כתב נושא: חיים רציתי לחדש לך קצת על השם או הקבוצה הפועל ת"א  (נקרא 17279 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק שונא ערבים123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני יהודי ימני גאה
האוהדים של הפועל תל אביב כול משחק נגד בייתר הם צועקים ירושלים על הזין וגם יש מלא סירטונים ביוטיוב על איך שהם מצדעים להיטלר יש"ו וגם הם עושים את אותו הדבר נגד אוהדי מכבי תל אביב אז בקיצור ולעניין הפועל תל אביב זה חבורה של שמאלנים בוגדים נאצים ואני לא מגזים aa6
השלימו את ארץ ישראל לשלמותה!!!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חיים רציתי לחדש לך קצת על השם או הקבוצה הפועל ת"א
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 01, 2008, 08:49:23 »
הם ממש בעד ערבים...שמאלנים קיצוניים!!!

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 01, 2008, 15:28:58 »
לידיעתכם, במשחק האחרון שלהם באירופה היה בנאדם שתלה דגל ישראל על הגדר, הוא קיבל על זה מכות ובנוסף הדגל הורד.
חבורה של ילדים מושפעים שצועקים מהפכה, קל לצעוק מהפכה שאתה גר בוילה בצפון ת''א.
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 01, 2008, 17:05:52 »
דגל ישראל???..גם שמאלנים מסתובבים לפעמים עם דגל ישראל

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 01, 2008, 17:41:18 »
מה הצדיעו להיטלר איפה? יש לך סירטון של ההצדעה?

מנותק שונא ערבים123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני יהודי ימני גאה
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 01, 2008, 18:04:50 »
לפני כמה זמן איזה אחד בפורום הביא סירטונים של הפועל הנאצית תל אביב והראו שם שני אנשים ששרים לחלק את ירושלים ולא צריך את הכותל חס וחלילה ואז שכימעט הגיע הסוף של הסירטון איזה אחד מהם נעמד מאחורי האיש ועשה עם היד את הצדעה הנאצית יד מורמת קדימה וגם איזה אחד אוהד הפועל עשה סירטון נגד אשכנזים ואמר כמה חבל שלא רצחו את כול האשכנזים ואז בסיום הסירטון הוא הראה את הדגל הנאצי למשך 5 שניות כיאלו הוא תומך בהם הנה קישור או האתר זה רק דוגמה למה שהם עושים

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 01, 2008, 18:15:03 »
צריך להרוג את הערבים האלה במשחקים.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 02, 2008, 00:22:46 »
לפני כמה זמן איזה אחד בפורום הביא סירטונים של הפועל הנאצית תל אביב והראו שם שני אנשים ששרים לחלק את ירושלים ולא צריך את הכותל חס וחלילה ואז שכימעט הגיע הסוף של הסירטון איזה אחד מהם נעמד מאחורי האיש ועשה עם היד את הצדעה הנאצית יד מורמת קדימה וגם איזה אחד אוהד הפועל עשה סירטון נגד אשכנזים ואמר כמה חבל שלא רצחו את כול האשכנזים ואז בסיום הסירטון הוא הראה את הדגל הנאצי למשך 5 שניות כיאלו הוא תומך בהם הנה קישור או האתר זה רק דוגמה למה שהם עושים
צר לי להודיע לך,אבל הנאצי שעשה את הסרטון הזה הוא לא שמאלני ולא אוהד הפועל. הוא סתם נאצי חולה נפש...

מדובר ביהודי חולה בשם רוני שתומך בשואה לכל האשכנזים בטענה שכל האשכנזים בוגדים וכל הספרדים נאמנים(דבר שברור שהוא אידיוטי לגמרי בין השאר
עקב מוצאו של הרב כהנא זצ"ל ראה ביוגרפיה באתר הבית שלנו,ומוצאה של טלי פטימה אייבי נתן ואחרים ימ"ש)האיש גם הכין מלא סרטוני נאצה נגד חיים
ונגד התנועה שלנו ואף סרטונים של כת השטן. הוא גם אחראי לכך שהרבה אנשים חושבים שחיים בעד רצח אשכנזים בגלל שהוא זייף סרטון
שבו הוא חתך כמה קטעים מתוך סרטון של חיים וערך את זה שישמע כאילו חיים תומך בדעותיו הנאציות של רוני,ועד היום אני צריך מדי פעם להפנות
אנשים לסרטון המקורי כדי להוכיח להם שחיים לא אמר דבר כזה מעולם.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 02, 2008, 07:10:45 »
בבקשה למי שלא ראה
ככה נראים ילדים אוהדי הפועל

http://img78.imageshack.us/img78/1934/4038546vh1.jpg

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 02, 2008, 13:47:12 »
בבקשה למי שלא ראה

אני בשוק! הילדים האלו מצדיעים בלי לדעת להיטלר יש"ו כנראה יש להם הורים מטומטמים
בס"ד

מנותק שלומי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 02, 2008, 14:35:43 »
צר לי להודיע לך,אבל הנאצי שעשה את הסרטון הזה הוא לא שמאלני ולא אוהד הפועל. הוא סתם נאצי חולה נפש...

מדובר ביהודי חולה בשם רוני שתומך בשואה לכל האשכנזים בטענה שכל האשכנזים בוגדים וכל הספרדים נאמנים(דבר שברור שהוא אידיוטי לגמרי בין השאר
עקב מוצאו של הרב כהנא זצ"ל ראה ביוגרפיה באתר הבית שלנו,ומוצאה של טלי פטימה אייבי נתן ואחרים ימ"ש)האיש גם הכין מלא סרטוני נאצה נגד חיים
ונגד התנועה שלנו ואף סרטונים של כת השטן. הוא גם אחראי לכך שהרבה אנשים חושבים שחיים בעד רצח אשכנזים בגלל שהוא זייף סרטון
שבו הוא חתך כמה קטעים מתוך סרטון של חיים וערך את זה שישמע כאילו חיים תומך בדעותיו הנאציות של רוני,ועד היום אני צריך מדי פעם להפנות
אנשים לסרטון המקורי כדי להוכיח להם שחיים לא אמר דבר כזה מעולם.
אני מזרחי,אבל הבנאדם ההוא מיוטיוב פשוט טיפש
השואה הגיע גם לצפון אפריקה(מרוקו,תוניסיה,אלג'יריה ולוב) וגם לעיראק
ובתימן,יהודי שלא התחתן עד איזשהו גיל מסוים היו לוקחים אותו ומאסלמים אותו(בגלל זה יש הרבה יהודים תימנים שהגיעו משם נשואים כבר בגיל צעיר)

ולהפועל יש גם שיר "שימו את ירושלים בירדן"
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2008, 14:36:37 על ידי שלומי »

מנותק שונא ערבים123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני יהודי ימני גאה
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 02, 2008, 18:36:02 »
זה רק עוד דוגמה קטנה למה שהם עושים ימח שמהם

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 02, 2008, 21:15:35 »
בבקשה למי שלא ראה

סתם לידע כללי - מעבר לזה שהצבע השולט הוא אדום-לבן, מאיפה לך שאלה באמת אוהדי הפועל? אחד מהם לובש בכלל חולצה של מנצ'סטר יונייטד.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2008, 21:16:04 על ידי א.ק »
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 02, 2008, 22:28:46 »
סתם לידע כללי - מעבר לזה שהצבע השולט הוא אדום-לבן, מאיפה לך שאלה באמת אוהדי הפועל? אחד מהם לובש בכלל חולצה של מנצ'סטר יונייטד.
תסתכל מאחורה ותראה שלט ענק תלוי על הגדר רשום " הפועל.......(עוד כמה מילים שאני לא מבין)... ובסוף את הסמל של הקבוצה !

מנותק Maccabi Fanatic

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 03, 2008, 17:43:14 »
זה מהטורניר כדורגל של אוהדי הפועל שמתקיים כל שנה
יש קבוצה שמשחקת בטורניר של אוהדי מכבי שנקראת כהנא פנאטיקס שאוהדי הפועל דאגו להשוות אותם לניאו נאצים
אין הרבה מחשבה מאחורי הדברים אלא בעיקר רצון להיות אנטי ונגד כל מה שהוא לא הם
חלקם גם יצרו קשר עם תנועות אנטי פאשיסטיות כאלה ואחרות באירופה
וחלקם גם דואג להגיע להפגנות השמאל המסריחות

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 03, 2008, 19:00:11 »
אני הכי הכי שונא אותם יש''ו!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 04, 2008, 00:00:26 »
אוקיי, לא ידעתי. מסתבר שיש אידיוטים בין אוהדי הפועל ת"א. בושה.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 05, 2008, 14:05:20 »

"פועלי כל העולם התאחדו" וסמל של הפועל בסוף.

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 05, 2008, 14:06:40 »
סתם כדי להוציא כל צל של ספק
הנה השלט שתלוי מאחורי אותם ילדים מופיע בשער חמש בבלומפילד:
http://ultrashapoel.com/gallery/albums/hta_mta1-0/19_G.sized.jpg

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 05, 2008, 18:04:12 »
סתם כדי להוציא כל צל של ספק
הנה השלט שתלוי מאחורי אותם ילדים מופיע בשער חמש בבלומפילד:
http://ultrashapoel.com/gallery/albums/hta_mta1-0/19_G.sized.jpg
מה מסמל הכוכב שהם מניפים בדגלים?

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 06, 2008, 23:24:05 »
יכול להיות את הצבא האדום של סטלין או משו זה מזכיר לי ...

מנותק אחד העם

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 27, 2008, 22:24:42 »
מספיק להסית נגד אוהדי הפועל ת"א, יש ביציעים בבלומפילד אנשים ציונים לא פחות מאוהדי בית"ר ומכבי, אתם סתם מוסיפים עוד אש למדורת השינאת חינם,יש באוהדי הפועל גם חיילים ומילואמניקים מהיחידות הכי מובחרות בצה"ל,צנחנים, גבעתי ושייטת 13, וגם חלק קטן יותר מגולני, אלו הם חלק מהאוהדים שאני מכיר אישית,אחד מאוהדי הקבוצה השרופים ביותר שהשתייך לשייטת 13 נהרג בפעולה בעזה לפני פחות משנה, אז מה זה אומר מבחינתכם, פחות אשכנזי שמאלני ?!?
רוב הקהל לא ערבים לא שמאלנים ולא נעליים, הערבים הם אחוז קטן ביותר במגרש, וגם שהם נמצאים ,הם מתבודדים בצידי השערים, היה איתם לא פעם קטטות בגלל הערות גזעניות מצד אוהדים יהודים לעבר טועמה באדיר ושחקני סכנין.

בנוגע לשירים הם נועדו רק כקונטרה ספורטיבית ולא מעבר לזה, לא צריך להיות דמגוגים, אף אוהד הפועל לא מצדיע במועל יד, ואף אחד לא חושב שירושלים בירדן, הכול רק קונטרה ספורטיבית ותו לאו,אל תלכו עם זה רחוק מידי, ולמען האמת גם אני וחבריי שהולכים למשחקים לא אוהבים חלק מהשירים של הקבוצה.

אני יושב ביציעי בלומבפילד כבר יותר מ-15 שנים,ואני כורדי ולא אשכנזי,ואני מבת-ים ולא מצפון ת"א או רמה"ש, ולמעשה רב האוהדים שבאים למשחקי הכדורגל בבלומפילד הם עמך בדיוק כמו אוהדי בית"ר ומכבי,אולי רק באחוזים נמוכים יותר מאוהדי בית"ר.

רבים מיושבי האיצטדיון באים מבת-ים חולון ראשל"צ, לא צפונבונים ולא נעליים,הם רק טיפה בים אצלנו , אני מעריך את מספרם בין 10 אחוז ל20 אחוז , אבל מה,סטריאוטיפים קשה לקלף מהעור..

אני יכול להגיד לכם משהו "מוזר" שקרה לא פעם בבלומפילד,דבר שיהיה חדש לכם.
בשער 4 בו אני יושב, קרו לא מעט מקרים של התבטאויות גזעניות כלפי שחקנים ערבים.. ולא רק כלפי שחקני סכנין, אלא אפילו כלפי שחקנים מהמועדון שלנו, מהילדים והנערים, כששחקנים ערבים מהמועדון שלנו עלו לקבל פרסים לפני המשחק רצו עליהם משפטים גזעניים ביציע.

אני לא אוהב בדיוק כמוכם לא את חיים רמון ולא את עמנואל רוזן(הרבה מאוהדי הפועל שונאים אותו) ועוד חנפנים ומתרפסים כמוהם, אבל אם הם ושכמותם אוהדי הפועל זה לא אומר שהם מידגם מייצג של הקהל בבלומפילד שברובו ימני,אתם יכולים להגיד גם שיש בהפועל ת"א יותר אוהדים
אשכנזים-שמאלניים מהתקשורת ומהחיים הפוליטיים, ואני לא אסתור אותכם, זה אולי נכון, אבל הם לא מידגם מייצג של רוב אוהדי הקבוצה.

מי שבאים לאיצטדיון בבלומפילד הם בעיקר העמך כמו בכל איצטדיון כדורגל בארץ,ועמך זה ימין.
רוב אוהדי הפועל ת"א לא עשירון עליון והם לא אוהבי אופרה וקונצרטים, ישבתי עם חברי לא פעם במשחקי נבחרת ישראל לצד אוהדי בית"ר צחקנו,חילקנו כיפים ועודדנו ביחד, ואחרי זה הם אומרים לנו אתם לא נראים כמו אוהדי הפועל ת"א..אתם מבינים מה זה סטיגמה שנדבקת, הסטריאוטיפ של אוהדי הפועל בשבילם היה אשכנזים שמאלנים מצפון ת"א הרצליה פיתוח וכפר שמריהו.

ומצד שני בשירותי בצבא היה אחד שגר בצפון ת"א, הוא אמר לי בזמנו, כי הוא מפחד להיכנס לבת-ים בגלל הערסים והקיצוניים שם,שלא יזרקו עליו אבנים בגלל שהוא אשכנזי(חשבתי שהוא צוחק, אבל הוא לא) ממש בין הפטיש לסדן, מצד אחד רואים בי אשכנזי שמאלני מצפון ת"א ומצד שני רואים בי ערס קיצוני שזורק אבנים.

בקיצור, רציתי שתדעו פחות או יותר מה הלכי הרוח באיצטדיון, אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם,שמישהו ירים את הכפפה ויבדוק ע"י סקר או משהו אחר ותראו כמה זה קרוב למה שאמרתי כאן.
זאת כדי שתיראו את התמונה האמיתית ולא זו הסטריאוטיפית הנדושה והמכובסת,לא ערבים לא אשכנזים ולא צפונבונים, כולם ביחד בהגזמה לא עוברים את ה20 אחוז מיושבי בלומפילד,אם אתם בכל זאת רוצים לשרוף להרוס ולהרוג את "הערבים אוהדי הפועל ת"א", אז שיהיה..

"החיים והמוות ביד הלשון", את העונש על שקרים לשון הרע והסתה נגד יהודים יקבל כל אחד כגמולו מלמעלה ביום הדין, ואת המחיר של שינאת החינם בישראל נשלם כולנו ביחד בחורבן בית שלישי.

"יכרת ה’ כל שפתי חלקות לשון מדברת גדולות".

יש דין ויש דיין.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 27, 2008, 23:05:19 על ידי אחד העם »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 28, 2008, 22:44:53 »
מסכים עם אחד העם,אין קשר כמעט בין כדורגל ויהדות. אוהדי בית"ר זה זן נדיר ואילו כל השאר זה כבר תלוי בכל אחד ואחד.
(מלבד קבוצות ערביות מוסלמיות.....)

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק הימני האמיתי (המקורי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 29, 2008, 11:16:29 »
מספיק להסית נגד אוהדי הפועל ת"א, יש ביציעים בבלומפילד אנשים ציונים לא פחות מאוהדי בית"ר ומכבי, אתם סתם מוסיפים עוד אש למדורת השינאת חינם,יש באוהדי הפועל גם חיילים ומילואמניקים מהיחידות הכי מובחרות בצה"ל,צנחנים, גבעתי ושייטת 13, וגם חלק קטן יותר מגולני, אלו הם חלק מהאוהדים שאני מכיר אישית,אחד מאוהדי הקבוצה השרופים ביותר שהשתייך לשייטת 13 נהרג בפעולה בעזה לפני פחות משנה, אז מה זה אומר מבחינתכם, פחות אשכנזי שמאלני ?!?
רוב הקהל לא ערבים לא שמאלנים ולא נעליים, הערבים הם אחוז קטן ביותר במגרש, וגם שהם נמצאים ,הם מתבודדים בצידי השערים, היה איתם לא פעם קטטות בגלל הערות גזעניות מצד אוהדים יהודים לעבר טועמה באדיר ושחקני סכנין.

בנוגע לשירים הם נועדו רק כקונטרה ספורטיבית ולא מעבר לזה, לא צריך להיות דמגוגים, אף אוהד הפועל לא מצדיע במועל יד, ואף אחד לא חושב שירושלים בירדן, הכול רק קונטרה ספורטיבית ותו לאו,אל תלכו עם זה רחוק מידי, ולמען האמת גם אני וחבריי שהולכים למשחקים לא אוהבים חלק מהשירים של הקבוצה.

אני יושב ביציעי בלומבפילד כבר יותר מ-15 שנים,ואני כורדי ולא אשכנזי,ואני מבת-ים ולא מצפון ת"א או רמה"ש, ולמעשה רב האוהדים שבאים למשחקי הכדורגל בבלומפילד הם עמך בדיוק כמו אוהדי בית"ר ומכבי,אולי רק באחוזים נמוכים יותר מאוהדי בית"ר.

רבים מיושבי האיצטדיון באים מבת-ים חולון ראשל"צ, לא צפונבונים ולא נעליים,הם רק טיפה בים אצלנו , אני מעריך את מספרם בין 10 אחוז ל20 אחוז , אבל מה,סטריאוטיפים קשה לקלף מהעור..

אני יכול להגיד לכם משהו "מוזר" שקרה לא פעם בבלומפילד,דבר שיהיה חדש לכם.
בשער 4 בו אני יושב, קרו לא מעט מקרים של התבטאויות גזעניות כלפי שחקנים ערבים.. ולא רק כלפי שחקני סכנין, אלא אפילו כלפי שחקנים מהמועדון שלנו, מהילדים והנערים, כששחקנים ערבים מהמועדון שלנו עלו לקבל פרסים לפני המשחק רצו עליהם משפטים גזעניים ביציע.

אני לא אוהב בדיוק כמוכם לא את חיים רמון ולא את עמנואל רוזן(הרבה מאוהדי הפועל שונאים אותו) ועוד חנפנים ומתרפסים כמוהם, אבל אם הם ושכמותם אוהדי הפועל זה לא אומר שהם מידגם מייצג של הקהל בבלומפילד שברובו ימני,אתם יכולים להגיד גם שיש בהפועל ת"א יותר אוהדים
אשכנזים-שמאלניים מהתקשורת ומהחיים הפוליטיים, ואני לא אסתור אותכם, זה אולי נכון, אבל הם לא מידגם מייצג של רוב אוהדי הקבוצה.

מי שבאים לאיצטדיון בבלומפילד הם בעיקר העמך כמו בכל איצטדיון כדורגל בארץ,ועמך זה ימין.
רוב אוהדי הפועל ת"א לא עשירון עליון והם לא אוהבי אופרה וקונצרטים, ישבתי עם חברי לא פעם במשחקי נבחרת ישראל לצד אוהדי בית"ר צחקנו,חילקנו כיפים ועודדנו ביחד, ואחרי זה הם אומרים לנו אתם לא נראים כמו אוהדי הפועל ת"א..אתם מבינים מה זה סטיגמה שנדבקת, הסטריאוטיפ של אוהדי הפועל בשבילם היה אשכנזים שמאלנים מצפון ת"א הרצליה פיתוח וכפר שמריהו.

ומצד שני בשירותי בצבא היה אחד שגר בצפון ת"א, הוא אמר לי בזמנו, כי הוא מפחד להיכנס לבת-ים בגלל הערסים והקיצוניים שם,שלא יזרקו עליו אבנים בגלל שהוא אשכנזי(חשבתי שהוא צוחק, אבל הוא לא) ממש בין הפטיש לסדן, מצד אחד רואים בי אשכנזי שמאלני מצפון ת"א ומצד שני רואים בי ערס קיצוני שזורק אבנים.

בקיצור, רציתי שתדעו פחות או יותר מה הלכי הרוח באיצטדיון, אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם,שמישהו ירים את הכפפה ויבדוק ע"י סקר או משהו אחר ותראו כמה זה קרוב למה שאמרתי כאן.
זאת כדי שתיראו את התמונה האמיתית ולא זו הסטריאוטיפית הנדושה והמכובסת,לא ערבים לא אשכנזים ולא צפונבונים, כולם ביחד בהגזמה לא עוברים את ה20 אחוז מיושבי בלומפילד,אם אתם בכל זאת רוצים לשרוף להרוס ולהרוג את "הערבים אוהדי הפועל ת"א", אז שיהיה..

"החיים והמוות ביד הלשון", את העונש על שקרים לשון הרע והסתה נגד יהודים יקבל כל אחד כגמולו מלמעלה ביום הדין, ואת המחיר של שינאת החינם בישראל נשלם כולנו ביחד בחורבן בית שלישי.

"יכרת ה’ כל שפתי חלקות לשון מדברת גדולות".

יש דין ויש דיין.
שמע,אני לא סובל את הקבוצה הפועל תל אביב.
לא יודע מה איתך,אבל גם אם יש רוב ימני ביציע של הפועל,הוא מאוד מאוד מאוד שקט.
אותך אישית אני לא שונא אלא את הקבוצה השמאלנית שאתה אוהד...

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 29, 2008, 11:30:40 »
מסכים עם אחד העם,אין קשר כמעט בין כדורגל ויהדות. אוהדי בית"ר זה זן נדיר ואילו כל השאר זה כבר תלוי בכל אחד ואחד.
(מלבד קבוצות ערביות מוסלמיות.....)

במקרה הזה, כמו ביתר ירושלים, רוב אוהדי הפועל הם שמאלנים מהגרועים שהולידה ארצינו (כמובן שהמון מאוהדיהם הם ערבים)