כתב נושא: הנוצרים האורתודוקסים לא שונאים יהודים אלא ההפך  (נקרא 26309 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
כשדיברתי עם סרבים נוצרים אורתודוקסים הם תמיד סיפרו לי שלימדו אותם שהיהודים הם העם הנבחר.
רוסי שדיברתי איתו היה אנטישמי עד שהוא הפך לנוצרי אורתודוקסי נהיה דתי.... ואז הוא אמר לי שהעם היהודי העם הנבחר

ועכשיו זה מה שהוא אמר אחרי שאמרתי לו שהיהודים הם העם הכי דפוק בכל מה שקשור להישרדות והשמאלנים עושים הכל הפוך:

"חסוי אומר/ת (12:51 AM):
Well, our christian priests say that jews are choosen by god, I don't know what about catolics and other kinds of christianity
Angry_Patriot208   אומר/ת (12:51 AM):
You are orthodox right?
חסוי אומר/ת (12:52 AM):
They call that pravoslavie here
"

pravoslavie ברוסית זה אורתודוקסים(שמרנים)
תרגום למי שלא מבין

הוא: "טוב,ההכמרים הנוצרים שלנו אומרים שיהודים הם העם הנבחר של אלוהים,אני לא יודע מה לגבי קתולים או נוצרים אחרים"(מחוץ לשיחה,לדעתי זה הנוצרים הנאצים שדיברנו עליהם)

אני: "אתה אורתודוקס נכון?"

הוא:"קוראים לזה פראוסלאוניי כאן"(שזה ברוסית)
אני לא תומך בלהיות ממש חבר נלהב של הנוצרים אבל אני רק מדגיש שיש נוצרים שאוהבים אותנו ויש כאלה ששונאים אותנו.
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
הוא דווקא מספר לי דברים מעניינים בנושא

חסוי אומר/ת (1:07 AM):
in the middle ages their crusaders were worse than muslims
חסוי אומר/ת (1:08 AM):
it's why Russia always fought against catholic crusaders as against muslims
חסוי אומר/ת (1:09 AM):
1242, 1410
 years

כולם יודעים על הצלבנים ימ"ש שהיו קתולים....
הוא אומר שהם יותר גרועים מהמוסלמים והוא צודק...
יהודים אפילו נלחמו יחד עם מוסלמים מפגרים נגד הצלבנים.
הוא אומר שהאורתודוקסים נלחמו נגד הצלבנים הקתולים.
ובאמת אף פעם לא שמעתי על דבר רע שהאורתודוקסים עשו ליהודים.... שמעתי על כל מה שהקתולים עשו כמובן שהם התעללו בנו כל הזמן ועד היום עם האיחוד האירופאי שלהם..
שמעתי גם על הפרוטסטנטים שקראו לשרוף יהודים ובתי כנסת יהודים....(מתוך AN OPEN LETTER TO THE WORLD) אבל האמת אף פעם לא שמעתי על משהו רע שעשו האורתודוקסים ליהודים.
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2008, 01:25:43 על ידי אילן208 »
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
הכנסיה האורתודוקסית היא הכנסיה היחידה בעולם שעוד לא ביטלה את הקללה נגד היהודים.
כך שאני לא יודע לגבי האנשים אצמם שחלקם אוהבים יהודים וחלקם לא אבל הכנסיה פויייי......
במיוחד הכניסה האורתודוקסית של רוסיה שזה כבר בכלל סיפור אחר...
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הקתולים אומרים שרצחנו את ישו.האוונגליסטים בארה"ב תומכים בנו.הכומר הייגי מגדיר עצמו ציוני ומאחר שגם אני מגדיר עצמי ציוני אני רואה בהם ידידים.
במסגרת שירות מילואים שלי וכדובר אנגלית מינו אותי אחראי על קבוצת אמריקנים שבאו לעזור לצה"ל.מרביתם היו יהודים שלפחות המבוגרים בהם מצביעי המפלגה הדמוקרטית והיתה שם נוצריה שנולדה מחדש והיא מאד ידידותית לישראל.
היא קיבלה הוראה ואזהרה חמורה משלטונות הצבא שאם תעסוק בפעילות מסיונרית היא תגורש מהארץ.אני שוחחתי איתה על האיסלאם והקומוניזם דווקא,התברר שהיא אנטי קומוניסטית ואנטי מוסלמית.
היא סיפרה לי על חגורת התנ"ך.שאלה אותי על הנוצרים בלבנון והסברתי לה שהם מרונים-קתולים,היא לא אוהבת קתולים.
אני לא חושש מהנצרות כי אני רואה עצמי יהודי וצלב למשל דוחה אותי.
לי אם מישהו יספר שישו הוא המשיח אני אומר לו שהוא משוגע או שסתם אחייך.
אם דמות מופת כמו ידידנו היקר גם בשן רואה בהם ידידים מי אני שאחלוק?
גם הרב כהנא וחיים שילבו נוצרים בליגה והם עזרו לנו.
גוים איטלקים מפיצים את סרטוניו של חיים.הבעיה שלנו היא היהודים הליברלים בארה"ב.
העוזרת שלי בולגריה והם גם פרובסלאבים אורתודוכסים כמו הרוסים.היא שונאת תורכים כי הם מוסלמים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
הנוצרים האורתודוקסים לא שונאים יהודים אל”
« להגיב #4 ב- : יוני 30, 2008, 12:06:34 »
נראה לי שרק בארצות מסוימות זה ככה, למשל ברומא(איטליה) יש אורתודקסים פאשיסטים שונאי ישראל, כמו אדריאנוס יש"ו שכבש את יהודה וניסה בכל הזדמנות להרוס כל זכר
ליהדות, חוץ מזה אם האורתודוקסים כל-כך אוהבים יהודים אז מדוע הם שומרים את חפצי הקודש שלנו בותיקן הארור ולא מחזירים לנו אותם או אפילו מתארים לנו איך הם
נראים( לדוגמא המנורה)...
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2008, 12:07:01 על ידי מנורה »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
קתולים
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
רומא ואיטליה זה נצרות קתולית לא אורתודוקסית אתה מתבלבל :)
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
האורתודוקסים  לא ביטלו את הקללה שלהם נגד היהודים.
האורתודוקסים  לכחו רכוש יהודי רב כרכוש דתי במהלך החזרת הרכוש של השנים 1985-1992.
האורתודוקסים  ידועים כמתנגדים חריפים של מדינת ישראל ותומכי מדניות פוטין-מדבדב הפרו ערבית ואנטי מערבית.
האורתודוקסים  אשמים בסידרה שלמה של פשעים נגד היהודים הם היוא אלה שדרו שתהיה תחום מושב יהודי הם עשו את כול האפשרי כדי להפוך יהודים לנוצרים אפילו במאה ה-20 כמו דרך גיוס לצבא בגיל 15,12 ולפעמים אפילו בגיל 6.
הם עודדו פוגרומים נגד היהודים במאה ה-20!
קשה למצוא דת יותר אנטי יהודית מהנצרות האורתודוקסית.
במיוחד במאות האחרונות...

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
האורתודוקסים  לכחו רכוש יהודי רב כרכוש דתי במהלך החזרת הרכוש של השנים 1985-1992.
האורתודוקסים  ידועים כמתנגדים חריפים של מדינת ישראל ותומכי מדניות פוטין-מדבדב הפרו ערבית ואנטי מערבית.
האורתודוקסים  אשמים בסידרה שלמה של פשעים נגד היהודים הם היוא אלה שדרו שתהיה תחום מושב יהודי הם עשו את כול האפשרי כדי להפוך יהודים לנוצרים אפילו במאה ה-20 כמו דרך גיוס לצבא בגיל 15,12 ולפעמים אפילו בגיל 6.
במיוחד במאות האחרונות...
:V:
בתקופת הצאר אם אני לא טועה היו חוטפים ילדים יהודים מהוריהם בגיל חמש ומגייסים אותם ל 25 שנה.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בתקופת הצאר אם אני לא טועה היו חוטפים ילדים יהודים מהוריהם בגיל חמש ומגייסים אותם ל 25 שנה.

מגיסים אותם ל-25 שנה מגיל 15 בשנים 5-15 זה לא נחשב אם השנים למרות שבשנים האלה הכריחו אותם להתנצר התעללו בהם וזה היה גגרוע מיוס צבאי....כך שזה היה 35 של סבל..

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב

כן את זה אני זוכר שלמדנו בהיסטוריה...
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
במיוחד במאות האחרונות...
הדבר הראשון על מה אתה מדבר?
על ברה"מ הקומוניסטית?
הדבר השני-מוזר שאף פעם לא שמעתי על זה,אני יודע שהם תומכי פוטין אבל אף פעם לא שמעתי שהם מתנגדים לישראל.
איזה פשעים לדוגמה האורתודוקסים עשו ליהודים?
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הנוצרים האורתודוקסים לא שונאים יהודים אל”
« להגיב #12 ב- : יוני 30, 2008, 17:34:13 »
אילן, בהחלט חומר למחשבה חח תמיד חשבתי שכל הנוצרים הדתיים הם אנטישמים ולא ידעתי לעשות את ההבחנה בין הקתולים לאורתודוקסים או לפרוטסטנטים...
אך מה בקשר למה ששלמה רשם.?
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2008, 17:47:30 על ידי יחיאל208 »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הדבר הראשון על מה אתה מדבר?
על ברה"מ הקומוניסטית?
הדבר השני-מוזר שאף פעם לא שמעתי על זה,אני יודע שהם תומכי פוטין אבל אף פעם לא שמעתי שהם מתנגדים לישראל.
איזה פשעים לדוגמה האורתודוקסים עשו ליהודים?

קללה נגד היהודים שאומרים בכנסיות כול יום.
לא ברה"מ הסובייטית אלה בתקופה של פירוקה ואחרי פירוקה כששטחים רחבים ומבנים רבים שהיוא שיכים לבתי כנסת הועברו לשלטון הכנסיות לפי בקשת הכנסיות כי מויט מספר היהודים היה והנצרות היתה צריכה אזרה דחופה...
מי שתומך בפוטין תומך במה שפוטין אומר לכן מובן שהם מתנגדים לישראל.
איזה פשעים?
פוגרומים נגד היהודים במאה ה-20!
ניסו להפוך יהודים לנוצרים בכול דרך אפשרית!
האשמה שהיהודים מרעילים את הבארות שלוש מאות שנה אחרי המקרה האחרון במערב אירופה.
רצח של 70,000 יהודים  לפחות בשנים 1917-1920 בעידוד הכנסיה.
שוד אין סופי של רכוש יהודי עד 1922 וכאמור גם אחרי 1985.
יוזמות אין ספיות פרו-פלסטניות של הכנסיה הפרובוסלבית שבהם הם מנסים להסיג שלטון בירושלים.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הכנסייה הפרובוסלבית הרוסית היא מהכנסיות האנטישמיות ביותר בעולם. הם רדפו את היהודים במשך כל תקופת רוסיה הצארית. בתקופת הצארים הכנסייה הייתה שותפה לשלטון הצאר והמניע מאחורי הרבה מהמדיניות האנטישמית של רוסיה. למשל המגבלות של תחום המושב ושאר הגזרות שהטילה הצארינה קטרינה הגדולה היו ביוזמת הכנסייה.

רוסיה היא המדינה האחרונה באירופה שבה נפוצו עלילות דם על יהודים. המשטרה החשאית של הצארים בשיתוף הכנסייה זייפה (בהתבסס על רומן דמיוני) פירסמה והפיצה את הפרוטוקולים של זקני ציון.

גם היום הכנסייה הזאת מפיצה שוביניזם דתי ושנאה כלפי כל הדתות, יהדות בפרט ובעיקר. הכנסייה הזו רדפה יהודים והעבירה מליוני יהודים לשמד ואין לה במה 'להתבייש' ביחס לכנסייה הקתולית.

יש מדינות אורתודוכסיות נוספות- יוון, רומניה, בולגריה, סרביה, אוקראינה... הכנסייה האורתוכסית ברבות מהמדינות האלה גם ען רדפה את היהודים אם כי לא כמו רוסייה. כמו כן יוון, בולגריה סרביה וחלק מרומניה היו תחת כיבוש תורכי מוסלמי מאות שנים ולכן שם הכנסייה הזאת הייתה בעצמה תחת מתקפה והיא לא יכלה לרדוף יהודים כמו ברוסייה.

יוצאת מן הכלל היא סרביה אשר עד כמה שידוע לי, שם לא רדפו את היהודים והכנסייה גילתה יחס סובלני כלפי היהודים. לסרבייה היו ונותרו אויבים רבים שהם קתולים או מוסלמים אשר שונאים יהודים וסרבים אורתודוכסים והסרבים השכילו להבין שהיהודים הם לא הבעיה שלהם.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
טוב אז אין לי מה להתווכח...
אבל איך אפשר לענות לזה שאת האורתודוקסים מלמדים שהיהודים הם העם הנבחר?
וכן אז לא ממש אכפת לי מהנוצרות יותר.
אני פשוט אוהב את סרביה וארה"ב(חחח איזה שילוב מוזר לאהוב אויבים אחד של השני)
ודיברתי עם איזשהו רוסי...
הוא אמר לי שלפוטין אין כלום נגד ישראל והסיבה שהוא נותן נשק לאיראן יש שני סיבות לזה:
1.הוא מרוויח כסף
2.איראן היא נגד ארה"ב ולפוטין לא ממש מעניין ישראל אלא יותר מעניין לו מלחמה נגד ארה"ב.
אני עצמי לא סובל את פוטין אבל אני רק אומר...
ראיתי גם סרטון שכשפוטין היה קטן הוא היה במשפחה ענייה. חרדי רוסי אמר את זה ושיהודים עזרו לפוטין וראיתי את פוטין עולה לבמה ומדליק יחד עם החרדי מנורה... זה היה מתוך סרטון של רוסי אנטישמי שאומר "תראו מי שולט לנו במדינה" יעני שוב מאשימים את היהודים שיש להם קשרים עם הממשלה...
אצל הסלאבים יש פילוגים קיצוניים מאוד מאוד.
חלק מאוד אנטישמים ואפילו נאצים וחלק מאוד אוהבים יהודים ותומכים בישראל....
אבל אוהבים אחד את השני(אלא אם כן הצד האנטישמי הוא נאצי) מאוד לעומת ההבדלים בדעה הזאת שלהם...
לדוגמה יש לי אויבים רוסים וסרבים ביוטוב שהם אנטישמים... ויש לי חברים סרבים ביוטוב שברשימת החברים שלהם מצד אחד יהודים שתומכים בסרביה מצד שני ניאו נאצים "סלאבים גאים"(חחח כאילו שסלאבים משתייכים בכלל ל"גזע הטהור")
מפולין ורוסיה..

לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
יש רוסים טובים, ולא כל הפרובוסלאבים הרוסים הם אנטישמים. אני לא מבקש להכליל. יכול להיות שיש זרמים בנצרות הזאת שהם חובבי ציון, אולי, לא שמעתי עליהם אבל זה ייתכן. כמו שיש קתולים ציונים. אבל אם תשאל את ראש הכנסייה הזו הפטריארך של מוסקווה הוא בודאי לא תומך בישראל ואם הוא לא יגנה אותה הוא יתחמק. וכמו כן ההיסטוירה שלהם היא של הטפה לשנאת יהודים ושל ארגון פרעות ביהודים.

לפי הרושם שלי, כמעט שאין רוסים שהם באמת חובבי ישראל. יש רוסים שמזהים באיסלאם את האיום שהוא מהווה על רוסיה ועל כל העולם ולכן הם תומכים בישראל.

אם החבר שלך תומך בפוטין אז חבל. אמנם פוטין הוא לא כל כך רע כשמשווים אותו לדיקטטורים אחרים, אבל הוא כן רשע שמסייע לאיראן. כיום יהודי רוסיה יכולים לעלות ארצה, אם הם מרגישים מאוימים או שפשוט הם רוצים להתאחד עם עמם. חבל על כל אלה שבחרו להישאר שם ולהתבולל.

וכל מה שאמרתי הוא רק בנוגע לרוסיה. סרביה חולקת אותה דת כמו רוסיה אבל הסרבים לא אנטישמים.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
תן שם של קתולי ציוני
« להגיב #17 ב- : יוני 30, 2008, 22:41:38 »
שם אחד
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא מבין חלק מחברי הפורום...
מה אכפת לכם מגויים?אלה סה"כ גויים, לא סומכים עליהם, לא נשענים עליהם ומה הם יעזרו לנו בדיוק?
אני רואה פה המון הודעות שמדברות רק על נוצרים ונוצרים ונוצרים ועל כמה שהם לא שונאים יהודים, האם זה נושא הפורום?להראות שהנוצרים אוהבים יהודים?זה לא מעניין אותנו, זו לא המטרה שלנו וזה לא העסק שלנו!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הרב כהנא וחיים סומכים עליהם ולי זה מספיק.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תן שם של קתולי ציוני
« להגיב #20 ב- : יוני 30, 2008, 22:56:00 »
Masterwolf, and Vito מהפורום האנגלי שלנו.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
יש כאן אי הבנה.האוונגליסטים האמריקנים תומכים בישראל כי עצם קיומה מוכיח שהיהדות צדקה ולכן התמיכה היא לאחרונה ולא בעבר הרחוק.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני לא מבין חלק מחברי הפורום...
מה אכפת לכם מגויים?אלה סה"כ גויים, לא סומכים עליהם, לא נשענים עליהם ומה הם יעזרו לנו בדיוק?
אני רואה פה המון הודעות שמדברות רק על נוצרים ונוצרים ונוצרים ועל כמה שהם לא שונאים יהודים, האם זה נושא הפורום?להראות שהנוצרים אוהבים יהודים?זה לא מעניין אותנו, זו לא המטרה שלנו וזה לא העסק שלנו!
צודק ב-100%.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא רוצה לדחות מי שבאמת ובתמים מושיט לנו יד לעזרה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יש כאן אי הבנה.האוונגליסטים האמריקנים תומכים בישראל כי עצם קיומה מוכיח שהיהדות צדקה ולכן התמיכה היא לאחרונה ולא בעבר הרחוק.
אוונגליסטים בחלקם גם מנסים להמיר את דתנו ואני עד לכך ש-2 חברים שלי נפלו לתרמית שלהם.
ואחד מהם עדיין שבוי בשקר טוב.
כדי לעבוד על אנשים תמיד חייבים לשקר כי גם בשקר יש טיפת אמת.
לא כל האוונגליסטים רוצים להמיר את דתנו אבל רובם בשבילהם מיליון נוצרים זה כמו זבל בפח אשפה אצלהם יהודי זה כמו יהלום.
ויהודים שנופלים לתרמית שלהם לא אשמים כי מה לעשות שהממשלה פה גרמה ליהודים להיות במצב נפש ירוד ובאים בני "שטן" ומנסים להמיר את דתנו.
יש את ג'ון הייג'י שאמר שאין צורך שיהודים צריכים להתנצר אבל אני עדיין לא בוטח בו כי הכל דיבורים.
האם בני נוער אשמים במצב שהם נמצאים היום?
אוונגליסטים יותר מינסיונרים מקתולים.
יהודיים משיחיים ועדי ה' הם שייכים לזרם הפרוטסנטי.
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2008, 23:04:34 על ידי אֵיתָן »