כתב נושא: ** שאלו את גיל אברהם - לתאריך 12 בפברואר **  (נקרא 3869 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אשכול השאלות לגיל מתנהל כמו האשכול "שאלו את הימין האמיתי"
כל הודעה שאינה שאלה או פניה לגיל תמחק - כמו כן עפ"י בקשתו של גיל יוגבל האשכול ל 5 הודעות.
לאחר 5 הודעות האשכול ינעל - לכל גולש תותר רק הודעה אחת, במידה ונכתבו יותר מ 5 הודעות בטרם ננעל האשכול הודעות אלו ימחקו אוטומטית.

בברכה, עז77.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
** שאלו את גיל אברהם - לתאריך 12 בפברואר **
« להגיב #1 ב- : פברואר 05, 2007, 19:16:31 »
בס"ד
שלום גיל,
תודה על התשובה הנהדרת שנתנת לי שבוע שעבר.
רציתי לשאול אותך היום בנוגע לאיום המוסלמי על ארץ ישראל כידוע לך יש בישראל כמיליון וחצי ערבים ימ"ש שהם מהווים 20% מכלל האוכלוסיה פה, אז אני רוצה לשאול אותך מה לדעתך יהיה פה בעוד 30, 40 שנה תהיה בכלל ארץ ישראל? כי הערבים בקצב ילודה גבוה מאוד משל היהודים יוכלו להשתלט על ארץ ישראל הם יהיו עשרות מליונים לעומת היהודים!
היום הממסד הבולשיבקי לא מתייחס לאיום הזה אבל אנחנו לא מבינים שלפני הכול גדל לנו סרטן ערבי מוסלמי נאצי שמתפשט ובסוף ישתלט עלינו!
מה דעתך על הנושא?...
ודרך אגב גיל יישר כוח על העבודה המסורה שלך אתה ממש משקיע על כל שאלה ושאלה ועוזר המון לכולם פה ממש אז באמת מכל הלב תודה מכולם אתה יהודי יקר וחשוב!
« עריכה אחרונה: פברואר 05, 2007, 23:32:06 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : פברואר 05, 2007, 23:53:04 »
גיל אברהם ישר כוח!
כיצד אתה רואה את מטרות התנועה שלנו?האם נהפוך למפלגה פוליטית?האם לא נעבוד ביחד עם חזית לאומית בגלל התנהגות מנהל הפורום שלה ושתיקתם הרועמת של מרזל ובן גביר?
קיימים שני מצבים:אחד שבעזרת השם חיים בן פסח עולה לארץ והוא מנהיג אותנו בארץ ואז רצים לכנסת ומצב שני שחס וחלילה חיים בארצות הברית וקשה לו להנהיג אותנו משם!האם אתה גיל אברהם רוצה לרוץ לכנסת?
בינתיים עלינו להתארגן למאבק נגד גירוש יהודים שמתכנן עמיר שרץ שר האי ביטחון!
אם יהיה שר פנים מהליכוד ולא ממפלגת אחורה נוכל גם לפעול למען עליית חיים בן פסח לארץ באמצעות הפגנות,העלאת הנושא לסדר היום,חתימות וקמפיין למען עליית המנהיג שלנו לארץ הקודש!
בקמפיין למען עליית חיים לארץ או בקמפיין פוליטי אנו נחלק סטיקרים,נכין שלטים,נפגין בגלוי,נחתום ונפציץ את אתר משרד הפנים למען עליית חיים בן פסח!
כלומר שוב קיימים שני מצבים שבהם אנו נחשפים ויוצאים מהמחתרת:א.גירוש יהודים חס וחלילה.ב.בחירות לכנסת ובחירת שר פנים חדש ואז קמפיין למען עליית חיים בן פסח לארץ שיאלץ אותנו להחשף!
בינתיים נמשיך כרגיל.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #3 ב- : פברואר 09, 2007, 21:23:39 »
שלום גיל הינני רוצה לשאול אותך שאלה לגבי טורקיה אתם כל הזמן מדברים על האיסלם כפושע אכזרי ורצחני(וכמובן שהינכם צודקים)
אולם איני רואה  אויב בטורקיה המודרנית כמו לדוגמא הפלסטינים ושאר המצרים וכל המדינות המוסלמיות הנאציות ויימח שמם וזכרם.
לדעתי טורקיה היא איננה מדינה עוינת כלל לישראל או אנטישמית אחים שלי היו לא מזמן בחופשה באנטליה לא מזמן וטענו שהאנשים שם הינם נחמדים וטובי לב.
מה דעתך? תודה מראש גיל.
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #4 ב- : פברואר 09, 2007, 23:25:05 »
שלום גיל
ושבוע טוב

רציתי לשאול אותך כשתקום מדינה כהניסטית
איך תפעלו לשחרור יהונתן פולארד אם הוא לא ישוחרר עד עלייתכם לשלטון?
כי שיחרורו לא ניראה בעתיד הקרוב
כי הציבור  לא מודע לזה  אני  רק שמעתי על הפרשה הזו לפני חצי שנה
ומה  תעשו  לכל הגורמים שקשורים לנושא פולארד בארץ ובכלל לכל האנשים שרמו סבל לאנשים כמו ביילין שריד  וכל הבוגדים למיניהם?

תודה  מראש
איתן

« עריכה אחרונה: פברואר 09, 2007, 23:28:39 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"