כתב נושא: מה דעתכם על אגד?  (נקרא 25123 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #75 ב- : אוגוסט 02, 2008, 21:28:47 »
חחחחחחחחחח אז בוא נשכח מהפיקוח נפש, אלא שלא שומרים שבת מלכתחילה למה שלא יקבלו אוטובוסים בשעות שהם חוזרים הביתה בין 1-4 בבוקר??!??!
הרי הם גם ככה לא שומרים שבת אז למה שלא תיהיה להם הסעה הביתה והם יצטרכו לנהוג שיכורים ????תודה, גם לך!
פסדר אולי זה יתרון בקטע של התאונות זה עוזר מונע נפגעים,לא שאני מסכים אם זה שיחללו שבת!!!
חוץ מזה שיש תבעיה שזאת תחבורה ציבורית במדינה יהודית תחלל שבת אם אתה רוצה אדם פרטי שיחלל בחירה שלו אבל לא דבר ציבורי של כולם!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 02, 2008, 21:29:45 על ידי MATAN »

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #76 ב- : אוגוסט 02, 2008, 22:46:16 »
א.למה יש אמבולנסים שאלת? כדי לעזור באנשים שהשיכורים שלך פגעו! וכו'...
ב.אין פה פיקוח נפש,כי בנאדם ששותה ונוהג הנפש שלו לא חשובה בעניו לכן לא בעניי אז אני לא הולך לפקח לו על הנפש,ונפשות כל הציבור הדתי לא צריכות להיפגע ביגלל הנפש שאפילו לא מוכנה לשמור על עצמה.
ג.אנשים שיש להם מכוניות לא יסעו באוטובוסים לפחות לא כולם.
ד.יש מוניות שירות.
ה.נהגים נוסעים בשבת כי אנחנו לא חיים בדיקטטורה,אוטו של מישו זה רק הוא והמשפחה שלו לכן זכותו לסוע בשבת עם הוא רוצה,כמו שזכותו של הנער הצעיר לצאת בשישי ולשתות אלכוהול,ואם לא היו עד מכוניות בכביש חוץ ממנו אז וואלה סבבה גם הוא היה יכול לנהוג ולשתות.
לסיכום ברגע שאתה עושה משו שרק משתקף בחיים שלך אין בעיה תעשה מה בראש,מרגע שזה משתקף גם על אנשים אחרים אין לך זכות לעשות זאת,כמו לנהוג שיכור,כמו להתחיל שהאוטובוסים יסעו בשישי,וכמו הקליפים שעושה בריטני ספירס וכו' וכו'.
זה מה שניקרא ישרא-בלוף,דיקטטורה מתורצת.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #77 ב- : אוגוסט 03, 2008, 00:59:37 »
א.למה יש אמבולנסים שאלת? כדי לעזור באנשים שהשיכורים שלך פגעו! וכו'...
ב.אין פה פיקוח נפש,כי בנאדם ששותה ונוהג הנפש שלו לא חשובה בעניו לכן לא בעניי אז אני לא הולך לפקח לו על הנפש,ונפשות כל הציבור הדתי לא צריכות להיפגע ביגלל הנפש שאפילו לא מוכנה לשמור על עצמה.
ג.אנשים שיש להם מכוניות לא יסעו באוטובוסים לפחות לא כולם.
ד.יש מוניות שירות.
ה.נהגים נוסעים בשבת כי אנחנו לא חיים בדיקטטורה,אוטו של מישו זה רק הוא והמשפחה שלו לכן זכותו לסוע בשבת עם הוא רוצה,כמו שזכותו של הנער הצעיר לצאת בשישי ולשתות אלכוהול,ואם לא היו עד מכוניות בכביש חוץ ממנו אז וואלה סבבה גם הוא היה יכול לנהוג ולשתות.
לסיכום ברגע שאתה עושה משו שרק משתקף בחיים שלך אין בעיה תעשה מה בראש,מרגע שזה משתקף גם על אנשים אחרים אין לך זכות לעשות זאת,כמו לנהוג שיכור,כמו להתחיל שהאוטובוסים יסעו בשישי,וכמו הקליפים שעושה בריטני ספירס וכו' וכו'.
זה מה שניקרא ישרא-בלוף,דיקטטורה מתורצת.
א. בתור היצרן של הוודקות והבירות, אני מתנצל בשם השיכורים שלי.-- תודה באמת שנתת תשובה מפורטת כל כך למה יש אמבולנסים!
ב.שתיהיה בריא איזה חפרן אתה...בוא נאמר שלא אכפת לי ממנו, אכפת לי מעצמי, אכפת לי מהסובבים אותי ולמה שאני או מישהו אחר ידרס בגלל שיכור- אגד באים למנוע זאת!
ג.תתפלא
ד.לפעמים יוצא יקר...
ה.אם ואם ואם... מזה אם לא היו מכוניות על הכביש חוץ ממנו??--יש ! זאת עובדה.-- אגד באה למנוע מאותם שיכורים לנהוג...
מה קשור לקליפים של בריטני ספירס?? תפרט לי גם ב- 5 סיבות כמו מה שפירטת עכשיו, תודה!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #78 ב- : אוגוסט 03, 2008, 01:02:39 »
א. בתור היצרן של הוודקות והבירות, אני מתנצל בשם השיכורים שלי.-- תודה באמת שנתת תשובה מפורטת כל כך למה יש אמבולנסים!
ב.שתיהיה בריא איזה חפרן אתה...בוא נאמר שלא אכפת לי ממנו, אכפת לי מעצמי, אכפת לי מהסובבים אותי ולמה שאני או מישהו אחר ידרס בגלל שיכור- אגד באים למנוע זאת!
ג.תתפלא
ד.לפעמים יוצא יקר...
ה.אם ואם ואם... מזה אם לא היו מכוניות על הכביש חוץ ממנו??--יש ! זאת עובדה.-- אגד באה למנוע מאותם שיכורים לנהוג...
מה קשור לקליפים של בריטני ספירס?? תפרט לי גם ב- 5 סיבות כמו מה שפירטת עכשיו, תודה!
קרוע אתה :2funny:

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #79 ב- : אוגוסט 03, 2008, 03:10:03 »
ג.תתפלא
ד.לפעמים יוצא יקר...

א.-------------
ב.יפה רק שזה לא התקיד של אגד למנוע זאת,זה התפקיד של אלה של שותים,פשוט לא לשתות ולנהוג,מוזר שאתה מחליט לפגוע באלה שבכלל לא יוצאים בשבת...
ג.אני לא כי אנשים ששותים ונוהגים כמו שכבר אמרתי אלפי פעם לא איכפת להם מעצמם ולא מהסביבה,אז למה שפתאום הם יגידו...טוב נוותר על הנוחיות וניסע באוטובוס כן!(זה למה אני חופר כי שום דבר לא ניקלט אצלך)
ד.והוודקות לא? אז אתה מחליט לפגוע במליון תושבים ביגלל שתי שקל...ועזוב שוודקה היום בבר עולה לך שוט 15 שקל...
ה.זה ציניות מום הכוונה שלי הייתה שאין מצב שלנהוג ולשתות יהיה בסדר..
כי זה משודר בטלוויזיה הלאומית

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #80 ב- : אוגוסט 03, 2008, 12:46:26 »
א.-------------
ב.יפה רק שזה לא התקיד של אגד למנוע זאת,זה התפקיד של אלה של שותים,פשוט לא לשתות ולנהוג,מוזר שאתה מחליט לפגוע באלה שבכלל לא יוצאים בשבת...
ג.אני לא כי אנשים ששותים ונוהגים כמו שכבר אמרתי אלפי פעם לא איכפת להם מעצמם ולא מהסביבה,אז למה שפתאום הם יגידו...טוב נוותר על הנוחיות וניסע באוטובוס כן!(זה למה אני חופר כי שום דבר לא ניקלט אצלך)
ד.והוודקות לא? אז אתה מחליט לפגוע במליון תושבים ביגלל שתי שקל...ועזוב שוודקה היום בבר עולה לך שוט 15 שקל...
ה.זה ציניות מום הכוונה שלי הייתה שאין מצב שלנהוג ולשתות יהיה בסדר..
כי זה משודר בטלוויזיה הלאומית
א.-----------------------------------------------------------???
ב.אוקיי, זה לא התפקיד של אגד למנוע זאת- אלא לאלה ששותים, הבנתי...עכשיו הכל ברור לי, איך עלית על זה??
 שכחתי שכולם במדינת ישראל שומרים על החוקים...
 אתה חושב שאם אתה בא במשפטים כאלה זה יעוזר??? אתה צריך לקום ולעשות מעשה בשביל שזה לא יקרה ולא סתם לבוא בסיסמאות כי
 זה לא יעזור לאף אחד וזה לא יזיז לאף אחד ועדיין אנשים ישתו וינהגו!
ג.אתה אומר בנסיון רב כל כך " אנשים ששותים ונוהגים לא אכפת להם מעצם ומהסביבה" -- מאיפה לך לדעת?? אתה נוהג ושותה??
 לא חשבת שיכול לקרות מצב שבן אדם הביא אוטו וסמך על זה שחבר שלו הוא יהיה נהג תורן ככה שהוא יוכל לשתות ובסוף זה שהביא את האוטו
 שתה וגם הנהג תורן - אז מה הוא אמור לעשות??? זה למשל מקרה לא צפוי שאנשים מוצאים את עצמם נוהגים מחוסר ברירה...
ד.שתי שקל... מה שתגיד...
 יום שישי כל מונית ספיישל יותר יקרה וזאת עובדה.
ה.סלח לי שקשה לי לזהות ציניות דרך האינטנט... 

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #81 ב- : אוגוסט 03, 2008, 18:55:36 »
חבר'ה, אנשים  שיכורים  שיש  להם  מכונית  יסעו  על המכונית  גם אם  יהיו  שיכורים, מי  שישב  על אוטובוס  זה בדרך כלל  אנשים שלא  שיכורים  שאין  להם  רכב, כך  שתאונות  דרכים, תאמינו  לי זה לא  ימנע, כי  רוב  התאונות  קורים  בגלל  השיכורים [שכזכור במילא יסעו  על מכונית  גם  אם  יהיה  אוטובוס  אגד]!!!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 03, 2008, 18:56:25 על ידי morde208 »

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #82 ב- : אוגוסט 03, 2008, 18:59:08 »
א.-----------------------------------------------------------???
ב.אוקיי, זה לא התפקיד של אגד למנוע זאת- אלא לאלה ששותים, הבנתי...עכשיו הכל ברור לי, איך עלית על זה??
 שכחתי שכולם במדינת ישראל שומרים על החוקים...
 אתה חושב שאם אתה בא במשפטים כאלה זה יעוזר??? אתה צריך לקום ולעשות מעשה בשביל שזה לא יקרה ולא סתם לבוא בסיסמאות כי
 זה לא יעזור לאף אחד וזה לא יזיז לאף אחד ועדיין אנשים ישתו וינהגו!
ג.אתה אומר בנסיון רב כל כך " אנשים ששותים ונוהגים לא אכפת להם מעצם ומהסביבה" -- מאיפה לך לדעת?? אתה נוהג ושותה??
 לא חשבת שיכול לקרות מצב שבן אדם הביא אוטו וסמך על זה שחבר שלו הוא יהיה נהג תורן ככה שהוא יוכל לשתות ובסוף זה שהביא את האוטו
 שתה וגם הנהג תורן - אז מה הוא אמור לעשות??? זה למשל מקרה לא צפוי שאנשים מוצאים את עצמם נוהגים מחוסר ברירה...
ד.שתי שקל... מה שתגיד...
 יום שישי כל מונית ספיישל יותר יקרה וזאת עובדה.
ה.סלח לי שקשה לי לזהות ציניות דרך האינטנט... 

אני לא אומר סיסמאות אני אומר שצריך להפעיל סנקציות לגבי השתייה לדבר עם הברמנים וכו',ואם הברים,בכל מקרה הציבור הדתי לא קשור לזה,ופשוט שאנשים לא ישתו וינהגו ואם הם עושים את זה אין לך ממש מה לעשות זה כמו אתה לא יכול ממש לעשות הרבה כדי לגרום למישו לא להיתאבד אם מישו רוצה להיתאבד אבל באמת רוצה הוא בסוף יעשה את זה,כמו שאם  מישו באמת רוצה לנהוג ולשתות הוא בסוף יעשה את זה.
אוחחח ואל תיתן לי את הבולשיט של חוסר ברירה מתקשרים למישו,לוקחים מונית,לוקחים מונית שירות יושנים על הספסל מוצאים בחורה והולכים לישון אצלה חברים וכו' וכו' וכו'...
ובוא נגיד שהוא הוציא הרבה יותר כסף לשתייה על המונית שירות אם הוא שיכור סבבה? אז הוא מוכן להוציא כסף על מה שיהרוג אותו אבל לא על מה שיציל אותו? אתה מבין על איזה יצור אנחנו מדברים? שילכו כוסאמק..יותר יקרה כי יש פחות תחבורה ציבורית והם עובדים עד 5 בבוקר מה אתה רוצה?
אתה באמת חשבת שאני חושב שיש רק בנאדם אחד שנוהג בכל ישראל? אז למה כל הוויכוח הזה? :2funny:

ושטויות אולי 5% מהתאונות ביגלל שיכורים סתם התיקשורת מקצינה את זה ואתם נופלים לזה בפח כמו שמאלנים,ואנשים שנוסעים באוטובוסים הם אותם אנשים שנוסעים במונית שירות,אלה שאין להם אוטו!
אתם יותר תמימים מתומך של יוסי שריד באמא שלי...

« עריכה אחרונה: אוגוסט 03, 2008, 19:00:13 על ידי Juda-Yoda »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #83 ב- : אוגוסט 03, 2008, 19:54:58 »
אני לא אומר סיסמאות אני אומר שצריך להפעיל סנקציות לגבי השתייה לדבר עם הברמנים וכו',ואם הברים,בכל מקרה הציבור הדתי לא קשור לזה,ופשוט שאנשים לא ישתו וינהגו ואם הם עושים את זה אין לך ממש מה לעשות זה כמו אתה לא יכול ממש לעשות הרבה כדי לגרום למישו לא להיתאבד אם מישו רוצה להיתאבד אבל באמת רוצה הוא בסוף יעשה את זה,כמו שאם  מישו באמת רוצה לנהוג ולשתות הוא בסוף יעשה את זה.
אוחחח ואל תיתן לי את הבולשיט של חוסר ברירה מתקשרים למישו,לוקחים מונית,לוקחים מונית שירות יושנים על הספסל מוצאים בחורה והולכים לישון אצלה חברים וכו' וכו' וכו'...
ובוא נגיד שהוא הוציא הרבה יותר כסף לשתייה על המונית שירות אם הוא שיכור סבבה? אז הוא מוכן להוציא כסף על מה שיהרוג אותו אבל לא על מה שיציל אותו? אתה מבין על איזה יצור אנחנו מדברים? שילכו כוסאמק..יותר יקרה כי יש פחות תחבורה ציבורית והם עובדים עד 5 בבוקר מה אתה רוצה?
אתה באמת חשבת שאני חושב שיש רק בנאדם אחד שנוהג בכל ישראל? אז למה כל הוויכוח הזה? :2funny:

ושטויות אולי 5% מהתאונות ביגלל שיכורים סתם התיקשורת מקצינה את זה ואתם נופלים לזה בפח כמו שמאלנים,ואנשים שנוסעים באוטובוסים הם אותם אנשים שנוסעים במונית שירות,אלה שאין להם אוטו!
אתם יותר תמימים מתומך של יוסי שריד באמא שלי...

זאת פעם ראשונה
זאת פעם אחרונה
וגם זאת פעם אחת יותר מידי ------- שהשוואת אותי לשמאלני

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #84 ב- : אוגוסט 03, 2008, 20:20:53 »
אגד זה חבורת נבלות שגווים מכולנו סכומים עצומים על נסיעות בצורה בלתי מתקבלת על הדעת מתוך איצטלא שמחירי הנפט והדלק עלו בזמן האחרון.
אני לא קונה לא כרטיסיה ולא חופשי-חודשי ומשתדל לנסוע כמה שפחות באוטובוסים של אגד. האסונות הגדולים ביותר שארעו במדינתינו היו באוטובוסים של אגד אפילו שלא היה קשר מסוים בין המחבלים יש"ו ובין נהגי אגד באותם אוטובוסים שהתפוצצו אבל זה מראה ומוכיח שנסיעה באוטובוס היא על אחריות הנוסע בלבד והיא מסוכנת ביותר אפילו בזמן הזה.
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #85 ב- : אוגוסט 03, 2008, 20:30:40 »
אגד זה חבורת נבלות שגווים מכולנו סכומים עצומים על נסיעות בצורה בלתי מתקבלת על הדעת מתוך איצטלא שמחירי הנפט והדלק עלו בזמן האחרון.
אני לא קונה לא כרטיסיה ולא חופשי-חודשי ומשתדל לנסוע כמה שפחות באוטובוסים של אגד. האסונות הגדולים ביותר שארעו במדינתינו היו באוטובוסים של אגד אפילו שלא היה קשר מסוים בין המחבלים יש"ו ובין נהגי אגד באותם אוטובוסים שהתפוצצו אבל זה מראה ומוכיח שנסיעה באוטובוס היא על אחריות הנוסע בלבד והיא מסוכנת ביותר אפילו בזמן הזה.
רובי תסלח לי אחי אך כל קשר בין מה שאמרת לבין הדיון או לבין המציאות הוא מקרי לחלוטין.
מה קשור עכשיו למחבלים??
וכן, מחירי הדלק אכן משפיעים על המחיר של הנסיעות!

מנותק אנאל

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • "Atras Las Nubes El Cielo Es Siempre AzuL"
    • האתר הכי טוב על כמעט מלאכים!!
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #86 ב- : אוגוסט 03, 2008, 23:44:39 »
מי שמכלל שבת דינו מוות? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תפסיקו כבר לבלבל תשכל עם השטויות שלכם עלק מוות  :2funny:

הוא אכן צודק..!!!
מי שמחלל שבת דינו מוות!!
"Atras Las Nubes El Cielo Es Siempre AzuL"

מנותק אנאל

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #87 ב- : אוגוסט 03, 2008, 23:48:32 »
אורי'ין, החזון שלך מאוד מזכיר לי מדינה איפשהו באזור המפרץ הפרסי, אולי תשקלי מעבר?

בואנ'ה אתה מצחיק..

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #88 ב- : אוגוסט 04, 2008, 10:41:20 »
רובי תסלח לי אחי אך כל קשר בין מה שאמרת לבין הדיון או לבין המציאות הוא מקרי לחלוטין.
מה קשור עכשיו למחבלים??
וכן, מחירי הדלק אכן משפיעים על המחיר של הנסיעות!
בקשר למחבלים, היו מספר לא מבוטל של פיגועים באוטובוסים ע"י מחבלים ערבים נאצים יש"ו, ולכן זה לא בטוח לנסוע באוטובוסים.
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #89 ב- : אוגוסט 04, 2008, 10:47:16 »
אז לא בטוח ללכת ברחוב גם,שלא ידרוס אותך איזה טרקטור
ולא בטוח להכנס לקיוסק,שלא יתפוצץ שם איזה מחבל
ולא בטוח לשבת בבית קפה,שגם שם לא יתפוצץ איזה מחבל
ולא בטוח לשבת בבית,שלא יפוצץ את הבניין שלך איזה מחבל(מקרים שקראו ברוסיה)

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #90 ב- : אוגוסט 04, 2008, 12:52:52 »
יכול להיות שאתה צודק, אבל למה שמו שומר בכל בית קפה ומסעדה - לא סתם, נכון?!

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #91 ב- : אוגוסט 04, 2008, 13:10:30 »
השומר לא יכול למנוע פיגוע,הוא יכול מקסימום להפחית את כמות הנפגעים

הרי רוב השומרים הם לא לוחמים מקצועיים שמסוגלים לזהות ולנתרל מחבל מיד,רוב השומרים הם אנשים שאין להם עבודה אז הם עומדים בבית כפה ומרוויחים לעצמם קצת כסף

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #92 ב- : אוגוסט 05, 2008, 06:02:09 »
השומר לא יכול למנוע פיגוע,הוא יכול מקסימום להפחית את כמות הנפגעים

הרי רוב השומרים הם לא לוחמים מקצועיים שמסוגלים לזהות ולנתרל מחבל מיד,רוב השומרים הם אנשים שאין להם עבודה אז הם עומדים בבית כפה ומרוויחים לעצמם קצת כסף

יכול להיות שאתה צודק.

מנותק KloGeR

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #93 ב- : אוגוסט 05, 2008, 21:17:47 »
מה הם יעשו בשביל אקסטרה כסף, לא ייאמן. נחוץ חרם מצד הציבור החרדי בדחיפות.
כי אנו הוא העם היהודי שנרדף 3000 שנה ע"י אויבי גויים אכזריים מימי אבותינו, לא ידענו גאולה,
חירות וחופש לחיים, כי אנו הוא העם הנבחר, וירושלים היא בירתנו, וארץ ישראל היא מחוז ביתנו.
ועליה נשמור ונגן ונלחם לעד!

מנותק Magus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #94 ב- : אוגוסט 05, 2008, 21:23:33 »
בואנ'ה אתה מצחיק..
אני מצחיק? אתה מוכן להרוג בן אדם בגלל שהוא מתנגד לדעות הדתיות שלך.

מנותק אנאל

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #95 ב- : אוגוסט 06, 2008, 17:18:41 »
אני מצחיק? אתה מוכן להרוג בן אדם בגלל שהוא מתנגד לדעות הדתיות שלך.

אני בת!!!!!!!!!!
תסלחי לי גברתי,
את לא הבנת אותי!
מצידי תחללי שבת עד מחר!!!!
נראה מה יקרה אז..

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #96 ב- : אוגוסט 08, 2008, 00:54:13 »
אני בת!!!!!!!!!!
תסלחי לי גברתי,
את לא הבנת אותי!
מצידי תחללי שבת עד מחר!!!!
נראה מה יקרה אז..

יאללה נמאסתם כבר עם השגעונות הדתית שלכם חלאס לבלב תמוח עם השטויות שלכם עלק מי שלא שומר שבת דינו מוות אתם לא יותר טובים מהמוסלמים

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #97 ב- : אוגוסט 08, 2008, 01:19:33 »
בס"ד
יאללה נמאסתם כבר עם השגעונות הדתית שלכם חלאס לבלב תמוח עם השטויות שלכם עלק מי שלא שומר שבת דינו מוות אתם לא יותר טובים מהמוסלמים
צודק במאה אחוז!
סתם חחחח

יא מתיוון בגלל אנשים כמוך שיותר טובים וחכמים מהבורא יתברך המדינה גוססת!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 
ראינו מה יצא מהתרבות הפרמיטיבית החילונית שלכם!!!!!!!! י'הודים נרצחים!!!!!!!!!!111           
והמאבק העקרי הוא לא נגד הערבים המאבק העקרי הוא המלחמה של הי'הדות נגד המכחישים והסלפנים!!!!!!!!!!!!!! הי'הדות נגד הדברים הזרים1!!!!!!!!!!!!("דמוקרטי'ה", "שיוויון" וכו'......)         
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #98 ב- : אוגוסט 08, 2008, 01:35:08 »
בס"דצודק במאה אחוז!
סתם חחחח

יא מתיוון בגלל אנשים כמוך שיותר טובים וחכמים מהבורא יתברך המדינה גוססת!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 
ראינו מה יצא מהתרבות הפרמיטיבית החילונית שלכם!!!!!!!! י'הודים נרצחים!!!!!!!!!!111           
והמאבק העקרי הוא לא נגד הערבים המאבק העקרי הוא המלחמה של הי'הדות נגד המכחישים והסלפנים!!!!!!!!!!!!!! הי'הדות נגד הדברים הזרים1!!!!!!!!!!!!("דמוקרטי'ה", "שיוויון" וכו'......)         

האנשים ההכי עניים במדינה הם החרדים והערבים מעניין כי אלה שני מגזרים חשוכים ופרימיטיביים שלא מסוגלים לקבל שום דבר חוץ מהדת ההזויה שלהם

דת=עוני ופרימיטיביות ככה זה. בכול מקום אין בעולם מדינות דתיות מפותחות ואף פעם לא היו כאלה

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
מה דעתכם על אגד?
« להגיב #99 ב- : אוגוסט 08, 2008, 04:38:11 »
האנשים ההכי עניים במדינה הם החרדים והערבים מעניין כי אלה שני מגזרים חשוכים ופרימיטיביים שלא מסוגלים לקבל שום דבר חוץ מהדת ההזויה שלהם

דת=עוני ופרימיטיביות ככה זה. בכול מקום אין בעולם מדינות דתיות מפותחות ואף פעם לא היו כאלה
לידעיתך בתקופתו של שלמה המלך הכסף היה זרוק על הרצפה אנשים לא נתנו לו בכלל חשיבות לכסף שהיה זרוק על הרצפה.
שמתי לב שיש לך גם סמל של "כך".
תנועת כך היא תנועה תורנית שדוגלת במדינת יהודית שלך נראת כחשוכה ופרימטבית אבל שיהיה.
אם אתה אומר דת הזויה אז כנראה הרב כהנא סתם הזוי ח"ו.

« עריכה אחרונה: אוגוסט 08, 2008, 07:09:19 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"