים את "חברי הכנסת" ואף אחראים למינוי של "שופטים" בעזרת עסקי השוחד והשלמונים שמתנהלים מאחורי הקלעים באין מפריע !!!

למרות זאת שושקים בעלי העסקים את האוייב הערבי הנאצי יש"ו מכיוון שאיננו מעז לפנות ולעתור כנגדם מכיוון ש"בתי-המשפט" עצמם בפרט והשלטון בכלל משועבדים להון שלהם !! ואז "משלים" האוייב הערבי הנאצי יש"ו את שכרו במעשי שוד, גניבות של רכב ורכוש מיהודים, וכמובן מעשי נבלה של אינוס ורצח כמצוות דתו ולאומניותו !! אולם הצחוק (חוק) השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי יש"ו שם על עובדה זו "עלה תאנה" וטוען !! שיש להבחין שאלו מעשים "על רקע פלילי", וכך מוציא את העניינים הנ"ל מההקשר האמיתי שלהם כפי שמוצג לפניך בכלי התשקורת והעיתונות המסולפים כך שמדיניות רצחנית זו לא תיפגע ותימשך ר"ל !!

ואשר ליהודי בעל משפחה שלומד בכולל ומשתכר בסכום של כ-1200 ש"ח לחודש, כאשר המשכנתא שלו טופחת, ואיננו מסוגל להביא למשפחתו את הצרכים הבסיסיים, ובכל-זאת איננו מוותר ומגדיל את המשפחה עפ"י צו תורתנו הקדושה !!, כמובן שיהודי כזה הי"ו הי'ה הולך להקדיש מזמנו בכדי לקיים את עצמו ומשפחתו, ואף תורתנו הקדושה רואה בזאת ערך חשוב ביותר, אולם בעלי העסקים לא יעסיקו אותו, מכיוון שיעדיפו את האוייב הערבי הנאצי יש"ו מהסיבות שצייננו לעיל !! ולכן ישנם יהודים שמחזקים את התורה הקדושה כאשר הם עובדים קשה ותורמים מלחמם בכדי לאפשר לאותם יהודים שומרי תורה ומצוות להתקיים מחד ולקיים עבורם את מצוות לימוד התורה שאין הם מסוגלים לעשות מפאת קשות היום שלהם !! אולם לעומת זאת אבקשך להכנס לאתר "רשם העמותות הממשלתי", שם תוכל לראות כמה כספי-מדינה נגזלים על-ידי חבריך דרך "עמותות" ששואבות הון הציבור ומחלקות אותו לקרנות שלא תורמות לשום מקום, אלא מחלקות "מלגות" לאותם גורמים שיסדו אותן ומשמשות למעשה "צינור-שאיבה חוקי" ששואב את כספי הציבור לטובת אוכלי החינם של גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י !! ראה לדוגמא "קרן בן גוריון שר"י", "קרן גולדה מאיר שר"י" ועוד רבים שנתונים בכף-הקלע שבשמם גוזל גרעין הערב-רב הנלוז את כלל הציבור היהודי ועושה זאת בשמם אף לאחר התפגרותם !!
לעוד פרטים אמליץ לך על סרט חשוב בנושא !!

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=1088&category=2

ואשר לצורת הלבוש ! כמובן שלא תסכים לחופש להתהלך עירום וערי'ה ברחובות כפי שדוגלים בכך קהילות הנודיסטים בעולם יש"ו שר"י !! אכן תורתנו הקדושה קבעה שיש אברים ובכלל זה שיערן של נשים שעשוי להביא אדם להרהורי זימה ר"ל, ולכן יש לכסותם בכדי שלא להביא למצב של השתלטות היצר של התאווה הידועה על מוחו המוגבל של הבוהה בהם !! ולכן אשה נשואה ראוי שתמנע את רואי'ה מלהכשל בכך ותצניע את אבריה המסוגלים לכך !! ואשר לגברים, כמובן שתאוות הנשים לחטא הידוע גדולה פי כמה מזו של הגברים ולכן גם על גבר להתלבש כיאות בצורה שלא יביא את הנשים לפתותו בעקיפין ובערמומיות כדרכן !! אדם אמור לשאת אשה בקדושה ובטהרה ולא בצורה בהמית מכיוון שתודעתו נעלית מכלל החיות והבהמות ולקוחה ממקום הרבה יותר גבוה, ולכן מחייבת זאת תורתנו הקדושה !!

וכמובן שאנו מבקשים תגובה עניינית ולא דברים שיקריים ללא קשר כלל לנושא !!, ולקחת בחשבון את כלל הפרטים שהבאנו לעיל, וכן את הפרטים שהובאו בסרט דלעיל !!

שב-ת של-ום

רס"ר לשעבר בצה"ל (זרקתי את הדרגות מזמן)   הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: ספטמבר 27, 2008, 21:18:13 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : ספטמבר 27, 2008, 20:22:28 »
הגולה,סתם שאלה,אבל אתה לא חיב לענות אם אתה לא רוצה
בן כמה אתה?
[gif[/img]

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #45 ב- : ספטמבר 27, 2008, 21:54:46 »
שימותו השמאלנים המסריחים האלה..
כולל א.ק. אם החלטת להיות מלשין שמאלני נאחוי הצטרפת לפה?
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #46 ב- : ספטמבר 27, 2008, 22:03:38 »
שימותו השמאלנים המסריחים האלה..
כולל א.ק. אם החלטת להיות מלשין שמאלני נאחוי הצטרפת לפה?

הצטרפתי לפה כדי להעמיד את האמת (כפי שאני חושב שהיא) במבחן, וכדי - אע"פי שזה נשמע כאילו אני קצת קופץ מעל לפופיק - לנסות ולשנות את דרכי החשיבה של המשתמשים בפורום. וחוץ מזה, משעשע אותי לראות את ההודעות של "הגולה בארץ", הן קריקטורה מעולה. :)

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #47 ב- : ספטמבר 27, 2008, 22:10:17 »
הצטרפתי לפה כדי להעמיד את האמת (כפי שאני חושב שהיא) במבחן, וכדי - אע"פי שזה נשמע כאילו אני קצת קופץ מעל לפופיק - לנסות ולשנות את דרכי החשיבה של המשתמשים בפורום. וחוץ מזה, משעשע אותי לראות את ההודעות של "הגולה בארץ", הן קריקטורה מעולה. :)
אני בכלל לא קורא אותם
אני עצלן ויותר מדי שפה דתית לא מובנת....
בכל מקרה אני מאוד עצבני על שמאלני בגלל-הכל
אני מקווה שדעתך תשתנה
זה עניין של זמן כמה שיותר זמן עובר אנשים עוזבים את הצד השמאלי ועוברים לצד ימני כי הם רואים שבאנושיות וביחס נדיב כבר אין תקווה פה..
אנחנו בחור ת#^ שנקרא המזרח התיכון אנחנו מוקפים בחיות שלא מבינות הומניות ואנושיות הם מבינים הכל בצורת ימי הביניים...
אתה נלחם והורג אתה צודק ואתה מנצח
אתה מפסיד נותן ומראה על חולשה אתה טועה ואתה מפסידן...
יותר ויותר אנשים מבינים את זה פה עם השנים אין מה לעשות יהודים עם הומני ועם שחושב בצורה מערבית מתקדמת...
רק שהחכמים יותר ביניהם מבינים שדברים כאלה לא חלים על ערבים והחיות שאחנו מוקפים בהם.
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92