כתב נושא: האמת על ה "פלשתינאים"  (נקרא 62703 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
האמת על ה "פלשטינאים"
« להגיב #50 ב- : יולי 14, 2007, 22:17:57 »
תודה..גילתי משהו שלא ידעתי בעבר :)

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האמת על ה "פלשטינאים"
« להגיב #51 ב- : יולי 15, 2007, 00:25:49 »

אז אתה רוצה להגיד לי שלא ידעת שהערבים ידעו שאין כזה דבר פלשתינאצי?

Aaron

• אורח
האמת על ה "פלשטינאים"
« להגיב #52 ב- : יולי 15, 2007, 00:32:35 »

תתפלא, אבל הרבה לא יודעים על זה. כשסיפרתי את זה לחברים שלי הם הופתעו ולא ממש האמינו לי בהתחלה. אנשים רגילים לשמוע ש"הפלסטינים" תחת כיבוש ישראל, וכשהאמת מתבררת להם - שאין דבר כזה "פלסטינים" והכובשים הם הערבים זה כאילו עולם חדש נפתח בפניהם. התקשורת השרישה את השקר הזה עמוק לתודעתנו.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האמת על ה "פלשטינאים"
« להגיב #53 ב- : יולי 15, 2007, 01:03:29 »

תתפלא, אבל הרבה לא יודעים על זה. כשסיפרתי את זה לחברים שלי הם הופתעו ולא ממש האמינו לי בהתחלה. אנשים רגילים לשמוע ש"הפלסטינים" תחת כיבוש ישראל, וכשהאמת מתבררת להם - שאין דבר כזה "פלסטינים" והכובשים הם הערבים זה כאילו עולם חדש נפתח בפניהם. התקשורת השרישה את השקר הזה עמוק לתודעתנו.

למזלי מעולם לא הקשבתי לחדשות והקשבתי להוריי, כנראה זה נראה לי כמובן מעליו אז לא הבנתי שיש אחרים שאין הדבר נוגע גם להם..

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
האמת על ה "פלשטינאים"
« להגיב #54 ב- : יולי 29, 2007, 07:38:34 »

[/quot]

לא רק שלא ידעתי שהם יודעים שאין דבר כזה פלשתינאצי אלה גם אני לא ידעתי זאת

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק ימני בנשמה

• שניר בר-צבי לשעבר
  • משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ל->>אלון מליק!
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 26, 2007, 21:46:01 »
אלון, שיחקת אותה אחי! (עמוד 1 באשכול)

כל מה שכתבת שם צריך למסגר על קלף בבית ולתלות  O0

חידשת לי רבות בנוגע למקורות של הפלסטינים חח, לא הייתי מנחש עד כדי כך שפשוט אין להם קשר לארץ הזאת!!!

אנחנו היהודים, חיים במדינה יהודית דמוקרטית הודות לציונות! מדינה יהודית הייתה ומדינה יהודית תהיה!  :police:

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #56 ב- : אוקטובר 15, 2007, 15:41:10 »
האם קיים איפשהו ברשת מאמר שמנסה לנגח את הטענות האלה? או שהם פשוט מקבלים את זה...

מנותק pariente

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #57 ב- : אוקטובר 16, 2007, 03:42:25 »
ערבים פלשתינאים ירדנים מה זה משנה?? הכל אותו זבל מוקרץ ימח שמם  :D
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=190390

הבלוג שלי על כהנא זצ"ל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #58 ב- : אוקטובר 16, 2007, 04:15:57 »

זה משנה מפני ששמם מעיד על מקום מוצאם.  הערבים מוצאם מחצי האי ערב.  ה"פלשתינאים" הם ערבים שמתיימרים להיות אומה עתיקה אך למעשה הומצאו (כאומה) לאחר מלחמת ששת הימים, וה"ירדנים" הם ערבים שחיים במדינה שנוצרה בצורה בלתי-חוקית ע"י הבריטים שהפרו את תנאי המנדט, ומדינה פיקטיבית זו נקראת על שם נהר שנמצא בתוך גבולות א"י.

ערבים - כולל "פלשתינאים" ו-"ירדנים" - הביתה לחצי האי ערב!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #59 ב- : אוקטובר 18, 2007, 19:57:26 »

זה מאוד משנה, כי אם אתה מסכים לקרוא להם בשם "פלסטינים", אתה בעצם אומר שהאדמה הזאת היא "פלסטין" ולא ארץ ישראל ולאדמה הזאת אין לה שום קשר לעם היהודי. אם יש פלסטינים אז אין ישראל, והתורה היא שקר.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #60 ב- : אוקטובר 18, 2007, 22:18:24 »
זה מאוד משנה, כי אם אתה מסכים לקרוא להם בשם "פלסטינים", אתה בעצם אומר שהאדמה הזאת היא "פלסטין" ולא ארץ ישראל ולאדמה הזאת אין לה שום קשר לעם היהודי. אם יש פלסטינים אז אין ישראל, והתורה היא שקר.
ישר כח, אהרן.  תשובה מעולה!  כשחיים רואה תשובות כאלו, הוא יודע שכל ההשקעה שלו השתלמה, והפורום השיג, וב"ה ממשיך להשיג את מטרותינו.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 18, 2007, 22:20:12 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #61 ב- : נובמבר 06, 2007, 11:06:13 »

לאחרונה גם אני מנסה להנע משימוש בנגזרות פ.ל.ש.ת (בעבר השתמשתי בשם פפלשתים פסבדו-פלשתים אבל זה לא תפס), אני השתכנעתי שיש בשימוש הזה מעין הסכמה \ הכרה בטיעוני  כזב של הערבים. נראה לי שעכשיו אני אכנה את הערבים הפולשים בא"י - "אורחים".   

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #62 ב- : נובמבר 06, 2007, 14:16:15 »
פשוט-ערבים

המילה מצביעה על מוצאם.

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #63 ב- : מרץ 24, 2008, 01:51:21 »
כל הגזענות נגד ערבים היא מיותרת,כבר אמרתם נכון שממש קל לשלוט בהם,מכיוון המצב שלהם שאינם יודעים מי הם סילבזציה שבחיתולים,לכן הם מאמינים לכל בור ג'אהדי שמוביל אותם,הערבים הם מי שהם רק ביגלל עיוות דתם על ידי אנשי הג'יאהד,הנוצרים מי שהם רק ביגלל עיוות דתם ע"י כנסייה שרק רצתה לעשות כסף,עיוות דת למען מניעים אנושים יוצר לך עם מעוות.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #64 ב- : מרץ 24, 2008, 02:04:28 »
כל הגזענות נגד ערבים היא מיותרת,כבר אמרתם נכון שממש קל לשלוט בהם,מכיוון המצב שלהם שאינם יודעים מי הם סילבזציה שבחיתולים,לכן הם מאמינים לכל בור ג'אהדי שמוביל אותם,הערבים הם מי שהם רק ביגלל עיוות דתם על ידי אנשי הג'יאהד,הנוצרים מי שהם רק ביגלל עיוות דתם ע"י כנסייה שרק רצתה לעשות כסף,עיוות דת למען מניעים אנושים יוצר לך עם מעוות.
כאן הטעות שלך, ג'יהאד מעצם מהותו הוא לא עיוות הדת, אלא אחד מיסודות הדת, להבדיל מהנצרות שבשמה יצאו למלחמות וקציר דמים נורא, הנצרות במהותה מהטקסטים שלה עולה ריח הפציפיזם ולא מלחמה ולכן שם זה היה עיוות דת, להבדיל הג'יהאד באיסלם והמערכה העולמית המגולמת בו, היא ביסוד! הדת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #65 ב- : מרץ 24, 2008, 02:08:00 »
הרבה ערבים יגידו לך שיש שתי גרסאות של פירוש הקוראן,ע"פ הג'יאהד וע"פ האזרח הפשוט,הג'יאהד מה שהם עשו הם עיוותו את הדת לצורך מלחמה,ולכן הדת נהפכה למין כלי מלחמה,ומפה יצאה לך לבסוף דת ההולכת בדרך החרב,בקיצור פירוש פרימיטיבי של דת.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #66 ב- : מרץ 24, 2008, 07:22:37 »
הרבה ערבים יגידו לך שיש שתי גרסאות של פירוש הקוראן,ע"פ הג'יאהד וע"פ האזרח הפשוט,הג'יאהד מה שהם עשו הם עיוותו את הדת לצורך מלחמה,ולכן הדת נהפכה למין כלי מלחמה,ומפה יצאה לך לבסוף דת ההולכת בדרך החרב,בקיצור פירוש פרימיטיבי של דת.
אתה טועה.  הם לא עיוותו את הדת לצורך מלחמה, אלא הדת עצמה נוצרה ע"י מוחמד יש"ו לצורך מלחמה, ומאז לא השתנה דבר.  האיסלם מאז המצאתו הלך בדרך החרב.  יש הבדל בין "פירוש" לבין "סילוף".  לפני שאתה ממשיך לטעון שקיים איסלם "מתון", אני מפציר בך לקרוא בתשומת לב את הספר The Legacy of Jihad שנכתב ע"י Andrew Bostom, או לפחות גלוש באופן יומי באתר JihadWatch.org.  נץ וחיים והאלקשי ואני איננו מתלהמים בורים.  למדנו היטב את הקור'אן והחדית', ובספר שהזכרתי למעלה תמצא פסקי הלכה מוסלמיים של 1300 השנה האחרונים שנתקבלו לאחר כתיבת הקור'אן והחדית', ותלמד שאין שום קונפליקטים בכתבים אלו.  נכון שיש פסוקים "אלימים" ופסוקים של "שלום", אבל ישנו גם עיקרון שנקרא בערבית נסח' שעל פיו מסרים מאללה כביכול שהתקבלו אחרונים ומנוגדים לראשונים מחליפים את הראשונים, ולכן כל הפסוקים ה"טובים" שמצווים את המוסלמים להתייחס בידידות ובכבוד אל "אנשי הספר" (יהודים ונוצרים) בטלים ומבוטלים ע"י הציווי להילחם בכופרים עד חורמה, ללא רחמים.  פרקי הקור'אן אינם מסודרים בסדר כרונולוגי, ואחד הפרקים האחרונים לפי הסדר הכרונולוגי הוא הסורה התשיעית שבה תמצא את כל הפסוקים האלימים שהחליפו את הפסוקים האחרים.  במסגדים המואזינים צווחים באוזני שומעיהם את הפסוקים האלימים, בעוד שדוברי האיסלם הערמומיים ובעלי בריתם הבוגדניים במערב מצטטים באוזני אנשי המערב התמימים והנבערים את פסוקי השלום ובכך הם אלו שמסלפים בכוונה את דברי הקור'אן, במטרה להטעות, לפלג ולהחליש את מחנה הכופרים (והטעייה כזו נקראת ת'קיה).  אל תיפול בפח הזה.  ובאופן כללי --- לא כדאי להתווכח עם נץ, במיוחד כשהוא מפרט בפניך עובדות (כגון מהות האיסלם) ולא את דעותיו האישיות (כגון מה יקרה לאירופה בעתיד).
« עריכה אחרונה: מרץ 24, 2008, 07:24:00 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Haifa Till i Die

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • לא רציתם כהנא - קיבלתם בשארה
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #67 ב- : אוקטובר 26, 2008, 20:04:54 »
בהחלט תגובה נהדרת, מליק! נהנתי לקרוא!

מנותק אלון מחיפה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #68 ב- : ינואר 04, 2009, 00:38:39 »
זה ידוע זאין הבדל בין ערבי שפה לערבי שבסוריה בירדן או בכל מקום אחר
ההבדל הוא פיקציה שהשמלאנים יצרו
« עריכה אחרונה: ינואר 04, 2009, 00:39:39 על ידי אלון מחיפה »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #69 ב- : ינואר 04, 2009, 11:52:41 »
אכן אני מזק את דבריו של דוקא כך,האיסלם נוצרה עקב מלחמה וצורך מלחמתו של מוחמד ימ"ש.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #70 ב- : פברואר 04, 2009, 06:34:10 »
תגובה ממש עניינית שימו לב:

מה שנכון - נכון!!

קראו איזו תגובה מדהימה השיבה מישהי לערבייה מחיפה שטענה שארץ ישראל היא של העם הפלסטיני -

הכתבה "ליברמן, אנחנו עוד נדרוך עליך " ותגובתה של ערבייה ישראלית בשם
סמר לכתבה זו הביאו את הגולשת דרורה להגיב
זה מה שסמר(הערביה מחיפה) כתבה:
אנחנו לא ערביי ישראל...אנחנו פלסטינים אזרחי מדינת ישראל. והאזרחות שלנו היא דבר טכני הכולל דרכון ותעודת זהות ישראלים שאנחנו מציגים עפ"י בקשת המוסדות המבקשים. ל-נ-ו יש לאום ולפיו אנחנו פלסטינים ערבים. אנחנו לא ערביי המדינה הזו, ואנחנו לא מסכימים להיות מיוחסים לה כלל וכלל. א-ת-ם חסרי לאום. ל-כ-ם יש דת שקוראים לה יהדות!!ואתם משתייכים לה, ותו לא!!! היצירה היחידה שלכם היא השפה העברית. מלבדה, אין דבר אחד שהצלחתם ליצר תוך ה-58 שנים ששהיתם פה ככובשים על אדמתו של עם אחר!!.אתם פשוט עם בלי תרבות, ובלי שום עבר שמצדיק התגאות בו. אתם פשוט פרטים שנאספתם מהגלות, הגעתם בחוצפה, כדי לממש את זכותכם להגשמה עצמית, על חשבונה של הזכות הזו של עם אחר. את השלום נוסח רבין רצחתם לנצח! אז ....תתביישו לכם, כי לנו כבר אין מה לדבר איתכם. ואני נמנעת פה מכל הכללה גורפת. לי יש חברים יהודים שהם כמו אחים שלי, ואני מוקירה אותם מאד, אבל ישנם עמים שכדי להתקיים שוללים את קיומו של עם אחר.

וזו תגובתה של דרורה:
סמרמחיפה,אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים).פלשתם / זלגתם / חדרתם- לארץ ישראל בחסות, עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים .פתחי את מפת העולם, ערביה מישראל. תגלי ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה, ושטחן של כל המדינות המוסלמיות (56) מכסה כשליש מכדור הארץ. שטח אדיר שאין לתארו. משאבים של נפט ועושר לאין חקר .אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, מבלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא ?ובואי ואומר לך כמה מילים על ה"עם" הפלסטיני. אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל.
נתחיל עם השם שלכם : הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש 'פרוביניקה פלשתינה' - על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות .הפלישתים היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל _מ_א_י_ר_ו_פ_ה_ ונעלמו מאזורנו כ-1600 שנה לפני הולדת מוחמד .אין לערבים שמקורם בחצי האי ערב כל קשר לפלישתים - לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה יכלו הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרים ?
ואשר לארץ ישראל, סמר מחיפה .תבחרי כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל ע"י האקדמיה הבינלאומית שיראה לנו איפה פלסטין, מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין, מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם" שקראו לו העם הפלסטיני, מי אתם, מאין באתם ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל. לא מצליחה למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת 'ארץ ישראל, ארצו של עם ישראל') שיאשש את טיעונייך .יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מ התקופה העותמנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל - אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית .ובכן, בואי נסכם שאם תמצאי כל תיעוד שהוא (שאינו חלק מהתעמולה הפלסטינית המשנה עובדות היסטוריות בדיעבד) - להיותכם וקיומכם בארץ ישראל - כבר יש לנו משהו להתחיל ממנו . אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט . . . כמעט כמו שאתם שונאים אותנו .זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם - השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם !ב-1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב .המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו .כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות
..לא רק שלא עשיתם כך - המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת, ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם .למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית, היא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין - ירדן , "פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים" פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין. לא מתאים לנו .ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמאל שלנו מפזר אשליות הממלאות את ל בכם תקווה גדולה: יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם. זה יקרה או בטוב או בחר ב .במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי, כלומר - קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אמנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון .

לסיכום, אפנה אותך לספר חביב ומלא הומור. שמו"מסע תענוגות בארץ הקודש" והוא נכתב ע" י סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מרק טווין) ב -1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה .הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות. כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת, חולות . "ארץ הבכא", כך הוא כינה את ארץ ישראל .כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראל– בנה הגניוס היהודי . אין פלא שאת ואחייך חומדים אותו!

ואם את יושבת בביתך המחובר לחשמל ומקלידה תשובה במחשב, זה כי הציונים סידרו כאן מדינה המאפשרת לך לחיות ברמה שונה לחלוטין משל 99% מאחיותייך במדינות ערב .

אזרחית יהודייה ישראלית, בעלת המקום

יישר כח עם ישראל!!
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
האמת על ה "פלשתינאים"
« להגיב #71 ב- : פברואר 06, 2009, 06:32:36 »
תגובה ממש עניינית שימו לב:

מה שנכון - נכון!!

קראו איזו תגובה מדהימה השיבה מישהי לערבייה מחיפה שטענה שארץ ישראל היא של העם הפלסטיני -

הכתבה "ליברמן, אנחנו עוד נדרוך עליך " ותגובתה של ערבייה ישראלית בשם
סמר לכתבה זו הביאו את הגולשת דרורה להגיב
זה מה שסמר(הערביה מחיפה) כתבה:
אנחנו לא ערביי ישראל...אנחנו פלסטינים אזרחי מדינת ישראל. והאזרחות שלנו היא דבר טכני הכולל דרכון ותעודת זהות ישראלים שאנחנו מציגים עפ"י בקשת המוסדות המבקשים. ל-נ-ו יש לאום ולפיו אנחנו פלסטינים ערבים. אנחנו לא ערביי המדינה הזו, ואנחנו לא מסכימים להיות מיוחסים לה כלל וכלל. א-ת-ם חסרי לאום. ל-כ-ם יש דת שקוראים לה יהדות!!ואתם משתייכים לה, ותו לא!!! היצירה היחידה שלכם היא השפה העברית. מלבדה, אין דבר אחד שהצלחתם ליצר תוך ה-58 שנים ששהיתם פה ככובשים על אדמתו של עם אחר!!.אתם פשוט עם בלי תרבות, ובלי שום עבר שמצדיק התגאות בו. אתם פשוט פרטים שנאספתם מהגלות, הגעתם בחוצפה, כדי לממש את זכותכם להגשמה עצמית, על חשבונה של הזכות הזו של עם אחר. את השלום נוסח רבין רצחתם לנצח! אז ....תתביישו לכם, כי לנו כבר אין מה לדבר איתכם. ואני נמנעת פה מכל הכללה גורפת. לי יש חברים יהודים שהם כמו אחים שלי, ואני מוקירה אותם מאד, אבל ישנם עמים שכדי להתקיים שוללים את קיומו של עם אחר.

וזו תגובתה של דרורה:
סמרמחיפה,אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים).פלשתם / זלגתם / חדרתם- לארץ ישראל בחסות, עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים .פתחי את מפת העולם, ערביה מישראל. תגלי ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה, ושטחן של כל המדינות המוסלמיות (56) מכסה כשליש מכדור הארץ. שטח אדיר שאין לתארו. משאבים של נפט ועושר לאין חקר .אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, מבלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא ?ובואי ואומר לך כמה מילים על ה"עם" הפלסטיני. אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל.
נתחיל עם השם שלכם : הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש 'פרוביניקה פלשתינה' - על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות .הפלישתים היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל _מ_א_י_ר_ו_פ_ה_ ונעלמו מאזורנו כ-1600 שנה לפני הולדת מוחמד .אין לערבים שמקורם בחצי האי ערב כל קשר לפלישתים - לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה יכלו הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרים ?
ואשר לארץ ישראל, סמר מחיפה .תבחרי כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל ע"י האקדמיה הבינלאומית שיראה לנו איפה פלסטין, מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין, מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם" שקראו לו העם הפלסטיני, מי אתם, מאין באתם ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל. לא מצליחה למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת 'ארץ ישראל, ארצו של עם ישראל') שיאשש את טיעונייך .יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מ התקופה העותמנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל - אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית .ובכן, בואי נסכם שאם תמצאי כל תיעוד שהוא (שאינו חלק מהתעמולה הפלסטינית המשנה עובדות היסטוריות בדיעבד) - להיותכם וקיומכם בארץ ישראל - כבר יש לנו משהו להתחיל ממנו . אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט . . . כמעט כמו שאתם שונאים אותנו .זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם - השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם !ב-1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב .המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו .כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות
..לא רק שלא עשיתם כך - המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת, ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם .למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית, היא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין - ירדן , "פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים" פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין. לא מתאים לנו .ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמאל שלנו מפזר אשליות הממלאות את ל בכם תקווה גדולה: יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם. זה יקרה או בטוב או בחר ב .במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי, כלומר - קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אמנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון .

לסיכום, אפנה אותך לספר חביב ומלא הומור. שמו"מסע תענוגות בארץ הקודש" והוא נכתב ע" י סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מרק טווין) ב -1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה .הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות. כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת, חולות . "ארץ הבכא", כך הוא כינה את ארץ ישראל .כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראל– בנה הגניוס היהודי . אין פלא שאת ואחייך חומדים אותו!

ואם את יושבת בביתך המחובר לחשמל ומקלידה תשובה במחשב, זה כי הציונים סידרו כאן מדינה המאפשרת לך לחיות ברמה שונה לחלוטין משל 99% מאחיותייך במדינות ערב .

אזרחית יהודייה ישראלית, בעלת המקום

יישר כח עם ישראל!!

בס"ד

חזק ביותר!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« עריכה אחרונה: מאי 22, 2013, 02:32:24 על ידי Rafoe »
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!