כתב נושא: איך אתם מגדירים את עצמכם?  (נקרא 10199 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
איך אתם מגדירים את עצמכם?
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 18, 2008, 12:03:49 »
במילים פשוטות, אהרן: אתה פונדמנטליסט.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 18, 2008, 13:14:51 »
היכן התורה מכנה את היהודי "אדם"?

לא זוכר, אבל אתה מוזמן לחפש במקורות אם זה מעניין אותך. יש לנושא התייחסות מאד יפה במקרא, כדאי לעיין וללמוד...

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 18, 2008, 13:57:27 »
יהודי מאמין שגר במדינת ישראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 18, 2008, 19:20:08 »
יהודי, בעל אזרחות של מדינת וואסל הקרויה "ישראל".
מודרן-אורתודוקס מבחינה דתית, ניאו-קונסרבטיבי רפובליקן מבחינת השקפה פוליטית.
קפיטליסט וחסיד של כלכלת שוק במישור הכלכלי.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 18, 2008, 19:20:50 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 18, 2008, 19:38:09 »
במילים פשוטות - מתבולל.

זאת השפה האזרחית, שפתו של העולם, ובתור בני אדם אנחנו צריכים להסביר את עצמנו בערך ככה...
אולי זה לא תיאור טוב לזה אבל זה מה שיש לי כרגע..

היכן התורה מכנה את היהודי "אדם"?

היכן התורה מכנה את האדם יהודי?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 18, 2008, 19:41:04 »
היכן התורה מכנה את האדם יהודי?
היא מכנה את האדם הזה עברי, וקוראים לו אברהם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 20, 2008, 22:57:20 »
צאצא לזרע ישראל סבא - הלא הוא יעקב אבינו. :)
יהודי למיטב הבנתי הם זרע יהודה.
בתלמוד-גמרא, ה"יהודי" מכונה בדרך כלל כ-ישראל.
ולכן לסיכום ;D, אני מגדיר את עצמי כישראל גאה, ומברך בכל יום "שלא עשני גוי!" :dance:

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 20, 2008, 23:09:11 »
יהודי - ציוני, וגאה מאוד בזה!!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #33 ב- : ספטמבר 21, 2008, 15:02:59 »
אני יהודי חילוני שגם מאמין בקב"ה אך לא מקיים את מצוותיו המעשיות מלבד בין אדם לחברו. מדי פעם משלים מניין אם צריך והולך לביהכ"נס להתפלל. פעם הייתי בעל תשובה מתחזק וחזרתי בשאלה (בערך משהו כזה) אני ממשיך להאמין בגאולה, בגלגול נשמות, בעולם הבא ובתחיית המתים.
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק orel.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : ספטמבר 21, 2008, 18:35:40 »
קודם כל, יהודי, אחר כך ישראלי ואז דתי או חילוני.

השמאלנים קוראים לעצמם ישראלים בלבד, ראו את הסרט "זועמים" וראו כאשר המדריך שלהם מסביר שהם עשו נכון את ההפגנות, הוא ציין את עצמם כישראלים בלבד, ולא כיהודים.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #35 ב- : ספטמבר 21, 2008, 19:05:33 »
הזועמים זה על אנרכיסטים נגד הגדר, לא?

הם לא דוגמה לכלל השמאל או אפילו לקצתו, הם חבורה של מטומטמים שהאזרחות שלהם צריכה להישלל.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #36 ב- : ספטמבר 21, 2008, 19:34:27 »
הזועמים זה על אנרכיסטים נגד הגדר, לא?

הם לא דוגמה לכלל השמאל או אפילו לקצתו, הם חבורה של מטומטמים שהאזרחות שלהם צריכה להישלל.
דווקא הם השמאל הטהור הנבון וטהור כל השאר סתם ממלכתים יפיופים.אנרכיסטים נגד הגדר הם שיא השמאל.

שרץ(מרץ) שמאל מזויף וכל מה שמסביב כמו מפלגת אבטלה(עבודה) הם שמאל מזוייף.
הם לא יותר מג'וקים בוגדנים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 21, 2008, 19:36:27 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

Aaron

• אורח
« להגיב #37 ב- : ספטמבר 21, 2008, 19:42:31 »
דווקא הם השמאל הטהור הנבון וטהור כל השאר סתם ממלכתים יפיופים.אנרכיסטים נגד הגדר הם שיא השמאל.

O0

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : ספטמבר 21, 2008, 21:54:02 »

איתן,אני לא מבין,אתה מתכון ברצינות?? אתה מגדיר את השמאל הקיצוני שהוא באמת גרוע כשמאל "מתון",לא הבנתי,זה מה שאתה אומר?
[gif[/img]

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : ספטמבר 21, 2008, 21:56:29 »
איתן,אני לא מבין,אתה מתכון ברצינות?? אתה מגדיר את השמאל הקיצוני שהוא באמת גרוע כשמאל "מתון",לא הבנתי,זה מה שאתה אומר?

איפה אתה רואה שהוא כתב את המילה מתון? הוא רצה להגיד שהאנרכיסטים הם השמאלנים האמיתיים וככה שמאלנים טהורים מתנהגים ומפלגות כמו מרץ והעבודה אלה לא שמאלנים "למהדרין"  :::D

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : ספטמבר 22, 2008, 01:20:45 »

חחחח איזה תותח! :laugh:  צב"ר גדול!!!
(LOL = צב"ר)

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : ספטמבר 22, 2008, 01:34:04 »
יהודי ישראלי

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : ספטמבר 22, 2008, 08:28:03 »
חחחח איזה תותח! :laugh:  צב"ר גדול!!!
(LOL = צב"ר)
מה זה צב"ר??
[gif[/img]

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : ספטמבר 22, 2008, 08:29:22 »
איפה אתה רואה שהוא כתב את המילה מתון? הוא רצה להגיד שהאנרכיסטים הם השמאלנים האמיתיים וככה שמאלנים טהורים מתנהגים ומפלגות כמו מרץ והעבודה אלה לא שמאלנים "למהדרין"  :::D
אבל למה בעצם אני לא מבין הוא משבח את השמאל הקיצוני ואומר שהם שמאלנים "למהדרין"?
[gif[/img]

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #44 ב- : ספטמבר 22, 2008, 08:36:08 »
הוא טוען שהם השמאל האמיתי ואילו השמאל ה"מתון" (מרצ, עבודה וכו') זה שמאל מזוייף.

Aaron

• אורח
« להגיב #45 ב- : ספטמבר 22, 2008, 11:32:52 »
מרץ, עבודה וכו' הם אנשים חסרי אידיאולוגיה, מושחטים שכל מה שהם רוצים זה רק כסף. והאנרכיסטים הם השמאלנים האמיתיים, הם הפרצוף האמיתי של הבוגדים האלה, הם באמת פועלים בשטח להשמדת ישראל.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #46 ב- : ספטמבר 22, 2008, 11:52:47 »
מרץ, עבודה וכו' הם אנשים חסרי אידיאולוגיה, מושחטים שכל מה שהם רוצים זה רק כסף. והאנרכיסטים הם השמאלנים האמיתיים, הם הפרצוף האמיתי של הבוגדים האלה, הם באמת פועלים בשטח להשמדת ישראל.

*אנחה ידועת-סבל*

1. כל מה שאתה אומר פה יכול להיות נכון לגבי כל הפוליטיקאים, אבל צריך לקבל את ההנחה שהפוליטיקאים ירצו להמשיך ולגנוב גם בשנה הבאה ולכן ישתדלו למלא את ההבטחות שנתנו לבוחרים שלהם (או כל הבטחה אחרת שהעם רוצה).
2. אנרכיסטים נגד הגדר הם שמאל רדיקלי, והם מטומטמים. למרבה המזל, התנועה שלהם מונה בערך 40-50 אנשים, אז שימשיכו לנבוח. אני חושב שצריך לשלול להם את האזרחות; "אנרכיסט" שאינו מכיר במדינה לא זכאי להגנה מצידה או להיות שייך אליה, אבל ניחא.
3. הפעילות שלהם בשטח היא לא להשמדת מדינת ישראל, אלא נגד הקמת גדר ההפרדה בתוואי שיפגע בישובים פלסטיניים - עקרון שגם אני מסכים איתו, אלא שהדרך לשנות את זה היא בדרג מקבלי ההחלטות, לא בפעילות בשטח.
4. אנרכיסטים נגד הגדר, כפי שציינתי, הם שמאל רדיקלי. אין שום קשר, ולו הקלוש ביותר, ביניהם לבין מרצ או העבודה, לא מעשי ולא אידיאולוגי, כי הן מרצ והן העבודה הן מפלגות ציוניות (לעומת אנ"ג, ארגון שכופר בלאומיוּת).

Aaron

• אורח
« להגיב #47 ב- : ספטמבר 22, 2008, 14:25:17 »
*אנחה ידועת-סבל*

1. כל מה שאתה אומר פה יכול להיות נכון לגבי כל הפוליטיקאים, אבל צריך לקבל את ההנחה שהפוליטיקאים ירצו להמשיך ולגנוב גם בשנה הבאה ולכן ישתדלו למלא את ההבטחות שנתנו לבוחרים שלהם (או כל הבטחה אחרת שהעם רוצה).
2. אנרכיסטים נגד הגדר הם שמאל רדיקלי, והם מטומטמים. למרבה המזל, התנועה שלהם מונה בערך 40-50 אנשים, אז שימשיכו לנבוח. אני חושב שצריך לשלול להם את האזרחות; "אנרכיסט" שאינו מכיר במדינה לא זכאי להגנה מצידה או להיות שייך אליה, אבל ניחא.
3. הפעילות שלהם בשטח היא לא להשמדת מדינת ישראל, אלא נגד הקמת גדר ההפרדה בתוואי שיפגע בישובים פלסטיניים - עקרון שגם אני מסכים איתו, אלא שהדרך לשנות את זה היא בדרג מקבלי ההחלטות, לא בפעילות בשטח.
4. אנרכיסטים נגד הגדר, כפי שציינתי, הם שמאל רדיקלי. אין שום קשר, ולו הקלוש ביותר, ביניהם לבין מרצ או העבודה, לא מעשי ולא אידיאולוגי, כי הן מרצ והן העבודה הן מפלגות ציוניות (לעומת אנ"ג, ארגון שכופר בלאומיוּת).
מרצ ועבודה הן מפלגות ציוניות  :::D זה היה מצחיק...

מפלגות ציוניות שתומכות בנתינת שטחים מא"י כולל ירושליים לאויב הערבי, זה ציוניות?! אין שם שמתאים לחיידקים האלה אפילו.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : ספטמבר 23, 2008, 00:52:47 »
*אנחה ידועת-סבל*

זה באמת נכון לגבי כל הפוליטיקאים. ההנחה שלך לא נכונה מפני שכך או כך, בין אם העם יבחר ביבי ובין אם העם יבחר ציפורה,- העם יקבל אותה מדיניות והיא אגואיזם אליטיסטי משוקץ. אין "דמוקרטיה", אין "שלטון עם". להזכירך. לעם אין בחירה אמיתית. יש אוליגרכיה דיקטטורית שלטונית באצטלה של דמוקרטיה. סטאלין בעצמו היה צריך לבוא לפה כדי ללמוד איך עושים את זה...

ציטוט

:V: מסכים, לא כולל הניחא בסוף.

ציטוט

הם צודקים שהם מחליטים לקחת את האידיאולוגיה "בידיים" ולצאת לשטח. הרי כבר אמרנו שהפוליטיקאים בדרג המדיני - מזוייפים ממדרגה ראשונה, אנשים חסרי אידיאולוגיה, מושחתים שכל מה שהם רוצים זה רק כסף. כשאין "דמוקרטיה" אמיתית אלא יש דיכוי והונאה שלטונית, יש לעם זכות להתקומם. אילו היינו עם פחות אדיש וחלש מבחינה פסיכולוגית- כולנו היינו צריכים לקחת מהם דוגמה וכבר מזמן לצאת ולשרוף את מירכבת-השלטון העשקנית הארורה הזאת על רוכביה - שליטיה, רודניה ועריציה.

אבל אי-אפשר להאשים אותנו. אנחנו מנוהלים היטב סביב השעון תחת משמרת הרמטית, הדואגת "לשטוף", להשתיק, "לסמם" ו"לטמטם" אותנו מכל פינה אפשרית ובכל שיטה מניפולטיבית שלאל-ידה (והרבה שיטות "לאל-ידה", הם כנופיית הכסף!)- כדי שרק שקט שיהיה פה. וחבל.

ציטוט

אני לא אוהב את המונחים: "שמאלני", "ימני". אני אוהב "אידיאליסט" / "לא-אידיאליסט", "מוסרי" / "אנטי-מוסרי". תגיד מה שתגיד, "אנרכיסטים נגד הגדר" הם לא "מזוייפים". הם מאמינים במה שהם עושים ועושים את מה שהם מאמינים בו. הם אנשים שדוגלים באידיאולוגיה לא-מוסרית אולי (לדעתנו), אבל הם לא "מזוייפים".

ההבדל ביניהם לבין גווארדיית הליצנים בכנסת הוא, שהאנרכיסטים יביאו אותנו לחיסול הישות הציונית בארץ מתוך אמונה שלמה ואמיתית שזו היא הדרך המוסרית הערכית שיש ללכת בה, בעוד שהמושחתים בכנסת יגיעו לאותו מקום עם כרטיס-טיסה מוזמן מראש לשוויץ, ששם מחכים להם וילה מעץ, שני ילדים (שכבר גרים שם שנים ממילא), חשבון-בנק משם עד לנורבגיה, וכלב.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 23, 2008, 01:00:36 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק Mesika

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #49 ב- : ספטמבר 23, 2008, 00:59:39 »
יהודי ואז ישראלי ללא ספק.
מי יתן ויבוא היום שבו יהודי וישראלי יהיו בעלות אותה משמעות באמת.
כל בוגד בא יומו.