כתב נושא: הילדים השמאלנים בכיתה שלי....  (נקרא 14164 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שונא ערבים123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני יהודי ימני גאה
הילדים השמאלנים בכיתה שלי....
« ב- : ספטמבר 02, 2008, 17:16:07 »
אומרים שאני נאצי חס וחלילה ביגלל שאני בעד רצח רבין והם לא יודעים אפילו שרבין רצח 13 יהודים ניצולי שואה ולא מאמינים לי :smil037:
השלימו את ארץ ישראל לשלמותה!!!

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 02, 2008, 17:24:16 »
אוקיי...

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 02, 2008, 17:25:03 »
אומרים שאני נאצי חס וחלילה ביגלל שאני בעד רצח רבין והם לא יודעים אפילו שרבין רצח 13 יהודים ניצולי שואה ולא מאמינים לי :smil037:
ואם אני יגיד לך שרבין אחראי למותם של 1819 איש??
19 איש לוחמי האצ"ל ניצולי השואה השם יקום דמם!!
ו-1800 חיילים ואזרחים שמתו מנשק שהטביעות האצבע של רבין נמצאות עליו!
רבין מכר נשק לערבים, אותו נשק שגרם למותם של יהודים ורבין היה מכנה את אותם
יהודים שנרצחו ע"י הערבים " קורבנות השלום "...

זה ידוע שהשמאל מכנה אותנו הכהניסטים "נאצים" אבל בוא אני יוכיח לך שהם הנאצים...
מי חוץ מצה"ל בשליחות השמXל הרס בתי כנסת וגרש יהודים בכוח מבתיהם??  
התשובה ברורה לכולם...

מנותק שונא ערבים123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני יהודי ימני גאה
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 02, 2008, 18:17:15 »
איך עונים לדבר כזה

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 02, 2008, 18:39:05 »
איך עונים לדבר כזה

צריך להסביר להם את עמדתך בשקט ובלא התלהמות. הסבר להם שהיא אינה מונעת משנאת ערבים אלא מאהבת ישראל ומיצר הישרדות.

מנותק שונא ערבים123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני יהודי ימני גאה
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 02, 2008, 19:01:09 »
אי אפשר אתה יודע כמה ניסתי וזה לא עוזר הם חושבים שלא כול היהודים רעים ואם מי של רע איפשר לעשות שלום ואם עוד קצת מאמץ אפשר לעשות שלום אם הרעים שזה כמובן לא נכון בשום פנים ואפון

מנותק Danielj

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:08:31 »
אצלי בכיתה אותו הדבר, כולם שמאלנים שטופי מוח, אני כבר כמה שנים לא מגיע ליום רבין הזה שזה פשוט עבודת אלילים
כ ה נ א    צ ד ק

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:10:51 »
אי אפשר אתה יודע כמה ניסתי וזה לא עוזר הם חושבים שלא כול היהודים הערבים רעים ואם מי של רע איפשר לעשות שלום ואם עוד קצת מאמץ אפשר לעשות שלום אם הרעים שזה כמובן לא נכון בשום פנים ואפון
אם ערבי אומר שהוא לא מסתפק ב99% מהמזרח התיכון ושישראל הקטנטונת צריכה לסגת לגבולות מטורפים שאינם ברי הגנה בשביל הסכם שלום, ושישראל צריכה לקלוט לתוכה עוד מאות אלפי פליטים, ובנוסף היא צריכה לגרש בכח את היהדים מיש"ע כי ליהודים אסור לחיות בשטח מדינה ערבית, וכי ישראל צריכה לוותר על חצי מהבירה שלה כולל האתר הקדוש ביותר ליהודים, ובתמורה לכל זה הערבי לחתום על פיסת נייר שהם קוראים לה חוזה שלום, האם לערבי הזה הם קוראים ערבי 'לא רע' ?

שהערבים 'הלא רעים' - שישבו בשקט ויסתפקו במה שיש להם. להם ששולטים ב22 מדינות ענק ואשר 80% מארץ ישראל נמצאת תחת כיבוש ערבי נקי מיהודים, אין אנו חייבים מאום.

מנותק הילית

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:12:50 »
רצח זה לא הפיתרון. לרצוח את רבין ממש לא היה הפיתרון, ואני ממש לא בעד הרצח.
אני כן בעד זה שהיה צריך לעצור אותו, ממש לא בצורה הזאת.
אני יודעת בדיוק מה הוא עשה במהלך החיים שלו ואפילו בדקתי את זה לעומק, וזה באמת לא בסדר שעשו ממנו מלאך.
אבל לתמוך ברצח ? זה באמת לא בסדר ..
ואגב, גם אני שהבאתי פעם ראשונה את הסיפור של האלטלנה לכיתה וסיפרתי את זה לחברים הם אמרו שכדאי לי לשתוק ושאני מדברת שטויות.

Aaron

• אורח
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:20:59 »
רצח זה לא הפיתרון. לרצוח את רבין ממש לא היה הפיתרון, ואני ממש לא בעד הרצח.
אני כן בעד זה שהיה צריך לעצור אותו, ממש לא בצורה הזאת.
אני יודעת בדיוק מה הוא עשה במהלך החיים שלו ואפילו בדקתי את זה לעומק, וזה באמת לא בסדר שעשו ממנו מלאך.
אבל לתמוך ברצח ? זה באמת לא בסדר ..
ואגב, גם אני שהבאתי פעם ראשונה את הסיפור של האלטלנה לכיתה וסיפרתי את זה לחברים הם אמרו שכדאי לי לשתוק ושאני מדברת שטויות.
איך את מבדילה בין הרג לרצח? האם להרוג רוצח (רבין הוא בפירוש רוצח שרצח באופן אישי 19 ניצולי שואה מהאצ"ל בספינת אלטלנה) זה רצח?
לדעתי היו צריכים להוציא את רבין להורג באופן חוקי אחרי משפט... זה מה שהיו עושים לו בארה"ב. אבל בגלל שהחזיר הזה סיכן את העם בשואה עם כל הנשקים שהוא חילק לאוייבים הערבים הנאצים.. וכל האדמות שהוא נתן להם. בא בנאדם (יגאל עמיר) ועשה צדק בעולם. זאת ההשקפה שלי. העם יותר חשוב מרבין לדעתי..

Aaron

• אורח
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:25:19 »
השמאלנים תמיד יודעים להאשים אחרים במה שהם עצמם. אם הם תומכים בנאצים, הם יקראו לך נאצי.
העובדה היא שהם בעד ויתורים לערבים המוסלמים, שהם בני בריתו של היטלר (וזאת עובדה היסטורית מוכחת). זאת אומרת השמאלנים תומכים בבני הברית של הנאצים שרצחו 6 מיליון יהודים. ואתה הוא זה שתומך בהשמדת האוייב המוסלמי הנאצי. אז מי פה הנאצי באמת? השמאלנים שתומכים בבני בריתו של היטלר בשואה או אתה שתומך בהשמדתו של האוייב הערבי הנאצי?

Aaron

• אורח
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:27:41 »
תפנו את חברים שלכם לקטעי וידאו ביוטוב. הטבח שרבין ביצע בניצולי השואה צולם!. ורבין אפילו בעצמו אמר "חהחהח איך הטבענו אותם במים" באיזה רעיון בטלויזיה.. והכל מצולם. וזאת עובדה.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:29:47 »
השמאלנים תמיד יודעים להאשים אחרים במה שהם עצמם. אם הם תומכים בנאצים, הם יקראו לך נאצי.
העובדה היא שהם בעד ויתורים לערבים המוסלמים, שהם בני בריתו של היטלר (וזאת עובדה היסטורית מוכחת). זאת אומרת השמאלנים תומכים בבני הברית של הנאצים שרצחו 6 מיליון יהודים. ואתה הוא זה שתומך בהשמדת האוייב המוסלמי הנאצי. אז מי פה הנאצי באמת? השמאלנים שתומכים בבני בריתו של היטלר בשואה או אתה שתומך בהשמדתו של האוייב הערבי הנאצי?

הנאצי האמיתי, כפי שניסיתי להסביר בעקביות בששת ההודעות האחרונות שלי, הוא גרמני שכיום בן 90 לפחות.

חג' אמין אל חוסייני, המופתי מירושלים, אכן היה בן בריתו של היטלר, אך מאז עברו הרבה מים בנהר. אין להאשים את מנהיגי היום על עוולות העבר (אלא אם, כמובן, הם מזדהים איתן ו/או לקחו בהן חלק... וזה קורה די הרבה בהנהגת הפלסטינים, ללא ספק).

הילדים בכיתה של המפרסם המקורי שקוראים לו "נאצי" הם לא שמאלנים - הם חבורה של מטומטמים. (הם גם לא נאצים, אגב.)
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק הילית

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:39:46 »
הנאצי האמיתי, כפי שניסיתי להסביר בעקביות בששת ההודעות האחרונות שלי, הוא גרמני שכיום בן 90 לפחות.

חג' אמין אל חוסייני, המופתי מירושלים, אכן היה בן בריתו של היטלר, אך מאז עברו הרבה מים בנהר. אין להאשים את מנהיגי היום על עוולות העבר (אלא אם, כמובן, הם מזדהים איתן ו/או לקחו בהן חלק... וזה קורה די הרבה בהנהגת הפלסטינים, ללא ספק).

הילדים בכיתה של המפרסם המקורי שקוראים לו "נאצי" הם לא שמאלנים - הם חבורה של מטומטמים. (הם גם לא נאצים, אגב.)

אתהצודק ..
זה באמת לא בסדר לקרוא לכולם נאצים, נאצי זה מילה נוראית שמסבירה דבר אחר. ובאמת בכלל ובאתר פה משתמשים יותר מידי במילה הזאת בהקשרים שהם לא לעניין.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:27:57 »
מבחינתי כמו גם מבחינת רוב היהודים נאצי זה כינוי למי שמנסה למחות לאבד ולהשמיד את עם ישראל. רשע מושלם. בדיוק כמו שעמלק לא מייצג בעיני היהדות רק צאצאים ביולוגים של העם העמלקי שזינב בנו בנדודינו במדבר.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:30:18 »
מבחינתי כמו גם מבחינת רוב היהודים נאצי זה כינוי למי שמנסה למחות לאבד ולהשמיד את עם ישראל. רשע מושלם. בדיוק כמו שעמלק לא מייצג בעיני היהדות רק צאצאים ביולוגים של העם העמלקי שזינב בנו בנדודינו במדבר.

אז, זהו, שהמילה "נאצי" לא קשורה לדעתך אלא למציאות. ובמציאות, נאצי הוא מי שמשתייך או השתייך למפלגה הנאצית הגרמנית, שאיננה קיימת.

עמלק עוד איכשהו מתקבל, אבל השימוש במילה "נאצי" שלא בהקשרה הנכון דלעיל הוא זילות מוחלט של שואת יהודי אירופה.

Aaron

• אורח
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:35:17 »

נאציזם זאת אידיאולוגיה. ויש הרבה שמאמינים בה עדיין ויש כאלה בוגדים שתומכים בנאצים. מבחינתי מי שתומך בנאצים הוא נאצי. כמו שמי שתומך בקרל מרקס הוא קומוניסט ומי שתומך בשיבת היהודים לציון הוא ציוני. ההגיון הבריא.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:39:36 »
אז, זהו, שהמילה "נאצי" לא קשורה לדעתך אלא למציאות. ובמציאות, נאצי הוא מי שמשתייך או השתייך למפלגה הנאצית הגרמנית, שאיננה קיימת.

עמלק עוד איכשהו מתקבל, אבל השימוש במילה "נאצי" שלא בהקשרה הנכון דלעיל הוא זילות מוחלט של שואת יהודי אירופה.
לא לדעתי, כל עוד משתמשים במונח לגבי אנשים ש'הרוויחו' את התואר הזה. ואילו ההגדרה שלך היא מינימליסטית מדי. אתה אומר שרק מי שחי בתקופת היטלר ותמך בנאצים זכאי לתואר הזה. אני חושב שכל מי שתומך בהיטלר בכל תקופה ובכל מקום הוא נאצי.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:40:17 »
נאציזם זאת אידיאולוגיה. ויש הרבה שמאמינים בה עדיין ויש כאלה בוגדים שתומכים בנאצים. מבחינתי מי שתומך בנאצים הוא נאצי. כמו שמי שתומך בקרל מרקס הוא קומוניסט ומי שתומך בשיבת היהודים לציון הוא ציוני. ההגיון הבריא.

כן, אבל ההגדרה שלך לנאציזם מוטעה. מרבית הערבים הם לא נאצים, הצבעתי על ההבדלים בין ראיית העולם המוסלמית-פונדמנמטליסטית לבין ראיית עולם נאצית באשכול אחר.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2008, 21:40:43 על ידי א.ק »

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:41:33 »
לא לדעתי, כל עוד משתמשים במונח לגבי אנשים ש'הרוויחו' את התואר הזה. ואילו ההגדרה שלך היא מינימליסטית מדי. אתה אומר שרק מי שחי בתקופת היטלר ותמך בנאצים זכאי לתואר הזה. אני חושב שכל מי שתומך בהיטלר בכל תקופה ובכל מקום הוא נאצי.

לא, הוא לא. הוא אולי נאו-נאצי, גזען, אנטישמי, רוצח, שונא-ישראל וכיו"ב, אבל "נאצי" הוא מונח ספציפי מאוד שכמעט כולכם משתמשים בו בצורה הלא נכונה ויוצרים זילות של שואת יהודי אירופה. אל.

Aaron

• אורח
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:45:55 »
כן, אבל ההגדרה שלך לנאציזם מוטעה. מרבית הערבים הם לא נאצים, הצבעתי על ההבדלים בין ראיית העולם המוסלמית-פונדמנמטליסטית לבין ראיית עולם נאצית באשכול אחר.
קודם כל אין דבר כזה מוסלמי קיצוני ומוסלמי מתון. אבו מאזן הוא מוסלמי "מתון" מכחיש שואה שיזם מפגש עם סמיר קונטאר. מוסלמי "מתון" זה מוסלמי חכם שישמיד אותך בעזרת שקר ומרמה ובסוף יתקע לך סכין בגב. אין הבדל בין ראיית העולם המוסלמית לבין ראיית עולם נאצית. יש להם אותה ראייה על היהודים. המוסלמים מאמינים שאנחנו בני החזירים והקופים והנאצים האמינו שאנחנו גזע נחות. - זה אותו דבר.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:51:34 »
קודם כל אין דבר כזה מוסלמי קיצוני ומוסלמי מתון. אבו מאזן הוא מוסלמי "מתון" מכחיש שואה שיזם מפגש עם סמיר קונטאר. מוסלמי "מתון" זה מוסלמי חכם שישמיד אותך בעזרת שקר ומרמה ובסוף יתקע לך סכין בגב. אין הבדל בין ראיית העולם המוסלמית לבין ראיית עולם נאצית. יש להם אותה ראייה על היהודים. המוסלמים מאמינים שאנחנו בני החזירים והקופים והנאצים האמינו שאנחנו גזע נחות. - זה אותו דבר.

בטח שיש, ומה שאתה אומר זה נטו גזענות ושנאת-זרים.

השקפות העולם הנאצית והמוסלמית הקיצונית אינן זהות אפילו ביחסן ליהודים. הנאצים טענו כי היהדות היא עניין גנטי המוכרע אף לפני הלידה, ואינו ניתן לשינוי ("גזע"). המוסלמים הקיצוניים אומרים כי ליהודים יש תקווה בדמות ההתאסלמות (חזון אחרית הימים שלהם מדבר, אגב, על התאסלמות כלל-עולמית יותר מאשר השמדה של אויבי האיסלאם... קרא את הקוראן בהזדמנות?), וכי היהדות היא עניין דתי ולא גנטי והסכסוך הוא דתי-פוליטי ולא גזעי.

Aaron

• אורח
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:55:45 »
בטח שיש, ומה שאתה אומר זה נטו גזענות ושנאת-זרים.

השקפות העולם הנאצית והמוסלמית הקיצונית אינן זהות אפילו ביחסן ליהודים. הנאצים טענו כי היהדות היא עניין גנטי המוכרע אף לפני הלידה, ואינו ניתן לשינוי ("גזע"). המוסלמים הקיצוניים אומרים כי ליהודים יש תקווה בדמות ההתאסלמות (חזון אחרית הימים שלהם מדבר, אגב, על התאסלמות כלל-עולמית יותר מאשר השמדה של אויבי האיסלאם... קרא את הקוראן בהזדמנות?), וכי היהדות היא עניין דתי ולא גנטי והסכסוך הוא דתי-פוליטי ולא גזעי.
תעשה טובה. המוסלמים בכלל לא מבינים בגזע ושמזע.. או שתתאסלם או שיערפו לך את הראש. הם רוצים לרצוח אותך בלי כל מיני התחכמויות ו"תורות גזע". בסוף הם ירצחו אותך כי אתה יהודי וזה מה שהנאצים עשו.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:59:19 »
תעשה טובה. המוסלמים בכלל לא מבינים בגזע ושמזע.. או שתתאסלם או שיערפו לך את הראש. הם רוצים לרצוח אותך בלי כל מיני התחכמויות ו"תורות גזע". בסוף הם ירצחו אותך כי אתה יהודי וזה מה שהנאצים עשו.

ובדיוק כרגע הצבעתי לך על ההבדל בין השתיים. הנאצים רצו להרוג יהודים בלי שום אפשרות בריחה, כשהם טוענים שגזע זה משהו שאתה נולד איתו. המוסלמים נותנים לך את הבחירה בין מוות ואיסלאם.

אני נגד שניהם, כמובן, אבל חשוב לדעת את ההבדל. ידע הוא כוח. דע את אויבך.

Aaron

• אורח
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 02, 2008, 22:03:56 »
ובדיוק כרגע הצבעתי לך על ההבדל בין השתיים. הנאצים רצו להרוג יהודים בלי שום אפשרות בריחה, כשהם טוענים שגזע זה משהו שאתה נולד איתו. המוסלמים נותנים לך את הבחירה בין מוות ואיסלאם.

אני נגד שניהם, כמובן, אבל חשוב לדעת את ההבדל. ידע הוא כוח. דע את אויבך.
אני מסכים איתך שיש הבדל, אבל הוא ממש לא רלוונטי. אבל מה שמעניין זה המטרה הסופית. בסוף שניהם ירצחו אותך. הנאצים העסיקו יהודים בוגדים שעזרו להם לרצוח יהודים אחרים. זה על אותו משקל של או להתאסלם או למות. = או להיות יהודי בוגד ולעזור לנאצים או למות.