כתב נושא: בית-משפט שמאלני שהוא משת''פ של האויב הערבי הנאצי יש'ו  (נקרא 1383 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

מה כבר אפשר לצפות מ''בית-משפט'' שמכיר בסוטים כ''אנשים נורמאליים ''?? --כמובן שלשיטתו גם רוצחי יהודים מקרב האויב הערבי הנאצי יש''ו הם '' חפים מפשע '' לשיטתו  !!--ומה מתפלא דוד הדרי שמייצג את המפד''ל שר''י ?? הרי ידוע  שאלו אנשי ימין-מזוייף סוכנים של גרעין השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!--הם הוכיחו זאת בפשעי הגירוש של יהודים מבתנהם ומנחלתם ,ומסירת השטח לאויב הערבי הנאצי יש''ו , כאשר תמכו בגירושים וישבו בממשלה ,ולא זו בלבד אלא שהפעילו את סוכניהם ב''מועצת יש''ע '' בכדי להטעות את אותם יהודים יקרים שגורשו מבתיהם בכך שהביאו אותם '' להפגין '' מול משרד ראהמ''מ ומשם לא איפשרו להם לחזור הביתה !! --לקראת הבחירות הממשמשות ובאות ,מנסים אותם צבועים לשנות את עורם ,ואנו עונים להם כדברי שלמה המלך החכם מכל אדם ע''ה זיע''א '' הישנה כושי עורו , ונמר חברבורותיו '' ?? אולם למרות האמור לעיל הביקורת הזו בעינה עומדת ומוצדקת כשלעצמה !!, מכיוון ש '' בית-משפט '' שרוצה להרוס בית של מחבל אויב ערבי נאצי יש''ו שרצח באכזריות יהודים מכיוון שהם יהודים , ומשתמש ב''תירוצים'' של '' בני'ה בלתי חוקית '' לשם הביצוע , וזאת בכדי שלא ''להשאיר תקדים'' בכדי להרוס את הבית של האויב הערבי הנאצי יש''ו שרצח את שמונת הילדים היהודים היקרים בישיבת מרכז-הרב ז''ל הי''ד  , ולא לגרש את משפחות הרוצחים , הרי שאותו המתקרא '' בית-משפט '' שם את עצמו ללעג-וקלס בפני העולם כולו , מכיוון שאיננו פועל עפ''י האמ-ת שהיא היסוד העיקרי שאליו חותר כל '' משפט '' וזאת יודע כל ילד בר דעת !!--אולם מה כבר יש לנו לצפות מ '' בית-משפט '' של לוקחי שוחד ושלמונים , ושאוייבים ערבים נאצים יש''ו מכהנים בו כ ''שופטים '' בבחינת גיס-חמישי של האויב העערבי הנאצי יש''ו ?? :tickedoff: :tickedoff: :idiot2: :idiot2:
על '' בית-משפט '' כזה שר''י , ופרלמנט ה '' כנסת '' ואמר '' מעוות לא יוכל ליתקון , וחסרון לא יוכל להימנות '' וכ''כלי חרס''  שכאלה עליהם נאמר '' שבירתן היא טהרתן '' !!-הנה לפניכם המאמר הצודק , אולם בא בכדי ''לטהר את  הטמאים שכתבו אותו ''  בבחינת צביעותם לקראת הבחירות הקרבות והולכות !!! :tickedoff:

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/176964

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
וואלה איזה להט יש בך אחינו ישאר כח! O0
אבל מה אני יכל לעשות?
שמאלמרט אימפוטנט...בית המשפט אימפוטנט.....השרים אימפוטנטים.....
מה אני אגיד לך אני עצבני בדיוק כמוך לא פחות!
באמת כואב הלב...אם הייתי איזה שוטר,הייתי לוקח פצצה שם את זה בבית המחבל  :X:ובום!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
וואלה איזה להט יש בך אחינו ישאר כח! O0
אבל מה אני יכל לעשות?
שמאלמרט אימפוטנט...בית המשפט אימפוטנט.....השרים אימפוטנטים.....
מה אני אגיד לך אני עצבני בדיוק כמוך לא פחות!
באמת כואב הלב...אם הייתי איזה שוטר,הייתי לוקח פצצה שם את זה בבית המחבל  :X:ובום!

בס''ד
 להתאחד כנגד האויב הערבי הנאצי יש''ו --כאיש אחד בלב אחד בפעולות שטח עם ר' ברוך מרזל ואיתמר בן-גביר , ונעם פדרמן הי''ו !!--ולבער את נגע גרעין הערב-רב הנלוז והנתעב ולשימו ללעג-וקלס בחשיפת האמת בכל מקום אפשרי !!

הגולה בארץ  :smil037:

בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''