סקר

הרב דרוקמן:לפי ההלכה חובה לשרת בצבא

שירות בצבא מנוגד לחוקי ההלכה
0 (0%)
אנו לא במלחמת מצווה ואין חובה
1 (4.8%)
חובה לשרת בצבא ואנו במלחמת מצווה
16 (76.2%)
לא נשרת בצבא גירוש לישראל
2 (9.5%)
נשרת בצבא ביחידות דתיות בלבד
2 (9.5%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: הרב חיים דרוקמן פסק שמי שלא משרת  (נקרא 20152 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
הרב חיים דרוקמן פסק שמי שלא משרת
« להגיב #50 ב- : יולי 13, 2008, 17:43:37 »
בס"דיפה יפה תמשיך אתה מתחיל לשכנע אותי..חחח
חח הצד שלך נשמע הגיוני וגם הצד השני נשמע הגיוני
אם הצבא יורכב מחי'ילים דתי'ים אז שתהי'ה פקודה של גירוש וכולם יסרבו אז הצבא לא יגרש אבל מצד שני שאתה נמצא בצבא אתה מחזק אותם
והשאלה אם שיעשו לך שטיפת מוח ויגידו לך לגרש וכל ה"רבנים" הממלכתים יבואו ויגידו לך לא לסרב ובלה בלה בלה אם תשתכנע או לא... אם מישהו יודע שהוא לא יוכל להגיד "לא" אז זה לא שווה שהוא התגי'יס....
חוץ מיזה שעכשיו מעבירים את הישובים לחברות שמירה פרטיות....
אם זה כל הפחד שלך את יכולה לישון בשקט...
אף קצין ואף "רב" לא יוכל לשטוף לי את המח ההיפך הוא הנכון. אני הוא זה שגרמתי ל"רב" בגבעה 1013(1008 זהו שמה האמיתי) שרצה
להתפנות "בשקט" לעשות מעשה ו...לברוח מהמעצר. היו כחמש עצורים ואני הייתי השישי נאבקתי בכל כוחותי(אודות לתושב יצהר שלימד אותי
"איך להיעצר" אם אתה כבר נעצר...) המג"בניקים שפינו אותי ניסו להעביר אותי לכמה חיילים שפשוט לא ידעו מה לעשות עם ה"חוליגן" שהגיע עליהם
ותוך כדי מאבק מגיע אלי אותו "רב" שעד היום לא התעניינתי מיהו ומנסה לשכנע אותי להכנע...ואני על הרצפה צועק לו "הרב אני מצטער אבל אני לא
יכול,התורה אוסרת עלי להכנע" בינתיים הגיעו כמה מג"בניקים(אולי 7 או יותר) ותוך כדי מאבק איתם גיליתי שאני העצור היחדי וכל העצורים האחרים
ברחו בחסות הרעש סביבי...

אז ככה שעם שטיפות מוח אני יודע איך להסתדר ואפילו הצלחתי להתווכח פעם עם שוטר ערבי ממרחב חברון,ובהצלחה.ךאחר מכן יצא לי להוועד
עם קצין במרחב חברון(שוטר שמאלני מצביע קדימה) שחשב שהוא הולך להתווכח איתי,אז השוטר הערבי אמר לו "אל תתוכח איתו יש לו לשון חריפה...")
למה נפגשתי עם כל כך הרבה שוטרים? אני עדיין שוקל אם לספר...

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #51 ב- : יולי 13, 2008, 18:04:25 »
אוריין את כבר גורמת לי לחשוב שנית על הערכה שלי כלפייך....סתאאאם ח"ו זה בסדר שלכל שני יהודים יש שלושה דעות....

לעניין,עובדה זכור לי שהצבא פנה לממשלה אחרי הגירוש בבקשה לא ליהיות שותפ בגירוש יהודים. ומאז ועד היום למרות שהממשלה רוצה
כל מי שמגרש זה מגב"ניקים ואילו החיילים עומדים במחסומים כמו טמבלים ונותנים לנו לעבור חופשי. כל ה"התנגדות" של הצבא בנושא חומש
התמצתה בסמ"פ אחד בשם יונתן עשעש שגם הוא נרגע כבר מזמן. מציאות הצבא כן פונה ימינה וכן מתחיל לדחוף השאלה היא אם יהיו
לו חיילים לעשות זאת. בשיטה שלכם התשובה היא,לא! מהפכה חייבת להתחיל מתוך הצבא ועיין ערך תאילנד. מהפכה מבחוץ נידונה לכישלון
ועיין ערך המחתרת היהודית.

בשן,זהו שקר לומר שזה מה שעשינו עד היום. כולנו ראינו חיילים חובשי כיפות מגרשים יהודים,אז ראיזה כלל מבין הכללים שהזכרתי קוימו?
כמה חיילים סרבו פקודה? מכל צה"ל כמה עשרות,איפה כל אלפי הדתיים?

לצבא כן יש כח להשפיע על הממשלה וזה מה שהכריע אגב את מלחמת ששת הימים,בצבא כן מתקדמים קצינים שלא זורמים עם המערכת
(דוגמת יהודה ליבמן למי שמכיר)רק צריכים לעשות זאת בחכמה,ולא דרך התראינות לעיתונות כפי שעשה בוגי. בוגי היה טיפש ורץ לתקשורת
אם היה קצת יותר שקול הוא היה יכול גם לחבל בגירוש היהודים מגוש קטיף.

ודאי שחיילים דתיים חובשי כיפות גרשו יהודים. זה מה שקורה להם בצבא כשהם "מנסים להשפיע מבפנים" – הם נהיים משת"פים של הממסד על חשבון התורה וקדושת הארץ. כמו שכבר אמר האלקשי, ואני מצטט:

"אי-אפשר לקמבן את המערכת ואי-אפשר לדפוק את אגד". אז אתה רק משכנע אותי שאין טעם להתגייס כי ממילא בסוף אני מקסימום אהייה עוד בורג של המערכת.

האלקשי,בא נשאל אותך שאלה פשוטה: מי אתה מעדיף יגן על צפון הארץ במלחמה עם סוריה אני או צפוני מרמת אביב ג'?
בא נגיד בתור תושב צפון מי היית רוצה שיהיה בגבול להגן עליך?

ב.בתור תושב שומרון או יהודה,מי הייתה מעדיף יסייר בלילה כדי להגן על הילדים שלך מפני מחבלים,אני או בן של אשה ממחסום וואטש?

YES!!! אני מעדיף שצפונבון מהארמון בסביון יהיה בגבול ויגן עליי! כן! אני מייחל לזה בכל מאודי!! אני מפנטז על זה בלילות ובימים! זאת תהייה התגשמות חזון הדורות של הרצל והציונות החילונית, ולתפארת מדינת ישראל!

לא ?
« עריכה אחרונה: יולי 13, 2008, 18:08:33 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #52 ב- : יולי 13, 2008, 18:09:48 »
אז אני לא!! אני במקרה כזה לא יישן בלילה אפילו דקה אחת!

והמשפט עם הקומבינה של המערכת אני בכלל לא אמרתי,זה האלקשי אמר. מה אתה רוצה ממני?

וכן אני מאמין שאם חיילים יתגייסו בכוונה תחילה להלחם רק נגד האוייב ולסרב לכל פקודת גירוש שום שטיפה לא תעבור עליהם!

וההיגיון אומר שאם חייל שונא ישראל יצא להלחם בערבים אהובי נפשו התוצאה תיהיה דם יהדוי שפוך. אבל אם אני לדוגמא או אחד כמוני
יקבל פקודה להרוס מאחז,תיהיה בטוח שגם אם לא יבוא מתנגד אחד אני אכשל. כי מה שקובע זה מוטיבציה.
« עריכה אחרונה: יולי 13, 2008, 18:33:08 על ידי גור-אריה »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : יולי 13, 2008, 18:36:56 »
וכן אני מאמין שאם חיילים התגייסו בכוונה תחילה להלחם רק נגד האוייב ולסרב לכל פקודת גירוש שום שטיפה לא תעבור עליהם!

אבל אתה הרי בעצמך הודית שגם החיילים הדתיים חובשי הכיפות הסרוגות בסוף לא התנגדו לגירוש, מעט מאד חיילים דתיים סרבו פקודה. זאת אומרת שהמערכת המשומנת של שטיפת המוח כן עובדת, ואי-אפשר לדפוק את אגד (אגב, זה משפט של האלקשי וציינתי שהוא של האלקשי. לא יודע למה חשבת בטעות שייחסתי אותו אליך).

מה שקובע את הפקרת יהודי שדרות זה לא מוטיבציה של חייל בודד זה או אחר, אלא הדרגים הפיקודיים- כולם נבחרי ממסד בפינצטה. מי שלא מיישר קו עם הממסד, יעוף מיד על טיל.

אתה שוב מנסה לכפות על בג"צ להיות סנהדרין, על האפיפיור להיות לא-נוצרי ועל צה"ל להיות "צבא יהודי" מבפנים.. תראה כמה אתה נלחם כדי שהצפונבונים יישנו טוב-טוב בלילה. זה כנראה חשוב לך יותר משנתם של יהודי שדרות, שאותם אתה מפקיר על-ידי הסרת מחסומים, נתינת רוח גבית לטרור על-ידי מסירת שטחים למחבלים, גירוש יהודים ושימוש בגדרות כמגננה.
« עריכה אחרונה: יולי 14, 2008, 00:39:53 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : יולי 13, 2008, 18:44:36 »
אתה שוב מנסה לכפות על בג"צ להיות סנהדרין, על האפיפיור להיות לא-נוצרי ועל צה"ל להיות "צבא יהודי" מבפנים.. תראה כמה אתה נלחם כדי שהצפונבונים יישנו טוב-טוב בלילה. זה כנראה חשוב לך יותר משנתם של יהודי שדרות, שאותם אתה מפקיר על-ידי הסרת מחסומים, נתינת רוח גבית לטרור על-ידי מסירת שטחים למחבלים, גירוש יהודים ובניית גדרות כמגננה.
אני?? תחזור בך מיד! אני נותן רוח גבית לטרור,אני דיברתי על הצפונבונים? אני הסרתי חסומים?

בא נחזור לנושא,החיילים שגירושו יהודים לא התגייסו כדי לשנות את צה"ל!! הם התגייסו כדי למלא כל פקודה שהם יקבלו והם אמרו את זה.
אז לומר שהם לא הצליחו זו לא חכמה כי הם לא ניסו.

האם להפוך את בג"צ לסהנדרין זה דבר פסול בעינך? אולי אתה מציע לירות בהם אש חיה? תיהיה ראלי.
אתה יודע מה,אתה בעצמך עושה את מה שאני אומר. אתה הלא חבר בתנועה,לא? האם הכנסת והממשלה יותר טובים מצה"ל? אז למה לנסות להבחר
לכנסת? הרי אנחנו מחזקים את המדינה המרושעת,לא? ותאמין לי שאנחנו לא נכנס ישר עם 61 מנדטים מילה שלי. אז מה? אתה רוצה "להשפיע מבפנים",
גם אני! אלא אם כן אתה בכלל חולק על הצורך בקיומה של התנועה הכהניסטית אז מה אתה עושה כאן?
« עריכה אחרונה: יולי 13, 2008, 18:45:14 על ידי גור-אריה »

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #55 ב- : יולי 13, 2008, 20:11:14 »
אני?? תחזור בך מיד! אני נותן רוח גבית לטרור,אני דיברתי על הצפונבונים? אני הסרתי חסומים?

בא נחזור לנושא,החיילים שגירושו יהודים לא התגייסו כדי לשנות את צה"ל!! הם התגייסו כדי למלא כל פקודה שהם יקבלו והם אמרו את זה.

אדרבא ואדרבא, דווקא החיילים שגירשו יהודים במלוא המרץ,
היו אלו שכן התגייסו כדי לשנות את צה"ל. והחיילים הללו, עם
רבניהם אמרו - אם נסרב פקודה, נקבל כלא, נודח מהיחידה
ובוודאי שלא יהיה לנו סיכוי להתקדם בדרגות ובכך להשפיע מבפנים.

לכן מסקנתם היתה, שדווקא על ידי גירוש יהודים במלוא המרץ,
אפשר יהיה להשפיע מבפנים ולמנוע גירוש יהודים בעתיד.
הגיון מעוות, אתה בטח אומר לעצמך. אבל זהו בדיוק ההגיון שלך.

ברגע שנוצרת אידיאולוגיה של "להשפיע מבפנים", אתה לא משפיע,
אתה מושפע אך משקר לעצמך שאתה משפיע. זה תמיד מגיע
לאותה הנקודת הרתיחה בה או שתצטרך לצאת החוצה ולוותר על
החלום להשפיע, או שתצטרך לוותר על העקרונות ולאבד את הדרך.

ציטוט
אתה יודע מה,אתה בעצמך עושה את מה שאני אומר. אתה הלא חבר בתנועה,לא? האם הכנסת והממשלה יותר טובים מצה"ל? אז למה לנסות להבחר
לכנסת? הרי אנחנו מחזקים את המדינה המרושעת,לא? ותאמין לי שאנחנו לא נכנס ישר עם 61 מנדטים מילה שלי. אז מה? אתה רוצה "להשפיע מבפנים",
גם אני! אלא אם כן אתה בכלל חולק על הצורך בקיומה של התנועה הכהניסטית אז מה אתה עושה כאן?

לא מעט כהניסטים מחזיקים בדעה שאין לרוץ לכנסת תוך נסיון להשפיע מבפנים.
נעם פדרמן, ברוך בן יוסף ויוסף דיין כדוגמא - וכן, אתה יכול להוסיף לרשימה גם
את בשן ואותי. עם זאת, אני מכבד את מי שחושב שכן צריך לרוץ לכנסת גם
מבלי שתתאפשר ריצה על המצע בו דגל הרב, כגון את ברוך מרזל ואת הרב קרויזר.

הייתי רוצה להזכיר, שהרב כהנא לא בדיוק השפיע מבפנים בכנסת, אלא עמד
מעל בימת הכנסת כנביא וכמוכיח, בזמן שכל יתר חברי הכנסת מאנו לשתף
עמו פעולה בכל דבר ודבר. אם יש לך שיטה לשרת בצבא תוך כדי התרסה
כנגד הממסד הצבאי כפי שהרב התריס נגד הממשלה והכנסת - אין לי מחלוקת איתך.

אבל עד שתמצא שיטה שכזו, נחכה ונראה מי בינינו נכנס לגדר של
"חולק על הצורך בקיומה של התנועה הכהניסטית". 
:)
« עריכה אחרונה: יולי 13, 2008, 20:50:07 על ידי האלקשי »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #56 ב- : יולי 13, 2008, 20:40:29 »

כנגד בממסד הצבאי כפי שהרב התריס נגד הממשלה והכנסת - אין לי מחלוקת איתך.

אין מילים  :V:
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
« להגיב #57 ב- : יולי 13, 2008, 20:50:34 »
בס"ד
אם זה כל הפחד שלך את יכולה לישון בשקט...
אף קצין ואף "רב" לא יוכל לשטוף לי את המח ההיפך הוא הנכון. אני הוא זה שגרמתי ל"רב" בגבעה 1013(1008 זהו שמה האמיתי) שרצה
להתפנות "בשקט" לעשות מעשה ו...לברוח מהמעצר. היו כחמש עצורים ואני הייתי השישי נאבקתי בכל כוחותי(אודות לתושב יצהר שלימד אותי
"איך להיעצר" אם אתה כבר נעצר...) המג"בניקים שפינו אותי ניסו להעביר אותי לכמה חיילים שפשוט לא ידעו מה לעשות עם ה"חוליגן" שהגיע עליהם
ותוך כדי מאבק מגיע אלי אותו "רב" שעד היום לא התעניינתי מיהו ומנסה לשכנע אותי להכנע...ואני על הרצפה צועק לו "הרב אני מצטער אבל אני לא
יכול,התורה אוסרת עלי להכנע" בינתיים הגיעו כמה מג"בניקים(אולי 7 או יותר) ותוך כדי מאבק איתם גיליתי שאני העצור היחדי וכל העצורים האחרים
ברחו בחסות הרעש סביבי...

אז ככה שעם שטיפות מוח אני יודע איך להסתדר ואפילו הצלחתי להתווכח פעם עם שוטר ערבי ממרחב חברון,ובהצלחה.ךאחר מכן יצא לי להוועד
עם קצין במרחב חברון(שוטר שמאלני מצביע קדימה) שחשב שהוא הולך להתווכח איתי,אז השוטר הערבי אמר לו "אל תתוכח איתו יש לו לשון חריפה...")
למה נפגשתי עם כל כך הרבה שוטרים? אני עדיין שוקל אם לספר...
יפה O0   :)
 יופי אז אתה תהי'ה חי'יל י'הודי ותחזיק מעמד בעזהי"ת אבל מה אם חי'יל אחר שלא יכול להגיד "לא"?...
קיצר אני עדי'ין לא כ"כ בטוחה בזה שצריך/לא צריך להתגי'יס....
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #58 ב- : יולי 13, 2008, 22:37:49 »
אני לא הולך לפי הרב דרוקמן שגם מתיר בגיורים, ובכשרות ובה' יודע מה עוד. אני הולך לפי מרן הרב עובדי יוסף שליטא, ואם מרן יגיד להתגייס אני תוך שעה וחצי עולה על מדים. הרב לא אמר את זה, אלא יצא נגד זה-ולכן אני אפילו לא פוזל לכיוון של הצבא.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : יולי 13, 2008, 22:42:21 »
האלקשי,השאלה להשפיע מה? בא נגיד שלהפסיד אין לי מה מגיוס כי אם אכשל בטח שלא אגרום לגירושים כנ"ל בריצה לכנסת.
שנית,החיילים שגירשו לא רצו להשפיע על הצבא כדי להביא למהפכה כי הם האמינו שמדינת ישראל לא צריכה להשתנות כלל.(בניגוד אלי)

מעבר לכך,בזמן מלחמה לדעתי אם אנשים שלנו לא יהיו בצבא עם ישראל יהיה נתון בסכנה אמיתית,דיברתי לאחרונה עם מישהו ממשרד הביטחון
שאמר לי,שהוא חרד מזה שהצבא לא מעוניין ב"נוער הגבעות" ושאי גיוסם עלול לעלות ביוקר לעם ישראל בשעת מלחמה.
 מי שרוצה מדינה צריך לדעת שעליו להשפיע כדי להופכה ליהודית. אבל אם אתה לא רוצה ליהיות חלק מהמדינה אז תיקח בחשבון
שהמחיר יהיה. מערכת משפט שמאלנית שתכניס לכלא אנשים כמו האחים לוינשטיין,תקשורת ששוטפת את המוח,צבא שמורכב מחיילים שנאמנים לסוריה
יותר מלישראל. ואם אתה לא מאמין אז לאחרונה גילו ששלום עכשיו מלמדים מחבל שהורשע כימייה שקשורה לחומרי נפץ. מה יקרה כאשר הם
ימלו את הצבא?

כנ"ל בכנסת אתה לא חייב לנסות להשפיע עליה,יש לך חופש בחירה אבל לא תיהיה לך שום זכות להתלונן אם יגרשו אותך מהבית!
בדיוק כמו שלי אין זכות להתלונן על אי זכייה בלוטו כל עוד לא מיליתי תופס.
ואני יגיד לך את זה ככה,אם לא נצא למערכה לעולם לא נצליח. גם אם אתה לא מאמין ביכולת שלנו להצליח אין לנו מה להפסיד  כי אנחנו על
סף שואה ר"ל ונכון שאין לי ביטוח להצלחה במהפך,אבל אם לא אצא למערכה אני בטוח לא יצליח. כך יש לי את האחוז הצלחה הקטן.

שאלה,מישהו האמין ביכולת של עם ישראל לנצח בששת הימים? כולם היו בטוחים שנפסיד. אבל יצאנו ניסינו וישועת ה' כערף עין.
אבל מה היה קורה לדעתך לו לוי אשכול היה כמוך,הוא היה מחליט ש"אין סיכוי"(ובאמת לא היה סיכוי) ומחכה למוות באיטיות?
כנ"ל אנחנו,אם לא נצא למערכה לעולם לא ננצח בה.

נ.ב. האם אתה חושב שהמערכה שחיים יוצא אליה יש לה יותר מ2 אחוז סיכוי הצלחה ע"פ דרך הטבע? שלילי!
אבל הוא מנסה,והוא וגם אני ועוד הרבה מאמינים שנצליח!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #60 ב- : יולי 13, 2008, 22:44:43 »
בס"דיפה O0   :)
 יופי אז אתה תהי'ה חי'יל י'הודי ותחזיק מעמד בעזהי"ת אבל מה אם חי'יל אחר שלא יכול להגיד "לא"?...
קיצר אני עדי'ין לא כ"כ בטוחה בזה שצריך/לא צריך להתגי'יס....
תודה על הקרדית שאת נותנת לי,כפי שאת רואה לא הרבה מאמינים ביכולת שלי...

אבל זה לא מייאש אותי,גם לפני העליות לחומש כל הקריית גתים אמרו לי שאנחנו יוצאים למערכה אבודה שתוצאותיה ידועות מראש,והנה ניצחנו!
אמונה צריך והרבה.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #61 ב- : יולי 13, 2008, 22:53:34 »

כנגד הממסד הצבאי כפי שהרב התריס נגד הממשלה והכנסת - אין לי מחלוקת איתך.

אין מילים  :V:

כנ"ל.  :V:
« עריכה אחרונה: יולי 13, 2008, 22:54:02 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #62 ב- : יולי 14, 2008, 05:40:53 »

אני לא יודע מה עוד נותר ל'פסיק' כמוני להשיב אחרי תשובה כל-כך מאלפת של האלקשי, אבל אנסה להוסיף מבלי לגרוע, למרות שיהיה קשה...

האם להפוך את בג"צ לסהנדרין זה דבר פסול בעינך? אולי אתה מציע לירות בהם אש חיה? תיהיה ראלי.

לא דבר פסול, רק לא ריאלי. ואני כידוע אדם ריאלי מאד עם שתי רגליים על הקרקע, אם לא יותר. בדיוק בגלל זה אני יודע שאין שחר לטענה שאפשר להפוך את בג"צ לסנהדרין. אדם ריאלי יודע שאי-אפשר לקמבן את המערכת ואי-אפשר לדפוק את אגד (הקרדיט להאלקשי, אני חוזר, להאלקשי). להיפך,- אדם שאומר לעצמו שאפשר, הוא זה שחי בהזיות.

כן, אתה. בצבא אתה לא פועל על דעת עצמך, בצבא אתה מקבל פקודות. אתה כל-כך רוצה לשרת בצבא, שאתה מוכן לשלם כל מחיר. כולל לשקר לעצמך שאתה יכול על-ידי "תחבולות אישיות" "לסדר" את המערכת, לשנות אסטרטגיה היקפית שלמה שנשלטת היררכית והרמטית. אתה מודע היטב לאשליה העצמית ולאי-הריאליות שבדבר. אתה אדם מאד חכם. אתה יודע שכל-עוד לא תשפיע ולוּ כמלוא-הנימה על המדיניות ה"גבוהה", אין לך שום סיכוי "לשנות מבפנים" שום-כלום, ולא רק זה אלא שבמו-השתתפותך והשתלבותך במנגנון המערכתי, אתה שותף מלא וחיוני מאד לכל מִבצעיו, לדרכו, לשיטתו, למדיניותו ולתוצאותיהם.

אז כן,- גם אם אינך "מגרש יהודים בפועל", או מסיר מחסומים אקטיבית, או אחראי ישירות להפקרת יישובים, אתה עוזר אקטיבי מאד למנגנון כולו לעבוד ולפעול כפי שהוא פועל.

אתה בעצם מתפשר, ומי שמתחיל בפשרות אין לזה סוף. כך בדיוק הגענו למצב שהגענו, שחובשי כיפות סרוגות היום משתתפים בגירוש, מזניחים את עקרונותיהם התורניים למען הסגידה למדינה. זו "צרת הצרוֹת" שלנו – השת"פ עם הציונות החילונית יותר חשוב מהעקרונות שלנו. כך מגיעים ליונתן בשיא ימ"ש, כך מגיעים לחולניות ולאיבוד-הדרך.

מפני זה בדיוק הזהיר הרב כהנא. ובשביל זה אני כאן, ובשביל זה הצורך בקיומה של התנועה הכהניסטית,- כדי להזכיר את משנתו, כדי להתריע, כדי להתריס, כדי להוכיח.  אינך תורם לאינטרסים של עם ישראל בהליכה לצבא, אלא נכנע לדרך הקלה של הרציונאליזציה והשקר העצמי במקום לבחור בדרך האמת.
« עריכה אחרונה: יולי 14, 2008, 06:26:05 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #63 ב- : יולי 14, 2008, 12:14:54 »
שוב,להזכירך הרב כהנא רץ ארבע פעמים לכנסת עד שנכנס עם מנדט אחד בודד.
בכנסת הוא לא עמד כנביא מוכיח כפי שטוען האלקשי אלא הגיש הצעות חוק רבות מאד. זוהי
התנהגות של מי שרוצה להשפיע,מי שרוצה רק להוכיח יכול לנאום מעל כל במה,והרב כהנא נאם בכל עיר בישראל גם בלי הכנסת.
אז מדוע הוא נכנס לכנסת?

ב. אתה מגוכח! במה בדיוק אני עוזר למערכת הגירוש כשאני יוצא לפשיטה בשכם או מסייר בפאתי חוורא?
כפי שכתבתי לעיל,הגיוס שלי לצה"ל גם אם לטענתך לא יצליח לשנות ודאי שלא יזיק. דבר אחד בטוח, הצבא הוא זה שמגן בינתיים
על עם ישראל(ועם ישראל זה כולם,לא רק תושבי יצהר אוקי?)ואם אתה בנאדם ריאלי כפי שאתה אומר אתה אמור לדעת שחייל חסר מוטיבציה
להילחם,הוא סכנה לעם ישראל. ואת הסכנה הזאת גם בתור חייל בודד אני מונע בעצם גיוסי. אני יודע שאתה לא תסכים איתי כי העובדות
לא מעניינות אותך. אתה נעול על עצמך ובגלל זה אתה תוקף אישית ולא מתייחס לעניין.

אתה אולי לא רואה צורך בקיומה של מדינת ישראל ,או חושב שזה דבר שיש להחיריבו כדי להקים משהו אחר. אבל אל תאמר שזוהי
דרכו של הרב כהנא. דרכו של הרב כהנא זצ"ל זה לא מה שבא לך! זוהי הדרך שהוא השאיר בספריו,ובספרו "אור הרעיון" הוא שולל את זה
באופן נחרץ ואף משתמש במילים חריפות כנגד אותם יהודים שאומרים כך.(רראה פרק "שלושת השבועות"). אז בבקשה,אל תדבר בשמו
של הרב כהנא כשאתה אומר ההיפך מדרכו.

כן,הרב כהנא במפורש כתב בספרו שזוהי המדינה והיא לא תתבטל חלילה,כן זוהי מדינתינו גם לשיטתו של הרב כהנא זצ"ל,אז מה עושים?
כן,משנים אותה! את כולה לכן רצים לכנסת,לכן גם הרב כהנא רץ לכנסת ולא כדי לנאום! האללקשי פה עוות את המציאות במודע!
הוא אמר כמעט מעל כל במה אפשרית שמטרתו לקחת את השלטון בבוא היום! כן הוא רצה להשפיע מבפנים ע"י ריצה לכנסת,גדילה איטית
עד שיהפוך את הממשלה לממשלה יהודית. אלא הם דבריו,אלא הם ספריו והם מה שקובעים מהי דרכו.

אז כיצד יש יהודים שאומרים כל כך הרבה אמרות בשם הכהניסטיות שלהם,בלי שיהיה להם קשר לרב כהנא?
זה בדיוק מזכיר מקרה שהייתה לי שיחה אם איזה אחד שעזב את הדרך אך כינה את עצמו "כהניסט",כשהייתי איתו הוא לא רצה להניח
תפילין. שאלתי אותו "במה אתה בדיוק כהניסט"?והוא ענה לי "אם אני יראה שוטר,אני יהיה מוכן לתת לו פטיש בראש..." אני שואל אותך,
זה כהנא? זהו הרעיון היהודי? איפה כתוב בספריו של הרב כהנא משהו על פטישים על שוטרים? איפה הוא רמז על כך?
תפסיקו לעוות את דרכו לפי הכעסים שלכם.

אני מבין את הטראומה שלך עקב הגירוש,אתה כמו גכולם היית בטוח שזה לא יצא אל הפועל,ועצם זה שזה נעשה הכניס אותך להלם.
זה בסדר אתה לא היחיד,אבל מה נשתנה? האם אתה חושב שרק אתה חכם? האם אבותיך לא ידעו זאת? האם הרב צבי יהודה קוק זצ"ל לא ידע
אם איזה ממסד יש לו עסק? האם הרב כהנא זצ"ל לא ידע אם איזה ממסד יש לו עסק? הם ידעו עוד לפני הגירוש אבל בחרו למרות זאת
לעשות משהו וכן לשנות את המדינה מבפנים. כי אפשר ועוד איך אפשר! רק צריך לנסות.

מעולם לא ניסו להכנס למערכת המשפט,ולכן לא השתלטו עליה עד כה,כנ"ל לכל המערכות.

מנותק מכבי חיפה אימפריה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #64 ב- : יולי 14, 2008, 12:47:31 »
בושה וחרפה לאנשים שלא מתגייסים הם בושה למדינה צריך לשלולל מהם את האזרחות שיתחילו לטרום למדינה ולא לקחת כול הזמן

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : יולי 14, 2008, 12:59:48 »
בושה וחרפה לאנשים שלא מתגייסים הם בושה למדינה צריך לשלולל מהם את האזרחות שיתחילו לטרום למדינה ולא לקחת כול הזמן
אז על פי הקו מחשבה שלך צריך לגרש מארץ ישראל את רוב היהודים כי הם בוחרים בשמאל.
אנשים סוגדים לצבא במקום לארץ ישראל פשוט פאשיזם.
« עריכה אחרונה: יולי 14, 2008, 13:03:20 על ידי אֵיתָן »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #66 ב- : יולי 14, 2008, 13:02:18 »
נגרש מהמדינה את כל מי שלא מצביע חזית או ש"ס.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #67 ב- : יולי 14, 2008, 13:10:36 »
נגרש מהמדינה את כל מי שלא מצביע חזית או ש"ס.

הבעיה ש-2 המפלגות האלה חזית וש"ס דומות אחת לשניה פחות או יותר כמו עבודה-מימד ובל"ד.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #68 ב- : יולי 14, 2008, 13:37:45 »
אז על פי הקו מחשבה שלך צריך לגרש מארץ ישראל את רוב היהודים כי הם בוחרים בשמאל.
אנשים סוגדים לצבא במקום לארץ ישראל פשוט פאשיזם.
איש לא סוגד לשום צבא,רק כל עוד לא הקמת מיליציה יהודית צה"ל הוא הצבא היחדי שיש לנו כדי להגן על עמינו.
במקום לדבר תראה אלטרנטיבה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #69 ב- : יולי 14, 2008, 13:42:14 »
איש לא סוגד לשום צבא,רק כל עוד לא הקמת מיליציה יהודית צה"ל הוא הצבא היחדי שיש לנו כדי להגן על עמינו.
במקום לדבר תראה אלטרנטיבה.
אני לא מתיימר להביא פתרון אבל גם להשפיע מבפנים זה לא פתרון אלא אסון.
אותו משתמש בא בטענה שמי שלא עשה צבא צריך לשלול לו את האזרחות אז אני אומר כל יהודי שמצביע לשמאל ולימין מזויף צריך לשלול את אזרחותו,זה נראה לך הגיוני?
אנשים איבדו את העניין ולא דיברתי עליך.אנשים פה סוגדים לצבא כאילו הוא אדון עולם,זה פשוט פאשיזם.

אני נמנע מהלהשתתף מהדיון הזה כי זה דיון סרק כי היה אין ספור דיונים על הנושא הזה וזה שוב חוזר על עצמו.
אני גם חשבתי שניתן להשפיע על הממשל מבפנים וגם על הצבא אבל הכל הבל הבלים.
הרב כהנא הי"ד אמר שאם 10 אחוז הולכים עם האמת ו90 אחוז מהעם ילכו נגד ה-10 אחוז אז אין להתפשר וללכת עם האמת.
« עריכה אחרונה: יולי 14, 2008, 13:47:14 על ידי אֵיתָן »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #70 ב- : יולי 14, 2008, 13:49:04 »
אני לא מתיימר להביא פתרון אבל גם להשפיע מבפנים זה לא פתרון אלא אסון.
אותו משתמש בא בטענה שמי שלא עשה צבא צריך לשלול לו את האזרחות אז אני אומר כל יהודי שמצביע לשמאל ולימין מזויף צריך לשלול את אזרחותו,זה נראה לך הגיוני?
אנשים איבדו את העניין ולא דיברתי עליך.אנשים פה סוגדים לצבא כאילו הוא אדון עולם,זה פשוט פאשיזם.

אני נמנע מהלהשתתף מהדיון הזה כי זה דיון סרק כי היה אין ספור דיונים על הנושא הזה וזה שוב חוזר על עצמו.
אני גם חשבתי שניתן להשפיע על הממשל מבפנים וגם על הצבא אבל הכל הבל הבלים.

אוקי,אז אני דוגל באמרה "מי שלא יורה,שלא יתפלא אם הוא לא פוגע".
אם אתה לא מנסה להפוך את המדינה ליהודית(ולא משנה מה סיכויי ההצלחה) אל תתפלא שהיא לא כזאת.
גם מי שאומר לא להצביע בבחירות,לא יכול לבוא בטענה לממשלת אולמרט על פשעיה! מי מנע ממנו לבוא לבחור במישהו אחר? ת'כלס 40% לא באו להצביע,
כי הם לא האמינו ביכולתם להשפיע. התוצאה היא בחירת קדימה,ואין לנו את מי להאשים,רק את עצמינו!
« עריכה אחרונה: יולי 14, 2008, 13:49:32 על ידי גור-אריה »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #71 ב- : יולי 14, 2008, 13:57:56 »
אוקי,אז אני דוגל באמרה "מי שלא יורה,שלא יתפלא אם הוא לא פוגע".
אם אתה לא מנסה להפוך את המדינה ליהודית(ולא משנה מה סיכויי ההצלחה) אל תתפלא שהיא לא כזאת.
גם מי שאומר לא להצביע בבחירות,לא יכול לבוא בטענה לממשלת אולמרט על פשעיה! מי מנע ממנו לבוא לבחור במישהו אחר? ת'כלס 40% לא באו להצביע,
כי הם לא האמינו ביכולתם להשפיע. התוצאה היא בחירת קדימה,ואין לנו את מי להאשים,רק את עצמינו!
כל מי שמצביע גם לימין הוא מחזק את השמאל ואת הערבים כי הכנסת כולה מושחטת מהבסיס ומהיסוד שלה.
אני לא בא לאולמארט בטענות אתה צודק אלא יש אנשים שבאים אליו בטענות.
אני לא מצפה מאף אחד מהכנסת שיעשה משהו.
הנצחון יבוא מהעם ולא מדבר ממוסד.
הממסד מושחט,הצבא מושחט והישועה תגיע מהעם ולא בצורה ממסדית.
אם כל אחד מביא פיתרון פה גם לי יש פיתרון אבל לא כל כך רוצה לדון עליו כי שוב הדיון הזה לא מוביל לשום מקום.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #72 ב- : יולי 14, 2008, 14:02:30 »
כל מי שמצביע גם לימין הוא מחזק את השמאל ואת הערבים כי הכנסת כולה מושחטת מהבסיס ומהיסוד שלה.
אם כל אחד מביא פיתרון פה גם לי יש פיתרון אבל לא כל כך רוצה לדון עליו כי שוב הדיון הזה לא מוביל לשום מקום.

כל דבר הוא ממסדי,גם מה שבא מהעם.
גם הריצה של הרב כהנא לכנסת היא ממסדית,והיא עדיין באה מהעם.
כשם שמהפכה ממשלתית יכולה לבוא מהעם,כן מהפיכה צבאית יכולה לבוא מהחיילים. קרה בהסטוריה ובהווה שחיילים בצבא שהתקדמו הצליחו להפוך את הממשל
כמו בתאילנד. וקרה שזה בא חרף התנגדות הצבא. ואני לא רואה שום סיבה לנטוש את אחת האופציות.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #73 ב- : יולי 14, 2008, 14:10:27 »

תן לי לנחש אתה מאמין בכך שיום אחד העם יבין ובאופן ספונטני העם יקום וימרוד מכנסת ובכוחות הרשע שלה.
אין דבר כזה מרד ספונטני הבושלביקים ניסו להוכיח שהמהפכה שלהם היתה ספונטנית היום כמובן יודעים שזה שקר גדול...
:\
התקווה תבו מתנועה המונית שתתפוס את הכנסת בדרך דמוקרטית ואם ימנו ממנה לתפוס את הכנסת בדרך דמוקרטית (פסילה בגלל גזענות או דבר דומה) יש גם דרכים אחרות.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #74 ב- : יולי 14, 2008, 15:50:02 »
כל דבר הוא ממסדי,גם מה שבא מהעם.
גם הריצה של הרב כהנא לכנסת היא ממסדית,והיא עדיין באה מהעם.
כשם שמהפכה ממשלתית יכולה לבוא מהעם,כן מהפיכה צבאית יכולה לבוא מהחיילים. קרה בהסטוריה ובהווה שחיילים בצבא שהתקדמו הצליחו להפוך את הממשל
כמו בתאילנד. וקרה שזה בא חרף התנגדות הצבא. ואני לא רואה שום סיבה לנטוש את אחת האופציות.
הרב כהנא היה מיוחד במינו ולא ניתן להשוות אותו לכל המשוחטים.הרב הלך עם האמת שלו עם כל דרך בלי פשרות לעומת כל המשוחטים.
אני לא בא לשנות לאף אחד את הדעה אבל כמו שהאלקשי אמר אני מאמין שאתם בטוחים שהדרך שלך היא נכונה וגם אני מאמין ששלי היא נכונה.
הרב כהנא ידע לפנות אל העם בצורה אמתית הוא היה אמיתי.
העם שלנו חולה וככל שהחולי יותר חזק צריך תרופה ממש חזקה.
לנסות להילחם במחלה זה מסוכן כי אפשר להבלע לתוך מחלה ולהידבק ממנה וזה מה שקורה.
« עריכה אחרונה: יולי 14, 2008, 16:38:52 על ידי אֵיתָן »