כתב נושא: מציאת הזיווג 2  (נקרא 2774 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מציאת הזיווג 2
« ב- : אוגוסט 01, 2008, 11:12:31 »
השבוע הבנתי משהו שאני המום ממנו.
הבנתי למה שדכניות חב"ד לא חוזרות אלי או אין להם מה להציע,אז כמו שאתם זוכרים אני בן 28 ואני מקורב לחב"ד,
והסתבר לי שהשליח אצלנו בקהילה מסתבר שהוא פשוט "מסנן" לי את השדכניות ושהם מתקשרות אליו כאחד שמכיר אותו ורוצות לשמוע עלי אז הוא פשוט אומר להם "אל תציעו לו"!!!
אני מרגיש הרבה טינה כלפיו על הדבר הזה ומרגיש צורך לא להתפלל בבית הכנסת שלו אצלי בשכונה בגלל הדבר הזה אני לא מגיע לשחרית בימי חול ואחרי שגיליתי את הענין הזה השבוע החלטתי שאני גם לא ילך להתפלל שם בשבת ובשישי בערב
האם זה בסדר שמישהו שהוא לא הרב שלי עושה לי דבר כזה וכבר מס' חודשים אומר לי כל הזמן "אתה לא מוכן לחתונה" וטוען שאני לא מקשיב למה שאומרים לי,שאני הולך עם הראש בקיר ,הולך עקום ועוקף מהצד כהגדרותיו,וגם אמר לי פעם "מיום ליום אתה מוכיח לי שאתה לא מוכן לזה"
האם באמת כמו שהרב הזה אומר לי אני גם צריך לעזוב את המשפיע שלי שהוא יהודי מאוד עסוק וכל הזמן שאני נפגש איתו אז לא מפסיק לצלצל לו הפלאפ' או שהוא תמיד חייב ללכת,ונראה לי שחוצמזה המשפיע שלי לא מספיק נמצא במרכז הענינים בנושא שלי,כי איך זה שהוא בעצמו עד היום לא אמר לי את ההתבטאויות האלה שהשליח אומר?
היתה השבוע פגישה ביני לבין העו"ס שלי ובין השליח הזה ועוד אחד שעוסק בפסיכוטרפיה שיש לו קליניקה בבית,והם טענו שאני לא מסוגל כיום כרגע מה שנקרא להחזיק בית כי אני לא עצמאי מספיק,והם טענו שכיום שאני נמצא ב"דיור מוגן" אז זאת הטירונות שלי כדי להכשיר לי את הקרקע בעז"ה לנישואים ולאישה המיוחלת,
מה שברור לי שאני חיב משפיע נכון שיגיד לי איך להגיע לאישה המיוחלת שאני כל בוקר קם ומדוכא מזה כי לפעמים יש לי על זה חלומות בלילה,
זה לא העיקר כמו שהשליח אמר "תמצא לך משפיע אחר כי שלי הוא יהודי מאוד עסוק" זה לא הולך ככה כמו שהוא אומר וחוצמזה באיזה זכות הוא ,שהוא לא רב שלי פשוט עושה לי עם השדכניות מה שהוא עושה
[gif[/img]

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מציאת הזיווג 2
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 01, 2008, 11:31:17 »
כן זה בסדר,אתה לא מוכן לחתונה כי אתה לא עובד,לא החלטת אם אתה חוזר בתשובה ואינך מסוגל לפרנס אישה וילדים.קודם תסדר את הראש שלך ותחליט מה אתה רוצה מעצמך ומה הכיוון שלך בחיים:דתי,מסורתי או חילוני.
לפי ההלכה יש דברים שעליך להיות מסוגל לתת לאישה וברגע שאינך עומד בתנאי היסוד לחתונה אתה פסול שידוך וחתונה בינתיים.
נישואין שלך עלולים להסתיים בגירושין ואף אישה רצינית שמעוניינת בבעל,מפרנס לא תצא איתך או תתחתן איתך כל עוד לא תעבוד.
אף אישה דתית שמכבדת עצמה לא תצא עם גבר שלא שומר מצוות.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מציאת הזיווג 2
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 01, 2008, 11:46:17 »
כן זה בסדר,אתה לא מוכן לחתונה כי אתה לא עובד,לא החלטת אם אתה חוזר בתשובה ואינך מסוגל לפרנס אישה וילדים.קודם תסדר את הראש שלך ותחליט מה אתה רוצה מעצמך ומה הכיוון שלך בחיים:דתי,מסורתי או חילוני.
לפי ההלכה יש דברים שעליך להיות מסוגל לתת לאישה וברגע שאינך עומד בתנאי היסוד לחתונה אתה פסול שידוך וחתונה בינתיים.
נישואין שלך עלולים להסתיים בגירושין ואף אישה רצינית שמעוניינת בבעל,מפרנס לא תצא איתך או תתחתן איתך כל עוד לא תעבוד.
אף אישה דתית שמכבדת עצמה לא תצא עם גבר שלא שומר מצוות.
קודם כל אני עובד וזה שהוא אומר שאני לא מוכן זה קשור שאני עובד או לא,ואני גם החלטתי שחזרתי בתשובה,ואני גם שומר מצוות
ורציתי לשאול כי אני לא יודע,מהם הדברים שלפי ההלכה עלי לתת לאישה ומהו התנאי היסוד לחתונה?
[gif[/img]

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
מציאת הזיווג 2
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 01, 2008, 11:53:05 »
מה שאני יכול לאמר לך זה שתחזור ללכת לבית הכנסת.
אתה לא מתפלל בשביל השליח אלא בשביל עצמך!

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
מציאת הזיווג 2
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 01, 2008, 12:05:51 »
O0 :V: :V:

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מציאת הזיווג 2
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 01, 2008, 12:20:23 »
למה שאני ילך לבית כנסת שהרב של הבית כנסת עושה לי דברים כאלה ומדבר אלי בדרך הקשה כמו שהוא עשה לי בחצי שנה האחרונה
חוצמזה שהיתה איזה פעם שיצאתי לפגישות הכרות עם מישהי ובאותו ערב שהוא ביקש ממני לא ללכת להיפגש איתה ואח"כ הוא הבין שנפגשנו והינו יותר פתוחים זה לזה באותו מפגש וגילינו יותר דברים אחד על השני אז הוא אמר לי בטל' "אולי אתם מתאימים מבחינה נפשית אבל לא בשביל בית חסידי"
[gif[/img]

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מציאת הזיווג 2
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 01, 2008, 12:23:10 »
אתה חייב לאישה שארה כסותה,עונתה וכו'.כשאתה עובד 3 שעות אתה לא יכול לפרנס אישה וילדים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 01, 2008, 12:54:15 על ידי האנטר »
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מציאת הזיווג 2
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 01, 2008, 12:51:29 »
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
מציאת הזיווג 2
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 01, 2008, 14:40:04 »
אני אומר לך שוב.
אתה לא מתפלל בשביל הרב אלא בשביל עצמך וזה לא משנה מה הרב עושה לך

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מציאת הזיווג 2
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 01, 2008, 14:58:26 »
אני רוצה לחזור לשאלה המרכזית שלי באשכול
האם זה בסדר שמישהו שהוא לא הרב שלי יעשה מה שהוא עושה שהוא "מסנן" לי את השדכניות ,באיזה זכות הוא עושה את זה?
וזה בסדר לדבר עלי ככה כמו שהוא מדבר? ובגללו אני צריך לסבול את כל הסבל והבדידות,
אנשים בגילי כבר נמצאים נשואים פלוס תינוק אחד

[gif[/img]

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מציאת הזיווג 2
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 01, 2008, 15:19:22 »
אתה אחראי לעצמך ואתה סובל בגלל שאתה לא יכול לפרנס אישה וילדים,זאת השאלה המרכזית,מתי תסתכל בראי ותסיק מסקנות?ותאשים את עצמך ולא את אבא שלך,האישה שהוא חי איתה,הרב והזולת.
וזה בסדר כי אנשים בגילך גם גרושים עם תינוק אחד.לך אין כסף לקנות חיתולים לתינוק וזה יהיה חוסר אחריות לתת לך להתחתן ולהביא ילד לעולם כי צריך להיות אחראי לנישואין וילד ואינך יכול לקחת אחריות על חייך.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מציאת הזיווג 2
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 01, 2008, 15:26:12 »
האנטר תודה רבה בכל מקרה על האתרים ששלחת לי
[gif[/img]

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מציאת הזיווג 2
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 01, 2008, 17:07:54 »
בכל מקרה מה שהוחלט שם בסופו של דבר בפגישה שעשינו ואני לא יודע מה זה קשור בדיוק לענין של המציאת אישה והבית,מה שהם החליטו זה שאני ב"דיור המוגן" שלי יתחיל במטלה כמו לרשום לעצמי כמה סוגי מאכלים ולבשל ולעשות רשימה של מצרכים וקניות
והבעיה שלי עם זה שקשה לי לעשות את הדברים האלה בגלל הטיפוס הזה אצלנו בדירה שקורא לעצמו "אב בית" ויש לי בעיה איתו על זה שהוא ממוצא רוסי וקשה לי איתם ועם המבטא שלהם,אני חושב אולי להגיד ולבקש שיחליפו אותו אבל לא נראה לי שזה יעזור,בקיצור אני חוזר לענין שהתחלתי בה שאני לא מצליח להבין מה הקשור המטלה שהם נתנו לי לבין מציאת הזיווג והחתונה,
לי זה נראה כאילו השליח-הרב הזה כאילו מנסה לדפוק אותי ואולי בעצם הוא רומז לי שאני דפוק או משהו כזה כי כנראה הוא גם לא רוצה שאני יתחתן ויקים בית בישראל.
[gif[/img]

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מציאת הזיווג 2
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 01, 2008, 17:11:45 »
בכל מקרה הוא גם הזכיר לי בפגישה שהיתה לנו דבר שאני לא זכרתי
שפעם בזמנו הוא אמר לי ליסוע לרבי מלובביץ בארה"ב ובסופו של דבר הוא צדק ולא קיבלתי ויזה בשגרירות
[gif[/img]

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מציאת הזיווג 2
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 01, 2008, 17:23:19 »
קודם כל מה שהוא עושה זה לא בסדר
אבל אני גם נגד שידוכים בכללי לא חושב שזאת הדרך למצוא אהבה,אולי אישה אבל לא אהבה...
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מציאת הזיווג 2
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 01, 2008, 18:02:05 »
ג'ודה,אני רק עכשיו שם לב שהחתימה שלך זה חלק מ12 הפסוקים" שהרבי מלובביץ עורר שכל אחד ילמד את ילדו מתחת לגיל שנה לומר אותם
יישר כח!
[gif[/img]

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מציאת הזיווג 2
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 01, 2008, 18:04:27 »
(:
חבל שאין מקום לכל 12,אולי יום אחד אני אפתח אשכול שיסביר אותם זה פשוט גאוני,ממש משפטי גאולה.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.