סקר

סקר: היום יש כפייה דתית או כפייה חילונית?

כפייה דתית. הדתיים כופים עלינו לא לקנות ולנסוע בשבת ולא לאכול מה שאנו רוצים. והדתיים כופים עלינו איך להתחתן.
9 (27.3%)
כפייה חילונית. הערב רב חטפו ילדי תימן, לחצו על המזרחיים להזניח את היהדות, והתשקורת ומשרד החינוך מסיתים נגד התורה כל הזמן.
18 (54.5%)
אין כפייה דתית ואין כפייה חילונית. בישראל, כולם יכולים לעשות מה שהם רוצים.
6 (18.2%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: היום יש כפייה דתית או כפייה חילונית?  (נקרא 14947 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אנא הסבירו את בחירתכם.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 07, 2008, 11:37:59 »
אין כפייה חילונית בשום מקום, וילדי תימן זה סיפור מלפני 40 שנה, מה אתה מעלה אותו עכשיו דווקא???

כפייה דתית, לעומת זאת: אין לי אוטובוסים, סופרמרקט, חנות בגדים וכיו"ב בשבת, אני לא יכול להתחתן ולהתגרש כרצוני, אני לא יכול להיקבר כרצוני ועוד.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק שלומי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 07, 2008, 14:20:01 »
אין כפייה חילונית בשום מקום, וילדי תימן זה סיפור מלפני 40 שנה, מה אתה מעלה אותו עכשיו דווקא???

כפייה דתית, לעומת זאת: אין לי אוטובוסים, סופרמרקט, חנות בגדים וכיו"ב בשבת, אני לא יכול להתחתן ולהתגרש כרצוני, אני לא יכול להיקבר כרצוני ועוד.
והשואה לפני כמה זמן היתה? נדמה לי שיותר
אולי אי אפשר להשוות בין זה לזה,אבל את 2 המקרים אתה תזכור

והאמת,אני חושב שיש קצת כפייה דתית,אבל יש גם כפייה חילונית,ככה שזה מתאזן

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 07, 2008, 15:34:56 »
כפייה חילונית.. כל הזמן התקשורת מדברת נגד הדתיים, קוראים להם מתנחלים, מכריחים את עם ישראל לוותר על גבולות ארץ ישראל השלמה ובנוסף
לזה מדברים לטובת הערבים המרצחים שנמצאים באיזור (שד"א הערבים נחשבים עמלקים, במילון כתוב) ואת עמלק צריך להשמיד על מה שעשה..

מנותק Danielj

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 07, 2008, 16:03:23 »
יש יותר כפייה חילונית מאשר דתית, וחוץ מזה ישראל מוגדרת כמדינה יהודית וצריכה לשמור על זהות יהודית ומי שלא רוצה לחיות במדינה יהודית יכול להגר לאירופה או אמריקה אף אחד לא מחזיק אותו בכוח.
כ ה נ א    צ ד ק

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 07, 2008, 16:27:12 »
חיים בלי לזלזל בך אין קשר עכשיו בין כפייה דתית לחטיפת ילדי תימן... זה שהממשלה חילונית מתבוללת לא אומר שהמעשה הוא חילוני מתבולל אושגרם לחילון וכו'.

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 07, 2008, 16:42:43 »
אין שום כפיה
כל אחד יכול לבחור סגנון חיים איזה שבא לו
אף אחד לא יפריע פה למישהו להיות דתי

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 07, 2008, 18:50:54 »
חיים בלי לזלזל בך אין קשר עכשיו בין כפייה דתית לחטיפת ילדי תימן... זה שהממשלה חילונית מתבוללת לא אומר שהמעשה הוא חילוני מתבולל אושגרם לחילון וכו'.

בס''ד

ילדי תימן נחטפו כדי לגדל אותם במשפחות חילוניות שמאלניות. הדבר הגרוע ביותר בחטיפה הנפשעת הזאת היה שלקחו את הילדים האלה ממשפחות של צדיקים מתימן שהיו מלאי אהבת תורה ומצוות, והעבירו את הילדים למשפחות אנטידתיות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2008, 18:52:13 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 07, 2008, 19:02:53 »
זה שזה נעשה לפני 40 שנה רק מעצים את העניין כי עכשיו תחשוב שכל הדור המשך שלהם גם תכפיל 10 אלף בבוא נגיד ב2 שזה האמא של המינימום במיוחד במקרה של תמנים והינה יש לך כבר 20 אלף ילדים חטופים זה שזה היה לפני 40 שנה לא קשור כי זה עיצב את הארץ בצורה חילונית יותר,הבעיה עם החילונים שהם כל הזמן ניסו להוכיח את המזרחים שהם טועים והיי הם הצליחו.
אוחח תעשה לי טובה אתה לא יכול לקנות בשבת זה יום אחד בשבוע אני יום יום צריך לראות תמונות של בחורות ערומות בכל חור...ולשמוע חארטות חילוניות מהטלוויזיה למה בקושי יש טלוויזיה דתית?
למה יש עיתון דתי אחד בכל הארץ?
כי לא איכפת לנו,אנחנו לא מתלוננים ובכיינים כמו החילונים שבבכינות שלהם הם כופים את רצונם,מי ידע אולי לדתיים לא יהיה איפה לקנות אוכל בסופו של דבר כי הם גם יתבכיינו שהדיקת כשרות עולה להם כסף ממשלמי המיסים...או שדתים שאוכלים רק גלאט פוגעים במכירת המוצרים,וד"א למה לעשות קניות בשבת דווקא מה אין לך ראשון שני שלישי רביעי חמישי? לא מספיק?
לבני אדם לא מגיע יום חופש?
קפטליזם נחרץ ומגעיל וקיצוני,הבעל עסק לא מוכן להתפשר על יום אחד שהחנות שלו תיהיה סגורה כי הוא פשוט חיב תכסף והצרכן צריך את מנת הקניות היומית שלו.....
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 07, 2008, 19:06:09 »

בס''ד

לעולם לא נשכח ולא נסלח לפשעים של דוד בן גוריון, יצחק רעבין, גולדה מאיר והממסד של הערב רב שגזלו אלפי ילדים יהודים מההורים שלהם. עד עצם היום הזה, מכבדים במדינת ישראל את הפושעים שביצעו את השואה הרוחנית הזאת. והפושעים האלה גם ביצעו שואה רוחנית נגד כל עדות המזרח. וזה בנוסף מה שהם עשו נגד האחים האשכנזים שלנו באירופה במשך השואה כשהערב רב שיתף פעולה עם הגרמנים הנאצים יש''ו שר''י בהונגריה. וזה בנוסף מה שהערב רב עשה נגד האחים שלנו מברה''מ, כשהם חתרו בזדון תחת המסע שלנו לשחרר את יהדות רוסיה. עד היום לא אומרים את האמת על מה שקרה בכל התקופות הללו, והעם חייב לדעת את האמת ואת כל האמת.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2008, 19:07:22 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק הימני האמיתי (המקורי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 07, 2008, 19:28:30 »
לפי דעתי יש דווקא כפייה דתית שמחייבת האטה באורח החיים בשבת.
תחשבו איך מספר התאונות היה יורד פלאים אם היה אוטובוסים בשישי.
אני מעלה את הדוגמא הזו כי אני בן נוער,והדוגמה הזו קרובה לליבי.
עוד דוגמה:בשכונה שלי יש 350 משפחות חרדיות לעומת 1500 משפחות חילוניות/דתליו"ת.
כבר עכשיו המשטרה התחילה לסגור רחובות בשכונה,והמאבק בשיאו.
אנחנו רואים כאן מקרה קלאסי של עריצות המיעוט...

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 07, 2008, 20:39:37 »
כפייה דתית ולחץ כלל חברתי חילוני.
אתה לא יכול להגיד שהתקשורת כופה עלייך משהו, או מערכת החינוך, אם אתה חלש אופי זה כבר בעייה שלך...
לעומת זאת כמו שא.ק אמר (יוצא לי לרשום את זה הרבה לאחרונה) יש כפייה דתית על תחבורה ציבורית, סוגי חנויות, חתונה וקבורה וכו'. אישית אני בעד, זאת מדינה יהודית לפחות שישאר טיפה ציביון יהודי...

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 07, 2008, 20:59:36 »
כפייה דתית ולחץ כלל חברתי חילוני.
אתה לא יכול להגיד שהתקשורת כופה עלייך משהו, או מערכת החינוך, אם אתה חלש אופי זה כבר בעייה שלך...
לעומת זאת כמו שא.ק אמר (יוצא לי לרשום את זה הרבה לאחרונה) יש כפייה דתית על תחבורה ציבורית, סוגי חנויות, חתונה וקבורה וכו'. אישית אני בעד, זאת מדינה יהודית לפחות שישאר טיפה ציביון יהודי...

הכפייה היא שאין מה לראות חוץ מהזבל הזה לכן רוב הציבור הדתי בכלל לא רואה טלוויזיה.
לא היא לא משנה לי את המחשבה או משו אבל לא חסר אנשים שכן,והכפייה היא שהציבור הדתי אינו יכול לראות טלוויזיה.
ולגבי התאונות הדרכים כבר דנו בזה וחפרנו על זה לך לאשכול של "אגד בשבת" במה מה בראש...
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 07, 2008, 22:31:03 »
בס''ד

כשהתשקורת האנטישמית מטיפה התבוללות, רשעות ובגידה כל הזמן בלי לתת לצד השני הזדמנות אמיתית להגיב, זוהי כפייה חילונית.

כשכל משלמי מיסים חייבים לשלם עבור טלוויזיה "ממלכתית" (ערוץ 1) ורדיו "ממלכתית" (רשת ב' וכו'), זוהי כפייה חילונית.

כשכל משלמי מיסים חייבים לשלם עבור תשקורת שמשמיצה את הדתיים, המזרחיים, הרוסים, הימניים, והמתנחלים - זוהי כפייה חילונית.

כשמשרד הליכלוך (החינוך) מכריח את כולם (כולל את הישיבות) ללמד "אזרחות" בולשביקית, זוהי כפייה חילונית.

כשמשרד הליכלוך מכריח את כולם להשתחוות כמה שבועות כל שנה לדמותו של יצחק רעבין יש''ו שר''י, זוהי כפייה חילונית.

כשמשרד הליכלוך והממשלה ובג''ץ לא נותנים לישיבות ללמד מה שהתורה באמת אומרת על הערבים הנאצים יש''ו ועל מה שצריך לעשות איתם, זוהי כפייה חילונית.

כשצה''ל מצווה חיילים לגרש יהודים מאדמתם שזהו חילול השם החמור ביותר שיכול להיות, זוהי כפייה חילונית.

כשצה''ל מצווה חיילים דתיים לחלל את השבת כדי לגרש יהודים מ"מאחזים" ביהודה ושומרון, זוהי כפייה חילונית.

כשרק נותנים תקציב לישיבות ומוסדות שמשתפים פעולה עם ממשלות זדון (כמו מוסדות ש''ס והמפד''ל ואגודה) ולא נותנים תקציב לישיבות ומוסדות שנאמנים לעם ישראל ולארץ ישראל, זוהי כפייה חילונית.

כשפוסלים את תנועת כ''ך והרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד כשהמצע של התנועה היה מבוסס אך ורק על התורה, זוהי כפייה חילונית.

כשפסלו את הרב כהנא ותנועתו כי הוא אמר שאסור שיהיו נישואים בין יהודים וגויים, והכנסת ובג''ץ פסקו שזה בלתי חוקי וגזעני לומר זאת למרות שזה בא מתורתנו הקדושה, זוהי כפייה חילונית.

כשהכנסת ובג''ץ והתשקורת השוו את האיסור התורני על נישואים בין יהודים וגויים לחוקי נורמבורג של היטלר והנאצים, זוהי כפייה חילונית.

כשמשמיצים את היהדות כל זמן אולם מהללים את האיסלם, זוהי כפייה חילונית.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 08, 2008, 00:07:38 »

בס''ד

אתה חי באשליות !! יש כפי'ה חילונית שנעשתה עוד במחנות הריכוז שנקראו '' מחנות עלי'ה '' בשנות החמישים , אלא שכיום לאחר כמה דורות של שטיפת-מוח תעשייתית ושיטתית במערכת הליכלוך (חינוך) וכלי התשקורת השבויים בידי שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב , אין כבר צורך ''לכפות '' בריש גלי , מכיוון שאותם מסכנים שלא השתחררו מהכפי'ה השיטתית הזו , כבר נמצאים בידים של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י המגואלות בדם אחינו השפוך !!--ולכן עניין הפשעים החמורים של גניבת ילדי תימן מהוריהם  ומכירתם למרבה במחיר והשקר הנורא להוריהם שכבייכול נפטרו ,נמשך עד לשעות אלה , ולטענתך גם השואה הייתה לפני 50 שנה !! אולם פשעים כאלה לא מכסה שום זמן !! ומה גם שהנאשמים לא הובאו לדין צדק ולקלון ושיפוט של העם כולו !! אוטובוסים וסופרמרקט בשבת ?? זה מה שחסר לך בשביל להמיר את דתך ?? להתחתן ולהתגרש כרצונך ?? הלא התירו לך במסגרת שלטון הזימה והתועבה להתחתן גם עם בני-מינך ר''ל !! וכל שכן עם אתון ( שהרי כך תתפטר מהמחוייבות ) !! להיקבר ? זה מה שמדאיג אותך ?? הלא התירו לך במסגרת שלטון הערב-רב לתרום את גופתך להתעללות מדעית !! ואת השאריות כמובן שלא תסכים שיתנו לכלבי השמירה של המכון לפתלוגי'ה !!! :idiot2: :idiot2: :idiot2: :tickedoff:
מתי תתפכח ותבין שלמעשה הינך שבוי באקוואריום של הערב-רב הנלוז והנתעב ?? מתי תבין שהינך בדרך היורדת לשמד ולהיקרעות מעם הנצח ???  :idiot2: :idiot2:--הימלט מהמכלאה שבה כלאו אותך טרם תאחר את המועד !!!!!! אנו כאן לעזור לך בכך !!!והקב''ה ב רחמיו ירחם על אחינו שנפלו ברשתות יו האכזריות של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב , ועליך בכלל זה , ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :smil037: 
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 08, 2008, 00:44:27 »
בס''ד

לעולם לא נשכח ולא נסלח לפשעים של דוד בן גוריון, יצחק רעבין, גולדה מאיר והממסד של הערב רב שגזלו אלפי ילדים יהודים מההורים שלהם. עד עצם היום הזה, מכבדים במדינת ישראל את הפושעים שביצעו את השואה הרוחנית הזאת. והפושעים האלה גם ביצעו שואה רוחנית נגד כל עדות המזרח. וזה בנוסף מה שהם עשו נגד האחים האשכנזים שלנו באירופה במשך השואה כשהערב רב שיתף פעולה עם הגרמנים הנאצים יש''ו שר''י בהונגריה. וזה בנוסף מה שהערב רב עשה נגד האחים שלנו מברה''מ, כשהם חתרו בזדון תחת המסע שלנו לשחרר את יהדות רוסיה. עד היום לא אומרים את האמת על מה שקרה בכל התקופות הללו, והעם חייב לדעת את האמת ואת כל האמת.

"הערב רב" שיתפו פעולה עם הנאצים? להזכירך, אבותיהם הרוחניים של התנועה שלך, הלח"י, יצרו קשר עם הנאצים והציעו להם סיוע.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 08, 2008, 01:38:15 »
בס''ד

כשהתשקורת האנטישמית מטיפה התבוללות, רשעות ובגידה כל הזמן בלי לתת לצד השני הזדמנות אמיתית להגיב, זוהי כפייה חילונית.

כשכל משלמי מיסים חייבים לשלם עבור טלוויזיה "ממלכתית" (ערוץ 1) ורדיו "ממלכתית" (רשת ב' וכו'), זוהי כפייה חילונית.

כשכל משלמי מיסים חייבים לשלם עבור תשקורת שמשמיצה את הדתיים, המזרחיים, הרוסים, הימניים, והמתנחלים - זוהי כפייה חילונית.

כשמשרד הליכלוך (החינוך) מכריח את כולם (כולל את הישיבות) ללמד "אזרחות" בולשביקית, זוהי כפייה חילונית.

כשמשרד הליכלוך מכריח את כולם להשתחוות כמה שבועות כל שנה לדמותו של יצחק רעבין יש''ו שר''י, זוהי כפייה חילונית.

כשמשרד הליכלוך והממשלה ובג''ץ לא נותנים לישיבות ללמד מה שהתורה באמת אומרת על הערבים הנאצים יש''ו ועל מה שצריך לעשות איתם, זוהי כפייה חילונית.

כשצה''ל מצווה חיילים לגרש יהודים מאדמתם שזהו חילול השם החמור ביותר שיכול להיות, זוהי כפייה חילונית.

כשצה''ל מצווה חיילים דתיים לחלל את השבת כדי לגרש יהודים מ"מאחזים" ביהודה ושומרון, זוהי כפייה חילונית.

כשרק נותנים תקציב לישיבות ומוסדות שמשתפים פעולה עם ממשלות זדון (כמו מוסדות ש''ס והמפד''ל ואגודה) ולא נותנים תקציב לישיבות ומוסדות שנאמנים לעם ישראל ולארץ ישראל, זוהי כפייה חילונית.

כשפוסלים את תנועת כ''ך והרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד כשהמצע של התנועה היה מבוסס אך ורק על התורה, זוהי כפייה חילונית.

כשפסלו את הרב כהנא ותנועתו כי הוא אמר שאסור שיהיו נישואים בין יהודים וגויים, והכנסת ובג''ץ פסקו שזה בלתי חוקי וגזעני לומר זאת למרות שזה בא מתורתנו הקדושה, זוהי כפייה חילונית.

כשהכנסת ובג''ץ והתשקורת השוו את האיסור התורני על נישואים בין יהודים וגויים לחוקי נורמבורג של היטלר והנאצים, זוהי כפייה חילונית.

תקשורת?
יש כסף? אולי נוציא אותו על תקשורת ימנית מתונה (כדי לא להפחיד אף יהודי שרוצה לראות טלווזיה) במקום להשקיע את הכסף בתעמולה ימנית קיצונית מוגזמת? אתה יודע, ערוץ מסחרי כמו ערוץ 2 רק שתכניס בו את דעותייך בשקט, כמו שערוץ 2 עושה.
תקציב?
למה ש"ממשלת הזדון" תתקצב אותך אם אתה מפריד את עצמך ממנה בכל רמ''ח איבריה, הסוד בשלטון של עם הוא התפשרות (כמו ש''ס ומפד''ל).
מערכת הליכלוך?
מה כ''כ רע בללמוד על הדמוקרטיה? זה מה שהעם רוצה כרגע, ועד שיבוא המלך המשיח זה מה שצריך להיות.
אני מכיר הרבה בתי ספר דתיים אשר תומכים בשלטון ה"בולשביקי" ובכל זאת לא אומרים מילה על רבין...
עד כמה שאני זוכר התורה מרשה לגויים לשבת בארץ כל עוד הם מקיימים את 7 מצוות בני נוח (כן מוסלמים לא עובדים עבודה זרה וכמובן שלא מקללים את ה', לא כולם שופכים דמים ואני מאמין שגם לא כולם עוסקים בגילוי עריות, לא אוכלים חיות ללא בישול ותתפלא לא כולם גנבים. זה שבע?).
משלם המיסים משלם על ה"תשקורת הבולשביקית" בדיוק כמו שחילוני מת''א משלם על תלמידי הישיבות החרדיות, אתה לא נהנה מכל המיסים שאתה מוציא ככה זה כשיש גוונים רבים לעם, כשם שאין פרצופיהם דומים כך דעותיהם שונות.
התקשורת משמיצה מזרחיים ורוסים בערך כמו שרוב הדתיים משמיצים את מינהגי הדורות של אותם מזרחיים ורוסים, זאת בעייה כלל לאומית ולאו דווקא שמלאנית, כבר אמרתי בואו נשקיע בערוץ אמיתי ולא סתם איזה ערוץ דתי ימני קיצוני, ככה לא עובדים עם אנשים.

עכשיו כשצה''ל מצווה חיילים לגרש מאחזים (ועוד בשבת) זה באמת חמור, אבל זאת לא כפיה דתית.
וכשפוסלים מצע של אדם כולשהו בגלל נושא כזה אני לא מבין איפה הדמוקרטיה פה, אבל כשבנאדם מבקש להפוך דמוקרטיה לשלטון דתי זה כבר משהו אחר.
ומי היה שולט בארץ? מה היה מנהיג את העם לפי הרב הכנא הי''ד?
האם היה לנו מלך?
האם היה לנו סנדרין?
האם היה לנו בית מיקדש?
אני חושב שאם התשובה היא כן מדובר בדבר שהרב כהנא הי''ד עם כל צידקתו לא היה יכול להעביר ע''פ גזרה של שמיים. או שעכשיו גם בית דין של מעלה הוא בית דין שמלאני?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 08, 2008, 01:44:09 »
  יש כפייה דתית

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 08, 2008, 01:45:21 »

תקשורת?
יש כסף? אולי נוציא אותו על תקשורת ימנית מתונה (כדי לא להפחיד אף יהודי שרוצה לראות טלווזיה) במקום להשקיע את הכסף בתעמולה ימנית קיצונית מוגזמת? אתה יודע, ערוץ מסחרי כמו ערוץ 2 רק שתכניס בו את דעותייך בשקט, כמו שערוץ 2 עושה.
תקציב?
למה ש"ממשלת הזדון" תתקצב אותך אם אתה מפריד את עצמך ממנה בכל רמ''ח איבריה, הסוד בשלטון של עם הוא התפשרות (כמו ש''ס ומפד''ל).
מערכת הליכלוך?
מה כ''כ רע בללמוד על הדמוקרטיה? זה מה שהעם רוצה כרגע, ועד שיבוא המלך המשיח זה מה שצריך להיות.
אני מכיר הרבה בתי ספר דתיים אשר תומכים בשלטון ה"בולשביקי" ובכל זאת לא אומרים מילה על רבין...
עד כמה שאני זוכר התורה מרשה לגויים לשבת בארץ כל עוד הם מקיימים את 7 מצוות בני נוח (כן מוסלמים לא עובדים עבודה זרה וכמובן שלא מקללים את ה', לא כולם שופכים דמים ואני מאמין שגם לא כולם עוסקים בגילוי עריות, לא אוכלים חיות ללא בישול ותתפלא לא כולם גנבים. זה שבע?).
משלם המיסים משלם על ה"תשקורת הבולשביקית" בדיוק כמו שחילוני מת''א משלם על תלמידי הישיבות החרדיות, אתה לא נהנה מכל המיסים שאתה מוציא ככה זה כשיש גוונים רבים לעם, כשם שאין פרצופיהם דומים כך דעותיהם שונות.
התקשורת משמיצה מזרחיים ורוסים בערך כמו שרוב הדתיים משמיצים את מינהגי הדורות של אותם מזרחיים ורוסים, זאת בעייה כלל לאומית ולאו דווקא שמלאנית, כבר אמרתי בואו נשקיע בערוץ אמיתי ולא סתם איזה ערוץ דתי ימני קיצוני, ככה לא עובדים עם אנשים.

עכשיו כשצה''ל מצווה חיילים לגרש מאחזים (ועוד בשבת) זה באמת חמור, אבל זאת לא כפיה דתית.
וכשפוסלים מצע של אדם כולשהו בגלל נושא כזה אני לא מבין איפה הדמוקרטיה פה, אבל כשבנאדם מבקש להפוך דמוקרטיה לשלטון דתי זה כבר משהו אחר.
ומי היה שולט בארץ? מה היה מנהיג את העם לפי הרב הכנא הי''ד?
האם היה לנו מלך?
האם היה לנו סנדרין?
האם היה לנו בית מיקדש?
אני חושב שאם התשובה היא כן מדובר בדבר שהרב כהנא הי''ד עם כל צידקתו לא היה יכול להעביר ע''פ גזרה של שמיים. או שעכשיו גם בית דין של מעלה הוא בית דין שמלאני?

מצטרף, ענית במקומי כמעט מילה במילה.

רק נקודה אחת: צה"ל לא "מצווה" על כלום; צה"ל הוא צבא ולפיכך הוא כלי. אין מה לבוא בטענות אליו, הבעייה (אם יש כזו, ועל זה אפשר להתווכח) היא אצל הממשלה, לא אצל צה"ל.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 08, 2008, 16:29:45 »
מצטרף, ענית במקומי כמעט מילה במילה.

רק נקודה אחת: צה"ל לא "מצווה" על כלום; צה"ל הוא צבא ולפיכך הוא כלי. אין מה לבוא בטענות אליו, הבעייה (אם יש כזו, ועל זה אפשר להתווכח) היא אצל הממשלה, לא אצל צה"ל.

אז אני יתקן את עצמי, פוקד.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 08, 2008, 16:39:10 »
צה"ל - לא - פוקד - על כלום. צה"ל מקבל פקודות.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 08, 2008, 16:50:11 »
צה"ל - לא - פוקד - על כלום. צה"ל מקבל פקודות.

אוף בוא לא ניצור דיון מפגר, כשמפקד אומר למשהו לפקודויו (עד כאן יש בעייה בניסוח?) קוראים לזה פקודה, כשחייל (ראה להלן פקוד) לא מבצע פקודה, והכוונה היא לביצוע בפועל הוא עומד למשפט צבאי, דבר שיכול להביאו לכלא צבאי, ואני את תקופת הנובלס עברתי...

מנותק הימני האמיתי (המקורי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 09, 2008, 14:53:17 »
בס''ד

זוהי כפייה שמאלנית ולא חילונית,כי אף אחד לא רוצה לראות את הערוץ המעורר רחמים הזה ובכלל בשביל מה טלוויזיה?{ואת זה אתה אמרת}
שוב,כפייה,שמאלנית ו/או גזענית
שוב כפייה שמאלנית
שוב,כפייה שמאלנית
כפייה שמאלנית
כפייה שמאלנית
כפייה שמאלנית,וסלח לי שאני שואל ואני לא מתלוצץ אבל מתי זה קרה(מצטער אם זו טעות וזה באמת קרה)
איזה עוד מפלגות דתיות יש בממשלה,או בכנסת?
כפייה שמאלנית
חיים למרות שאני חושב שהרב כהנא היה צדיק וחכם גדול,צריך לזכור שיש מעטים שרוצים לעשות מה שבא להם,וגם לרב כהנא זצ"ל אין זכות למנוע זאת אלא אם כן זה פוגע בבטחון המדינה או אזרחיה/פוגע במדינה באופן ממשי ולא ערכי כלשהו
איזו כפייה יש בזה בדיוק?מה כופים עלייך פה? למרות שזה מעשה מבחיל,מבזה,משפיל ומגעיל אין פה שום כפייה

כפייה שמאלנית מובהקת!!!![/b]
« עריכה אחרונה: ספטמבר 09, 2008, 14:55:14 על ידי הימני האמיתי (המקורי) »

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 09, 2008, 15:14:30 »
בס''ד

זוהי כפייה שמאלנית ולא חילונית,כי אף אחד לא רוצה לראות את הערוץ המעורר רחמים הזה ובכלל בשביל מה טלוויזיה?{ואת זה אתה אמרת}
שוב,כפייה,שמאלנית ו/או גזענית
שוב כפייה שמאלנית
שוב,כפייה שמאלנית
אמת ובנושא הזה חיים מה יש לך להגיד על גוש הימין החילוני? האם הוא גם קשור לכפייה הזאת ? כלל וכלל לא ולכן זו כפייה שמאלנית ולא חילונית.
כפייה שמאלנית
כפייה שמאלנית
כפייה שמאלנית,וסלח לי שאני שואל ואני לא מתלוצץ אבל מתי זה קרה(מצטער אם זו טעות וזה באמת קרה)
איזה עוד מפלגות דתיות יש בממשלה,או בכנסת?
כפייה שמאלנית
חיים למרות שאני חושב שהרב כהנא היה צדיק וחכם גדול,צריך לזכור שיש מעטים שרוצים לעשות מה שבא להם,וגם לרב כהנא זצ"ל אין זכות למנוע זאת אלא אם כן זה פוגע בבטחון המדינה או אזרחיה/פוגע במדינה באופן ממשי ולא ערכי כלשהו
איזו כפייה יש בזה בדיוק?מה כופים עלייך פה? למרות שזה מעשה מבחיל,מבזה,משפיל ומגעיל אין פה שום כפייה

כפייה שמאלנית מובהקת!!!![/b]
אמת אחי, וחיים מה תגיד על גוש הימין החילוני ? האם אתה חושב שהוא מסכים עם הכפיות הללו ..? כלל וכלל לא לכן אלו כפיות שמאלניות ברובם ולא חילוניות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 09, 2008, 15:16:10 על ידי צדק »

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 09, 2008, 19:40:30 »
יש כפיה חילונית בכל מיני צורות, בעיקר ע"י התשקורת השמאלנית הקיצונית, וע"י בית המשפט העליון הבולשביקי, והערב רב השמאלניים.
יש להחזיר את עטרת ראשינו ליושנה ולדבוק במסורת ישראל של ישראל סבא במנהגים, באורח החיים הדתי ובכל המשתמע מכך ע"י אמונה רצופה וטהורה בקב"ה ובקיום מצוותיו ואז גם נזכה לגאולה האמיתית ולשלום לנצח.
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!