כתב נושא: שכל, רגש ועסקאות שבויים  (נקרא 8796 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שכל, רגש ועסקאות שבויים
« ב- : אוגוסט 28, 2008, 15:11:07 »
                           שכל,רגש ועסקאות שבויים         
כיצד ניתן להתחרות בתמונות? הכיצד ניתן לעמוד בלחץ הקולות?
שאלות אלו מקבלות משנה תוקף במיוחד כאשר אלו משודרות בשידור ישיר ברצף של 24 פריים לשנייה, מעל כל מרקע וערוץ אפשרי ומעל גלי האתר הרדיופוני ישירות לעיני ואוזני הצופים והמאזינים ללא כל אלטרנטיבה ראויה.
היו אלה תמונות והקולות מההלוויה של שני חיילי המילואים, אודי גולדווסר ואלדד רגב,  בדגש על ההלוויה של גולדווסר בו חזרו על התמונות והקולות כמו פטיפון שבור, כל כלי התקשורת המשודרת בישראל.
המטרה: ליצור את מדורת השבט הרגשית של העם היהודי היושב בציון.

התהליך המסוכן שהחל כבמפולת שלגים במחאתו של מוטי אשכנזי (לאחר מלחמת יום כיפור כנגד ממשלת גולדה מאיר), שלא הוא ולא חבריו הבינו את מלוא משמעותה של המלחמה, וממש לא היטיבו לראות את התמונה הגדולה של מלחמת יום כיפור, בו עשו יד אחת אנואר א סאדאת וארה"ב, כדי להעביר את מצרים מפטרונותם של רוסיה הסובייטית לידי ארה"ב.
אך כל זה לא עניין את מוטי אשכנזי וחבורתו (ולבטח לא את אנשי התקשורת שגיבו אותו) בבחינת- אל תבלבלו אותי עם עובדות.
עד היום ממשיכים כלי התקשורת לטפטף להמונים שהפסדנו במלחמת יום כיפור ושעצם זה שהיא אירעה איך שאירעה ושאולי עצם העובדה שאירעה בכלל, מוטלת על כתפינו הצרות בלבד.

המדרון החלקלק ממשיך אם כן, בזמן הקצר שקדם למבצע אנטבה בו ה"ממשלה" שקלה ברצינות לבצע עד תום את דרישות החוטפים.
אבל חוסר הראיה למרחוק הגיעה לשיאה בעיסקת ג'יבריל בה שוחררו אלפי מרצחים מוסלמים בעד כמה חיילים ובראשם חזי שי שנפל בשבי הסורי בקרב סולטן יעקוב במלחמת שלג.

המשכו של הפיאסקו בפרשיית רון ארד שמסרבת לגווע, ב-3 החיילים החטופים משנת 2000 וכן האחרונים רגב וגולדווסר ופרשיית גלעד שליט האקטואלית.
היו אלו ארגון "4 אמהות" או "4 סמרטוטות" כפי שכינה אותן ובצדק, מח"ט גולני דאז שמואל זכאי, שלחצן הרגשי בגיבוי כל שאר האליטות השולטות שנמאס להם מ"הבוץ" הלבנוני בהשתמשם בסיסמאות כגון: "אין לנו חיילים מיותרים למלחמות מיותרות" וכהנה וכהנה כיד הדמיון הבולשביקית הטובה עליהם.

הסחף התבוסתני/רגשי/אנטי מלחמתי שהחל בפסטיבל וודסטוק וכבש את המערב בשנות השישים המאוחרות הגיע לישראל אחרי מלחמת יום כיפור עם התעצמות כוחה של "המעצמה השביעית" קרי- הקודקוד התקשרותי/מדיית ההמונים.
האליטה האוליגרכית משתמשת בכלי הרגש דרך קודקוד המדיה כדי לשלוט בהמונים בעידן בו "אין אמת מוחלטת" ואף אחד לא אובייקטיבי ולכל אחד "הנרטיב" שלו.
בעידן מסוכן זה בו הורידו במערב את המגנים, בו כנופיית הבוגדים הבולשביקית לא רואים במי צריך להלחם ומוכרים אותנו לידי האיסלם, בעידן זה חייבים להציב אלטרנטיבה ראויה, למען השרדותינו באיזור אנו חייבים להפסיק את מסכת שטיפת המוח הזו, שמחלחלת לכל חלקה פנויה ומגרשת דרך החלון את השכל הישר.
אם לא נדע לעשות את הדבר הנכון וההגיוני כל כך, נמצא עצמנו מאחורי שלט שכתוב עליו "ארבייט מאכט פריי" והפעם הכיתוב יהיה בערבית ובפרסית.
השכל הישר של הסתכלות רחבה אסטרטגית ולא מה שמצווחת משפחה כזו או אחרת עם כל הכאב הכרוך בכך.
דווקא יוסף סטאלין לימד אותנו פרק בהלכות שכל ישר כשסירב לשחרר את בנו בעיסקת חילופי שבויים עם הנאצים לאחר שזה נפל בידיהם כקצין בדרגת סגן בארטילריה הרוסית ליד העיר חרקוב באוקראינה.
מיותר לציין שבנו לאחר שחזה בכך שלא יעשו דבר למענו, העדיף להתאבד בקפיצה על הגדר החשמלית שהקיפה את מחנה השבויים שבו שהה לאחר ששוביו הגרמנים הקשיחו את התנאים בו היה שרוי אחרי שהבינו שסטאלין זנח את בנו לאנחות.

"חכמה בגויים תאמין" אמרו חכמינו וחייו של אחד וכאבה של משפחה לא שווים את גורל העם והארץ.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
שכל, רגש ועסקאות שבויים
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 30, 2008, 21:15:07 »
אמת כל הכבוד ! מאמר מקיף מאוד.

מנותק הימני האמיתי (המקורי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שכל, רגש ועסקאות שבויים
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 01, 2008, 03:33:18 »
כל הכבוד נץ,אבל את גלעד אני הייתי רוצה לראות בבית.
ולא חייב לחשוב חשיבה מרובעת תמיד על ויתורים וכאב.
תחשוב מחוץ לקופסה!
מה רע בלהציב להם אולטימטום:"או שגלעד משוחרר תוך 24 שעות,או שכדאי שתבנו מפעל לשקיות שחורות כי המלאי הולך להיגמר מהר מאוד..."?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
שכל, רגש ועסקאות שבויים
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 01, 2008, 07:23:38 »
 :V: :V: :V:
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שכל, רגש ועסקאות שבויים
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 19, 2008, 17:28:47 »
מאמר ממש ממש מעולה!!

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שכל, רגש ועסקאות שבויים
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 21, 2008, 15:04:09 »
מאמר באמת יפה.
אם שואלים אותי,פשוט לא צריך להחזיק אסירים בטחוניים בחיים.ואז (אולי) תרד המוטיבציה לחטיפות,ובטח שלא יהיו דרישות לחילופי אסירים.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שכל, רגש ועסקאות שבויים
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 29, 2008, 10:51:06 »
נץ,אין לי מה להגיד אני מוקסם מכל מאמר שלך,המשך כך יישר כח!!!
[gif[/img]

מנותק Mesika

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שכל, רגש ועסקאות שבויים
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 29, 2008, 23:51:27 »
כל הכבוד..ממש נהנתי לקרוא..והמשפט האחרון שכתבת בדיוק במקום..

"חכמה בגויים תאמין" אמרו חכמינו וחייו של אחד וכאבה של משפחה לא שווים את גורל העם והארץ.

וזה באמת עם כל הכבוד וההערכה והדאגה והאהבה שלי ושל כולנו לגלעד שליט(ואני מדבר בתור אחד שבן דוד שלי קרוי על שמו-ככה שהמשפחה שלי מאוד רגישה בנושא).
כל בוגד בא יומו.

מנותק כח_יהודי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שכל, רגש ועסקאות שבויים
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 05, 2008, 09:08:44 »
כל הכבוד נץ,אבל את גלעד אני הייתי רוצה לראות בבית.
ולא חייב לחשוב חשיבה מרובעת תמיד על ויתורים וכאב.
תחשוב מחוץ לקופסה!
מה רע בלהציב להם אולטימטום:"או שגלעד משוחרר תוך 24 שעות,או שכדאי שתבנו מפעל לשקיות שחורות כי המלאי הולך להיגמר מהר מאוד..."?
מחזק!!! ונתחיל עם ברגותי הזה שילחצו קצת

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
שכל, רגש ועסקאות שבויים
« להגיב #9 ב- : מרץ 09, 2009, 20:43:02 »
הודעת נסיון