כתב נושא: הילדים השמאלנים בכיתה שלי....  (נקרא 14165 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הילדים השמאלנים בכיתה שלי....
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 02, 2008, 22:27:29 »
לא, הוא לא. הוא אולי נאו-נאצי, גזען, אנטישמי, רוצח, שונא-ישראל וכיו"ב, אבל "נאצי" הוא מונח ספציפי מאוד שכמעט כולכם משתמשים בו בצורה הלא נכונה ויוצרים זילות של שואת יהודי אירופה. אל.

בס''ד

זילות השואה?! אתה מדבר על זילות השואה?
אתה שמגן על הערבים הנאצים שמבטיחים לבצע עוד שואה.
אתה שמגן על הערבים הנאצים שמהללים את היטלר ושמצדיעים במועל יד.
אתה שמגן על הערבים הנאצים שכבר רצחו אלפי יהודים חפים מפשע הי''ד.
אתה שמגן על הערבים הנאצים שכבר ביצעו שואות אפילו נגד ערבים אחרים ומוסלמים אחרים - כי אם זה מה שהם עושים אפילו לאחים שלהם, אין ספק שהם לא יהססו לעשות זאת גם נגדנו.
אתה שמגן על האיראנים הנאצים שמבטיחים להשמיד אותנו עם פצצות גרעיניות.
אתה שמגן על השחורים הנאצים ששונאים אותנו ושרוצים לעזור לכל אלה שמנסים להשמיד אותנו.
אתה שמשבח את יש''ו שהטיף שנאת ישראל עד שהנוצרים רצחו מיליוני יהודים.
אתה שמגן על הרומאים שביצעו שואה נגד עם ישראל כשהרומאים רצחו לפחות מיליון יהודים הי''ד, שזה היה רוב היהודים שהיו בעולם אז.
אתה במהות שלך מהווה את זילות השואה הגרועה ביותר שיכול להיות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2008, 22:36:08 על ידי חיים בן_פסח »

Aaron

• אורח
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 02, 2008, 22:34:06 »
זילות שואה זה ההתעלמות שלך מהנאצים החדשים שמתכננים לבצע שואה. במקום לקרוא לאוייבים בשם האמיתי שלהם, אתה מגן עליהם ומיפייף אותם "הם לא נאצים הם גזענים או אנטישמים" - ז"א "הם לא כאלה גרועים כמו שאנחנו חושבים.. הם רק אנטישמים או גזענים".

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 02, 2008, 22:39:14 »
זילות שואה זה ההתעלמות שלך מהנאצים החדשים שמתכננים לבצע שואה. במקום לקרוא לאוייבים בשם האמיתי שלהם, אתה מגן עליהם ומיפייף אותם "הם לא נאצים הם גזענים או אנטישמים" - ז"א "הם לא כאלה גרועים כמו שאנחנו חושבים.. הם רק אנטישמים או גזענים".
כן אהה...
צודק בדברייך אחי!!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 02, 2008, 23:18:12 »
בס''ד
 בואו ונגדיר דברים כפי שהם !! :idiot2:-- נאציונאל סוציאלייזם  =נאציזם ,קרי לאומנות חברתית ,שתרגומה=התכחשות לאמונה הדתית השורשית והמרתה בישות לאומית חברתית תוך רמיסת המורשת היסודית והקמת אותה ישות לאומנית חברתית על חורבותי'ה ח''ו ר''ל !!--מזכיר לכם משהו ?? אולי את הקומוניזם ? אלא שיש הבדל קטן ומשמעותי והוא שהקומוניזם איננו דוגל בלאומנות !!, בולשביזם דוגל בלאומנות אולם איננו דוגל בסוציאליזם חברתי !! ואילו המתכונת השמאלנית הציונית-ממלכתית עונה על כל הדרישות !! אולם אנו מכלילים את האויב הערבי הנאצי יש''ו בכלל הנאציזם !! וזאת מכיוון שהאנטי יהודיות חזקה אצלו בדיוק כמו בנאציזם ולכן הוא חובר לשלטון הערב-רב הנלוז והנתעב שרוצה להכרית את היהדות האמונית הימנית האמיתית ח''ו ר''ל ולכן ההבדל הוא זניח , ולכן הוא יש''ו הצטרף למלאכת הרצח ההמוני של יותר מ6000,000 מאחינו הי''ד ,וגם בני-בריתו אנשי השמאל הציוני-ממלכתי הפקירו את אחינו בידי הצורר הנאצי יש''ו ורבים מהם אף שימשו כיודנראטס ששרתו את הנאצים יש''ו והתעללו באחינו הי''ד לא פחות מהם !!! הקב''ה יכרית ברחמיו כל אוייבי ושונאי ישרא'ל ויגאלנו במהרה וישלח גואל-צדק בבאכי''ר .
                                                                                         הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 03, 2008, 08:19:45 »
לא, הוא לא. הוא אולי נאו-נאצי, גזען, אנטישמי, רוצח, שונא-ישראל וכיו"ב, אבל "נאצי" הוא מונח ספציפי מאוד שכמעט כולכם משתמשים בו בצורה הלא נכונה ויוצרים זילות של שואת יהודי אירופה. אל.
:X:
« עריכה אחרונה: ספטמבר 03, 2008, 08:20:57 על ידי MATAN »

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 03, 2008, 18:01:01 »
איך את מבדילה בין הרג לרצח? האם להרוג רוצח (רבין הוא בפירוש רוצח שרצח באופן אישי 19 ניצולי שואה מהאצ"ל בספינת אלטלנה) זה רצח?
לדעתי היו צריכים להוציא את רבין להורג באופן חוקי אחרי משפט... זה מה שהיו עושים לו בארה"ב. אבל בגלל שהחזיר הזה סיכן את העם בשואה עם כל הנשקים שהוא חילק לאוייבים הערבים הנאצים.. וכל האדמות שהוא נתן להם. בא בנאדם (יגאל עמיר) ועשה צדק בעולם. זאת ההשקפה שלי. העם יותר חשוב מרבין לדעתי..
הרג הוא גרימת מוות ללא תכנון מראש או כוונה תחילה, בעוד רצח כן.
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".
תשובת שמעון החשמונאי לאנטיוכוס השביעי (סידיטס)

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 03, 2008, 18:23:16 »
אצלי בכיתה אותו הדבר, כולם שמאלנים שטופי מוח, אני כבר כמה שנים לא מגיע ליום רבין הזה שזה פשוט עבודת אלילים
אני מגיע ליום הזה שמח עם חולצה אדומה בכוונה, המורה מבקשת שנבוא בלבן, אבל לי זה ממש לא אכפת ,אני לא נכנס לטקסים שעושים לזכרו של הפושע הזה,ואני מברך את חבריי לכיתה "יום רבין שמח".

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 03, 2008, 18:32:12 »
תפנו את חברים שלכם לקטעי וידאו ביוטוב. הטבח שרבין ביצע בניצולי השואה צולם!. ורבין אפילו בעצמו אמר "חהחהח איך הטבענו אותם במים" באיזה רעיון בטלויזיה.. והכל מצולם. וזאת עובדה.
ואת זה אתה יכול לראות בסרטון שאני הכנתי על הנאצי הזה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #33 ב- : ספטמבר 03, 2008, 18:40:14 »
א.ק היקר הרגת אותי מצחוק :2funny:

אתה אומר שלהגיד על הערבים זהם נאציים זה זילות השואה? אתה מזכיר לי סיפור:
בעבר חי לו צדיק המכונה "החפץ חיים",והוא שלח שליחים ברחבי העולם שיפיצונ את חומרת האיסור לדבר לשון הרע על יהודי אחר.
יום אחד מגיע אליו אחד השליחים ובפיו בשורה:"אני מתפטר!" כשנשאל מדוע הוא רוצה להפסיק בשליחותו סיפר את הסיפור הבא:
"יום אחד הגעתי לעיירה וביקשתי לדרוש בבית הכנסת בעניין שמירת הלשון,הגיעו כמובן מרבית יהודי העיירה לשמוע את הדרשה ותוך כדי הדרשה
ברצותי להראות את חומרת הענין התבטאתי כך ואמרתי 'לספר בגנות יהודי זה בדיוק כמו לאכול חזיר',לאחר הדרשה כשירדתי מהבימה שמעתי שתי יהודים
מתלחשים "שמעת? הרב אמר שמותר לאכול חזיר..." עד כאן הסיפור,ואני מקווה שהבנת את המסר.

כשאנו מכנים את אוייבינו "נאצים" אין אנו באים להפחית בחומרת השואה אלא להגדיל בחומרת מעשי אוייבינו. ולעצם הטענה,הערבים המוסלמים ימ"ש היו חברים בתנועה הנאצית
והתגייסו בכשתי דיויזיות לצבא הס.ס. של היטלר ימ"ש ועד עצם היום הזה לא משו מהאידיאולוגיה הנאצית ולא מסמליה כגון צלב הקרס והצדעה במוהל יד.

יתרה מכך,אתה אומר שלהגיד שערבים הם נאציים זה מזלזל בשואה כי הנאצים זה דבר ספציפי...בחיי לא שמעתי דבר מגוכח כל כך! האם מה שחמור בעיניך בשואה היה עצם
החברות במפלגה הנאצית או השמדת 6 מיליון יהודים??? אתה צוחק או מה? ומי שסתם רצח יהודים בלי חברות במפלגה הוא פחות חמור? איפה יש כאן עניין של זילות?
מזל שלא אמרת שאנו מזלזלים בגלל שלערבים אין עיניים כחולות...אולי זה מה שמהווה את האסון בשואה? העיניים?

אנשים יצאו מכל פרופורציה בדמגוגיה שלהם,במנטרות ובסיסמאות הסרק שלהם! aa5

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #34 ב- : ספטמבר 03, 2008, 18:48:04 »
בס''ד

זילות השואה?! אתה מדבר על זילות השואה?
אתה שמגן על הערבים הנאצים שמבטיחים לבצע עוד שואה.
אתה שמגן על הערבים הנאצים שמהללים את היטלר ושמצדיעים במועל יד.
אתה שמגן על הערבים הנאצים שכבר רצחו אלפי יהודים חפים מפשע הי''ד.
אתה שמגן על הערבים הנאצים שכבר ביצעו שואות אפילו נגד ערבים אחרים ומוסלמים אחרים - כי אם זה מה שהם עושים אפילו לאחים שלהם, אין ספק שהם לא יהססו לעשות זאת גם נגדנו.
אתה שמגן על האיראנים הנאצים שמבטיחים להשמיד אותנו עם פצצות גרעיניות.
אתה שמגן על השחורים הנאצים ששונאים אותנו ושרוצים לעזור לכל אלה שמנסים להשמיד אותנו.
אתה שמשבח את יש''ו שהטיף שנאת ישראל עד שהנוצרים רצחו מיליוני יהודים.
אתה שמגן על הרומאים שביצעו שואה נגד עם ישראל כשהרומאים רצחו לפחות מיליון יהודים הי''ד, שזה היה רוב היהודים שהיו בעולם אז.
אתה במהות שלך מהווה את זילות השואה הגרועה ביותר שיכול להיות.

אני לא מגן על ערבים; אני בעד להרוג מי שרוצה להרוג אותי, "ויפה שעה אחת קודם".
אני לא מגן על האיראנים; אני מאמין שצריך להפציץ את כל מתקני הגרעין שלהם. אני לא מאמין בפגיעה באוכלוסייה האזרחית (שרובה, אגב, שמה פס גדול על ישראל) - אבל אנשי צבא ומדעני גרעין שרוצים להרוג אותנו צריכים להיות מושמדים ללא ספק.
אני משבח את ישוע? לא בדיוק, אבל באופן כללי אני לא נגדו, אני נגד הכנסייה שקמה בעקבותיו. אני לא מאמין שהוא בן האלוהים (מתוך חוסר האמונה שלי באלוהים) אבל הוא בהחלט לא הטיף לשנאת ישראל או לשנאת כל אדם באופן כללי, נהפוכו - הוא הטיף לפציפיזם ולאהבה בין כל בני האדם. והוא היה יהודי. היחידים שהוא הטיף נגדם היו חלק מהרבנים בתקופתו ונגד הממסד הדתי עצמו. אנא, קרא את הברית החדשה ותתעמק בה לפני שאתה מדבר על ישוע, שהיה יהודי טוב ואחלה גבר ובהחלט לא ראוי להשמצה שהוא מקבל במהלך ההסטוריה (כמו גם ההערצה; הוא היה הוגה דעות יהודי, לא משיח נוצרי). בכל מקרה, אני מתנגד לממסד הדתי הנוצרי.
מתי שמעת אותי מגן על רומאים???

ובתור אדם שפעיל להנצחת השואה במספר מסגרות, שהשתתף במסע בני-נוער לפולין ושפעיל למניעת שואה לא רק אצל העם היהודי אלא גם לעמים אחרים (תושבי חבל דארפור בסודן; מתרגלי פאלון גונג; סיינטולוגיה; צפון קוריאה - ועוד) הדבר האחרון שאתה יכול להגיד עליי זה שאני מזלזל בשואה.

אגב, מה שאתה עושה כרגע זה לא לענות לעניין אלא דמגוגיה טהורה... התקפה אישית במקום תשובה אמיתית.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 03, 2008, 19:04:20 על ידי א.ק »
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : ספטמבר 03, 2008, 18:49:31 »
עוד משהו לחבר א.ק. מילון אבן שושן:

"נאציזים: דרכיהם ושיטותיהם של הנאצים" כלומר הנאציזים זה כינוי לכל מי שהולך בדרכם של הנאצים ומשתמש בשיטותיהם.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #36 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:02:50 »
א.ק היקר הרגת אותי מצחוק :2funny:

אתה אומר שלהגיד על הערבים זהם נאציים זה זילות השואה? אתה מזכיר לי סיפור:
בעבר חי לו צדיק המכונה "החפץ חיים",והוא שלח שליחים ברחבי העולם שיפיצונ את חומרת האיסור לדבר לשון הרע על יהודי אחר.
יום אחד מגיע אליו אחד השליחים ובפיו בשורה:"אני מתפטר!" כשנשאל מדוע הוא רוצה להפסיק בשליחותו סיפר את הסיפור הבא:
"יום אחד הגעתי לעיירה וביקשתי לדרוש בבית הכנסת בעניין שמירת הלשון,הגיעו כמובן מרבית יהודי העיירה לשמוע את הדרשה ותוך כדי הדרשה
ברצותי להראות את חומרת הענין התבטאתי כך ואמרתי 'לספר בגנות יהודי זה בדיוק כמו לאכול חזיר',לאחר הדרשה כשירדתי מהבימה שמעתי שתי יהודים
מתלחשים "שמעת? הרב אמר שמותר לאכול חזיר..." עד כאן הסיפור,ואני מקווה שהבנת את המסר.

כשאנו מכנים את אוייבינו "נאצים" אין אנו באים להפחית בחומרת השואה אלא להגדיל בחומרת מעשי אוייבינו. ולעצם הטענה,הערבים המוסלמים ימ"ש היו חברים בתנועה הנאצית
והתגייסו בכשתי דיויזיות לצבא הס.ס. של היטלר ימ"ש ועד עצם היום הזה לא משו מהאידיאולוגיה הנאצית ולא מסמליה כגון צלב הקרס והצדעה במוהל יד.

יתרה מכך,אתה אומר שלהגיד שערבים הם נאציים זה מזלזל בשואה כי הנאצים זה דבר ספציפי...בחיי לא שמעתי דבר מגוכח כל כך! האם מה שחמור בעיניך בשואה היה עצם
החברות במפלגה הנאצית או השמדת 6 מיליון יהודים??? אתה צוחק או מה? ומי שסתם רצח יהודים בלי חברות במפלגה הוא פחות חמור? איפה יש כאן עניין של זילות?
מזל שלא אמרת שאנו מזלזלים בגלל שלערבים אין עיניים כחולות...אולי זה מה שמהווה את האסון בשואה? העיניים?

אנשים יצאו מכל פרופורציה בדמגוגיה שלהם,במנטרות ובסיסמאות הסרק שלהם! aa5

...וואו, מדהים איך אנשים לא מקשיבים לי.

קודם כל, לא טענתי שהמופתי לא נסע להיפגש עם היטלר (למרות שלהגיד שהמופתי ו-100,000 ערבים שהיו בארץ בזמנו היו "יד ימינו" של היטלר ששלט על בערך 30 מיליון גרמנים זו טיפה הגזמה) או שערבים לא היו חברים בתנועה הנאצית - הם היו. מוסכם. אוקיי. אתה רואה פה מופתים בסביבה??? אתה רואה מפלגה נאצית???

שוב, הדעות שלהם יכולות להיות זהות (והן לא!!!), אבל הם לא נאצים, הם נאו-נאצים. וההבדל הזה, של המילה האחת, הוא ההבדל בין נתינת כבוד לרצח של ששה מיליון יהודים ובין זלזול בזה. בעיניי, לפחות.

אגב, מפלגת הבעת' ששולטת כיום בסוריה וששלטה בעבר בעיראק - היא אכן 'נאצית', והיא צמחה מתוך המפלגה הנאצית. אבל יש הבדל משמעותי בין המפלגה הזו ובין החמאס והמפלגה של אחמדינג'אד (שהן מפלגות דתיות). אבל בכל מקרה, רצון להשמיד את היהודים או ניסיון להשמדת היהודים אינו שווה ערך לנאציזם (למרות שנאציזם בהחלט שווה לרצון להשמדת היהודים).

נאציזם זו אידאולוגיה מקיפה מאוד. הראייה השלטונית היא טוטאליטארית וגורסת שכל הכוח צריך להימצא בידי המדינה. הנאמנות צריכה להיות בהתאם לעיקרון המנהיג (פיהרר פרינציפ) לפיו כל אדם נאמן ליחידה הגדולה ממנו היררכית (אדם פרטי לשכונת המגורים שנאמנה לעיר שנאמנה לארץ שנאמנה למפלגה/טוראי שנאמן לסמל שנאמן לסרן... וכו'). ההשקפה הכלכלית היא קפיטליסטית משולבת עם הדחת המיעוטים מהשוק והלאמת רכושם (או חלוקה שלו לבעלי הון תמורת ביצוע חוזים ממשלתיים), וכן הלאה. היחס ליהודים הוא כאל "גזע" שנקבע לפי מאפיינים גנטיים ושאינו יכול להשתנות.

לעומת זאת, ראיית עולם האופיינית לחמאס או למפלגה השלטת באיראן (שאינני זוכר את שמה) היא דתית-פונדמנטליסטית: השלטון צריך להיות הלכתי, דתי-לאומי טוטאליטארי, וכל המדינה צריכה להשתייך ללאום השולט ולדת השולטת. מי שלא משתייך מלכתחילה אליהם, מוצעת לו הברירה להמיר את דתו או למות. מערכת החוקים מבוססת על ההלכה והממסד הדתי הוא גם הממסד השלטוני.

דע את אויבך!!!!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #37 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:06:02 »
עוד משהו לחבר א.ק. מילון אבן שושן:

"נאציזים: דרכיהם ושיטותיהם של הנאצים" כלומר הנאציזים זה כינוי לכל מי שהולך בדרכם של הנאצים ומשתמש בשיטותיהם.

הגדרה לא נכונה. נאציזם=אידיאולוגיה ששלטה בגרמניה הנאצית. נאצי=אדם שהיה חבר במפלגה הנאצית. אם הייתה מילה בשם "נאציסט" אז זו הייתה המילה המתאימה למה שאתה מנסה להגיד.

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:53:44 »
אדם שצריך להתמודד מול כל החברה ומול כל התינוקות שנשבו האלה הוא אדם גיבור ואמיץ שצריכים לתת לו צלש!
כל אחד מאיתנו שלמד בבתי ספר חילונים (וגם כאלה מדתיים ממלכתיים) סבל את השטויות האלה, תזכור תמיד שבן אדם שקורא לך "נאצי" זה בן אדם שאין לו מה להגיד... זה מה ששמאלנים עושים, פולטים כל הזמן, "נאצי" פה "נאצי" שם... אל תתרגש בכלל!
תגיד להם שהם שמאלנים דוחים שלא שווים תגובה, ותתגרה בהם אפילו בדברים שאתה לא מתכוון אליהם... זרום איתם! תגיד להם שבמדינה שלך גם אותם היו תולים :-) חהחהחה

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : ספטמבר 03, 2008, 22:12:44 »

...וואו, מדהים איך אנשים לא מקשיבים לי.

קודם כל, לא טענתי שהמופתי לא נסע להיפגש עם היטלר (למרות שלהגיד שהמופתי ו-100,000 ערבים שהיו בארץ בזמנו היו "יד ימינו" של היטלר ששלט על בערך 30 מיליון גרמנים זו טיפה הגזמה) או שערבים לא היו חברים בתנועה הנאצית - הם היו. מוסכם. אוקיי. אתה רואה פה מופתים בסביבה??? אתה רואה מפלגה נאצית???

שוב, הדעות שלהם יכולות להיות זהות (והן לא!!!), אבל הם לא נאצים, הם נאו-נאצים. וההבדל הזה, של המילה האחת, הוא ההבדל בין נתינת כבוד לרצח של ששה מיליון יהודים ובין זלזול בזה. בעיניי, לפחות.

אגב, מפלגת הבעת' ששולטת כיום בסוריה וששלטה בעבר בעיראק - היא אכן 'נאצית', והיא צמחה מתוך המפלגה הנאצית. אבל יש הבדל משמעותי בין המפלגה הזו ובין החמאס והמפלגה של אחמדינג'אד (שהן מפלגות דתיות). אבל בכל מקרה, רצון להשמיד את היהודים או ניסיון להשמדת היהודים אינו שווה ערך לנאציזם (למרות שנאציזם בהחלט שווה לרצון להשמדת היהודים).

נאציזם זו אידאולוגיה מקיפה מאוד. הראייה השלטונית היא טוטאליטארית וגורסת שכל הכוח צריך להימצא בידי המדינה. הנאמנות צריכה להיות בהתאם לעיקרון המנהיג (פיהרר פרינציפ) לפיו כל אדם נאמן ליחידה הגדולה ממנו היררכית (אדם פרטי לשכונת המגורים שנאמנה לעיר שנאמנה לארץ שנאמנה למפלגה/טוראי שנאמן לסמל שנאמן לסרן... וכו'). ההשקפה הכלכלית היא קפיטליסטית משולבת עם הדחת המיעוטים מהשוק והלאמת רכושם (או חלוקה שלו לבעלי הון תמורת ביצוע חוזים ממשלתיים), וכן הלאה. היחס ליהודים הוא כאל "גזע" שנקבע לפי מאפיינים גנטיים ושאינו יכול להשתנות.

לעומת זאת, ראיית עולם האופיינית לחמאס או למפלגה השלטת באיראן (שאינני זוכר את שמה) היא דתית-פונדמנטליסטית: השלטון צריך להיות הלכתי, דתי-לאומי טוטאליטארי, וכל המדינה צריכה להשתייך ללאום השולט ולדת השולטת. מי שלא משתייך מלכתחילה אליהם, מוצעת לו הברירה להמיר את דתו או למות. מערכת החוקים מבוססת על ההלכה והממסד הדתי הוא גם הממסד השלטוני.

דע את אויבך!!!!
ני אשאל אותך שוב,האם כל מה שלא קשור לרצח היהודים מחמיר את המקרה יותר? מה ההבדל בין אחד שרוצח יהודים בגלל איסלם או נאציזים?
האם זה שההוא אשכנזי הופך את זה לחמור יותר? איפה הזילות???

ב.גם אתה לא מקשיב לי הבאתי לך ציטוט ממילון,יותר טוב מזה?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : ספטמבר 03, 2008, 22:54:27 »
קרא את הברית החדשה ותתעמק בה לפני שאתה מדבר על ישוע, שהיה יהודי טוב ואחלה גבר ובהחלט לא ראוי להשמצה שהוא מקבל במהלך ההסטוריה
ישו!!! לא ישוע ולא שטויות
י -יימח
ש-שמו
ו-וזכרו
אחלה גבר?? יהודי טוב??
כל זה שטויות שלא מעניינות אף אחד!
שורה תחתונה בגלל ה"גבר" הזה רצחו אותנו הנוצרים יימח שמם 2000 שנה...

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #41 ב- : ספטמבר 03, 2008, 23:41:13 »
^

לא אשמתו, הוא מעולם לא התכוון להקים כנסייה או דת.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #42 ב- : ספטמבר 03, 2008, 23:42:22 »
ני אשאל אותך שוב,האם כל מה שלא קשור לרצח היהודים מחמיר את המקרה יותר? מה ההבדל בין אחד שרוצח יהודים בגלל איסלם או נאציזים?
האם זה שההוא אשכנזי הופך את זה לחמור יותר? איפה הזילות???

ב.גם אתה לא מקשיב לי הבאתי לך ציטוט ממילון,יותר טוב מזה?

לקרוא למישהו "רוצח יהודים" זה בסדר; לקרוא למישהו "נאצי" זה לא. זו הנקודה שאני מנסה להעביר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #43 ב- : ספטמבר 04, 2008, 16:44:33 »
^

לא אשמתו, הוא מעולם לא התכוון להקים כנסייה או דת.
הוא נצלב בתור גופה אחרי שנסקל למוות ככופר לאחר פסיקת הסנהדרין בירושלים, אז כנראה שמשהו כן היה באשמתו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #44 ב- : ספטמבר 04, 2008, 16:55:15 »
הוא יצא כנגד הממסד הרבני בתקופתו, מהלך מסוכן מאז ועד היום...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #45 ב- : ספטמבר 04, 2008, 16:58:51 »
הוא יצא כנגד הממסד הרבני בתקופתו, מהלך מסוכן מאז ועד היום...
אין שום בסיס אחיד להשוואה ביניהם.
או במילה אחד: אינקומנסורבליות!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #46 ב- : ספטמבר 04, 2008, 17:00:10 »
אין שום בסיס אחיד להשוואה ביניהם.
או במילה אחד: אינקומנסורבליות!

התכוונתי לומר, שיציאה נגד האנשים שיושבים במנגנון השלטון המקומי שלך הוא מהלך מסוכן מאז ועד היום.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #47 ב- : ספטמבר 04, 2008, 17:02:30 »
התכוונתי לומר, שיציאה נגד האנשים שיושבים במנגנון השלטון המקומי שלך הוא מהלך מסוכן מאז ועד היום.
עדיין לא מכשיר את השרץ ששמו ישוע בן יוסף (או כל אחד אחר מלקוחותיה של אימו מרים)
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #48 ב- : ספטמבר 04, 2008, 17:15:46 »
לא, אבל העובדה שהוא מעולם לא יצא נגד הדת היהודית ומעולם לא ניסה להקים דת חדשה כבר מקדמת את העניין של 'כשרות' לישוע.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #49 ב- : ספטמבר 04, 2008, 17:20:02 »
לא, אבל העובדה שהוא מעולם לא יצא נגד הדת היהודית ומעולם לא ניסה להקים דת חדשה כבר מקדמת את העניין של 'כשרות' לישוע.
כאן אתה טועה, הוא כן יצא את הדת היהודית, לא סתם הוא הוכרז ככופר על ידי הסנהדרין.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל