כתב נושא: כל יהודי ויהודי חייב להכנס. בדחיפות.  (נקרא 17115 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
כל יהודי ויהודי חייב להכנס. בדחיפות.
« להגיב #75 ב- : אוגוסט 01, 2008, 16:25:28 »
קבל אותי כאחיך בלי שאחזור בתשובה.הייתי כבר בסמינר ערכים שמעתי קלטות ולא השתכנעתי.
לגבי אתר דבקה מדובר באתר לא אמין שממציא ידיעות.אני יכול לתת לך דוגמאות רבות.למשל האתר כתב לפני שנה שנסראללה עומד להיות מוחלף בהנהגת החיזבאללה ולא דובים ולא זבובים.
אם היית קורא את הודעותי היית מבין במדויק מה יחסי לחזרה בתשובה ולאמנון יצחק שנכון שרבים אוהבים.
לי זה לא מתאים ורבים וטובים בעם ישראל לא חזרו ולא יחזרו.
אני מודה לך על פנייתך המכובדת,לפחות לא איימת עלי ברצח או קראת לי ערב רב או שלחת אותי לגיהנום או לכף הקלע ולא אמרת שיטגנו את נשמתי בשמן עמוק ולא איחלת לי מיתות משונות.
אני מאחל לך אושר.אני זכיתי לחינוך יהודי ואפילו זכיתי ללמוד בישיבה.באור החיים של הרב ראובן אלבז שליט"א ובישיבה בבני ברק.
מיחזור הודעות,ספאם או התנהגות טרולית בנושא אמנון יצחק לא תצליח.
גם איום במלחמת גוג ומגוג לא יעזור.
אשרנו שזכינו בגולש כמוך שמעוניין לקרב ולא להרחיק ומתנהג בנועם הליכות כי דרך ארץ קדמה לתורה.
גם הבנתי שהרצל הוא לא כוס התה שלכם,קיבלתי,הבנתי,הפנמתי וקלטתי.בסדר.

סבבה אחי
כשהמשיח יגיע, ויה"ר שנהיה כאן כשיבוא, נראה את האמת בעיניים.
קשה לי מאוד להבין אנשים שראו ושמעו את הדברים - ודווקא דרך הצינורות הנכונים כמו תנועת "ערכים" הנהדרת, ולא חוזרים חזרה לקב"ה.
סבי וסבתי למשל, גדלו כדתיים ובמשך השנים התהפכו מספר פעמים בגישתם, וכיום הם מחללים שבת ברבים, כואב לי מאוד.
אתה צריך לשמוח שנולדת כישראל ולא כגוי משאר העמים בעולם.
וכישראל עליך מוטלת החובה לקיים את המצוות, נמאס לי להטיף, אך מישהו צריך לעשות זאת(אני לא מתכוון להטריד אותך בעתיד או משהו כזה, חלילה).
 :exclamation mark - big:אני אוהב אותך איך שאתה וגם הבורא ית' מחכה לכולנו :exclamation mark - big:

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #76 ב- : אוגוסט 20, 2008, 23:21:27 »
סבבה אחי
כשהמשיח יגיע, ויה"ר שנהיה כאן כשיבוא, נראה את האמת בעיניים.
קשה לי מאוד להבין אנשים שראו ושמעו את הדברים - ודווקא דרך הצינורות הנכונים כמו תנועת "ערכים" הנהדרת, ולא חוזרים חזרה לקב"ה.
סבי וסבתי למשל, גדלו כדתיים ובמשך השנים התהפכו מספר פעמים בגישתם, וכיום הם מחללים שבת ברבים, כואב לי מאוד.
אתה צריך לשמוח שנולדת כישראל ולא כגוי משאר העמים בעולם.
וכישראל עליך מוטלת החובה לקיים את המצוות, נמאס לי להטיף, אך מישהו צריך לעשות זאת(אני לא מתכוון להטריד אותך בעתיד או משהו כזה, חלילה).
 :exclamation mark - big:אני אוהב אותך איך שאתה וגם הבורא ית' מחכה לכולנו :exclamation mark - big:

:V:

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #77 ב- : אוגוסט 20, 2008, 23:38:34 »
הרב אמנון יצחק רק מחזיר בתשובה.
אם הציונות הדתית היתה שופכת כ"כ הרבה כסף וזמן בחזרה בתשובה ביהודה ושמרון היה עכשיו לא יותר מ50,000 איש.

פפש. מאיפה באתם? בעיר שאני גר בה, כל יום ב11:30 יש שיעור קבוע של רב חרדי. לשיעור באים חרדים לדבר ה', חוזרים בתשובה, אנשים שמתקרבים, המון אנשים מבוגרים, המון אנשים עם כיפה סרוגה. כנראה שאתם, במקום לעסוק בקירוב לבבות, ואחווה, ואהבת חינם, עסוקים בלצאת בפורום אחד על השני ולהלהיט את היצרים בין החרדים והדתיים "הלאומיים". בן אדם שהוא דתי [!!!] לאומי, יקבל דעת תורה, ויידע גם לקבל תוכחות
ויודע שכל יהודי ירא שמים יש לכבדו, והפוך זה גם החרדים לדבר ה'. לכן, אני בטוח שכל האנשים שדיברו לא יפה בדיון הזה שאני פתחתי, שהוא בנושא אחר לגמרי סתם לרענון, הם לא דתיים לאומיים. כי דתיים לאומיים הם קודם כל דתיים, ודתי הוא בחור ירא שמים, שהולך עם כיפה וציצית ויודע לכבד תלמידי חכמים בכל מקום שהם נמצאים.

ואתה האנטר, מה אתה חושב, מה זה התנאים האלו? "אתה תכבדו את חוזה המדינה ואני יכבד את הרבים שלכם" - קודם כל, הרבנים הם גם שלך. אתה לא מקשיב להם. דבר שני, אין דבר כזה אתם תכבדו אותנו. הרי אין פה שום אותנו, כל האותנו הזה הוא  בלוף אחד גדול מאין כמותו. מדוע? כי לפני 150 שנה אתה וחכמיך הבורים לא הייתם קיימים בכלל. לפני 150 שנה לא היה את המושג הזה בכלל ציונים. לכן זה שאתה, בחור צעיר, צנום, וללא עבר יבוא וידבר לא יפה כלפי גדולי עולם קדמו לו והוא ממשיך בשושלת של חכמי ישראל הגדולים זה ממש לא לעניין. הרי שנינו יודעים, שאתם באתם מתוכנו. אבות אבותיכם היו יהודים , טהורים וקדושים, ואתם כפרתם ויצאתם וחשבתם שאתה גיליתם עולם. בוא אני יחדש לך משהו, אלפיי שנים לפני שאתה נולדת, הרבנים שלנו! ולא שלך. היו קיימים והגו בתורה והידרו אותה. אל תחשוב שאתה המצאת את הגלגל, תדע לפני מי אתה עומד, כי בן אדם שמדבר רעות על תלמידי חכמים מתיייב בנפשו. לא אני אמרתי, אלא התורה שלנו אמרה. תדע, שאתם קטנים ותשארו קטנים, כי אין לכם בסיס. לעומת זאת, לנו יש בסיס, איתן ויציב מאין כמותו שישאר פה לעולמי עולמים.

אחד מגדולי ישראל בעת ההיא של "ההקמה של המדינה", ארגון גל עלייה גדול של יהודים לא"י . דוד בן גוריון והמהיגים שהיו איתו הזדעקו ואסרו עליהם להכנס לארץ, כי הם רצו להקים ארץ כמו כל הארצות, חילונית, בלי דין ובלי דיין, והכי חשוב - בלי יהודים. שמע את זה אותו גדול דור, [אי חושב שזה הרב פינשטיין] ושאל אותם שאלה. נגיד ויש פרוזדור צר מאוד, ושתי עגלות באות לעבור דרכו. העגלה הראשונה ריקה, עם קצת אוכל. העגלה השנייה מלאה בכל מיני דברים גדולים ומשמעותיים. לאיזה עגלהתתנו לעבור ראשונה? אמרו לו וודאי שלגדולה. אמר להם אם כך, מה אתם, כל כך חדשים, בלי עבר, ובלי עתיד, תכנסו לפנינו לארץ ישראל - אותה ארץ שמובטחת לנו! בתורה הקדושה - ולא לכם? הגעלה הריקה תכנס לפני הגלה המלאה?

מי אתם בכלל, חבורה של כלום ושום דבר שחושבים שיש לכם כאלה חכמים שראוי לחלוק להם כבוד. אם החכמים שלכם הם הרצל ובן גוריון, שרצו שנמיר כולנו את דתינו ונהיה נוצרים ככולם וככה תפסק האנטישמיות - אני נגעל. אוי להם לעם שאלו חכמיהם - כי הדג מסריח מהראש! ואם הראש מסריח, קל וחומר שאיזור הקיבה , שזה אתם - מסריח פי כמה.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 20, 2008, 23:59:52 על ידי נאור »

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #78 ב- : אוגוסט 21, 2008, 21:30:30 »
בקיצור...
 תחזרו לאבא הוא מחכה לכם בזרועות פתוחות!