כתב נושא: חור שחור  (נקרא 4025 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
חור שחור
« ב- : ספטמבר 09, 2008, 15:39:24 »
אני לא יודע אם שמעתם על זה.
אבל מחר כניראה יבצעו מדענים אירופאים (בולשביקים שמלאנים וכו') ניסוישינסה לדמות את המפץ הגדול (שלדעתי בכלל לא היה).
אומרים שאם הניסוי יכשל יהיה חור שחור שיבלע את עולמנו החביב.
האם אתם חושבים שהאדם מחזיק בטכנולוגיה כזאת חזקה?
האם אתם חושבים שאפשרי שדבר כזה יקרה?
מה אתם בכלל חושבים?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חור שחור
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 09, 2008, 15:53:57 »
אתה יכול לתת איזה קישור, כתבה משהו??
לא הבנתי כלום ממה שרשמת...

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
חור שחור
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 09, 2008, 16:02:54 »

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
חור שחור
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 09, 2008, 16:03:19 »
אבל מחר כניראה יבצעו מדענים אירופאים (בולשביקים שמלאנים וכו') ניסוישינסה לדמות את המפץ הגדול (שלדעתי בכלל לא היה).
מה אתם בכלל חושבים?

לא יקרה לאף אחד כלום, למכשיר בהם הם ישתמשו למהלך הניסוי קוראים "מאיץ חלקיקים"...מטרתו היא רק לנסות להדמות חור שחור ובמידה והוא יצליח החור השחור לא יהיה קיים ליותר מ0.5 שניה...אנשים טוענים שכולם ימותו אבל זה בולשיט בריבוע...אל תדאג קשר לזה..

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
חור שחור
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 09, 2008, 16:05:55 »
לא יקרה לאף אחד כלום, למכשיר בהם הם ישתמשו למהלך הניסוי קוראים "מאיץ חלקיקים"...מטרתו היא רק לנסות להדמות חור שחור ובמידה והוא יצליח החור השחור לא יהיה קיים ליותר מ0.5 שניה...אנשים טוענים שכולם ימותו אבל זה בולשיט בריבוע...אל תדאג קשר לזה..

חור שחור זה דבר ממש לא יציב עד כמה שאני יודע...
איך אתה יכול להיות בטוח שהוא יהיה קיים רק לזמן כ''כ קטן?
חור שחור גם מסוגל להאט את מהלך הזמן לא?
איך אתה בטוח ש0.5 שניות לא יספיקו כדי למחות את כל כדור הארץ?

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
חור שחור
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 09, 2008, 16:12:43 »
תיאוריית המפץ הגדול הוכחה ניסויית, והניסוי הזה נועד לתת לנו מושג טוב יותר על מה שקרה שם.

כל השטויות על "אאאא, אין יותר כדה"א!!!!" הם דיבורי סרק שהופצו במקור משני כיוונים: אחד, פורומים שעוסקים בתיאוריות קונספירציה טיפשיות, ושתיים, פורומים של גיקים של פיזיקה שהתחילו את כל העניין הזה של "חור שחור שהולך לבלוע את כדור הארץ" בתור בדיחה. לא הולך לקרות כלום, הכל שטויות ועוד שבוע ישכחו מזה, בדיוק כמו באג 2000.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
חור שחור
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 09, 2008, 16:19:58 »
תיאוריית המפץ הגדול הוכחה ניסויית, והניסוי הזה נועד לתת לנו מושג טוב יותר על מה שקרה שם.

כל השטויות על "אאאא, אין יותר כדה"א!!!!" הם דיבורי סרק שהופצו במקור משני כיוונים: אחד, פורומים שעוסקים בתיאוריות קונספירציה טיפשיות, ושתיים, פורומים של גיקים של פיזיקה שהתחילו את כל העניין הזה של "חור שחור שהולך לבלוע את כדור הארץ" בתור בדיחה. לא הולך לקרות כלום, הכל שטויות ועוד שבוע ישכחו מזה, בדיוק כמו באג 2000.

אולי כן ואולי לא..
אני את אותם רגעים "אחרונים, (אם כן ואם לא) הולך לבלות אם חברה שלי..

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חור שחור
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 09, 2008, 17:14:47 »
אולי כן ואולי לא..
אני את אותם רגעים "אחרונים, (אם כן ואם לא) הולך לבלות אם חברה שלי..

תהנה :)

אני לא מבין הרבה בתחום אבל יש לי הרגשה שהעולם שלנו לא הולך להיבלע...

מי יודע...אולי יום אחד נגלה שכל היקום שלנו נוצר במהלך ניסוי בתוך איזשהיא תעלה...
וליקום כן יש גבולות,וזה בעצם גבולות של התעלה הזאת...אבל כל היקום שלנו הוא רק אטום אחד בתוך התעלה הזאת

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
חור שחור
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 09, 2008, 19:34:23 »
לא יהיה סוף לעולם - המשיח יבוא ויגאל את כל היהודים הצדיקים ואת חסידי אומות העולם האמיתיים בלבד והם יחיו חיי נצח ביחד עם השכינה שתרד לעולמינו ותשכון בבית המקדש השלישי לנצח! אכי"ר בע"ה.
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק hyper

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חור שחור
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 09, 2008, 19:56:31 »
תירגעו,
התשקורת רגילה לסלף ולנפח דברים בשביל רייטינג.
המכשיר הוא מאיץ חלקיקים שאגב יש כבר אחד כזה יותר קטן בארה"ב,המכשיר יגרום להתנגשויות של אטומים במהירות שקרובה למהירות האור.
מטרץ המאיץ הוא לבדוק מה קרה ב"מפץ הגדול",כדי ליצור חור שחור תצטרכו לדחוס את כל המסה של כדה"א לגודל של 4מ"מ בערך.
וגם אם יווצרו חורים שחורים,הם יעלמו אחרי כמה שניות,זה לא רציני,לא יקרה כלום.

וכפי שאמר רובי,המשיח יבוא ויגאל את כל היהודים הצדיקים !

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חור שחור
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 09, 2008, 20:17:10 »
ומה עם הצדיקים שהם לא יהודים?

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
חור שחור
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 09, 2008, 20:32:56 »
ומה עם הצדיקים שהם לא יהודים?

גם להם יש חלק לעולם הבא.

מה אתם בכלל חושבים?

הבל הבלים, ה' שולט על העולם :word005: :question mark - big: :exclamation mark - big:
והחוקים שברא במעשה בראשית לא ישתנו ע"י בני האדם בשום מצב.
 :smil091:
גם לא באחרית הימים, לאחר ביאת המשיח :smil011: :smil024: :sign006: בבאכי"ר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חור שחור
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 10, 2008, 18:21:25 »
חחחח עברנו את זה הכל דיבורים :2funny:

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חור שחור
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 10, 2008, 18:34:35 »
הניסוי עבר בכח קטן פי 15 מזה שהיה מתוכנן
זה היה ניסוי מקדיום אפשר לומר...
הניסוי המקורה יעבור בעוד כמה חודשים

מנותק שונא ערבים123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני יהודי ימני גאה
חור שחור
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 11, 2008, 15:04:54 »
רק שתדעו עם חור שחור מחוץ כדור הארץ יבלע אותנו אז זה יהיה במהירות יותר גבוה ממהירות האור ואכן חור שחור יכול לעצור את הזמן וגם להאט אותו וגם להקדים אותו הבעיה היחידה שאנחנו לא יודעים לאן הוא יקח אותנו אם ניבלע בידו חס וחלילה ורק שתדעו שביום רביעי הפעילו רק קרן אחת בעוד כחודשים הם יעשו את הניסוי האמיתי שאכן יכול ליצור חור שחור אך ל6 שניות לכול היותר כך שאין מה לפחד
« עריכה אחרונה: ספטמבר 11, 2008, 15:05:56 על ידי שונא ערבים123 »
השלימו את ארץ ישראל לשלמותה!!!

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
חור שחור
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 11, 2008, 15:24:50 »
גם להם יש חלק לעולם הבא.

הבל הבלים, ה' שולט על העולם :word005: :question mark - big: :exclamation mark - big:
והחוקים שברא במעשה בראשית לא ישתנו ע"י בני האדם בשום מצב.
 :smil091:
גם לא באחרית הימים, לאחר ביאת המשיח :smil011: :smil024: :sign006: בבאכי"ר.

כשיבוא המשיח, יבנה בית המיקדש ותיהיה דחיית המתים, העולם ישתנה ויפסיק להיות עולם של יצר...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חור שחור
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 11, 2008, 16:56:16 »
תירגעו,
התשקורת רגילה לסלף ולנפח דברים בשביל רייטינג.
המכשיר הוא מאיץ חלקיקים שאגב יש כבר אחד כזה יותר קטן בארה"ב,המכשיר יגרום להתנגשויות של אטומים במהירות שקרובה למהירות האור.
מטרץ המאיץ הוא לבדוק מה קרה ב"מפץ הגדול",כדי ליצור חור שחור תצטרכו לדחוס את כל המסה של כדה"א לגודל של 4מ"מ בערך.
וגם אם יווצרו חורים שחורים,הם יעלמו אחרי כמה שניות,זה לא רציני,לא יקרה כלום.

וכפי שאמר רובי,המשיח יבוא ויגאל את כל היהודים הצדיקים !
יש גם מאיץ חלקיקים דומה וקטן יותר במכון ויצמן למדע ברחובות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
חור שחור
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 17, 2008, 02:46:26 »
רק שתדעו עם חור שחור מחוץ כדור הארץ יבלע אותנו אז זה יהיה במהירות יותר גבוה ממהירות האור ואכן חור שחור יכול לעצור את הזמן וגם להאט אותו וגם להקדים אותו הבעיה היחידה שאנחנו לא יודעים לאן הוא יקח אותנו אם ניבלע בידו חס וחלילה ורק שתדעו שביום רביעי הפעילו רק קרן אחת בעוד כחודשים הם יעשו את הניסוי האמיתי שאכן יכול ליצור חור שחור אך ל6 שניות לכול היותר כך שאין מה לפחד
ומה לגבי החור השחור במשולש השטן ומשולש ברמודה - בשניהם יש סבירות של 99% שיש בהם חורים שחורים בכל אחד בנפרד ולא קרה כלום עד עכשיו חוץ מטייסת 19 שנעלמה במשולש ברמודה וכמה ספינות אבל לא כל העולם נחרב בעקבות חורים שחורים אלו.
צריך להיות באמת אסון קטסטרופלי אמיתי כדי שכל העולם יחרב ובטח שכל היקום יחרב - מעין קריסה גרוויטציונית כוללת ו/או התנפחות השמש שלנו שהיא רק כוכב אחד מסכן ובינוני בגלקסית שביל החלב למימדים שייבלעו את כוכב הלכת ארץ הקרוי גם כדור-הארץ בו אנו חיים. כל זה בסבירות סטטיסטית של 1 לכמה טריליוני טריליונים (אולי אפילו 1 לגוגול שהוא 1 ואחריו 100 אפסים - מספר אסטרונומי כמובן).
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
חור שחור
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 17, 2008, 12:49:50 »
ומה לגבי החור השחור במשולש השטן ומשולש ברמודה - בשניהם יש סבירות של 99% שיש בהם חורים שחורים בכל אחד בנפרד ולא קרה כלום עד עכשיו חוץ מטייסת 19 שנעלמה במשולש ברמודה וכמה ספינות אבל לא כל העולם נחרב בעקבות חורים שחורים אלו.
צריך להיות באמת אסון קטסטרופלי אמיתי כדי שכל העולם יחרב ובטח שכל היקום יחרב - מעין קריסה גרוויטציונית כוללת ו/או התנפחות השמש שלנו שהיא רק כוכב אחד מסכן ובינוני בגלקסית שביל החלב למימדים שייבלעו את כוכב הלכת ארץ הקרוי גם כדור-הארץ בו אנו חיים. כל זה בסבירות סטטיסטית של 1 לכמה טריליוני טריליונים (אולי אפילו 1 לגוגול שהוא 1 ואחריו 100 אפסים - מספר אסטרונומי כמובן).

:laugh: :laugh:
אתה לא באמת מאמין שיש במשולש ברמודה חור שחור נכון?

מנותק הימני האמיתי (המקורי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חור שחור
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 17, 2008, 16:41:20 »
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה בילבולי מוח מאיפה הבאת את זה? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ;D ;D ;D ;D ;D
אם היה חור שחור במרחק כל כך קרוב מכדור הארץ(עניין של לא יותר מכמה קילומטרים גובה עד החלל) כבר ממזמן היינו מתים... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
חור שחור
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 17, 2008, 22:45:09 »
יש סיכוי סביר שיש במשולש ברמודה חור שחור. אחרת למה המגנטים משתגעים שם כל פעם. יש גם תיאוריה שיש שם חייזרים - לזה אני לא מאמין!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
חור שחור
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 18, 2008, 11:41:00 »
התיאוריה בנוגע למשולש ברמודה עוסקת בשדות אלקטרומגנטיים. אין אפשרות לקיום "חור שחור" בגודל שעובר את הכמה אטומים על פני כדה"א.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חור שחור
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 18, 2008, 19:15:09 »
התיאוריה בנוגע למשולש ברמודה עוסקת בשדות אלקטרומגנטיים. אין אפשרות לקיום "חור שחור" בגודל שעובר את הכמה אטומים על פני כדה"א.
:soldier: O0
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.