כתב נושא: הבהרה לגבי הפריימריז בארצות הברית של אמריקה  (נקרא 2089 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
חברי הפורום שלום רב!
ברצוני להפנות אתכם לסוגייה, שאגדירה לא כחשובה, לא כגורלית ואף לא כעניינית אלא כמטומטת לחלוטין.
הסוגייה המטומטת היא סוגיית הבחירות בארה"ב, עכשיו אחרי שגם לרוצחי היהודים מצד אחד ולרוצחי היהודים מצד שני יש מועמד נפרד משלהם, מתחילים אוכלי הטרפה האלה להתחרות ביניהם מי ישבה את לב "האומה האמריקאית"(לא אומה אלא אומות אחדות אבל זה לדיון אחר).
שונאי היהודים משני צידי המתרס, פונים אל הבוחר היהודי בארה"ב בעודם סבורים, הם אוכלי הטרפה ומקלסי היהודים, שאם ישימו את אלו בכיסם יקבלו את מדינת ישראל על מגש עשוי לא מכסף אלא מזהב, משובץ יהלומים בכיסוי שני, אך מה לעשות הם..... צודקים.
הזרוע הכלכלית של היהודים משפיעה על הלכי הרוח בארץ, יש כסף אין דאגות - אין כסף יש דאגות.
על היהודים הן בארץ והן בגולה, לא לתמוך בגויים המשחיתים את העם היהודי! לא ממק'קיין תצא אמת ולא מאובאמה יש"ו(וגם על הראשון יש"ו) כי שניהם רעים ליהודים, כי שניהם זוממים להפיל את היהודים לטמיון, כי שניהם מכינים לנו את מנות הגרעין ובכך מכינים לעמנו את השואה.
כך שכל התייחסות בפורום לשטויות האלה ש"צריכים את מק'קיין" וש"אובאמה נאצי" הן הבל וריק.
שניהם רוצחים, שניהם טמאים ושניהם יביאו לכבישת הארץ ע"י הערב-רב, הזר האוכל את אברינו.
רק מה', הוא האלוקים תצא תורה, גאולה וישועה ולא מדמות בשר ודם במיוחד שהיא גויית.
הרי אנו אומרים "חשף ה' את זרוע קודשו לעיני כל הגויים, וראו כל אפסי ארץ את ישועת אלקינו!" ולא אומרים:"חשפה אמריקה את זרועה קודשה...." נכון, כי מהי אמריקה? היא כלום, היא אפס מאופס מול כוחו העליון של האל, וכיוצ"ב מול כוחם של נבחרי האל, סגולתו - עם ישראל!
לפיכך כשאתם עוסקים באמריקה, תקדישו דקת מחשבה לכך שאמריקה שבה ממוקמת ארצות הברית היא לא דבר ולא מחצית דבר, היא לא חצי כוס מלאה אלא כוס ריקה, הבל ריק, בוץ, ערפל ואבק!

בברכת עוד כהנא חי וכתוספת ליום הרע הזה בו נרצחו שלוש יהודיות טהורות, ה' יקום דמן - ברוך את ה' אלוקינו אשר קדשנו..... להכרית זרע עמלק,
א"י השלמה - רק כך!

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הבהרה לגבי הפריימריז בארצות הברית של אמריקה
« להגיב #1 ב- : יולי 02, 2008, 23:34:56 »
חיים בן פסח ביקש מאיתנו אישית להשתתף בפעילות יהודים נגד אובאמה.שאלתי את חיים מפורשות האם זאת אומרת שלמרות שהוא לא תומך במק'יין יקרא לאנשיו להצביע למק'יין בכדי שאובאמה הגרוע ממק'יין לא יהיה נשיא ונענתי בחיוב.
עם כל הכבוד לא אתה תקבע את מדיניות התנועה ולא תאמר לאנשים מה לכתוב.
כאמור חיים בן פסח תלמידו של הרב כהנא ומי שמכיר את תורתו ואת תורת ישראל קבע שיש הבדל אחד עיקרי בין מק'יין ואובאמה וזאת ביחסם לאירן.
מאחר שאירן רוצה להטיל עלינו פצצת אטום ומאחר שמנהיגנו מושחתים ולא ניתן לסמוך עליהם וראית היום בפיגוע ראיה לכך,יתכן שנהיה תלויים במק'יין ובארה"ב להשמדת הכור.
מה שעשית כרגע ביטלת את חיים בן פסח ורצונו ואת תנועתו יהודים נגד אובאמה וקבעת על דעת עצמך מדיניות חדשה לתנועה.
אמונה בשם חשובה אבל אנו עושים השתדלות.אני אדם עובד ועסוק ופיניתי מזמני לפעול נגד אובאמה כשהתוצאה אמורה להיות בחירת מק'יין.
עובדה שהאדמינים כולם קבעו שיש להפיץ את סרטוני חיים ולדרג אותם:חיים עצמו,האלקשי,אהרון,איתן כולם עוזרים ואני חזרתי לכאן למטרה הזו.
אין שום בעיה שגולשים כאן יתקפו את אובאמה.
לגבי מק'יין כרגע הוחלט כמדיניות לעזוב אותו ולהתמקד במאבק נגד אובאמה.
אם נתקוף את מק'יין באכזריות נסייע לאובאמה ולכן כצעד טקטי אנו מבקרים את מק'יין על עמדותיו אבל תוקפים את אובאמה יותר כי הוא מסוכן לנו שבעתיים וגרוע בהרבה ככושי מוסלמי עם שם ערבי,עמדות ותומכים אנטישמיים.
מק'יין כידוע לי לא רצח אף יהודי.
אתה לא היחיד שגילית את אלוקים ואינך היחיד כאן ששומר מצוות אבל קצת כבוד לחיים בן פסח,רק קצת!
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 02, 2008, 23:38:37 »
חיים בן פסח ביקש מאיתנו אישית להשתתף בפעילות יהודים נגד אובאמה.שאלתי את חיים מפורשות האם זאת אומרת שלמרות שהוא לא תומך במק'יין יקרא לאנשיו להצביע למק'יין בכדי שאובאמה הגרוע ממק'יין לא יהיה נשיא ונענתי בחיוב.
עם כל הכבוד לא אתה תקבע את מדיניות התנועה ולא תאמר לאנשים מה לכתוב.
כאמור חיים בן פסח תלמידו של הרב כהנא ומי שמכיר את תורתו ואת תורת ישראל קבע שיש הבדל אחד עיקרי בין מק'יין ואובאמה וזאת ביחסם לאירן.
מאחר שאירן רוצה להטיל עלינו פצצת אטום ומאחר שמנהיגנו מושחתים ולא ניתן לסמוך עליהם וראית היום בפיגוע ראיה לכך,יתכן שנהיה תלויים במק'יין ובארה"ב להשמדת הכור.
מה שעשית כרגע ביטלת את חיים בן פסח ורצונו ואת תנועתו יהודים נגד אובאמה וקבעת על דעת עצמך מדיניות חדשה לתנועה.
אמונה בשם חשובה אבל אנו עושים השתדלות.אני אדם עובד ועסוק ופיניתי מזמני לפעול נגד אובאמה כשהתוצאה אמורה להיות בחירת מק'יין.
עובדה שהאדמינים כולם קבעו שיש להפיץ את סרטוני חיים ולדרג אותם:חיים עצמו,האלקשי,אהרון,איתן כולם עוזרים ואני חזרתי לכאן למטרה הזו.
אין שום בעיה שגולשים כאן יתקפו את אובאמה.
לגבי מק'יין כרגע הוחלט כמדיניות לעזוב אותו ולהתמקד במאבק נגד אובאמה.
אם נתקוף את מק'יין באכזריות נסייע לאובאמה ולכן כצעד טקטי אנו מבקרים את מק'יין על עמדותיו אבל תוקפים את אובאמה יותר כי הוא מסוכן לנו שבעתיים וגרוע בהרבה ככושי מוסלמי עם שם ערבי,עמדות ותומכים אנטישמיים.
מק'יין כידוע לי לא רצח אף יהודי.
אתה לא היחיד שגילית את אלוקים ואינך היחיד כאן ששומר מצוות אבל קצת כבוד לחיים בן פסח,רק קצת!

סליחה, אתה טוען שאין לי כבוד לחיים בן פסח? אתה לא מתבייש.
אדרבא, אני חושב שאם חיים היה רוצה הוא היה דורש מאתנו להתנגד למק'קיין.
אני רק כתבתי פה כדי לפקוח לאנשים את העיניים כדי שיבינו שלא מערל זה ולא מערל זה תבוא ישועה לישראל.
ואני לא גיליתי את ה', ה' הוא תמידי.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #3 ב- : יולי 02, 2008, 23:48:41 »
חיים ביקש מאיתנו לתקוף את אובאמה.גולשים כאן נענו לבקשתו ואתה תקפת אותם,למה?כנס לפורום באנגלית ותראה:יהודים נגד אובאמה,אנשים רצו לעזור לחיים כאן ולעזור לעצמם בעקבות כך.
אני אומר לך רוצים להשליך עלינו פצצת אטום ויתכן שרק מק'יין יכול לעזור לנו כי לארה"ב טילי שיוט,צוללות,מפצצים,חודרי בונקרים.
ולכן מטרתנו היא שאובאמה לא יהיה נשיא.מכאן נובע שמק'יין יהיה.
אז איך אתה יכול להכנס לכאן ולבקר אנשים וילדים צעירים שרוצים לעזור לתנועה?
אגב חיים גם קבע שלא נקים מחתרת כי השב"כ יחסל את תנועתנו שהיא בחיתוליה ולמרות זאת נכנסת וקבעת ההפך!
לכן אינני מתבייש אם היית מכבד את חיים לא היית נכנס לכאן כפיל בחנות חרסינה ומנסה לנצל פיגוע שכואב לכולנו בכדי להכתיב מדיניות הפוכה לזאת שחיים קבע.
נכון שמותר לחלוק על חיים אבל יש מדיניות לתנועה,יש כללים ויש חוקים.
אי אפשר להכנס ופתאום לתקוף את מי שרוצים לעזור.
יתכן שחיים עצמו יענה לך.
תפילות גרידא לא יעצרו את אירן.
אנחנו כן מתערבים בבחירות בארה"ב בפעילות פוליטית כמטרת התנועה,בפירוש כן,אנו תורמים כסף למטרה זו,נפגין לשם כך,נעשה סרטונים,נפיץ אותם,נדרג אותם.
לכן אינני מתבייש,אני גאה בעצמי.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 02, 2008, 23:51:31 »
חיים ביקש מאיתנו לתקוף את אובאמה.גולשים כאן נענו לבקשתו ואתה תקפת אותם,למה?כנס לפורום באנגלית ותראה:יהודים נגד אובאמה,אנשים רצו לעזור לחיים כאן ולעזור לעצמם בעקבות כך.
אני אומר לך רוצים להשליך עלינו פצצת אטום ויתכן שרק מק'יין יכול לעזור לנו כי לארה"ב טילי שיוט,צוללות,מפצצים,חודרי בונקרים.
ולכן מטרתנו היא שאובאמה לא יהיה נשיא.מכאן נובע שמק'יין יהיה.
אז איך אתה יכול להכנס לכאן ולבקר אנשים וילדים צעירים שרוצים לעזור לתנועה?
אגב חיים גם קבע שלא נקים מחתרת כי השב"כ יחסל את תנועתנו שהיא בחיתוליה ולמרות זאת נכנסת וקבעת ההפך!
לכן אינני מתבייש אם היית מכבד את חיים לא היית נכנס לכאן כפיל בחנות חרסינה ומנסה לנצל פיגוע שכואב לכולנו בכדי להכתיב מדיניות הפוכה לזאת שחיים קבע.
נכון שמותר לחלוק על חיים אבל יש מדיניות לתנועה,יש כללים ויש חוקים.
אי אפשר להכנס ופתאום לתקוף את מי שרוצים לעזור.
יתכן שחיים עצמו יענה לך.
תפילות גרידא לא יעצרו את אירן.
אנחנו כן מתערבים בבחירות בארה"ב בפעילות פוליטית כמטרת התנועה,בפירוש כן,אנו תורמים כסף למטרה זו,נפגין לשם כך,נעשה סרטונים,נפיץ אותם,נדרג אותם.
לכן אינני מתבייש,אני גאה בעצמי.
אני אבהיר את עמדתי עם חיים או שהוא יקדים את המועד ואף יקדים איתי.
ואהבתי את הביטוי פיל בחנות חריסנה(למרות שהוא מוכר לי) טוב לי לדעת שאני יכול להשפיע.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #5 ב- : יולי 02, 2008, 23:56:45 »
זה רעיון מצויין,להבא כדאי שתדבר עימו קודם כי תהיה בטוח שאנו מתואמים עימו.אני מדבר איתו שנה וחצי וצברתי הרבה שעות.אני אומר לך הוא ביקש ממני אישית להפיץ ולדרג סרטונים נגד אובאמה ושולח לי אותם למייל.
תאמין לי שחיים לא היה מתנגד לכינוי אובאמה הנאצי ולא היה תוקף את מי שתוקף את אובאמה.
לדעתי ברק חוסיין אובאמה איננו כוס התה של חיים בן פסח.חיים לא מתפלל לשלומו כל יום.
אני שמח שנרגעת.
השפעה של פיל בחנות חרסינה היא שלילית,הפיל משתולל ונע והורס את כלי החרסינה העדינים.
יש לנו נוער בפורום אל תפחיד אותם ותבהיל אותם.
הבא להורגך השכם להורגו