כתב נושא: כל יהודי ויהודי חייב להכנס. בדחיפות.  (נקרא 17150 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
גבירותיי ורבותיי, יש לנו בעיה קשה של יהודיות שהולכות עם ערבים. בכל מקום בארץ, יהודיות יקרות שהולכות עם ערבים, ואפילו 'ממירות' את דתן ועוברות התעללויות קשות בכפרים וחיים של סבל. אני אישית, מדבר כרגע מעומקי נשמתי - ואני רושם את זה כאן כי זה המקום שאני בטוח שיבינו אותי - כואב לי הלב מאוד על עם-ישראל. אותו עם, מפולג לאורך השנים, עם שהלך מדכי אל דכי, מגלות אל גלות, מגיע סוף סוף אל הארץ המובטחת אחרי שנים של ציפייה וחזון כשלמולנו עומד הזמן הקדוש שנקרא זמן הגאולה, - ודווקא אז, אחרי שעברנו כ"כ הרבה תלאות, ולא נפלנו, אלא בטחנו בשם ה' אלוקינו, דווקא אז אנחנו נופלים למקום הכי שפל שהיינו בו מעולם. ההתבוללות בשיאה, מקרי הפורענות ביהודים בשיאם, הערב-רב, שולט. אנחנו עכשיו לקראת האלף השישי, לקראת הזמן שבו בכל יום יום יכול לבוא משיח צדקנו - ודווקא בזמן הזה המון בנות ישראל הולכות ומתבוללות והולכות לחיות עם הגויים, וממירות את דתם וככה עם-ישראל הולך ומתמעט. אבי, מה רבו צריי, רבים קמים עליי - כי כמו שאמרו בגמרא, קשה תרבות רעה בתוך ביתו של אדם יותר מלחמת גוג ומגוג - שבמלחמת גוג ומגוג כתיב : "מה רגזו גויים ולאומים יהגו ריק..." ובתרבות רעה כתיב : "ה' מה רבו צריי, רבים קמים עליי..." - אחים יקרים! למעלה יש קטרוג עצום על עם-ישראל, על כך שהוא מתמעט, שהוא מתבולל, שהוא עובד עבודה זרה - כך אומרים כל גדוליי ישראל. גזרות קשות מאות עומדות בפתח, אבל גם המושיע שלנו עומד בפתח. אותו מושיע שיבוא בכל רגע שיקראו לו, שעם ישראל יקרא לו. ואיך נקרא לו? פשוט, נשמע בקול ה'. שנאמר : בא רבי יהושוע בן לוי ולמשיח, שאל אותו מתי אתה בא, אמר לה : היום , שנאמר : "היום אם בקולו תשמעו". משיח עומד בפתח, אבל הוא לא יבוא בקלות, יבואו עלינו יסורים רבים - ואחד מאותם יסורים קשים וכואבים שאנחנו מקבלים זה לראות איך לאט לאט עם ישראל עוזב את דרך ה' והולך לדרכים אחרות. זה הייסורים הכי קשים - לראות איך אחיותך הקדושות, בנות ישראל, הולכות אחר הגויים ומשאירים את עם ישראל על ערש דוי. נכון, ה' יסעדנו על ערש דוי, ה' יציל אותנו, אבל עדיין הלב לא מרפה  והדמעות זולגות אחת אחר השנייה. אני רואה בנות ברחוב עם ערבי, ואני כולי מתמלא בושה וכלימה, מתבייש מאבותינו. כי אם משה רבנו, או אברהם אבינו, או רבי יהודה הנשיא, או רבי טרפון או כל גדול ישראל אחר היה רואה מה שהולך בארץ המובטחת בזמן עקבתא דמשיחא, לא היה יכול שלא לבכות. אומרים שבן אדם, כשהוא פוגש בייצר הרע - יצייר דמות רבו בראשו ובכך ימנע עצמו מן החטאים ויעשה תשובה. בואו לרגע נצייר את דמות משה רבנו - מה נרגיש? מה נאמר לפניו? נאמר כי סרחנו, כי חטאנו עוד פעם? כי נפילת בנות ישראל - זאת נפילתנו אנו.

אי-אפשר לתאר את ההרגשה שגדולי ישראל מרגישים למעלה כשהם רואים מה עובר עלינו, ואי אפשר לתאר כמה הם עוזרים לנו מלמעלה וכמה הם כואבים את כאבנו. מתי זה יקרה? מתי זה יבוא? מתי נגאל? רוצים כבר את דוד, רוצים את ה'. רוצים "עם ישראל חי"! רוצים אחדות, רוצים חסדים, רוצים קירוב לבבות, רוצים גאולה אמיתית. מתי כבר נזכה לראות את חסדיו של ה'? אנחנו צמאים! אבא! רחם עלינו, אנחנו צמאים למים, הלכנו במדבר המון זמן. אנו זקוקים לקצת מים! אבא, רחם עלינו! אנחנו בניך! שלח לנו גואל, מתי כבר נזכה לחזות בנועם ה' ולבקר בהיכלו? אנחנו יכולים לזכות גם עכשיו, "אם בקולו תשמעו".

כאייל  תערוג ,  על  אפיקי  מים - כן נפשי תערוג  אלייך  אלוהים
כאייל  תערוג ,  על  אפיקי  מים - כן נפשי תערוג  אלייך  אלוהים

צמאה!!!!! צמאה נפשי!!!!  צמאה נפשי לאלוהים!!!!!
צמאה נפשי לאלוהים!! לאל חי!!!!! מתי?!?!?!? אבוא, מתי אבוא?!?!? מתי אבוא ואראה???? מתי אבוא ואראה פני אלוקים?

זה ה' ציפינו לו, ציפינו ויושיענו.

מנותק יהודי ציוני

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
כל יהודי ויהודי חייב להכנס. בדחיפות.
« להגיב #1 ב- : יולי 09, 2008, 23:29:50 »
הבנות שהולכות עם הערבים זה השמאלניות אז מגיע להן כול ההתעללות שהן עוברות

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 09, 2008, 23:38:51 »
אם אני רבתי איתך, ואחרי כמה דקות אני יראה אותך רב עם ערבי, האמן לי שאני יעזור לך. יהודי תמיד צריך לשאוף להחזיר טובה, אפילו תחת רעה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #3 ב- : יולי 09, 2008, 23:45:54 »
איך אתה יודע בדיוק?
אולי זה מזרחיים?
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 09, 2008, 23:52:39 »
כשאתה שומע אותם צורחים, מקללים במבטא שלהם, אתה לא מתבלבל. שולחים ידיים ל"זונות היהודיות" כמו ששמעתי פעם אחת ערבי אומר. מפתים אותן ללכת אחריהם, והבנות, התמימות יש לומר, הולכות אחר הכסף שיש לערבים ואחר החיזור ואז נופלות בפח. אני מכיר את זה, זאת תופעה מוכרת בעיר שבה אני גר. פשוט עצוב
לראות מה נהיה היום. כמה צריך להתפלל לבורא עולם, כי בשביל יהודי - לראות יהודי אחר נופל ברשת גדולה ולא יכול לצאת - זה בדיוק כאילו הוא נפל - וזה בדיוק מה
שאני מרגיש. אני רואה את זה והלב שלי זועק מבפנים. עוד כמה עם ישראל יוסיף ליפול? נקווה שרבותינו הקדושים לפחות מלמדים עלינו מינימום זכות .

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #5 ב- : יולי 10, 2008, 00:01:07 »
אני מכיר את התופעה דווקא אצל עולות חדשות מחבר העמים.חלקן נוצריות.כשמדובר בקטינות רצוי וכדאי לערב את המשטרה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #6 ב- : יולי 10, 2008, 00:24:14 »
אלו השרמוטות השמאלניות: "צריך לתת לערבים הזדמנות, אפילו במיטה"...

אלו גם הכלבות של "זכויות אדם"....למי אכפת מהן? יבוא היום והן יחטפו מכות מהערבי שהן הסתובבו איתו ואז הן יבינו מהי ה"תרבות" הערבית... :smil116: :smil116:

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #7 ב- : יולי 10, 2008, 00:29:07 »
השמאלניות לא יוצאות עם ערבים כי הם השמלאנים גזענים נגד כל מי שהוא לא נאור.
השמאל לא אוהב ערבים והוא גם לא רוצה אותם פה כי הערבים הם גם לא נאורים.
אלו בדר"כ בנות משכונות מצוקה,עולות חדשות...
« עריכה אחרונה: יולי 10, 2008, 00:29:54 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : יולי 10, 2008, 02:25:39 »
תופעה כואבת ומעוררת רחמים כאשר שומעים על בת ישראל שנפלה ברשת של האויב הערבי הנאצי שפיתה אותה למיטתו!
מהמילים שלך שומעים את הכאב הרב וכולנו מבינים זאת!
פה לדעתי האלמנט של החינוך יותר משפיע מאשר האידיאלוגיה של הבן אדם עצמו, אם נערה יהודייה גדלה בבית מסורתי
עם ערכים יהודיים אין שום סיבה שזה יקרה!
אך אם לא וההורים בחיים לא דיברו על החטא הזה של ההתבוללות, יש סיכוי גדול שאם נערה יהודייה תראה בחור ערבי
שמוצא חן בעינייה היא תלך אחריו ..

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #9 ב- : יולי 10, 2008, 11:33:17 »
בדיוק בשביל זה יש את יד לאחים....
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #10 ב- : יולי 10, 2008, 12:11:15 »
וואלה אני שומע על בחורה יהודיה שיוצאת עם ערבים....
בא לי לתת לה מכות רצח שיהיה לה פנס שערבים לא ירצו חודש להתקרב אליה
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק haim shalom

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 10, 2008, 21:39:39 »
כן , גם אני שמעתי על זה. ואני גם מכיר בנות יהודיות שעושות את זה אבל לכולן יש מכנה משותף, כולן פרוצות שהתעללו בהם עוד מאז גיל 0, וכמו שאמרו כך קודם בדיון הזה, מגיעה להן שיפלו בפח של הנאצים.   

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
« להגיב #12 ב- : יולי 10, 2008, 21:46:29 »
בס"ד
בגלל הציונות והציונים י'הודיות מתבוללות השם ירחם.....
לונורא הציונות גוססת עוד מעט מתה בעזרת השם!
ולכל האלה עם האהבת ישראל(?..) הבנות האלה אולי מפגרות(טוב נו... לא אולי....) אבל זה בהחלט לא מגיע להן!!!!!!!!!!!!!!!!
צריך לעשות הפצות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #13 ב- : יולי 10, 2008, 21:53:27 »
בס"ד
ולכל האלה עם האהבת ישראל(?..) הבנות האלה אולי מפגרות(טוב נו... לא אולי....) אבל זה בהחלט לא מגיע להן!!!!!!!!!!!!!!!!
עוד פעם מאשימים את הציונות?
איפה כתוב בציונת?
"ויחיו ערבים ויהודים בשלום ובנות יהודיות יצאו עם ערבים"?
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק Gloomwraith

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ממתין לגאולה
« להגיב #14 ב- : יולי 10, 2008, 21:58:46 »
1) אלה שמסתובבות עם הערבים הן כן שמאלניות פרוצות, לזה שאמר שהשמאלנים לא נותנים להן לצאת עם אנשים לא נאורים זה נכון רק לגבי השמאלנים האשכנזים.
אני שמעתי על מלא בחורות מרוקאיות שיוצאות עם ערבים וכולן שמאלניות מסריחות. לדעתי אנחנו לא צריכים כל כך להבהל מהתופעה כי כל אלו שיוצאות עם ערבים הן מדחיקות את הסובבים מהן ולמעשה הן גוזרות על עצמן ניתוק מהעם היהודי וזה בידיוק מה שמגיע להן.

2) אני לא חושב שאנחנו בכלל צריכים להתעסק עם המושג ציונות יותר.... היה תם ונשלם... הרצל כופר או לא ושאר הציונים השיגו מדינה יהודית וזה מה שחשוב, עכשיו כולנו ישראלים יהודים, אין דבר כזה ציוני...שכחו מזה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #15 ב- : יולי 10, 2008, 22:54:31 »
אני ציוני ולא אצא בחיים עם ערביה או נוצריה.אני יצאתי עם עולות חדשות גם לבליינד דייט ושאלה ראשונה שלי היתה אם היא יהודיה ואמא יהודיה אם ענתה לי לא וגם אם היתה פצצה הייתי מסיים את הפגישה מיד.כי אין טעם.
אני רק רואה צלב ומתרגז,זה דוחה אותי ושאני שומע ערבית זה דוחה אותי.
כשלמדתי באוניברסיטה לא דיברתי עם הערבים,לא נתתי להם מחברות שלי,לא ביקשתי מהם ספרים,לא שאלתי אותם מה השעה.גם לא מערבים נוצרים.
אתם מתעלמים מנושא האחריות האישית.מילא קטינה אבל אם אישה מבוגרת מתעקשת לצאת עם ערבי ולהתחתן איתו,מה אני יכול לעשות?
הרב כהנא קבע שאסור לקיים יחסי מין עם ערבים אז להתחתן איתם?איך נגרש אותם אם יתחתנו עם יהודיה.
נקבל מישהו כמו ג'וליאנו מר!
עכשיו בגלל הסרטון של אמנון יצחק על הרצל יש ויכוח מיותר על הציונות.
אני ראיתי את הסרט הזה בערוץ 10 והבנתי.הרצל רצה לנצר אותנו.אבל אנחנו יהודים.
אז עכשיו אפשר לריב בגלל מה שקרה יותר מ100 שנה או שנפעל ביחד לגירוש ערבים.
אפשר לריב על מה נצביע או שכל אחד יצביע למה שהוא מבין ונמשיך לכתוב בפורום כאילו שהצבעתנו חשאית.
הרי אתם לא פרצתם לי לבית ובדקתם לי את המקרר ואם המוצרים שם גלאט כושר.
אהבתי הרצלים,כלומר היו פעם שטרות של 100 שקל או לירות.
תאמינו לי שאני לא הנין של הנין של הרצל.
ההרצל היחיד שהכרתי היה הרצל אביטן והוא לא נחמד בכלל.שירתתי עם אחיו בצבא,אדם מפחיד ממש.
גם את הרצל קביליו הכרתי ז"ל.
בזבוטינסקי הייתי מסתובב וגם בשדרות בן גוריון.
לא ביקשנו מאוריין שתתחפש בפורים להרצל.
עובדה יש מדינה והיא לא נוצרית.
הדבר הטוב היחיד שיצא מהצלב שהוא ושום עוזר נגד ערפדים.
מישהו כאן שונא שום?
אגב נזכרתי בבחורה שמאלנית מרוקאית שלא בא לי להציל:טלי פחימה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : יולי 10, 2008, 23:14:35 »
I take the brain to another damantion,pay close attention
דווקא התופעה הזאת מראה את התקרבות הגואלה,נשים רוצים שיחזרו להם,הם אוהבות את היצר הרע,את החרמנות את הרצון שלנו בהם,נשים תמיד אוהבות להרגיש נחשקות...משום מה זה מה שגורם להם להרגיש שוות שיחזרו אחריהן,זה העול שהן קיבלו והוא ישלוט בך בכך שהוא ילך אחריך שולל...ככל שאנחנו משתלטים יותר על היצר הרע כך אנחנו שולטים על החשק המיני את הרצון הזה והם מחפשות אותו אצל ערבים שבהם היצר הזה שולט כמו בובה,אותם בנות שזה מה שהם מחפשות הם יפלו ועם ישראל צריך את הדילול הזה כמו שכבר אמרתי שמלך יבוס אמר לדוד לפני שהוא כבש את ירושלים "הסר ממך כל בעלי מומים ורק כך תנצח אותי" עם ישראל צריך להסיר ממנו את כל אלה שהיצר הרע שולט בהם שהולכים אחרי התענוגות הפשטניות,שסרים מטוב והולכים לרע,וישארו אותם אלה שחושקים בגאולה ובעילת הנפש הסרים מרע ועושים טוב,כמובן שצריך לנסות להציל כמה שאפשר,אבל מי שרוצה להיות מוסלמית שיהיו לה חיים טובים אין כבר הרבה מה לעשות בנדיון...שיחה שתיים שיכנוע שתיים אבל קשה לי להאמין שזה יעבוד על מישהי שאכפת לה רק מזין כסף וקניות....פגיעת הערב-רב,כי כשהאמונה לא חזקה האוזן לא שומעת והעין לא רואה.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : יולי 10, 2008, 23:16:42 »
בס"ד
עוד פעם מאשימים את הציונות?
איפה כתוב בציונת?
"ויחיו ערבים ויהודים בשלום ובנות יהודיות יצאו עם ערבים"?

הציונות קמה כדי שנהי'ה עם ככל הגוי'ים אז הנה: טאדם טאדם טאדם: נהי'ה כמו כולם בלי הבדלים נהי'ה עם הגוי'ים יופי אז זה התוצאה ממה אתם מתפלאים? זה הציונות שלכם תהנו אתם בחרתם בזה זה בעי'ה שלכם. הרצל  לקח את הילדים שלו לכנסי'ה הוא העדיף שהם יתנצרו היום ולא מחר הוא אהב אנטישמים תהנו לכם תאהבו אותו תמשיכו את דרכו עד שתבינו שאתם גורמים סבל לעם ישראל....
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #18 ב- : יולי 10, 2008, 23:42:07 »
אין שום הנאה במגע מיני עם ערבי.אלה חיות שלא יודעים לפנק אישה או לכבד אותה או לענג אותה.זה כמו משכב בהמה.אלה פרימטיבים.
תריחו ערבי ותבינו.הבדואים קושרים את האישה ליתד האוהל.להפך אתה רואה ערבי ונגמל מיצר הרע ומכל התאוות,אתה נגעל.
עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב.
נראה לי שאוריינוש לא תתחתן בס"ד עם יהודי בשם הרצל.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : יולי 10, 2008, 23:47:46 »
בס"ד
נראה לי שאוריינוש לא תתחתן בס"ד עם יהודי בשם הרצל.
תהי'ה בטוח!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : יולי 11, 2008, 04:19:00 »
בס"ד

תגידי מה יש לך?
אז את מעדיפה את אירופה האנטישמית?
אני לא רואה הבדל בינך לבין אחמדיניגאד... לשניכם אותה המטרה...
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : יולי 11, 2008, 09:25:22 »
בס''ד

ראשית, נאור כתב מאמר כל כך יפה. והוא מדבר מהלב על נושא מכאיב ביותר. אני מודה לך נאור על מאמר מרגש.

כמובן שזה נורא לראות אלפי בנות ישראל שהולכות עם ערבים ר''ל. יש גם הרגשה של רוגז על עשיית דבר כל כך מגעיל, וגם הרגשה של צער שיהודיות עוזבות את עמן. בכל מקרה, התופעה האיומה הזאת לא תפסק כל עוד שיש לנו מיליוני ערבים בארץ הקודש. והתופעה לא תפסק כל עוד שאין לנו חינוך יהודי עם ערכים יהודים לכל ילד ולכל ילדה בארץ ישראל.

ההתבוללות היא כן איום ממשי לעם ישראל. והבעיה הולכת ומחמירה כי יש לנו פוליטיקאים, תשקורת, ומורים במערכת החינוך שדוקא מעודדים את הזוועה הזאת.

יישר כח נאור. העלית עניין חשוב מאוד לכל עם ישראל.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #22 ב- : יולי 11, 2008, 09:37:22 »
אוריין,אבקש שתבידילי בין הציונות לציונים!

הציונות קמה כדי להקים בית לאומי לעם ישראל.
ואילו אנשי ההסתדרות הציונית בלי כל קשר לעובדת היותם ציונים,היו גם "משכילים".
תנועת ההשכלה היא זו שקמה כדי ליהיות עם ככל הגויים והיא קמה עוד לפני הציונות.
ה"משיכילים" שהצטרפו לתנועה הציונית עשו זאת לאחר שגילו שהגויים הם אלה שלא רוצים אותם. ואגב,הרצל לא המציא את הציונות.

משל למה הדבר דומה,נניח שאת הולכת לרופא משפחה(רופאה במקרה שלך בטח...)ואז אני יגיע אליך ויגיד לך שהרפואה נועדה כדי לעבוד עבודה זרה(אלילי יוון),
ועובדה שהרופאים הראשונים(במתכונת הנוכחית) היו עובדי אלילים. ברור שזוהי שטות גמורה מכיוון שהם היו עובדי אלילים בלי קשר להיותם רופאים.
כך גם כאן,מצד ה"ציונות" שבהם הם היו יהודים גאים,ואלו שלא היו כאלה לא עשו זאת בשל ציונותם אלא בגלל השתייכותם לתנועת "ההשכלה" שהחלה בגרמניה.
ועייני "עיקרי התחייה" של הלח"י.
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2008, 09:38:08 על ידי גור-אריה »

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #23 ב- : יולי 11, 2008, 11:10:03 »
שלום רב!

אני רוצה לבקש מכם לא לקטרג על אחיותינו, אפילו אם הן תינוקות שנשבו בידי השמאלנים שונאי ישראל, מה לעשות? :-[ שם הן גדלו.
וגם כל מי שמדבר עליהן - חשוב לרגע - אם אתה היית נולד לתוך מציאות שמאלנית בולשביקית נאצית?
ככה היית מוכן שיתייחסו אליך? :knuppel2: מה אתה אשם? שנולדת?

צריך לפעול ככל שניתן למען לא יגיעו אחיותינו לידי הצוררים הגויים המוסלמים הנאצים.
בנשק, בפוליטיקה, בפעילות מבצעית התקפית בכל מקום שהן שבויות - כמו שעושים ארגון יד לאחים, ככל שהאמצעים מאפשרים להם זאת.

רעיון לחיזוק, ממנו יובן היחס לנושא ולחיים:
שמעתי מהרב אבנר קוואס את פירוש הפסוק "פתחי לי אחותי רעיתי יונתי תמתי".
הוא מסביר ארבעה שלבים בזוגיות שלנו. (אחותי = אחי, הכוונה שזה גם הפוך)
אחותי - היחס הראשוני שצריך להיות כלפי כל בת ישראל, לכבדה לדאוג לה ולשמור עליה.
רעיתי - יחס שלב שני - שבו יש מחוייבות ע"י קידושין - בו יש תוקף הלכתי לעניין האהבה והדאגה, וזה הופך למצווה וחוק בל יעבור.
יונתי - תיאור השלב השלישי בזוגיות - בו הקשר מתעלה לרמת נאמנות גבוהה ביותר - כזוג יונים שלעולם לא ייפרדו.
תמתי - הדרגה האחרונה והכי גבוהה שבו יכולים להיות בני זוג - שלמים יחדיו בכל דבר ועניין.

ה' ירחם ויחמול עלינו, ויזכנו להגיע כולנו לדרגות אלה כלפי כל אחינו ואחיותינו, כך שביחד נכריע את מצב עמ" בארץ ובעולם לטובה,
נשמיד את כל שונאינו מבית ומחוץ, נהיה עצמאיים באמת ואחים באמת, ללא סיוע מאומות העולם כמו ארה"ב והאיחוד האירופי.
 :smil037:
שנזכה לכל מילי דמיטב במהרה, יחזרו החטופים והשבויים ובמיוחד חיים בן פסח היקר לנו מכל!

בונוס - באמת שנמאס לי כבר...(הפלייר החדש של התנועה)
הפיצו אותו...

והנה העלון שמותאם לדף בגודל A4 הנפוץ במדפסות:
http://img102.imageshack.us/img102/3723/stt2ip4.jpg

והנה גרסה ריבועית של העלון:
http://img299.imageshack.us/img299/9028/stickfa2.jpg

שבת שלום ומבורך! :)

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #24 ב- : יולי 11, 2008, 11:17:45 »
שבת שלום ומבורך גם לך.
לגבי הפלייר צריך רק לקחת יוזמה,אנשים חייבים לדעת לנהל עניינים,כי למעשה מטבע המציאות אם וכאשר תהפוך התנועה לתנועה המונית.
אזי החברים בה כעת יצטרכו לנהל בה דברים בעתיד. אז יאללה להתנוענע...אקשן-אקשן....

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.