כתב נושא: זכור את אשר עשה לך עמלק...  (נקרא 1724 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
זכור את אשר עשה לך עמלק...
« ב- : אוגוסט 26, 2008, 23:17:45 »
זכור! לפני שלוש שנים גורש עם ישראל מלהסתפח בנחלותיו על ידי העמלקי היורש את הארץ, וכעת אותם שליחי עמלקים חדרו לנו לפורום, מנסים להסית את נבחרי הסגולה לזדון, אל תתנו לעובדי שב"כ בלא תשלום אלה לקרוע לבכם ולהרתיע מחשבתכם, זהו תרגיל של האויב המשוקץ יש"ו שר"י, המתיוון הארור עוד יפול בפח שאנו נטמון לו ביום מן הימים או כפי שהגדיר זאת ז'בוטינסקי:
"שלם נשלם לך - קין!
 את נשמות צעיריך ניטול!"
לי אישית נמאס מהתבוסתנות הזאת, לשבת ולדבר עם החיות האלה, מסיתי העם, ליבוביצ'ים למיניהם, אני חושב יותר בכיוון שלרסק להם את העצמות של הפנים, של הצלעות, של הרגליים כך שהאדם יהיה חבול בכל גופו כולל רמ"ח איבריו ושס"ע גידיו.
נכון, הרב חינך אותנו לקבל את היהודים כפי שהם ולנסות לשנותם(JEW IS A JEW, IT IS A JEWISH PROBLEM OUR OWN PROBLEM), ובכן אני נורא מצטער להגיד ששיטתו של הרב טועה, לפי דעתי צריך לקום מן הכיסא, לקחת את הרובה לכוון לפנים ובום הפרצוף מרוסק, אין לחיים, העיינים בפנים והמוח בחוץ, לאחר מכן להתפנות לבעיות הדחופות לעשות לערבים דיר יאסין אחד והם מתקפלים כמו תמיד... ככה צריך, לא יודע מה אתכם לי נמאס.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 27, 2008, 00:16:13 »
זכור! לפני שלוש שנים גורש עם ישראל מלהסתפח בנחלותיו על ידי העמלקי היורש את הארץ, וכעת אותם שליחי עמלקים חדרו לנו לפורום, מנסים להסית את נבחרי הסגולה לזדון, אל תתנו לעובדי שב"כ בלא תשלום אלה לקרוע לבכם ולהרתיע מחשבתכם, זהו תרגיל של האויב המשוקץ יש"ו שר"י, המתיוון הארור עוד יפול בפח שאנו נטמון לו ביום מן הימים או כפי שהגדיר זאת ז'בוטינסקי:
"שלם נשלם לך - קין!
 את נשמות צעיריך ניטול!"
לי אישית נמאס מהתבוסתנות הזאת, לשבת ולדבר עם החיות האלה, מסיתי העם, ליבוביצ'ים למיניהם, אני חושב יותר בכיוון שלרסק להם את העצמות של הפנים, של הצלעות, של הרגליים כך שהאדם יהיה חבול בכל גופו כולל רמ"ח איבריו ושס"ע גידיו.
נכון, הרב חינך אותנו לקבל את היהודים כפי שהם ולנסות לשנותם(JEW IS A JEW, IT IS A JEWISH PROBLEM OUR OWN PROBLEM), ובכן אני נורא מצטער להגיד ששיטתו של הרב טועה, לפי דעתי צריך לקום מן הכיסא, לקחת את הרובה לכוון לפנים ובום הפרצוף מרוסק, אין לחיים, העיינים בפנים והמוח בחוץ, לאחר מכן להתפנות לבעיות הדחופות לעשות לערבים דיר יאסין אחד והם מתקפלים כמו תמיד... ככה צריך, לא יודע מה אתכם לי נמאס.
דיברת כל כך יפה וכל כך נכון חחח למה היית צריך להרוס את כל הדברים שרשמת עם המשפט:"ששיטתו של הרב טועה"
מה הייתה טעותו של הצדיק הזה??
שאהב כל יהודי בכל ליבו? שקיבל כל יהודי ויהודי כפי שהוא?
אני מבין היטב את דבריך ואת הזעם שלך וגם אני חושב כמוך וכל השמאלנים שמנסים לתקוף את הפורום שלנו בא לי לשבור להם
את העצמות ואני מתחיל לקלל אותם אבל אח"כ אני מצטער על זה...

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 27, 2008, 00:42:43 »
הרב כהנא צדק לגבי הערבים,והוא צדק גם לגבי היהודים.

לגבי השאלה הספציפית ששאלת עניתי לך בפורום "משוב".

נ.ב. אין צורך לפתוח שתי אשכולות בשתי פורומים,לדעתי אחד מספיק...

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 27, 2008, 00:45:29 »
יחיאל 208, צודק קיבלתי את זה מהתקפת עצבים על השרצים השמאלנים שחדרו לפורום, נורא מעיק.
גור אריה, גם אתה צודק מצטער.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 27, 2008, 08:28:29 »
יחיאל 208, צודק קיבלתי את זה מהתקפת עצבים על השרצים השמאלנים שחדרו לפורום, נורא מעיק.
גור אריה, גם אתה צודק מצטער.
לא קרה כלום אחי   :)