כתב נושא: כולם חייבים לחתום על העצומה בחדר של החמ"ל החזרת חיים בן פסח לארץ!!!  (נקרא 1982 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שונא ערבים123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני יהודי ימני גאה
השלימו את ארץ ישראל לשלמותה!!!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
ומדוע חל איסור על כניסתו של חיים בן פסח לארץ???
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
ומדוע חל איסור על כניסתו של חיים בן פסח לארץ???

בגלל דעותיו הפוליטיות, השמאל הקיצוני שולט במדינה לכן כל מי שמתנגד להם מבחינה פוליטית לא יכול לעלות לארץ, לכן אני כבר לא
קונה את כל קשקושי ה"דמוקרטיה" ...

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
וביתר דיוק?

אם הייתם לומדים אזרחות, הייתם מגלים שאין למדינה זכות למנוע כניסת יהודי לארץ ע"פ חוק יסוד: חוק השבות (1950). אלא אם, כמובן, הוא הפר אמונים, נחשד בבגידה, הסתה, רצח ועבירות פליליות אחרות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
וביתר דיוק?

אם הייתם לומדים אזרחות, הייתם מגלים שאין למדינה זכות למנוע כניסת יהודי לארץ ע"פ חוק יסוד: חוק השבות (1950). אלא אם, כמובן, הוא הפר אמונים, נחשד בבגידה, הסתה, רצח ועבירות פליליות אחרות.
לאנשים עם עבר בעייתי עושים פרוטקציה באם הם בעלי הדעות ה"נכונות".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
וביתר דיוק?

אדון למדני, למדנו אזרחות ואני מוכן להתערב שהציון שלי לא פחות טוב משלך, אך ידידי הרשה לי ללמדך דבר מה שלא נלמד בבית הספר והוא התנהלות המשטרה משרד הפנים ושאר רשויות הממשלה... לא שמעת על מושג שנקרא "לתפור תיק", הרי ידוע שהמדינה מהקמתה לא פועלת תחת חוקיה אלא תחת אינטרסים, שבמקרה הזה שמאלנים.
אין כאן שיויון אין כאן צדק אין כאן חופש ביטוי אין כלום אם אתה ימני,ישר מקטרגים אותך כקיצוני רוצח פשיסט נאצי בועטים בך מנדים אותך,ואתה מי אתה בעצם ? יהודי שאוהב ודואג לעם ישראל.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 03, 2008, 18:57:25 על ידי צדק »

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
במידה ואחתום בעצומה מניין לי לדעת שהמידע המצוי לא יתגלגל לידי השב"כ המפורסם? הרי הם יכולים בלא בעיה למצוא כל אחד מאתנו.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
אדון למדני, למדנו אזרחות ואני מוכן להתערב שהציון שלי לא פחות טוב משלך, אך ידידי הרשה לי ללמדך דבר מה שלא נלמד בבית הספר והוא התנהלות המשטרה משרד הפנים ושאר רשויות הממשלה... לא שמעת על מושג שנקרא "לתפור תיק", הרי ידוע שהמדינה מהקמתה לא פועלת תחת חוקיה אלא תחת אינטרסים, שבמקרה הזה שמאלנים.
אין כאן שיויון אין כאן צדק אין כאן חופש ביטוי אין כלום אם אתה ימני,ישר מקטרגים אותך כקיצוני רוצח פשיסט נאצי בועטים בך מנדים אותך,ואתה מי אתה בעצם ? יהודי שאוהב ודואג לעם ישראל.

לא מדוייק, אבל אם זה אכן המצב ונמנעת כניסתו של אדם לארץ רק בגלל דעותיו, אני חותם. אבל משום מה, אני מתקשה להאמין שזו הסיבה היחידה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לא מדוייק, אבל אם זה אכן המצב ונמנעת כניסתו של אדם לארץ רק בגלל דעותיו, אני חותם. אבל משום מה, אני מתקשה להאמין שזו הסיבה היחידה.
ברוך הבא למדינה אותה חזה ג'ורג' אורוול בספרו "1984".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.