כתב נושא: כל יהודי ויהודי חייב להכנס. בדחיפות.  (נקרא 16955 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
כל יהודי ויהודי חייב להכנס. בדחיפות.
« להגיב #25 ב- : יולי 11, 2008, 11:50:43 »
זה גם רעיון אם לא יהיו כאן ערבים.מסעודה תאלץ לטוס לסעודיה לחפש שייך סעודי.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
« להגיב #26 ב- : יולי 11, 2008, 13:31:31 »
בס"ד
תגידי מה יש לך?
אז את מעדיפה את אירופה האנטישמית?
אני לא רואה הבדל בינך לבין אחמדיניגאד... לשניכם אותה המטרה...
כן אה?... שתי טיפות מים!

אוריין,אבקש שתבידילי בין הציונות לציונים!

הציונות קמה כדי להקים בית לאומי לעם ישראל.
ואילו אנשי ההסתדרות הציונית בלי כל קשר לעובדת היותם ציונים,היו גם "משכילים".
תנועת ההשכלה היא זו שקמה כדי ליהיות עם ככל הגויים והיא קמה עוד לפני הציונות.
ה"משיכילים" שהצטרפו לתנועה הציונית עשו זאת לאחר שגילו שהגויים הם אלה שלא רוצים אותם. ואגב,הרצל לא המציא את הציונות.

משל למה הדבר דומה,נניח שאת הולכת לרופא משפחה(רופאה במקרה שלך בטח...)ואז אני יגיע אליך ויגיד לך שהרפואה נועדה כדי לעבוד עבודה זרה(אלילי יוון),
ועובדה שהרופאים הראשונים(במתכונת הנוכחית) היו עובדי אלילים. ברור שזוהי שטות גמורה מכיוון שהם היו עובדי אלילים בלי קשר להיותם רופאים.
כך גם כאן,מצד ה"ציונות" שבהם הם היו יהודים גאים,ואלו שלא היו כאלה לא עשו זאת בשל ציונותם אלא בגלל השתייכותם לתנועת "ההשכלה" שהחלה בגרמניה.
ועייני "עיקרי התחייה" של הלח"י.
לא הבנתי.. מה הקשר ציונות ציונים רופאים השכלה לח"י...(אני אחרי שיעור חשבון ושברתי ת'ראש בשיעור אז אין לי כח להתאמץ להבין....חחחח)
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #27 ב- : יולי 11, 2008, 13:34:59 »
תגידי מה יש לך?
אז את מעדיפה את אירופה האנטישמית?
אני לא רואה הבדל בינך לבין אחמדיניגאד... לשניכם אותה המטרה...
דוקא לאוריין הגיון בריא.
למי שיש מדיניות כמו של אחמינג'אד זה הממסד הישראלי שהוא יותר אנטישמי מכל אנטישמי אחר.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #28 ב- : יולי 11, 2008, 14:10:43 »
לא הבנתי.. מה הקשר ציונות ציונים רופאים השכלה לח"י...(אני אחרי שיעור חשבון ושברתי ת'ראש בשיעור אז אין לי כח להתאמץ להבין....חחחח)
שתי איזה כוס קפה ותקראי שוב...
אבל אתן לך כמה ציוני דרך:
"תנועת ההשכלה"=תנועה שהחלה בגרמניה לפני כ150 שנהשמטרתה הייתה להידמות לגויים בלבוש,בהשכלה,במנהגים,ובהליכות.

רפואה מודרנית=הרפואה המודרנית כפי שאנו מכרים אותה החלה אצל חכמי יוון ומשם התפשטה זוהי הסיבה גם שמרבית המחלות קרויות בשמות יווניים.

לח"י=לוחמי חירות ישראל,ארגון ציוני פלג של תנועת בית"ר.

עיקר התחייה=מצע הלח"י

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : יולי 11, 2008, 14:53:24 »
בס"דכן אה?... שתי טיפות מים!

בוגדת וכל מילה אחרת מיותרת.
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : יולי 11, 2008, 15:24:22 »
בוגדת וכל מילה אחרת מיותרת.

הלו!!  איך אתה מדבר?? מן הראוי שתתנצל בפניה.

מנותק זאב אמיתי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : יולי 11, 2008, 16:03:40 »
לצערי יש כאלו.. מכיר את התופעה.. עצוב.

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : יולי 11, 2008, 17:01:34 »
הלו!!  איך אתה מדבר?? מן הראוי שתתנצל בפניה.

להתנצל על זה שהיא מאחלת שהציונות תמות?

דוקא לאוריין הגיון בריא.
למי שיש מדיניות כמו של אחמינג'אד זה הממסד הישראלי שהוא יותר אנטישמי מכל אנטישמי אחר.

ומה הגיון בריא בזה: "לונורא הציונות גוססת עוד מעט מתה בעזרת השם!".
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2008, 17:04:41 על ידי יהודי בלב ובנשמה »
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : יולי 11, 2008, 18:07:35 »
אוריי'ן, מעניין אותי איך את מגדירה את עצמך חח אני ישמח אם תגידי לי!!
אבל לפי הנתונים את מראה שאת כן ציונית:
* בעד ארץ ישראל השלמה
* גרה בהתנחלויות של אבותינו
* ימנית

מה אני אמור להבין מזה חח?
זאת הגאווה של הציונות!!
להתנצל על זה שהיא מאחלת שהציונות תמות?
יהודי בלב ובנשמה , לקרוא למישהו מחברי הפורום "בוגד" זה לא מתאים בכלל וזה לא מוסיף לך הרבה!
אם אתה לא מקבל דיעה של מישהו זכותך, וזכותך להתווכח איתו על זה בשביל זה אנחנו דנים !
אם לא היו ויכוחים וכולם היו מסכימים על הכל לא היה צורך באתר...אבל כל אחד פה מנסה להעביר משהו
לשני וכל אחד לומד מהשני ומן הסתם שיש חילוקי דיעות וכל אחד מציג את הדיעה שלו - בשביל זה יש תאתר!
לדעתי תבקש סליחה.
ודרך אגב כל ההתנפלות הזאתי על אנשים שדיעותיהם שונות משלנו רק מבריחה אותם מהאתר חחח אני אומר את זה
באופן כללי לא רק לך, שאנשים באים לאתר ומציגים דיעה שלהם והיא לא מתאימה לאידיאלוגיה שלנו אז במקום להסביר להם
יפה כולם מקללים אותם וומסתלבטים עליהם וזה לא יעזור בלהגדיל את האתר חח...

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : יולי 11, 2008, 18:36:51 »
אוריי'ן, מעניין אותי איך את מגדירה את עצמך חח אני ישמח אם תגידי לי!!
אבל לפי הנתונים את מראה שאת כן ציונית:
* בעד ארץ ישראל השלמה
* גרה בהתנחלויות של אבותינו
* ימנית

מה אני אמור להבין מזה חח?
זאת הגאווה של הציונות!!יהודי בלב ובנשמה , לקרוא למישהו מחברי הפורום "בוגד" זה לא מתאים בכלל וזה לא מוסיף לך הרבה!
אם אתה לא מקבל דיעה של מישהו זכותך, וזכותך להתווכח איתו על זה בשביל זה אנחנו דנים !
אם לא היו ויכוחים וכולם היו מסכימים על הכל לא היה צורך באתר...אבל כל אחד פה מנסה להעביר משהו
לשני וכל אחד לומד מהשני ומן הסתם שיש חילוקי דיעות וכל אחד מציג את הדיעה שלו - בשביל זה יש תאתר!
לדעתי תבקש סליחה.
ודרך אגב כל ההתנפלות הזאתי על אנשים שדיעותיהם שונות משלנו רק מבריחה אותם מהאתר חחח אני אומר את זה
באופן כללי לא רק לך, שאנשים באים לאתר ומציגים דיעה שלהם והיא לא מתאימה לאידיאלוגיה שלנו אז במקום להסביר להם
יפה כולם מקללים אותם וומסתלבטים עליהם וזה לא יעזור בלהגדיל את האתר חח...

היא אנטי ציונית, היא מחכה שהציונות תמות משמע הרג יהודים, היא כמו כל השמאלנים שטוענים שאין לנו זכות קיום כי זאת לא אדמתינו לכן היא לא יותר מאשר בוגדת.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : יולי 11, 2008, 18:51:24 »
היא אנטי ציונית, היא מחכה שהציונות תמות משמע הרג יהודים, היא כמו כל השמאלנים שטוענים שאין לנו זכות קיום כי זאת לא אדמתינו לכן היא לא יותר מאשר בוגדת.
בושה שיש לך הבנה כזו.
אף אחד לא ממליץ לך להתנצל אבל אם אתה לא מרגשי מצדך שום הרגשה שאתה צריך התנצלות אז בושה להבנה כזו.
אוריין בונה מאחזים ופועלת למען עם ישראל וגורמת לכך שאין להרבה רצף טריטוריאלי.
אני גם לא מגדיר את עצמי כציוני אלא כיהודי.
שבת שלום ותחשוב על מה שאמרת.
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2008, 18:52:36 על ידי אֵיתָן »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #36 ב- : יולי 11, 2008, 18:54:23 »
הכל בגלל אמנון יצחק וההסתה והשנאה.בגלל זה אני והגולה רבנו ועכשיו אוריין וגולש אחר.
שוב הרצל זה לפני יותר מ100 שנה ועכשיו אתם רוצים לריב עליו.הבעיה היא הערבים של היום.אין טעם בזה.אמנון יצחק רוצה להחזיר בתשובה במחיר שנאת אחים ולא בא מאהבה.
הרעיון הוא לשבור לאנשים את האמונה הישנה ולשטוף להם את המוח.כמו בכת.ואף אחד לא מתנהג ככה:לא הרב צבי ענבל,לא הרב נויגרשל,רק אדם אחד משתמש בשיטות של הפחדה,מלחמת גוג ומגוג,כף הקלע.
ומי חוזר בתשובה בשיטה כזאת,פנאט מלא שנאה שלא מסוגל לאהוב את האחים שלו.
ראשית מבחינה אינטלקטואלית זאת רמה נמוכה.
הוא לא מתבסס על בריאת העולם,מעמד הר סיני אלא על הסתה נגד הציונים,על שנאה נטו.
ואנו מקבלים אנשים ששונאים:שונאים אשכנזים אפילו שהם אחים יהודים,שונאים ערב רב שהם לא יודעים מה זה.
ואין להם ידע בתולדות הציונות,הם יודעים שהרצל רצה להתנצר,בסדר הבנו אז בשביל זה לכפות בכוח,באלימות,באיומים,בהשמצות את הדת היהודית על חילונים.
זהו רצח אופי.
מה לנו ולהרצל?מה הוא משפחה שלי?מה רצונכם מאיתנו?
אני לא התנצרתי אז תרגיעו.הרב כהנא אהב יהודים.לא שמעתי ממנו מלחמה בציונים והוא לא התעסק בהרצל.
אני מבין שהערבים הם הבעיה אבל כאן רוצים לריב בכוח בגלל ששמעו קלטת של אמנון יצחק.
עכשיו קבענו מטרות לתנועה והם לא מלחמה בהרצל או בציונות,לא שמעתי זאת מחיים שהוא אנטיציוני.
רוצים להיות חרדים של ש"ס,יש להם תנועה,ישיבות ופעילות משלהם.
כאן פורום כהניסטי ולא ש"ס.ומתנפלים עלינו ולא להפך,אנו מתגוננים מפני שינאה והסתה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : יולי 11, 2008, 19:00:04 »
איתן אז תסביר לי מז זה אומר: "לונורא הציונות גוססת עוד מעט מתה בעזרת השם!". ; לי זה נשמע כמו בגידה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : יולי 11, 2008, 19:44:18 »
איתן אז תסביר לי מז זה אומר: "לונורא הציונות גוססת עוד מעט מתה בעזרת השם!". ; לי זה נשמע כמו בגידה.

בס''ד

שלום יהודי בלב ובנשמה.
אוריינוש יהודיה נאמנה מאוד שנלחמת למען ארץ ישראל. היא גיבורה שמצטרפת במאבק שלנו ביהודה ושומרון למנוע הקמת מדינה חמאסית-פת''חית בלב ליבה של ארץ ישראל.
לכן, למרות שהיא לא אוהבת את המונח, לדעתי היא ציונית אמיתית והיא מייצגת את הציונות האמיתית.
אולם כמו הרבה יהודים טובים, אוריינוש רואה במילה "ציונות" דבר מגונה, כי באמת בוגדים השתמשו ועדיין משתמשים במילה הזאת. אהוד שמאלמרט, ציפורה שפיצר (ציפי לבני), יוסי שריד, יוסי ביילין, שמעון פרסקי (פרס), התשקורת הבוגדנית ושלום עכשיו אומרים שהם "ציוניים".
כשדוד בן גוריון ויצחק רבין רצחו גיבורי האלטלנה בדם קר, הרוצחים האלה אמרו שהם "ציוניים".
כשאנשי בן גוריון והמפא''י חטפו 10,000 תינוקות יהודים מתימן, החוטפים אמרו שהם "ציוניים".
כשבן גוריון והמפא''י גזלו מהיהודים המזרחיים את היהדות שלהם דרך איומים ושטיפת מוח, הגזלנים אמרו שהם "ציוניים".
כשקסטנר יש''ו שר''י שיתף פעולה עם הגרמנים הנאצים בשואה לעזור להם לרצוח את יהדות הונגריה, ובן גוריון וחיים וייצצן הגנו על קסטנר והיודנרט, כל הבוגדים האלה אמרו שהם "ציוניים".
כשגולדה מאיר הייתה שגרירת ישראל בברה''מ ושיתפה פעולה עם סטאלין נגד האחים היהודים שלנו ברוסיה, המלשינים המרושעים האלה אמרו שהם "ציוניים".
ובכן, הבוגדים מהערב רב נתנו שם רע מאוד לציונות ולציוניים. אפשר להבין למה יהודים יקרים כמו אוריינוש ואיתן לא רוצים להשתמש במונחים האלה. זה לא שהם נגד מדינה יהודית ח''ו אלא זה דוקא מכיוון שהם נאמנים למושג של מדינה יהודית אמיתית.
אני אישית מגדיר את עצמי כי ציוני אמיתי, כי אני לא רוצה לתת לאנטישמיים האלה מהערב רב לגזול מילה קדושה כמו "ציון" מעם ישראל. לדעתי, הבוגדים מהערב רב הם לא ציוניים, הם אנטיציוניים ואנטישמים.
אך אני מבין, מעריך ומאוד מכבד יהודים נאמנים ויקרים כמו אוריינוש ואיתן שחושבים שמילה זו כבר פסולה אחרי מה שקרה בהיסטוריה.
זה לא משנה אם משתמשים במילה אם לאו, כולנו כאן באותו צד ובאותו מאבק למען מדינה יהודית אמיתית.
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2008, 19:50:39 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : יולי 12, 2008, 21:06:51 »
בס''ד

שלום יהודי בלב ובנשמה.
אוריינוש יהודיה נאמנה מאוד שנלחמת למען ארץ ישראל. היא גיבורה שמצטרפת במאבק שלנו ביהודה ושומרון למנוע הקמת מדינה חמאסית-פת''חית בלב ליבה של ארץ ישראל.
לכן, למרות שהיא לא אוהבת את המונח, לדעתי היא ציונית אמיתית והיא מייצגת את הציונות האמיתית.
אולם כמו הרבה יהודים טובים, אוריינוש רואה במילה "ציונות" דבר מגונה, כי באמת בוגדים השתמשו ועדיין משתמשים במילה הזאת. אהוד שמאלמרט, ציפורה שפיצר (ציפי לבני), יוסי שריד, יוסי ביילין, שמעון פרסקי (פרס), התשקורת הבוגדנית ושלום עכשיו אומרים שהם "ציוניים".
כשדוד בן גוריון ויצחק רבין רצחו גיבורי האלטלנה בדם קר, הרוצחים האלה אמרו שהם "ציוניים".
כשאנשי בן גוריון והמפא''י חטפו 10,000 תינוקות יהודים מתימן, החוטפים אמרו שהם "ציוניים".
כשבן גוריון והמפא''י גזלו מהיהודים המזרחיים את היהדות שלהם דרך איומים ושטיפת מוח, הגזלנים אמרו שהם "ציוניים".
כשקסטנר יש''ו שר''י שיתף פעולה עם הגרמנים הנאצים בשואה לעזור להם לרצוח את יהדות הונגריה, ובן גוריון וחיים וייצצן הגנו על קסטנר והיודנרט, כל הבוגדים האלה אמרו שהם "ציוניים".
כשגולדה מאיר הייתה שגרירת ישראל בברה''מ ושיתפה פעולה עם סטאלין נגד האחים היהודים שלנו ברוסיה, המלשינים המרושעים האלה אמרו שהם "ציוניים".
ובכן, הבוגדים מהערב רב נתנו שם רע מאוד לציונות ולציוניים. אפשר להבין למה יהודים יקרים כמו אוריינוש ואיתן לא רוצים להשתמש במונחים האלה. זה לא שהם נגד מדינה יהודית ח''ו אלא זה דוקא מכיוון שהם נאמנים למושג של מדינה יהודית אמיתית.
אני אישית מגדיר את עצמי כי ציוני אמיתי, כי אני לא רוצה לתת לאנטישמיים האלה מהערב רב לגזול מילה קדושה כמו "ציון" מעם ישראל. לדעתי, הבוגדים מהערב רב הם לא ציוניים, הם אנטיציוניים ואנטישמים.
אך אני מבין, מעריך ומאוד מכבד יהודים נאמנים ויקרים כמו אוריינוש ואיתן שחושבים שמילה זו כבר פסולה אחרי מה שקרה בהיסטוריה.
זה לא משנה אם משתמשים במילה אם לאו, כולנו כאן באותו צד ובאותו מאבק למען מדינה יהודית אמיתית.
:V:

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : יולי 12, 2008, 21:10:13 »
חיים לפי מה שאתה אומר אז גם המילה "יהודי" פסולה בגלל שיש לה שם רע בהסטוריה.
אם הם לא רואים את עצמם כציונים אז למה שאתה תראה אותם כציונים?
וזה שהיא בונה את הארץ זה נוגד את עמדותיה, לא בגלל אהבתה לציון אלא בגלל שנאתה לערבים.

ואיתן אני רוצה שתענה לי על מה ששאלתי בתגובתי הקודמת.
« עריכה אחרונה: יולי 12, 2008, 21:11:23 על ידי יהודי בלב ובנשמה »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : יולי 12, 2008, 21:12:19 »
וזה שהיא בונה את הארץ זה נוגד את עמדותיה, לא בגלל אהבתה לציון אלא בגלל שנאתה לערבים.

היא בונה את ארץ ישראל כי זו היהדות ולא שנאתה לערבים.
שוב אני לא מזלזל אבל הבנתך פשוט לקויה.
לא חייב להיות ציוני כדי לאהוב את ארץ ישראל.
היהדות היא זו שוקראת להקים התנחלויות ולהיות בארץ ישראל.

« עריכה אחרונה: יולי 12, 2008, 21:13:31 על ידי אֵיתָן »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : יולי 12, 2008, 21:20:28 »
כי הציונות גוססת, מה חדש?
אני אישית תומך בציונים כאלו ואחרים כמו האצ"ל והלח"י אבל הכל היה בעבר.
ז'בוטינסקי אני מעריך אותו אבל הוא טעה ואת זה גם אמר רב כהנא הי"ד.
וזה שהיא מייחלת למותה של הציונות זאת דעתה וזה לא נקרא בגידה כי היא יהודיה נאמנה שהולכת בשם בתורה לבנות את ארץ ישראל מאשר בני נוער  שמתעסקים  בדברים לא כל כך חשובים.
אם מישהו לא מתעסק בבניין א"י הוא בוגד? (אני לא חושב ככה אבל לפי שיטת המחשב שלך כן)
אני יכול להבין את דעותיה של אוריין אבל דעותיה הם לא דעותיי ואני מאחל שכל יהודי בארץ ישראל יהיה כמו אוריין.

מי הם הציונים היום שפועלים למען ארץ ישראל? הצבא שמגרש יהודים ועוד הרבה דוגמאות כאלו ואחרות...

כל אחד מגדיר ציוני על פי איך שבא לו.
יש סוגים של ציונות,אני מגדיר  את הציונות על פי הרצל וככה היא מוגדרת כיום.

אני מעדיף לקרוא לעצמי יהודי ולא להתעסק בהגדרות "אם הוא לא ציוני אז הוא בוגד או שטוף מוח מרב כזה או אחר".

אני מעדיף "ציוניות" שהמקורות שלה מובאים מתורתנו הקדושה ומצדיקים כאלו ואחרים.

יש כאן אנשים שכל הזמן מתלוננים שלא מקבלים את האחר אבל באותו זמן הם בעצמם לא מוכנים לקבל את האחר ומתחילים לרדת לרמות נמוכות.

« עריכה אחרונה: יולי 12, 2008, 21:28:01 על ידי אֵיתָן »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : יולי 12, 2008, 21:21:57 »

ואיתן אני רוצה שתענה לי על מה ששאלתי בתגובתי הקודמת.
לא הבנתי,
המילה יהודי יש לה שם רע בהיסטוריה בקרב הגויים, אתה אומר שגם בקרב היהודים חח?
אני ישמח אם תסביר את כוונתך
חח אני לא בונה את הארץ ואני כן שונא את הערבים אז איך אני נקרא חח ?? ציוני?
ותכלס זה שטויות מה שאתה אומר, אנחנו מצויים לפי התורה לבנות את הארץ ולא
בגלל שינאה לעם אחר!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : יולי 12, 2008, 21:23:48 »
ז'בוטינסקי אני מעריך אותו אבל הוא טעה ואת זה גם אמר רב כהנא הי"ד.

במה ג'בוטינסקי טעה אחי??

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #45 ב- : יולי 12, 2008, 21:26:47 »
איתן - חשבתי היא מהזרם של נטורי כרתא, שחושבים שאין לנו זכות קיום בארץ ישראל. טעיתי.

יחיאל - כי לא הבנתי למה היא ממשיכה בבנית התנחלויות כשהיא נגד הציונות.. בגלל התורה..

תם הוויכוח.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : יולי 12, 2008, 21:31:29 »
איתן - חשבתי היא מהזרם של נטורי כרתא, שחושבים שאין לנו זכות קיום בארץ ישראל. טעיתי.

יחיאל - כי לא הבנתי למה היא ממשיכה בבנית התנחלויות כשהיא נגד הציונות.. בגלל התורה..

תם הוויכוח.
אהה אוקיי

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : יולי 12, 2008, 21:33:18 »

תם הוויכוח.
O0

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : יולי 12, 2008, 22:15:03 »
אני חושב שאת כל הויכוח המיותר הזה היה אפשר לחסוך לו פעם אחת ולתמיד היינו מגדירים מהי ציונות.

אז ככה:אם ציונות פירושה אהבת ארץ ישראל,בניין הארץ,עליה ארצה,הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל(וכל זה המושג האמיתי של ציונות לדעתי)אזי גם אני ציוני,
וגם אוריין היא ציונית פאנטית...(תזהרי ישברו לך ת'שיניים...)

ואם ציונות פירושה "תנועת ההשכלה"(זו הבעיה שאנשים מערבבים בין "ציונים" למשכילים")שקמה בגרמניה,הרי שגם אני,גם אוריין וגם אתה וגם כולנו אנטי ציונים.

לגבי מה שחיים אמר:ישר כח! דברים כדורבנות. רק ברצוני להוסיף שכל אותם בוגדים שמחמת הבושה כינו את עצמם בעבר "ציונים",כיום מכנים את עצמם "פוסט-ציונים"
כלומר ציונים לשעבר ואפילו הם מודים שאנחנו הציונים ולא הם. הם אפילו קראו לבנייה במאחזים "פרפור אחרון של הציונות" כלומר הם רואים בעליות למאחזים ניסיון נואש
לחזק את הציונות. בזמן שלדעת היא כבר מתה. והם רואים בנו "מחיי הציונות. כי ציונות היא בניין הארץ והמדינה ואת זה גם אוריין עושה.

הכל עניין של מינוח...

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #49 ב- : יולי 12, 2008, 22:44:03 »
הרב כהנא בוגר ישיבת מיר גונה בידי רבו שלו הרב של ישיבת מיר.לכן החרדים של מיר ומי שמחזיק בהשקפות דומות טוענים שהכיפות הסרוגות מסריחות והחורים בכיפה הם בכדי שהריח יצא.
הדבר פשוט כל מחנה שומר על "גאוות יחידה" ותוקף את כל מי שלא במחנה שלו.
חיים אמר שהוא אוהב את עם ישראל.מיהו עם ישראל?נניח מצביע עבודה הוא עם ישראל.
בן גוריון אמר שהוא יהודי וכמוהו גם תלמידו פרס אז מהיום נפסיק לכנות עצמנו יהודים?
אם כולם בוגדים,ערב רב,מתנצרים בפוטנציה,משתפי פעולה,יודנראט נשאר בלי כלום,בלי מצביעים בלי תומכים.
כן,גולשים כאן אימצו עמדות של נטורי קרתא.
איך יכול אדם לחיות במדינה ציונית ולהנות ממה שהיא נותנת לו?חשמל,מים ולומר שכולם בוגדים וכו'.זה כמו ערבי שמקבל ביטוח לאומי והולך לרצוח את המעסיק היהודי,אז כאן לא הגענו לזה,רק רוצים לשבור את השיניים.
בוגדים הורגים!אז נהרוג את כולם?
בהתנהגות הזאת החרדים והמחזירים בתשובה מרחיקים מהם יהודים.
לא הבנתי עד היום מה רוצים?שנרצח את השכנה מצביעת מר"ץ?שנרביץ לה?
שנתקוף שוטרים,חיילים כי הם בצבא הגירוש?לא נשלם מיסים.
תמכתם כאן בחבלה בצמיגי מכוניתו של זמביש,זה שהקים במו ידיו יותר התנחלויות מכולנו.וזאת דוגמא.
מי האויב?הערבים!
כמה כאן מחפשים אויב חדש והוא יהודי ציוני.
החרדים אנטי ציונים,השמאל פוסט ציוני והימין ציוני.
מיהו יהודי?מי שאימו יהודיה.לא מי שגולש כאן יקבע שהוא יהודי או ערב רב או בוגד.
אין לכם זכות לשלול ממישהו את היהדות שלו.
אוריין איננה יודעת בכלל מה זה ציוני,אמרו לה משהו וזהו.נחכה 10 שנים והיא תדע.
חוץ מזה יש מקרים אבודים שאינם מקבלים יהודי שאינו שומר מצוות או בכלל מי שלא מצביע למי שהם מצביעים.
הבא להורגך השכם להורגו