שונות > מה שבראש

סקר: מה יותר כדאי לעשות בחופש הגדול?

<< < (11/11)

MaorJudah:

--- ציטוט של: Alex37 על נובמבר 06, 2010, 18:36:56 ---בס"ד

האמריקאים יש"ו שר"י נושאים את דמם של כל היהודים הי"ד שנרצחו בידי המצרים, הירדנים, הסורים, הלבנונים, וה"פלסטינים", מאז הקמתה של מדינת ישראל, מפני שהם מאז ומתמיד תמכו בערבינאצים יש"ו שר"י יותר מבנו. וכן נושאים הם את דמם של כל היהודים הי"ד שנרצחו באושוויץ ושאר מחנות ההשמדה שהאמריקאים הנוצרים יש"ו שר"י יכלו בקלות להרוס, והדבר היחיד שעצר בעדם היה אנטישמיות נאצית איומה שנפוצה בקרב הנוצרינאצים יש"ו שר"י.   

לגבי אוסטרליה, אין אני צריך להזכיר לך בידי מי היא הוקמה. ארה"ב ואוסטרליה הן מדינות שקיימות על שטח כבוש, שהוקמו בעזרת רצח עם שיטתי, והן מטיפות לנו מוסר?! הבריטים יש"ו שר"י, להם יש עדיין חוק שאוסר על יהודים לחיות בבריטניה, ורק חוק אחר, זעיר ביותר, "מבטל" את אותו החוק האנטי-יהודי שאני מדבר עליו. הבריטים יש"ו שר"י הם הכובשים הנוראיים ביותר (אולי למעט הרוסים יש"ו שר"י), והם הקימו את ארה"ב הנאצית, ואת אוסטרליה הנאצית, וביצעו את הפשעים הנבזים ביותר שידעה האנושות, ולכן לסלוח להם יהיה פשוט שפל אדיר לכל אדם שמעריך את עצמו, ואת חייו (ושלא לדבר עלינו, שהבריטים העיזו לכבוש את אדמתנו, ובכך דנו את עצמם למוות בטוח).   

לגבי המזרח הרחוק ואפריקה, אם רק ארצה יש לי הרבה מאוד מה לאמר עליהם (ובהחלט יש מה לאמר), אך אין צורך בכך, כי זה לא רלוונטי - הם כבר התאסלמו.       

--- סוף ציטוט ---

את מי רצחו האוסטרלים?

Alex37:

--- ציטוט של: the patriot על נובמבר 06, 2010, 19:03:11 ---את מי רצחו האוסטרלים?

--- סוף ציטוט ---

בס"ד

האוסטרלים הם בעיקר בריטים, קודם כל, אז פשעיהם של הבריטים (למשל פשעיהם האנטישמיים) הם גם פשעיהם של האוסטרלים. דבר שני, הם עד היום מנהלים מדיניות אנטי-אבוריגינית מאוד. וזאת לאחר שהם טבחו במיליוני אבוריגינים סתם כך, ועוד לאחר שיום בהיר אחד הם פשוט החליטו לכבוש את אדמתם של האבוריגינים, אך ורק כדי להפוך אך היבשת לכלא אחד גדול ומטונף. ובכלל, האוסטרלים (או לפחות חלק נרחב ביותר מהם) הם צאצאים של פושעים -- בעיקר אנגליים -- שהוגלו ליבשת המקוללת ההיא, אז מלכתחילה לא הייתי מתלהב מעצם קיומה של מדינתם.  

 :)
אין לנו חברים כלל, אחי. וטוב שכך: אני מקווה מאוד שאתה יודע שהשמאלנאצים יש"ו שר"י תמיד מלקקים, לכולם, אז זה טוב אם לא יהיה בכלל למי ללקק.                

לוחם בגאולה ובנשמה:

--- ציטוט של: חיים בן_פסח על יוני 22, 2008, 08:14:25 ---בס''ד

אנא הסבירו את בחירתכם.

--- סוף ציטוט ---
לי לא חסר מה לעשות חחח,אני שחיין מקצועי ומתאגרף ויש לנו אימונים כל יום.
בזמני הפנוי ני פעיל במשחקי גינדס כראש האיחוד הישראלי שמקבל כל ישראלי במשחק ואיחד עד כה 1556 שחקנים
מכל רחבי הארץ.
ואין פה שאלה של גודל אלא של יוזמה הבסנו את האיוד של ארה"ב "USF" ואנחנו משתמשין בשם למטרות ריגול.
קדחמה בואו להראות לכולם שאננחו מנצחים במלחמה!

השודד הוורוד:
לעבוד שמונה שעות ביום ולקלל את העבודה.
ולהתאמן.

חיזבאללה בדם:
לעשן באנגים

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה