סקר

סקר: מי היה ראש ממשלת ישראל הגרוע ביותר?

דוד בן גוריון.
2 (5%)
משה שרת.
0 (0%)
לוי אשכול.
0 (0%)
גולדה מאיר.
0 (0%)
יצחק רבין.
17 (42.5%)
מנחם בגין.
2 (5%)
יצחק שמיר.
0 (0%)
שמעון פרס.
0 (0%)
בנימין נתניהו.
2 (5%)
אהוד ברק.
1 (2.5%)
אריאל שרון.
2 (5%)
אהוד אולמרט.
14 (35%)

סך הכל הצבעות: 1

כתב נושא: סקר: מי היה ראש ממשלת ישראל הגרוע ביותר?  (נקרא 11117 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אנאל

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • "Atras Las Nubes El Cielo Es Siempre AzuL"
    • האתר הכי טוב על כמעט מלאכים!!
« להגיב #50 ב- : יולי 22, 2008, 16:53:43 »
יצחק רבין... הסכמי האסלה = רצח 1800 יהודים. ונתן תחמושת למחבלים.. ומה לא.

מסכימה.
"Atras Las Nubes El Cielo Es Siempre AzuL"

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #51 ב- : יולי 24, 2008, 16:00:00 »
בקשר להצבעה שלי,יש לציין שזה נושא מאוד קשה, כולם היו דפוקים אם זה בן גוריון ואלטלנה (אל תעלה נא) או גולדה והמלחמה או רבין ופרס ופושעי אוסלו או שרון וההתנקות או שמיר שכלוחם בלחי אחלה אבל מצטער אין לו תכונות של מנהיג. לכולם היו בעיות, הערכה יחידה יש לי לימנים שבינהם וגם זה לא בתקופת הכהונה שלהם בממשלה.אהבתי את עבודתו של בגין כי הוא זה שנתן את קרש הקפיצה לימין ולמזרחיים "העמחה" והראה לסמולנים שימין ומזרח זה לא זבל ולא נעליים והשחיתות שלהם זה זבל. ברור שאני מתנגד לכל מסירת סנטימטר של מדינת ישראל לערבים,ואף זאב ז'בוטינסקי ז"ל אבי בית"ר ומורו של בגין טען זאת מלכתחילה.ברור שהמנטליות השמאלנית השפיעה על בגין לתת את סיני, טעות גמורה וככה זה כל מנהיג ימני שמגיע לפוליטיקה, באיזשהוא רמה הוא שוכח מאיפה הוא בא ומהי זהותו ומתמסחר לזבל השמאלני, מצב זה ישתנה כאשר אנו נהיה המיינסטרים (הזרם המרכזי) בארץ.
אמת וצדק! מסכים לכל מילה שלך!
[gif[/img]

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #52 ב- : יולי 24, 2008, 16:04:36 »
שם המשפחה של יצחק רבין היה מלכתחילה רבין. אני יודע זאת מכיוון שאתמול (שלישי) הייתה שאלה על שמות המשפחה האמיתיים של ראשי ממשלה.
שם המשפחה האמיתי של אריק שרון היה שיינרמן!
היה גם גולדה מאירסון ושמעון פרסקי ועוד שני שמות על משה שרת ולוי אשכול שאינני זוכר אותם כעת.
לדעתי אתה טועה שיצחק השמיר היה ראש הממשלה הטוב ביותר מכיוון שהוא התחיל את הסכמי האסלה (אוסלו) בועידת מדריד. אם כבר מדברים על ראש ממשלה טוב אז אפשר לציין לשבח את לוי אשכול על הישגי מלחמת ששת הימים. וחוץ מזה מעולם לא שמעתי עליו ביקורת רעה, אפילו בתנועתינו.
אני שוב ומוחה,אני זוכר טוב בתור ילד את התקופה שהוא היה ראש ממשלה,הוא היה ליכודניק אמיתי  שלא דיבר עם מחבלים שלא התחיל לעשות מה שעשו עד היום מרבין ועד אולמרט
[gif[/img]