כתב נושא: ברק העביר לערבים אלף רובים ועשרות אלפי כדורים  (נקרא 1796 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
חתיכת נבלה! הוא העביר לערבים 1,000 קלצ'ניקובים ועשרות אלפי כדורים! עשרות אלפי יהודים יירצחו בדם קר והכל בגללו!
 :smil050: :smil071: :smil071:
מי עכשיו אומר שהוא ימני?!

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/783/068.html

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ברק העביר לערבים אלף רובים ועשרות אלפי כדורים
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 07, 2008, 00:26:59 »
קשה לעכל כזאת הודעה...
אני פשוט מתבייש בממשלה הזאתי וזה הרי ברור שזה יחזור אלינו כמו בומרנג...

א.ק, עכשיו אתה מבסוט?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2008, 00:33:53 על ידי נץ וגאה בזה »

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 07, 2008, 02:17:58 »
איזה ממשלה זבל בגללו מלא יהודים ימותו

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 07, 2008, 09:24:10 »
נמאס!!!  :smil050:

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 07, 2008, 09:29:58 »
מה כבר אפשר לצפות?
מספיק להסתכל על הפרצוף של הטמבל המטומטם הזה ולהבין למה הוא מסוגל. הוא בדיחה מהלכת... ממש מבין בעינייני בטחון.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 07, 2008, 11:40:33 »
קשה לעכל כזאת הודעה...
אני פשוט מתבייש בממשלה הזאתי וזה הרי ברור שזה יחזור אלינו כמו בומרנג...

א.ק, עכשיו אתה מבסוט?

לא, זו טעות מטומטמת שתשולם בדם. להעביר לפלסטינים כל דבר בלי הסכם חתום ביד זו טעות.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

Aaron

• אורח
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 07, 2008, 13:08:56 »
לא, זו טעות מטומטמת שתשולם בדם. להעביר לפלסטינים כל דבר בלי הסכם חתום ביד זו טעות.
תזכיר לי מה זה "פלסטינים"?

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 07, 2008, 13:29:20 »
תושבי שטחי A ו-B?

Aaron

• אורח
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 07, 2008, 14:32:52 »
תושבי שטחי A ו-B?
לפי מה שידוע לי גרים שם ערבים.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 07, 2008, 15:30:43 »
"ערבים" כולל בתוכו סעודים, תימנים, מצרים, עיראקים, איראנים, ירדנים, סודנים, לובים ועוד. פלסטינים הוא שם כללי לבני העם הערבי שיש להם דרישות לאומיות בנוגע לארץ ישראל.

מה פשר השאלה?

Aaron

• אורח
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 07, 2008, 15:45:53 »
"ערבים" כולל בתוכו סעודים, תימנים, מצרים, עיראקים, איראנים, ירדנים, סודנים, לובים ועוד. פלסטינים הוא שם כללי לבני העם הערבי שיש להם דרישות לאומיות בנוגע לארץ ישראל.

מה פשר השאלה?
יש עם ערבי ומקומו הוא בערב הסעודית. אין עם ירדני, לבנוני, לובי וכו'... עם זה לא דבר שממציאים בשנייה. כי גם אני יכול להתנחל במצריים ולטעון שאני עם כלשהו ושזה השטח שלי. לעם אמורה להיות היסטוריה משלו, מאפיינים מיוחדים משלו.

העם הערבי חילק את עצמו למספר "עמים" אחרים, כי זאת טקטיקה נוחה לכבוש. בעוד שירדן משחקת אותה שוחרת שלום, לבנון היא נאצית מוצהרת וכך יוצא שלא כל העולם הערבי מואשם אלא רק מדינה מסויימת, למרות שכל העולם הערבי תומך בטרור במאה אחוזים.

כך הומצא העם ה"פלסטיני" שדורש את א"י. וכך הערבים כבשו את קוסובו וטוענים שזה שלהם (קוסובו הייתה שייכת לסרביה מאז ומתמיד). ככה הסרטן מתפשט בעזרת התחבולות והשקרים שלו.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 07, 2008, 19:16:53 »
יש עם ערבי ומקומו הוא בערב הסעודית. אין עם ירדני, לבנוני, לובי וכו'... עם זה לא דבר שממציאים בשנייה. כי גם אני יכול להתנחל במצריים ולטעון שאני עם כלשהו ושזה השטח שלי. לעם אמורה להיות היסטוריה משלו, מאפיינים מיוחדים משלו.

העם הערבי חילק את עצמו למספר "עמים" אחרים, כי זאת טקטיקה נוחה לכבוש. בעוד שירדן משחקת אותה שוחרת שלום, לבנון היא נאצית מוצהרת וכך יוצא שלא כל העולם הערבי מואשם אלא רק מדינה מסויימת, למרות שכל העולם הערבי תומך בטרור במאה אחוזים.

כך הומצא העם ה"פלסטיני" שדורש את א"י. וכך הערבים כבשו את קוסובו וטוענים שזה שלהם (קוסובו הייתה שייכת לסרביה מאז ומתמיד). ככה הסרטן מתפשט בעזרת התחבולות והשקרים שלו.

בעיקרון העם הערבי ברובו הוא לא באמת מערב הסעודית במקור (עד כמה שאני יודע) הם פשוט ניראים לך דומים בגלל השפה, צבע העור והמחסור במיקלחות (אני לא כותב כאלה דברים בד''כ אל תיכנסו בי..). למשל המיצרים במקור הם בני חם ולא בני שם...

ציטוט

מה פשר השאלה?

איראנים לא שייכים לעם הערבי אלא לעם החומייני (או הפרסי), הם פשוט מוסלמים.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 07, 2008, 19:20:40 »
וכך הערבים כבשו את קוסובו וטוענים שזה שלהם (קוסובו הייתה שייכת לסרביה מאז ומתמיד). ככה הסרטן מתפשט בעזרת התחבולות והשקרים שלו.
צה''ל צריך להיות כמו הצבא של הסרבים האנטי מוסלמים.
סרטון שאלון הכין

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 08, 2008, 00:47:04 »

לאום זה עניין של הגדרה עצמית דבר ראשון, אתה יכול לקרוא לזה "משה". אם יש 1.5 מיליון אנשים שחברים ב"משה" אז "משה" קיים, לא משנה כמה תנסה להתעלם ממנו... לאום יכול להיווצר ממניעים פוליטיים (כמו ארה"ב) או ממניעים אתניים (כמו ישראל). הפלסטינים הם בעיקר הסוג השני, שכן הם רואים את עצמם כלאום שיש לו שאיפות טריטוריאליות בנוגע לא"י.

העם הערבי זה שם לא נכון, השם הנכון הוא הציביליזציה המוסלמית שכוללת בתוכה מספר לאומים ועם אחד. שים לב להבדל בין לאום ועם.