כתב נושא: בתור אדם שמתיימר לרצות להנציח את זכר השואה  (נקרא 7812 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
חיים, אתה וכל החברים בפורום הזה משתמשים במלה "נאצי" בקלות מופלאה.

נאצי הוא קיצור של Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, שמה של מפלגה שקמה בגרמניה בשנות ה-20, ושהוצאה אל מחוץ לחוק בכל העולם עם סיום מלחה"ע השנייה. אם במילה נאצי אתה מתכוון לגזען, אנטישמי, שונא-ישראל או כל דבר אחר שאינו מעיד על השתייכות לאותה מפלגה נאצית, הרי שאתה עושה זילות מוחלט של השואה ושל מבצעיה.

אנא מכם, גם אם יש לכם האשמות חמורות נגד אנשים (שבחלק מהמקרים אפילו מוצדקות) - אין שום לגיטימציה לשימוש במילה "נאצי". אחרוני הנאצים הם כיום בני 90.

כמובן, להבדיל אלף אלפי הבדלות, ישנם "נאו-נאצים", ביניהם גלוחי-ראש, מפלגות, כנופיות רחוב, פוליטיקאים, אנשי עסקים וכיו"ב שמאמינים באידיאולוגיה הנאצית (יכול להיות שעם שינויים קלים). אבל הם אינם נאצים, ומרבית הנאצים המקוריים לא תמכו בתנועות שלהם.

ידע הוא כוח. ידע הוא חופשי.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

Aaron

• אורח
בתור אדם שמתיימר לרצות להנציח את זכר השואה
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 02, 2008, 13:48:57 »
נאצים הם כל מי שהולך בדרכו של היטלר. הערבים הנאצים הצהירות באו"ם באופן גלוי מול כולם במלחמת ששת הימים שהם מתכוונים לסיים את מלכתו של היטלר ולזרוק את כל היהודים לים ולא להשאיר שום זכר.

המופתי של ירושליים, חאג' אמין-אלחוסייני - שייצג את כל הערבים בארץ נפגש עם היטלר בגרמניה בזמן השואה, לחץ את ידו ושיבח אותו והם תיאמו את השמדת היהודים בא"י.

הנה הוכחה מצולמת לכך שהערבים בעזה נאצים לכל דבר:

וכמובן שאבו מאזן עשה עבודת דוקטורט על כך שכל עיניין השואה זה שקר יהודי. ולא נרחיב על כך שחיזבאללה עושה הצדעות במועל יד וכל מטרתו היא לרצוח יהודים בכל רחבי העולם. אין פה שום קשר למדינת ישראל ולתושבי ישראל, יש פה שנאה נאצית כלפי היהודים בכל העולם ותמיכה מובהקת בהיטלר ובנאצים הגרמנים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2008, 14:00:11 על ידי אהרֹן »

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 02, 2008, 13:51:14 »
לא, יקירי, נאצים הם מי שהשתייכו למפלגת הפועלים הלאומית-סוציאליסטית הגרמנית בגרמניה בין שנות ה-20 ל-1945.

הולכים בדרכו של היטלר הם (לפי ההקשר) נאו נאצים, גזענים, אנטישמים וכן הלאה - לא נאצים.

זה בדיוק מה שאני אומר: דע את האויב. האויב שלך אינו הנאצים (שכבר מתים), האויב שלך הוא ממשיכי דרכם (שאינם נקראים נאצים).

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 02, 2008, 14:05:13 »
לא, יקירי, נאצים הם מי שהשתייכו למפלגת הפועלים הלאומית-סוציאליסטית הגרמנית בגרמניה בין שנות ה-20 ל-1945.

הולכים בדרכו של היטלר הם (לפי ההקשר) נאו נאצים, גזענים, אנטישמים וכן הלאה - לא נאצים.

זה בדיוק מה שאני אומר: דע את האויב. האויב שלך אינו הנאצים (שכבר מתים), האויב שלך הוא ממשיכי דרכם (שאינם נקראים נאצים).
רואים שברחת משיעורי היסטוריה בבית הספר...

מנהיגי הערבים בארץ ישראל היו חברים בתנועה הנאצית והשתתפו באופן פעיל בהשמדת יהודי אירופה,המופתי של ירושלים פיקד באופן אישי על שתי
דיויזיות מוסלמיות בס.ס. ועד היום הערבים ממשיכים באותה הדרך,השמדת כל היהודים הצדעה במועל יד נאצי הנפת דגלים עם צלב קרס והנחלת
מורשתו של היטלר וחאג' אמין אל חוסייני,בעוד הגרמנים כן נטשו את התנועה הנאצית הערבים לא נטשו אותה וכל עוד הם נשארים באותה אידיאולוגיה
בה הלכו בזמן חברותם בתנועה הנאצית הם נאציים לכל דבר.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 02, 2008, 14:30:05 »
רואים שברחת משיעורי היסטוריה בבית הספר...

מנהיגי הערבים בארץ ישראל היו חברים בתנועה הנאצית והשתתפו באופן פעיל בהשמדת יהודי אירופה,המופתי של ירושלים פיקד באופן אישי על שתי
דיויזיות מוסלמיות בס.ס. ועד היום הערבים ממשיכים באותה הדרך,השמדת כל היהודים הצדעה במועל יד נאצי הנפת דגלים עם צלב קרס והנחלת
מורשתו של היטלר וחאג' אמין אל חוסייני,בעוד הגרמנים כן נטשו את התנועה הנאצית הערבים לא נטשו אותה וכל עוד הם נשארים באותה אידיאולוגיה
בה הלכו בזמן חברותם בתנועה הנאצית הם נאציים לכל דבר.
לצערינו הרבה גרמנים לא נטשו את האידיאולגיה המקוללת הזאת ..

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 02, 2008, 14:31:21 »

נאצי הוא קיצור של Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, שמה של מפלגה שקמה בגרמניה בשנות ה-20, ושהוצאה אל מחוץ לחוק בכל העולם עם סיום מלחה"ע השנייה. אם במילה נאצי אתה מתכוון לגזען, אנטישמי, שונא-ישראל או כל דבר אחר שאינו מעיד על השתייכות לאותה מפלגה נאצית, הרי שאתה עושה זילות מוחלט של השואה ושל מבצעיה.

אנא מכם, גם אם יש לכם האשמות חמורות נגד אנשים (שבחלק מהמקרים אפילו מוצדקות) - אין שום לגיטימציה לשימוש במילה "נאצי". אחרוני הנאצים הם כיום בני 90.

כמובן, להבדיל אלף אלפי הבדלות, ישנם "נאו-נאצים", ביניהם גלוחי-ראש, מפלגות, כנופיות רחוב, פוליטיקאים, אנשי עסקים וכיו"ב שמאמינים באידיאולוגיה הנאצית (יכול להיות שעם שינויים קלים). אבל הם אינם נאצים, ומרבית הנאצים המקוריים לא תמכו בתנועות שלהם.

בס''ד

מאחר וכתבת באשכול אחר שרוב חברי התנועה שלנו הם בורים, הרשה לי לומר שהבורות שלך היא ממש מדהימה.

נאציות היא לא רק השתייכות במפלגה הנאצית של גרמניה הנאצית.
נאציות היא גם אידיאולוגיה. מי שמטיף או פועל להשמיד את העם היהודי הוא ממשיך את דרכו של היטלר יש''ו והוא נאצי.

האם גם היית אומר שאי אפשר לאדם להיות קומוניסט אם הוא לא היה חלק מהמפלגה הקומוניסטית?
או אי אפשר לאדם להיות ציוני אם הוא לא היה חלק מהמפלגות שהגדירו עצמן כ"ציוניות"?

הערבים והמוסלמים שמנסים לסיים את מלאכתו של היטלר במשך 100 שנה כבר, הם נאצים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2008, 14:35:35 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 02, 2008, 14:32:27 »
בס''ד

מאחר וכתבת באשכול אחר שרוב חברי התנועה שלנו הם בורים, הרשה לי לומר שהבורות שלך היא ממש מדהימה.

נאציות היא גם אידיאולוגיה. מי שמטיף או פועל להשמיד את העם היהודי הוא ממשיך את דרכו של היטלר יש''ו והוא נאצי.

האם גם היית אומר שאי אפשר לאדם להיות קומוניסט אם הוא לא היה חלק מהמפלגה הקומוניסטית?
או אי אפשר לאדם להיות ציוני אם הוא לא היה חלק מהמפלגות שהגדירו עצמם כ"ציוניות"?

אמת ויציב מדויק מאוד !  :V:

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 02, 2008, 16:42:55 »

איך אתה רוצה שאני יגדיר את אחמניג'אד? את אבו מאזן? את ראשי החמאס ?
או בכלל את כל הערבים שקמים בבוקר הולכים להתפלל במסגד וצורחים " מוות לישראל" מוות ליהודים" ???
כמו שנאמר פה נאציזם זאת אידאלוגיה והיא לא נעצרה עם מותו של היטלר יש"ו אולי "הנאצים המקוריים" כמו שאתה מכנה אותם
הם כבר זקנים אבל מה בעצם הם כל כך שונים מאותם ערבים ?
אין סיכוי שתמצא משהו אחד ששונה בין הגרמנים הנאצים של פעם לבין הערבים של היום ביחס שלהם כלפי יהודים!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:06:17 »
אני חוזר ואומר

אין קשר להאשמות שלכם את הערבים שהם גזענים וכו'; נאצי הוא אדם המשתייך או השתייך למפלגה הנאצית, שכבר איננה קיימת.

חיים, כמובן שאפשר להיות קומוניסט ללא השתייכות מפלגתית; ההבדל הוא ש"קומוניסט" מעיד על תפיסת עולם (ההשוואה הנכונה היא לקרוא לכל קומוניסט "חבר מק"י"), ואילו נאצי מעיד על השתייכות מפלגתית.

הנאציזם היה אידיאולוגיה מקיפה שכללה גם השקפות כלכליות, חברתיות וכיו"ב, וההגדרה שלו מדוייקת מאוד. גם אם אדם גזען, אנטישמי, תומך בהשמדה, בוגד וכיו"ב אין הדבר הופך אותו לנאצי.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:09:00 »
איך אתה רוצה שאני יגדיר את אחמניג'אד? את אבו מאזן? את ראשי החמאס ?
או בכלל את כל הערבים שקמים בבוקר הולכים להתפלל במסגד וצורחים " מוות לישראל" מוות ליהודים" ???
כמו שנאמר פה נאציזם זאת אידאלוגיה והיא לא נעצרה עם מותו של היטלר יש"ו אולי "הנאצים המקוריים" כמו שאתה מכנה אותם
הם כבר זקנים אבל מה בעצם הם כל כך שונים מאותם ערבים ?
אין סיכוי שתמצא משהו אחד ששונה בין הגרמנים הנאצים של פעם לבין הערבים של היום ביחס שלהם כלפי יהודים!

שונאי ישראל, רוצחים, גזענים, אנטישמים, אווילים.

נאציזם זו אידיאולוגיה שמקיפה הרבה יותר מאשר "מוות לישראל" או "מוות ליהודים", אגב. לפי המוסלמים, אם תתאסלם ניצלת; לפי הנאצים, נולדת יהודי, זה טבוע בגנים שלך, ותמות יהודי. בלי קשר לדת שלך. הנאצים חילקו את העולם לגזעים, המוסלמים חילקו אותו לדתות. הראייה החברתית-כלכלית המוסלמית הפונדמנטליסטית היא ראייה הלכתית, ואילו הראייה הנאצית היא קפיטליסטית-טוטאליטארית.

ידע הוא כוח. דע את אויבך.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 02, 2008, 20:11:47 »
בס''ד

או אי אפשר לאדם להיות ציוני אם הוא לא היה חלק מהמפלגות שהגדירו עצמן כ"ציוניות"?

אני כופר בהכנסת מילים לפי שלא אמרתי. אמרתי, ואני מצטט, "חברים רבים בתנועה שלך הם בורים". בסדר, אז מה? גם במרצ (אפילו הייתי אומר שבמרצ יש לפחות אותה כמות).

נאציות היא השתייכות למפלגה הנאצית. נאציזם זו האידיאולוגיה שליוותה את המפלגה הנאצית, ושאינה רלוונטית לאנשים מחוץ לגרמניה למעשה. נאו-נאציזם היא האידיאולוגיה שאתם מתייחסים אליה כ-"נאצית", וכן, יש הבדל והוא משמעותי.

ע"י שימוש במינוח הנכון תוכלו לתקן עוול הסטורי ולכבד את זכר ששת המיליונים.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 02, 2008, 22:12:55 »
שונאי ישראל, רוצחים, גזענים, אנטישמים, אווילים.

נאציזם זו אידיאולוגיה שמקיפה הרבה יותר מאשר "מוות לישראל" או "מוות ליהודים", אגב. לפי המוסלמים, אם תתאסלם ניצלת; לפי הנאצים, נולדת יהודי, זה טבוע בגנים שלך, ותמות יהודי. בלי קשר לדת שלך. הנאצים חילקו את העולם לגזעים, המוסלמים חילקו אותו לדתות. הראייה החברתית-כלכלית המוסלמית הפונדמנטליסטית היא ראייה הלכתית, ואילו הראייה הנאצית היא קפיטליסטית-טוטאליטארית.

ידע הוא כוח. דע את אויבך.
גם הנוצרים התחילו ככה...
הם הכריחו יהודים להתנצר ומי שלא הסכים ערפו את ראשו ובסוף ראינו שכלום לא עזר וראינו את תוצאות השואה...
המוסלמים עכשיו כמו שאתה אומר אם אתה מתאסלם אז כביכול ניצלת אבל אתה באמת חושב שזה ישאר ככה?

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:17:19 »
גם הנוצרים התחילו ככה...
הם הכריחו יהודים להתנצר ומי שלא הסכים ערפו את ראשו ובסוף ראינו שכלום לא עזר וראינו את תוצאות השואה...
המוסלמים עכשיו כמו שאתה אומר אם אתה מתאסלם אז כביכול ניצלת אבל אתה באמת חושב שזה ישאר ככה?

אני לא יודע, אני לא חוזה עתידות. בכל מקרה אני מתנגד לשניהם ודוגל, בפה מלא, בלהרוג את מי שרוצה להרוג אותי. ובכל זאת, השימוש הנרחב שעושים פה למילה "נאצי" הוא לא בסדר.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:20:42 »
למה כל כך אכפת לך באיזו מילה הם משתמשים בתכיפות כה רבה? ומה לערס אתה תעיר על כך שהוא משתמש במילה "נאצי", "כ** אמק" ו"בן ז***" בתכיפות כה רבה? לא חושב, יש דבר שנקרא לחדור לוריד, את זה בד"כ עושים בבתי חולים, בקופות חולים או בבתי הספר או סתם מסוממים כשהם מזריקים חומרים לעצמם, מה שאתה עושה זה בדיוק אותו דבר, אתה נופל על הדברים הקטנים והלא כל כך חשובים.

אז מה אם אנחנו משתמשים במילה "נאצי"? אנו גם אוהבים להרבות להשתמש במילים "יש'ו" ו-"שר'י", זה גם מפריע לך?

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:23:30 »
למה כל כך אכפת לך באיזו מילה הם משתמשים בתכיפות כה רבה? ומה לערס אתה תעיר על כך שהוא משתמש במילה "נאצי", "כ** אמק" ו"בן ז***" בתכיפות כה רבה? לא חושב, יש דבר שנקרא לחדור לוריד, את זה בד"כ עושים בבתי חולים, בקופות חולים או בבתי הספר או סתם מסוממים כשהם מזריקים חומרים לעצמם, מה שאתה עושה זה בדיוק אותו דבר, אתה נופל על הדברים הקטנים והלא כל כך חשובים.

אז מה אם אנחנו משתמשים במילה "נאצי"? אנו גם אוהבים להרבות להשתמש במילים "יש'ו" ו-"שר'י", זה גם מפריע לך?

לא, כי זה לא זילות של השואה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:41:31 »
לא, כי זה לא זילות של השואה.
ונניח שזוהי זילות השואה כפי שאתה אומר, תבקש לחוקק חוק שיאסור להגיד את המילה הזו בציבור שלא בהקשרה ונראה כיצד זה יתקדם, בסדר?

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:43:37 »
ונניח שזוהי זילות השואה כפי שאתה אומר, תבקש לחוקק חוק שיאסור להגיד את המילה הזו בציבור שלא בהקשרה ונראה כיצד זה יתקדם, בסדר?

(יש חוק כזה.)

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:56:45 »
(יש חוק כזה.)

שלח לי בבקשה, אני רוצה לראות, בדיוק כפי שאתה מפקפק באמיתותיו של חיים בן פסח כך גם אני מפקפק באמיתותיך, הרי מותר לי? נרי אדם הוא לא מאמין עד שהוא לא רואה הוכחה בעיינים.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:58:28 »
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/922699.html

http://www.knesset.gov.il/privatelaw/data/17/2656.rtf

מספיק טוב?

(אם הייתי קצת פחות מנומס, הייתי אומר שהרגע "ייבשתי אותך".)
« עריכה אחרונה: ספטמבר 03, 2008, 20:00:23 על ידי א.ק »

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 03, 2008, 20:10:52 »
מספיק אבל יש פירצה בחוק הזה, ואם אני אומר את זה מתוך הרגשה סובייקטיבית לגבי ערבי, הנה הוא הלך הכה יהודים וקרא להם חזירים הרי הוא מתנהג כ"נאצי" לא? הרי הם החארות היו צועקים Juden Schwine, נכון? או אדם ערבי שהולך בגלוי עם דגל נאצי ואומר שהיטלר היה גאון ושאנו נסיים את מה שהוא לא סיים! הרי זו הסתה לנאציזם - ובנוסף כתוב בחוק:
"כינוי בין בעל-פה, בכתב או בדרך אחרת של אדם, קבוצת בני-אדם, תאגיד, מוסד או גוף כלשהו שלא במסגרת או למטרת לימוד, תיעוד, עבודה מדעית, דיווח היסטורי או העברת מידע אמיתי על הנאציזם-אסור."(מהמסך של ה-WORD) מאידך גיסא שם נאמר תיעוד היסטורי, לפי השקפתך כל אדם שהיה חבר במפלגה הנאציונל-סוציאליסטית הוא "נאצי" ובזמננו נשארו בודדים מהם, ואלה שמתיימרים להיות כ"נאצים" הם "ניאו-נאצים" הנאצים החדשים, שכאילו משבשבים את האידאולגיה הנאצית... הקלאסית?(אם ירשה לי כבודו להגדיר זאת כך) לפיכך נובע שעליי להעביר דיווח היסטורי ישיר ואמין על פעולות נאציות אך מחד גיסא כתוב העברת מידע אמיתי, אני בהשקפתי רואה את כל ממשיכי הנאציונל-סוציאליזם של היטלר, כ"נאצים" ואני לא מבדיל בין הישנים לחדשים כי בשבילי דברים אלה הם רק מונחים שהחליט האדם להשתמש בהם, זה בדיוק כמו שאני מגדיר את עצמי כהניסט(חס ושלום הרי בין כהניזם לנאציזם אי אפשר להזכיר בנשימה ובפעימה אחת כי המרחק ביניהם הוא כה גדול) אך יש כאלה שיקראו לי גזען ופאשיסט, כל זה הוא רק מונח, לפיכך כשאני מראה תמונות של ערבים בעזה מנופפים בדגל הנאצי ומצדיעים במועל יד הרי זהו סממן נאצי וזוהי הרי העברה של מידע אמיתי ואין בכך פסול.
בנוסף כתוב בחוק החדש - "כינוי בין בעל-פה, בכתב או בדרך אחרת של אדם, קבוצת בני-אדם, תאגיד, מוסד או גוף כלשהו...אסור...דינו של העובר על חוק זה-שלוש שנות מאסר." כינוי בעל פה, וואו נחש את פרופ' ישיעהו ליבוביץ' מציית לחוק הזה? הרי הוא קרא ליהודים היושבים בשטחים - "יודונאצים" לפיכך ליבוביץ' הוא פושע ודינו שלוש שנות מאסר רק חבל שהאדם נפטר בשנת 1994, הייתי רוצה לראות אותו בשמחה נרקב בכלא.

שמע, אני נורא מכבד את דעותייך ואתה תורם בצורה נאותה לפורום ולהתמודדותו עם תופעות לוואי בעם היהודי.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 03, 2008, 20:11:36 על ידי רק כך! »

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 03, 2008, 20:18:01 »
מספיק אבל יש פירצה בחוק הזה, ואם אני אומר את זה מתוך הרגשה סובייקטיבית לגבי ערבי, הנה הוא הלך הכה יהודים וקרא להם חזירים הרי הוא מתנהג כ"נאצי" לא? הרי הם החארות היו צועקים Juden Schwine, נכון? או אדם ערבי שהולך בגלוי עם דגל נאצי ואומר שהיטלר היה גאון ושאנו נסיים את מה שהוא לא סיים! הרי זו הסתה לנאציזם - ובנוסף כתוב בחוק:
"כינוי בין בעל-פה, בכתב או בדרך אחרת של אדם, קבוצת בני-אדם, תאגיד, מוסד או גוף כלשהו שלא במסגרת או למטרת לימוד, תיעוד, עבודה מדעית, דיווח היסטורי או העברת מידע אמיתי על הנאציזם-אסור."(מהמסך של ה-WORD) מאידך גיסא שם נאמר תיעוד היסטורי, לפי השקפתך כל אדם שהיה חבר במפלגה הנאציונל-סוציאליסטית הוא "נאצי" ובזמננו נשארו בודדים מהם, ואלה שמתיימרים להיות כ"נאצים" הם "ניאו-נאצים" הנאצים החדשים, שכאילו משבשבים את האידאולגיה הנאצית... הקלאסית?(אם ירשה לי כבודו להגדיר זאת כך) לפיכך נובע שעליי להעביר דיווח היסטורי ישיר ואמין על פעולות נאציות אך מחד גיסא כתוב העברת מידע אמיתי, אני בהשקפתי רואה את כל ממשיכי הנאציונל-סוציאליזם של היטלר, כ"נאצים" ואני לא מבדיל בין הישנים לחדשים כי בשבילי דברים אלה הם רק מונחים שהחליט האדם להשתמש בהם, זה בדיוק כמו שאני מגדיר את עצמי כהניסט(חס ושלום הרי בין כהניזם לנאציזם אי אפשר להזכיר בנשימה ובפעימה אחת כי המרחק ביניהם הוא כה גדול) אך יש כאלה שיקראו לי גזען ופאשיסט, כל זה הוא רק מונח, לפיכך כשאני מראה תמונות של ערבים בעזה מנופפים בדגל הנאצי ומצדיעים במועל יד הרי זהו סממן נאצי וזוהי הרי העברה של מידע אמיתי ואין בכך פסול.
בנוסף כתוב בחוק החדש - "כינוי בין בעל-פה, בכתב או בדרך אחרת של אדם, קבוצת בני-אדם, תאגיד, מוסד או גוף כלשהו...אסור...דינו של העובר על חוק זה-שלוש שנות מאסר." כינוי בעל פה, וואו נחש את פרופ' ישיעהו ליבוביץ' מציית לחוק הזה? הרי הוא קרא ליהודים היושבים בשטחים - "יודונאצים" לפיכך ליבוביץ' הוא פושע ודינו שלוש שנות מאסר רק חבל שהאדם נפטר בשנת 1994, הייתי רוצה לראות אותו בשמחה נרקב בכלא.

שמע, אני נורא מכבד את דעותייך ואתה תורם בצורה נאותה לפורום ולהתמודדותו עם תופעות לוואי בעם היהודי.

1. החוק הישראלי לא תופס בעזה. זו אוטונומיה.
2. החוק לא היה בתוקף ב-'94, ולכן ישעיהו ליבוביץ' לא היה נכנס לכלא בכל מקרה (אלא אם היה ממשיך לעשות כן). בכל מקרה אני לא בעד האמירה הזו שלו.
3. אני לא אכנס כרגע לויכוח האם כ"ך או כ"ח היא תנועה גזענית, אבל הייתי ממליץ לך לבדוק את עצמך... ולגלות שכמעט ואין ערבים שאתה מכיר באופן אישי, ושאתה מתרחק אוטומטית מכל מי שאתה מזהה כערבי. בתור אדם שגדל עם דרוזים, בדווים וערבים-ישראלים (קורה כשדוד שלך בעלים של חברת הובלות), אני יכול להגיד מנקודת מבט אישית שיש חרא של אנשים ויש אנשים נהדרים, כמו בכל עם.
4. כמו שהסברתי, ההבדל באמירה הוא ההבדל שתופס. נאו נאציזם זהה לנאציזם, אך לקרוא לאדם "נאצי" (כל עוד הוא לא השתייך למפלגה המקורית) זה לא מדוייק, ומוביל לזילות השואה. ההשקפה שלך יכולה להיות כל דבר; המציאות בעינה עומדת.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 03, 2008, 20:19:58 על ידי א.ק »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 03, 2008, 20:22:52 »
2. החוק לא היה בתוקף ב-'94, ולכן ישעיהו ליבוביץ' לא היה נכנס לכלא בכל מקרה (אלא אם היה ממשיך לעשות כן). בכל מקרה אני לא בעד האמירה הזו שלו.
3. אני לא אכנס כרגע לויכוח האם כ"ך או כ"ח היא תנועה גזענית, אבל הייתי ממליץ לך לבדוק את עצמך... ולגלות שכמעט ואין ערבים שאתה מכיר באופן אישי, ושאתה מתרחק אוטומטית מכל מי שאתה מזהה כערבי. בתור אדם שגדל עם דרוזים, בדווים וערבים-ישראלים (קורה כשדוד שלך בעלים של חברת הובלות), אני יכול להגיד מנקודת מבט אישית שיש חרא של אנשים ויש אנשים נהדרים, כמו בכל עם.
4. כמו שהסברתי, ההבדל באמירה הוא ההבדל שתופס. נאו נאציזם זה שונה מנאציזם, ולקרוא לאדם "נאצי" (כל עוד הוא לא השתייך למפלגה המקורית) זה לא בסדר.
בס''ד

תקרא כאן ותבין מי עומד מאחורי ה ''חקיקה '' שמגמתה לשמור שלא תתגלה חרפתם של הבוגדים !!

http://www.f2h.co.il/878765

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 03, 2008, 20:28:32 »
4. כמו שהסברתי, ההבדל באמירה הוא ההבדל שתופס. נאו נאציזם זהה לנאציזם, אך לקרוא לאדם "נאצי" (כל עוד הוא לא השתייך למפלגה המקורית) זה לא מדוייק, ומוביל לזילות השואה. ההשקפה שלך יכולה להיות כל דבר; המציאות בעינה עומדת.
תושבה לפי סעיפים:
1. זה מעניין לי ת'תחת(מצטער על השפה הגסה), אני לא מאמין בחבלים הבדלניים האלה שיצרה ממשלת השמאל, אני תמיד דגלתי ותמיד אדגול בסיסמא שלי: "מדינה אחת, ארץ אחד ועם אחד!" לפיכך כשאני שומע שהחוק הישראלי לא תופס בעזה, כאילו עזה היא מרחק שנות אור מתל-אביב או ירושלים זה הופך אותה למיוחדת במינה, דבר שהוא כמובן שטותי.
2. את זה אני יודע, אתה פשוט לא השתדלת לקרוא היטב את אשר כתבתי.
3. אל תחשוב שאתה יחיד סגולה, אני ראיתי חוויתי וידעתי את החארות האלה, נכון יש בינם אנשים טובים, אבל זה לא אומר שיש להם זכות קיום כלשהי בא"י.
4. המציאות בעינה אינה עודת; עוד פעם זוהי תחושה סובייקטיבית לגמרי, אדם יכול לקרוא לכל אדם שהוא רוצה "נאצי" ואין אשר ישפוט אותו למשפט הוגן כל עוד זה יטען להרגשה סובייקטיבית, לפיכך חוק זה לא רק יוצר פער במערכת המשפט הישראלית(גם כן מערכת משפט, "השב שופטינו כבראשונה ויועציך כבתחילה" אם איני טועה כך נאמר בספר ישיעהו א') אלא הוא גם חוק מטומטם(ובמדינה הזו לא חסרים חוקים טיפשיים ומטומטים).

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 03, 2008, 20:29:50 »
1. מה הקשר בין המסמך ובין החוק?
2. יש שם לא מעט דמגוגיה. ק. צטניק כתב ספר על איבוד צלם האנוש כדוגמה שלילית. אדם אחר שסירב להעלות יהודים לארץ עשה זאת מתוך מניעים אידיאולוגיים, אני אסביר בהזדמנות על פועלן של תנועות הנוער הציוניות בזמן השואה. חיים ויצמן אמר את מה שהיה, לדעתו, האמת המרה: הזקנים והחולים לא יעמדו בתלאות המסע, ולכן עדיף להציל צעירים. מובן שאם הייתה בידו האפשרות הוא היה מציל את כולם.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 03, 2008, 20:34:50 »
תושבה לפי סעיפים:
1. זה מעניין לי ת'תחת(מצטער על השפה הגסה), אני לא מאמין בחבלים הבדלניים האלה שיצרה ממשלת השמאל, אני תמיד דגלתי ותמיד אדגול בסיסמא שלי: "מדינה אחת, ארץ אחד ועם אחד!" לפיכך כשאני שומע שהחוק הישראלי לא תופס בעזה, כאילו עזה היא מרחק שנות אור מתל-אביב או ירושלים זה הופך אותה למיוחדת במינה, דבר שהוא כמובן שטותי.
2. את זה אני יודע, אתה פשוט לא השתדלת לקרוא היטב את אשר כתבתי.
3. אל תחשוב שאתה יחיד סגולה, אני ראיתי חוויתי וידעתי את החארות האלה, נכון יש בינם אנשים טובים, אבל זה לא אומר שיש להם זכות קיום כלשהי בא"י.
4. המציאות בעינה אינה עודת; עוד פעם זוהי תחושה סובייקטיבית לגמרי, אדם יכול לקרוא לכל אדם שהוא רוצה "נאצי" ואין אשר ישפוט אותו למשפט הוגן כל עוד זה יטען להרגשה סובייקטיבית, לפיכך חוק זה לא רק יוצר פער במערכת המשפט הישראלית(גם כן מערכת משפט, "השב שופטינו כבראשונה ויועציך כבתחילה" אם איני טועה כך נאמר בספר ישיעהו א') אלא הוא גם חוק מטומטם(ובמדינה הזו לא חסרים חוקים טיפשיים ומטומטים).

מה סובייקטיבי בנאציזם?!?!?!?! רבאק, אתה פשוט מסרב להקשיב, אה? נאציזם זו אידיאולוגיה מוגדרת לחלוטין, יכול להיות שאתה מרגיש סובייקטיבית שאדם מתנהג אלייך בצורה רעה/אנטישמית/מה שזה לא יהיה, זה לא נאציזם!!!!