כתב נושא: מיהו יהודי?  (נקרא 9055 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
מיהו יהודי?
« להגיב #25 ב- : יולי 20, 2008, 15:59:12 »
בס"ד
וגם עלי אסור להוציא שם רע! אז די לקרוא לי ציונית! שאני לא יתחיל לקרוא לכם מוסלמים!

את מאמינה בזאת שלעם ישראל יש זכות על ארץ ישראל וצריכה להיות מדינה כמה שיותר דתית ובעלת מורשת יהודית?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מיהו יהודי?
« להגיב #26 ב- : יולי 20, 2008, 16:00:14 »
בס"ד
א. הוא הרב יעקב יוסף!
ב. ראיתי שהוא לא הסכים איתם גמני לא מסכימה איתם!ולא לבחור בהם! אבל אסור לבזות אותם ולהוציא עלי'הם שם רע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

א.כתבתי את זה שזה הרב יעקב יוסף
ב.למה אסור לבזות(ואת הציונים מותר)??...הם רק חברי כנסת!!!...לא דיברתי על הרב עובדיה יוסף שלא יבינו אותי לא נכון!!!

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
מיהו יהודי?
« להגיב #27 ב- : יולי 20, 2008, 16:34:25 »
בס"ד
כתבתה יעקב יוסף והוא הרב יעקב יוסף!
מקשר? הם י'הודים צדיקים{רובם} ובגלל זה אסור לבזות אותם בלי קשר לחברי כנסת ולא חברי כנסת....
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
מיהו יהודי?
« להגיב #28 ב- : יולי 20, 2008, 16:58:09 »
את מאמינה בזאת שלעם ישראל יש זכות על ארץ ישראל וצריכה להיות מדינה כמה שיותר דתית ובעלת מורשת יהודית?
מה רע במילה יהדות.
כל אחד מגדיר ציוני איך שבא לו.
אני מגדיר את הציונות על פי הרצל ויש אחד מגדיר את הציונות על פי היהדות,מה הענין? הגדרות?
אני לא אוהב את המילה ציוני לא רוצה קשר למילה הזו אני מעדיף את המילה יהודי,מה הבעיה שלכם לקבל את זה?
אני מבין קצת את אוריין.
ולאלו שמתכמים ואומרים שטויות כמו נטור-כרתא אז אפשר לומר שחיזבאללה טובים לישראל בגלל שהם מנעו גירוש.
תפנימו תקבלו ותפסיקו כבר להתווכח על הגדרות מטופשות.
היא לא רוצה קשר למילה הזו פשוט תקבלו.
הציונות היא לא טלית שכולה תכלת כמו שהדתיים\חרדים לא טלית שכולה תכלת ולא כל מי שטוען שהוא אנטי-ציוני הוא נגד ארץ ישראל ועם ישראל,הגיע הזמן קצת לפצוח את המוח.

« עריכה אחרונה: יולי 20, 2008, 16:59:27 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מיהו יהודי?
« להגיב #29 ב- : יולי 20, 2008, 17:00:46 »
בס"ד
כתבתה יעקב יוסף והוא הרב יעקב יוסף!
מקשר? הם י'הודים צדיקים{רובם} ובגלל זה אסור לבזות אותם בלי קשר לחברי כנסת ולא חברי כנסת....
יהודים צדיקים??...בגלל זה אין להם בעיה שיחלקו את ירושלים עיר הקודש וארץ ישראל??. :idiot2:
תחשבי קצת לפני שאת קופצת ש"ס זה לא מקור לגאוה!!!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מיהו יהודי?
« להגיב #30 ב- : יולי 20, 2008, 17:05:01 »
יהודים צדיקים??...בגלל זה אין להם בעיה שיחלקו את ירושלים עיר הקודש וארץ ישראל??. :idiot2:
תחשבי קצת לפני שאת קופצת ש"ס זה לא מקור לגאוה!!!
ש"ס הם מפלגה פוליטית כמו כל מפלגה היא מושחטת וגם המפלגות של הציונות דתית מושחתות והספיקו לבגדו בנו.
כולם יוצאים פה נגד ש"ס וגם אני נגד ש"ס אבל הם שכחו את המפלגות האחרות ויש כאלו שעוד אומרים שנתניהו הוא בסדר והמפלגות הדתיות האחרות.
אתם רוצים להיות ישרים ואובייקטבים אז תהיו עד הסוף אל תאמרו שרק ש"ס מושחטת ובינתיים בעד מפלגות אחרות כי זו צביעות.
ראיתי פה אנשים שצועקים ש"ס מושחטת בוגדת ובאותו הזמן מהללים את נתיהו או שמפלגות כאלו ואחרות.

דעתי היא להחרים את הבחירות ולא להצביע לאף מועמד מי שמצביע מחזק את השמאל והשמאל מחזק את הערבים.
הימין בשלטון והוא מבצע את מחשבותיו של השמאל.(זו דעתי)

כל מפלגה דואגת לציבור שלה וזה כל החיסרון והטיפשות שפה אבל היה לנו מנהיג דור שנרצח(הרב כהנא בי"ד)שידע לאחד את כל עם ישראל ונתן פיתרון לכל דבר.
היו לו פתרונות גם לשמלאנים וגם לערבים.

*המפלגות הדתיות והימניות גם היו נגד הרב כהנא אז להתמקד רק על ש"ס כי כל הכנסת מושחטת כולל האיחוד לאומי ומפד"ל.

« עריכה אחרונה: יולי 20, 2008, 17:09:44 על ידי אֵיתָן »

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מיהו יהודי?
« להגיב #31 ב- : יולי 20, 2008, 17:15:56 »
ש"ס הם מפלגה פוליטית כמו כל מפלגה היא מושחטת וגם המפלגות של הציונות דתית מושחתות והספיקו לבגדו בנו.
כולם יוצאים פה נגד ש"ס וגם אני נגד ש"ס אבל הם שכחו את המפלגות האחרות ויש כאלו שעוד אומרים שנתניהו הוא בסדר והמפלגות הדתיות האחרות.
אתם רוצים להיות ישרים ואובייקטבים אז תהיו עד הסוף אל תאמרו שרק ש"ס מושחטת ובינתיים בעד מפלגות אחרות כי זו צביעות.
ראיתי פה אנשים שצועקים ש"ס מושחטת בוגדת ובאותו הזמן מהללים את נתיהו או שמפלגות כאלו ואחרות.

דעתי היא להחרים את הבחירות ולא להצביע לאף מועמד מי שמצביע מחזק את השמאל והשמאל מחזק את הערבים.
הימין בשלטון והוא מבצע את מחשבותיו של השמאל.(זו דעתי)

כל מפלגה דואגת לציבור שלה וזה כל החיסרון והטיפשות שפה אבל היה לנו מנהיג דור שנרצח(הרב כהנא בי"ד)שידע לאחד את כל עם ישראל ונתן פיתרון לכל דבר.
היו לו פתרונות גם לשמלאנים וגם לערבים.

*המפלגות הדתיות והימניות גם היו נגד הרב כהנא אז להתמקד רק על ש"ס כי כל הכנסת מושחטת כולל האיחוד לאומי ומפד"ל.

צודק!...אוריין ממש תפוסה חזק על ש"ס אז אני אומר שאין כבר ממה להתלהב לא אמרתי שהפלגות האחרות טובות
« עריכה אחרונה: יולי 20, 2008, 17:16:37 על ידי MATAN »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מיהו יהודי?
« להגיב #32 ב- : יולי 20, 2008, 17:19:13 »
צודק!...אוריין ממש תפוסה חזק על ש"ס אז אני אומר שאין כבר ממה להתלהב לא אמרתי שהפלגות האחרות טובות
מה שניסתי לומר שאנשים פה יוצאים על ש"ס כנראה מסיבה כזו או אחרת כי אני שמת לב שיוצאים רק על ש"ס ועל מפלגות אחרות כאילו הם לא קיימות.
אני נגד ש"ס המפלגה לא כלפי הציבור הבוחרים שלה.
אני מכבד את הרב עובדיה יוסף אבל זה לא אומר שאני צריך לתמוך בש"ס.
אני נגד האיחוד הלאומי ומפד"ל ולא נגד ציבור הבחורים שלה.
אני נגד מר"צ(שרץ) וכמעט נגד כל ציבור הבוחרים שלה אם יש כאלו  :2funny: :2funny: :2funny:

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
מיהו יהודי?
« להגיב #33 ב- : יולי 20, 2008, 21:20:24 »
מה שניסתי לומר שאנשים פה יוצאים על ש"ס כנראה מסיבה כזו או אחרת כי אני שמת לב שיוצאים רק על ש"ס ועל מפלגות אחרות כאילו הם לא קיימות.
אני נגד מר"צ(שרץ) וכמעט נגד כל ציבור הבוחרים שלה אם יש כאלו  :2funny: :2funny: :2funny:
מה האיחוד הלאומי עשו שלא כשורה?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
מיהו יהודי?
« להגיב #34 ב- : יולי 20, 2008, 21:43:21 »
בס"ד

הציפיות ממפלגה "דתית" (שמנהיגיה מבינים כביכול מושגים כמו קידוש השם ועם סגולה) גבוהות יותר מאשר הציפיות ממפלגה חילונית/שמאלנית, לכן האכזבה מש"ס ושאר המפלגות ה"דתיות" כל-כך גדולה.  לא נטפלים לש"ס סתם כך.  ההשפעה של ש"ס על הציבור האשכנזי והמזרחי-חילוני, למרות נציגות משמעותית בממשלה ותקציבים, מתגמדת בהשוואה להשפעה העצומה שהיתה לתנועת כ"ך בזמנו על כל הציבור, וזה חבל.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דור1992

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מיהו יהודי?
« להגיב #35 ב- : יולי 22, 2008, 18:35:16 »
די תפסיקו, יש יהודים שאין להם ברית מילה, ושלא יצא להם לעשות והם הגיעו מברית המועצות.
יש לי חבר כזה גם.