כתב נושא: נושא הפריקים והאימוים!  (נקרא 22450 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #50 ב- : אוקטובר 02, 2008, 00:24:08 »
הגישה שלי אל האימוים השתנתה קצת בעקבות ההודעות שלכם, אבל אני עדיין לא סובל את השחצנים האלה.
לא סובל אימואים!!!!!

לא יודע איך לעזאזל השוות מטאליסטים לאימואים..
זה כאילו אויבים מושבעים אחד של השני...
בפעם האחרונה שהייתי בהופעה ראיתי את הגיטריסט של להקת פאוור ישראלית בשם THE AFTERLIFE לובש חולצה שעליה מצויר רוח רפאים עם פוני(יענו אימו) ועליה אין כניסה חולצת אנטי אימו.
מה שאני שונא בהם זה שהם ממציאים בעיות שאין להם בחיים יענו מחפשים אותם ילדים שבד"כ יש להם הכל...

רומה-אתה צודק וכולם משתמשים במילה "פוזר" על זה
לדעתי אנשים כמוך הם האנשים הכי לא פוזרים שיש
כי רואים שאתה שומע את המוזיקה הזאת כי אתה אוהב אותה לא כי אתה מנסה להשתייך לקבוצה ולהיראות כמו כל מיני אנשים ולדאוג יותר מדי לאיך שאתה נראה מבחוץ
אני אוהב אנשים כמוך זה המטאליסטים האמיתיים ששומעים את זה כי הם רוצים את המוזיקה לא את הלבוש...
שונא את אלה שבאים אליך ואומרים לך "מוזיקה X זה לא מוזיקה זה דרך חיים"

My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #51 ב- : אוקטובר 02, 2008, 00:26:51 »
קשה לי להכניס את עצמי לסטריאוטיפ מסויים, ולכן המרכאות. אני שומע מטאל, אני בא להופעות, אני משתתף בפוגו ואני רואה את המטאל כאחד החלקים המרכזיים והחשובים בחיים שלי, אבל לומר על עצמך שאתה מטאליסט במלוא מובן המילה זה לקחת את זה קצת רחוק מדיי לדעתי. אני מי שאני, וזהו זה. בלי "מטאליסט", "פריק", "ערס" או "סטלן".

זה בדיוק מה שניסיתי לומר כשכתבתי "מטאליסט" במרכאות - מטאליסטים נוטים לבטל את כל מה שהוא לא מטאל, אם זה בבגדים, מוזיקה, התנהגות או אפילו אוכל. אני שומע הכל מהכל, לובש מה שנראה לי יפה ומתנהג כפי שאני מוצא לנכון - למרות שמטאל זה העיקר אצלי.
אני מבטל מוזיקה אחרת אבל לא בגלל שאני רוצה אלא אני פשוט לא אוהב זה הטעם שלי לא אשמתי....
אני מקשיב לכל מוזיקה שאני אוהב..
לדוגמה אני מכבד רוק אבל לא מצליח להקשיב לזה כי לא יודע לא בא לי פשוט רוק כמו שבא לי מטאל..
ואני לא פוסל אף אחד אחר החבר הכי טוב שלי הוא ראפר כבד...(גם את זה אני לא אוהב אחד שפוסל הכל חוץ מראפ אבל חבר שלי מילדות)

My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #52 ב- : אוקטובר 02, 2008, 02:29:57 »
אני מבטל מוזיקה אחרת אבל לא בגלל שאני רוצה אלא אני פשוט לא אוהב זה הטעם שלי לא אשמתי....
אני מקשיב לכל מוזיקה שאני אוהב..
לדוגמה אני מכבד רוק אבל לא מצליח להקשיב לזה כי לא יודע לא בא לי פשוט רוק כמו שבא לי מטאל..
ואני לא פוסל אף אחד אחר החבר הכי טוב שלי הוא ראפר כבד...(גם את זה אני לא אוהב אחד שפוסל הכל חוץ מראפ אבל חבר שלי מילדות)

בתור אדם יהודי שאהב פעם לשמוע ולהאזין למטאל (אפילו הרבה מאוד) ואילו עכשיו בכלל לא מאזין לזה, אני ממליץ להגמל מן המטאל ולא להאזין לה כי זה בעיקר רעש חזק של גיטרות חשמליות ורק מי ששרוף על הנושא כמוני (לשעבר) יודע את הכוח והעוצמה של האזנה לסוגי מוזיקה רבים ומגוונים - ולא רק למטאל, גראנג' וכו'.
רוב המסרים שמעבירה מוזיקה זו הם שליליים ומנוגדים ליהדות ואע"פי שיש גם מטאל יהודי - ולא ניתן לבטל זאת במחי יד - אני מעדיף בכלל ולגמרי לא לשמוע מוזיקת מטאל ו/או כל הדומות לה. מקסימום SOFT ROCK או ROCK N' ROLL יכול להיות שאני מיושן אבל אל תשכחו שאני כבר בן 43 בקרוב אי"ה ובע"ה!
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #53 ב- : אוקטובר 02, 2008, 07:13:47 »
בס''ד

לכל אלה שדעתם שובשה ר''ל --הקשר בין השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , למה שאתם קוראים לו '' פריקים '' , ''אימויים '' , '' כיתות השטן למיניהן '' הוא , שאותו ערב-רב שקל קל את תודעתם של המסכנים הללו שהגיעו למצב הזה ר''ל הוא הוא הסיבה !! והם למעשה התוצאה של אותן שטיפות-מוח שבילבלו את תודעתם עד-כדי נפילה למעשי שטות כלאלה ר''ל !! וכן  כן , הם אמורים לקבל טיפול להשבת התודעה האנושית הנורמאלית !! ה' יצילם !!

הגולה בארץ  :)

הגולה בארץ תסלח לי אבל הפעם אמרת דבר שהוא לא קשור
א.בהודעה שלך לא הבנתי את ההסבר
מה אתה בעצם אמרת בהודעה? אמרת שיש קשר בין הדברים אבל לא אמרת מה הקשר
ב.עם היה לנו שלטון ימני,זה לא היה מונע את התופעה

הילדים האלה בכלל לא מתעסקים בשום פוליטיקה,לא ימנית ולא שמאלנית
והתופעהה זאת קיימת בכל מקום בעולם(חוץ מאפריקה ומדינות ערב,שם אני לא בטוח שיש אימואים)

מכאן נובע שהשלטון השמאלני "ציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י "(חחח אני מת על התיאורים שלך) לא קשור כאן

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #54 ב- : אוקטובר 02, 2008, 10:33:35 »

והתופעהה זאת קיימת בכל מקום בעולם(חוץ מאפריקה ומדינות ערב,שם אני לא בטוח שיש אימואים)

מכאן נובע שהשלטון השמאלני "ציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י "(חחח אני מת על התיאורים שלך) לא קשור כאן
השלטון המושחת הזה נותן לאחים שלנו להגיע לשפלות הבזויה הזו. במקום ללכת בדרכי אבותינו הקדושים ע"ה .
אין שום קשר, ולו הקלוש ביותר, בין מטאל ובין פוליטיקה - נהפוך הוא; דווקא במטאל אתה יכול למצוא אנשים מכל מקום, כל תרבות, כל דעה, הכל מהכל. יש לך, לדוגמה, את Darksoul ו-Golgoloth - שני פרוייקטים של בחור בשם אדיר של בלאק מטאל עם גוון עברי-כהניסטי.
זו תרבות? זו שפלות.

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #55 ב- : אוקטובר 03, 2008, 14:35:07 »
יצאת הכי טמבל בעולם.

אימו זה ז'אנר מוזיקלי שהתפתח מפאנק רוק. אימו שם דגש על רגשות (Emo=קיצור של Emotional), והתרבות שהתפתחה מסביב לזה מדגישה את זה עוד יותר, למרות שהיא לא קשורה למוזיקה באופן ישיר (כלומר, אתה יכול לשמוע אימו ולא להיות חלק מהתרבות, ולהיפך).
מטאל, באופן כללי (כי אין לי כוח להתחיל להיכנס להגדרות המדוייקות של הז'אנר המוזיקלי הכי נרחב והכי מפותח בעולם) זו מוזיקה שהתפתחה מהרוק הקלאסי של שנות ה-70. מטאל עוסק רובו ככולו בנושאים שנחשבים "שליליים" (מוות, רצח, שגעון, מלחמה וכו'), כשהלהקות הראשונות התחילו עם העניין הזה בעיקר כדי למשוך תשומת לב (אליס קופר, קיס, בלאק סבאת') ואילו להקות מאוחרות יותר כבר התייחסו לנושאים אלה בצורה אמנותית יותר. בלאק מטאל הוא תת-ז'אנר שמאופיין במלודיוּת רבה (לעומת רוב שאר סוגי המטאל שנוטים יותר לאגרסיביוּת), ובהתייחסות לנושאים  ע ו ד  יותר שליליים. הלהקות הראשונות של הבלאק מטאל שרו לרוב על השטן כאמצעי למשיכת תשומת לב, הלהקות המאוחרות יותר לקחו את זה לכיוון של אמנות נטו, ויש אנשים ספורים שגם לקחו את זה ברצינות (התחילו לשרוף כנסיות וכו').
סמל האות A הוא סמל האידיאולוגיה האנרכיסטים, Anarchism.
חתיכת ורידים זה בעיקר נושא לצחוק עליו. כמו בכל תרבות ובכל סגנון מוזיקה, יש את האנשים ששומעים את זה כי זה מה שהם אוהבים וזה מה שבא להם טוב, ויש את אלה ששומעים את זה כי זה מגניב וכי זו הדרך שלהם למצוא חברים חדשים.
חולצות פסים אפייניות בעיקר לאופנת האימו, שמנותקת מתרבות המטאל (יש הפרדה די מסיבית בעניין הזה בשנים האחרונות - וטוב שכך. הטרנד המפגר הזה ייצא מהאופנה בקרוב, והמטאל ישאר).
בכל מקרה, מטאל ואימו שניהם ז'אנרים מוזיקליים, התרבויות סביבם הן לא תרבויות רעות בשום אופן, יש מטאל בכל מקום בעולם ואין שום דבר שלילי בזה. כמו בכל מקום, גם במטאל ובאימו יש אנשים טובים ואנשים רעים, אנשים שמשיגים מאיות ואנשים שנושרים מבי"ס, "ילדים טובים" ו"מורדים", משתמטים ומורעלים. ההכללות שלך כל כך טיפשיות שהיה לי רצון עז לדפוק את הראש במקלדת, אבל מכיוון שאני שומע מטאל ומשייך את עצמי לתרבות הזו הרגשתי חובה להגיב.

יש?

אתה יצאת טמבל כי הסגנון מוזיקה לא עניין אותו וחצי מהזמן דיברת על הסגנון עצמו ומקורותיו,ועוד אמרת שמטאל הוא הסגנון הכי מפותח בעולם מה שבדיחה דראסטית ויפה,כי חוץ משתי להקות פרוגרסיב מטאל רב להקות המטאל ההגדרה הכי אולמת לה היא טקראש מטאל,למרות שהם לא מנגנים את הז'אנר הזה...והמאטל זה פשוט DEAD END מבחינה מוזיקאלית כי אין דבר יותר עלוב מאנשים שמדברים כל היום על אנטי מסחור ועל TRUE ושומעים לך את המוזיקה הכי ממוסחרת בעולם,מטאל מהתחלה היה ממוסחר כמו קיס אליס קרופר(שהם בכלל גלאם אבל יש להם יותר נטיות למטאל),בכל מקרה הז'אנר הכי מפותח הוא מין הסתם רוק שממנו יצא רוק כבד מטאל רוק אלקטרוני רוק פסיכודלי רוק דרומי פולק רוק רוק פרוגרסיב וכו' וכו' וכו',אבל זה לא קשור,מה שהוא דיבר זה על מאפייני החברה לא על המוזיקה שהם שומעים,רק פריקים ואימואים מגדירים את סוג החברה על פי המוסיקה שהם שומעים לא משנה כמה הם יכחשו את זה....אתה בעצמך הדבר הראשון אמרת על האימו(לא על המוזיקה על הילד אימו העלוב שחותך לעצמו את הורידים וכו') זה שאימו זה סגנון מוסיקה לא מעניין שבא מהפאנק(שד"א בא מהרוק),לכן ישר שמים לב שאתה פריק וכך גם החבר של מאגוס.
פריקים לרב עד כמה שהם מראים את עצמם קשוחים ואפלים הם לרב בעלי דעות פוליטיות שמאלניות ויפי נפש יומרניים שכאלה,חוץ מהפאנקיסטים שהיו ככה פעם אבל היום הם סתם שותים אלכהול.
בקיצור החברה הפריקית מתחלקת להבאים: אימו(הומואים שלהיות הומו לא מספיק מיוחד בשבילם) פאנקיסטים(סתם בחורים ששותים הרבה אלכוהול ומסניפים הרבה דבק וחושבים שיש להם איזהושהי אדיאולוגיה) והפריק הממוצע(חושב ביגלל שאף אחד לא קיבל אותו בשום חברה אחרת הוא מיוחד(מה שלרב ממש לא נכון לרב הוא סתם זבל או סנוב)לכן כל פועלותיו הם להיות שונה,אם במחשבותיו הן הפעולותיו,הן בתחביבו,הן בדיבורו,הן במקומות הבילוי שלו,הן בדרך הבילוי שלו) מה שהכי מצחיק אצל הפריקים ושאר התתי רמה האלה זה הצביעות שלהם(מה עוד שהם ממש שונאים כביכול צביעות רק מה שעושה אותם יותר צבועים) אני יכול להביא מספיק דוגמאות,פריקים שונאים שקוראים להם פריקים אבל הם קוראים לערסים ערסים אילו אין מחר(לערסים אין בעיה הם המילה ערס שאומרים להם משו בטון של קללה אז הם יקפצו על ההזדמנות ללכת מכות) בעוד פריקים מנסים להיות מיוחדים וכו',יצא מהתרבות שלהם את "עדר כבשי הבריטני ספירס" הכי גדול שמשאיר את העדר הבנות פרדה המקוריות בשבול מאחור,בהליכה אחרי העדר וכו'(וזה היה ככה מהתחלה רק באותה רמה לכן אף אחד לא שם לב) וזה צאת האימו,משו שתמיד היה קיים אצל הפריקים גם אם יקראו לא אימו או לא,בכל מקרה זה מדוע פריקים שונאים אימואים,כי זה בעיקרון סותר את האידאולוגיה שלהם(כמובן הם צבועים שלא הולכים אחריה)אבל הם יודעים שזה בא מהם מכיוון שזה תמיד היה קיים אצל הפריקים,הנטיות האובדניות,השחטת הגוף,וכל שאר המאפיינים האלה רק שהפריקים השאירו את חבוי והאימואים לא,כי מה לעשות ילד קטן שנחשף לדברים האלה חושב שזה בסדר גמור ואין לא בעיה שאנשים ידעו,וככה בעצם נוצרה תרבות האימו....וד"א עובדה פסיכולוגית אין בנאדם שמנסה להתאבד חותך את עצמו וכו' ונכשל במשימה ואומר לבנאדם אחד שלא עשה את זה מתוך צומת לב,אימו מושך צומת לב מהרבה,פריקים לרב עושים את זה כדי לקבל צומת לב מבנאדם אחד הקרוב לו.
וזהו הספיק לי לדבר על פריקים מטומטמים פשוט לא עשיתי את זה הרבה זמן ברוך השם,ועכשיו עוד הרבה זמן אני גם לא אדבר על הדבר העלוב הזה שנעלם אחרי הצבא.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #56 ב- : אוקטובר 03, 2008, 14:40:27 »

זה קורה רק במדינות מערביות,והשלטון שהוא תיאר זה השילטון שלהם.
למעשה המקור של זה הוא בסקדניביה כי שם הכי משעמם.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #57 ב- : אוקטובר 03, 2008, 15:12:34 »

אתה יצאת טמבל כי הסגנון מוזיקה לא עניין אותו וחצי מהזמן דיברת על הסגנון עצמו ומקורותיו,ועוד אמרת שמטאל הוא הסגנון הכי מפותח בעולם מה שבדיחה דראסטית ויפה,כי חוץ משתי להקות פרוגרסיב מטאל רב להקות המטאל ההגדרה הכי אולמת לה היא טקראש מטאל,למרות שהם לא מנגנים את הז'אנר הזה...והמאטל זה פשוט DEAD END מבחינה מוזיקאלית כי אין דבר יותר עלוב מאנשים שמדברים כל היום על אנטי מסחור ועל TRUE ושומעים לך את המוזיקה הכי ממוסחרת בעולם,מטאל מהתחלה היה ממוסחר כמו קיס אליס קרופר(שהם בכלל גלאם אבל יש להם יותר נטיות למטאל),בכל מקרה הז'אנר הכי מפותח הוא מין הסתם רוק שממנו יצא רוק כבד מטאל רוק אלקטרוני רוק פסיכודלי רוק דרומי פולק רוק רוק פרוגרסיב וכו' וכו' וכו',אבל זה לא קשור,מה שהוא דיבר זה על מאפייני החברה לא על המוזיקה שהם שומעים,רק פריקים ואימואים מגדירים את סוג החברה על פי המוסיקה שהם שומעים לא משנה כמה הם יכחשו את זה....אתה בעצמך הדבר הראשון אמרת על האימו(לא על המוזיקה על הילד אימו העלוב שחותך לעצמו את הורידים וכו') זה שאימו זה סגנון מוסיקה לא מעניין שבא מהפאנק(שד"א בא מהרוק),לכן ישר שמים לב שאתה פריק וכך גם החבר של מאגוס.
פריקים לרב עד כמה שהם מראים את עצמם קשוחים ואפלים הם לרב בעלי דעות פוליטיות שמאלניות ויפי נפש יומרניים שכאלה,חוץ מהפאנקיסטים שהיו ככה פעם אבל היום הם סתם שותים אלכהול.
בקיצור החברה הפריקית מתחלקת להבאים: אימו(הומואים שלהיות הומו לא מספיק מיוחד בשבילם) פאנקיסטים(סתם בחורים ששותים הרבה אלכוהול ומסניפים הרבה דבק וחושבים שיש להם איזהושהי אדיאולוגיה) והפריק הממוצע(חושב ביגלל שאף אחד לא קיבל אותו בשום חברה אחרת הוא מיוחד(מה שלרב ממש לא נכון לרב הוא סתם זבל או סנוב)לכן כל פועלותיו הם להיות שונה,אם במחשבותיו הן הפעולותיו,הן בתחביבו,הן בדיבורו,הן במקומות הבילוי שלו,הן בדרך הבילוי שלו) מה שהכי מצחיק אצל הפריקים ושאר התתי רמה האלה זה הצביעות שלהם(מה עוד שהם ממש שונאים כביכול צביעות רק מה שעושה אותם יותר צבועים) אני יכול להביא מספיק דוגמאות,פריקים שונאים שקוראים להם פריקים אבל הם קוראים לערסים ערסים אילו אין מחר(לערסים אין בעיה הם המילה ערס שאומרים להם משו בטון של קללה אז הם יקפצו על ההזדמנות ללכת מכות) בעוד פריקים מנסים להיות מיוחדים וכו',יצא מהתרבות שלהם את "עדר כבשי הבריטני ספירס" הכי גדול שמשאיר את העדר הבנות פרדה המקוריות בשבול מאחור,בהליכה אחרי העדר וכו'(וזה היה ככה מהתחלה רק באותה רמה לכן אף אחד לא שם לב) וזה צאת האימו,משו שתמיד היה קיים אצל הפריקים גם אם יקראו לא אימו או לא,בכל מקרה זה מדוע פריקים שונאים אימואים,כי זה בעיקרון סותר את האידאולוגיה שלהם(כמובן הם צבועים שלא הולכים אחריה)אבל הם יודעים שזה בא מהם מכיוון שזה תמיד היה קיים אצל הפריקים,הנטיות האובדניות,השחטת הגוף,וכל שאר המאפיינים האלה רק שהפריקים השאירו את חבוי והאימואים לא,כי מה לעשות ילד קטן שנחשף לדברים האלה חושב שזה בסדר גמור ואין לא בעיה שאנשים ידעו,וככה בעצם נוצרה תרבות האימו....וד"א עובדה פסיכולוגית אין בנאדם שמנסה להתאבד חותך את עצמו וכו' ונכשל במשימה ואומר לבנאדם אחד שלא עשה את זה מתוך צומת לב,אימו מושך צומת לב מהרבה,פריקים לרב עושים את זה כדי לקבל צומת לב מבנאדם אחד הקרוב לו.
וזהו הספיק לי לדבר על פריקים מטומטמים פשוט לא עשיתי את זה הרבה זמן ברוך השם,ועכשיו עוד הרבה זמן אני גם לא אדבר על הדבר העלוב הזה שנעלם אחרי הצבא.

מטאל הוא הסגנון הכי נרחב בעולם כי יש המון דברים שהם כביכול לא קשורים (מה לMotley Crue ול-Hatebreed? בשניהם יש גיטרות עם דיסטורשן?) ועדיין הכל נכנס תחת הדגל של המטאל.
תרבות ה"פריקים" כביכול בארץ זה סיפור אחר לחלוטין; ובכל מקרה, אני רואה הפרדה בין תרבות המטאל (שמקדשת את הכוחניות) ובין תרבות האימו (שממרכזת את הריגשי - עצב, דיכאון, חוסר-אונים... אין מצב בחיים שאתה שומע מטאליסט שנהיה מדוכא מהמוזיקה שלו, או אימו שנהיה פחות עצוב בגללה). ובטח שני רואה הפרדה בין שתיהן ובין תרבות הפאנק. זה שכולם נחשבים "מוזיקה אלטרנטיבית"? זה הקשר ביניהם? בחייך.
מטאל לא דד אנד ולא שטויות, המטאל כל הזמן משתנה, יש דברים שאני יותר אוהב ויש דברים שפחות, אבל לומר שהוא קופא על שמריו - כשיש סגנון חדש לחלוטין או פיוז'ן חדש לחלוטין כל יומיים - זה טמטום. נכון שת'ראש והנגזרות המודרניות שלו (ספיד, ניו-סקול ת'ראש, גרוב ומטאלקור) זה אחד הז'אנרים המובילים - אבל מבחינה מספרית, יש הכי הרבה להקות בלאק מטאל או דת' מטאל דווקא.
כל החפירה המפגרת שלך וההכללות הטיפשיות שלך על "פריקים" זו הסתכלות ילדותית ומפגרת ולכן לא אגיב לה.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק 1123581321

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #58 ב- : אוקטובר 05, 2008, 10:10:34 »
אז ככה, כצן שהרבה כבר הסבירו פה את ההבדל בין אימו למטאלי אני לא מתכוון להיכנס לזה
אבל, אני בהחלט מתכוון להיכנס למשהו אחר. עם כל הכבוד לכל האנשים פה, מה הקטע של "צריך לחסל"
מה כואב לכם שיש אנשים שונים? כואב לכם שלא כולם מאמינים או חושבים כמוכם?
כולם פה משבחים את אלוהים ואת מדינת ישראל ולא חושבים לשניה אפילו על דברים אחרים
כמו למשל לקבל את השונה. ושאלה קטנה לכל המאמינים...מה קרה ל "דרך ארץ קדמה לתורה"?
אני לא רואה פה שום דרך ארץ במשפטים כמו "צריך לחסל אותם" ו "מתנהגים כמו קוקסינלים" ו "הם מעצבנים אותי"
גם עם הם באמת מתנהגים ככה, אתם צריכים להגיב?
אז הילדים האלה צריכים צומת לב במקום לעשות בדיוק מה שהם רוצים, על תגיבו להם, תתעלמו מזה
והמוזיקה, על תקשיבו לזה, לא אוהבים, לא צריך.
ועכשיו עוד משו קטן שאני רוצה להגיד, בנתיים כל האנשים המאמינים שפגשתי (חוץ מאחד) הם חרא של אנשים
הדבר היחיד שמעניין אותם זה הבית כנסת ולמידת  התורה והם שחכו לגמריי שיש עוד אנשים ושצריך להתחייס
אליהם כמו על בני אדם. ואולי לא חשבתם על זה אבל יתכן מאוד שאותו בן אדם שעכשיו הוא צומי עוד 3-4 שנים
ילך לצבא, ואותם מאמינים ישבו בבית הכנסת בגיל 19 ויטענו שהם לא יכולים להתגייס כי הם דתיים.
בולשיט!!! עם אתם כל כך אוהבים את המדינה לכו ותעשו משהו למענה ולא רק להתפלל ולקחת כסף שהמדינה מביאה לכם
ומאיפה הכסף הזה בא? מאנשים כמוני שמשלמים מיסים.
בקיצור...מה שבאתי להגיד פה זה זה...
תסתכלו טוב טוב על עצמכם לפני שאתם שופטים מישהו אחר, ואני יודע מה כולכם תגידו עכשיו
למה אתה שופט אותנו? אז אני אגיד לכם ככה...אני יודע טוב מאוד מה אני עושה, ואני גם יודע מה אני לא עושה...
אני בעוד שנתיים מתגייס לצהל ואני הולך לקרבי, למרות שאני לא הכי אוהב לגור כאן, והממשלה על הפנים
אבל אין מה לעשות, אני תורם את חלקי....זהו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #59 ב- : אוקטובר 05, 2008, 10:53:50 »
אז ככה, כצן שהרבה כבר הסבירו פה את ההבדל בין אימו למטאלי אני לא מתכוון להיכנס לזה
אבל, אני בהחלט מתכוון להיכנס למשהו אחר. עם כל הכבוד לכל האנשים פה, מה הקטע של "צריך לחסל"
כמו למשל לקבל את השונה. ושאלה קטנה לכל המאמינים...מה קרה ל "דרך ארץ קדמה לתורה"?
אני לא רואה פה שום דרך ארץ במשפטים כמו "צריך לחסל אותם" ו "מתנהגים כמו קוקסינלים" ו "הם מעצבנים אותי"
אז הילדים האלה צריכים צומת לב במקום לעשות בדיוק מה שהם רוצים, על תגיבו להם, תתעלמו מזה
ועכשיו עוד משו קטן שאני רוצה להגיד, בנתיים כל האנשים המאמינים שפגשתי (חוץ מאחד) הם חרא של אנשים
הדבר היחיד שמעניין אותם זה הבית כנסת ולמידת  התורה והם שחכו לגמריי שיש עוד אנשים ושצריך להתחייס
אליהם כמו על בני אדם. ואולי לא חשבתם על זה אבל יתכן מאוד שאותו בן אדם שעכשיו הוא צומי עוד 3-4 שנים
ילך לצבא, ואותם מאמינים ישבו בבית הכנסת בגיל 19 ויטענו שהם לא יכולים להתגייס כי הם דתיים.
בולשיט!!! עם אתם כל כך אוהבים את המדינה לכו ותעשו משהו למענה ולא רק להתפלל ולקחת כסף שהמדינה מביאה לכם
בקיצור...מה שבאתי להגיד פה זה זה...
תסתכלו טוב טוב על עצמכם לפני שאתם שופטים מישהו אחר, ואני יודע מה כולכם תגידו עכשיו
למה אתה שופט אותנו? אז אני אגיד לכם ככה...אני יודע טוב מאוד מה אני עושה, ואני גם יודע מה אני לא עושה...
אני בעוד שנתיים מתגייס לצהל ואני הולך לקרבי, למרות שאני לא הכי אוהב לגור כאן, והממשלה על הפנים

עד לפה אני מסכים.
מפה כל מה שרשמת הוא דפוק ומבוסס על הכללות סתמיות חסרות בסיס.
אתה מדבר על "לקבל את השונה" אבל אתה לא מקבל אנשים חרדים כאנשים ששונים ממך בדרך והולכים בדרך אחרת!
יש אנשים שאת רוב זמנם משקיעים במוזיקה ויש אנשים שאת רוב זמנם משקיעים בלימוד תורה, מה הבעיה?
בקשר לגיוס לצה"ל תכלס צודק,רוב החרדים לא תורמים את חלקם ולא לוקחים אחראיות על הגנת ארץ ישראל.
בנתיים כל האנשים המאמינים שפגשתי (חוץ מאחד) הם חרא של אנשים
הדבר היחיד שמעניין אותם זה הבית כנסת ולמידת  התורה

אתה אומר שפגשת אנשים מאמינים וחוץ מאחד כולם חארות- מה אני יגיד לך...משקף את כל המצב במדינה!
הדבר היחידי שמעניין אותם זה הבית כנסת, נכון.
מה קרה למה שרשמת מקודם שצריך לקבל את השונה, ושזה לא צריך לעניין אף אחד מה כל אחד עושה ומה עיסוקו ומה הוא אוהב לעשות
בדיוק כמו אלה שכל החיים שלהם עם מוזיקה ומתלבשים בצורה שונה מאנשים...גם החרדים מלבשים אחרת ועוסקים במשהו שונה!
אתה יוצא כנגד הדתיים שלא מתגייסים לצבא אבל יאללה דבר איתי באחוזים, מה האחוז של הדתיים שלא מתגייס לצה"ל לעומת
שאר האוכלוסייה(עבר פלילי,מצפון,רפואי)
חוץ מזה שיש את הנח"ל החרידי שאליו מתגייסים דתיים.
ומה עם כל התלמידי ישיבות עם הכיפות הסרוגות שמהווים חלק גדול מהאוכלוסייה והם כן מתגייסים לקרבי והאחוז אצלהם הוא ממש ממש גבוה!

תסתכל טוב טוב על עצמך לפני שאתה שופט אותנו, אתה בכלל לא מכיר את האנשים פה בפורום.
לך שלח את ההודעה הזאתי בפורום של שמאלנים...
וגם אני יתגייס לקרבי בע"ה ואני כהניסט ומאמין ואנ י הולך לבית כנסת ! אז מה יש לך לומר?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #60 ב- : אוקטובר 05, 2008, 12:33:54 »
אל תנסה לבלבל אותם עם העובדות:
לא מעניין אותם שאחוז הדתיים בצבא הוא פי שניים מאחוז הדתיים במדינה!
לא מעניין אותם שאותם אנשים מאמינים(חארות כפי שכיניתם אותם) הם אלו שאחראיים על כל ארגוני הצדקה בארץ!
לא מעניין אותם שרוב מתנדבי זק"א-הצלה-מד"א הם אנשים דתיים.
לא מעניין אותם שסטטיסטית האלימות בבתי ספר לא דתיים היא פי עשרות מבתי ספר דתיים.
העיקר לומר שלדתיים לא אכפת מכלום והם חארות,למה לא? סיסמאות סרק כאלו הוא שומע בתקשורת למה שינסה לחשוב בעצמו? למה שיפעיל את הראש?
לא חבל על האנרגיה הרבה שהוא משקיע במחשבה? יש אנשים בעיתון שחושבים במקומו והוא הולך אחריהם בעיניים עצומות...

אני לא יודע כמה מאמינים פגשת,אבל אם חוץ מאחד כולם חארות לדעתך אז כנראה שאתה חי בכפר מוסלמי...
« עריכה אחרונה: אוקטובר 05, 2008, 12:34:25 על ידי גור-אריה »

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #61 ב- : אוקטובר 05, 2008, 14:34:37 »
אפשר להיות אימו גם בלי ללבוש גרביונים ולהשים איפור.
זה סתם סטיגמה..
כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #62 ב- : אוקטובר 05, 2008, 15:25:25 »
אל תנסה לבלבל אותם עם העובדות:
לא מעניין אותם שאחוז הדתיים בצבא הוא פי שניים מאחוז הדתיים במדינה!
לא מעניין אותם שאותם אנשים מאמינים(חארות כפי שכיניתם אותם) הם אלו שאחראיים על כל ארגוני הצדקה בארץ!
לא מעניין אותם שרוב מתנדבי זק"א-הצלה-מד"א הם אנשים דתיים.
לא מעניין אותם שסטטיסטית האלימות בבתי ספר לא דתיים היא פי עשרות מבתי ספר דתיים.
העיקר לומר שלדתיים לא אכפת מכלום והם חארות,למה לא? סיסמאות סרק כאלו הוא שומע בתקשורת למה שינסה לחשוב בעצמו? למה שיפעיל את הראש?
לא חבל על האנרגיה הרבה שהוא משקיע במחשבה? יש אנשים בעיתון שחושבים במקומו והוא הולך אחריהם בעיניים עצומות...

אני לא יודע כמה מאמינים פגשת,אבל אם חוץ מאחד כולם חארות לדעתך אז כנראה שאתה חי בכפר מוסלמי...
חזק ביותר!!!  O0

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #63 ב- : אוקטובר 05, 2008, 18:13:08 »
לא הבנתי
אתה עוד שנתיים מתגייס לצהל אז אתה בן 16 נכון?

אז למה אתה אומר "אנשים כמוני שמשלמים מיסים"?
אנשים בני 16 לא משלמים מיסים...

חוץ מזה חלקית אני מסכים איתך...
אני מסכים איתך שמשפטים כמו "צריך לחסל" זה טיפשי,אפליו מפגר.
אבל בקשר לאנשים מאמינים אז יש ויש...אני מכיר אנשים מאמינים שהם ממש אחלה אנשים ומכיר גם חארות
וגם מי שלא מאמין אותו סיפור איתם

מנותק 1123581321

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #64 ב- : אוקטובר 05, 2008, 23:40:05 »
אני לא בן 16 אני בן 20 ואני כרגע לומד
אני מתגייס בגיל 22..

ואני לא שופט אף אחד אני אומר מה שאני רואה...
ונכון יש לי בעיה עם זה שיש חרידים שלא הולכים לצבא אבל אני לא אומר שצריך לחסל אותם...

ויחיאל208.....אני לא אומר שום דבר בהתבסס על עיתון או חדשות אני מתבסס על מה שאני רואה ועל מה שאני יודע
ותחשוב שניה..איך יכול להיות שאחוז הדתיים בצבא..הוא פי שניים מאחוז הדתיים במדינה?!?!?!
ואני אומר כל הכבוד לכל מתנדבי הזקא ומדא...כל הכבוד להם צריך עוד אנשים כאלו.
אני לא מדבר עליהם, אני מדבר על האנשים שלא מתגייסים ולא משרתים,

ואני לא אומר שאני לא מקבל חרידים שרק לומדים תורה והולכים לבתי כנסת...
אני אומר שלדעתי החיים שלהם לא צריכים להתחיל ולהיגמר בהליכה לבית הכנסת ולדעת משפטים חכמים מהתורה, ולא לישם את זה
ואני לא מגיב על אנשים כאלו, שרק הולכים לבתי כנסת...אני לא מפרסם בפורומים דברים כמו "צריך לחסל אותם"
אני רק אומר, שהם צריכים לתרום את חלקם...
אז לפני שאתם מתחילים להגיד שטויות תקראו טוב את מה שאני כותב ותנסו להבין

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #65 ב- : אוקטובר 05, 2008, 23:47:31 »
איך יכול ליהיות שאחוז הדתיים בצבא הוא פי שניים מאחוזם במדינה? ראשית תשאל את צה"ל שפרסם את הנתונים...
אבל,לא צריך את זה תעשה חישוב לבד: זאת אומרת שיש פי כמה חילוניים משטמטים מאשר דתיים ולכן אחוז הדתיים בצבא הוא פי שניים מאחוזם במדינה.

אגב בשנות התשעים התפרסם מחקר שקובע שעל כל דתי משטמט ישנם חמישה לא דתיים כאלה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #66 ב- : אוקטובר 05, 2008, 23:50:49 »
ותראה לי דתי אחד שהוא כמו מה שתארת? יתרה מכך תראה לי כמה חילוניים יש שאכפת להם? מי מתנדב?
מי פעיל בגבעות? מי מתנדב למד"א? מי פעיל בעמותות? הרוב דתיים!

זה לבד הוכחה לשקריות טענתך! זה רק מוכיח שהציבור הדתי הוא פי כהמ יותר אכפתי מהציבור שאינו כזה,דוקא הלא דתיים הם אלו
שלא אכפת להם מכלום חוץ מתאוותיהם הגשמיות והקרירה. דוקא הם מוכנים לעזוב את הארץ ואת עמם וללכת לחו"ל רק למען הנאותיהם.
ואילו הדתיים הם היחידים כמעט שאכפת להם,אתה סתם מדבר בסיסמאות נבובות שאין להם שום אחיזה במציאות.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #67 ב- : אוקטובר 06, 2008, 02:12:34 »
אני לא בן 16 אני בן 20 ואני כרגע לומד
אני מתגייס בגיל 22..

ואני לא שופט אף אחד אני אומר מה שאני רואה...
ונכון יש לי בעיה עם זה שיש חרידים שלא הולכים לצבא אבל אני לא אומר שצריך לחסל אותם...

ויחיאל208.....אני לא אומר שום דבר בהתבסס על עיתון או חדשות אני מתבסס על מה שאני רואה ועל מה שאני יודע
ותחשוב שניה..איך יכול להיות שאחוז הדתיים בצבא..הוא פי שניים מאחוז הדתיים במדינה?!?!?!
ואני אומר כל הכבוד לכל מתנדבי הזקא ומדא...כל הכבוד להם צריך עוד אנשים כאלו.
אני לא מדבר עליהם, אני מדבר על האנשים שלא מתגייסים ולא משרתים,

ואני לא אומר שאני לא מקבל חרידים שרק לומדים תורה והולכים לבתי כנסת...
אני אומר שלדעתי החיים שלהם לא צריכים להתחיל ולהיגמר בהליכה לבית הכנסת ולדעת משפטים חכמים מהתורה, ולא לישם את זה
ואני לא מגיב על אנשים כאלו, שרק הולכים לבתי כנסת...אני לא מפרסם בפורומים דברים כמו "צריך לחסל אותם"
אני רק אומר, שהם צריכים לתרום את חלקם...
אז לפני שאתם מתחילים להגיד שטויות תקראו טוב את מה שאני כותב ותנסו להבין
אז אחינו זה מאוד בעייתי שאתה לא מתבסס על נתונים אלא סתם אומר דברים באויר שנראים לך...להבא תנסה לעשות מאמץ קטן ולחפש.
אני אומר שלדעתי החיים שלהם לא צריכים להתחיל ולהיגמר בהליכה לבית הכנסת ולדעת משפטים חכמים מהתורה
מזלינו שיש חופש דת במדינה...
ולדעתי האימויים לא צריכים להתלבש בגרביונים לצבוע את השיער לסגול לשים פוני על המצח ולשמוע רוק כבד, זאת דעתי.
הבנת את המסקנה?
IT'S NOT MY FUCKING BUSINESS
שכל אחד יאזין לאיזה מוזיקה שהוא רוצה ויעשה מה שהוא רוצה כל עוד זה לא פוגע ובא על חשבון קבוצה מסויימת.
דרך אגב, חבל שאתה לא מנסה להתקרב קצת לדת שלנו- הפסד שלך...
ולא לישם את זה
מה הכוונה לא ליישם את זה?
אני לא מפרסם בפורומים דברים כמו "צריך לחסל אותם"
תחזור להודעה שרשמתי לך, ותראה שאני הסכמתי איתך על מה שאמרת! זה טפשי לומר דבר כזה...

בסדר אני מסכים איתך שהם צריכים לתרום את חלקם, אבל תסתכל על זה שאחוז המשתמטים החילוניים הוא גבוה יותר מאחוז המשתמטים הדתיים!
אבל כמו שגור אריה אמר, תראה כמה דתיים עוסקים במצוות כמו גמילות חסדים שזה עזרה לעניים שאין דבר כזה בעולם שככה נרתמים לטובת עניים,
או תראה את כל הארגונים בזק"א ובמד"א ובכלל הדתיים מתפללים לטובת כל עם ישראל!!
איך אתה מסוגל לא להתייחס לדברים האלה???

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #68 ב- : אוקטובר 06, 2008, 10:10:46 »
עוד משהו בנושא ה"לא ליישם את זה",מה נראה לך? אם התורה היא אמת אז יש ליישם אותה! ואם לא אז לא,אבל אתה מצפה שמי שמאמין שהתורה
היא אמת לא ליישם אותה? אז למעשה אתה מבקש מאיתנו ליהיות מושחתים,אינטרסנטים,חסרי מצפון,חסרי כל חוט שדרה מוסרי שיודעים
שהם לא בסדר ואף ע"פ כן מתעקשים לעשות ההיפך מאמונתם,ואתה עוד מכנה אותנו בשמות גנאי? טול קורה מבין עיניך!

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #69 ב- : אוקטובר 07, 2008, 19:00:54 »
ציטוט
אתה לא מבין את מטרת תורת בורא העולם.
אם תחקור מספיק תבין, שאתה נעלה יותר משאר העמים ויש לך אפשרות להתעלות מעליהם במעשיך ובתפישתך.
אתה מוזמן לגלות את האמת אצל הרבנים ובארגוני הקירוב השונים.
העיקר שתהיה רציני ותתמיד, אתה תצטער שלא נולדת בבית דתי...
דרך אגב, מה אתה לומד?

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #70 ב- : אוקטובר 07, 2008, 19:11:16 »
דעתי:אני לא מסכים עם האידאולוגיה של החרדים אבל אני לא שונא אותם
קחו לדוגמה את הרבה קוק הוא לא הסכים עם החרדים אבל אהב אותם מאוד הייתה בו אהבת ישראל ענקית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!להסכים זה משהו אחד ולשנוא ולאהוב זה דבר שני פשוט יש אנשים שלא מבדילים ולא עושים את הסוויץ הזה בראש
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק InFecT[0]r

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אם תהיה משוחרר מין העתיד, הפחד לא יסרור בך,
    • כהנא צדק
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #71 ב- : אוקטובר 07, 2008, 19:54:15 »
יש לי משהו להגיד לך אושרי ולשאר חברי הפורום הזה, (לא קראתי את כל התגובות של הנושא הזה)
מה הבעיה שמשהו שומע רוק? או לובש חולצות עם פסים? ועושה פוני לצד? ומתלבש כמו "הומו" והולך עם נעלי צבא כאלה? אני לא מבין מה הבעיה,
אושרי? אתה מודע לעובדה שעם כולם היו מתלבשים ככה אתה גם היית כמוהם כן?
פעם ראשונה אני מסכים עם א.ק הקשקשן הזה,
עכשיו תבין אושרי, (יש לך שם יפה) מה שאמרת היה חסר משמעות ביכלל, ואין ספק שהבעיה אצל כולם בארץ ככה, כי כולם פה עדר, למה עדר,?
אני יסביר לך משהו, נגיד שבא לי לנסוע על האופנוע עם תחתונים, למה? כי בא לי שיתאוור לי כל הגוף טוב? מה יחשבו אנשים?
בואנה בואנה תראה תגנוב הזה איך הוא נוסע, זה מה שיגידו עלי,
כל דבר שתעשה מנוגד ל"הסכם" החברה, יחשב כ"גנוב"משוגע" ולרוב חולה נפש,
נגיד שעכשיו תוך כדי זה שאתה קורא את השורות האלה, אתה יוצא לחלון שלך וצועק לרחוב, "אני אוהב את החיים האלה, תודה לאלוקים שנתן לי אותם, אני שונא ערבים, ותצעק שא.ק מקשקש הרבה בפורום ותצעק מה שבא לך, מה יחשבו עליך? חולה נפש לא? הרי ברור שכן, ואם תמשיך ככה, תנמצא את עצמך באחד מין הימים בבית משוגעים, למה? כי אתה לא מתנהג כמו כל החברה, וזה מה שדפוק פה,
כהנא צדק!
סופרמוטו, תשחרר את החוליגן שבך

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #72 ב- : אוקטובר 07, 2008, 19:57:21 »
יש לי משהו להגיד לך אושרי ולשאר חברי הפורום הזה, (לא קראתי את כל התגובות של הנושא הזה)
מה הבעיה שמשהו שומע רוק? או לובש חולצות עם פסים? ועושה פוני לצד? ומתלבש כמו "הומו" והולך עם נעלי צבא כאלה? אני לא מבין מה הבעיה,
עכשיו תבין אושרי, (יש לך שם יפה) מה שאמרת היה חסר משמעות ביכלל, ואין ספק שהבעיה אצל כולם בארץ ככה, כי כולם פה עדר, למה עדר,?
אני יסביר לך משהו, נגיד שבא לי לנסוע על האופנוע עם תחתונים, למה? כי בא לי שיתאוור לי כל הגוף טוב? מה יחשבו אנשים?
נגיד שעכשיו תוך כדי זה שאתה קורא את השורות האלה, אתה יוצא לחלון שלך וצועק לרחוב, "אני אוהב את החיים האלה, תודה לאלוקים שנתן לי אותם, אני שונא ערבים, ותצעק שא.ק מקשקש הרבה בפורום ותצעק מה שבא לך, מה יחשבו עליך? חולה נפש לא? הרי ברור שכן, ואם תמשיך ככה, תנמצא את עצמך באחד מין הימים בבית משוגעים, למה? כי אתה לא מתנהג כמו כל החברה, וזה מה שדפוק פה,
נראה לי שאתה דווקא רומז פה לי משהו בקשר להצעה הקודמת שלי שקשורה להפגנה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ובקשר לתספורות ולמראה חיצוני זה אפילו יותר מגעיל ודוחה מהתספורות של הגויים
« עריכה אחרונה: אוקטובר 07, 2008, 19:58:57 על ידי arabhater »
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #73 ב- : אוקטובר 07, 2008, 20:10:32 »
זה לא משנה מה כולם עושים, יש הדרכה של היצרן-בורא עולם הקדוש והעליון,
מי שלא עושה כרצונו יחטוף על מנת שיחזור למוטב.
אדם לא מבין שזו הדרך, פשוט כך
זה לא יעזור לו כלום, הוא יכול להיטבל לנצרות לדוגמא כל יום 1000 פעם במשך שנה ועדיין לא יוכל להמיר את זהותו הישראלית,
תישאר יהודי מחוייב בכל המצוות - כנציג של הבורא יתברך עלי אדמות.
המטרה היא לתקן את העולם ולהביא את השלום המיוחל,
אם הוא לא שותף לדרך הזו לא צפויים לו חיים מאושרים, מלאי סיפוק ממעשים נעלים וקדושים באמת.
איך אומרים - דברים היוצאים מהלב, מאותו העומק שהם יוצאים, לאותו עומק הם חודרים
מקווה שפתחתי לו דלת לחדר עיון במחשבה...
אוהב אותך אושרי, כמו את כולם אחי היקר!
« עריכה אחרונה: אוקטובר 07, 2008, 20:42:21 על ידי אחים באמת »

מנותק InFecT[0]r

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אם תהיה משוחרר מין העתיד, הפחד לא יסרור בך,
    • כהנא צדק
נושא הפריקים והאימוים!
« להגיב #74 ב- : אוקטובר 08, 2008, 05:03:59 »
נשמה, אני יודע ואתה צודק, אין ספק שצריכים ללכת לפי מה שכתוב בתורה, אבל בוא רגע ניהיה ראלים טוב?
יש חילונים, שסתם אנשים כמו שאושרי שאמר בהתחלה, סתם כאלה דעות מטופשות על איך שהם מתלבשים, מה הבעיה פה? למה לעשות לשון הרע? הוא רוצה שילך עם כפכף על הראש וילבש חרמונית בקיץ וילך ככה לים, מה הבעיה, זה מה שהוא רוצה נקודה ואף אחד לא ישפוט את האדם הזה שרוצה ללכת ככה, ככה אני חושב, רק אלוהים ישפוט אותנו, ולא שום פרופסור" אחר שלמד משפטים והפך לשופט, ואז הוא שופט אותך לפי הרעש תקשורתי,
כהנא צדק!
סופרמוטו, תשחרר את החוליגן שבך