כתב נושא: האם הרב כהנא טעה בנוגע לשמאל?  (נקרא 3588 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
האם הרב כהנא טעה בנוגע לשמאל?
« ב- : יולי 09, 2008, 18:21:18 »
הרב מאיר דוד כהנא הי"ד זצוק"ל טען שאת השמאל אפשר לרפא, אפשר להכווינם לדרך הנכונה, לדרך הישר, אני רואה את עצמי כתלמיד של הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, ולפעמיים יש לי איתו מחלוקות, שבסופו של דבר ידו על העליונה, כי הרב הוא גאון, ואם גאונים, כמה שתרגיש לפעמיים מדבריהם סלידה מעטה, דבריהם תמיד יהיו אמת וצדק, אך לצערי יש בלבי מחלוקת אחת עם הרב הי"ד, המחלוקת שלי איתו היא בנוגע לשמאל.
מה הבעיה עם השמאלנים? לא שהם אידיוטים, לא מטומטמים אלא פרובוקטרים, שקרנים ושטינקרים, הרב כהנא הי"ד ידע זאת!!! הוא ידע שהשמאלני הוא כזה, הוא ידע עד כמה הם חייתים, יש לי הרגשה שבנשמתו האחרונה כשהוא קורא "שמע ישראל..." הוא ידע שהם, הם אחראים למותו! הם אוכלי הנבלות, משביעי רעבונם במאכל טרפה, משחיתי שם ה', אך לעומת כל זאת - סלח להם.
הרב, איני יודע איך להסביר זאת, היה בו העוז והחוכמה לסלוח להם והאהבה למחול להם, אך לא לשווא הוא היה חותם בחתימותיו ב"אהבת ישראל", לא אהבת חינם שהיא ריקנית, כי מאהבת חינם לא מקבלים כלום, לעומת זאת מאהבת ישראל מקבלים ענווה, יושר ורעות.
לגבי מחילותיו וסליחותיו של הרב הי"ד, ניתן להגידרן לפי אמירת הרשב"ג אמר:
"אי אפשי לאכול בשר וחלב
 אי אפשי ללבוש שעטנז
 אי אפשי לבוא אל הערווה...
 אלא אפשי! ומה אעשה אבי שבשמיים גזר עליי".
לרב כהנא היתה תוספת לא רשומה לאמירה מופלאה זו:
"...אי אפשי לנקום במתגויים ובמתיוונים
 אלא אפשי! אבל מה אעשה אבי שבשמיים גזר עליי למחול להם".
כמה שאני רוצה להאמין לרב כהנא הי"ד, אבל איני יכול, איני יכול, שמונֶה עשרה שנים עברו מאז הרצחו של גדול דורנו ורבנו, והזמנים לא השתנו, יש אינתיפאדה, יש עוינות, יש איום על שלמות ישראל! ולהכל, להכל אחראי המתגויי, המתיוון, השמאלני הארור.
איכָּה אסלח לו כהנא? איכָּה? מילתך לבטחון וגדולת ישראל! ואם אגיד איֶכָה? "הרי זהו סוף היהודי כפרט וסוף העם ככלל".
אבל איכה? איכה הם עשו לנו את זה? בגדו בנו, רקדו על דמנו גרוע מכך עקדו אותנו?
ולא אצא לנקום בהם, ככתוב:"וַיָּבֹא עֲמָלֵק וַיִּלָּחֶם עִם-יִשְׂרָאֵל בִּרְפִידִם...וַיֹּאמֶר ה' אֶל-מֹשֶׁה כְּתֹב זֹאת זִכָּרוֹן בַּסֵּפֶר וְשִׂים בְּאָזְנֵי יְהוֹשֻׁעַ  כִּי-מָחֹה אֶמְחֶה אֶת-זֵכֶר עֲמָלֵק מִתַּחַת הַשָּׁמָיִם... מִלְחָמָה לה' בַּעֲמָלֵק מִדֹּר דֹּר" יש לי ציווי גורלי להלחם בעמלק, ומניין שמאלני הוא עמלק:" הוֹי גּוֹי חֹטֵא עַם כֶּבֶד עָו‍ֹן זֶרַע מְרֵעִים בָּנִים מַשְׁחִיתִים עָזְבוּ אֶת ה' נִאֲצוּ אֶת-קְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל נָזֹרוּ אָחוֹר", עזבו הם את ה', דומים הם לגויים, אם היו לישראל בובות וודוו היו דופקים סיכות בשם ה'!!! הרי איך אפשר כך לייחד שמה כשלצידך עובד ע"ז וירא כוכבים ולומד תורת המזלות? סרק... אצא לנקום בהם, דם עבדיך השפוך לנגד עיניי, לא זו המטרה.
אולם למרות שאמרתי שבתוכי יש מחלוקת עם הרב כהנא הי"ד, המחלוקת תמה ונשלמה, כי מה הייתה המחלוקת - על שכר ועונש, אבל לא לי - לבן ישראל פשוט, לתת שכר ועונש לבן ישראל אחר, על כך יחליט אבינו מלכנו, אב הרחמים, שופט משפט צדק.
תבינו, כואב לי הלב, הוא, לבי, על ערש דווי כשהוא שומע את נאקות ישראל, את הטיפשות שבהם, את תמימות הנפש... בתוכי, בתוכי רוצה אני לנקום!!! הדם הוא רותח, הוא רוצה נקמת דם, ונדטה של ממש, אך נאסר עליי, נגזר על משמיים לסלוח בשם אהבת ישראל, שזוהי אהבתו של כהנא:

לכל אלה, שכמוני רוצים לנקום, תמתינו יבוא יום ובאמת, באמת השמאל הוא, בעזרת ה' יתפכח, ואם לא "מתיר את בשריכם כצבאות וכאילות השדה".
קריה נאמנה יום יבוא שצדק ומשפט ילין בך.... ועתה מרצחים, גנבים, פרובוקטורים ושקרנים.

בברכת אהבת ישראל, אהבת כהנא,
רק כך!

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #1 ב- : יולי 09, 2008, 22:37:39 »
הדבר פשוט תגדיר לעצמך מיהו שמאלני ותבין לבד אם אפשר לשנותו.האם כוונתך להצבעה פוליטית:היא משתנה.למשל היו מקרים מפורסמים של אנשי ימין קיצוני,אנשי לח"י שהפכו לשמאל קיצוני.
צריך להזהר משנאה עיוורת.כשאתה צעיר אתה חושב בשחור ובלבן וחושב שאתה יודע ומכיר.
כשאתה מתבגר אתה מבין שהחיים לא פשוטים,אתה נחשף למידע חדש,עושה פשרות בחיים,בעבודה,עם בת הזוג ואתה מבין שהחיים אינם כתיבת מאמר או משהו שהרב אמר או משהו ששמעת ממישהו.
כשאתה פעיל פוליטית אתה משתנה,אתה לומד.
אני אתן לך דוגמא פשוטה:הרב כהנא וחיים בוקרו קשות על מגע ופעילות עם נוצרים.הרב כהנא עבד עם ג'ו קולומבו ראש משפחת מאפייה בכדי להציל יהודים.
האדם עצמו מורכב מאד ותלוי לאיזה צד אתה נחשף.
עוד 10 שנים מהיום אתה עצמך תשתנה ותחשוב אחרת.
אמא ואבא שלי הצביעו לשמאל והזזתי אותם ימינה בהצבעה.
הכל יחסי.כמובן שאם תחשוב שכולם בוגדים חוץ מ23 אלף כהניסטים אז תחשוב שהם לא משתנים.
ברגע שאתה שונא מישהו אתה עושה דמוניזציה למושא השינאה שלך ומצדיק עצמך.
נוח לדבר בהכללות ולתייג אנשים.
הייתי במילואים ודיברתי עם מנהל בית אבות שמאלני,איש עשיר.אני אז דיברתי איתו והוא הביע תמיכה במחתרת היהודית ואני מתפלא ואז הוא מספר לי שהוא כחייל בקומנדו הימי במלחמת ההתשה הרג חיילים מצרים,חתך להם את הזין בסכין קומנדו ושם להם בפה.
נו אז זה שמאלני?הוא מצביע למפלגת העבודה.
אחרי פיגוע בקו 5 שהתפוצץ האוטובוס,שמאלנים עם חולצות אמת עמדו לידי וצעקו מוות לערבים,זה היה בדיזנגוף.
האם אתה מכיר אישית את כל השמאלנים במדינה שקבעת שהם לא ישתנו?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #2 ב- : יולי 10, 2008, 00:21:10 »
תלוי עד כמה המצב גרוע, אם מדובר בשמאלני קיצוני אז לא ניתן לרפא אותו ואם מדובר בשמאלני נורמלי (יחסית לאחרים) אז בהחלט ניתן...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 10, 2008, 00:43:58 »
בס''ד

מאמר מעולה רק כך. אתה מוכשר מאוד.

ללא ספק, הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד רצה שיהודים שטועים יחזרו בתשובה, אפילו שמאלניים.

אולם יש גבול. אנו מצווים להתפלל לעונש המרבי למלשינים ובוגדים. אלה שממש מצטרפים לאוייבינו ועוזרים לאוייבינו בזדון - בשבילם אין כפרה או מחילה. והרב כהנא כמובן ביסס את כל עמדותיו אך ורק על מה שתורתנו מצווה. וזה ברור איך אנו חייבים להתייחס למלשינים ובוגדים מהערב רב. יש מקרים שבהם שמאלניים התחרטו על מעשיהם, ואם זה קורה טוב ויפה. אבל בינתיים, אין מנוס מלהתגונן מפני אלה שמבקשים לסכן את העם שלנו אפילו אם הם נולדו כיהודים.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #4 ב- : יולי 10, 2008, 01:31:12 »
רק כך! מחמלי,

מה ערבו דבריך לאזניי כפעמונים, כמעיין שוקק חיים! תופפת על חדרי לבי ופכית חרש גלי דמעותיו. מי ייתן כדברים האלה להישמע בחוצות אריאל ובכיכרות השומרון, וירעידו גרמי-שמיים, ותִבקע שלהבת-אש את האדמה לחרוך מהרסיה ומחריביה ותהפוך מִשכּניהם לתוהו.

בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #5 ב- : יולי 10, 2008, 01:34:57 »
בס''ד

ללא ספק, הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד רצה שיהודים שטועים יחזרו בתשובה, אפילו שמאלניים.

אולם יש גבול. אנו מצווים להתפלל לעונש המרבי למלשינים ובוגדים. אלה שממש מצטרפים לאוייבינו ועוזרים לאוייבינו בזדון - בשבילם אין כפרה או מחילה. והרב כהנא כמובן ביסס את כל עמדותיו אך ורק על מה שתורתנו מצווה. וזה ברור איך אנו חייבים להתייחס למלשינים ובוגדים מהערב רב. יש מקרים שבהם שמאלניים התחרטו על מעשיהם, ואם זה קורה טוב ויפה. אבל בינתיים, אין מנוס מלהתגונן מפני אלה שמבקשים לסכן את העם שלנו אפילו אם הם נולדו כיהודים.

אכן מאמר מעולה, רק כך; מעורר השראה.

אני מצדיע לו.  ישר כוח!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 10, 2008, 02:18:48 »
מאמר מעולה!!
מרגישים את אהבתך הרבה לרב כהנא ז"ל!
אתה באמת צודק שמצד אחד אנחנו בתור ממשיכי דרכו של הרב כהנא
צריכים ללכת לפי תורתו ואם הוא אמר שצריך לסלוח לשמאלנים, כך יהיה!
אבל לא בטוח שבכל מחיר חיים בן פסח צודק, יש גבול אנחנו צריכים להתפלל
לכך שיענשו כל החוטאים, הקב"ה יעניש אותם! לא אנחנו !
וכל פעם שבבית כנסת קוראים את הפסוק : "ולמלשינים אל תהיי תקווה וכל המינים וכל הזדים יאבדו..."<אני מקווה שרשמתי טוב את הפסוק אם לא, אנא תתקנו אותי>
אז כל פעם שקוראים את הפסוק הזה צריך לחשוב על אותם שמאלנים שבגללם אנחנו
פשוט אוכלים חרא במילים פשוטות!!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #7 ב- : יולי 10, 2008, 11:50:58 »
הרב מאיר דוד כהנא הי"ד זצוק"ל טען שאת השמאל אפשר לרפא, אפשר להכווינם לדרך הנכונה, לדרך הישר, אני רואה את עצמי כתלמיד של הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, ולפעמיים יש לי איתו מחלוקות, שבסופו של דבר ידו על העליונה, כי הרב הוא גאון, ואם גאונים, כמה שתרגיש לפעמיים מדבריהם סלידה מעטה, דבריהם תמיד יהיו אמת וצדק, אך לצערי יש בלבי מחלוקת אחת עם הרב הי"ד, המחלוקת שלי איתו היא בנוגע לשמאל.
מה הבעיה עם השמאלנים? לא שהם אידיוטים, לא מטומטמים אלא פרובוקטרים, שקרנים ושטינקרים, הרב כהנא הי"ד ידע זאת!!! הוא ידע שהשמאלני הוא כזה, הוא ידע עד כמה הם חייתים, יש לי הרגשה שבנשמתו האחרונה כשהוא קורא "שמע ישראל..." הוא ידע שהם, הם אחראים למותו! הם אוכלי הנבלות, משביעי רעבונם במאכל טרפה, משחיתי שם ה', אך לעומת כל זאת - סלח להם.
הרב, איני יודע איך להסביר זאת, היה בו העוז והחוכמה לסלוח להם והאהבה למחול להם, אך לא לשווא הוא היה חותם בחתימותיו ב"אהבת ישראל", לא אהבת חינם שהיא ריקנית, כי מאהבת חינם לא מקבלים כלום, לעומת זאת מאהבת ישראל מקבלים ענווה, יושר ורעות.
לגבי מחילותיו וסליחותיו של הרב הי"ד, ניתן להגידרן לפי אמירת הרשב"ג אמר:
"אי אפשי לאכול בשר וחלב
 אי אפשי ללבוש שעטנז
 אי אפשי לבוא אל הערווה...
 אלא אפשי! ומה אעשה אבי שבשמיים גזר עליי".
לרב כהנא היתה תוספת לא רשומה לאמירה מופלאה זו:
כמה שאני רוצה להאמין לרב כהנא הי"ד, אבל איני יכול, איני יכול, שמונֶה עשרה שנים עברו מאז הרצחו של גדול דורנו ורבנו, והזמנים לא השתנו, יש אינתיפאדה, יש עוינות, יש איום על שלמות ישראל! ולהכל, להכל אחראי המתגויי, המתיוון, השמאלני הארור.
איכָּה אסלח לו כהנא? איכָּה? מילתך לבטחון וגדולת ישראל! ואם אגיד איֶכָה? "הרי זהו סוף היהודי כפרט וסוף העם ככלל".
אבל איכה? איכה הם עשו לנו את זה? בגדו בנו, רקדו על דמנו גרוע מכך עקדו אותנו?
ולא אצא לנקום בהם, ככתוב:"וַיָּבֹא עֲמָלֵק וַיִּלָּחֶם עִם-יִשְׂרָאֵל בִּרְפִידִם...וַיֹּאמֶר ה' אֶל-מֹשֶׁה כְּתֹב זֹאת זִכָּרוֹן בַּסֵּפֶר וְשִׂים בְּאָזְנֵי יְהוֹשֻׁעַ  כִּי-מָחֹה אֶמְחֶה אֶת-זֵכֶר עֲמָלֵק מִתַּחַת הַשָּׁמָיִם... מִלְחָמָה לה' בַּעֲמָלֵק מִדֹּר דֹּר" יש לי ציווי גורלי להלחם בעמלק, ומניין שמאלני הוא עמלק:" הוֹי גּוֹי חֹטֵא עַם כֶּבֶד עָו‍ֹן זֶרַע מְרֵעִים בָּנִים מַשְׁחִיתִים עָזְבוּ אֶת ה' נִאֲצוּ אֶת-קְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל נָזֹרוּ אָחוֹר", עזבו הם את ה', דומים הם לגויים, אם היו לישראל בובות וודוו היו דופקים סיכות בשם ה'!!! הרי איך אפשר כך לייחד שמה כשלצידך עובד ע"ז וירא כוכבים ולומד תורת המזלות? סרק... אצא לנקום בהם, דם עבדיך השפוך לנגד עיניי, לא זו המטרה.
אולם למרות שאמרתי שבתוכי יש מחלוקת עם הרב כהנא הי"ד, המחלוקת תמה ונשלמה, כי מה הייתה המחלוקת - על שכר ועונש, אבל לא לי - לבן ישראל פשוט, לתת שכר ועונש לבן ישראל אחר, על כך יחליט אבינו מלכנו, אב הרחמים, שופט משפט צדק.
תבינו, כואב לי הלב, הוא, לבי, על ערש דווי כשהוא שומע את נאקות ישראל, את הטיפשות שבהם, את תמימות הנפש... בתוכי, בתוכי רוצה אני לנקום!!! הדם הוא רותח, הוא רוצה נקמת דם, ונדטה של ממש, אך נאסר עליי, נגזר על משמיים לסלוח בשם אהבת ישראל, שזוהי אהבתו של כהנא:

לכל אלה, שכמוני רוצים לנקום, תמתינו יבוא יום ובאמת, באמת השמאל הוא, בעזרת ה' יתפכח, ואם לא "מתיר את בשריכם כצבאות וכאילות השדה".
קריה נאמנה יום יבוא שצדק ומשפט ילין בך.... ועתה מרצחים, גנבים, פרובוקטורים ושקרנים.

בברכת אהבת ישראל, אהבת כהנא,
רק כך!

בס''ד
יישר כוח לידידנו  ''רק-כך'' הי''ו על המאמר המאלף
ברצוננו בע''ה וישועתו להציג מס' השלמות לעניין הנ''ל ,ודיוקים מספר שיש להביאם בחשבון .
התורה הקדושה מזהירה אותנו על התארגנות של מרד במלכות-שמי-ם ,הסתת העם היהודי הקדוש למינות ר''ל , וכל שכן הסתה ברורה וגלוי'ה לשמד המוני שהוא ב ''יהרג ואל יעבור '' ר''ל , ואף מצווה בפירוש בבחינת '' גזירת הכתוב '' שלא לאפשר התארגנות כזו של ''שמד בשלבים'' כפי שתיכננו מנהיגי השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י על  '' תחפושותיו השונות ''  והודיעו על כך בכתביהם ובנאומיהם  כפי שהובאו במקורם לאחר ש''צונזרו'' ע''י  ממשלות הזדון של אותו ערב-רב נלוז ותוכלו לראותם בסרטים שכאן --ותוכלו להיווכח באמיתות הדברים מכתבי ידיהם המגואלות בדם יהודי הי''ד  :'( --ועד דברי העויינות שלהם  לתורה הקדושה וליהודים הקדושים שומרי מצוותיו ותורותיו יתברך ויתעלה שמו :

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=529&category=3

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=1088&category=2

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=1123&category=2

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=1116&category=2

על חילול שם שמי-ם אין שום מחילה !! ויש לנדות את אותם משומדים שתכניתם לשמד את ילדי העם היהודי כולו ר''ל , עליהם אמרה התורה הקדושה באזהרות בספר ''דברים''  פרק יג' בכללוותו , והדיוק לכך בפסרק יג'  '' כי-תשמע באחת עריך אשר ה' אלוקיך נותן לך לשבת שם לאמור : יצאו אנשים בני-בליעעל מקירבך , וידיחו את יושבי עירם לאמור , נלכה ונעבדה אלהים-אחרים אשר לא ידעתם : ודרשת וחקרת היטב , והנה אמת נכון הדבר , מעשתה התועבה הזאת בקירבך : הכה תכה את יושבי העיר ההיא לפי-חרב ,החרם אותה ואת כל אשר בה ואת-בהמתה לפי-חרב  :ואת כל שללה תיקבוץ אל תוך רחבה ושרפת באש את-העיר ואת כל שללה כליל , לה' אלוקיך , והיתה תל עולם , לא תיבנה עוד : ולא ידבק בידך מאומה מן-החרם , למען ישוב ה' מחרון אפו , ונתן לך רחמי-ם  ורחמך והירבך כאשר נשבע לאבתיך : ''--מומלץ שתקראו את כל פרק יג' בספר ''דברים '' שמזהיר על הפרט ועל הכלל , ועל כל מקום שבו מתרחש האמור לעיל  בריבוי הכתוב '' אשר ה' אלוקיך נותן לך לשבת שם '' --והדברים האלה למעשה מורים להרוג את אותם מסיתים לשמד והתבוללות ר''ל וכל אשר להם חרם !-ויש לשרפו באש !!--ומכיוון שאין לנו כיום סנהדרין גדולה שיכולה לגזור זאת , הרי שבבית-דין קטן יש החובה והסמכות לנדותם ולהחרימם ! שנאמר לשון '' החרם '' בנוסף ללשון '' הכה תכה '' שהוא לשון כפול בכדי לרבות גם את המוסתים שלא שעו לאזהרות כפי שמדובר על כך בהרחבה בגמרא במסכת '' סנהדרין '' --ולא נאריך בזאת כאן !!--אולם הדבר ברור מעל לכל ספק שאלו החייבים מיתה ר''ל ואין סנהדרין גדולה בכדי להוציא את הדין לפועל , הרי שיש להחרימם ולנדותם מכלל ישרא-ל , וזו הסיבה בפשטות  שהזכיר לשון '' חרם '' !! -- ועל-כן אין לחוס על אלה שלא חוזרים בהם מהמרד במלכות שמי-ם ר''ל  וכמובן שאין שום מחילה למחללי כבוד שמי-ם ברבים ר''ל  !!!--וכן  לגבי מוסרים של יהודים לידי רוצחים מקרב הגוים ( שאשמה זו של התנועה השמאלנית הציונית הבולשביקית מוכחת במסמך שנביא בקישור הבא ) -- אף הם בגדר '' חייבי מיתה '' ר''ל , אולם מהסיבה שאיננו יכולים לבצע בהם את גזר-הדין בפועל מכיוון שאין סנהדרין גדולה , הרי שחובה לגזור עליהם נידוי מכלל ישרא-ל , ואף זו גזירת הכתוב מלשון '' חרם '' כפי שפורט בגמרא במסכת '' סנהדרין '' !!--ומכאן ש'' אעהבת ישרא-ל '' זהו דבר חשוב ומחייב כל יהודי באשר הוא , אולם על מרד בתורת ה' ובחוקיו ומשפטיו ר''ל לזאת אין מחילה ואין שום פשרות , אלא אם החוטא חוזר בו ומקבל עליו עול מלכו-ת-שמי-ם בפרהסיא !!

http://www.f2h.co.il/878765

http://www.zeakat-emet.com/he/index.php

ביוטוב:
חלק 1:

חלק 2:

בפליקס:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754

הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: יולי 10, 2008, 11:54:05 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #8 ב- : יולי 10, 2008, 12:37:49 »
הדבר פשוט תגדיר לעצמך מיהו שמאלני ותבין לבד אם אפשר לשנותו.האם כוונתך להצבעה פוליטית:היא משתנה.למשל היו מקרים מפורסמים של אנשי ימין קיצוני,אנשי לח"י שהפכו לשמאל קיצוני.
צריך להזהר משנאה עיוורת.כשאתה צעיר אתה חושב בשחור ובלבן וחושב שאתה יודע ומכיר.
כשאתה מתבגר אתה מבין שהחיים לא פשוטים,אתה נחשף למידע חדש,עושה פשרות בחיים,בעבודה,עם בת הזוג ואתה מבין שהחיים אינם כתיבת מאמר או משהו שהרב אמר או משהו ששמעת ממישהו.
כשאתה פעיל פוליטית אתה משתנה,אתה לומד.
אני אתן לך דוגמא פשוטה:הרב כהנא וחיים בוקרו קשות על מגע ופעילות עם נוצרים.הרב כהנא עבד עם ג'ו קולומבו ראש משפחת מאפייה בכדי להציל יהודים.
האדם עצמו מורכב מאד ותלוי לאיזה צד אתה נחשף.
עוד 10 שנים מהיום אתה עצמך תשתנה ותחשוב אחרת.
אמא ואבא שלי הצביעו לשמאל והזזתי אותם ימינה בהצבעה.
הכל יחסי.כמובן שאם תחשוב שכולם בוגדים חוץ מ23 אלף כהניסטים אז תחשוב שהם לא משתנים.
ברגע שאתה שונא מישהו אתה עושה דמוניזציה למושא השינאה שלך ומצדיק עצמך.
נוח לדבר בהכללות ולתייג אנשים.
הייתי במילואים ודיברתי עם מנהל בית אבות שמאלני,איש עשיר.אני אז דיברתי איתו והוא הביע תמיכה במחתרת היהודית ואני מתפלא ואז הוא מספר לי שהוא כחייל בקומנדו הימי במלחמת ההתשה הרג חיילים מצרים,חתך להם את הזין בסכין קומנדו ושם להם בפה.
נו אז זה שמאלני?הוא מצביע למפלגת העבודה.
אחרי פיגוע בקו 5 שהתפוצץ האוטובוס,שמאלנים עם חולצות אמת עמדו לידי וצעקו מוות לערבים,זה היה בדיזנגוף.
האם אתה מכיר אישית את כל השמאלנים במדינה שקבעת שהם לא ישתנו?

אוקיי, אני אזכור את זה כלקח, למרות שכשאתה שומע את שני האידיוטים, איך הם מגדירים את עצמם: "בני תרבות", מר. לונדון ומר. קירשנבאום יושבים לצד זה, כשהלונדוני אומר שצריך אלפי חיילים כדי לפנות שני קראוונים ונותן כתחליף לכך פלוגה שלמה שנותנים לה רשות לירות, והאידיוט השני יושב ומקשיב, כמובן זה יראה כמו מילקי, איך אני באמת יכול לשפוט על פי שחור ולבן, מה טעים יותר ומה מר על פי איזשהם מחממי כיסאות, אמת דברייך האנטר. אני גם נורא מקווה שיהיו שמאלנים מפוכחים כמו אלה שהזכרת לעיל, אפילו אם שמאלנים, צריך לדעת מתי יש גבול לכל דבר, אסור ליטות לקיצוניות יתרה.

בס''ד

תודה רבה חיים על העידוד, אכן מצווים אנו להכרית זרע עמלק, אבל אסור לנו למחול לאויב, הערבי העמלקי היושב בארץ, שלא נצא כשאול.

רק כך! מחמלי,

מה ערבו דבריך לאזניי כפעמונים, כמעיין שוקק חיים! תופפת על חדרי לבי ופכית חרש גלי דמעותיו. מי ייתן כדברים האלה להישמע בחוצות אריאל ובכיכרות השומרון, וירעידו גרמי-שמיים, ותִבקע שלהבת-אש את האדמה לחרוך מהרסיה ומחריביה ותהפוך מִשכּניהם לתוהו.

בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!

בשן, בשן מה יפים מילותיך, והיו בלבי כאש בוערת ועוצר בעצמותיי, מודה אני לך על מחמאותייך, נעמת לי מאוד, בעזרת האלוקים יפוצו אויבינו ויכסה ערפל שונאי נפשנו.
אבל עכשיו ברצינות שים לב שיש לך חיתוך שורות, וזוהי תכונה יפה בפואטיקה, נורא מזכיר את אצ"ג(ואצ"ג גדול המשוררים העבריים במאה ה-20).

בס''ד
יישר כוח לידידנו  ''רק-כך'' הי''ו על המאמר המאלף
ברצוננו בע''ה וישועתו להציג מס' השלמות לעניין הנ''ל ,ודיוקים מספר שיש להביאם בחשבון .
התורה הקדושה מזהירה אותנו על התארגנות של מרד במלכות-שמי-ם ,הסתת העם היהודי הקדוש למינות ר''ל , וכל שכן הסתה ברורה וגלוי'ה לשמד המוני שהוא ב ''יהרג ואל יעבור '' ר''ל , ואף מצווה בפירוש בבחינת '' גזירת הכתוב '' שלא לאפשר התארגנות כזו של ''שמד בשלבים'' כפי שתיכננו מנהיגי השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י על  '' תחפושותיו השונות ''  והודיעו על כך בכתביהם ובנאומיהם  כפי שהובאו במקורם לאחר ש''צונזרו'' ע''י  ממשלות הזדון של אותו ערב-רב נלוז ותוכלו לראותם בסרטים שכאן --ותוכלו להיווכח באמיתות הדברים מכתבי ידיהם המגואלות בדם יהודי הי''ד  :'( --ועד דברי העויינות שלהם  לתורה הקדושה וליהודים הקדושים שומרי מצוותיו ותורותיו יתברך ויתעלה שמו :

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=529&category=3

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=1088&category=2

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=1123&category=2

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=1116&category=2

על חילול שם שמי-ם אין שום מחילה !! ויש לנדות את אותם משומדים שתכניתם לשמד את ילדי העם היהודי כולו ר''ל , עליהם אמרה התורה הקדושה באזהרות בספר ''דברים''  פרק יג' בכללוותו , והדיוק לכך בפסרק יג'  '' כי-תשמע באחת עריך אשר ה' אלוקיך נותן לך לשבת שם לאמור : יצאו אנשים בני-בליעעל מקירבך , וידיחו את יושבי עירם לאמור , נלכה ונעבדה אלהים-אחרים אשר לא ידעתם : ודרשת וחקרת היטב , והנה אמת נכון הדבר , מעשתה התועבה הזאת בקירבך : הכה תכה את יושבי העיר ההיא לפי-חרב ,החרם אותה ואת כל אשר בה ואת-בהמתה לפי-חרב  :ואת כל שללה תיקבוץ אל תוך רחבה ושרפת באש את-העיר ואת כל שללה כליל , לה' אלוקיך , והיתה תל עולם , לא תיבנה עוד : ולא ידבק בידך מאומה מן-החרם , למען ישוב ה' מחרון אפו , ונתן לך רחמי-ם  ורחמך והירבך כאשר נשבע לאבתיך : ''--מומלץ שתקראו את כל פרק יג' בספר ''דברים '' שמזהיר על הפרט ועל הכלל , ועל כל מקום שבו מתרחש האמור לעיל  בריבוי הכתוב '' אשר ה' אלוקיך נותן לך לשבת שם '' --והדברים האלה למעשה מורים להרוג את אותם מסיתים לשמד והתבוללות ר''ל וכל אשר להם חרם !-ויש לשרפו באש !!--ומכיוון שאין לנו כיום סנהדרין גדולה שיכולה לגזור זאת , הרי שבבית-דין קטן יש החובה והסמכות לנדותם ולהחרימם ! שנאמר לשון '' החרם '' בנוסף ללשון '' הכה תכה '' שהוא לשון כפול בכדי לרבות גם את המוסתים שלא שעו לאזהרות כפי שמדובר על כך בהרחבה בגמרא במסכת '' סנהדרין '' --ולא נאריך בזאת כאן !!--אולם הדבר ברור מעל לכל ספק שאלו החייבים מיתה ר''ל ואין סנהדרין גדולה בכדי להוציא את הדין לפועל , הרי שיש להחרימם ולנדותם מכלל ישרא-ל , וזו הסיבה בפשטות  שהזכיר לשון '' חרם '' !! -- ועל-כן אין לחוס על אלה שלא חוזרים בהם מהמרד במלכות שמי-ם ר''ל  וכמובן שאין שום מחילה למחללי כבוד שמי-ם ברבים ר''ל  !!!--וכן  לגבי מוסרים של יהודים לידי רוצחים מקרב הגוים ( שאשמה זו של התנועה השמאלנית הציונית הבולשביקית מוכחת במסמך שנביא בקישור הבא ) -- אף הם בגדר '' חייבי מיתה '' ר''ל , אולם מהסיבה שאיננו יכולים לבצע בהם את גזר-הדין בפועל מכיוון שאין סנהדרין גדולה , הרי שחובה לגזור עליהם נידוי מכלל ישרא-ל , ואף זו גזירת הכתוב מלשון '' חרם '' כפי שפורט בגמרא במסכת '' סנהדרין '' !!--ומכאן ש'' אעהבת ישרא-ל '' זהו דבר חשוב ומחייב כל יהודי באשר הוא , אולם על מרד בתורת ה' ובחוקיו ומשפטיו ר''ל לזאת אין מחילה ואין שום פשרות , אלא אם החוטא חוזר בו ומקבל עליו עול מלכו-ת-שמי-ם בפרהסיא !!

http://www.f2h.co.il/878765

http://www.zeakat-emet.com/he/index.php

ביוטוב:
חלק 1:

חלק 2:

בפליקס:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754

הגולה בארץ, אם הבנתי מדברייך רק לסנהדרין גדולה ששפטה בזמנו למיתה בעוון חטאים שונים, רק לה הסמכות להוציא להורג יהודי.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #9 ב- : יולי 10, 2008, 17:51:49 »
בס''ד

לידידנו היהודי היקר '' רק-כך '' --אכן אין אפשרות לשפוט יהודי למיתה ללא סנהדרין גדולה ,!!--וזוהי ההלכה הפסוקה בעניין זה !!--אולם אותו ערב-רב נלוז ומתועב הרודף את שומרי התורה והמצוות וזומם לעקור תורה מישרא-ל ח''ו ר''ל , את אותו ערב-רב נלוז מחייבת ההלכה למעשה לנדות מכלל ישרא-ל , לא להתחתן בם ולא להכלילם במניין ,ולא להביאם לקבר ישרא-ל אלא לקברם מחוץ לגדר בחלקה מיוחדת !!--את זה מחייבת ההלכה בפירוש , אלא שכיום נמנעים מכך  משום '' דרכי שלו-ם '' , אולם אדם מקרב הערב-רב שרדף את אחיו  מקיימי התורה והמצוות , ולא חזר בו כלל ועיקר מדרכיו הנלוזות --אין להביאו בשום פנים ואופן לקבר ישרא-ל למען לא יחולל כבוד היהודים הכשרים הטמונים באותה חלקה שיעמדו לגורלם לקץ הימין !!
כמובן שאותו איש ערב-רב נלוז ונתעב שרצח את אחיו ,ו/או שיסה בם את האויב הערבי הנאצי יש''ו ,בגלוי ו/או בהסתר , יש לחשוף את מעשי הנבלה שלו , ומצווה להרגו בבחינת '' דין רודף '' --והסיבה לכך היא , שאם לא ייהרג   הרי שירצח במישרין ו/או בעקיפין עוד יהודים מאחינו למען בצע כסף ו/או כל אינטרס אחר , והרי פירשו רבותנו ע''ה זיע''א '' הבא להרגך ,השכם להרגו '' --דהיינו שאף שעדיין לא עומד מולך להרגך , מצווה אתה להשכים קום טרם יספיק לעשות זאת ולהרגו !!!
כמובן משמדובר לאחר שוודאי הוכח מעל לכל ספק וישנם עדויות נחרצות שידיו מגואלות בדם יהודי השפוך הי''ד , וכי לא חזר בו מחטאו הנור-א ופשעיו הגדולים ברצחו יהודים למען אינטרס של מעמד של כבוד ובצע-כסף  !!!--ועל האויב הערבי הנאצי יש''ו אין צורך לאמר שידיהם מגואלות בדם אחינו השפוך והם צוררי ישרא-ל , ויש לעשות בהם כדין צוררי ישרא-ל , להרגם ולהחרים את כל אשר להם להחריב וליתוץ כל בניין ואשרה שלהם וכל אשא להם לשרוף באש למען לא יישאר להם זכר !!--וזהו קידוש ה' אמיתי והתגברות על היצר של חמדת הרכוש והבתים !!!!--ונזכה במהרה לאחד את כלל עמנו הקדוש ולקיים את ביעור צוררי ישרא-ל ,וניתוץ  ושריפת החרם , ונזכה במהרה לגאולה שלמה ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 11, 2008, 04:23:15 »
השב"כ רצח את הרב כהנא.

קצין בשב"כ סיפר לי.. אבל שקט זה סוד.
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"