כתב נושא: מקוה שלא תכעסו עלי,אבל  (נקרא 29638 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק שלומי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #50 ב- : אפריל 08, 2009, 10:26:09 »
מי שומע זמרים ערבים אחי כדי שתפסיק זה לא טוב..אתה תדבק בסרטן חס וחלילה הם חולים אחי ..
ולשמוע זמרים נוצרים זה שונה?

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #51 ב- : מרץ 25, 2010, 02:21:28 »
בס''ד
גם אני לא אוהב מוזיקה מזרחית / מוזיקת דכאון / מוזיקה ערבית... ואני חושב שלעם היהודי אין שום צורך באומנים ערבים מוסלמים נאצים שרוצים להשמיד אותנו.. אך למרות כל זאת, אני לא חושב שיש כאן למישהו זכות לדרוש מאנשים לא להקשיב למוזיקה שהם אוהבים! כל אחד ישמע את מה שהוא אוהב!! על טעם ועל ריח לא מתווכחים, לא?
אז לא להתווכח על שטויות.
עדן איסקוביץ

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #52 ב- : מרץ 25, 2010, 12:50:18 »
אני אוהב את يا عواذل فلفلو של פריד אלאטרש, וכמובן שאני מכיר גם את أنت عمري של אום כולתום.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #53 ב- : מרץ 25, 2010, 14:19:54 »
בס''ד

השיר הזה ?? ????? ????? (יא עווזל פלפילו) זה דווקא שיר נחמד, מעולם לא שמעתי את הגרסה המקורית של הזמר הערבי. אך אני מכיר ואוהב את הגרסה של שלישיית הגשש החיוור.
עדן איסקוביץ

מנותק adirx2

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #54 ב- : אפריל 19, 2010, 10:45:30 »
אין שום דבר רע במוזיקה הזאת.
גם מוזיקה פרסית וטורקית (שנחשבים היום 2 בעיות רציניות מאוד של ישראל) זאת מוזיקה יפה מאוד..
תעשו את ההבדל בין לשמוע מוזיקה לבין פולטיקיה..

אפשר גם לשמוע את המוזיקה שלהם וגם למחוק אותם מהכדור..הולך טוב לא?!

מנותק DANIEL321

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אם תעזוב את הדאגה היא תשכח אותך
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #55 ב- : מאי 25, 2010, 10:04:06 »
סבתא שלי מאד אוהבת לשמוע את הזמרים האלו...
*בלוג חובה כניסה:    blog.tapuz.co.il/Israel11

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #56 ב- : מאי 27, 2010, 15:47:12 »
בס"ד

אנלא יודע לגבי פריד אל אטרש אבל אום כולתום הייתה אנטישמית ידועה.  :thumbsdown:
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #57 ב- : מאי 27, 2010, 16:38:52 »
למה אנשדים בארץ שומעים את הזבל הזה? המוסיקה הזאת גרועה גם מבחינת האיכות.אני באופן אישי אוהב רק קלאסית.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #58 ב- : מאי 27, 2010, 23:32:41 »
בס''ד
בת-ימי אתה צודק, אך למרות זאת אני חושב שכל אחד צריך להאזין למוזיקה שמוצאת חן בעיניו. כדברי האימרה הידועה 'על טעם ועל ריח - אין להתווכח'.
עדן איסקוביץ

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #59 ב- : יוני 24, 2010, 18:20:02 »
למה אנשדים בארץ שומעים את הזבל הזה? המוסיקה הזאת גרועה גם מבחינת האיכות.אני באופן אישי אוהב רק קלאסית.

אחי היקר זה לא קשור לאיכותה (מבחינת סאנוד) של אותה המוזיקה למשל אני אוהב מאוד זוהר ארגוב ורוב שיריו באיכות הקלטה ירודה...
פשוט אני לא מבין איך אפשר לשמוע את השפה המגעילה הזו ערבית! אני מעדיף לשמוע יפנית
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק השבני ואשובה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #60 ב- : יולי 07, 2010, 17:02:56 »
אני לא יודע מה איתכם אבל אני שומע בעיקר כחול לבן וגם כצעט מוזיקה אירופית  אבל בשום פנים ואופן לא מוזיקה ערבית ,המוזיקה היא חלק מהתרבות כך שאימוץ המוזיקה הערבית /הפרסית/הטורקית היא כמו לאמץ את התרבות הערבית /הפרסית/הטורכית ואנחנו רואים שכולן מובילות ל...

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #61 ב- : ספטמבר 04, 2010, 21:46:43 »
העובדה שאתה הולך ופוסל קבוצה מסוימת *לגמרי*, כלומר *כל* מה שקשור אליה הוא פסול, זה מגביל *אותך*:

נגיד הומואים. קשת בענן הייתה מאד ומעולם. ההומואים החליטו שזה הסמל שלהם. כילד אהבתי קשת בענן. היום אסור לי? אין שום קשר בין משכב זכר לבין קשת בענן, זה הם שהחליטו שיש קשר ביניהם. ואם אני סולד עכשיו מקשת בענן, אז הם בעצם משפיעים עליי. אני גם אוהב צבע ורוד. (ואדום). זה לא מוריד מהגבריות שלי. כי הגבריות שלי היא לא דבר שניתן לערער עליו. וחוץ מזה, אולי 'גבריות' ו- 'נשיות' זה מושגים שהמצאנו שנועדו לגרום לנו לנהוג בדרכים מסוימות.

אז בקשר למוזיקה ערבית. תרגיש טוב עם עצמך. אני מאד אוהב את המוזיקה בערבית של חיים משה. ממה שידוע לי, במלחמת לבנון הראשונה, 2 הצדדים של המלחמה שמעו את 'לינדה' של חיים משה.

דברים טובים, אינם שייכים לעם מסוים, ומותר לכולם להשתמש בהם. איינשטיין המציא את תורת היחסות, אז רק לנו מותר להשתמש ב- GPS. לא. זה לא עובד ככה.

זה יזעזע הרבה מכם מה שאני אגיד עכשיו: הסמל של הנאצים - עייט עם הצבעים אדום לבן ושחור, הוא סמל יפה. (והוא מוכרח להיות יפה, כי כל הסיפור איתם הוא להציג יופי וכוח כלפיי חוץ, הם הרי היו שקרנים.)
אבל הסמל עצמו איננו נאצי. אלו הזוועות שהנאצים חוללו, שמייצגים את הנאציזם. גם הזוועות שחוללו ומחוללים המוסלמים, שמייצגים את האיסלם. לא מה שכתוב בו, לא איך שהוא מוצג בסמלים. זה כמו 'האדם עושה את הבגד'.

פעם נתקלתי בסלוגן על חולצה באתר שמוכר חולצות עם סלוגנים:
.Islam is as Islam does
האיסלם הוא מה שהאיסלם עושה.

הפגיעה הכי חריפה באיסלם, הוא לומר את האמת המרה עליו. זה חזק יותר מכל קללה. האיסלם שגוי. האיסלם הוא כת.

למה הסמל של גברים זה כדור עם חץ שיוצא ממנו, אני יכול להבין. אבל למה הסמל של נשים זה כדור עם צלב שתלוי מתחתיו.. זה פחות ברור, אלא אם זה צוואר הרחם, שחלות, והרחם עצמו. אבל בכל זאת, הפמיניזם הגיע מהנוצרים בארה"ב, קשה להתעלם מזה.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #62 ב- : ספטמבר 04, 2010, 21:56:39 »
פצצת האטום הומצאה גם ע"י יהודים: בלי איינשטיין ופיינמן אין פצצת אטום. לא ראיתי מעצור איראני מלהשתמש בפצצה כזאת... הם ימציאו סיפור כאילו ממציאי המדע היו כולם בעצם ערבים, ושקיפחו אותם ושההיסטוריה פשוט השתנתה כי הנוצרים והיהודים שולטים ומכתיבים את ההסטוריה. רק שהמוסלמי לא ירגיש רע. כי ברגע שהוא ירגיש רע עם מה שהוא עושה, הוא לא יעשה את זה, והמנוולים למעלה יאבדו מכוחם. זה גם ידוע: בתרבויות ערביות אלה המושחטים שעולים למעלה. (ואל תגידו לי 'זה ככה גם אצלנו'. 1. נמאס לי לשמוע את הקלישאה הזאת כבר, גם אם היא הייתה נכונה. 2. היא שגויה.)
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
מקוה שלא תכעסו עלי,אבל
« להגיב #63 ב- : ספטמבר 04, 2010, 22:00:06 »
בס''ד

השיר הזה ?? ????? ????? (יא עווזל פלפילו) זה דווקא שיר נחמד, מעולם לא שמעתי את הגרסה המקורית של הזמר הערבי. אך אני מכיר ואוהב את הגרסה של שלישיית הגשש החיוור.

קרוב לוודאי שהמקור "הערבי" הוא חיים משה. אבל אני לא סגור על זה.