כתב נושא: בנוגע לרבין  (נקרא 12722 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
בנוגע לרבין
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 09, 2008, 16:03:15 »
אתה מדבר שטויות ודווקא ממך לא הייתי מצפה לתגובה כזו מטופשת (בהתחשב לתגובות הקודמות שלך ) אתה מדבר פה כמו אולטארה סמולני לא שיש
לי בעיה אבל איך שניה אחת אתה ימני ואז פיס אנד לאב... שזה אגב בולשיט שלא הוכיח את עצמו ... ביום שנזרוק את הנשק (ראה "פיס אנד לאב") זה הסוף שלנו .. לעומת זאת ביום שהפלסטינים יזרקו את הנשק יהיה שלום וכולם יודעים את זה אז אחי חלאס עם השטויות.
נ.ב
מה נכנס בך ?

בלי קשר, חזון של שלום ואחווה בין כל העמים וכל הדתות הוא חזון שכולנו מאמינים בו, וזה כולל גם את התנועה שלך - גם אם הוא לא אפשרי. "וגר זאב עם כבש, ונמר עם גדי ירבוץ" - ישעיה, מכיר?

עלה ירוק תומכים בנושאים חברתיים רבים שאני מאמין בהם, אבל כמעט ואין להם מצע שנוגע ליחסי חוץ (יש להם, למעשה, אבל זה 'על הנייר'; הם מתרכזים בעיקר בנושאי פנים).
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
בנוגע לרבין
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 09, 2008, 16:08:10 »
אתה מדבר שטויות ודווקא ממך לא הייתי מצפה לתגובה כזו מטופשת (בהתחשב לתגובות הקודמות שלך ) אתה מדבר פה כמו אולטארה סמולני לא שיש
לי בעיה אבל איך שניה אחת אתה ימני ואז פיס אנד לאב... שזה אגב בולשיט שלא הוכיח את עצמו ... ביום שנזרוק את הנשק (ראה "פיס אנד לאב") זה הסוף שלנו .. לעומת זאת ביום שהפלסטינים יזרקו את הנשק יהיה שלום וכולם יודעים את זה אז אחי חלאס עם השטויות.
נ.ב
מה נכנס בך ?

חחח אני מדבר על היום שכולנו נרים את הבאנג...

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
בנוגע לרבין
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 09, 2008, 19:35:52 »
בס''ד

רעבין ובן גוריון הם הם שרצחו 19 גיבורי האצ''ל באלטלנה אך ורק בגלל דעותיהם. הגיבורים הנרצחים האלה הי''ד היו ניצולי שואה שרק רצו להלחם למען עם ישראל וארץ ישראל. ורעבין ובן גוריון רצחו אותם בדם קר.
:V: :smil037: :coolsmiley: :'( :'( :'( :'(
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
בנוגע לרבין
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 09, 2008, 20:15:21 »
חחח אני מדבר על היום שכולנו נרים את הבאנג...
קרוע... ;D

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
בנוגע לרבין
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 10, 2008, 04:24:11 »
בלי קשר, חזון של שלום ואחווה בין כל העמים וכל הדתות הוא חזון שכולנו מאמינים בו, וזה כולל גם את התנועה שלך - גם אם הוא לא אפשרי. "וגר זאב עם כבש, ונמר עם גדי ירבוץ" - ישעיה, מכיר?

עלה ירוק תומכים בנושאים חברתיים רבים שאני מאמין בהם, אבל כמעט ואין להם מצע שנוגע ליחסי חוץ (יש להם, למעשה, אבל זה 'על הנייר'; הם מתרכזים בעיקר בנושאי פנים).

לגבי הפיסקה הראשונה, ודאי-ודאי. השאיפה לשלום-אמת ולחיים היא בלב-ליבו ובנשמתו של כל יהודי. השמאל רוצה שלום לא פחות מאיתנו, אלא שהוא מוכן להתפשר על "רגיעה זמנית" משום שאין לו רצון להתאמץ. בשביל שלום אמיתי צריך להקריב.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בנוגע לרבין
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 10, 2008, 21:09:21 »

בס''ד

אם הינך אכן מצטט את נביאנו ישעי'הו ע''ה זיע''א , הרי שעליך להבין שמדובר בחזון אחרית-הימים שקודם לו מהלך אכזרי וחשוב ביותר ר''ל כדלקמן :
ישעייהו פרק כח' פסוק יד' המדבר על '' הסכמי השלו-ם '' של אנשי הערב-רב עם בני-בריתו  בני האויב הערבי הנאצי יש''ו שלמעשה העלו על הכתב את מה שכבר הוסכם בין שני הצוררים הללו עוד מימי המנד''ט הבריטי שר''י !!

'' לכן שמעו דבר ה' אנשי לצון ושלי העם הזה אשר בירושלם : כי אמרתם כרתנו ברת את מוות ועם שאול עשינו חוזה שוט שוטף כי יעבור לא יבואנו כי שמנו כזב מחסנו ובשקר נסתרנו :..................: ......שוט שוטף כי יעבור והייתם לו למרמס: מידי עברו יקח אתכם כי-בבקר בבקר יעבר ביום ובלילה ו'הי'ה רק-זוועה הבין שמועה : כי קצר המצע מהשתרע והמסכה צרה כהתכנס :....

מומלץ לקרוא את הפרק כולו !! והעניין כאן מדבר על '' הסכמי השלו-ם '' השקריים שלכם בעטים אתם נלחמים כנגד הציביון היהודי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ומגייסים לשם כך את בני-בריתכם בני האוייב הערבי הנאצי יש''ו !! ולפני '' וגר זאב כעם כבש .....'' אתם תתנו את הדין על כל הדם של אחינו ששפכתם באכזריותכם הבוגדנית ובשתפכם-פעולה עם האוייב הערבי הנאצי יש''ו !! ולכן ככל הנראה שלא תזכו לראות זאת , אלא אם תהפכו מעשיכם , תודו באמ-ת ותעשו תשובה לפני בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו , אולי יקבל תשובתכם !ודרך-אגב , תנועת ''עלה ירוק'' מתרכזים במריחואנה , קרי ''גראס'' ואם אתה נמנה עליהם אז תזהר ! מכיוון שאתה כבר מטושטשששש! ;D :idiot2: :idiot2: ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :smil037:

:smil037:
« עריכה אחרונה: ספטמבר 10, 2008, 21:13:57 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
בנוגע לרבין
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 10, 2008, 21:29:06 »
בס''ד

אם הינך אכן מצטט את נביאנו ישעי'הו ע''ה זיע''א , הרי שעליך להבין שמדובר בחזון אחרית-הימים שקודם לו מהלך אכזרי וחשוב ביותר ר''ל כדלקמן :
ישעייהו פרק כח' פסוק יד' המדבר על '' הסכמי השלו-ם '' של אנשי הערב-רב עם בני-בריתו  בני האויב הערבי הנאצי יש''ו שלמעשה העלו על הכתב את מה שכבר הוסכם בין שני הצוררים הללו עוד מימי המנד''ט הבריטי שר''י !!

'' לכן שמעו דבר ה' אנשי לצון ושלי העם הזה אשר בירושלם : כי אמרתם כרתנו ברת את מוות ועם שאול עשינו חוזה שוט שוטף כי יעבור לא יבואנו כי שמנו כזב מחסנו ובשקר נסתרנו :..................: ......שוט שוטף כי יעבור והייתם לו למרמס: מידי עברו יקח אתכם כי-בבקר בבקר יעבר ביום ובלילה ו'הי'ה רק-זוועה הבין שמועה : כי קצר המצע מהשתרע והמסכה צרה כהתכנס :....

מומלץ לקרוא את הפרק כולו !! והעניין כאן מדבר על '' הסכמי השלו-ם '' השקריים שלכם בעטים אתם נלחמים כנגד הציביון היהודי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ומגייסים לשם כך את בני-בריתכם בני האוייב הערבי הנאצי יש''ו !! ולפני '' וגר זאב כעם כבש .....'' אתם תתנו את הדין על כל הדם של אחינו ששפכתם באכזריותכם הבוגדנית ובשתפכם-פעולה עם האוייב הערבי הנאצי יש''ו !! ולכן ככל הנראה שלא תזכו לראות זאת , אלא אם תהפכו מעשיכם , תודו באמ-ת ותעשו תשובה לפני בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו , אולי יקבל תשובתכם !ודרך-אגב , תנועת ''עלה ירוק'' מתרכזים במריחואנה , קרי ''גראס'' ואם אתה נמנה עליהם אז תזהר ! מכיוון שאתה כבר מטושטשששש! ;D :idiot2: :idiot2: ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

מתוך כל הציטוט הנלהב של סיסמאות ריקות וציטוטים סתומים, הבנתי רק את "עלה ירוק מתרכזים במריחואנה". לא, הם לא. בין שאר הדברים במצע שלהם נכלל גם לגליזציה של מריחואנה, מהלך שיש לו טעמים רבים וחשובים:

1. זה מבטל את הפשיעה בנושא הזה, ומבטל את הצורך בעבריינים בכירים ומשפחות פשע
2. אם יהיה פיקוח על חומרים מסוכנים, הרי שהמריחואנה לא תהיה פוגענית יותר מאשר אלכוהול (שנמכר היום לכולם, זוכר?)
3. זה יכניס למדינה עשרות אלפי שקלים במיסים שתוכל להשקיע בתושבים

ועוד.

כדי שנוכל להבין זה את זה, הבה ואנסה לדבר בשפתך: בדם ואש את הערבים נגרש! אדמת-הקודש תובב"א! נאצים יש"ו שר"י! ערב-רב! תשקורת בולשביקית!!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע לרבין
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 11, 2008, 00:09:14 »
מתוך כל הציטוט הנלהב של סיסמאות ריקות וציטוטים סתומים, הבנתי רק את "עלה ירוק מתרכזים במריחואנה". לא, הם לא. בין שאר הדברים במצע שלהם נכלל גם לגליזציה של מריחואנה, מהלך שיש לו טעמים רבים וחשובים:

2. אם יהיה פיקוח על חומרים מסוכנים, הרי שהמריחואנה לא תהיה פוגענית יותר מאשר אלכוהול (שנמכר היום לכולם, זוכר?)

ועוד.

כדי שנוכל להבין זה את זה, הבה ואנסה לדבר בשפתך: בדם ואש את הערבים נגרש! אדמת-הקודש תובב"א! נאצים יש"ו שר"י! ערב-רב! תשקורת בולשביקית!!!!
תגיד לי אתה מדבר ברצינות עכשיו בקשר לסמים- להפוך אותם לחוקיים???
אתה שפוי??
אם תיהיה לגיטימציה למריחואנה אז אני שם כסף שיהיה גם את כל החומרים הכימים האלה בכמויות אדירות.
וגם ככה המצב שלנו במדינה על הפנים מבחינת סחר ושימוש בסמים...

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בנוגע לרבין
« להגיב #33 ב- : ספטמבר 11, 2008, 03:06:54 »

ועוד.

בס"ד

סיסמאות ריקות??? מספר ישעייהו ע"ה זיע"א שממנו ציטטת בעצמך ??? ולא הבנת אפילו את הדברים כפשוטם ?? וחוץ מהפסוק שציטטת (ואפילו לא ציינת את מקומו) לא הכניסו לך שום דבר וחצי דבר מדבריו העמוקים מיני ים של נביאנו ישעייהו ע"ה זיע"א !! ואתה מנסה לדבר בשפתי ?? ומנסה ללגלג על דברי האמ-ת שאנו זועקים אותם מכאן בכדי להצילך מ"כור ההיתוך" שמעבד אותך ואת חבריך לשמד והתבוללות בגויים ?? מה שמעניין אותך ב"עלה ירוק" זהו ה"עלה הירוק" הנכסף של המריחואנה שבזכות המסכנות של הנוער תחת השלטון של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י איננו מוצא משהו יותר מעניין ממריחואנה בתוך הריקנות הזו !! (ואכן טבעי הדבר)

יהודי אמור להיות כלי קיבול אדיר לתוכן מהותי בעולם, וכאשר מנסים למלא לו את הראש בזבל, הוא מנטרל את הגישה האנליטית ומחפש מריחואנה !!! זה מה שקורה לך ולחבריך !! אינך מנסה אפילו להבין דבר וחצי דבר !!! מכיוון שאתה כבר מתוכנת לדחות כל דבר שמקשר לציביון אמוני יהודי ימני אמיתי, ממש כמו מחשב שמתוכנת לדחות כל ביטוי שמתחיל ב"האוייב הערבי הנאצי יש"ו", ולשמור בזיכרון ולנתח כל ביטוי המתחיל ב"הראשות הפלסטינית" (שזהו דבר הזוי ואיננו מציאותי כלל) !!

אכן הינך דוגמה מצויינת למה שמעוללת שטיפת-המוח התעשייתית במערכת הליכלוך (חינוך) של השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י !! נסה לנטרל את התיכנות המגביל הזה !! נסה להבין גם את המציאות אילו ישתלט האוייב הערבי הנאצי על ארץ-הקודש בפרט ח"ו ר"ל, ועל העולם כולו בכלל ח"ו ר"ל, ולדמיין מה יעלה בגורלך ובגורל יקיריך, ובגורל כל אחינו היהודים הי"ו !!! זה יעזור לך לחשוב בצורה יותר מציאותית ולצאת מהפראנוי'ה שבה אתה חי !! אתה מוכן לתמוך בכל שלטון שיאפשר לסחור במריחואנה ובחשיש, מכיוון שזה מה שמעניין אותך לעת עתה, מכיוון שבמערכת הליכלוך (חינוך) לא נתנו לך תוכן אמיתי, וכשהראש מלא זבל, המוח מנסה למצוא פתרון איך לשרוף אותו (כמו ששורפים זבל במזבלה) !!אנו מתפללים שהקב"ה יצילך ויציל את חבריך מידי אותה מערכת ליכלוך (חינוך) שמובילה אתכם לשמד ולהתבוללות ולניכור מורשתכם וצור מחצבתכם ר"ל !! והאמ-ת והשלו-ם אהבו !! ונזכה במהרה בביאת גואל-שצדק בבאכי"ר.

« עריכה אחרונה: ספטמבר 11, 2008, 04:17:36 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
בנוגע לרבין
« להגיב #34 ב- : ספטמבר 11, 2008, 11:43:31 »
מה לא הבנת א.ק. היקר? הנביא ישעיה כותב במפורש שההסכמים והחוזים עם אנשי המוות(או כמו שתרגם יהונתן "מחבלא") לא יביא לשלום
כלל,"רק מחת שנאה תתה עליכון כנחל מגבר"(רק מכת השונא תבוא עליכם כנחל מתגבר),כלומר השלום המיוחל בעולם לא יבוא
ע"י לחיצת יד ליושבי הארץ וזהו לאו דאורייתא "לא תכרות ברית את יושבי הארץ",ועד עצם היום הזה כבר 99 שנים כאן בארץ הנבואה הזאת
מתקיימת אחת לאחת!

אבל מצד שני,יכול ליהיות שלא הבנת בפיסקה הרשונה בשל גילוי לבך בפסקה השנייה?

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
בנוגע לרבין
« להגיב #35 ב- : ספטמבר 11, 2008, 14:15:00 »
מה לא הבנת א.ק. היקר? הנביא ישעיה כותב במפורש שההסכמים והחוזים עם אנשי המוות(או כמו שתרגם יהונתן "מחבלא") לא יביא לשלום
כלל,"רק מחת שנאה תתה עליכון כנחל מגבר"(רק מכת השונא תבוא עליכם כנחל מתגבר),כלומר השלום המיוחל בעולם לא יבוא
ע"י לחיצת יד ליושבי הארץ וזהו לאו דאורייתא "לא תכרות ברית את יושבי הארץ",ועד עצם היום הזה כבר 99 שנים כאן בארץ הנבואה הזאת
מתקיימת אחת לאחת!

ובכן, קשה לי לתקשר עם אדם שמבסס את ההגיוניות שלו על תיאוריות קונספירציה או אלוהים ומשתמש באותן הסיסמאות כל כמה משפטים, אז אני מתעלם באלגנטיות מהטיעונים עצמם ופשוט נותן לו לירות את נאומיו חוצבי-הלהבות באוויר.

הנביא ישעיה כותב במפורש שההסכמים וכו', אני מסכים לגמרי; השלום המיוחל בא מתוך מקום של הדברות והבנה, לא "הפסקת אש". לא אמרתי שאנחנו צריכים להושיט יד לשלום לארגוני מרצחים כמו החמאס או הפתח', אבל אנחנו כן צריכים לנסות ולשנות את היחס של שונאינו. היה וזה לא יצליח (ואל תמכור לי שטויות; ב-99 שנים, כפי שאמרת, מעולם לא היה ניסיון אמיתי וכן של שני הצדדים), נחיה בנפרד ובניכור זה מזה. אוקיי.

אבל רבאק, צריך לנסות.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
בנוגע לרבין
« להגיב #36 ב- : ספטמבר 11, 2008, 15:46:51 »
לא ניסינו כבר מספיק פעמים?
עד מתי לא תבין שאתה מתעסק פה עם פראי אדם מנוולים וכו'...
חלאאאאאאאס כבר לטירוף הזה!
צריך לגרש אותם ובגדול, ויפה שעה אחת קודם!

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
בנוגע לרבין
« להגיב #37 ב- : ספטמבר 11, 2008, 16:04:57 »
מתקיימת אחת לאחת!

הכוונה היתה לעובדי עבודה זרה....

בס"ד

סיסמאות ריקות??? מספר ישעייהו ע"ה זיע"א שממנו ציטטת בעצמך ??? ולא הבנת אפילו את הדברים כפשוטם ?? וחוץ מהפסוק שציטטת (ואפילו לא ציינת את מקומו) לא הכניסו לך שום דבר וחצי דבר מדבריו העמוקים מיני ים של נביאנו ישעייהו ע"ה זיע"א !! ואתה מנסה לדבר בשפתי ?? ומנסה ללגלג על דברי האמ-ת שאנו זועקים אותם מכאן בכדי להצילך מ"כור ההיתוך" שמעבד אותך ואת חבריך לשמד והתבוללות בגויים ?? מה שמעניין אותך ב"עלה ירוק" זהו ה"עלה הירוק" הנכסף של המריחואנה שבזכות המסכנות של הנוער תחת השלטון של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י איננו מוצא משהו יותר מעניין ממריחואנה בתוך הריקנות הזו !! (ואכן טבעי הדבר)

יהודי אמור להיות כלי קיבול אדיר לתוכן מהותי בעולם, וכאשר מנסים למלא לו את הראש בזבל, הוא מנטרל את הגישה האנליטית ומחפש מריחואנה !!! זה מה שקורה לך ולחבריך !! אינך מנסה אפילו להבין דבר וחצי דבר !!! מכיוון שאתה כבר מתוכנת לדחות כל דבר שמקשר לציביון אמוני יהודי ימני אמיתי, ממש כמו מחשב שמתוכנת לדחות כל ביטוי שמתחיל ב"האוייב הערבי הנאצי יש"ו", ולשמור בזיכרון ולנתח כל ביטוי המתחיל ב"הראשות הפלסטינית" (שזהו דבר הזוי ואיננו מציאותי כלל) !!

אכן הינך דוגמה מצויינת למה שמעוללת שטיפת-המוח התעשייתית במערכת הליכלוך (חינוך) של השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י !! נסה לנטרל את התיכנות המגביל הזה !! נסה להבין גם את המציאות אילו ישתלט האוייב הערבי הנאצי על ארץ-הקודש בפרט ח"ו ר"ל, ועל העולם כולו בכלל ח"ו ר"ל, ולדמיין מה יעלה בגורלך ובגורל יקיריך, ובגורל כל אחינו היהודים הי"ו !!! זה יעזור לך לחשוב בצורה יותר מציאותית ולצאת מהפראנוי'ה שבה אתה חי !! אתה מוכן לתמוך בכל שלטון שיאפשר לסחור במריחואנה ובחשיש, מכיוון שזה מה שמעניין אותך לעת עתה, מכיוון שבמערכת הליכלוך (חינוך) לא נתנו לך תוכן אמיתי, וכשהראש מלא זבל, המוח מנסה למצוא פתרון איך לשרוף אותו (כמו ששורפים זבל במזבלה) !!אנו מתפללים שהקב"ה יצילך ויציל את חבריך מידי אותה מערכת ליכלוך (חינוך) שמובילה אתכם לשמד ולהתבוללות ולניכור מורשתכם וצור מחצבתכם ר"ל !! והאמ-ת והשלו-ם אהבו !! ונזכה במהרה בביאת גואל-שצדק בבאכי"ר.

א)אני לא חושב שהשלטון בדיוק מעודד עישון סמים...
ב) אני לא רואה איך העישון מפריע לי למלא את הראש בתורה, ותוכן ימני. זה שאני לא מסכים עם הסיסמאות הנבובות שלך זה משהו אחר...

בס''ד

עם הבנתי נכון את הסיסמאות שלך, אתה אומר שהיהודים השמלאנים (אנשי הערב רב) יהיו בין האויבים שלנו במילחמת גוג ומגוג?
אתה מזכיר לי את היהודים בתקופת חורבן בית שני שכל אחד מהם היה יהודי עם אידיאולוגיות שונות ובגללם הפסדנו באותה מלמחה וגורשנו 2000 שנים מארצנו.
עם באמת היתכוונת שהיהודים השמלאנים יהיו אוייבים שלנו (או אם אתה מחשיב אותם כרגע לאויבים שלך) תזכור שבגלל שינאת חינם חרב בית המקדש השני.
עם אנשים כאלה יש לנו מזל שהקב''ה כרת איתנו ברית ניצחית, אם לא הוא כבר מיזמן היה עוזב אותנו בגלל חזרה על טעויות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בנוגע לרבין
« להגיב #39 ב- : ספטמבר 11, 2008, 17:06:59 »

לגבי מה שיהיה או לא יהיה באחרית הימים, ישנם דיי והותר דעות ואופציות, והכי בריא זו גישת הרמב"ם שאומר: "אינו יודע איך שיראה עד שיהיה".
יש כמה וכמה פרשנויות לגבי דברי הנביא ישעיהו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בנוגע לרבין
« להגיב #40 ב- : ספטמבר 11, 2008, 17:10:18 »
פיס אנד לאב מיי פרנד...
אולי כולנו פשוט צריכים היסתכלות אחרת על העולם ואז הכל יהיה יותר טוב?
אבל באמת עכשיו המצע שלהם מכיל חוקים שיכולים להועיל לי בחיים...
סיסמא שעומד מאחוריה קומוניסט:
להלן מה שווה באמת ה"פיס אנד לאב" שלך "מיי פרנד"
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש נְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.
עוֹלָם יָשָן עָדֵי הַיְּסוֹד נַחְרִיבה
מִגָּב כָּפוּף נִפְרוֹק הָעוֹל
אֶת עוֹלָמֵנוּ אָז נָקִּימָה
לֹא כְלוּם מִתְמוֹל,
מָחָר – הַכֹּל.
זֶה יִהְיֶה קְרַב אַחֲרוֹן בְּמִלְחֶמֶת עוֹלָם
עִם הָאִינְטֶרְנָצְיוֹנַל יַעוֹר, יִשְגָב אָדָם

רק לנו עמלי כפיים
רק לנו עמלי היקום
האדמה וברכותיה
ולכל הולכי בטל לא כלום
אין רב ריבנו ומושיע
לא אל, לא מלך, לא גיבור
בזרוע נטויה נבקיע
אנחנו דרך אל האור
זה יהיה קרב אחרון במלחמת עולם
עם האינטרנציונל יעור ישגב אדם!

עבור הדרור ופדות הרוח
ופרוק העול מגב העם
לבה האש והך בכוח
כל עוד ברזל עודנו חם
וכי רעם אבדון יריע
על ראש אויבינו להמם-
עלינו שמש דרור תפציע
לשפוך את זהרה החם

אז לך תעשן באנגים בלוביאנקה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בנוגע לרבין
« להגיב #41 ב- : ספטמבר 11, 2008, 17:12:20 »
"במאורות סמים וזימה נולד השמאל הישראלי" (דן בן אמוץ)
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
בנוגע לרבין
« להגיב #42 ב- : ספטמבר 11, 2008, 19:13:53 »
סיסמא שעומד מאחוריה קומוניסט:
להלן מה שווה באמת ה"פיס אנד לאב" שלך "מיי פרנד"
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש נְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.
עוֹלָם יָשָן עָדֵי הַיְּסוֹד נַחְרִיבה
מִגָּב כָּפוּף נִפְרוֹק הָעוֹל
אֶת עוֹלָמֵנוּ אָז נָקִּימָה
לֹא כְלוּם מִתְמוֹל,
מָחָר – הַכֹּל.
זֶה יִהְיֶה קְרַב אַחֲרוֹן בְּמִלְחֶמֶת עוֹלָם
עִם הָאִינְטֶרְנָצְיוֹנַל יַעוֹר, יִשְגָב אָדָם

רק לנו עמלי כפיים
רק לנו עמלי היקום
האדמה וברכותיה
ולכל הולכי בטל לא כלום
אין רב ריבנו ומושיע
לא אל, לא מלך, לא גיבור
בזרוע נטויה נבקיע
אנחנו דרך אל האור

עבור הדרור ופדות הרוח
ופרוק העול מגב העם
לבה האש והך בכוח
כל עוד ברזל עודנו חם
וכי רעם אבדון יריע
על ראש אויבינו להמם-
עלינו שמש דרור תפציע
לשפוך את זהרה החם

אז לך תעשן באנגים בלוביאנקה.

דמגוג זול. והאינטרנציונל הוא חזון שאני מאמין בעקרון שבו, גם אם לא בכל אחת ואחת מדרכי ההגשמה שלו עד היום.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
בנוגע לרבין
« להגיב #43 ב- : ספטמבר 11, 2008, 19:24:49 »
דמגוג זול. והאינטרנציונל הוא חזון שאני מאמין בעקרון שבו, גם אם לא בכל אחת ואחת מדרכי ההגשמה שלו עד היום.
;D ;D ;D ;D ;D
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בנוגע לרבין
« להגיב #44 ב- : ספטמבר 11, 2008, 19:25:42 »
א.) הצבעתי על מציאות הסטורית שאתה אינך יכול להכחישה, קריאות של "דמגוג" לא ישנו זאת.
ב.) מה הקשר? טרחת לעיין במילון אבן שושן למונח: "דמגוג"?
להלן-
דמגוג: (מיוונית Demagogos) מנהיג, המשפיע על ההמון ומלהיבו בכח נאומיו ודבריו המכוונים על פי רוב אל הרגשות היצרים והדעות הקדומות של ההמון.

מה הקשר עתה, בין זה וביני ובין מה שכתבתי לעיל?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
בנוגע לרבין
« להגיב #45 ב- : ספטמבר 11, 2008, 20:09:48 »
ובכן, קשה לי לתקשר עם אדם שמבסס את ההגיוניות שלו על תיאוריות קונספירציה או אלוהים ומשתמש באותן הסיסמאות כל כמה משפטים, אז אני מתעלם באלגנטיות מהטיעונים עצמם ופשוט נותן לו לירות את נאומיו חוצבי-הלהבות באוויר.

הנביא ישעיה כותב במפורש שההסכמים וכו', אני מסכים לגמרי; השלום המיוחל בא מתוך מקום של הדברות והבנה, לא "הפסקת אש". לא אמרתי שאנחנו צריכים להושיט יד לשלום לארגוני מרצחים כמו החמאס או הפתח', אבל אנחנו כן צריכים לנסות ולשנות את היחס של שונאינו. היה וזה לא יצליח (ואל תמכור לי שטויות; ב-99 שנים, כפי שאמרת, מעולם לא היה ניסיון אמיתי וכן של שני הצדדים), נחיה בנפרד ובניכור זה מזה. אוקיי.

אבל רבאק, צריך לנסות.
אני מתבסס על המציאות!
האם אתה מתכחש לזה שנעשה ניסיון כן מצד חולמי אוטסלו להביא שלום? היה ונעשה,אם תלמד קצת היסטוריה(אני יודע שהשורש ל.מ.ד זר לך לחלוטין...)
תדע שכבר בתחילת הפרעות שבשנת 1909,החלו מנהיגי הישוב היודי במאמצים "להרויח נקודות" בקרב תמיכת העולם(קרי:להישחט ולא להגיב)
ולחטור ל"דו קיום" ולשלום עם שכנינו...

הניסיונות הללו נגמרו כאסונות פעם אחר פעם,ניסו ונכשלו! אתה אומר קודם ננסה ואם לא לגרש,אבל מה נעשה אם האוייב מעולם לא ירצה?
האם נתן לו להרוג בנו מבלי לגרשו רק למען חלום הדו קיום שבאף מדינה לא מאמינים בו? באף מדינה בעולם הניסיון לא הצליח,
בכל מקום הבינו שיש רק פתרון אחד:הפרדה! ובמקום שלא הבינו זה נגמר באסון ובשפיכות דמים נוראית. דו קיום=חלום בלהות.

להלן תשובה שכתבתי בעבר בנושא:
ציטוט
*בשנת 1945 גורשו מיליוני גרמנים תושבי פולין ושאר מדינות אירופה חזרה לגרמניה אל בני עמם.

מאודר-נייסה גורשו 6,817,000 גרמנים
מסדוטלנד גורשו 2,921,400 גרמנים
ממזרח אירופה(פולין,הונגריה,רומניה,יוגסלביה,ממל,דנציג) גורשו 1,865,000 גרמנים

סך הכל 11,865,000 אזרחים שהועברו ממדינות לא גרמניות למדינה גרמנית.

*בשנת 1948 חתמו הונגריה וצ'כיה על חילופי אוכלוסין 31,000 הונגרים הועברו להונגריה ו33,000 סלובקים הועברו לצ'כיה.

*משנת 1947 עד 1948 נמלטו מאה אלף הינדים מבירת פאקיסטן אל הודו. בחודש אוקטובר צעד טור רגלי הארוך בהיסטוריה כ800,000 איש(!!)
(הינדים וסיקים) התהלוכה הזדנבה לאורך של 73 קילומטר.....מפאקיסטן בואכה הודו.

כעבור חודש,צעד טור מוסלמי בן 600,000 איש בכיוון ההפוך. מעבר לכך צעדו עוד מיליונים פאקיסטנים והינדים(הודים) מארצות שכניהם אל
ארצות בני עמם בסך הכל חילופי אוכלוסין בקני מידה עצום:18,000,000 נפש!!! דבר אשר הציל את שני העמים ממרחץ דמים.

*חילופי האוכלוסין ההונגרים,צרפתים,תורכים,יוונים בתורכיה הלא הם כתובים בדברי ימי תורכיה המתחלקת...

אז ככה,בכל מדינות העולם הבינו מזמן שמדינה דו-לאומית היא חלום בלהות וחבית חומרי נפץ בכל שאר המקומות מנעו אסון ע"י טרנספר מרצון
(חילופי אוכלוסין) או גירוש בכח. אז מדוע רק פה יש עוד הזויים החולמים על דו-קיום??

מדוע אתה חושב שהעברת 2.5 מיליון איש היא לא ריאלית,לעומת עשרות מיליונים במשך ההיסטוריה הקרובה כל כך?
אני אענה לך...מערכת הלכלוך והתשקורת שלנו,עושה מאמצים ימים ולילות כדי לשכנע אנשים תמימים כמוך ש"אין סיכוי" ו"חייבים ליהיות ריאלים"
וכן על זה הדרך מציירים לך דבר פשוט ומובן כל כך,כדבר ניסי שאינו יכול להתרחש במציאות ומסתירים ממך שדבר כזה מתרחש מדי כמה שנים...
כלל וכלל לא הזיה,אפילו לא חזון מופרך! סתם דבר טבעי שמתרחש באורך קבע היהודים למדינתם היהודית ואילו הערבים לאחת מ22 המדינות שלהם.

הבינות?
                                                                      גור-אריה.

עכשיו אשאל גם אותך:הבינות?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 11, 2008, 20:11:39 על ידי גור-אריה »

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
בנוגע לרבין
« להגיב #46 ב- : ספטמבר 11, 2008, 20:13:21 »
עם הבנתי נכון את הסיסמאות שלך, אתה אומר שהיהודים השמלאנים (אנשי הערב רב) יהיו בין האויבים שלנו במילחמת גוג ומגוג?
אתה מזכיר לי את היהודים בתקופת חורבן בית שני שכל אחד מהם היה יהודי עם אידיאולוגיות שונות ובגללם הפסדנו באותה מלמחה וגורשנו 2000 שנים מארצנו.
עם באמת היתכוונת שהיהודים השמלאנים יהיו אוייבים שלנו (או אם אתה מחשיב אותם כרגע לאויבים שלך) תזכור שבגלל שינאת חינם חרב בית המקדש השני.
עם אנשים כאלה יש לנו מזל שהקב''ה כרת איתנו ברית ניצחית, אם לא הוא כבר מיזמן היה עוזב אותנו בגלל חזרה על טעויות.

הלכה היא שאם ראית יהודי כזה בבור, חובתך להתעלם ושימות בו.
אם יש מצב שהוא יגיע לסולם בקרבת הבור, עליך להרחיק את הסולם.
אני מתכוון לשמאלנים המושכים בחוטים, "הכבדים", ולא לנשות ווטש המ*נות במחסומים וכל שאר התינוקות שנשבו הי"ו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע לרבין
« להגיב #47 ב- : ספטמבר 11, 2008, 20:16:04 »
אני מתבסס על המציאות!
האם אתה מתכחש לזה שנעשה ניסיון כן מצד חולמי אוטסלו להביא שלום? היה ונעשה,אם תלמד קצת היסטוריה(אני יודע שהשורש ל.מ.ד זר לך לחלוטין...)
תדע שכבר בתחילת הפרעות שבשנת 1909,החלו מנהיגי הישוב היודי במאמצים "להרויח נקודות" בקרב תמיכת העולם(קרי:להישחט ולא להגיב)
ולחטור ל"דו קיום" ולשלום עם שכנינו...

הניסיונות הללו נגמרו כאסונות פעם אחר פעם,ניסו ונכשלו! אתה אומר קודם ננסה ואם לא לגרש,אבל מה נעשה אם האוייב מעולם לא ירצה?
האם נתן לו להרוג בנו מבלי לגרשו רק למען חלום הדו קיום שבאף מדינה לא מאמינים בו? באף מדינה בעולם הניסיון לא הצליח,
בכל מקום הבינו שיש רק פתרון אחד:הפרדה! ובמקום שלא הבינו זה נגמר באסון ובשפיכות דמים נוראית. דו קיום=חלום בלהות.

להלן תשובה שכתבתי בעבר בנושא:
עכשיו אשאל גם אותך:הבינות?
:V: :V: O0

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בנוגע לרבין
« להגיב #48 ב- : ספטמבר 11, 2008, 20:17:38 »
אז בא ואלמד אותך פרק על ההסטוריה של עמנו בסוף תקופת בית שני, רוב האחראים על השנאה היו דווקא המתיוונים ואחריהם הגיעו הצדוקים והס מלהזכיר את בר קמצא, ועל כולם עולה הבוגד יוסף בן מתתיהו (יוספוס פלוויוס), כך, ידידי, השנאה לרוב הגיעה מצד אחד לשני באורך חד צדדי כשהצד השני (הפרושים, בר גיורא, אנשי יוחנן מגוש חלב וכו') מנסה להתגונן מפניהם ומול הרומאים במקביל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בנוגע לרבין
« להגיב #49 ב- : ספטמבר 11, 2008, 20:29:59 »
נץ,כל הכבוד על התשובות שלך,אתה אדם חכם ומוכשר
המשך כך
[gif[/img]