כתב נושא: שלום אני רוצה תשובה  (נקרא 7681 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק bac1111l

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« ב- : אוגוסט 26, 2008, 11:40:40 »
שלום אני בן 17 שעד לפני מספיק זמן שמר מצוות והגיע להחלטה להמשיך הלאה אני לא שמולאני ולא בעד הערבים אני בעד שניכנס בערבים כי אנחנו במלחמה איתם אבל לא נראה לכם שאתם קצת מגזימים כשבן פסח מדבר על שמולאני קיצני הוא צריך להסתכל על עצמו כימין קיצוני איך הוא גורם לשוטות הזואת כמו הדת להשטלט על חייו אני רואה איך אנשים בעלי מנת משכל נמוכה יכולים ללכת אחרי זה כי הבן אדם הזה נותן להם כח ותקווה אבל אני שואל אותך בן פסח איך אתה יכול לעשות את זה ? לגרום לבן אדם שברוב המקרים בעל מנת משכל נמוכה ללכת אחריך? הרי אתה יודע שאתה פשוט בן אדם שיצחקו אליו חברי לא מפסיקים לצחוק עליך אתה מושא לבדיחה אתה בן אדם ללא ערכים כי ערכיך נוגדים את ערכי התורה שאתה בעצמך רוצה להעביר האם אתה בעד רצח עם? זה טעות גם לפי התורה שאתה עצמך מנסה להעביר אתה בן אדם חלש שדרכו משם מה הולכת יד ביד עם אלוהים ועליך להבין . הוא לא קיים כי אמונתך היא מה שמאירה אותו בחיים אין נס שיבוא אתם מחכים במשך אלפי שנים למשיך ואני בטוח שהוא לא יבוא אתם חיים בעולם משלכם שפוגע מאוד בעולם שלי אני מבקש בכל לשון של בקשה אם עדיין יש בך רחמים קפוץ מחלון גבוה או משו ככה יהיה לאנשים שקט

בתודה
bc1111l

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 26, 2008, 11:49:26 »
אתה אפס , עלאק לא שמאלני.. רק מהמשפט הזול הזה של " להיכנס בהם" קלטתי שאתה מתחזה, עברנו ונעבור עוד הרבה אנשים כמוך, בנתיים תחסמו את הזבל הזה.

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 26, 2008, 13:56:06 »
חבר יקר, אנחנו מחכים במשך אלפי שנים למשיח, שיבוא במהרה בימנו. למה? כי בוערת בנו אש האמונה, הדבר שמחייה אותנו לקום מחר בבוקר, שיש לך סיבה לקום, החיים שלך מקבלים משמעות. מה המשמעות שלך, חילוני יקר, ים? בריכה? מסיבות טבע עם סמים? כדורים? ללכת עם גויות? ללמוד ביולוגיה?  דע לך, שניסיתי הכל - אבל לא הרגשתי באף דבר שהוא התכלית שלי - אבל רק ביהדות, אני מרגיש שאני הולך עם האמת, שאני הולך עם הקבוצה שהיא היחידה שחייה הם חיים. בניהיו בן יהוידע, הכתוב מכנה אותו "בן איש חי", שואלת הגמרא, מה זה בן איש חי? מה, ויש דבר כזה "בן איש מת"? אומרים חכמינו, אלה הרשעים, אלא שכופרים בה', בגאולה ובתורה - שעוד בחייהם נקראים מתים ["והמתים לא יודעים מאומה"].

יהודי יקר, תדע לך שאתה בחרת לך בגיל הצעיר הזה דרך לא טובה. אני הייתי שם, אני הייתי זרוק באיביזה באיזה יער, אני ישבתי במסיבה והתחלתי עם בנות - ואני היום בוכה על זה. על איך הייתי כ"כ טיפש לעשות את הדברים המטומטמים האלה. וכי, אלה הם חיי? בשביל זה יש לי נשמה? בגלל זה נבראתי?

ובקשר לגאולה שתבוא במהרה בימנו אכי"ר, אתה לא יודע איזה טעות יש בידייך. אתה חושב שאתה פתאום, ילד קטן שלא יודע עדיין כלום, יבוא ויגיד שהוא צודק וכל דורות ישראל - ממשה רבנו ועד אנחנו כאן ועכשיו לא יודעים? פתח את עינייך, ודע, שיש דברים גבוהים ממך. דע מאין באת - מטיפה סרוחה שיצאה מאביך, ולאן את הולך - למקום רימה, תולעה, למקום של עפר ואפר, למקום ששם בעצם כל אחד מסיים את דרכו, לקבר. ולפני מי אתה עתיד ליתן דין וחשבון - לפני מלך מלכי המלכים, שברא אותך, וחיכה לך - ואתה העדפת מסיבות ובנות על פניו.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2008, 13:57:50 על ידי נאור »

Aaron

• אורח
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 26, 2008, 14:51:31 »
אתה מבלבל את השכל ובעצמך לא קולט על מה אתה מדבר בכלל. חיים בן פסח לא משתלט על אף אחד ולא מכריח אף אחד לעשות כלום. מי שתומך בתנועה עושה את זה מרצון חופשי. חיים בן פסח הוא בנאדם עם אידיאולוגיה וערכים. ואתה חתיכת אפס שבא לפורום וזרק כמה שטויות.

אתה קורא לדת "שטות"? כבר אפשר להבין שאתה שמוק דפוק. עוד מעט תיהיה כמו שולמית אלוני ותגיד "כשאני רואה דתיים אני מבין את השואה".
בטח אין לך בעיה להצטרף לערבים לשרוף בתי כנסת. אתה גזען חולה נפש שונא את העם שלך, אתה אפילו מתבייש בעם היהודי כי אתה מתבייש בדת ובמסורת. אתה בושה לעם היהודי ובגלל אנשים דפוקים כמוך נותנים אדמות לערבים.

אם אתה חושב שהדת זאת שטות למה אתה בכלל גר בישראל? לך תגור באוגנדה או שתחזור לאירופה. הארץ הזאת שייכת לנו בגלל הדת וההבטחה של ה'. ואם אתה לא מאמין בזה אין לך מה לחפש פה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 26, 2008, 14:51:59 »
ראשית אתה מקשקש כאן גיבובי שטות והבל!!
היחידים שמדברים על רצח עם הם הערבים,לכן יש לגרשם בדיוק כפי שארצות אירופה גירשו גרמנים לאחר מלחמת העולם השנייה.

ב.מעולם לא דיברנו על רצח עם!! דיברנו על הגירה!!! מתי כבר תפנימו את זה???? מתי מישהו כבר יבין אנחנו בעד הגירה ערבית מארץ ישראל
לא רצח עם!!

ג.הערך שאנו מציגים במצעינו הוא הערך המדוייק ביותר שיכול ליהיות לתורה הקדושה! "והורשתם את יושבי הארץ מפניכם" מצווה דאורייתא לגרש כל עם שאינו יהודי מהארץ
וכפי מובא בספר המצוות להרמב"ם(שכחת עשין) "שלא נעזבנה בידי זולתינו מן האומות,ולא בידי שממה....שלא יניחו ממנה מקום וגו'" וכן בעניין סתם מלחמה אומרת התורה
שאם הצעת לאוייב פעם אחת שלום ולא קיבל או אז יש מצווה של "והרגת כל זכר",יש להרוג את כל מי שעלול לתקוף אותך(הזכרים הגדולים ברוב המקרים).

ד.אתה טוען שמי שהולך אחרינו יש לו "מנת משכל נמוכה",בא נבדוק, מהו משכל? האם כוונתך לחכמה? כי אם כן אמור לי מיהו החכם? האם החכם הוא זה ששנים מנסה להגשים
כאן חלום בלהות של "שלום" ולמרות ששנים הערבים ימ"ש מפרים כל הדכם הוא ממשיך להאמין להם ומביא על עמו דם והקג,או האיש שצדק לאורך כל הדרך,שכל מה שאמר והזהיר
והתריע התגשם למרבה הזוועה? לפחות ע"פ חז"ל "איזהו החכם? הרואה את הנולד" ואני חושב שאין בר דעת שחולק...

ה.אתה מתלונן כלפינו שאין בנו רחמים,בו בזמן שאתה מבקש מחיים לוותר על חייו רק כדי שהוא לא יפריע לך לחיות איך שאתה רוצה,אנחנו מציעים להרוג אוייב,
ואתה מציע להרוג את כל מי שלא מסכים עם דעותיך. אז אמור לי: מי הוא כאן אכזר?

ו.טענת נגד חיים הי"ו ש"אין לו ערכים",אמור לי ראשית מה הם ערכים מבחינתך? האם כל מי שערכיו נוגדים את שלך הוא חסר ערכים? בא נבדוק מי כאן חסר ערכים ומי לא:
חיים מאמין בדרך ומוכן לוותר על כל תענוגות העולם כדי ליישם אותה(הוא ישב אף בכלא,ועד היום מקדיש את רוב זמנו לדרך בה הוא הולך),אתה, האם הקרבת חצי דקה אי פעם מזמנך
למען ערך מסויים? חיים מסתכן יומם ולילה ברצח ע"י גורמי טרור ערבים שכבר רצחו את רבו שדיבר כמוהו,וכל זאת למען הערכים בהם הוא מאמין,ואתה? לא צריך להרבות בדיבור....

ז.אמור לי מי כאן המצחיק והמושא לבדיחה? האדם שמצד אחד אומר שצריך ל"הכנס בהם",אך כשמישהו בא לעשות זאת הוא קופץ כנשוך נחש,או האדם שמאמין בדרך והולך בה עד הסוף?
מי כאן המגוכח? האם האדם שמאמין שעולם ומלואו עם תכונות מורכבות,יחסי גומלין מוחות שערכם הוא פי כמה אלפים ממחשבי העל בנס"א נוצר ללא "מתכנן תבוני",הרי לפי שיטך
יתכן שגם המחשב עליו אתה כותב נוצר כתוצאה מסופה קשה במגש גרוטאות...,או האדם שמבין את האמת הפשוטה שלא יתכן סדר מופתי ללא מסדר,תבונ ה שכיום אין מדען
שלא הגיע עליה!! כל עולם המדע מדבר על כך שיש בורא "אולטרה אינטלגנט" לעולם,ואפילו סטיבן אוקינג שהמציא את תאוריית ה"מפץ הגדול"(זו שמנסים לגרום לה ליהיות תחליף
לה' ר"ל) אומר שהתאורייה הזאת מתקיימת רק עם "מתכנן תבוני",והוא עצמו מזכיר את אלוקים לא פעם במחקריו. פשוט פיזיקאי כמוהו שמכיר את חוקי הטבע יודע בבירור שלא יתכן
שמפיצוץ אקראי יווצר משהו מסדור אם לא קיים מסדר.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק bac1111l

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 26, 2008, 14:52:47 »
קודם כל תודה על התגובה הבאמת מעניינת (אין שום צניות בדבריי) סוף סוף בן אדם שמחזיר תשובה רצינית אבל הינה תגובתי אני חושב שלקחתם יותר מידי ברצינות את המסורת אתם צריכים עידן חדש. אולי אני לא מבוגר ויש לי נסיון חיים כמו ששלך אבל אתה חייב להודות ולהכיר בטענותי כי אתה צריך להבין דבר אחד אני הבנתי שהדת מנסה להוציא ממך את תוכלת החיים כי אתה לא בוחר תוכלת חיים שם אתה חיי לפי ספר שאומר לך מה לעשות אין לך חופש בדת וזוהי הבעיה העיקרית (לא לדבר על זה ששום דבר שכתוב שם לא נשמע הגיוני) אתה צריך להבין דבר אחד שהאמונה שלך זה מה שמחזיקה את זה בחיים כמו שהבן אדם הקדמון לא הבין מאיפה היגע לו האש וככה נוצר אלוהים אתה צריך להיות נבון ומחושב יותר אתה לא יכול לזרוק הכל על הדת שלדעתי פשוט מחריבה את המין האנושי אני אולי קטן ואולי אין לי חוכמת חיים כמו שלך אבל חכם אני יהיה יותר רק בגלל דבר אחד ............. אני שואל שאלות ומשכיל אתה שואל שאלות לא חכמות אלה שאלות שיש אלהן בדרך כלל יש כבר תשובות אתה לא תחכים אם השנים אלה תלך בדרך אחת ולא יותר (אבל נחמד לדבר סוף סוף עם בן אדם שמשיב ברצינות לא כמו כמה פה הפורום ) אם אוכל לקבל מסנג'ר שנוכל להמשיך לשוחח אני אודה לך

תודה

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 26, 2008, 15:06:03 »
קודם כל תודה על התגובה הבאמת מעניינת (אין שום צניות בדבריי) סוף סוף בן אדם שמחזיר תשובה רצינית אבל הינה תגובתי אני חושב שלקחתם יותר מידי ברצינות את המסורת אתם צריכים עידן חדש. אולי אני לא מבוגר ויש לי נסיון חיים כמו ששלך אבל אתה חייב להודות ולהכיר בטענותי כי אתה צריך להבין דבר אחד אני הבנתי שהדת מנסה להוציא ממך את תוכלת החיים כי אתה לא בוחר תוכלת חיים שם אתה חיי לפי ספר שאומר לך מה לעשות אין לך חופש בדת וזוהי הבעיה העיקרית (לא לדבר על זה ששום דבר שכתוב שם לא נשמע הגיוני) אתה צריך להבין דבר אחד שהאמונה שלך זה מה שמחזיקה את זה בחיים כמו שהבן אדם הקדמון לא הבין מאיפה היגע לו האש וככה נוצר אלוהים אתה צריך להיות נבון ומחושב יותר אתה לא יכול לזרוק הכל על הדת שלדעתי פשוט מחריבה את המין האנושי אני אולי קטן ואולי אין לי חוכמת חיים כמו שלך אבל חכם אני יהיה יותר רק בגלל דבר אחד ............. אני שואל שאלות ומשכיל אתה שואל שאלות לא חכמות אלה שאלות שיש אלהן בדרך כלל יש כבר תשובות אתה לא תחכים אם השנים אלה תלך בדרך אחת ולא יותר (אבל נחמד לדבר סוף סוף עם בן אדם שמשיב ברצינות לא כמו כמה פה הפורום ) אם אוכל לקבל מסנג'ר שנוכל להמשיך לשוחח אני אודה לך

תודה
זרקת פה הרבה דברים בלי לבסס אף אחת מטענותיך!

מדוע אין חופש ביהדות? אני דוקא אדם חופשי בהחלט!
אין הגיון? ידידי אני טוען שאי האמונה בתורה היא לא הגיונית,כדי להתווכח על זה זה לא ביום ולא יומיים ובטח שלא באשכול תחפש
באינטרנט אתר שנקרא "יהדות מזוית שונה" תגיד שאתה רוצה לשוחח עם הרב מרדכי נוייגרשל,מדובר באיש משכיל הוא מכיר את המדע יותר טוב משנינו
והוא מדבר על הוכחות מדעיות.

שנית,עד היום דוקא המסורת שאתה טוען שהיא "לא הגיונית" היא שצדקה,הסבר לי איך זה שלפני הגירוש אלופים בצה"ל טענו שגירוש יעזור לביטחון
ואילו ילדים בני 4 בגבעות צעקו שזה רע לעם ישראל. עבר הגירוש,כיום גם אלופי צה"ל מודים שהם טעו. הסבר לי,כיצד ילד בן ארבע יכול להבין בביטחון
יותר מאלוף בצה"ל?? תשובה: הילד בן הארבע התבסס על התורה שהיא מכתב ממי שמכיר טוב יותר את המציאות,ואילו האלוף התבסס על דעתו.

כיצד הגעת למסקנה שהדת מוציאה את תוכלת החיים? אני חי כיהודי מאמין ויכול להינות מהחיים באופן מלא,לעבוד,ללמוד,לטייל להקים משפחה ומה לא.
לצד קיום מצוות מסויימות והימנעות ממעשים מסויימים,האם אני חיב לאכול את כל סוגי הבשר? אני בטוח שגם אתה ישנם סוגי בשר שלעולם לא תאכל...
מה הפסדתי? האם לא אושרו של האדם הוא שחשוב כ"תוכלת חיים",עכשיו אמור לי האם כל העולם האטאיסט הם אנשים מאושרים? בא נעשה בדיקה
ואני מבטיח לך שתראה שבעולם התורה ישנה  הרבה יותר שמחה ואושר פנימי אמיתי.(זה גם מה גורם שיש פחות גירושין בציבור הדתי,לאנשים טוב בחיי הנישואין
שלהם)

לדבי מסנג'ר אין לי,אבל אני מבין שבעניין האידיאולוגי אין לך בעיה רק בעניין האמונה,אז לכן אני סבור שכדי להגיע לאמת בנושא שהוא מדעי(היקום למשל...)
יש לדבר עם איש מדע,כמה ידע שיש לי בנושא הוא כלום לעומת מה שיש לרב נוייגרשל שהזכרתי לעיל. תיגש לאתר "יהדות מזוית שונה" תאמין לי שלא תצטער!!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 26, 2008, 15:12:03 »
ועוד משהו קטן...אתה טוען שזה אנשים פרימיטיביים המציאו את "הבורא" אז מדוע סטיבן הוקינג מאמין בו? פיזיקאי מס' אחת בכל העולם!
הוא הרי יכול למצוא הסבר טבעי לכל דבר,אז מדוע גם הוא "ממציא" את אלוקים? או שיתכן שגם הוא לא מצליח למצוא אף הסבר הגיוני לקיום העולם?

שנית,מומלץ לקריאה גם ספרו של הרב נוייגרשל "מסע אל פסגת הר סיני",שווה כל גרוש!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 26, 2008, 15:24:47 »
שלום אני בן 17 שעד לפני מספיק זמן שמר מצוות והגיע להחלטה להמשיך הלאה אני לא שמולאני ולא בעד הערבים אני בעד שניכנס בערבים כי אנחנו במלחמה איתם אבל לא נראה לכם שאתם קצת מגזימים כשבן פסח מדבר על שמולאני קיצני הוא צריך להסתכל על עצמו כימין קיצוני איך הוא גורם לשוטות הזואת כמו הדת להשטלט על חייו אני רואה איך אנשים בעלי מנת משכל נמוכה יכולים ללכת אחרי זה כי הבן אדם הזה נותן להם כח ותקווה אבל אני שואל אותך בן פסח איך אתה יכול לעשות את זה ? לגרום לבן אדם שברוב המקרים בעל מנת משכל נמוכה ללכת אחריך? הרי אתה יודע שאתה פשוט בן אדם שיצחקו אליו חברי לא מפסיקים לצחוק עליך אתה מושא לבדיחה אתה בן אדם ללא ערכים כי ערכיך נוגדים את ערכי התורה שאתה בעצמך רוצה להעביר האם אתה בעד רצח עם? זה טעות גם לפי התורה שאתה עצמך מנסה להעביר אתה בן אדם חלש שדרכו משם מה הולכת יד ביד עם אלוהים ועליך להבין . הוא לא קיים כי אמונתך היא מה שמאירה אותו בחיים אין נס שיבוא אתם מחכים במשך אלפי שנים למשיך ואני בטוח שהוא לא יבוא אתם חיים בעולם משלכם שפוגע מאוד בעולם שלי אני מבקש בכל לשון של בקשה אם עדיין יש בך רחמים קפוץ מחלון גבוה או משו ככה יהיה לאנשים שקט

בתודה
bc1111l
שלום אני בן 17 שעד לפני מספיק זמן שמר מצוות והגיע להחלטה להמשיך הלאה אני לא שמולאני ולא בעד הערבים אני בעד שניכנס בערבים כי אנחנו במלחמה איתם
כבר פה הבנתי שאתה שמוק שמאלני עוד לפני שקראתי את המשך ההודעה...
אבל לא נראה לכם שאתם קצת מגזימים כשבן פסח מדבר על שמולאני קיצני הוא צריך להסתכל על עצמו כימין קיצוני איך הוא גורם לשוטות הזואת כמו הדת להשטלט על חייו אני רואה איך אנשים בעלי מנת משכל נמוכה יכולים ללכת אחרי זה כי הבן אדם הזה נותן להם כח ותקווה אבל אני שואל אותך בן פסח איך אתה יכול לעשות את זה ?
"כשבן פסח מדבר על שמאלני קיצוני...בלה בלה בלה "  תגיד לי אנשים פאנטים שזורקים בקבוקי תבערה ואבנים על חיילים ומקללים ומצלמים את החיילים בשביל להפיל אותם כל השמאלנים
המושתנים המסריחים המלשינים, איך אתה רוצה שנקרא להם??
פחח אנשים בעלי מנת משכל נמוכה עלק, תאמין לי שאתה המפגר פה.... אני קורא תהודעה שלך ואני מנסה להבין מאיפה הטמטום, מצטער עוד לא הצלחתי להבין =/
 לגרום לבן אדם שברוב המקרים בעל מנת משכל נמוכה ללכת אחריך? הרי אתה יודע שאתה פשוט בן אדם שיצחקו אליו חברי לא מפסיקים לצחוק עליך אתה מושא לבדיחה אתה בן אדם ללא ערכים כי ערכיך נוגדים את ערכי התורה שאתה בעצמך רוצה להעביר האם אתה בעד רצח עם?
אנחנו הולכים אחריו כי הוא ממשיכו של גדול דורינו הרב מאיר כהנא זצ"ל! אנחנו הולכים אחרי תורתו וחיים בן פסח ממשיך אותו וכל מי שפה הצטרף מרצון! אף אחד לא מחזיק אותי פה!
למה נראה לך שהוא יהיה מושא לבדיחה??
אהה בגלל שהרצח עם שאנחנו מדברים עליו נוגד את ערכי התורה.........חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עכשיו אתה יצאת בדיחה יטמבל
מי בכלל מדבר על רצח עם יסמרטוט?? אנחנו מדברים על הגירה! ואפילו לא הגירה בכפייה אלא עידוד הגירה חחחח

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 26, 2008, 15:49:25 »

תודה
הלמדת דבר בחייך הקצרים? במה בדיוק אתה משכיל? מהי השכלתך בכלל? נכנסת פעם אל תוך נבכי היהדות שאתה מדבר? מהי תכלית החיים? ומה בין זה ובין תוחלת חיים? מה זה חופש? מה לגבי שבעים פנים לתורה? מה זה "נתנה התורה לבני אדם"? מה למדים מתנורו של עכנאי? ועד עכשיו לא שאלת שאלות משכילות כלל אלא קנטרנות בעלמא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 28, 2008, 11:54:10 »

תודה
איך אתה רוצה לקבל תגובה הולמת כשאתה מצווה על חיים לקפוץ מהחלון? זבל

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 28, 2008, 15:21:39 »

בתודה
bc1111l
בס''ד

בחן נא את דבריך כ '' בעל מנת-משכל גבוהה ''  :idiot2: :
1) הכיצד הינך קורא לימין האמוני האמיתי '' קיצוני '' ??  הרי אתם כשטופי-מוח ב'' אקוואריום '' של מערכת הליכלוך (חינוך) והתשקורת השבויים בידי גרעין השמאל השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי עוד מטרם קבלתם מנד''ט על ארץ-הקודש , ומטיפים לאנטי-יהדות בדיוק כמו חבריכם הנאציונאל סוציאליסטים ( נאצים ) יש''ו מחד , ומאידך מנגנים על הטבח הרצחני התעשייתי שבוצע בשואה בשביל להמשיך ולגזול '' כספי פיצויים '' על דם אחינו אותו הפקרתם בגזלכם את הכספים שנאספו למען פדיונם של 6000,000 מאחינו שנרצחו ע''י הצורר הנאצי יש''ו בעידוד שלכם בכדי שהטבח הרצחני הנורא ישמש אתכם בבחינת שימון לגלגלי ''מחנה הריכוז '' של השמד וההתבוללות שתכננתם על אדמת ארץ-הקודש תובב''א בהשתמשכם ב ''סמלים יהודיים '' בכדי להסוות את מעשי הנבלה הבוגדניים הללו !!ראה זאת במסמך הבא ש''צונזר '' מזה ארבעים שנים בכדי להסתיר את מעשי הנבלה של שלטון הערב-רב הניקלה !!

http://www.f2h.co.il/878765

2) וכן בכרתכם ברית עם האויב הערבי הנאצי חאג' אמין אלחוסייני יש''ו שר''י שהשתתף במעשי הרצח התעשייתיים של יותר מ6000,000 מאחינו הי''ד ביחד עם הצורר אדולף היטלר יש''ו שר''י , והמשכתם באותה ברית-דמים בהכירכם ביורשו ובן-משפחתו ותלמידו יאסר ערפאת אלקודווא אלחוסייני יש''ו שר''י , בעטי'ה של אותה ברית-דמים שבה הפקרתם לידיו את המקומות הקדושים וסביבתם בכדי למנוע מיהודים להגיע אליהם וזאת על-מנת למנוע ציביון יהודי אמוני ימני-אמיתי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א מכיוון שהדבר יקלקל לכם את תכנית השמד וההתבוללות !!! וכן אתם מתנכרים למורשת האמיתית שעליה מסרו אבותיכם את נפשם מזה יותר מאלפיים שנים !! האם אלפיים שנים של דורות היו טיפשים לעומתכם בעלי  '' מנת המשכל הגבוהה '' ?? :idiot2:--ראה עדויות למעשי הנבלה של שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י בסרט שבו משתתף חוקר הסטוריוני בכיר מהאוניברסיטה שדרך אגב איננו מזדהה עם שום צד ומגיב בצורה אובייקטיבית לחלוטין !!

http://rotter.net/forum/relg/8623.shtml

3) לאחר שהוכחנו לך שאתה חי בתוך בועה של שקרים ההוטבעו בך ובחבריך באמצעות שטיפת-מוח שיטתית !! , נראה לך סרטון שבו מוכח כיצד שלטון בני העוולה של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י אף רצח את מתנגדיו , והזמין מעשי רצח באחינו הי''ד ,וזאת בהעלמת הוכחות כאשר אמצעי החקירה נתונים למעשה בידיו בצורה כמעט אבסולוטית !! אולם הנסיבות מעידות בעד עצמן !! ראה זאת כאן :

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754

4) ולסיכום נראה לך עוד סרט שמראה מדוע מטיף שלטון הערב-רב הנגוע בשוחד ושלמונים ,זנות, זימה ותועבה ומעשי רצח אחינו הי''ד שאותם הוא מסווה בתחפושת של '' דמוקראטי'ה '' כלפי חוץ , שהקשר בינה לבין המציאות ''מקרי בלבד''--לשנאה ולהדחקה לשוליים את הציבור היהודי האמוני הימני האמיתי , שחלק ממנו נמנה על הציבור היהודי שומר התורה והמצוות הנקרא בפיכם '' חרדי ''  !! --ראה זאת כאן :

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=1088&category=2

ועתה כיהודי בעל ''' מנת משכל ''  :idiot2: גבוהה , תלמד לשקול את הדברים משני הצדדים של המטבע , ואם תוכל ( תלוי ב '' מנת המשכל שלך ''  :idiot2: ) אז גם באופן '' תלת מימדי '' !!
אנו לא שונאים אותך חלילה !!! אתה בסך-הכל קרבן שנפל לידי אותם מייצרי מחנות-העבודה , ומחנות-הריכוז של '' השומר הצעיר '' בכדי לשמד את העם היהודי ולבולל אותו בגויים כתכניתו של הצורר תיאודור הרצל יש''ו שר''י !! --ומנסים להציל את הניצוץ היהודי הקדוש שבך שמקשר אותנו יחד לאבות האומה היהודית ששרדה יותר משלושת אלפים שנים והיא הייתה האור לגויים וממנה שאבו את כל המוסר, המדע , ועוד המון דברים שהם רק חלקים קטנים ביותר ממה שנגנז בתורתנו הקדושה שלא בכדי מסרו גדולי האומה ( שבוודאי '' מנת המשכל ''שלהם הייתה גדולה משלך  ומשל חבריך , והעולם כולו מעיד על כך !!!) את נפשם עליה הי''ד !!
והאמ-ת והשלו-ם אהבו !!ונזכה במהרה לגאולה שלמה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: אוגוסט 28, 2008, 15:28:18 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 28, 2008, 16:14:44 »
הגולה בארץ, אתה תותח !!

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 28, 2008, 17:39:45 »

בתודה
bc1111l

חיים בן פסח אינו בעד רצח עם, אם כבר היחיד פה שבעד "שואה לערבים"(להם זה לא שואה זה פשוט הפיכה לשהידים, זוהי מטרת כל קיומם בעולם) זה אני! אם אתה רוצה להפנות למישהו טענות שהוא רוצח עם, תפנה אותם אליי.
ומאיפה הסקת שאנו בורים, חסרי השכלה ומנת משכל נמוכה? הרי כתוב:"כולנו חכמים, כולנו נבונים וכו' וגו'", ומה הכוונה כולנו? הכוונה כולנו באנשים שלומדים את התורה, מהתגובה הדבילית שלך אפשר להבין שאתה כלל לא דתי, כי אתה טוען שחיים יוצא כנגד התורה - איכה? איה הוא יוצא כנגד התורה? אדרבא "זכור את אשר עשה לך עמלק" רבנו כהנא הי"ד זצוק"ל זכר ואנו כממשיכיו זוכרים, בעוד אתה שכחת! ואתה אומר כי "ערכיך(ערכי חיים) נוגדים את ערכי התורה"? בכל ארה"ב, בכל הסדום והעמורה שם לא תמצא כי שני צדיקים: אחד המהווה את לוט והשני חיים בן פסח.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 28, 2008, 18:13:37 »
שלום לכולם,
רציתי לציין לשבח התבטאויותיו של חברינו היקר 'הגולה בארץ' הי"ו, על צחות לשונו ועדינות הבעת רגשיו כלפי הבחור שפתח את האשכול, בשונה מרבים כאן.
אני מאוד רוצה להדגיש בפניכם את הענין הזה של התבטאות יפה לכל אחינו בית ישראל, גם אם הם שטופי דעות כפרניות דביליות ומטומטמות מאוד בעיניכם, ואתם יודעים את ההסבר לכל דבר בניגוד לסכלותם הרבה - לצערנו הרב - עקב מערכת הלכלוך [מתיימרת להקרא חינוך].

אנשים רואים בכם: דתיים מייצגי הדת והבורא, משכילים, נומרלים. זה מה שאנו מנסים לשדר, ואנשים נרתעים מתגובות פוגעות מילוליות אלו.
אני חושב שאם הייתי כמו הבחור כאן, לא הייתי מתקרב להרשם באתר כלל ועיקר, וממשיך להיות עז כמו השאר[ראו את חתימתי].

בהצלחה לכולם בשיפור הלשון.
יוחאי.

מנותק bac1111l

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 28, 2008, 18:26:25 »
אני רק רוצה להגיד כאן דבר אחד אני לא בא כדי להרגיז אלה מגיע כאן לחפש תשובה והינה התשובה שלי לכמה מהאנשים הבוגרים שגיבו פה ...
1 לשאלה שנשאלתי מה הסכלתי אני סטודנט לפיזיקה ומתטמטיקה ופילוספיה באוניברסיטת ת"א
2 לא ביססתי את מה שאמרתי מסיבה פשוטה אני לא ישב כל היום ואכתוב באשכול הזה , תנו לי מסנג'ר אני מוכן לבסס את טענותי כל היום D:
3 אני רק רוצה להביר דבר אחד בקשר לאמונה (בלי קשר לאיזה דת יהודות נצרות איסלם וכו' ) ההאמונה היא מה שמשאירה ומה שהביא מלכתחילה את ה"בורא" לעולם כל הדתות מבססות על אל אחד(אני מדבר על תדות מונוטאיסטיות) והוא תמיד אותו דבר אל כל יכול היכול לעשות משו שהוא רוצה וגם ידוע גם בקוראן תנ"ך ובברית החדשה  שהוא מתגלה הרבה לאנשים המגעים לרמה מסוימת ואלי לא נישגב מבינתי להבין את דרכיו של ה"בורא " אבל למה הוא לא מופיע היום גם שבני ישראל למשל חטאו חטאים בלתי מוסברים ואיומים הוא נגלה או אפילו שלח לה עוזר או שופט בשפה המקראית העם כל ספרי מלאכים א,ב לא נפתחים רוב פרקיו בעוול שעשו בני ישראל ? ואם כן איפה המשיח שלנו כי הם קיבלו את זה מהר מאוד את המשיח (אני מדבר באופן יחסי ) אז תבינו דבר אחד שאלוהים הוא פרי המחשבה והאמונה שלכם ואני מצטער שאני אומר את זה ואני מצטער שאני מרגיז אנשים אבל אני רוצה תשובה אמיתית וכנה ורק עוד דבר אחד
אני בגיל 10 הגעתי למסכנה שאין דבר כזה פיית השיניים אולי גם אתם תתבגרו ותבינו שאין דבר כזה בוראD:

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 28, 2008, 18:37:26 »
אני רק רוצה להגיד כאן דבר אחד אני לא בא כדי להרגיז אלה מגיע כאן לחפש תשובה והינה התשובה שלי לכמה מהאנשים הבוגרים שגיבו פה ...
1 לשאלה שנשאלתי מה הסכלתי אני סטודנט לפיזיקה ומתטמטיקה ופילוספיה באוניברסיטת ת"א
2 לא ביססתי את מה שאמרתי מסיבה פשוטה אני לא ישב כל היום ואכתוב באשכול הזה , תנו לי מסנג'ר אני מוכן לבסס את טענותי כל היום D:
3 אני רק רוצה להביר דבר אחד בקשר לאמונה (בלי קשר לאיזה דת יהודות נצרות איסלם וכו' ) ההאמונה היא מה שמשאירה ומה שהביא מלכתחילה את ה"בורא" לעולם כל הדתות מבססות על אל אחד(אני מדבר על תדות מונוטאיסטיות) והוא תמיד אותו דבר אל כל יכול היכול לעשות משו שהוא רוצה וגם ידוע גם בקוראן תנ"ך ובברית החדשה  שהוא מתגלה הרבה לאנשים המגעים לרמה מסוימת ואלי לא נישגב מבינתי להבין את דרכיו של ה"בורא " אבל למה הוא לא מופיע היום גם שבני ישראל למשל חטאו חטאים בלתי מוסברים ואיומים הוא נגלה או אפילו שלח לה עוזר או שופט בשפה המקראית העם כל ספרי מלאכים א,ב לא נפתחים רוב פרקיו בעוול שעשו בני ישראל ? ואם כן איפה המשיח שלנו כי הם קיבלו את זה מהר מאוד את המשיח (אני מדבר באופן יחסי ) אז תבינו דבר אחד שאלוהים הוא פרי המחשבה והאמונה שלכם ואני מצטער שאני אומר את זה ואני מצטער שאני מרגיז אנשים אבל אני רוצה תשובה אמיתית וכנה ורק עוד דבר אחד
אני בגיל 10 הגעתי למסכנה שאין דבר כזה פיית השיניים אולי גם אתם תתבגרו ותבינו שאין דבר כזה בוראD:
ישלי שאלה אליך סטודנט לפיזיקה ומתמתיקה...איך נוצר העולם???.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 28, 2008, 19:13:14 »
היו לי 2 ניחושים...או אוניברסיטת חיפה או אוניברסיטת ת"א- אותו חרא

הסכלתי- אני מניח שהתכוונת לרשום השכלתי.... 

Aaron

• אורח
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 28, 2008, 19:36:16 »
בן 17 סטודנט לפיזיקה, מתמטיקה ופילוסופיה, לא יודע לשים פסיקים ונקודות וכותב עם שגיאות כתיב של ילד בכיתה ה'.  ;D
אל תשחק אותה שבאת לכאן רק כדי לקבל תשובה. כתבת לחיים בן פסח שאתה מציע לו "לקפוץ מהחלון".
גור-אריה ענה לך בפירוט על השאלות שלך ואתה בכלל לא מתייחס.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 28, 2008, 19:40:04 »
בהודעתך הראשונה כתבת שאתה בן 17, אז על איזה אוניברסיטה אתה בדיוק מדבר?
ואם אתה עד כדי כך גאון שאתה כבר נמצא באוניברסיטה (ואני מפקפק בכך פקפוק אחד גדול) הכיצד אתה כותב בצורה כה עילגת?
ואם בפילוסופיה עסקינן הכיצד אתה מסוגל לומר כל כך הרבה שטויות בפסקה אחת על דתות?
זה מראה עד כמה באמת אתה מגיע מרקע "דתי".
אם בגיל 10 הבנת שאין פיית שיניים (זה לא קצת מאוחר? אני הבנתי שאין שטויות בסגנון הזה כבר בגיל 5) הכיצד אתה עדיין מעלה אסוציאציות של ילד בן 8?
ואני רוצה לעשות בדיקה קטנה אם אפשר, אמור לי בבקשה, לאיזה תחום שייך ועל שם מי המשוואה הבאה- דיברגנץ d = רו (אות יוונית).
« עריכה אחרונה: אוגוסט 28, 2008, 19:40:33 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 28, 2008, 19:52:21 »
ואם אתה עד כדי כך גאון שאתה כבר נמצא באוניברסיטה (ואני מפקפק בכך פקפוק אחד גדול) הכיצד אתה כותב בצורה כה עילגת?
אם בגיל 10 הבנת שאין פיית שיניים (זה לא קצת מאוחר? אני הבנתי שאין שטויות בסגנון הזה כבר בגיל 5) הכיצד אתה עדיין מעלה אסוציאציות של ילד בן 8?
ואני רוצה לעשות בדיקה קטנה אם אפשר, אמור לי בבקשה, לאיזה תחום שייך ועל שם מי המשוואה הבאה- דיברגנץ d = רו (אות יוונית).
:smil092: :smil092: :smil092: חחחחחח ואיי נץ אין עלייך נשבע לך!!
נראה לי הוא התבאס עכשיו זרק תמחשב מהחלון חחחחחחחחחחחח

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 28, 2008, 21:30:04 »
נץ, אתה אוכל אותם בלי מלח, אבל אתה יודע תמיד יש את הויקיפדיה.

עריכה: גם כן אוניברסיטת תל-אביב, כל השמאל המשוקץ יושב שם, אם היה יושב בחיפה הייתי אומר ערבי מניאק אבל יושב בתל-אביב אזי יהודי מניאק.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 28, 2008, 21:30:56 על ידי רק כך! »

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 28, 2008, 22:25:25 »
נץ, אתה אוכל אותם בלי מלח, אבל אתה יודע תמיד יש את הויקיפדיה.

עריכה: גם כן אוניברסיטת תל-אביב, כל השמאל המשוקץ יושב שם, אם היה יושב בחיפה הייתי אומר ערבי מניאק אבל יושב בתל-אביב אזי יהודי מניאק.
זה שמעתיק מויקיפדיה, אפשר לזהות אותו משני ק"מ.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 28, 2008, 22:31:35 »
זה שמעתיק מויקיפדיה, אפשר לזהות אותו משני ק"מ.
גם לפי הטעויות שכתובות באתר הזה?

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום אני רוצה תשובה
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 28, 2008, 22:52:03 »
חחח אחי אתה תותח! O0